W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Wieści z Wysp  
Podobne tematy
zamieszki w londynie3bez ocen
English Freeman4
Londyn drży przed zamieszkami, G20170
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 64388
Strona:  «   1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 491
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 22:28, 02 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Nic nowego, bo wałkowaliśmy o tym na forum od 2020. Pozostaje pytanie: dlaczego właśnie teraz rzucają Hancocka lwom na pożarcie?


Jak zwykle: odwrócenie uwagi. Szczury zrobiły swoją czarną robotę i usunęły się (lub je usunięto) w cień (Trump w USA, Johnson w UK, Strugeon w Szkocji, Ardern w NZ, Morrison w Australii), inne pacynki przejęły pałeczkę i dalej wprowadzają agendę - i nie można ich bezpośrednio oskarżać o to, co odpierdalało się podczas plandemii, bo to przecież "nie oni".

Hancock po tym, jak go wcześniej rzucili na pożarcie za romans i łamanie zasad, chciał się biedaczek wybielić. Poszedł do reality show, książkę o plandemii wydał, nie zrozumiał sierota, że ma siedzieć pod kamieniem i się nie rzucać w oczy. No to dziennikarka dostała propozycję "nie do odrzucenia", olała NDA i "działając w interesie społecznym" dała Telegrafowi zrzut rozmów z WhatsAppa.

Teraz media mają się czym przerzucać, na zmianę z sukcesem Sunaka w rozwiązaniu problemów z Brexitem na linii UK<->Irl.Płn.

A tymczasem, po cichutku, wczoraj zakończyły się konsultacje społeczne w sprawie digital ID i data sharing w instytucjach rządowych https://www.gov.uk/government/consultati.....rification - ktoś coś słyszał? No w mediach nie wspomnieli...

Czyli plan idzie do przodu pełną parą, odpowiedni człowiek na stanowisku premiera (rodzina żony Sunaka siedzi po uszy w cyfrowych rozwiązaniach dla rządów) pcha sprawy naprzód, i jest zasłona dymna dla ludu: a to jakiś Hancock, a to jakaś dziewoja z arystokratycznej rodziny uciekła z bad boyem i dziecko zabili, ot zwykła medialna codzienność na Wyspach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1242
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 11:33, 03 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choronzon napisał:
Diabła"]A tymczasem, po cichutku, wczoraj zakończyły się konsultacje społeczne w sprawie digital ID i data sharing w instytucjach rządowych https://www.gov.uk/government/consultati.....rification - ktoś coś słyszał? No w mediach nie wspomnieli...


Dokładnie jak mówisz. Do tego cyfrowy funt i 15 Minutes Cities.
Jedyny morał obecnej medialnej sraczki w UK jest to, że rządzący (i to na globalną skalę) mieli świadomość, że wirus jest niegroźny dla przeciętnego Smitha i urządzali sobie imprezy podczas lockdownów. Z tą świadomością rozpieprzali gospodarki i zmuszali ludzi do przyjmowania eksperymantalnych zastrzyków od Big Pharmy.

Osobiście miałem wyjebane na te lockdowny etc, ale są ludzie, którzy potracili bliskich w domach opieki w wyniku decyzji rządu, czy zdrowie lub nawet życie w wyniku reakcji po zastrzyku...

Do tego media, które brały udział w scamdemii, krzyczą najgłośniej.


Poniżej artykuł z NY Post z przed kilku dni debunkujący wszystkie covidowe mity, którymi media karmiły ludzi przez 3 lata:
https://nypost.com/2023/02/27/10-myths-t.....%20buttons

I z Wall Street Journal o wycieku z laboratorium w Wuhan:
https://www.wsj.com/articles/covid-origin-china-lab-leak-807b7b0a

Ludzie naprawdę mają pamięć złotej rybki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 07 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strach na Wróble mówi, że to nic złego i w ogóle to chuja mi zrobicie Wink .


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 491
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 08 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Ludzie naprawdę mają pamięć złotej rybki.


Większość zawsze miała a będzie jeszcze gorzej. Młode pokolenie ma lasowane mózgi szortami video (tiktoki i inne instagramy), są już badania pokazujące, że oglądanie tego gówna drastycznie skraca rozpiętość uwagi. Tak więc w przyszłości Ministerstwo Prawdy będzie mogło co kilka dni zmieniać narrację i większość tego nie zauważy.

Offtop: Jakiś Japończyk przebadał złote rybki i twierdzi, że mają bardzo dobrą pamięć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 17 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemówienie posła Andrew Bridgena w brytyjskim parlamencie dotyczące szkodliwości preparatów zwanych 'szczepionkami' na covid. Przemówienie jest usuwane z youtuba.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 22 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś rząd UK ma przetestować tzw Emergency Alert na wszystkich brytyjskich telefonach komórkowych. Oznacza to, że w razie 'zagrożenia' rząd wyśle alarm do wszystkich telefonów. Alarm będzie trwał 10 sekund i wyłączy wszystkie inne funkcje telefonu do czasu potwierdzenia otrzymania 'wiadomości alarmowej'  poprzez wciśnięcie OK.

Cytat:
Brits to receive emergency alert that jams phone until clicked - hear how it will sound

On April 23, Brits will receive a test alert from the Government as part of a new system intended to warn the public in life-threatening situations such as flooding and wildfires.
https://www.mirror.co.uk/tech/millions-brits-set-receive-emergency-29500903


Nie wiem co te kurwy planują z tym alertem, ale na pewno nic dobrego. Ja mam wyłączone takie alerty w telefonie po tym jak dostałem 'przypomnienie' o przyjęciu boostera w tzw Boxing Day. Zobaczymy czy te kurwy użyją tzw presidential alert, którego nie da się wyłączyć tak łatwo. Chyba czas na powrót do nokii 3310.


Test dziwnie zbiega się w czasie z informacją o dostarczeniu Ukrainie przez rząd UK pocisków zawierających zubożony uran.

https://www.bbc.co.uk/news/world-europe-65032671
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 29 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wieści są nie tylko z wysp ale z filmu i z opowieści wyraźnie wynika dlaczego zachód ginie. Małżeństwo emigrantów polskich z Anglii przeniosło się z czwórką dzieci w 2021 roku na Białoruś. Chłop nie chciał, aby w szkole indoktrynowano jego córkę poglądami LPG i zaczęły się jego kłopoty z angielskim "prawem". Jestem na 15 minucie tego filmu:


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1722
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 29 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



"jestem obywatelem Polski, urodziłem się w Polsce".....niewolnikowi trudno jest powiedzieć: jestem Polakiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 886
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:17, 09 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 10 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten organic food trzeba uwazac, bo moze sie okazac, ze to wszystko jest hodowane na szczochach i gownach cyganow np. [tego jest zatrzesienie na Ziemi]. !!!

Karol czy charls [ nie wiem ktory?], troche sie boi, bo mamusia juz mu gotowac nie bedzie - zmarla w listopadzie zeszlego roku !!! Na Camilii to on zbyt bardzo polegac nie moze - ona ma koscielnego meza, a Karol jest tylko cywilny !!!

Zanim korona sprawdzi wszystko w UK, to bedzie mozna umrzec z glodu !! Od dawna jest taki facet z Partii Zielonych w Niemczech i teraz ta zielona era na Ziemi moze byc bardzo trudna do przezycia. Joshka Fisher jest z pochodzenia troche zyd, troche cygan i troche hindus, Stalinowiec z Rosji. Rosjanie sluza swiatowcom zawsze i wszedzie ! Z nimi sie wygrywa !!!! Placa nawet brylantami, a co dopiero rdzewiejacymi swinkami !!! Ropa jest jednak dzisiaj najwazniejsza ! Tylko policja na swiecie zaczela sprawdza Prawo Jazy !!! Kto ich naslal ??? Wladza koscielna ma kierowcow i ona cos kombinuje ! ?

Kumu nichst ! ? Tak robaki !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 11 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo wiecie, BBC to taki odpowiednik TVP Wink .

Cytat:
BBC sprzeciwia się oznaczeniu Twittera jako „media finansowane przez rząd”.
Właściciel Twittera, Elon Musk, odpowiedział, mówiąc: „Myślę, że organizacje medialne powinny być samoświadome i nie fałszywie twierdzić, że są całkowicie pozbawione uprzedzeń. Wszystkie organizacje mają uprzedzenia, niektóre oczywiście znacznie bardziej niż inne”.
https://news.sky.com/story/bbc-objects-t.....l-12854276
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 21:22, 12 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Bo wiecie, BBC to taki odpowiednik TVP Wink .


Nie do końca.
BBC ma inną strukturę, to nie jest medium państwowe, ale tez nie prywatne:) Taka brytyjska forma własności Public owner.
Jednak BBC w obecnym kształcie, bardzo wspiera konserwy.
W 2019 Johnson, groził BBC, że zdelegalizuje obowiązek TV Licence.
Kilka tygodni temu, zawieszono Linekera, za komentarz "polityczny" dotyczący migrantów (Lineker nie jest anty migracyjny i skrytykował pomysły rządu konserw).
Za nim wstawiła się cała czołówka sportowa BBC i BBC się ugięło i przywróciło Linekera:)
Lineker, były piłkarz (Polsce wpakował chyba 6 goli o ile mnie pamięć nie myli) jest prowadzącym sztandarowego programu sportowego BBC "Match of the day", w każdą sobotę analizuje,w raz z gośćmi spotkania Premier League (obszerne skróty).
Za ten program Lineker dostaje niecałe 2 mln funtów rocznie! Jest najwyżej opłacanym pracownikiem BBC.
BBC - pewnie już o tym pisałem, była najlepszą TV na świecie, pomijając politykę. Większość programów popularno naukowych na świecie, to właśnie BBC. Ostatnio schodzi na psy.

Nie wiem, czy tu ktoś poruszał, ale na wyspach trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki a ściślej cyfrowego funta (to nie jest crypto currency).
Miało by to polegać na zastąpieniu gotówki, forma elektroniczną (przy czym gotówka papierowa nie zostanie wycofana).
Sprawa dotyczy tego, że Bank of England traci kontrolę nad public money.
Ludzie coraz częściej używają elektronicznych form płatności i obecnie jest to możliwe tylko poprzez prywatne środki.
(bank prywatny - prywatne pieniądze, centralny bank anglli - publiczne pieniądze).
Elektroniczna gotówka, miała by to odwrócić. Miała by spowodować, zę obrót publicznymi środkami będzie wyższy niż prywatnymi.
Sprawa jest rozwojowa, na razie w fazie konsultacyjno, developerskim. Ja piszą, trail nie będzie wcześniej jak za kilka lat.
A sama inauguracja to raczej nie mniej niż 5 lat.

Tu można znaleść więcej, dla zinteresowanych:
https://www.bankofengland.co.uk/paper/2023/the-digital-pound-consultation-paper
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 491
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 12 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

Nie wiem, czy tu ktoś poruszał, ale na wyspach trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki a ściślej cyfrowego funta (to nie jest crypto currency).


Cyfrowy funt = CDBC, nawet sami piszą

Cytat:
retail central bank digital currency (CBDC) – a so-called ‘digital pound’


Temat poruszony wielokrotnie a z twojego wpisu wynika, że nie bardzo kumasz o co w tym chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 13 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choronzon napisał:
goral_ napisał:

Nie wiem, czy tu ktoś poruszał, ale na wyspach trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki a ściślej cyfrowego funta (to nie jest crypto currency).


Cyfrowy funt = CDBC, nawet sami piszą

Cytat:
retail central bank digital currency (CBDC) – a so-called ‘digital pound’


Temat poruszony wielokrotnie a z twojego wpisu wynika, że nie bardzo kumasz o co w tym chodzi.


No to na pewno mi wyjaśnisz, skoro wiesz na ten temat wszystko!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1242
Post zebrał 0.004 mBTC

PostWysłany: 06:33, 13 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne wieści @goral
Jeżeli rząd przeprowadza konsultacje to znaczy tylko tyle, że cały projekt 'cyfrowego funta' jest praktycznie gotowy do odpalenia.
Jest to oczywiście pierwszy etap we wprowadzaniu totalitarnego systemu kredytu społecznego. Cyfrowy programowalny pieniądz, gdzie rząd za twoje złe zachowanie (np posty na prawda2) w każdej chwili może ci zabrać wszystko... albo gdy zużyjesz z dupy wzięty limit dwutlenku węgla to nie będziesz mógł kupić benzyny, aby dojechać do szpitala. Także ja bym się tak nie cieszył z 'cyfrowego funta' a wręcz przeciwnie. To będzie totalna mikrokontrola.



PS Czarnogóra rozpoczęła prace nad cyfrowym euro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 13 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tak szybko, nie czytasz ze zrozumieniem. Gotówki nikt nie ma zamiaru wyeliminować.
Poza tym, dziś też może to zrobić bardzo szybko, nie ma ku temu żadnych przeszkód.
Elektroniczna gotówka, nic tu nie zmieni.
Przynajmniej, z tego co proponują. Polecam przeczytać lub posłuchać (jest wideo w linku) czym będzie elektroniczny funt.
Ja bym się tego nie bał i nie demonizował.
Będzie to po prostu kolejna forma portfela jak Amazon Pay czy Google, Tesco ect.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 13 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak @goral_ tak jak mówisz! Tak samo jak z covid. Nie przeczytałaś między wersami i się obsrałeś. Weź przypomnij mi w 2025 co ty tu nabazgrałeś to pogadamy. Jak na razie jesteś tak wiarygodny jak Matt Hancock.
Over.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 13 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Tak @goral_ tak jak mówisz! Tak samo jak z covid. Nie przeczytałaś między wersami i się obsrałeś. Weź przypomnij mi w 2025 co ty tu nabazgrałeś to pogadamy. Jak na razie jesteś tak wiarygodny jak Matt Hancock.
Over.


Dobra, a dokładniej to o co ci chodzi, bo nie załapałem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1041
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 13 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to że znowu tu przylazłeś... . . . A tak już pięknie było Rolling Eyes
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 13 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siedzi taki gorol przed telewizorem, jakimś brytyjskim tefaunem -i ma łeb sprany jak ta lala.

Cytat:
trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki
...a potem smaży takie kwiatki Confused ... LOOL Laughing (albo z miedzianym czołem przyjmuje na klatę, whatever)


No i o co wam chodzi?? .. gotówka nie zostanie zbanowana/wycofana -po prostu jej forma zostanie zamieniona na ...elektroniczną. Case closed, można się rozejść, nie ma tu nic do oglądania..
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:39, 14 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
siedzi taki gorol przed telewizorem, jakimś brytyjskim tefaunem -i ma łeb sprany jak ta lala.

Cytat:
trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki
...a potem smaży takie kwiatki Confused ... LOOL Laughing (albo z miedzianym czołem przyjmuje na klatę, whatever)


No i o co wam chodzi?? .. gotówka nie zostanie zbanowana/wycofana -po prostu jej forma zostanie zamieniona na ...elektroniczną. Case closed, można się rozejść, nie ma tu nic do oglądania..


Ależ trysnąłeś inteligencją - masz już 15 lat czy skończysz w tym roku?


Jesteście śmieszni.
No więc? Doczekam się od was, super oświeconych i znających każdą teorią spiskową o co chodzi?
Czy temat przekracza wasze zdolności zrozumienia tematu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 491
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:19, 14 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Nie tak szybko, nie czytasz ze zrozumieniem. Gotówki nikt nie ma zamiaru wyeliminować.


No i tutaj znowu pokazujesz, że nic a nic nie rozumiesz.

Masz, przeczytaj artykuł z wczoraj: https://www.msn.com/en-gb/money/other/uk.....r-AA19PZnE

Zwracam uwagę na:

Cytat:
A devastating "cash famine" is coming unless urgent action is taken over bank closures, experts have warned. Shocking figures show one in five cash machines were taken out of service in the past five years while the number of bank branches has dropped by 40 per cent in a decade
.

Zresztą, chyba szkoda czasu tłumaczyć komuś, kto używa oksymoronów jak "elektoniczna gotówka". Weź się chłopie dowiedz, czym się różni gotówka od pieniądza "elektronicznego" (cyfrowego).

Nota bene - no cały czas czekam na odpowiedź w sprawie nieistniejącej inflacji np. dżemów w Lidlu Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 14 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choronzon napisał:
goral_ napisał:
Nie tak szybko, nie czytasz ze zrozumieniem. Gotówki nikt nie ma zamiaru wyeliminować.


No i tutaj znowu pokazujesz, że nic a nic nie rozumiesz.

Masz, przeczytaj artykuł z wczoraj: https://www.msn.com/en-gb/money/other/uk.....r-AA19PZnE

Zwracam uwagę na:

Cytat:
A devastating "cash famine" is coming unless urgent action is taken over bank closures, experts have warned. Shocking figures show one in five cash machines were taken out of service in the past five years while the number of bank branches has dropped by 40 per cent in a decade
.

Zresztą, chyba szkoda czasu tłumaczyć komuś, kto używa oksymoronów jak "elektoniczna gotówka". Weź się chłopie dowiedz, czym się różni gotówka od pieniądza "elektronicznego" (cyfrowego).

Nota bene - no cały czas czekam na odpowiedź w sprawie nieistniejącej inflacji np. dżemów w Lidlu Laughing


Przeczytałem, i zresztą o tym mówiono już wcześniej.
Misiu kolorowy, bankomaty, znikają tam, gdzie są za drogie - kapitalizm! Jak coś przynosi straty, to się to ogranicza.
Utrzymanie bankomatu kosztuje, a w UK o czym może nie wiesz, wszystkie bankomaty należące do banków mają darmową wypłatę gotówki.
Pojawia się natomiast, więcej bankomatów (nazwijmy je dla uproszczenia komercyjne) komercyjnych, które pobierają opłatę za ich korzystanie.
Nie ma to nic wspólnego z wyimaginowaną likwidacją gotówki - misiu!
Oddziały banków, też się likwiduje, i to od dekady a nie od wczoraj.
Było o tym w mediach setki razy, że z miejscowości, znikają oddziały banków.
Znikają, bo cały ciężar obsługi klienta przechodzi w strefę online. W bankach (piszę o UK) zdarza się, że w ciągu dnia, nikt nie przyjdzie.
A jeszcze 10 lat temu, bywały kolejki, zwłaszcza w lunchtime. Dziś jest pusto.
Były protesty, że ludzie którzy nie są obeznani z nowymi technologiami, będą mieć trudności z dostępem do banku i pewnie takowe są, co nie zminia faktu, że dla banku, utrzymanie oddziału dla kilku osób jest po prostu nie opłacalne.
Potrafisz to ogarnąć?

Podałem w poście z przed 2 dni, link do art. z Bank of England (odpowiednik NBP) nie przeczytałeś, nawet nie zagadnąłeś, pewnie.
Jak byś przeczytał, to byś nie pisał takich bzdur o likwidacji bankomatów czy oddziałów banków.
Bo to dotyczy prywatnych właścicieli środków pieniężnych a nie publicznych.
Fakt jest taki, ze gotówka coraz bardziej znika z transakcji codziennych. Nie dlatego, że ktoś chce ją skasować, ale dlatego, że dla większości płatność telefonem czy kartą jest znacznie wygodniejsza.
Gotówke w UK, można tez wziąć w sklepie przy okazji zakupów. I to za darmo (choć pewne sklepy stosują trick gdzie musisz coś kupić by wziąć gotówkę).
Tak wiec miso wyluzuj, gotówki nikt nie ma zamiaru skasować, a przynajmniej nie w najbliższych dekadach!

Elektroniczny funt, nie ma nic wspólnego z zamykaniem oddziałów banków prywatnych czy ich bankomatów.
Czy rozjaśniłem ci o co chodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 14 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
masz już 15 lat czy skończysz w tym roku?
Ciekawe ile ty skończyłeś/skończysz w tym roku? 10 ? Eh?

...bo poważny to ty na pewno NIE jesteś .


Cytat:
trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki
...znaczy o co chodzi... - banknoty i bilon będą miały jakąś elektronikę w sobie (?) Rolling Eyes Confused scratch
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1242
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 12:51, 14 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_przecietny_ogladacz_BBC napisał:
Nie ma to nic wspólnego z wyimaginowaną likwidacją gotówki
(...)

Fakt jest taki, ze gotówka coraz bardziej znika z transakcji codziennych. Nie dlatego, że ktoś chce ją skasować, ale dlatego, że dla większości płatność telefonem czy kartą jest znacznie wygodniejsza.
(...)

tak wiec miso wyluzuj, gotówki nikt nie ma zamiaru skasować, a przynajmniej nie w najbliższych dekadach!


Nie wiem czy to ta ruska szczepionka na covid spowodowała, że wszędzie widzisz misie? Więc żyj sobie w swojej bajce, bo ostatnie 3 lata nic a nic cię nie nauczyły. Jesteś naiwny jak dziecko, albo po prostu głupi co pokazała dyskusja w temacie o covid.

Jak będę chciał zagłębić się w twoje myśli to po poprostu włączę sobie (nielegalnie oczywiście)bbc.
Nara!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26   » 
Strona 24 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wieści z Wysp
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile