W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nie będzie końca świata  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2397
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Matanjah




Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:02, 25 Mar '11   Temat postu: Nie będzie końca świata Odpowiedz z cytatem

Ach ci naukowcy
Cytat:
Koniec świata nie nastąpi w 2012 roku - jak to miał przewidywać kalendarz Majów. Ale to nie Majowie się pomylili, lecz naukowcy interpretujący kalendarz.


Sama nie wiem, czego mam się spodziewać. Tak tylko rzucam, jak ktoś chce się ze mną pośmiać.
_________________
Masz się wkurwić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:48, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a z czego tu sie śmiać kotku Smile

nie wiem jak to jest z twoim końcem świata ale mi zostało jeszcze 68l hehe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:11, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a szkoda . Wiecie, koniec swiata nie musi równac się zagładzie fizycznej . Wystarczy ludziom zabrać marzenia . I to bedzie koniec wielu ludzi. Reszta to tylko boty.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie informacje mają na celu zatrzymanie pozytywnej przemiany w ludziach, rok 2012 jest tylko archetypem cudownej zmiany świadomości, ludzie mają stracić nadzieje ? NIE MA MOWY! pozytywne rozmyślanie jest podstawą do wszelkiej pomyślności. rok 2012 i wyżej możliwe, że będzie odpowiedzią na pozytywne wołanie ludzi o Nadejśćie Nowego wspaniałego Smile

kolejnym przykładem jest ten film : http://www.youtube.com/watch?v=YH14bPcbolU&NR=1

przecież to jest smutne... zabiera ludziom nadzieje na Lepsze i cudowną przyszłośc, a Świadomość istnienia zależy od tego jak interpretujemy życie, czy jest radosne czy nie zależy tylko od naszej interpretacji. Więc warto myśleć pozytywnie i dostrajać swój bałagan w głowie na pozytywne doświadczenie

Cytat:
Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.
tylko ten cytat przychodzi mi do głowy gdy widzę taki SYF Smile
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matanjah




Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu nadejdzie jasności oświecenie, które zowie się Lampką ( lux: światło oraz ferre: nieść – niosący światło). Już to gdzieś słyszałam. sunny

Ktoś, kogo szanuje powiedział mi kiedyś, że tego grudnia za rok, to obudzimy się wszyscy i okarze się, że najważniejsze mądre głowy i władcy tego świata wyparowali, zostawiając nam w spadku coś, co czym na pewno będziemy się szeroko uśmiechać (taki cyklon B). A jak nie tak, to inaczej się z nami rozprawią. Młody Rockefeller powiedział kiedyś, że 50 mln ludzi wystarczy na ziemi- więcej niewolników nie potrzebują.

Ps. Nie jestem żadnym kotkiem do cholery! puker
_________________
Masz się wkurwić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ależ jesteś Kotkiem tylko o tym nie wiesz Smile
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nie będzie końca świata
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile