W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Illuminati-Przemysł muzyczny  
Podobne tematy
Muzyka, Uświadomieni artyści 604
Muzyka993
Daj to na full rapu najwyższa półka152
Pokaz wszystkie podobne tematy (21)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 25041
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 09 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:

P.S. Jakbyś de93ial przypadkiem tu zaglądnął, to posłuchaj sobie 2 minutki od 10' i zastanów się, czy to nie jest dokładnie to, co postuluje Twój mentor Mark Passio?


To nie jest to co postuluje Passio. Jeśli tak myślisz, nie rozumiesz co on próbuje wyjaśnić.

Passio nie postuluje ZNISZCZENIA religii. On jedynie wyjaśnia Prawdę stojącą za obecną sytuacją w jakiej znajdują się ludzie. I jeśli ludzie faktycznie zmienią ten stan religie jako takie przestaną istnieć samoistnie. Tak jak przestaje istnieć ziarno po wyrośnięciu rośliny. Zniszczenie to wypalenie ziarna zanim wykiełkuje i zablokowanie wzrostu. Tego chcą Lucyferianie i to wyjaśnia Passio.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 22:47, 13 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Jeśli dowiedziesz swoich racji – zyskasz niewiele,
jeśli dowiodą ci błąd – zyskasz dużo, poznasz prawdę.
Jehuda Ben Samuel (XII w.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 13 Sie '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już jesteśmy przy Michaelu..

Córka M. Jacksona w wywiadzie dla „Rolling Stone” ujawniła, że za śmierć jej ojca odpowiadają Illuminaci, oraz że posiada na to dowód



Legenda muzyki POP, Michael Jackson, został zamordowany przez iluminatów, tak twierdzi jego córka Paris Jackson, która również utrzymuje, że po dziś dzień posiada „dowód”, potwierdzający to, że właśnie za śmiercią jej ojca stoi to tajne stowarzyszenie. W wywiadzie dla magazynu Rolling Stone córka Michaela Jacksona stwierdziła, że ​​jej ojciec wiedział, że grupa „potężniejsza niż rząd” planowała go zabić i że ostatecznie został zamordowany w przemyślanej i skrupulatnie zrealizowanej „ustawce”.

W dalszej części wywiadu Paris stwierdza: „tata wielokrotnie rzucał aluzje, że oni chodzą do niego i pewnego dnia go zabiją”. Paris jednoznacznie i zdecydowanie wskazuje palcem na tajne bractwo Iluminatów, powszechnie uważane za stowarzyszenie kontrolujące przemysł muzyczny i znaczną część Hollywood. Oczywiście jeżeli zagłębimy się bardziej wnikliwie w strukturę oddziaływania Bractwa Oświeconych to szybko zauważymy, że kontrolują oni również polityków oraz cały system bankowy i finansowy.

„To jest oczywiste. Wszystkie znaki wskazują na nich. Wiem, że brzmi to jak totalna teoria spiskowa albo jeden wielki bełkot, ale wszyscy prawdziwi fani i wszyscy w rodzinie o tym wiedzą. Każdy, kto zna życie mojego ojca, to, w jakich kręgach przyszło mu się obracać, wie również i o Iluminatach”, stwierdziła. Paris miała jedenaście lat, kiedy jej ojciec zmarł z powodu zatrzymania akcji serca w 2009 roku, spowodowanego śmiercionośnym połączeniem leków wydawanych na receptę.

Z kolei osobisty lekarz Michaela Jacksona, dr Conrad Murray, został skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci na cztery lata więzienia. Paris obwinia Murraya o śmierć jej ojca, ale twierdzi, że był pionkiem wykorzystywanym przez złowrogą organizację stojącą za spiskiem na życie jej ojca, dodając, że ma na to dowód: „zdecydowanie tak, mam dowód, ale to gra w szachy. I staram się grać w szachy we właściwy sposób. I to wszystko, co mogę teraz powiedzieć na ten temat.”



Powyżej widzimy Paris Jackson na zdjęciu ze swoim ojcem Michaelem w 2005 roku w Londynie. To właśnie wówczas, jak zdradziła Paris, mieli rozmawiać o grupie, która jest „silniejsza niż rząd”. Ponadto rozmawiali o tajnym programie kontroli umysłu rządu Stanów Zjednoczonych o nazwie MK-ULTRA. Program ten miał swoje macki w przemyśle muzycznym i wielu uważa, że ​​Iluminaci od dawna próbowali wpływać na myśli Michaela Jacksona.

W pewnym momencie do prasy wyciekły informacje o tajnym informatorze, który miał być byłym agentem rządowym, zamieszanym w spisek mający na celu zabicie Króla Popu, po czym w niewyjaśnionych okolicznościach sprawa bardzo szybko ucichła. Jak potwierdziła teraz jego córka Paris, Michael Jackson wiedział o spisku na jego życie i na kilka godzin przed śmiercią powiedział swojemu byłemu menadżerowi, że grupa ludzi chce się go pozbyć, mówiąc: „To nie rząd, to coś więcej niż rząd”.

Na potwierdzenie wyżej wspomnianych słów odtwarzane jest nagranie telefoniczne z rzekomej ostatniej rozmowy, którą Michael odbył z byłym menadżerem, Dieterem Weisnerem. Mówi w nim: „Nie wiem, czy powinienem ci to powiedzieć. Istnieje grupa ludzi, oni chcą się mnie pozbyć, już mnie tu nie chcą. Nie mogę o tym rozmawiać przez telefon, nie wiem, co się stanie, ale po prostu czuję to w duszy. Tylko Bóg wie, co i ja wiem o nich. Mogliby mnie zastrzelić, zadźgać, wrobić i powiedzieć, że przedawkowałem leki. To nie rząd, to coś więcej niż rząd. Nie obchodzi mnie już nawet moje życie, chcę tylko, żeby moje dzieci, moje anioły były bezpieczne.”

Na zakończenie chcemy wam przypomnieć utwór, który z pewnością większość zna lub kiedykolwiek słyszała. Utwór autorstwa Michaela Jacksona, który pod koniec swojego życia zdaje się rozumieć doskonale wewnętrzne oddziaływania w tak zwanym show-biznesie, w tym zepsutym świecie Hollywood. Utwór pod wymownym tytułem: They Don’t Care About Us stanowi doskonałe podsumowanie współczesnego świata, który coraz wyraźniej dzielony jest na panów i niewolników.

http://globalne-archiwum.pl/corka-m-jack.....-to-dowod/
_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 939
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 13 Sie '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, dlatego nie dość, że jego zabili, zgwałcili mu córkę, pośmiertnie zgwałcili pamięć o nim
RIP
Michael Jackson to osobowość i talent, ale też był na ich usługach:
a to co słyszymy w radiu, to orkiestra na tonącym statku, albo orkiestra z obozu koncentracyjnego. Usypiająco-hipnotyzujący rytm.

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 939
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 13 Sie '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze gdzieś czytałam, że 11.09.2001 roku miał zaplanowane spotkanie w WTC, ale w nocy zagadał się przez telefon z mamą (o ile dobrze pamiętam) i spóźnił się na samolot. Ponoć już wtedy miał umrzeć, ale kto to potwierdzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Illuminati-Przemysł muzyczny
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile