W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polscy przyjaciele Izraela   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 7560
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.030 mBTC

PostWysłany: 02:41, 01 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Ordel
Problem w tym, ze zbyt nieśmiało. Daje znać zaprogramowana służalczość tzw. mentalność chłopa pańszczyźnianego. Nie możemy kurwom odpuścić i udać, że nic się nie stało. Wyszło całe szambo antypolskie wśród polityków i społeczeństwa. Spuścili teraz z tonu, bo byli pewni, że się zesramy od razu. Opinia publiczna zareagowała poprawnie, podobnie w innych krajach. Należy iść za ciosem i pokazać prawdę. Zbliża się piękna okazja tj. marzec. Świat nic nie wie o tym. Nie wie skąd w Polsce po wojnie było tylu Żydów i ilu ich było. Przecież Hitler wszystkich wymordował, a niedobitki uciekły z tego antysemickiego kraju, prawda? Mamy świetnych historyków jak dr. Kurek, Żebrowski itd. Trzeba opowiedzieć jak wyglądała rzeczywistość po sowieckiej stronie kordonu 1939-1941, Polska 1944-1956 i na tym tle dopiero marzec 1968. Fejgin, Światło, Różański, Wolińska, Berman, Morel i inni. Oni nie mają biografii, nawet w Polsce nikt ich nie zna. Akcja w internecie jest o wiele lepsza niż wydawanie książek, bo typowy facebookowy matoł ich nie przeczyta, on wytrzymuje max 5 minut filmu z migawkami ew. serię memów. Źródła muszą być dostępne, bo przecież ktoś może się zainteresować całą makabryczną historią. Ogromna masa zbrodniarzy uciekła do Izraela jak hitlerowcy do Argentyny. Na zachodzie są szanowanymi ludźmi, bo przedstawili się jako ofiary systemu. Jest dużo pracy, szczególnie dla zwykłych ludzi, bo politycy są wystraszeni. Żydzi w tej sytuacji są w pozycji Niemców. Nie mogą powiedzieć " to nie my, to Stalin". Brali masowy udział w metodycznym, masowym mordowaniu Polaków, zniewoleniu, okupacji. Żebrowski wyliczył, jeśli dobrze pamiętam, 400 krotną nadrepreztację Żydów w bezpiece i sądownictwie w czasach stalinowskich. Chodzi o porównanie populacji Żydów w ówczesnej Polsce do populacji Polaków. Strzelam z pamięci było ich 0,2%, a w bezpiece stanowili ponad 40%. Nie możemy takich rzeczy nie wykorzystać. Ten paszkwil Ruderman Family pt. Polish Holocaust daje świetny asumpt do stworzenia kampanii o prawdziwym Polskim Holokauście. Tym z ręki żydokomuny.

Znalazłem taką rozmowę, ale nie mogę odszukać filmu. Być może to fake, ale takiego człowieka też potrzebujemy.
W rosyjskiej telewizji Planeta program pt. POJEDYNEK

Pojedynek między Władimirem Żyrinowskim a naczelnym rabinem Moskwy.
Kim jest Żyrinowski, to wiemy a rabin ?
Rabin nie może być głupi, to chodząca mądrość Zydów.
Więc starli się dwaj godni siebie rywale.

Zaczął Żyrinowski :

– Ja na twoim miejscu i po tym co twój naród zrobił ludziom w Rosji, to bym nie odważył się ludziom pokazać na oczy.

– A cóż takiego złego zrobili żydzi że mają się wstydzić?

– A NKWD, które składało się w 84% z żydów? A gułagi i obozy? Ofiary które wy macie na sumieniu, to więcej niż straty w ludziach w drugiej wojnie światowej. Nic ci to nie mówi?

– Co ty opowiadasz? Te straty o których tu mówisz, to wina systemu i Stalina. To Stalin kazał zabijać bojąc się utracić władzę.

– A kto Stalinowi przygotowywał listy ofiar do egzekucji? I ile na dobę? Kto ich fizycznie mordował? Może Rosjanie Rosjan?

– Oczywiście że Rosjanie Rosjan. Nie wykluczam, że mógł być w tej formacji i żyd. Ale działo się to z rozkazu Stalina.

– A ja mam tu ksero dokumentu w którym wasz Beria wydał rozkaz likwidacji ludzi których uznawał za wrogów związku radzieckiego. Możesz iść do archiwum i sprawdzić. Wiec likwidowaliście milionami ludzi którym nie podobała się wasza działalność. Chcesz wiedzieć ile zbudowaliście gułagów, ile obozów np. przy kamieniołomach i regulacjach rzek? W całym ZSRR był tego ponad 2500. a wiesz że tam nie siedział ani jeden żyd? Że komendantami byli wyłącznie żydzi. A jeśli już był Rosjanin, to taki zaprzedał się wam i robił to co mu kazaliście.

– Ale nie zaprzeczysz, że żydzi w czasie wojny odegrali ogromną rolę w pokonaniu armii niemieckiej!!!

– Żydowscy żołnierze, a raczej oficerowie, bo jak taki był żyd to automatycznie otrzymywał stopień oficera politycznego, to tylko krępowali ręce oficerowi radzieckiemu. Bez nich nie mógł nawet samodzielnie rozkazywać. Stalin to zrozumiał pod koniec wojny i trochę ukrócił władzę oficerów politycznych, żydów. Ale skoro ty wyciągnąłeś temat jak walczyliście, to ja ci zaprezentuję wydarzenia z frontu. Jak Niemcy byli pod Moskwą to Rosjanie wywozili za Ural całe fabryki. Dzień i noc szły transporty, i twoi żydzi , oficerowie NKWD którzy obłowili się w czasie rewolucji, rabując z cerkwi obrazy i inne dzieła sztuki, załadowali swoje kufry z kosztownościami w te transporty. Wywiad Żukowa doniósł o tym fakcie Stalinowi, a ten kazał ich rozstrzelać i publicznie ogłosić za co. Nie było w tej grupie ani jednego Rosjanina. I co ty na to? Albo gdy Stalin powierzył Żukowowi obronę Leningradu to tam też był taka historia z 200-oma politycznymi z NKWD. Ci oficerowie, gdy ludność padała z głodu a racje były po parę deko na osobę to oficerowie żydzi brali jedzenia ile chcieli. Ale to nie wszystko, doradzali politycznie rosyjskim oficerom z ziemianek.
Rosjanie ginęli a wasi chronili się w bunkrach i ziemiankach. Żukow to ujawnił. Kazał ich mimo ostrej zimy rozebrać do gaci i ustawić pod ścianę. Ale zawahał się bo było ich ponad 200-u. zadzwonił do Stalina a ten odparł, że trzeba ich rozstrzelać. I co ty powiesz? za bohaterstwo tych 400 rozstrzelano? To ma być ten wkład w zwycięstwo nad Hitlerem?

– Ty to musisz powyciągać takie przykre sprawy! Jak jest wojna to się ujawniają różne charaktery. Żydzi to tacy sami ludzie jak inne narody i bywa że wśród nich są źli ludzie. A co to waszych nie było w NKWD?

– Oczywiście że byli. Ale zobacz jak jest statystyka. 16% Rosjanie, 84% żydzi. Rosjan nie awansowano na oficerów, chyba że zasłużył na awans mordując swoich rodaków. A już sama góra w Moskwie to wyłącznie żydzi! Może tu powiesz jak topili ludzi w morzu twoi żydzi. Nawet dzieci. Jak okna i drzwi zaspawali żeby nikt nie mógł się uratować. Co, może Rosjanie to zrobili?

– Tu należałoby powołać komisje do sprawdzenia tych zarzutów. Przecież te barki i statki były rosyjskie a nie żydowskie.

– Tak. Łubianka, gułagi, kamieniołomy, tamy, regulacje rzek były ruskie. Ale kto miał nad tym władzę? Wy żydzi byliście władzą. Wy skazywaliście w sądach Rosjan, a i bez sądu były wyroki wydawane przez dowódcę obozu. Wam Europa zawdzięcza ludobójstwo, które za wszelka cenę chcecie zwalić na ustrój! A ten ustrój kto wymyślił i wcielił w życie? Może rosyjski chłop lub robotnik w fabryce? To twoi rodacy Marks i Engels wykombinowali jak żydzi mają przejąć władze na całym świecie. Mam ci tu wyliczać wasze zbrodnie za które wg mnie kiedyś wasz naród zapłaci krwawo? Mydlenie oczu światu nic nie da. Bo już w narodzie rosyjskim coraz śmielej mówi się o waszych zbrodniach i ofiarach w dziesiątkach milionów. Są jeszcze pewne więzy które w pełni nie pozwalają naszej władzy mówić o faktach i ludziach, ale układy na świecie ulegają zmianom, i będzie tak, że ujawnimy światu wasze ohydne uczynki. Dlatego ci powiedziałem że ja na twoim miejscu nie występowałbym tutaj i to ze mną.

– A któż ty jesteś taki, że powinienem się ciebie bać?

– Ja mam odwagę powiedzieć wam, że jesteście narodem przestępców, a ubieracie się w szaty świętych. Macie morze niewinnej krwi na rękach, a krzyczycie na cały świat że wam się krzywda dzieje. To Izrael wyrzucił z terenów które są ojczyzna Palestyńczyków ponad 4mln ludzi i zajął bezprawnie ziemie innego państwa. To wy żydzi przywłaszczyliście sobie ziemie Libanu, Syrii, i Palestyny. Bo macie poparcie w USA, w których podobnie jak w Polsce żądzą żydzi. Bo tak chytrze dzielicie wypracowane przez Polaków i Amerykanów pieniądze, żeby móc sobie kupić zdrajców i żeby dla was upadlali te narody. Ale to się skończy. Pracujecie na następny pogrom, który może być taki że ci co ocaleją będą przysięgać że nie są żydami. Ta sytuacja zaczyna dojrzewać i nastąpi taki moment że pękną więzy obawy, przestaną się was bać całe narody i przejrzą na oczy jakimi pasożytami świata jesteście. I co ty masz na obronę swojego bandyckiego narodu?

Rabin aż podskakiwał na ławce i machał rękami jak Żyrinowski mówił.

– Jak śmiesz mówić wulgarnie i kłamliwie o narodzie z którego ty sam pochodzisz!? Przecież twoi rodzice to polscy żydzi. Ty kalasz własne gniazdo. A to bezkarnie ci nie ujdzie. Ty zapłacisz za te brednie publicznie wypowiadane. My wniesiemy sprawę do sądu tu w Moskwie. Ty zostaniesz za te oszustwa surowo ukarany!

– Ty pamiętaj, że to już nie czasy Berii i Kaganowicza, że z sądów pousuwano sędziów żydów. A Rosjanie was nienawidzą. Ty nie tykaj moich rodziców bo ci tu i teraz zapłacę.

To mówiąc wstał i ruszył w stronę rabina. Służby porządkowe nie dopuściły do rękoczynów

– Ja owszem urodziłem się jako żyd, ale ja czuje się Rosjaninem i moją ojczyzną jest Rosja a nie Izrael. Żyłem tak, że Rosjanie mnie akceptują. Ty spróbuj poddać się pod głosowanie i tak jak ja wygrać. Popatrz tu na wielkim monitorze widać jak ludzie głosują.

Żyrinowski miał 25000 głosów poparcia, a rabin 2100

– Ty sam zobacz, na ciebie głosowali tylko żydzi i to nie wszyscy. Bo w Rosji jest was dużo więcej niż ci co ciebie poparli. Jak ty możesz być rabinem skoro jesteś taki głupi. Twój bóg odebrał ci resztę rozumu.

Tym razem żyd nie wytrzymał, podszedł i opluł Żyrinowskiego ten nie był dłużny i rabin dostał parę razy pięścią w twarz. Po chwili wstał i powiedział.
– Ty Żyrinowski za to ciężko zapłacisz.

Po czym odpiął mikrofon i wyszedł ze studia
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 07:08, 01 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba zrobić konkretny kilkudziesięcio minutowy film z angielskimi napisami. Jacyś chętni do współpracy ? bo sam tego na pewno nie ogarne w dość krótkim czasie, Grzany zrobisz ang. napisy ? scenariusz jakiś potrzebny, zebranie faktów do kupy, działamy coś ? Smile
_________________
praca czyni wolnym,powiedział pan do niewolnika ,minutę przed śmiercią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 07:45, 01 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz @Wld , postawić się to może ktoś silny , jakieś imperium . Jak nie jesteś "imperium" to musisz mieć sojuszników ( choć imperia też ich mają ) . Sytuacja z IPNem z tą ustawą pokazała jakich sojuszników ma Polska . Jesteśmy sami , nawet ostatnio Białorusinom podpadliśmy .
Plus jest taki że nawet ćwierć inteligentna małpa jest wstanie dostrzec na jakich sojuszników możemy liczyć i tyle .

Oprócz kasy , żydzi narzekają że nie będzie można badać tego że Polacy mordowali Żydów . Otóż jak dla mnie kłamią w żywe oczy . oni nie chcą by ktoś to ruszał , bo jeszcze może wyjść coś innego . Ludzie tacy jak Tomasz Gross powinni odpowiedzieć przed sądem za oczernianie Polaków . Nie wiem czy wiecie ale Gross zabrał głos w owej sprawie :

Cytat:
Jan Tomasz Gross: postawcie pomnik Żydom, nie Kaczyńskiemu


Badacz trudnego sąsiedztwa nie przebiera w słowach. Tego, co powiedział w rozmowie z Onetem, prawicowa władza mu nie daruje, to pewne.


Autor książek „Sąsiedzi" i „Złote żniwa", które w Polsce kilka lat temu wywołały potężny skandal, zabrał głos w sprawie ustawy o IPN i butnego stosunku Polski do kryzysu na linii Warszawa-Tel Awiw/Jerozolima. Stwierdził, że zamiast budować pomniki Lechowi Kaczyńskiemu, należałoby je stawiać Żydom w różnych polskich miasteczkach (zapewne miał na myśli miejsca pogromów — co tym bardziej nie spodoba się władzy). Powiedział, że bez „czysto moralnego rozliczenia to społeczeństwo nie jest w stanie w zdrowy sposób iść do przodu". A jedynym sposobem, aby się wyzwolić od wojennych traum, jest dla Polski „konfrontacja z prawdą historyczną".
A ta prawda nie jest tak wygodna, jak chciałby rząd Mateusza Morawieckiego. Przy okazji Gross skrytykował personalnie samego premiera, odnosząc się do jego wypowiedzi o konieczności zbiorowego upamiętnienia bohaterstwa Polaków w Yad Vashem.


— Morawiecki po raz któryś już mówi coś podobnego — stwierdził zirytowany badacz historii najnowszej. — Trzeba mieć świra, żeby coś takiego powiedzieć. Jemu się pomyliła Dania z Polską. Gdzieś tam się dowiedział, że postawili drzewko w Yad Vashem Danii i on teraz, gdzie tylko może, mówi, że brakuje nam jednego drzewka. Mało tego, że mamy tam najwięcej, ale jednego brakuje, dla Polski. Nie wie, co tu się działo. To jest niesamowite, bo to jest najważniejsze wydarzenie historyczne, jeśli chodzi o dwudziestowieczną historię Polski. Trzy miliony polskich obywateli zostało zamordowanych w sposób niesłychanie brutalny, jak nigdy przedtem i miejmy nadzieję — nigdy potem. I to społeczeństwo nic na ten temat nie wie.

Gross ostrzegł też, że Kaczyński za bardzo stara się naśladować węgierskich nacjonalistów z partii Jobbik i tak samo jak oni, podsyca nastroje antysemickie: — On sam się stał Jobbikiem. Co Kaczyński mówi o uchodźcach? Przenoszą jakieś choroby, świństwa, zagrożenie. Teraz ta cała opowieść „Polska wstaje z kolan", „nie będą nam z zewnątrz dyktować" — to jest wszystko takie imaginarium tego, na czym polega zło i zagrożenie ze strony Żydów. Zaraz będzie, że nas okradają, wyzyskują, gdy tylko UE przestanie dawać pieniądze.

Tymczasem część członków komisji spraw zagranicznych i obrony Knesetu chce obniżenia rangi stosunków dyplomatycznych z Polską. W akcie sprzeciwu przeciwko ustawie o IPN rozważają inicjatywę odwołania ambasador Anny Azari z Warszawy. Napierają na to głównie politycy rządzącego prawicowego likudu, przeciwny jest Ofer Szelach z centrowej partii Przyszłość: — To prawo jest haniebne i nie ma możliwości wyjaśnienia tego w Izraelu, ale potrzebujemy patrzeć w przyszłość. Odwołanie ambasador to nic strasznego, ale nie popieram tego — wyjaśnił mediom.
Jacek Czaputowicz natomiast utrzymuje, że stosunki między Polską a Izraelem są poprawne, a kryzys… ktoś zauważył jakiś kryzys? Nowy szef MSZ chyba za bardzo wziął sobie do serca zastrzeżenia, aby nie zaogniać konfliktów, jak robił to Witold Waszczykowski. Dlatego na wszelki wypadek woli wszystkim powtarzać, że jest świetnie, wręcz fantastycznie.

Ciekawe, kiedy do prokuratury trafi zawiadomienie na Jana Tomasza Grossa o złamaniu nowej ustawy i szkalowaniu polskiego narodu. Obstawiamy, że niebawem.
https://pl.sputniknews.com/polska/201802.....nik-Zydom/
To teraz pomyślcie sobie że jakiś publicysta polskiego pochodzenie mówi takie rzeczy w Izraelu Smile .


Nie jesteśmy suwerennym państwem i to nie od kilkudziesięciu lat tylko liczymy już w setkach lat .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 03 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze prawi . Od 5 minuty

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 05 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sprawę przedstawiają zachodnie niezależne media prawicowe (Alt-Right i rewizjonista holokaustu):



oraz

https://revisionistreview.blogspot.com/2.....their.html
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 18:51, 20 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Obarczanie Polaków za Holokaust. Chodakiewicz: Stoją za tym olbrzymie pieniądze.


Każdego dnia na Polskę wylewane są "wiadra pomyj" w związku z historią II wojny światowej – uważa prof. Marek J. Chodakiewicz z Institute of World Politics w Waszyngtonie.

Historyk pracujący w USA powiedział w rozmowie z "Naszym Dziennikiem", że ataki na Polskę ze strony amerykańskich Żydów są ściśle związane z gigantycznymi roszczeniami majątkowymi, które wysuwają. – Zawsze jest tak, że jak się chce wymusić coś na innych, to przede wszystkim zohydza się takich ludzi – jednostki czy zbiorowości, w tym i narody – stwierdził.

Profesor dodał, że w Stanach Zjednoczonych ciężko jest o rzetelne badania nad historią Polski i zagładą Żydów europejskich podczas II wojny światowej, bo naukowcy boją się, że będą oskarżani o antysemityzm. – Właściwie nikt nie wspiera finansowo działań mających na celu wprowadzenie prawdy o Polakach i Polsce na wokandę Ameryki – ocenił Chodakiewicz.

Jego zdaniem za oskarżeniami Polski o współudział w Holokauście stoją olbrzymie pieniądze. Historyk był też pytany, dlaczego w USA nie przebija się fakt, że Polacy też byli ofiarami III Rzeszy. – Dlatego że nie ma chętnych stawiać się huraganowi niewiedzy o Polsce oraz z powodu stałego szantażu antysemityzmem wobec nielicznych tych, którzy mimo wszystko się stawiają – tłumaczył Chodakiewicz.
https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/59.....iadze.html
Skoro nie można badać historii to o jakiej historii mówimy ? Żydowskich fantasmagoriach ?
Skoro naukowcy , ludzie wykształcenie , inteligentni , się boją to co dopiero zwykły człowiek .
Czy w najbliższym czasie możemy się spodziewać "holiłudzkiego" dzieła Smile nominowanego do Oskara o tym jak Polacy mordowali żydów , ja - np - nie będę zaskoczony .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:00, 15 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjaciele odc. 667 .
Nataniel nazwał Andrzeja nazistą . Andrzej zagroził że przeniesie imprezę Shocked .
Czy Andrzej postawi się Natanielowi ?
Wink

Cytat:
Duda zagroził odwołaniem szczytu V4 w Izraelu

Prezydent Polski Andrzej Duda oświadczył, że jest gotów przenieść spotkanie krajów Grupy Wyszehradzkiej (V4), które miało się odbyć 19 lutego w Jerozolimie, do jednej z jego rezydencji - „Zameczek” w Wiśle. Zdecyduje się na to, jeśli doniesienia w mediach o wypowiedziach premiera Izraela Binjamina Netanjahu okażą się prawdziwe.

Nie sprecyzował, o jakich dokładnie słowach Netanjahu mowa.
Według gazety „Haaretz” Netanjahu, rozmawiając z dziennikarzami podczas konferencji bliskowschodniej w Warszawie, powiedział, że „Polacy współpracowali z nazistami”. W ten sposób skomentował tak zwaną ustawę o Holokauście, która doprowadziła do konfliktu w stosunkach między Polską a Izraelem, Ukrainą i Stanami Zjednoczonymi.

„Jeśli wypowiedź Premiera Netanjahu brzmiała tak, jak podają media, gotów jestem udostępnić Rezydencję Prezydenta RP «Zameczek» w Wiśle na spotkanie Premierów Grupy Wyszehradzkiej (V4). Izrael nie jest w tej sytuacji dobrym miejscem by się spotykać, mimo wcześniejszych ustaleń” — napisał prezydent W Twitterze.
https://pl.sputniknews.com/polska/201902.....ik-Polska/

A Andrzej tak chciał się przypucować starszemu nowemu przyjacielowi , a ten go od nazistów za jego plecami zwyzywał Laughing
Czy Nataniel zaprzeczy , czy Andrzej mu wybaczy Laughing .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 09:46, 15 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem dzisiaj o tym. I niezłą propagandę z tego zrobili. Po pierwsze Nataniel powiedział 2 zdania a Haaretz zacytował tylko pierwsze.
Poniżej jego pełna wypowiedź:
"Polacy współpracowali z nazistami i nie znam nikogo, kto zostałby pozwany za tego typu twierdzenie"

Prawda, że sens się obrócił o 180 stopni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 15 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Czytałem dzisiaj o tym. I niezłą propagandę z tego zrobili. Po pierwsze Nataniel powiedział 2 zdania a Haaretz zacytował tylko pierwsze.
Poniżej jego pełna wypowiedź:
"Polacy współpracowali z nazistami i nie znam nikogo, kto zostałby pozwany za tego typu twierdzenie"

Prawda, że sens się obrócił o 180 stopni?

No to jeszcze gorzej dla Andrzeja . Okazuje się że półprawda była lepsza od prawdy .
Zarzucanie współpracy polaków z nazistami dotyczy odległych czasów . Natomiast kolejne stwierdzenie Nataniela uderza bezpośrednio w samego Andrzeja i partie z której się wywodzi a która swoimi siłami zadeklarowała ścigać kłamców .
Nataniel wręcz śmieje się Andrzejowi w twarz .
Normalnie w takiej sytuacji Andrzej powinien z bańki pociągnąć Natanielowi , aż zęby Nataniela by mu ugrzęzły w czole , za takie łgarstwa Wink .
I to byłaby dobra impreza Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:28, 15 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko im częściej czytam to zdanie tym bardziej dwuznaczne ono jest. Kawał cwaniaka z tego Żyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 15 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Przyjaciele odc. 667 .
Nataniel nazwał Andrzeja nazistą . Andrzej zagroził że przeniesie imprezę Shocked .
Czy Andrzej postawi się Natanielowi ?
Wink

Cytat:
Duda zagroził odwołaniem szczytu V4 w Izraelu

Prezydent Polski Andrzej Duda oświadczył, że jest gotów przenieść spotkanie krajów Grupy Wyszehradzkiej (V4), które miało się odbyć 19 lutego w Jerozolimie, do jednej z jego rezydencji - „Zameczek” w Wiśle. Zdecyduje się na to, jeśli doniesienia w mediach o wypowiedziach premiera Izraela Binjamina Netanjahu okażą się prawdziwe.

Nie sprecyzował, o jakich dokładnie słowach Netanjahu mowa.
Według gazety „Haaretz” Netanjahu, rozmawiając z dziennikarzami podczas konferencji bliskowschodniej w Warszawie, powiedział, że „Polacy współpracowali z nazistami”. W ten sposób skomentował tak zwaną ustawę o Holokauście, która doprowadziła do konfliktu w stosunkach między Polską a Izraelem, Ukrainą i Stanami Zjednoczonymi.

„Jeśli wypowiedź Premiera Netanjahu brzmiała tak, jak podają media, gotów jestem udostępnić Rezydencję Prezydenta RP «Zameczek» w Wiśle na spotkanie Premierów Grupy Wyszehradzkiej (V4). Izrael nie jest w tej sytuacji dobrym miejscem by się spotykać, mimo wcześniejszych ustaleń” — napisał prezydent W Twitterze.
https://pl.sputniknews.com/polska/201902.....ik-Polska/

A Andrzej tak chciał się przypucować starszemu nowemu przyjacielowi , a ten go od nazistów za jego plecami zwyzywał Laughing
Czy Nataniel zaprzeczy , czy Andrzej mu wybaczy Laughing .


PIeSeczki teraz ujadają, ale jak Trump tupnie nóżką to PIeSeczki sie uspokoją. Nic wielkiego. PIeSeczki to mimo wszystko frakcja pro-syjonistyczna, a to że zdarzają się między nimi drobne utarczki to inna sprawa.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 17:33, 15 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie po tej konferencji zalecał bym użytkownikom nie narzekać na to jak jest a:
-po pierwsze zastanowić się co i zrobić to co się da by się to nie udało (jednak spokojnie można założyć porażkę) więc...
-po drugie zacząć się zastanawiać jak będą wyglądały realia w pollin ... w końcu przede wszystkim w jakiej rzeczywistości przyjdzie nam żyć w końcu to będzie kolejna nie pierwsza okupacja bo my jak karaluchy, oczywiście totalne podziemie.
Oczywiście ostatecznie polak będzie oznaczało wstyd i pod te nazwę zostaną podpięte wszystkie nikczemności 2 wojny światowej i nawet współczesne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 21:09, 15 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę bez składu ni ładu napisałem
Pod pojecia Polska i Polak podpisuja wszelkie możliwe źle skojarzenia i za nie przyjdzie nam zapłacić i koniec i.
A nam wygodnie zwalac na PiS ale fakt jest taki że że to polacy będą znani nie kurwa PiS będzie znanni Holocaustu.
No i ogólnie mogę se chętnie po kurwic za przeproszeniem bo to co miałem okazję zobaczyć wykracza poza ludzkie pojęcie.
A aż strach co będę miał okazję jeszcze zobaczyć.
Niech już se wezna te Polskę w końcu i tak prawie nikomu na niej nie zależy a temu komu zależy to myśli że ja uratuje zyskiwaniem głosów (jakby tak można było to wojen by wgl nie było na świecie)
Przynajmniej niech powiedzą wprost choćby z minimum minimum szacunku, no ale polski rząd który reprezentuje polskie społeczeństwo wg mnie w 100% perfekcyjnie (takie cwaniaczki co wszystko po latwiznie byle łatwo zarobić sprzedadzą kogo się da i co się da byle hajs w suchym) kompletnie nie zasluguje. To boli w huj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:38, 27 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ku przestrodze

Ostatnio ujawniła się jako przyjaciółka żydów (nie po raz pierwszy zresztą) taka jedna emospierdolina, niejaka marta z warszawy - produkująca się tu niemal wyłącznie w #pierdolni, pod pseudonimem @maryla

Jej nieudolne, QUASI-merytoryczne prowokacje w stylu emocjonalnego jojczenia na usługach wojującego syjonizmu zostały zamiecione pod dywan
a ona sama - wywalona na Plutona :

_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:51, 29 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maryl to stary bywalec forum, yebnięta sucz. Nie wiem czy ktokolwiek tu poważnie traktuje tę jej mentalną biegunkę.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 29 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polscy przyjaciele Izraela - Urban !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polscy przyjaciele Izraela
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile