W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Narodowo socjalistyczne kraje europy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2052
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 14 Wrz '13   Temat postu: Narodowo socjalistyczne kraje euopy Odpowiedz z cytatem

Świetny artykuł z http://3obieg.pl/nazizm-wiecznie-zywy
Lewaki na lewo i prawo rzucają słówko nazizm, faszyzm.
Nie znając historii, dlaczego "dzie ła z tamtych czasów są zakazane?
Bo czerwoni spłonęliby ze wstydu.
Cytat:

Nazizm wiecznie żywy?

Podczas różnych okazji z ust lewicowych polityków i lewicowo-liberalnych mediów słyszymy ostrzeżenia przed tymi złymi faszystami, czy wręcz nieonazistami ze skrajnej prawicy. Postanowiłem więc przestudiować program NSDAP, który znalazłem w internecie i porównać go z otaczającą rzeczywistością. Czy skrajna prawica to neonaziści? A może to lewica odwołuje się do założeń nazizmu?


Program NSDAP znalazłem na: http://www.vaterland.pl/, więc każdy może sobie go tam odszukać i sprawdzić, czy nie zmyślam. A więc jedziemy:

“1. Żądamy zjednoczenia wszystkich Niemców w Wielkich Niemczech na bazie prawa narodów do samodecydowania”

Nic złego, wiele partii odwołuje się do jedności – np. kilka lat temu Platforma Obywatelska (jak ktoś się uprze to może ją teraz nazywać neonazistowską).

“2. Żądamy równości w prawach dla Niemców w ich stosunkach z innymi narodami i unieważnienia traktatów pokojowych z Wersalu i Saint-Germain.”

To (zapewne) znają wszyscy z lekcji historii. Na tym m.in. wybił się Hitler. Nie przypomina mi się, żeby jakaś partia obecnie otwarcie żądała np. zmiany przebiegu granic (włączenia np. Lwowa do Polski), czy traktatów pokojowych, choć myślę, że każdy naród by chciał być jeszcze silniejszy, większy i żeby wszystkie mu wyrządzone krzywdy były naprawione.

“3. Żądamy ziemi i nowych terytoriów (kolonie) aby wyżywić nasz naród i aby (w koloniach) osiedlić nadwyżkę populacji.”

To już jest (dla mnie) czysty socjalizm – nie mamy, ale potrzebujemy, to nam dajcie (a jak nie dacie, to sobie weźmiemy).

“4. Tylko członkowie Narodu mogą być mieszkańcami Państwa. Tylko ludzie niemieckiej krwi, niezależnie od wyznania, mogą być członkami Narodu. Stosownie do tego żaden Żyd nie może być członkiem Narodu.”

Coś w stylu “Polska dla Polaków” głoszone swego czasu przez niektórych chuliganów Wink .

“5. Nie-Niemcy mogą żyć w Niemczech jako goście, ale muszą podlegać prawom dla obcokrajowców.”

No to jest akurat prawicowy postulat, bo lewica wpuszcza wszelkiej maści emigrantów na lewo i prawo, czego efekty widać obecnie m.in. we Francji, Wielkiej Brytanii, czy Niemczech. Wiecie, że we Francji ludzie się boją jeść kanapki z szynką, w obawie przed muzułmanami, którzy są gotowi ich za to pobić?

“6. Prawo głosu na rząd państwowy i legislację powinien być przywilejem każdego obywatela indywidualnie. Wobec tego żądamy, aby wszystkie spotkania jakiejkolwiek natury, niezależnie od tego czy w Rzeszy, czy w landach, czy w mniejszych jednostkach administracyjnych powinny być organizowane przez samych obywateli. Chcemy się w ten sposób przeciwstawić zwyczajowi wypełniania list do głosowania osobami zasłużonymi dla danej partii, bez zwracania uwagi na indywidualne cechy charakteru i umiejętności danej osoby.”

To z kolei znów mocno lewicowy postulat. Przynajmniej nie spotkałem lewaka, który by krytykował demokrację, a prawicowców tak i to wielu.

“7. Żądamy, aby głównym celem Państwa było zapewnienie godziwego życia jego obywatelom. Jeśli wyżywienie populacji okaże się niemożliwe, obcokrajowcy którzy nie są mieszkańcami, muszą być wydaleni z Rzeszy.”

No i znów lewactwo pełną gębą – państwo, zamiast dbać o właściwe regulacje, żeby obywatele mogli sobie zapewnić życie na poziomie (a nie ledwie godziwe), ma za nich dbać o to, żeby mieli “godziwe życie”. Coraz bardziej skłaniam się ku temu, że SLD to neonaziści Wink .

“8. Wszyscy nie-niemieccy imigranci muszą być powstrzymani. Żądamy, aby wszyscy obcokrajowcy, którzy wkroczyli w granice Rzeszy po 2 VIII 1914 niezwłocznie ją opuścili.”

Widać, że w ówczesnych Niemczech nastroje były podobne, jak obecnie w Europie po napływie emigrantów w Afryki Północnej.

“9. Wszyscy mieszkańcy muszą mieć identyczne prawa i obowiązki”

Znów lewacka formułka w stylu “wolność, równość , braterstwo”. Albo wolność, albo równość – na coś się trzeba zdecydować Wink .

“10. Najważniejszą powinnością obywatela jest praca fizyczna lub umysłowa. Działania indywidualne nie mogą się kłócić z interesem ogółu i powinny być podstawą dla wypracowania dobra ogółu.”

Kojarzy mi się to z wprowadzeniem przez komunistów PGR-ów. Nie wiem czemu Very Happy .

“Aby do tego doprowadzić, żądamy:

11. Zniesienie przychodów nie zyskanych przez pracę. Złamanie niewolnictwa interesów.”

Coś jak podatek od bogactwa, który postuluje m.in. PiS?

“12. Patrząc na olbrzymie poświęcenie istnień ludzkich wymagane przez każdą wojnę, osobiste wzbogacenie się na wojnie musi być traktowane jako przestępstwo przeciwko Narodowi. Nawiązując do powyższego, żądamy bezwzględnej konfiskaty wszystkich bogactw uzyskanych na wojnie.”

O, NSDAP jak każda poważna partia polityczna też nie dotrzymała obietnic przedwyborczych Very Happy . No bo chyba nie powiecie mi, że naziści kosztowności zagrabione m.in. w Polsce w czasie wojny, co do najmniejszej rzeczy oddali?

“13. Żądamy nacjonalizacji wszystkich gałęzi przemysłu poprzez formowanie ich w korporacje.”

PO chce “nacjonalizować OFE”, PiS też coś tam o nacjonalizacji mówi, Ruch Narodowy także… faszyści, wszędzie faszyści… znaczy się naziści Wink .

“14. Żądamy podziału zysków w wielkich przedsiębiorstw przemysłowych.”

Już wiem skąd PiS bierze swoje pomysły na politykę gospodarczą!

“15. Żądamy rozległego rozwoju systemu ubezpieczeń dla ludzi starszych.”

No i znowu lewicowe postulaty Wink .

“16. Żądamy stworzenia i utrzymania “zdrowej” klasy średniej, natychmiastowej komunalizacji wielkich domów handlowych oraz ich niskooprocentowanych pożyczek dla drobnych kupców, i najwyższe dobro powinno jawić się wszystkim drobnym kupcom w pozycji Państwa i porządku publicznego.”

Tak w ogóle to czym różnili się naziści od komunistów, a te dwie grupy od socjalistów?

“17. Żądamy reformy agrarnej odpowiedniej do naszych narodowych wymagań oraz wprowadzenie prawa konfiskującego ziemię dla celów publicznych bez rekompensaty; zniesienia czynszu ziemskiego i zakazanie wszelkich spekulacji na temat ziemi.”

Znów mam przed oczami PGR-y. To może w Polsce nie było komunizmu, tylko nazizm?

“18. Żądamy bezwzględnego postawienia pod sąd tych, których działania szkodzą dobru publicznego – przestępców, lichwiarzy, paskarzy, itp. muszą być ukarani śmiercią, niezależnie od tego jakiej są rasy i wyznania.”

A to mi się kojarzy z “szeryfem” Ziobrą Smile .

“19. Żądamy, aby Prawo Rzymskie które służy światowi kapitalistycznemu zostało zastąpione przez Powszechne Prawo Niemieckie.”

Kapitaliści to be, a my to ci lepsi? To ktoś twierdzi, że neonaziści to skrajna prawica? Z której strony? W takim razie Ryszard Kalisz jest czołowym przedstawicielem skrajnej prawicy Wink .

“20. Państwo musi rozpatrzyć gruntowną rekonstrukcję systemu szkolnictwa (którego celem powinno być zapewnienie każdemu Niemcowi możliwości pracy po zakończeniu edukacji). Program szkolny musi być dostosowany do wymagań praktycznego życia. Celem edukacji musi być danie uczniowi poczucia jedności narodowej. Żądamy możliwości edukacji wszystkich, także biednych dzieci – na koszt Państwa.”

Na koszt państwa – czyli nasz, wszystkich podatników. Aczkolwiek pomysł o dostosowanie programu do wymagań rynku pracy niezły.

“21. Państwo musi zapewnić narodowi standardy zdrowotne poprzez ochronę matek i niemowląt, poprzez zakazanie pracy dziecięcej, poprzez promowanie siły psychicznej poprzez legislację osiągnięta przez sport i gimnastykę oraz umysłowe szkolenie młodzieży.”

Państwo, państwo, wszędzie państwo musi wszystko zapewnić. Państwo zajmujące się wszystkim, wszędzie się wtrącające, to główne założenia Unii Europejskiej Wink .

“22. Żądamy zniesienia armii najemnej i stworzenia armii narodowej.”

Z tego co słyszałem to PiS o czymś podobnym myśli. Tym bardziej jestem przeciw.

“23. Żądamy legalnych działań wojennych przeciw rozmyślnym politycznym zakłamaniom i ich szerzeniu w prasie. Aby ułatwić stworzenie niemieckiej prasy narodowej żądamy:
a) wszyscy dziennikarze czasopism ukazujących się w języku niemieckim muszą być Niemcami b) żadne nie-niemieckie czasopismo nie może się ukazać bez zgody Państwa. Ponadto nie mogą one być drukowane w języku niemieckim
c) wszyscy obcokrajowcy powinni być prawnie odcięci od możliwości finansowego wspierania lub wpływania na prasę niemiecką, a złamanie tego zakazu powinno być ukarane natychmiastowym zamknięciem gazety i wydaleniem z kraju osób winnych. Publikowanie gazet sprzecznych z ideologią partii musi być zakazane. Żądamy ponadto osądzenia degeneracyjnych tendencji w literaturze i sztuce, które niszczą nasze życie narodowe.”

Jakbym czytał regulacje unijne Very Happy . Wszystko musi być uregulowane, wszystko musi być tak, jak chcemy, bo my wiely najlepiej, czego wam potrzeba Wink .

“24. Żądamy wolności wyznania w Państwie, o ile nie pozostają w sprzeczności z odczuciami moralnymi narodu niemieckiego. Partia opowiada się za chrześcijaństwem, ale nie narzuca tego wyznania nikomu, jakkolwiek żądamy zwalczenia żydowsko-materialistycznego ducha, ponieważ udowodnione zostało, że naród niemiecki może osiągnąć wieczny dobrobyt tylko wtedy gdy będzie wierny zasadzie: interes Państwa zawsze ponad interesem jednostki.”

No to jest z jednej strony lewicowe (wolność wyznania), z drugiej chadeckie (partia opowiada się za chrześcijaństwem), czy wręcz prawicowe.

“25. Aby wprowadzić te zamierzenia w czym, żądamy stworzenia silnej władzy centralnej dla Rzeszy, bezwarunkowej autorytarności Parlamentu ponad całą Rzeszą i jej strukturami oraz utworzenia Korporacji opartych na majątkach ziemskich w celu wypracowania powszechnej legislacji w różnych państwach niemieckich.”

Państwo centralnie planowane – lewactwo, jak nic.


Stare porzekadło: Ci, którzy chcieliby powtórzyć przeszłość, muszą kontrolować nauczanie historii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 14 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro autor tak mocno trzyma się terminów lewica i prawica to ciekawy jestem jak się nazywają jego poglądy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 14 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie jest prawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 14 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarondo napisał:
Świetny artykuł z http://3obieg.pl/nazizm-wiecznie-zywy

Świetny to on może jest na jakimś blogu ale na forum z prawdą w tytule jest jak pierdnięcie w salonie.
Coż my tam czytamy? spostrzeżenie przygłupa który obczytał się równie "świetnych artykułów" z innych blogów i od tego tak mu się zakręciło w głowie że wszystko zaczęło mu się kojarzyć
Cytat:
Ci, którzy chcieliby powtórzyć przeszłość, muszą kontrolować nauczanie historii.

No właśnie! ale skoro już o historii mowa:
autor świetnego artykułu napisał:
“10. Najważniejszą powinnością obywatela jest praca fizyczna lub umysłowa. Działania indywidualne nie mogą się kłócić z interesem ogółu i powinny być podstawą dla wypracowania dobra ogółu.”

Kojarzy mi się to z wprowadzeniem przez komunistów PGR-ów. Nie wiem czemu

Dlaczego praca fizyczna kojarzy mu się z wprowadzaniem przez komunistów PGR-ów freud jeden wie.
Mnie się kojarzy, a nawet mam pewność że to raczej wpływy Ludwiga Jahna i całej ideologii wynikłej po Wartburg festiwal.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 14 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:

Dlaczego praca fizyczna kojarzy mu się z wprowadzaniem przez komunistów PGR-ów freud jeden wie.


lub umysłowa pszeku, przeczytaj dokładnie. autor z pewną nieśmiałością próbował uderzyć we wszystkich i jak zwykle gdy próbuje się coś robić z "pewną nieśmiałością" nic nie wyszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 15 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:

lub umysłowa pszeku, przeczytaj dokładnie.

To nie niedokładność.To chęć (przyznaje -niska) uniknięcia wdawania się w szczegóły które wprawdzie byłyby pomocne w dowiedzeniu tego że autor świetnego artykułu jest matołkiem,ale które z pewnych względów nie należy bez potrzeby wywlekać.Pamiętaj na boga @porfirij że czytają nas dzieci,kibole oraz inny intelektualnie niesprawny element.Ale skoro sam chcesz....
Pojęcie "pracy umysłowej" zacytowane przez autora świetnego artykułu odnosi się do "umysłów" bardzo konkretnej kategorii ludzi.Oględnie mówiąc do (nieomal)dwóch pokoleń inteligencji wychowanej w pofestiwalowo-warttburskich klimatach
Chodzi o to że zgodnie z wczesno XIX-wieczną ideologią jedyną pełnowartościową warstwą społeczną byli chłopi a pozostałe warstwy trzeba było dopiero wychować.
Cytat:
"Najlepszym jeszcze i najmilszym jest mi dziś zdrowy chłop: grubiański, chytry, uparty i wytrzymały: to jest dziś najdostojniejszy gatunek ludzi.
Chłop jest dziś najlepszy: chłopstwo panami być powinno! Lecz tamto, to państwo motłochu, nie dam się już łudzić co do tego. Motłoch wszakże zwie się: mieszanina.Mieszanina motłochu: w niej wszystko wskroś i społem jest zmieszane, święty i łotr, szlachetka i Żyd, oraz wszelakie zwierzęta z arki Noego"

Zarówno autorowi tych słów jak i jego szwagrowi Bernhardowi Forsterowi realizującemu w Ameryce Południowej projekt "Nowa Germania",wiele można zarzucić ale najmniej skłonności do socjalizmu.
Wprawdzie Bernhard Forster w ramach narzuconego dekretu carlsbardzkiego został odsunięty od wpływy na młodzież ale to nie zmieniło faktu że około 80% nauczycieli gimnazjalnych i 60% akademickich w pełni podzielało jego poglądy z tą tylko różnicą że w przeciwieństwie do nieszczęsnego Forstera nie wdawali się w uliczne burdy.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 15 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale was boli. Niestety zmierzamy w tym kierunku, więc poczuje kolejny raz jaki to miły i wydajny system.
Socjalizm=narodowysocjalizm.
Cytat:
Aby wprowadzić te zamierzenia w czym, żądamy stworzenia silnej władzy centralnej dla Rzeszy, bezwarunkowej autorytarności Parlamentu ponad całą Rzeszą i jej strukturami oraz utworzenia Korporacji opartych na majątkach ziemskich w celu wypracowania powszechnej legislacji w różnych państwach niemieckich.”

Jaką partię można podstawić w słowo Rzeszy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 15 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo napisał:

Jaką partię można podstawić w słowo Rzeszy?

Rozumiem że jesteś jakimś agitatorem partyjnym czy coś w tym guście,ale to nie zwalnia cię z intelektualnej dyscypliny.Tedy zrozumże człowieczku że słowo "Rzesza" nie oznacza tego o czym myślisz lub z czym ci się kojarzy.
Słowo "rzesza" stosowane było w nazewnictwie państwa niemieckiego od czasów w których nikt nawet nie podejrzewał że może istnieć coś takiego jak "partia" np Heiliges römisches Reich deutscher Nation
Jak sądzisz @jarondo;czy Cesarz używał konstrukcji typu "naszą wolą jest" ", dlatego że był komunistą czy raczej socjalistą?
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 15 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Najważniejszą powinnością obywatela jest praca fizyczna lub umysłowa. Działania indywidualne nie mogą się kłócić z interesem ogółu i powinny być podstawą dla wypracowania dobra ogółu

Praca do końca życia, przy takich emeryturach.
Dla dobra ogółu, czyli rządzących.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 15 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@jarondo ciemniak jesteś . Naprawdę dobrze tobie idzie w temacie , o BTC, nie musisz się ośmieszać szczególnie kiedy nie znasz historii ( skoro już się przyznałeś ) . Po pierwsze , nawet autor świetnego artykułu nie porównał narodowego socjalizmu do nazizmu . Ty niestety to zrobiłeś . Mogę cię zapewnić @jarondo, że w momencie oficjalnego przejęcia władzy przez hitlerowców 30.01.1933 roku w NSDAP nie było już żadnego socjalisty . Pomyśl sobie tak , gdyby III Rzesza byłaby narodowo socjalistycznym rajem to komu by pomagała podczas wojny domowej w Hiszpanii lat 1936-39 ?


Cytat:
“17. Żądamy reformy agrarnej odpowiedniej do naszych narodowych wymagań oraz wprowadzenie prawa konfiskującego ziemię dla celów publicznych bez rekompensaty; zniesienia czynszu ziemskiego i zakazanie wszelkich spekulacji na temat ziemi.”

Znów mam przed oczami PGR-y. To może w Polsce nie było komunizmu, tylko nazizm?


To jest 17 punkt programu NSDAP . A teraz co o tym punkcie powiedział Hitler :
"Ponieważ , NSDAP stoi na gruncie poszanowania własności prywatnej , to jest rzeczą oczywistą , że passus "wywłaszczenie bez odszkodowania " odnosi się wyłącznie do prawnej możliwości wywłaszczenia jeśli to konieczne , gruntów nabytych bezprawnie lub używanych w sposób szkodliwy dla dobra narodu . W pierwszym rządzie odnosi się to do żydowskich spółek spekulujących gruntami ".

Czy dalej mamy PGRy przed oczami , ja ich nie widzę . Ale trzeba wspomnieć, że te słowa Hitler powiedział na długo przed przejęciem władzy .
A jeden z najbliższych zauszników Hitlera , Goebbels pytany o socjalizm , odpowiadał : " Narodowy Socjalizm nie jest dziś czymś raz na zawsze określonym, ale znajduje się w procesie stawiania . Ciągle ulega zmianom i nie nadaje się w sposób całościowy precyzyjnie zdefiniować ".

W maju 1930 roku dwóch- wpływowych - socjalistów w NSDAP bracia Otto i Gregor Strasser w berlińskim hotelu Sansouci odbyli rozmowę z Hitlerem .
Hitler w kwestii socjalizmu : Widzi pan, drogi towarzyszu Strasser , właściciel fabryki zależny jest od pracowitości i wydajności swoich robotników . Jeśli oni strajkują , to jego własność staje się bezwartościowa . Poza tym, jakim prawem ci ludzie żądają udziału we własności lub w kierowaniu fabryką .
Niech pan zrozumie, olbrzymia większość robotników nie chce niczego oprócz chleba i igrzysk , i nie ma żadnego zrozumienia dla jakichkolwiek ideałów . Nie możemy liczyć na to że pozyskamy szerokie masy robotnicze . Chcemy , aby wyłoniła się nowa warstwa panująca , która nie kierują się etyką współczucia lecz jest świadoma tego, że ze względu na swoją rasową wyższość ma prawo rządzić i bezwzględnie egzekwować swoje panowanie nad szerokimi masami .
Otto do Hitlera:
Panie Hitler, jeśli chce pan utrzymać system kapitalistyczny , to nie może pan równocześnie mówić o socjalizmie ! gdyż zwolennicy naszej partii są przede wszystkim socjalistami i powołują się na program partyjny, w którym postuluje sie uspołecznienie zakładów pracy .
Hitler odpowiada:
Słowo socjalizm nie oznacza , że zakłady pracy muszą, ale że mogą zostać uspołecznione jeśli szkodzą interesowi narodowemu . Jeśli tego nie czynią , to zbrodnią by było niszczenie gospodarki . W rzeczywistości tylko jeden system zapewnia gospodarce sukces : odpowiedzialność w górę, autorytet w dół " .

Hitler nigdy nie był NS .Program NSDAP , swoją drogą, rzeczywistość swoją drogą . Zupełnie jak u nas teraz program PO swoją drogą , życie swoją .
Ale rzeczywiście , jest podobieństwo w rządzeniu teraz w Unii kiedyś w III Rzeszy . Pewna forma socjalizmu/przywilejów dla bogatych, a dla całej reszty demokracja i kapitalizm . I wtedy i teraz rządzą ci sami . Pieniądz ponad podziałami . Ta nowa warstwa panująca , to nie kto inny jak Żydzi .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 15 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wszyscy mieszkańcy muszą mieć identyczne prawa i obowiązki.

- Pensja minimalna
- Kontrola nad obywatelem na co wydaje, gdzie jeździ
- Podatek progresywny
- Związki zawodowe - do wypracowywania praw
- "Darmowa" służba zdrowia, rok oczekiwania
- "Darmowe" szkolnictwo, z programem wciąż okrajanym
- Kontrola nad wychowaniem własnych dzieci
- Okradanie pod płaszczem OFE/ZUS na utrzymanie aparatu władzy
- Coraz więcej służb z większymi uprawnieniami
- Cenzura treści, z Acta na razie nie wyszło, ale dostawcy mają nieciekawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Travis




Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 15 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo napisał:
Cytat:
Wszyscy mieszkańcy muszą mieć identyczne prawa i obowiązki.

- Pensja minimalna
- Kontrola nad obywatelem na co wydaje, gdzie jeździ
- Podatek progresywny
- Związki zawodowe - do wypracowywania praw
- "Darmowa" służba zdrowia, rok oczekiwania
- "Darmowe" szkolnictwo, z programem wciąż okrajanym
- Kontrola nad wychowaniem własnych dzieci
- Okradanie pod płaszczem OFE/ZUS na utrzymanie aparatu władzy
- Coraz więcej służb z większymi uprawnieniami
- Cenzura treści, z Acta na razie nie wyszło, ale dostawcy mają nieciekawie.

Naród wybrany i reszta samozwańców to są tacy magicy, że każdy ustrój z nazwy lub idee zamienią w takie coś przy pomocy pożytecznych idiotów łasych na kasę. Dlatego też nazwy nie mają znaczenia. Goj ma być zwierzęciem pociągowym i to jest wspólny mianownik każdego "systemu z nazwy". Ile można tkwić w pejsatej dialektyce lewica/prawica, wyjdź już stamtąd. Tacy wywalczyli "nowy wspaniały świat" w 89.

Dziel i rządź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Narodowo socjalistyczne kraje europy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile