W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tsunami w Japonii   
Podobne tematy
Fulford zdaje się mieć rację 5
Źródła wiadomości o tym co się dzieje w Japonii bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
21 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 64355
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby kogoś interesował bezpośredni przekaz to jest możliwość oglądania japońskiej tv HNK. kanał jest po angielsku
http://www.livestation.com/channels/123-nhk-world-english
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda to nieciekawie. Ja bym szacował dziesiątki tysięcy zabitych po tym, co widzę na tym filmiku tylko Sad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chomicki




Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Aza napisał:
Nie na temat, ale...
czy ktoś oprócz mnie widział kilka dni temu księżyc, którego sierp nie był pionowy tylko poziomy? Patrzyłam i nadziwić się nie mogłam, takiego jeszcze nie widziałam. )



Ja widziałem, rok temu dokładnie o tej samej porze. Wynika to ruchów obrotowego Ziemi, obiegowego Ziemi i obrotowego księżyca wokół Ziemi. Za rok będzie tak samo i tak jest zawsze (no z drobnymi różnicami, ale w większym przedziale czasowym), nie rozumiem tylko po co to piszesz? Możesz rozwinąć?


Wiem, że to zabrzmi śmiesznie, ale ja z kolei zauważyłem, że księżyc był nade mną (szacuję jakieś 80 stopni), nie kojarzę, abym wcześniej widział coś podobnego. Tłumaczę to tym, że mogłem nie zauważać tego w poprzednich latach z powodu zachmurzenia;)

Tej samej nocy był rozbłysk na słońcu klasy X. Fala elektromagnetyczna jest w stanie zaindukować duże napięcia w dużych przewodnikach. Jądro ziemi jest metalowe? Czy Ziemia jest gigantycznym magnesem? Chyba tak, skoro ma biegun północny i południowy... Czy w czasie rozbłysków coś się dzieje z polem magnetycznym Słońca? Jeśli tak:

Wyobraźcie sobie włosek na którym wisi coś. To coś jest bardzo dokładnie wyważone, tak dokładnie, że dodatkowy ułamek grama urwie włos. Wystarczy więc, że motyl usiądzie na ciężarku i... katastrofa gotowa.
Podobnie mogło być z trzęsieniem, wisiało ono na włosku a wzmożona aktywność słoneczna wyzwoliła serię zdarzeń.
Podobnie się może mieć sprawa z księżycem, podobno (mówił to mój brat, lecz nie weryfikowałem tego) księżyc jest minimalnej odległości od Ziemi od x lat. Jego grawitacja również wywołuje działanie innych (większych) sił na wszystko co ziemskie...

Uważam, że wszelkie odstępstwa od normy mogą wywoływać nieprzewidziane skutki, a w czynnikach zewnętrznych drzemie niespotykana siła.

A jutro księżyc zakryje gwiazdę
http://wiadomosci.onet.pl/nauka/juz-jutr.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgoda kolego nihil novi. Jak poszedl wodor tzn, ze reaktor jest do pizdy-przegrzany, prety pogiete i ni chuja idzie zrobic. Termoliza zachodzi przy 2500K, czyli jest naprawde zle. Prawdopodobnie nie moga zatrzymac reakcji, bo takie efekty nie powinny miec miejsca przy wsunietych pretach wygaszajacych i sprawnym chlodzeniu. W czarnobylu bylo podobnie, glupie chuje wpierw stopily wnetrze reaktora, a potem nie dalo sie zatrzymac go awaryjnie. Podobnie wydzielil sie wodor i troche mocniej pierdolnelo, a palacy sie grafit zrobil caly bajzel. Tu nie ma grafitu, wiec bylo male bum i zadnego pozaru narazie. W innych reaktorach zaczynaja chlodzic woda morska, co moze wskazywac, ze wyczerpaly sie im inne mozliwosci tzn system chlodzenia sie rozpiedolil na amen. Niestety w dwoch najwiekszych awariach dotychczas najbardziej zawodzil czlowiek, gdyz w silnym stresie podejmowal zle decyzje. Tutaj takze moglo dojsc do glupiej decyzji utrzymania mocy za wszelka cene, a potem juz bylo za pozno. Po takim trzesieniu powinni zatrzymac od razu reaktory i zrobic przeglad.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
respondent




Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:
[
DeeJay, To fakt. Mówienie przez ewangielizatorów, że to Bóg dokonuje tych trzęsień ziemi to jest to jakieś straszne uproszczenie wynikające z wąskiego łączenia rzeczy jakie zachodzą w świecie.

.


Żaden z poważnych ludzi zajmujących się badaniem pisma , nie powinien uzywac takich sformułowań że winę za trzęsienia ziemi ponosi Bóg,podobnie jak za wszelkie inne kataklizmy, łącznie z ludzką głupotą.W Bibli wyrażnie zostało podane że Bóg nikogo nie doświadcza ani tez nie jest doświadczany.

JAKUBA 1:13
Niech nikt, kto jest doświadczany, nie mówi: „Przez Boga jestem doświadczany”. Bóg bowiem nie może być doświadczany przez coś złego ani sam nikogo nie doświadcza.


Bóg nie powoduje trzęsień ziemi, huraganów, powodzi, susz ani wybuchów wulkanów, o których często donoszą środki przekazu. Nie posługuje się nimi do karania ludzi.Ktos kto w ten sposób mówi zwyczajnie w świecie nie rozumie Pisma.Kataklizmy w znacznej mierze są wynikiem działania siły przyrody.

MATEUSZA 24:3-14

A gdy siedział na Górze Oliwnej, podeszli do niego na osobności uczniowie, mówiąc: „Powiedz nam: Kiedy to nastąpi i co będzie znakiem twojej obecności oraz zakończenia systemu rzeczy?”
4 A Jezus, odpowiadając, rzekł do nich: „Baczcie, żeby was nikt nie wprowadził w błąd; 5 bo wielu przyjdzie, powołując się na moje imię i mówiąc: ‚Ja jestem Chrystusem’; i w błąd wprowadzą wielu. 6 Będziecie słyszeć o wojnach, a także wieści wojenne; baczcie, żebyście się nie przerazili. Bo to musi nastąpić, ale to jeszcze nie koniec.
7 „Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, będą też niedobory żywności i trzęsienia ziemi w jednym miejscu po drugim. 8 Wszystko to jest początkiem dręczących boleści.
9 „Wtedy ludzie będą was wydawać na ucisk i będą was zabijać, i ze względu na moje imię będziecie przedmiotem nienawiści wszystkich narodów. 10 Wtedy też wielu się zgorszy i jedni drugich będą zdradzać, i będą jedni drugich nienawidzić. 11 I powstanie wielu fałszywych proroków, i wielu wprowadzą w błąd; 12 a z powodu wzrostu bezprawia miłość większości oziębnie. 13 Ale kto wytrwa do końca, ten zostanie wybawiony. 14 I ta dobra nowina o królestwie będzie głoszona po całej zamieszkanej ziemi na świadectwo wszystkim narodom; a potem nadejdzie koniec.


W Bibli przepowiedziano na nasze czasy wielkie trzęsienia ziemi oraz braki żywności, ale to nie znaczy, że Bóg lub Jezus są za nie odpowiedzialni, tak jak Jarosław Kret nie ponosi odpowiedzialności za prognozę pogody w TV.Te wydarzenia nalezy traktowac jako spełnianie sie pewnych proroctw biblijnych.Jesli ktos zechce je przyjąc za pewnik,tym lepiej dla niego.Wolna wola.
_________________
„Największe prawdy są zarazem najprostsze - tak też jest z największymi ludźmi”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWOPL napisał:
w jednych miejscach ziemia peka i tworza sie wiry w innych na odwrot
http://www.wykop.pl/link/661463/video-ziemia-peka-wylewa-sie-woda/


miałem podobną sytuacje parę lat temu na osiedlu po wielkiej ulewie...
ale na szczęście przyjechali chłopaki z wodociągów z "magicznym" kluczem francuskim i było po problemie Laughing

i tak ku uciesze wszystkich religijnych fanatyków - wiem dlaczego bóg trzęsie ziemią w Japonii...
Japonia nie jest i nie chce być katolicka stąd i kara za to Crying or Very sad
hmm tylko jak wytłumaczyć teraz trzęsienia ziemi w katolickiej Ameryce Południowej? może za małe datki na tace? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:
hmm tylko jak wytłumaczyć teraz trzęsienia ziemi w katolickiej Ameryce Południowej? może za małe datki na tace? Laughing





Rozpustą karnawałową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
xXx napisał:
hmm tylko jak wytłumaczyć teraz trzęsienia ziemi w katolickiej Ameryce Południowej? może za małe datki na tace? Laughing


Rozpustą karnawałową.


faktycznie. świecenie goła dupą i cyckami to jedno dodatkowo te bezbożne roznegliżowane ladacznice powodują pewnie wzrost napięcia sexualnego u młodych chłopów co w konsekwencji prowadzi do samogwałtu. bóg się gniewa i trzęsie ziemią - zagadka rozwiązana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oszołomionym religijnymi bredniami uprzejmie pragnę zwrócić uwagę, że temat jest w dziale "wiadomości", a nie "sekty i ich sekciarskie pierdoły"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mr.Bizarre




Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak(jak rozpierducha to na maxa):

Cytat:
W Japonii wybuchł wulkan

Nad krajem potężny obłok dymu.

Nastąpila erupcja wulkanu Shinmoedake. Z krateru wylatuje lawa i skały piroklastyczne - donosi "The Washington Post".

Informację potwierdza Japońska Agencja
Meteorologiczna, ale i tak efekty wybuchu widoczne są z daleka.

Nad południem Japonii i wyspą Kiusiu zawisł szary obłok wyrzuconego w powietrze popiołu.

Agencja meteo wydała ostrzeżenie dla mieszkańców wyspy
. Nie tłumaczy, czy obudzenie się wulkanu po kilku tygodniach drzemki ma związek z niedawnym trzęsieniem ziemi - dodaje gazeta.

Wulkan znajduje się 1500 km od jego epicentrum.

http://www.sfora.pl/W-Japonii-wybuchl-wulkan-a30078
http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/con.....01534.html


Poza tym:

Cytat:
Kolejne wstrząsy mogą nadejść lada chwila.

Geolodzy ostrzegają, że to jeszcze nie koniec dramatu w Japonii. Poważnie zagrożone jest Tokio, położone obok uskoku tektonicznego- informuje nature.com.

Wielkie piątkowe trzęsienie ziemi, może być tylko jednym z wielu wstrząsów wtórnych zapoczątkowanych słabszym trzęsieniem ziemi, które nawiedziło północ kraju 9 marca. Miało ono siłę 7,2 stopnia w skali Richtera.
Piątkowe trzęsienie ziemi, choć potężne, nie było zupełnie niespodziewane- tłumaczy John McCloskey, geofizyk z Uniwersytetu w Ulsterze w Irlandii Północnej. - Choć to może dziwne, ale wstrząsy wtórne mogą być silniejsze niż pierwotne trzęsienie ziemi.

McCloskey wraz z zespołem właśnie zakończył komputerową analizę
danych dotyczących trzęsienia ziemi z 9 marca. Wynika z niej, że wstrząsy nie rozładowały lecz zwiększyły naprężenia w strefie uskokowej, dokładnie tam, gdzie wystąpiło następne trzęsienie - 11 marca.

Teraz McCloskey sadzi, że wzrosło naprężenie w strefie uskokowej dalej na południu Japonii - w okolicach
Tokio.
Jego zdaniem właśnie tam będzie epicentrum kolejnego trzęsienia, które może wywołać kolejną gigantyczną falę tsunami.

http://www.nature.com/news/2011/110311/full/news.2011.156.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:
Wszystko dlatego, że władcy świata to talmudyczni psychopaci i zarazem wierzący w obietnice diabła, które to on im dał, a w które to oni wierzą tak mocno, jak chrześcijanie mocno wierzą w Jezusa. Te obietnice polegaja na tym samym. Diabeł obiecał im życie wieczne i przekonał ich, że on już Jezusa pokonał.


Czyli mówiąc krótko: ratuje nas jedynie globalny kataklizm nuklearny. Stopienie i wypalenie tego ustrojstwa do podstaw i ujednolicenie ludzkiej cywilizacji do gromady pantofelków.
Fajnie... Cool
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak słyszę te wypociny religijne to mnie w odbycie skręca ;/ ludzie to w gimnazjum mówią jak powstają trzęsienia ziemi, a wy tworzycie jakieś chore paralele do biblii i iluminatów i haarp szkoda, że jakiś zamachowiec z Czeczenii nie wywołał tego trzęsienia i tsunami. Ale musiało ostro pobujać jak się taka wyspa przesunęła o 2,4m.
Co do religii to przez to jestem mocna wątpiący, bo coraz częściej gdy rozmawiam z osobami wierzącymi ich argumenty ograniczają się do: Bóg tak chce, tak jest napisane a Jan Paweł 2 to....
_________________
Brak człowieczeństwa jest dzisiaj człowieczeństwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3493
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:06, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wszyscy placzemy po Japonii. Wyszlo na to, ze jak jej Rosja surowcow nie sprzeda, to czeka Japonie naturalna selekcja. 160 milionow ludzi, to polowa Europy. Taka potega finansowa jak Japonia nie zapewnila sobie nigdy samowystarczalnosci. Bawi sie rozwojem robotow, a nie pozyskiwaniem energii, ktorej tak duzo przeciez potrzebuje. Dzisiaj liczy sie towar, a nie pieniadze. Pieniedzmi nikt sie ogrzeje i nikt ich nie ugryzie. Mineraly ziemskie juz trzeba zaczac oszczedzac, bo przy takim rozdmuchaniu cywilizacyjnym starczy ich tylko jeszcze na kilka lat. Dzisiaj kazdy pastuch kolorowy emigruje i chce chate, fure i komore. Wode ciepla i dla bezpieczenstwa swiatlo cala noc.

Musimy sie troche zatrzymac i zastanowic !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fosfor




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:51, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Druga eksplozja w elektrowni Fukushima...
_________________
"... Pierwszy krok do zrzucenia niewoli to odważyć się być wolnym ..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:10, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reaktor nr. 1 => wybuch
Reaktor nr. 3 => wybuch
Reaktor nr. 2 => zaczyna brakować wody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nihil novi




Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 231
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:29, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w kolejnym, ostatnim, bloku przestał działać system chłodzenia.
Raczej budowa tego reaktora (mimo że zbudowany 40lat temu) uniemożliwia stopienie się rdzeni reaktora, zresztą nie ma w nich aż tyle paliwa jak w Czernobylu.
Jak by nie patrzeć, to uwzględniając ubezpieczenie reaktora jądrowego od skażenia terenu na , powiedzmy 500 lat (teren w promieniu min.20km wyłączony z użytkowania) to przekracza moim zdaniem jakikolwiek sens budowy takowego.
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
160 milionow ludzi, to polowa Europy.

Japonia liczy 127 mln ludzi pomyliłaś się o ponad 30 mln...
Europa liczy 726 mln ludzi z czego ponad 501 mln mieszka w obrębie Unii Europejskiej.
jakbym nie liczył to 127 ani 160 to nie jest połowa ani z 726 ani z 501

Goska napisał:

Taka potega finansowa jak Japonia...

Japonia jest najbardziej zadłużonym krajem na świecie.

Goska napisał:

...(Japonia)nie zapewnila sobie nigdy samowystarczalnosci. Bawi sie rozwojem robotow, a nie pozyskiwaniem energii, ktorej tak duzo przeciez potrzebuje. Dzisiaj liczy sie towar, a nie pieniadze. Pieniedzmi nikt sie ogrzeje i nikt ich nie ugryzie. Mineraly ziemskie juz trzeba zaczac oszczedzac, bo przy takim rozdmuchaniu cywilizacyjnym starczy ich tylko jeszcze na kilka lat. Dzisiaj kazdy pastuch kolorowy emigruje i chce chate, fure i komore. Wode ciepla i dla bezpieczenstwa swiatlo cala noc.

kolejny dowód na to że nie masz pojęcia o niczym...

dawno dawno temu za górami i lasami... Japonie zawsze trapił jeden wielki istotny problem - BRAK ŻYWNOŚCI. kraj górzysty, wyspiarski, wulkaniczny, z częstymi trzęsieniami ziemi, tropikalnymi cyklonami, kupa ludzi, brak wolnej przestrzeni, BRAK ZNACZĄCYCH ZŁÓŻ MINERALNYCH itd... bardzo trudno o pozyskanie żywności w takich warunkach toteż cesarz Japoni wpadł na pomysł że trzeba żywność sprowadzać - importować. tylko co tu "dawać w zamian" - co eksportować? i cesarz Japoni wykombinował że postawi na to czego inni nie mają, na rozwój nauki, techniki, Japonia będzie rozwijała nowe nieznane dotąd technologie, które będą nowatorskie i będą mogły spełniały wysokie standardy jakości tak by cały świat chciał je kupować od nich gdyż tylko to zapewni im stały dostęp do tego co Japonii niezbędne do egzystencji - żywność.
także te roboty jak widzisz to dla Japonii być lub nie być na mapie świata.

ps.
z tego samego powodu (z jakiego importują żywność) budują elektrownie atomowe na potęgę. bo z czego mają pozyskiwać energie? z drzew? - których? z węgla? - którego? z ropy? - której?

Goska napisał:

Musimy sie troche zatrzymac i zastanowic !

musimy się pouczyć matematyki, historii, geografii, geopolityki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:56, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to prawda że amerykańscy żolnierze z lotniskowca zostali napromieniowani? Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CiN napisał:
Jak słyszę te wypociny religijne to mnie (...)

Myślę, że jeżeli ktoś chce wyrobić sobie na jakiś temat opinię, to będzie szukał i wypytywał różne środowiska co na ten temat mają do powiedzenia inni. Ty masz takie zrozumienie danej kwestii, ja mam takie. Pytajmy samych siebie gdzie leży Prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpwoiedzia jest ZIEMIA. POLACY pozwolili sobie wmówic ze nasz kraj jest wart kilka setek miliardow $. Nic bardziej błędnego. Dzisiejszy swiat pokazuje ze najwiekszym skarbem jest spokojna ziemia i to co mozna na niej zrobic. W dzisiejszych czasach technologie umieraja nieraz w ciagu jednego roku, ropa skonczy sie......Ale bez ziemi jestes nikim, bez spokojnego miejsca dla celow produkcji...bez miejsca gdzie mozesz wychodowac cos do zjedzenia... I o to sie toczy cala bitwa...wyprzedaz kruszcow, wyprzedasz fabryk, naciaganie deficytu budzetow domowych na minus aby ludzi zadluzyc...gra idzie wylacznie o ziemie... Plujecie na żydów...ale to mądry naród ...zobaczcie jak walczy o każdą pięź ziemi w Palestynie czy gdziekolwiek indziej. Wiekszosc tu sprzedawanych teroii o dupe rozstrzaskac mozna..... jesli sie znahjdzie na niej kant....Znafcy z Forum czesto tyle wiedza ile wyczytaja z stron lub zdolaja z innych stron skopiowac...analitykow tu jak na lekarstwo....Nikt nie widzi na odleglosc wieksza niz 1-2 lata lub na odleglosc od klawisza CTRL C+CTRL V. Jako Polacy mamy to na co zaslugujemy. To my dalismy sie skundlic...zyjemy w doskonalum miejscu na ziemi z czym sami sobie nie potrafimy poradzic...."Blogoslawieni...alebowiem oni posiada ziemie" i dlatego w imie tego ta czarna organizacvja od 2000 lat robi doslownie cuda aby wejsc w posiadanie kazdego skrawka ziemi.....tu w tej doczesnej rzeczywistosci..Wojny prowadzono zawsze o ziemie lub o d.... ew. to co w tej ziemi jest. Kiedys bylismy dumnym narodem teraz polka za granica to synonim k...a polak g....
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fosfor




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
Czy to prawda że amerykańscy żolnierze z lotniskowca zostali napromieniowani? Question


Czy to prawda? Prawda jest pewnie dużo gorsza od tego co się oficjalnie podaje. Przed wybuchami zapewniali, że mają wszystko pod kontrolą a teraz mamy trzy topiące się reaktory.

Cytat:
Crew of USS Ronald Reagan exposed to radiation

WASHINGTON - THE crew of the aircraft carrier Ronald Reagan, on a humanitarian mission to Japan, received a month's worth of radiation in about an hour, The New York Times reported.

Citing unnamed government officials, the newspaper said the ship passed through a radioactive cloud from damaged nuclear reactors in Japan when it approached the country on its humanitarian mission.

A new explosion at the plant hit the country on Monday as experts raced to avert a catastrophic meltdown in the wake of the quake and tsunami.

US helicopters flying missions about 96km north of the damaged reactors became coated with radioactive dust that had to be washed off, the report said.

There was no indication that any of the military personnel had experienced ill effects from the exposure, the paper said. But the episodes showed that the prevailing winds were picking up radioactive material from crippled reactors in north-eastern Japan, The Times noted. -- AFP


http://www.straitstimes.com/BreakingNews/Asia/Story/STIStory_644982.html

EDIT:

Cytat:
The radioactivity was detected when the service members returned to the aircraft carrier Ronald Reagan aboard three helicopters. They were treated with soap and water and their clothes were discarded.

"No further contamination was detected," the military said.

The helicopters were also decontaminated.

The U.S. 7th Fleet, positioned about 100 miles northeast of the Fukushima Daiichi nuclear power plant to deliver aid to Japan's coastal region, moved its ships further away due to "airborne radioactivity" and contamination found on its planes.


http://www.nydailynews.com/news/world/20.....japan.html

Czyli chmura radioaktywna sięga już 100 mil (160 km)od elektrowni . Napromieniowanych zostało kilka śmigłowców które latały w tamtym obszarze. Chociaż zapewniają, że skażenie jest niewielkie to jednak wymusiło to na całej flocie zmianę kursu.
_________________
"... Pierwszy krok do zrzucenia niewoli to odważyć się być wolnym ..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fosfor napisał:
(...) a teraz mamy trzy topiące się reaktory.

David Rockefeller powinien być zdaowolony, to on przecież powiedział w 1992 roku że na świecie powinno żyć nie wiecej jak 0,5 miliarda istnień ludzkich Confused Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Drakoncjusz




Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym decontamination to przesada, miałem 15 lat podczas "Czarnobylu" i znajdowałem się w najbardziej wówczas w Polsce skażonej strefie i do dzisiaj nic mi nie jest. Generalnie trzeba wiedzieć że dopiero oparzenie ciała jest szkodliwe dla zdrowia, ale to musi już przygrzać dobrze.
Ojciec opowiadał, że na poligonie gdzie służył w ZSRR odpalali głowice jądrowe i nic mu potem nie było. Napromieniowanie organizmu ludzkiego powoduje skutki lecznicze, tj. antyrakowe.
Jeżeli chodzi o zachorowania na nowotwory po "Czarnobylu" to liczba ich wzrosła głównie z powodu przeprowadzenia diagnostyki na niestosowaną wcześniej skalę. Jednak po mimo tych oczywistych faktów jestem przeciwny energii jądrowej uważam i że trzeba wrócić do zwierząt pociągowych przynajmniej w rolnictwie, do statków żaglowych i do transportu rzecznego, elektrowni wodnych, solarnych itd.
Problem polega na tym że istnieje grupa ludzi trzymająca kontrolę nad spekulacyjnym kapitałem i to oni są odpowiedzialni za to że ludziom dzisiaj jest tak źle. Czy slyszał ktoś żeby Komisja E uznala że samochody i samoloty są przyczyną nadmiaru CO2 w atmosferze? Nie, tylko polskie kopalnie i elektrownie trzeba zamknąć. Przykladowo stosowanie koni pociągowych jest dzisiaj nieopłacalne z racji wymuszania warunków produkcji przez globalny rynek produktów rolnych, etc.
W ogole to nie dajcie sobie wmówić że teraz to mamy wolność a za PRL była rzekoma dyktatura komunistyczna. Od czasów upadku PRL przez nasz kraj przeszłedł kataklizm wielokrotnie większy niż ten, który oglądamy w Japoni. Straciliśmy fabryki, huty, kopalnie, cukrownie, cały przemysł. Pod koniec lat 80 produkowano w Polsce komputery na światowym poziomie (nota bene były to "nielegalne" kopie zachodnich). Któż nie pamięta np. samochodu STAR.
Tak więc jakby zliczyć nasze straty po roku 1989 to jest to nieporównywalnie większy kataklizm. Oczywiście współczujemy głęboko Japończykom. Ale Japończycy wyciagną kasę z banków i zaczną sobie kupować wszystko co stracuili a co i tak wyrzuciliby za parę lat na śmietnik i będą mieli wzrost gospodarczy. A my dalej nie mamy za co.
Jednym słowem Kadafii zamiast Kaczora Donalda!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Napromieniowanie organizmu ludzkiego powoduje skutki lecznicze, tj. antyrakowe.


Nie, radioterapia nie polega na napromieniowywaniu organizmu ludzkiego, tylko na napromieniowywaniu samych komórek nowotworowych. To precyzyjna technika (im precyzyjniej tym lepiej i mniej skutków ubocznych). Promieniowanie rozwala kod genetyczny, stąd większe ryzyko wystąpienia nowotworu jeśli napromieniowana zostanie komórka zdrowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13   » 
Strona 4 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tsunami w Japonii
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile