W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rozpad EU - Krzysztof Jackowski 14 XII 2010  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 8306
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 15 Gru '10   Temat postu: Rozpad EU - Krzysztof Jackowski 14 XII 2010 Odpowiedz z cytatem


_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jakiś kabaret - do tego nie najgorszy. koleś na koniec pożyczył wszystkim wesołych świąt, a także sobie Smile

a bernatowicz to ten ekspert od pożarów wysadzających wtc, nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Drakoncjusz




Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:14, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam pana Krzysztofa, życzę zdrowia.
Wizje to są przeżycia takie jakich doświadczamy podczas snu więc nie ma się co dziwić, że czasem są trafne a czasem nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczorajsza audycja Alexa Jonsa, rowniez byla w niej mowa o zaplanowanym przez elity rozpadzie EU, poczawszy od upadku euro w przeciagu 2-3 tygodni, byla rowniez mowa o stanie wyjatkowym w UK, ktory moze zostac wprowadzony w obliczu coraz wiekszych prtestow i zamieszek, i wiele innych ciekawostek, podobno koles z ktorym Alex prowadzil wywiad ma nagrania okolo 2h w ktorych CEO korporacji, elita opowiada o tym co nastapi...


_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 13:17, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak chuja z tego będzie jak każdej sensacji Jonesa Laughing

Nie wspomnę, że FEMA wciąż nie działa, stanu wyjątkowego w USA nie ma jak przepowiadał, Iran dalej stoi. . .chuj z nim, jara się sensacjami jak 14 latek na widok gołej baby. Laughing

Swoją drogą nie znudziło was to NWO? Zauważyłem, że ze starej "ekipy" jest tylko M8 i Bimi. Reszta to jak widać zajarani nowi nowymi sensacjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
I tak chuja z tego będzie jak każdej sensacji Jonesa Laughing

Nie wspomnę, że FEMA wciąż nie działa, stanu wyjątkowego w USA nie ma jak przepowiadał, Iran dalej stoi. . .chuj z nim, jara się sensacjami jak 14 latek na widok gołej baby. Laughing

Swoją drogą nie znudziło was to NWO? Zauważyłem, że ze starej "ekipy" jest tylko M8 i Bimi. Reszta to jak widać zajarani nowi nowymi sensacjami.


Wiesz są ludzie którzy dopóki nie dostaną łopatą w ryj to nie są wstanie ustalić narzędzia i sprawcy ,tacy ludzi zazwyczaj są kopania w dupę żeby nigdy nie zrozumieli kto ich kopie za co i po co ....Nie należysz ani do jednej ani do drugiej grupy ty siedzisz i dłubiesz w nosie ...
Wyśmiewasz fakt że istnieje coś takiego jak NWO ...To powiedz mi mądralo skąd się wziął cały ten zajebisty dług ? jaki ma dziś prawie każde państwo u jednego w sumie wierzyciela który nie robi nic poza pomnażaniem tego długu ? A wszyscy te 8 miliardów musi ciągle zapierdalać na ten stale rosnący dług ...Jak byś miał kłopoty z rozumieniem tekstu pisanego, go załączam wizualizację ...
http://buttonwood.economist.com/content/gdc
Dodam że jeśli dla ciebie coś staje się wiarygodne jeśli jakiś prorok jak np. Jons to przewidzi to szukaj dalej tylko nie zapalaj światła bo se poparzysz dupę ...
Ten dług to jest właśnie NWO bo ten dług zmuszą ciebie mnie każdego do zapierdalania aby spełnić zalecenia i wytyczne jak żyć w nowym spaniałym świecie ..Z tym że nawet jeśli go (długu) nie zaciągałeś to go masz bo składasz się na to wszytko ...Wiec śmieszne jak dla mnie takie twoje kozaczenie że w coś nie wierzysz i coś wyśmiewasz a składkę dajesz Very Happy
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra i co dalej? - no kurwa co ??- tak se będziemy zapierdalac i tak oni sobie beda dlug pomnazac iwszyscy beda dalej zyc szczesliwie...
a kiedy czas na nasze dzialanie przyjdzie-oprocz pierdolenia na stronie?!?nigdy bo boimy sie:
-wstydu
-obciachu
-utraty pracy
-utraty rodziny
-wsadzenia do kicia
-ubezwlasnowolnienia
-co tam jeszcze sobie wymarzycie
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

realista napisał:
no dobra i co dalej? - no kurwa co ??- tak se będziemy zapierdalac i tak oni sobie beda dlug pomnazac iwszyscy beda dalej zyc szczesliwie...
a kiedy czas na nasze dzialanie przyjdzie-oprocz pierdolenia na stronie?!?nigdy bo boimy sie:
-wstydu
-obciachu
-utraty pracy
-utraty rodziny
-wsadzenia do kicia
-ubezwlasnowolnienia
-co tam jeszcze sobie wymarzycie


Realista masz rację nic nie robimy poza pierdoleniem w sumie można i o mnie napisać to samo że siedzę i dłubię w nosie kiedy ktoś kradnie mi wolność i przyszłość mojemu dziecku a ja swoim brakiem sprzeciwu przykładam do tego swoją rękę ...Ewentualnie każdy zmienia świat wokół siebie na ile tylko potrafi ...Zresztą już pisaliśmy w jakimś wątku kilka dni temu że jedyne sposób aby cokolwiek zmienić to wychowanie nowego świadomego pokolenia, tylko pytanie jak ma tego dokonać banda zidiociałych nauczycieli dla których jedynym ideałem jest idealna pensja ...
PS.. może jakaś ułatwiona (bez podań) rejestracja dla nauczycieli na prawda2 celem poszerzenia horyzontów i w konsekwencji programu nauczania dzieciakom Wink ...Z drugiej strony to nauczyciele moim zdaniem nie wypełniają swojej misji a i misja się zdezaktualizowała bo kiedyś kiedy nie było masowego dostępu do informacji rolą nauczyciela było tą wiedzę przekazywać, dzisiaj wystarczyłoby aby nauczyciel zainspirował młodych aby zadawali pytania , głównie do samym siebie odnośnie swojej przyszłości w świetle gównianej teraźniejszości...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:32, 22 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:

Swoją drogą nie znudziło was to NWO? Zauważyłem, że ze starej "ekipy" jest tylko M8 i Bimi. Reszta to jak widać zajarani nowi nowymi sensacjami.


Nie ma czasu na pierdoły! W dzień spawamy z bratem wagony dla Femy, w nocy dmuchamy butelki na szczepionki depopulacyjne.
Oj ciężko jest...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:51, 22 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przed Nibyrem zdążycie?

privilege napisał:
może jakaś ułatwiona (bez podań) rejestracja dla nauczycieli na prawda2 celem poszerzenia horyzontów i w konsekwencji programu nauczania dzieciakom

Shocked
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qwerty01




Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 64
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 01 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackowski robi tylko medialny szum. Co roku są powodzie i co roku przewiduje zalewanie terenów. Co roku są konflikty zbrojne na świecie i co roku przewidują wojnę światową. Co roku są jakieś afery i to przewidują (tak samo śmieć znanego człowieka). Ciekawe czemu nie potrafi przewidzieć konkretnej daty i dokładnego zdarzenia. Jak ktoś oglądał "Mentalist" to wie o co mi chodzi. Taki z niego jasnowidz co ze mnie miliarder.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 01 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Gazeta Pomorska
dodano: 1 stycznia 2011, 9:00
...
- A co na światowym podwórku?
- I tu pozwolę sobie na dygresje. Pięć lat temu powiedziałem w "Pomorskiej”, że Unia Europejska się rozpadnie. Nie było jeszcze kryzysu, wszystko było ładnie i pięknie. Mówiłem, że rozpadnie się na trzy część i teraz słyszę, że kanclerz Angela Merkel proponuje zamrożenie budżetu do 2020 roku i podzielenie UE na dwie strefy. To pierwsza próba dzielenia UE. Rozpad potrwa jeszcze 1,5 roku. W tym roku w UE będzie bunt. To się zacznie w pierwszej dekadzie przyszłego roku. Polska będzie w złym położeniu - rynny, z których ciekło złoto, są puste. Idzie niebezpieczny czas.
...
- Jak z kredytami?
- Złotówka się mocno osłabi i kto nie przewalutuje kredytu we frankach, będzie żałował. Nie pomogą interwencje rządu. Nie radzę brać kredytów, chyba że się jest idiotą. To będzie rok upominania się banków o swoje.

- Oj, żadnych dobrych wiadomości.
- Donald twierdzi, że jesteśmy zieloną wyspą, bo na razie farby jest pod dostatkiem. Będzie demolka ekonomiczna w kraju.
...

- http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110101/POMORZE/11403494

Pozdrawiam Obudzonych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 01 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@rewelacje AJ

Co za pajac. Najpierw twierdzi, że UE jest dziełem globalistów majstrujących rząd światowy. Potem twierdzi, że rozpad UE jest dziełem tychże globalistów... Czy ktoś go jeszcze traktuje poważnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 01 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
Swoją drogą nie znudziło was to NWO? Zauważyłem, że ze starej "ekipy" jest tylko M8 i Bimi. Reszta to jak widać zajarani nowi nowymi sensacjami.


reszta zdążyła już wyrobić limit 1 posta Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eM




Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 13 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten pan utkwił mi w pamięci bo mówił kilka lat temu że będzie straszna katastrofa samolotów miała miejsce , wtedy się z tego śmiałem a tu pach , choć może to przypadek albo koleś ma niesamowicie rozwinięty umysł i jest w stanie prawie doskonale poukładać wszystkie elementy układanki , nie wiem ...
_________________
Po co wam wolność? Przecież macie telewizję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 13 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście bardziej zainteresowali się postacią Krzysztofa Jackowskiego nie pisalibyście o nim jak o szarlatanie. Ten pan przede wszystkim zajmuje się sprawami kryminalnymi, odnajdywaniem zaginionych osób, a najczęściej niestety tylko ich ciał. W tym jest dobry, sam określa swoją skuteczność na 80%, jego szafa jest pełna teczek z rozwiązanymi sprawami, dokumentami od policji i sądów potwierdzającymi jego pomoc w danych sprawach. Gdy stał się znany zaczęły się do niego zwracać różne media, prosząć o "wywróżenie" przyszłości. Zawsze zaznaczał, że to nie jego fach, że odnajdywanie ciał, które gdzieś leżą w tej chwili to inna materia niż zaglądanie w przyszłość i żeby do jego wizji podchodzić ostrożnie. W tym miesiącu ma się pojawić jego książka, autobiografia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 13 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eM napisał:
Ten pan utkwił mi w pamięci bo mówił kilka lat temu że będzie straszna katastrofa samolotów miała miejsce , wtedy się z tego śmiałem a tu pach , choć może to przypadek albo koleś ma niesamowicie rozwinięty umysł i jest w stanie prawie doskonale poukładać wszystkie elementy układanki , nie wiem ...


A może to ty dopasowujesz elementy układanki do obecnego czasu ...

Aiedail napisał:
Gdybyście bardziej zainteresowali się postacią Krzysztofa Jackowskiego nie pisalibyście o nim jak o szarlatanie. Ten pan przede wszystkim zajmuje się sprawami kryminalnymi, odnajdywaniem zaginionych osób, a najczęściej niestety tylko ich ciał. W tym jest dobry, sam określa swoją skuteczność na 80%, jego szafa jest pełna teczek z rozwiązanymi sprawami, dokumentami od policji i sądów potwierdzającymi jego pomoc w danych sprawach. Gdy stał się znany zaczęły się do niego zwracać różne media, prosząć o "wywróżenie" przyszłości. Zawsze zaznaczał, że to nie jego fach, że odnajdywanie ciał, które gdzieś leżą w tej chwili to inna materia niż zaglądanie w przyszłość i żeby do jego wizji podchodzić ostrożnie. W tym miesiącu ma się pojawić jego książka, autobiografia.

To po jakiego huja politykuje skoro to nie jego broszka ?
Dla mnie Jackowski jest towarem na sprzedaż i powtórzę to po raz kolejny gdyby na ziemi był jeden tylko człowiek który faktycznie widział by przyszłość , to świat zmienił by się o 180 stopni...Ale niestety wszyscy oni widzą tylko swój interes zbudowany na waszej naiwności ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 13 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aiedail napisał:
Gdybyście bardziej zainteresowali się postacią Krzysztofa Jackowskiego nie pisalibyście o nim jak o szarlatanie.


Gdybym nie zainteresował sie tym co robi to z pewnością bym tak przyznał.
Bądźmy szczerzy i zbierzmy fakty do kupy.
To że Pan Krzysztof czasami coś widzi czy czasami znajdzie ciało jest faktem.
Pytanie moje brzmi skąd on o tym wie?
Przecież to nie jest uwarunkowane genetycznie, nie zależy to od koloru skóry, szerokości geograficznej, przebytych chorobach, wychowaniu czy wyćwiczeniu umysłu, nawet styl życia to co je i pije nie ma wpływu na cechę która u niektórych wzbudza podziw. Jest to fakt.
Kolejnym faktem jest to że Pan Krzysztof całkowicie nad tym nie panuje. Nie jest w stanie na zawołanie wywołać przyszłościowej projekcji w swoim umyśle która będzie związana z jakimś miejscem czy czasem. Więc nie jest to zdolność! Bo zdolność charakteryzuje się tym że czynność jest powtarzalna z podobnym rezultatem i niemal w każdym miejscu i czasie.
Zmarłe ciało nie wysyła żadnych fal w porównaniu do żywego, np podczerwień.
Więc jakim sposobem Pan Krzysztof z 80% rezultatem odnajduje takie ciała, przecież pod względem fizycznym nie różni sie ono od zmarłego dużego zwierzęcia. Dlaczego Pan Krzysztof w pozostałych 20% nie znalazł np martwego jelenia?

Podsumujmy.
Pan Krzysztof nie jest specjalnie uwarunkowany do jasnowidzenia.
Nie jest to zdolność, bo nad tym nie panuje.
z fizycznego punktu widzenia martwe ciało człowieka nie wysyła żadnych noszących znamiona INTELIGENCJI fal.
Pan Krzysztof w takim układzie jest czyimś przekaźnikiem.

Faktem jest że ktoś podpowiada Panu Krzysztofowi.
Ktoś, dlatego że za tym musi stać jakaś wyższa inteligencja.
Jeśli z miejsca odrzucimy "kosmitów" to nasze pole manewru staje się bardzo wąskie.
Ze znanych choć nie przez wszystkich akceptowanych sił wyższych wymienimy Boga i Szatana.
Styl życia, oraz sprawy i ich trafność jakimi zajmuje się Pan Krzysztof sprawiają że z miejsca możemy odrzucić że za jego wizjami stoi Bóg.
Pozostaje więc szatan który świetnie pasuje do tego modelu.
Fakty mówią same za siebie, Pan Krzysztof nie ma żadnych zdolności a jedynie niedokładne projekcje które pochodzą od szatana.
Czy w takim wypadku mogę go nazwać szarlatanem? myślę że TAK.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 13 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jednej strony powołujesz się na "fizykę", z drugiej na Boga i Szatana (tak, z wielkiej litery!). Jeśli miała to być ironia, to kiepska.

Skąd wiesz, że martwe ciało nie wysyła żadnych fal? Robiłeś jakieś badania? Może to rodzaj fal, których współczesna nauka jeszcze nie zna i nie potrafi wykryć swoją aparaturą. Myślisz, że 100 lat temu ktoś by uwierzył, że powstanie coś takiego jak Ipad czy Kinect? W żadnym, abosultnie żadnym wypadku NIE WOLNO mówić, że czegoś po prostu nie ma - zawsze istnieje ułamek procenta możliwości, że tego nie znamy bo nie jesteśmy aż tak mądrzy jak nam się wydaje - to podstawowy błąd większości naukowców.

Jedni potrafią śpiewać, po prostu rodzą się z tym talentem. Innych nigdy nie nauczysz czysto śpiewać, będą zawsze fałszować, myślać że śpiewają dobrze... po prostu słoń im nadepnął na ucho i tyle. Tak samo z jasnowidzeniem - człowiek jest wrażliwy na pewne rzeczy, bodźce, nieuchwytne dla większości. Dla niektórych to proste jak prstryknięcie palcami, inni muszą popracować, żeby się tego nauczyć, a reszta nigdy się tego nie nauczy - po prostu, natura.

A jeśli już doszukiwać się naukowych wyjaśnień fenomenu jasnowidzenia, myślę że tajemnica nie tkwi w żadnych falach. Raczej trzeba rozważyć koncepcję, że Wszechświat tak naprawdę istnieje w czasoprzestennym continuum - wszystko istnieje w jednym punkcie i momencie, a to że człowiek postrzega czas i przestrzeń jest złudzeniem, a raczej naturalnym sposobem egzystowania w tym świecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 13 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aiedail napisał:
Z jednej strony powołujesz się na "fizykę", z drugiej na Boga i Szatana (tak, z wielkiej litery!). Jeśli miała to być ironia, to kiepska. .


Istniejemy w świecie w którym można doświadczyć zarówno Boga jak i zjawisk fizycznych.
Gdybyś potrafił rozpoznać działanie szatana nie broniłbyś tego stanowiska.

reszty wypowiedzi nie będę komentował, napisałem wyżej co myślę i "zdolnościach" Jackowskiego prześwietlając to przez pryzmat fizyki.
domniegdybanie o wszechrównoległcyh punktach we wszechświecie można wsadzić w baśni 1001 i jednej nocy, chociaż nie bo w nich może być ziarenko prawdy Wink
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kryzys




Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 54
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 13 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomeq napisał:

Istniejemy w świecie w którym można doświadczyć zarówno Boga jak i zjawisk fizycznych.
Gdybyś potrafił rozpoznać działanie szatana nie broniłbyś tego stanowiska.


To prawda, żyjemy w ciekawych czasach, w istnienie Boga nie musimy już tylko wierzyć, teraz można sobie Jego istnienie na setki sposobów udowodnić. Trzeba tylko chcieć. Niestety więcej jest przejawów na naszej ziemi działania Szatana. Odsłania się, bo "czasu ma mało" i w swoich fizycznych "objawieniach" coraz częściej przybiera "postać anioła światłości"

Na filmiku poniżej dziesiątki tysięcy Egipcjan na okazję zobaczyć ekumeniczną Marię jako wspólny mianownik dla nowej religii światowej.



Co się tyczy Jackowskiego, to Szatan obdarza on swoich wyznawców różnymi zdolnościami, którą wykorzystują do robienia kasy. Jeden będzie hipnotyzerem, drugi wróżką, inny sprawdzi się w show-biznesie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 14 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostation widziałem gdzieś na YT jego przewidywania na 2011 dla TVN.. koleś gubił sie jakby miał 8 lat ... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:25, 14 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kryzys napisał:
ekumeniczną Marię jako wspólny mianownik dla nowej religii światowej.

Tyle, że religia światowa już jest i ma się całkiem dobrze a nazywa się "nauka".
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:54, 28 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fragment rozmowy na czacie z onetu z dnia 15 marca 2011


Cytat:
~Amethystium: Panie Krzysztofie, prognozuje Pan jakieś wydarzenia dla Polski? Możemy się spodziewać jakichś większych anomalii pogodowych?

Krzysztof Jackowski: Nie chcę nic mówić na ten temat, bynajmniej nie z powodu tego, że nie potrafię poczuć.

Kristobal: Jak Panu się wydaje, czy rok 2012 to będzie przełom ze względu na narastające kataklizmy i zniszczenia na Ziemi, czy też może wydarzy się coś co odmieni ludzkie postrzeganie - np. wizyta obcych czy też jak niektórzy mówią - aktywowanie nieaktywnych dotąd nici DNA w ludzkim organizmie?

Krzysztof Jackowski: Uważam, że Ameryka i pewien mały kraj coś knują. Zobaczcie, czym was częstują w telewizji, przestaliście być ludźmi z wnętrzem, a stajecie się kupującymi zadłużonymi zastraszonymi płatnikami, nie chcąc użyć słowa właściwie już niewolnikami.

~rysiu: W wywiadzie dla Superexpresu z 2 stycznia 2010 roku wspominał Pan, że w swoich wizjach często widzi Pan "wojnę, krew i mnóstwo ofiar". Czy nadal ma Pan takie wizje? Jeżeli tak to jakie przewidywania są na obecny rok, czy dojdzie do jakiegoś konfliktu zbrojnego?

Krzysztof Jackowski: Ameryka jest zbankrutowana, ratuje ją jedynie wojna. Było kilka prób - Bombaj, Strefa Gazy, Korea, Iran. Na razie im to nie wychodzi. Wojnę czuję cały czas

Kwas_Deoksyrybonukleinowy: Czy Polska będzie taką "potęgą" jak np. Niemcy? Mamy na co czekać?

Krzysztof Jackowski: Nie, Polacy nie szanują samych siebie. Z ludzi wartościowych się wyśmiewamy, a autorytety to: Jacykow, Doda itp.

~miniu_25: Czy miał Pan jakieś wizje związane ze zwiększoną aktywnością Słońca i katastrofami przez nie wywołanymi?

Krzysztof Jackowski: Nie, ale nie lekceważyłbym tego.

Archeozoolog: Czy wiąże Pan rok 2012 z przyjściem mesjasza i kim ten mesjasz miałby być?

Krzysztof Jackowski: A czy my jesteśmy gotowi na przyjęcie Mesjasza? Powiedzmy, że tak. Jeżeliby spłynął na ognistym rydwanie z nieba, lecz jeżeli urodzi się między nami, to teraz go nie ukrzyżujemy, a nazwiemy idiotą. Do Mesjasza trzeba dojrzeć. Wszystko, co żyje, jest aniołem, ale w trakcie życia czasami przestaje się nim być, wszak Antychryst był też aniołem.


Zastanawia mnie jedno. Pan Jackowski współpracuje z policją, a dlaczego nie robi tego z naszym rządem. Przecież tam jest dopiero czego szukać. Pewnie wystarczyłby mu zysk 1% od znalezionego. Pomyślcie jakby tak sprzężyc przewidywania Jackowskiego z możliwościami naszego rudego specjalisty od cudów to Polska stałaby się pępkiem świata w bardzo krótkim czasie.

Zatłuściłem fragment według mnie najistotniejszy w tym cytacie. Nawet Jackowski boi się nazwać pewien mały kraj po imieniu.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:09, 28 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ośmielę się to zrobić..
Izrael?
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rozpad EU - Krzysztof Jackowski 14 XII 2010
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile