W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zakaz reklamowania luksusowych dóbr   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 5370
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy uważasz, że w Polsce też powinno się wprowadzić podobne przepisy?
Tak
44%
 44%  [ 12 ]
Nie
55%
 55%  [ 15 ]
Wszystkich Głosów : 27

Autor Wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 27 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Erde, dziekuje za komplementy wlasnie wykazales sie swoja kultura osobista i ciemnota jaka az bije z twojej wypowiedzi.


Domagając się zakazów, jednocześnie chcąc by inni nie ograniczali cię zakazami to hipokryzja.

Cytat:
Nie chcesz państwa, nie chcesz prawa, nie chcesz regulacji, chcesz wolnego rynku droga wolna wyjedz do namibii, nigerii albo do konga, bedziesz bliski swoich idealow.


Państwa pisze się z wielkiej litery i gówno wiesz czego chcę. Na jakiej podstawie wyciągasz tak nietrafione wnioski? Kto powiedział, że nie chcę państwa, nie chcę prawa i regulacji? Co do twojej rady wyprowadzki, nie skorzystam. Wyjazd z rodzimego kraju za granicę tylko z powodu, że ktoś w nim zrobił burdel to jak ucieczka z okradanego domu.

Cytat:
Manipulacja zaś z moralnością nic wspólnego nie ma.


Wywieranie perswazji i manipulacji to nie mordowanie ludzi. Kim jesteś by decydować co jest moralne, księdzem proboszczem?

Cytat:
Jest czymś czego jako społeczeństwo musimy piętnować.


Społeczeństwo, które ma zróżnicowane, a nie jednolite poglądy.

Cytat:
Bo nikt nie chce ulegać manipulacji, to nasza wspolna sprawa.


Możesz jedynie działać jako oddolna organizacja, utrzymywana z prywatnych funduszy/ A nie decydować odgórnie jak jakiś faszysta zabraniając producentowi określania własnych wyrobów jako "najlepsze" i "niezastąpione". To jego subiektywna ocena do której powinien mieć prawo, a ty powinieneś mieć prawo poddać to krytyce i zwątpieniu po to masz mózg i wolną wolę.

Bo od nieulegania manipulacji mam swój rozum. Traktuj ludzi dalej jak idiotów to tymi idiotami pozostaną...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 27 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Franz
No to Erde ci odpowiedzial.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:26, 28 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Franz, Wiedzmin w jednym ze swoich postów podał fajny przykład kobiety na dyskotece.
Czy chcesz powiedzieć, że uznałbyś za fajny pomysł odgórnie narzucony zakaz makijażu i seksownych ciuszków? Przecież to czysta manipulacja, to rodzaj reklamy, ona chce wydać się bardziej atrakcyjna niż jest w rzeczywistości. A Ty wolałbyś by założyła chustę na twarz i worek na ciało. No i na pewno nie powinna golić nóg (o reszcie ciała nie wspominam). I nie piszę o tym dlatego, że podobają mi się blachary z dyskoteki (bo mi się nie podobają) ale Ty pragniesz odgórnych zakazów by broń boże jakiś napalony, niewinny chłopiec, który zamiast głową myśli kutasem, nie został zmanipulowany i nie doznał szoku gdy obudzi się obok średniej urody zołzy zamiast wczorajszej księżniczki. To, że cała sytuacja wydarzyła się na jego własne życzenie nie ma dla Ciebie znaczenia. Ty go będziesz bronił przed tym szokiem nawet wbrew niemu. Super.

Myślę, że ten przykład w tej dyskusji jest tak samo uprawniony jak Twoje powoływanie się na pijące krew dzieci z Kongo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zakaz reklamowania luksusowych dóbr
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile