W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Spowiedź powszechna   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 7930
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:46, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
trochę jedzie hipokryzją Bimi, zachowaj konsekwencję, albo albo, przecież policjant też wykonuje swoją pracę tak samo jak ankieter
no to przecież mówię. skoro "policjant też wykonuje swoją pracę tak samo jak ankieter" to spróbuj z nim takiej akcji:
Cytat:
Utrudnię kolesiowi życie jak tylko się da. Jak będzie chciał uzyskać wszystkie dane to posiedzi u mnie kilkanaście godzin. A i tak gówno dostanie w rezultacie
śmiało! Smile

ankieter, w przeciwieństwie do policjanta, jest bezbronny - nic ci nie zrobi, w najgorszym wypadku zadzwoni na policję, choć pewnie i tak tego nie zrobi, bo jak każdy normalny polak wie, że psy mu nie pomogą.
polski policjant jest natomiast ponad prawem - może ci zrobić co będzie chciał, włącznie z zastrzeleniem. potem najwyżej powie że strzelał tylko ostrzegawczo, w górę, a to co cię zabiło to był tylko rykoszet od ptaka - biegli koledzy na pewno potwierdzą, a sąd ogłosi go bohaterem. to nie wiecie że w polskiej policji mają specjalne osoby które zajmują się zakopywaniem takich brudów, wybielaniem morderców? niszczenie dowodów, zacieranie śladów, kłamanie prokuratorowi - he, za to im płacą!
to dopiero szlachetne i jakże potrzebne społeczeństwu stanowisko, nie? dlatego własnie opłacane jest z podatków Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fosfor




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:35, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policja i inne służby i tak położą swoje brudne łapska na tych danych, które ankieter, donosiciel ,czy jak ich tam zwał, zbierze.
_________________
"... Pierwszy krok do zrzucenia niewoli to odważyć się być wolnym ..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi:
Cytat:
śmiało! Smile

ankieter, w przeciwieństwie do policjanta, jest bezbronny - nic ci nie zrobi, w najgorszym wypadku zadzwoni na policję, choć pewnie i tak tego nie zrobi, bo jak każdy normalny polak wie, że psy mu nie pomogą.
polski policjant jest natomiast ponad prawem - może ci zrobić co będzie chciał, włącznie z zastrzeleniem. potem najwyżej powie że strzelał tylko ostrzegawczo, w górę, a to co cię zabiło to był tylko rykoszet od ptaka - biegli koledzy na pewno potwierdzą, a sąd ogłosi go bohaterem. to nie wiecie że w polskiej policji mają specjalne osoby które zajmują się zakopywaniem takich brudów, wybielaniem morderców? niszczenie dowodów, zacieranie śladów, kłamanie prokuratorowi - he, za to im płacą!
to dopiero szlachetne i jakże potrzebne społeczeństwu stanowisko, nie? dlatego własnie opłacane jest z podatków Smile


A ten znowu o tej policji... Najlepsze jest, że to co piszesz zaczynasz głosić już niemal jako paradygmat "tak jest bo ja tak mowie".

Fosfor:
Cytat:

Policja i inne służby i tak położą swoje brudne łapska na tych danych, które ankieter, donosiciel ,czy jak ich tam zwał, zbierze.


No pewnie położą, z tym że już to dawno zrobili (no chyba że nie masz dowodu osobistego) i prowadzisz koczowniczy tryb życia LOL. Rzeczywiście wspaniałe dane, dane które od dawna już są znane (wystarczy że wpiszesz swój pesel oraz nazwisko a wyskoczy Ci gdzie dokładnie mieszkasz i zostanie Ci do wypełnienia kilka pytani odnośnie twojej narodowości). Spisy demograficzne są wbrew pozorom w miarę przydatne, chociażby by dowiedzieć się ilu przedstawicieli mniejszości narodowych mamy w państwie. Dla przykładu taki spis z 1931 roku obrazuje nam do dzisiaj mozaikę społeczeństwa polski przedwojennej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
A ten znowu o tej policji... Najlepsze jest, że to co piszesz zaczynasz głosić już niemal jako paradygmat "tak jest bo ja tak mowie".

ale tym razem nie ja zacząłem. Smile

sorry, nie będę się tłumaczył jakiemuś pospolitemu belfrowi z tego czym się różni namacalna prawda od jego wyimaginowanych paradygmatów.
skoro jednak już jesteśmy przy twojej profesji, wy nauczyciele też potraficie być niezłymi mendami, nierzadko gorszymi niż pały; zwłaszcza ci od przedmiotów tzw. "humanistycznych" - m.in. polskiego i historii. najgorsze gnidy w szkole bo gówno wiedzą, a najbardziej się mądrzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 13:55, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W &Bimim odezwał się ten mały polaczek, który swoje niepowodzenia zrzuca na różne kasty i klasy społeczne. A to Policja a to nauczyciele i każdy kto sie napatoczy z innym poglądem.

Może Sz.JW.P.Administrator pochwali się wykształceniem? Czy zaczyna się i kończy na gimnazjum?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy tylko i wyłącznie wykształcenie ma coś wspólnego z zaradnością i sukcesem osobistym? Wydaje mi się, że wręcz przeciwnie. To wykształceni, bogaci, młodzi i z wielkich miast głosują na PełO Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
W &Bimim odezwał się ten mały polaczek, który swoje niepowodzenia zrzuca na różne kasty i klasy społeczne. A to Policja a to nauczyciele i każdy kto sie napatoczy z innym poglądem.

Ale jakie niepowodzenia? Smile Nic mi nie wiadomo o moich niepowodzeniach. Wręcz przeciwnie; powodzi mi się na tyle, że mam jeszcze extra czas który mogę przeznaczyć na błyskotliwe identyfikowanie wszelkich patologii wśród Polaków.

Cytat:
Może Sz.JW.P.Administrator pochwali się wykształceniem? Czy zaczyna się i kończy na gimnazjum?

Nie ma się czym chwalić.
Ale w moich czasach jeszcze nie było gimnazjów, wafelku - te wprowadzili dopiero dla takich szczylów jak ty. Rzekomo miały zwiększyć poziom nauczania, ale jak tak czasem czytam dzisiejsza młodzież to odnoszę wrażenie, że efekt był drastycznie odwrotny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Spowiedź powszechna
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile