W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nie Dla Psa Kiełbasa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 2124
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 02 Kwi '11   Temat postu: Nie Dla Psa Kiełbasa Odpowiedz z cytatem

http://www.niedlapsakielbasa.pl/

Cytat:
SZANUJĘ SIEBIE, MÓJ GŁOS I MOJE PAŃSTWO, DLATEGO PÓJDĘ NA NAJBLIŻSZE WYBORY I ODDAM GŁOS!

WSZYSTKIM POLITYKOM OBECNYCH W SEJMIE PARTII POLITYCZNYCH – PIS, PO, SLD i PSL MÓWIĘ – NIE DLA PSA KIEŁBASA! ZBYT BARDZO CENIĘ SOBIE SWÓJ GŁOS BY ODDAĆ GO NA WAS! NIE LICZCIE NA MÓJ GŁOS! NIE LICZCIE TEŻ NA TO, ŻE ZOSTANĘ W DOMU! PÓJDĘ NA WYBORY I ZAGŁOSUJĘ NA PARTIĘ SPOZA SEJMU!

MOŻECIE SIĘ DZIELIĆ, ZMIENIAĆ NAZWY – TO WAM NIE POMOŻE! MILIONY WYDANE NA REKLAMY SPOTĘGUJĄ JEDYNIE ZAŻENOWANIE SPOWODOWANE WASZYMI DZIAŁANIAMI. NIE MA DLA WAS RATUNKU - NAJBLIŻSZE WYBORY BĘDĄ DLA WAS PRAWDZIWĄ POLITYCZNĄ CZYSTKĄ!


podoba mi się akcja Smile przydałoby się raz na zawsze tych pasibrzuchów tępych jak prącie usunąć ze stołków, zastąpić innymi, prawda. ale być może ze świeższymi pomysłami.
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:50, 02 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kryzys spoleczny, polityczny i gospodarczy w Europie i w Polsce :

http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=25293
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nie Dla Psa Kiełbasa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile