W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
W jedności siła  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1507
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
S_E_T_H




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 27 Maj '11   Temat postu: W jedności siła Odpowiedz z cytatem

W jednosci sila i dlatego pseudo administracja Polska jak i Europejska , Usa itd itp próbuje podzielić NAS- LUDZI ... czy to politycznie , czy religijnie , czy spolecznie ... jakikolwiek podział jest IM na rękę ( ja wole dode a ja mandaryne , a ja wiśniewskiego a w ogóle to pudzian jest naj ... i tak dalej i tak dalej ... )
W JEDNOŚCI SIŁA :
http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/v.....nosci-sila
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:30, 27 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to przestańmy byc bezmyślnym bydłem...ale najpierw trzeba odfanatyzować prezesowych, poewiaków, zielonych pawlaczków , czerwononosych demokratów i wielu wielu innych ....i wyjebać chłopaków w czarnych sukienkach ...


_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 27 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh fajny filmik - dokładnie o to chodzi Smile
Niestety obawiam się, że ludzkiej mentalności już się nie zmieni w takim stopniu. Wychowani na niewolników, niektórzy się czegoś dorobili, nie w głowie im zmiany...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 27 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to klasyczny komentarz do sytuacji powyżej:
"Wiem, co myslisz, jak dwudziestu rzuci sie na takiego, toz przeciez nawet reka nie nadazy machnac… Bzdura! Owszem, teoretycznie jakby dwudziestu, ach, dwudziestu, niech czterech rzuci sie naraz – to po nim, nie ma tylu rak po prostu… Ale to sie nigdy nie zdarzy. Wiesz, co to jest rzucic sie we czterech naraz? Tego nawet rycerze Zakonu nie potrafia. To znaczy, ze dwoch z tych czterech umrze, a i trzeci pewnie nie przezyje… Wez taki przyklad. Znajdz tu czlowieka, ktory zgodzi sie z toba uderzyc jadowitego weza gola reka. Uderzycie we dwojke! Naraz! Waz zginie, ale i jedno z was zginie… Przeciez waz dwoch naraz nie chwyci. Ilu chetnych znajdziesz? Powiesz pewnie, ze nie ma zagrozenia zycia, wiec nikogo nie zmusisz do tej idiotycznej proby. He! Wyobraz sobie tak: stoisz we dwoch z najblizszym przyjacielem w jaskini, a do was waz pelznie, a wy goli, bez szat, bez narzedzi. Wiadomo – smierc. Ale po co we dwojke macie ginac? No to mowisz, ze idziecie na weza i naraz go piesciami uderzacie. Jedno z was zginie, waz zginie, drugie wychodzi swobodnie. Ile znasz osob, z ktorymi takie cos zrobisz? A ty sama… Nie cofniesz sie w ostatniej chwili, dumajac, ze przyjaciel weza uderzy, a ty chylkiem, chylkiem, z boku i pa, pa… i jeszcze go popchniesz… Tak samo jest z ta teoria, ze czterech naraz sie rzuci. Dam sobie glowe uciac, ze sie nie rzuci. A jesli tego od razu nie zrobia, to szermierz natchniony czterech mistrzow wyrznie, zanim pomysla, ze glupio jednak wybrali. Podejscie do prawdziwego szermierza jest jak podejscie do weza… Ktos zginie. Jesli za dlugo beda sie napastnicy wahac, zgina wszyscy. A nie chodzi mi o czas mierzony modlitwami, nie o czas mierzony oddechami. O mrugniecie oka mi chodzi!"

("Achaja" Ziemiańskiego)
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


W jedności siła
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile