W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Wieści z Wysp  
Podobne tematy
zamieszki w londynie3bez ocen
English Freeman4
Londyn drży przed zamieszkami, G20170
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 64680
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 24, 25, 26   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 501
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 00:13, 15 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę męczył @górala i sam odnotuję.

Pisane 7 czerwca 2021
Cytat:
Masz pierwszy z brzegu:
Lidl dżem truskawkowy Maribel Strawberry Conserve (450g), ceny poza promocjami:
dzisiaj: 1.15
29 grudzień: 0.99
wzrost 16%


Cena kwiecień 2023 to 1.79.
W porównaniu do czerwca '21: wzrost ceny o 56%
W porównaniu do grudnia '20: wzrost ceny o 81%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 501
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 15 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Pojawia się natomiast, więcej bankomatów (nazwijmy je dla uproszczenia komercyjne) komercyjnych, które pobierają opłatę za ich korzystanie.


Masz zderzenie z rzeczywistością i zobacz, ile pojawia się tych nowych bankomatów:


źródło z 29.11.2022 https://commonslibrary.parliament.uk/research-briefings/cbp-8570/

Reszty szkoda nawet komentować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:01, 15 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choronzon napisał:
goral_ napisał:
Pojawia się natomiast, więcej bankomatów (nazwijmy je dla uproszczenia komercyjne) komercyjnych, które pobierają opłatę za ich korzystanie.


Masz zderzenie z rzeczywistością i zobacz, ile pojawia się tych nowych bankomatów:


źródło z 29.11.2022 https://commonslibrary.parliament.uk/research-briefings/cbp-8570/

Reszty szkoda nawet komentować.


Misiu, przeczytaj 2 razy, nie 5 razy co napisałem!
Bo coś mi się zdaje, że misio nie poją co czytał. A potem wrócić i ewentualnie zapytaj!
OK?
Bo wiesz, mi się nie chce powtarzać, jak dzieciom w przedszkolu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 501
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:56, 15 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Choronzon napisał:
goral_ napisał:
Pojawia się natomiast, więcej bankomatów (nazwijmy je dla uproszczenia komercyjne) komercyjnych, które pobierają opłatę za ich korzystanie.


Masz zderzenie z rzeczywistością i zobacz, ile pojawia się tych nowych bankomatów:


źródło z 29.11.2022 https://commonslibrary.parliament.uk/research-briefings/cbp-8570/

Reszty szkoda nawet komentować.


Misiu, przeczytaj 2 razy, nie 5 razy co napisałem!
Bo coś mi się zdaje, że misio nie poją co czytał. A potem wrócić i ewentualnie zapytaj!
OK?
Bo wiesz, mi się nie chce powtarzać, jak dzieciom w przedszkolu.


Pytam więc, o guru matematyczny, coś bilionowe interesy przewidywał aspiryną po 6 dolców za kilo, pokaż mi ten wzrost "komercyjnych" bankomatów:

Pay to use ATMs in the UK, thousands
2019 15.3
2020 12.8
2021 12.5
Sep 22 11.2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 282
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:04, 15 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

Bo wiesz, mi się nie chce powtarzać, jak dzieciom w przedszkolu.
Butny Dziadku schowaj ten swój protekcjonalny ton w pampersy, do przedszkola to ciebie należałoby odesłać -i od razu postawić do kąta za pyszałkowate zachowanie. Idea
_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 15 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choronzon napisał:
goral_ napisał:

Nie wiem, czy tu ktoś poruszał, ale na wyspach trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki a ściślej cyfrowego funta (to nie jest crypto currency).




Temat poruszony wielokrotnie a z twojego wpisu wynika, że nie bardzo kumasz o co w tym chodzi.


Nadal czekam na wyjaśnienie, co nie kumam?
Rozumiem, że jesteś guru w temacie, i nie tylko mi ale i namw szystkim objaśnisz oc o chodzi - no bo chyba wiesz o co chodzi skoro piszesz, że ja nie kumam o co chodzi - prawda?


Choronzon napisał:


Pytam więc, o guru matematyczny, coś bilionowe interesy przewidywał aspiryną po 6 dolców za kilo, pokaż mi ten wzrost "komercyjnych" bankomatów:

Pay to use ATMs in the UK, thousands
2019 15.3
2020 12.8
2021 12.5
Sep 22 11.2


Umiesz czytać wykres?
Jak więc widzisz z tego wykresu, bankomaty płatne, nie znikają tak jak bankomaty darmowe. Jest ich praktycznie tyle samo, co kilka lat temu.
Jednak, przez to, ze coraz mniej dokonuje się obrotu gotówką, ilość globalnie, bankomatów spada, przy czym liczba płatnych utrzymuje się na podobnym poziomie.
Wynika z tego, ze bankomatów płatnych przybywa w stosunku do darmowych - czy teraz kumasz, czy mam jeszcze prościej spróbować?
Ale generalnie wykres potwierdza moje słowa, które napisałem z własnej obserwacji codziennej a nie ze statystyk.

ps. czekam, na wyjaśnienie o cyfrowym funcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:20, 17 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W BBC źle się dzieje. (złośliwi nazywają BBC: "blip")
BBC wydało wewnętrzny biuletyn o dobrowolnym odejściu z BBC.
Dotyczy to wysoko opłacanych pracowników, takich, którzy mają 1 mln funtów na rok dochodu.
Jak sądzę, BBC ma kłopoty finansowe. Po pogarszających się warunkach życia na wyspach, ludzie przestali płacić TV Licence (abonament RTV, przy czym w UK nie płaci się na radio).
Widać skala jest potężna. Młodzi odchodzą od BBC idą w platformy streamingowe, a na emerytach (oni muszą płacić) nie da się uciągnąć tylu "gigantów".
Propozycje odejścia dostał między innymi najwyżej opłacany prezenter BBC G. Lineker - gospodarz Match of the day. jego przychód to ~2 mln funtów rocznie.
Lineker, był już zawieszony, za komentarz dotyczący programu anty imigracyjnego rządu konserw, ale po protestach innych dziennikarzy sportowych, przywrócono go do pracy.
Odchudzanie w BBC zaczyna więc przyspieszać.

Z ważniejszych spraw, to przede wszystkim ogłoszenie strajku pielęgniarek i młodszych lekarzy na 30 kwietnia, strajk ma być 48h.
Jest to bardzo duże zagrożenie, bo pielęgniarki, maja odejść od łóżek na 48h, tak samo młodsi lekarze, to spowoduje tysiące odwołanych wizyt, operacji.
Jednak pielęgniarki i młodzi lekarze, jak sami mówią są zdesperowani. Będzie to 2 strajk w tym roku pielęgniarek.
Postulaty strajkujących sa prozaiczne - podwyżka płac. Strajk dotyczy tylko Anglii.
Generalnie, kwiecień, jest bardzo strajkujący. Nie ma dnia by ktoś nie strajkował, nawet zrobiono kalendarz strajkowy, by ułatwić orintację.
Jutro, poniedziałek, strajkują pracownicy biur paszportowych, oraz egzaminatorzy prawa jazdy. Ci pierwsi, strajkują do końca kwietnia.

Będę się starał przekazywać wam wieści z Wysp na bieżąco, zarówno polityczne, gospodarcze jak i społeczne. Oglądając ostatnio newsy z polskich tub propagandowych, dochodzę do wniosku, ze ludzie pojęcia nie mają co się dzieje w UK, może to efekt brexit?

Ewentualnie jak macie pytania dotyczące WB - to chętnie odpowiem, w miarę znajomości tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 18 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemówienie posła Andrew Bridgena w debacie parlamentarnej na temat pandemicznego traktatu z WHO, który to brytyjski rząd wkrótce niechybnie podpisze:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 28 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę wieści technicznych.
Od 2028 satelitarna platforma premium SKY zaprzestaje emisji kanałów premium przez satelitę.
Będą dostępne wyłącznie w formie streamingu.

Obecnie trwa promowanie usługi Sky Glass. Czyli zakup TV z już zamontowanym odbiornikiem SKY przez internet.

Będzie to chyba pierwsza w Europie platforma Sat TV Premium, kótra przechodzi do streaming.
Co ciekawe, do 2032 z eteru ma zniknąć też Freeview - czyli naziemna TV cyfrowa, będzie też dostępna tylko jako streaming.
Nie wiem jak to osiągną, bo instalacja 5G po wywaleniu Huawei idzie tragicznie a bez 5G streaming nie będzie taki 'hop".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 501
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:54, 30 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Trochę wieści technicznych.
Od 2028 satelitarna platforma premium SKY zaprzestaje emisji kanałów premium przez satelitę.
Będą dostępne wyłącznie w formie streamingu.

Obecnie trwa promowanie usługi Sky Glass. Czyli zakup TV z już zamontowanym odbiornikiem SKY przez internet.

Będzie to chyba pierwsza w Europie platforma Sat TV Premium, kótra przechodzi do streaming.
Co ciekawe, do 2032 z eteru ma zniknąć też Freeview - czyli naziemna TV cyfrowa, będzie też dostępna tylko jako streaming.
Nie wiem jak to osiągną, bo instalacja 5G po wywaleniu Huawei idzie tragicznie a bez 5G streaming nie będzie taki 'hop".


Laughing Laughing Laughing

Co ma 5G do Freeview czy TV satelitarnej?

Jak streaming osiągną? A słyszałeś o Sky Broadband (na landline BT, sorry, teraz Openreach), który jest dostępny w (prawie) każdym miejscu w UK, o światłowodach Sky Fibre czy innych nawet nie wspominając? Albo o tym, że możesz mieć broadband od kogokolwiek np. Virgin i mimo to oglądać pakiet Sky - wystarczy wpisać hasło, jak do Netflixa? Wiesz, takie rzeczy wiedzą kilkunastoletnie dzieci...

Sky idzie z duchem czasów i wyborami klientów, tnie koszty / wyłącza satelity jako przeżytek w dobie szybkich łączy internetowych. Jak to się ma do 5G w ogóle?

Ponownie pokazujesz, że zwyczajnie nie rozumiesz podstawowych zagadnień technicznych w otaczającym nas świecie. Łączysz streaming video z technologią mobilną. Weź chłopie się ogranij i trochę doucz, zanim zaczniesz mędrkować o Huaweiach i ich wpływie na broadband w UK Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1059
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:16, 30 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....a co ten stary dziadek bajdurzy to głowa mała ... czasem myślę sobie kabaret nie lepszy .


Cytat:
dochodzę do wniosku, ze ludzie pojęcia nie mają co się dzieje w UK, może to efekt brexit?
No to dawaj fafik, co takiego ważnego dzieje się natych wielce ważnych "wyspach " (po srexycie) ? Laughing


Cytat:
Generalnie, kwiecień, jest bardzo strajkujący. Nie ma dnia by ktoś nie strajkował, nawet zrobiono kalendarz strajkowy, by ułatwić orintację.
Kiedy strajk ONZ, NAFTA , ECB, OECD, WHO, ESS, NATO ?
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:05, 01 Maj '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choronzon napisał:
goral_ napisał:
Trochę wieści technicznych.
Od 2028 satelitarna platforma premium SKY zaprzestaje emisji kanałów premium przez satelitę.
Będą dostępne wyłącznie w formie streamingu.

Obecnie trwa promowanie usługi Sky Glass. Czyli zakup TV z już zamontowanym odbiornikiem SKY przez internet.

Będzie to chyba pierwsza w Europie platforma Sat TV Premium, kótra przechodzi do streaming.
Co ciekawe, do 2032 z eteru ma zniknąć też Freeview - czyli naziemna TV cyfrowa, będzie też dostępna tylko jako streaming.
Nie wiem jak to osiągną, bo instalacja 5G po wywaleniu Huawei idzie tragicznie a bez 5G streaming nie będzie taki 'hop".


Laughing Laughing Laughing

Co ma 5G do Freeview czy TV satelitarnej?


Jesteś niepełnosprawny umysłowo?

Potrafisz myśleć, czy tylko chlapać durnoty - zastanów się co ma 5G do telewizji?
Wytęż te swoje szare komórki, jeśli je masz.

Cytat:

Jak streaming osiągną? A słyszałeś o Sky Broadband (na landline BT, sorry, teraz Openreach), który jest dostępny w (prawie) każdym miejscu w UK, o światłowodach Sky Fibre czy innych nawet nie wspominając? Albo o tym, że możesz mieć broadband od kogokolwiek np. Virgin i mimo to oglądać pakiet Sky - wystarczy wpisać hasło, jak do Netflixa? Wiesz, takie rzeczy wiedzą kilkunastoletnie dzieci...


Ja wiem, nauka czytania ze zrozumieniem to bardzo trudna sztuka. Wiem, wiem!
Ale zaznaj mojej dobroduszności i wyjaśnię ci jak małemu Jasiowi.
Piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia.
Openreach - jest właścicielem sieci a nie dostawcą internetu.
Właściciel sieci (kabli, łącz radiowych) nie musi być dostawcą usługi dla klienta końcowego - czujesz jakiego babona strzeliłeś?
BT nadal jest i nadal oferuje zarówno internet jak i telefon oraz TV.
Nie bardzo jarzę o co ci biega z tym, że broadband możesz już mieć w UK?
A co ma to wspólnego ze streamingiem sky?
Sky TV to zupełnie coś innego jak sky broadband.
Może być powiązany zakup TV z jakąś promocją na broadband od nich ale to wszystko.
Sky Fibre - to misu nazwa handlowa broadband od SKY.
Kable należą do Openreach, nie do SKY czy innych, SKY, BT i inni jedynie je dzierżawią a w zasadzie pewne częstotliwości na tych kablach. Wyjątek jest Virgin, który ma swoje kable i swoje hub'y. Ma jednak dość mały zasięg w porównaniu z Openreach, co jest zrozumiałe.
Widzę, że ty też masz wiedzę jak te dzieci kilkunastoletnie:)

Cytat:

Sky idzie z duchem czasów i wyborami klientów, tnie koszty / wyłącza satelity jako przeżytek w dobie szybkich łączy internetowych. Jak to się ma do 5G w ogóle?


Cała telewizja idzie w kierunku streaming, pisałem o tym, pod kątem zmiany jaką robi SKY od 2028 roku.
Jak ma się to do 5G?
Główkuj!

Cytat:

Ponownie pokazujesz, że zwyczajnie nie rozumiesz podstawowych zagadnień technicznych w otaczającym nas świecie. Łączysz streaming video z technologią mobilną. Weź chłopie się ogranij i trochę doucz, zanim zaczniesz mędrkować o Huaweiach i ich wpływie na broadband w UK Laughing


No ty ogarniasz sprawy techniczne z poziomu dzieci - to prawda.
Zwłaszcza, że pojęcia nie masz czym jest Openreach! O reszcie nie wspominając.
Następnym razem, nie możesz po prostu zapytac jak masz wątpliowść? Musisz od razu zrobić z siebie durnia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 501
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 02 Maj '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Ja wiem, nauka czytania ze zrozumieniem to bardzo trudna sztuka. Wiem, wiem!


I pokazujesz to na każdym kroku!

Choronzon napisał:
A słyszałeś o Sky Broadband (na landline BT, sorry, teraz Openreach)


Po co mi wyjaśniasz, że Sky nie jest właścicielem łączy, skoro to napisałem?

Wiesz w ogóle co to streaming?
A co to 5G? A co 4G? I czy w ogóle jest potrzebne toto, żeby streamować video?

Inaczej, jak dla dziecka: czy możesz obejrzeć film na Netflix (ewidentnie stream video) bez dostępu do internetu bezprzewodowego?
Myśl, myśl... Bo pierdolisz chłopie farmazony jak potłuczony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 02 Maj '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choronzon - podziwiam, ja się już poddałem. Wszędzie ten sam schemat... Ale podziwiam, że jeszcze masz nadzieję, że trafisz do jego umysłu faktami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 501
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 05 Maj '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Krzyzak Już wymiękłem. Zaczynam mocno podejrzewać że @góral to troll wypuszczany jak spada aktywność na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:23, 06 Maj '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 06 Maj '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie wniosę do tematu ale pierdolić wszystkie królewskie pomioty, jebać martwą kurwę Elżbietę, wszystkich Karolów i całą resztę brytyjskich królociotopedałów. Dziękuję za uwagę. Oddawanie kultu tym śmieciom w ludzkich skórach jest oznaką skrajnego upośledzenia umysłowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 12:39, 06 Maj '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tematu wniosłeś i owszem, ale weź pod uwagę, że gdyby im to co robią przestało działać, to przestali by to robić.
Więc, ten....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 06 Maj '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czwartkowych wyborach lokalnych konserwaryści ponieślu dotkliwą porażkę tracąc 1/3 swoich radnych na rzecz labourzystów, liberalnych demokratów i zielonych. Partia Pracy tym samym stała się pierwszy raz od 2002 roku największym ugrupowaniem politycznym na szczeblu lokalnym.

Trwa weekendowa impreza rodziny pedofilskiej zwanej koronacją. Londyn dziś jak Korea Północna. Policja aresztuje protestujących antymonarchistów, którzy krzyczeli 'Not my king'. Za to uznany pedofil i molester dzieci, książe Andrew popierdala w mundurku z orderami za orszakiem z członkiem World Economic Forum jako nowym monarchą Zjednoczonego Królestwa na czele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 06 Maj '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pech chciał, że podczas przełączania programów telewizji satelitarnej Smile
właczył się kanał na którym akurat była ostatnia minuta relacji "na żywo" z nakładania korony. Kiedyś, widząc podobne ceremonie ale przedstawiane w fabularnych filmach, wkładanie korony było szybkie i banalnie proste.
Okazało się, że filmy kłamią. Rzeczywisty obraz pokazał, jak trudno jest koronę wpasować i na głowie umieścić. Ewidentnie coś było źle spasowane i mało brakowało, by ceremonialista użył innych technik mocowania. No i, pozostał pewnien niedosyt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 06 Maj '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
..................

Trwa weekendowa impreza rodziny pedofilskiej zwanej koronacją. Londyn dziś jak Korea Północna. Policja aresztuje protestujących antymonarchistów, którzy krzyczeli 'Not my king'. Za to uznany pedofil i molester dzieci, książe Andrew popierdala w mundurku z orderami za orszakiem z członkiem World Economic Forum jako nowym monarchą Zjednoczonego Królestwa na czele.


akcja w 25 sekundzie:

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:50, 07 Maj '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy krulu z WEF-u:

https://twitter.com/DemonsDestroyer/status/1654771315260178433


Wczoraj fani drużyny Liverpoolu wybuczeli i zagłuszyli hymn królestwa odegrany dla uczczenia koronacji. Społeczność Liverpoolu jest znana ze swoich antyrojalistycznych i lewicowych poglądów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 04 Lut '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UK's "Online Safety Act" Officially Grants MSM Premission To Publish Lies

Welcome to the UK where it’s now official government policy that you CAN’T publish “misinformation”, but The Guardian, the BBC, Disney and Netflix CAN...


Yes, it’s true – the recently signed “Online Safety Act” brands the publication of “false information” a criminal offense punishable by up to a year in prison…

…unless you’re an MSM outlet, when it’s totally fine.

Think even the corrupt & bloated criminal class that rules over us would never dare be that blatant?

Take a look at section 179 making it illegal to publish false information with intent to cause harm:


…and then look at section 180, which exempts all MSM outlets from this new law :


…and that’s without even getting into OfCom’s “select committee”, or how they choose to define “misinformation”


czytaj całość: https://www.zerohedge.com/political/uks-.....blish-lies
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 949
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 18 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale teoria spiskowa: czy ofiarą rytuału id marcowych padła Waity Katy?

https://www.pravda-tv.com/2024/03/inside.....-ermordet/

Royal Insider: Kate Middleton została zamordowana w „rytuale krwi iluminatów”.

Według urzędnika pałacowego Kate Middleton po raz pierwszy została wprowadzona w „śpiączkę indukowaną” na początku tego roku, po tym, jak rutynowa operacja jamy brzusznej zakończyła się poważnym niepowodzeniem.

Czyja decyzja o uśpieniu Middletona? Według Conchy Calleji, pełnoetatowej reporterki królewskiej mającej kontakty w domu królewskim, instrukcje nie pochodziły od rodziny Middletona, ale od rodziny królewskiej.

I nie tylko ona ma informacje od wewnątrz, które potwierdzają twierdzenia Christine Fitzgerald, że Middleton nie żyje i że każda przyszła wersja księżnej Walii, którą widzimy publicznie, będzie klonem o podwójnym przeznaczeniu, mającym powstrzymać brytyjską opinię publiczną przed otwarciem ich oczy, wyrywając członków rodziny królewskiej z wież z kości słoniowej i pociągając ich do odpowiedzialności za ich zbrodnie.

Nawet media głównego nurtu w Wielkiej Brytanii są świadome otwartej tajemnicy śmierci Middletona.

Kto zdecydował się umieścić zdjęcie księcia Williama i jego zaginionej żony obok nagłówka o zaginionych ciałach? To jest zamierzone. To przekaz podprogowy.

Powolne odkrywanie. Jak zawsze, media głównego nurtu drwią z opinii publicznej w imieniu elity.

Minęło już ponad 80 dni, odkąd Middleton ostatni raz widziano publicznie. Od tego czasu w mediach głównego nurtu ukazały się trzy rzekome zdjęcia księżnej Walii.

Na nieszczęście dla rodziny królewskiej szybko odkryto, że wszystkie trzy zdjęcia to podróbki wykonane w Photoshopie

https://twitter.com/chrisshipitv/status/1766944328847364201

No comment from Kensington Palace tonight after at least 3 international pictures agencies refuse to distribute this morning’s photo of Kate and her children. Some of them (@AP) have claimed “the source [the palace] has manipulated the image”.
https://twitter.com/chrisshipitv/status/1766944328847364201/photo/2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 18 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie premier Wielkiej Brytani da Williamowi jakas hinduska zone !!?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 24, 25, 26   » 
Strona 25 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wieści z Wysp
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile