W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Wieści z Wysp  
Podobne tematy
zamieszki w londynie3bez ocen
English Freeman4
Londyn drży przed zamieszkami, G20170
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 64403
Strona:  «   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 19 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Ordel napisał:
Jest jeszcze takie jedno powiedzenie które już dziadek mi powtarzał ; Dlaczegoś biedny boś głupi .


Gdyby to było takie proste to Tesla, Einstein czy Orwell umarli by jako miliarderzy, a taka Paris Hilton przymierała by głodem w hotelowym pokoju... Świat tak nie działa, i nie jeden geniusz umiera w biedzie niezrozumiany i niezauważony, a nie jeden debil z IQ 90 opływa w pieniądzach jako polityk, celebryta albo dziedzic bogatego tatusia.

A co do tego że socjal rozleniwia to zauważ że największe bezrobocie jest w krajach które go nie dają wcale... Afryka środkowa i południowa, kraje latynoskie. Coś tu praktyka z teoria nie konweniuje? Z całym szacunkiem Ordel, bo piszesz wiele ciekawych i wartościowych rzeczy, ale tutaj widać, nie jako jedyny i pewnie nie ostatni, uległeś neoliberalnej propagandzie. Za wysoki socjal nie jest dobry i tu się zgodzę, ale umiarkowany, skrojony akurat na to by osoba czasowo bezrobotna lub w złej sytuacji nie umarła z głodu, jest jak najbardziej wskazany w CYWILIZOWANYM społeczeństwie. Ale neoliberalizm i ultra-konserwatyzm to wiadomo, Regnum Barbaricum i kupa kamieni, a ideologie te zyskują ostatnio wbrew logice (mimo już wyrządzonych przez siebie szkód) dużą popularność mas.

To jest proste , tyle tylko że dotyczy to ludzi takich jak ja , nie naukowców , czy pisarzy którzy nie znają się na biznesie i dali się wydymać cwaniakom . A jak widzimy w życiu są różne mądrości nie wszystkie musimy ogarniać , możemy znać się na czymś co jest "dochodowe" i w teorii powinniśmy być bogaczami , ale otaczamy się ludźmi którzy wykorzystują nasze "miękkie serce" i kończymy w biedzie .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:19, 19 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Azyren napisał:
Ordel napisał:
Jest jeszcze takie jedno powiedzenie które już dziadek mi powtarzał ; Dlaczegoś biedny boś głupi .


Gdyby to było takie proste to Tesla, Einstein czy Orwell umarli by jako miliarderzy, a taka Paris Hilton przymierała by głodem w hotelowym pokoju... Świat tak nie działa, i nie jeden geniusz umiera w biedzie niezrozumiany i niezauważony, a nie jeden debil z IQ 90 opływa w pieniądzach jako polityk, celebryta albo dziedzic bogatego tatusia.

A co do tego że socjal rozleniwia to zauważ że największe bezrobocie jest w krajach które go nie dają wcale... Afryka środkowa i południowa, kraje latynoskie. Coś tu praktyka z teoria nie konweniuje? Z całym szacunkiem Ordel, bo piszesz wiele ciekawych i wartościowych rzeczy, ale tutaj widać, nie jako jedyny i pewnie nie ostatni, uległeś neoliberalnej propagandzie. Za wysoki socjal nie jest dobry i tu się zgodzę, ale umiarkowany, skrojony akurat na to by osoba czasowo bezrobotna lub w złej sytuacji nie umarła z głodu, jest jak najbardziej wskazany w CYWILIZOWANYM społeczeństwie. Ale neoliberalizm i ultra-konserwatyzm to wiadomo, Regnum Barbaricum i kupa kamieni, a ideologie te zyskują ostatnio wbrew logice (mimo już wyrządzonych przez siebie szkód) dużą popularność mas.

To jest proste , tyle tylko że dotyczy to ludzi takich jak ja , nie naukowców , czy pisarzy którzy nie znają się na biznesie i dali się wydymać cwaniakom . A jak widzimy w życiu są różne mądrości nie wszystkie musimy ogarniać , możemy znać się na czymś co jest "dochodowe" i w teorii powinniśmy być bogaczami , ale otaczamy się ludźmi którzy wykorzystują nasze "miękkie serce" i kończymy w biedzie .


Czyli każdy powinien mieć broń i jak coś mi się podoba co ty masz, to cię zastrzelę i to mam - tak?
Jak się zorganizujemy w kilku, to mamy bogactwa tyle, że nie jesteśmy w stanie tego przetrawić, co prawda inni musza na to robić i jak sprzeciw to kula w łeb.
Taki model proponujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 19 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Ordel napisał:
goral_ napisał:
Ordel napisał:
goral_ napisał:
Ordel napisał:
Nie będę ukrywał @goral że w momencie kiedy wrzucałem powyższy tekst liczyłem na twój komentarz .

Z tekstu jasno wynika że były to decyzje polityczne usprawiedliwiane ekonomią .
Wiem , rozumiem Wink .


Mimo wszystko uważam że czym bardziej państwo szasta socjalami tym bardziej ludzie stają się mniej samodzielni/zaradni, wręcz uzależnieni od państwa , co dobrze nie wróży tym ludziom .
Zaradni ludzie chcą jednego od państwa , by się od nich "odpierdoliło" ze swoimi podatkami , bo na dziś dzień oddajemy połowę tego co zarabiamy ( przynajmniej w Polsce ) .


Jest jeszcze takie jedno powiedzenie które już dziadek mi powtarzał ; Dlaczegoś biedny boś głupi .


A co z tymi "niezaradnymi"? Do gazu?

W życiu , po prostu wypełniają tło wegetując Wink .
Wiesz , ja problem upatruje w tym że to państwo ( po części i to tej większej ) doprowadza ludzi do "niezaradności" .


Dlaczego?


Tego dowiadujemy się z historii . Większość ludzi jest tłem dla historii , ale biedni są tłem tła Wink . Byli są i będą , ważne by minimalizować ich populacje , ale nie przez socjal , a przez pracę .


Z historii to wiemy, że praca nie czyni bogatym! Mało, praca nie jest gwarantem wyjścia z biedy czy nawet przeżycia.

No nie do końca w końcu znane są wypadki kiedy ludzie doszli do fortun z własnej pracy . Ale na pewno płacenie podatków nie sprzyja bogaceniu się .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 19 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Ordel napisał:
Azyren napisał:
Ordel napisał:
Jest jeszcze takie jedno powiedzenie które już dziadek mi powtarzał ; Dlaczegoś biedny boś głupi .


Gdyby to było takie proste to Tesla, Einstein czy Orwell umarli by jako miliarderzy, a taka Paris Hilton przymierała by głodem w hotelowym pokoju... Świat tak nie działa, i nie jeden geniusz umiera w biedzie niezrozumiany i niezauważony, a nie jeden debil z IQ 90 opływa w pieniądzach jako polityk, celebryta albo dziedzic bogatego tatusia.

A co do tego że socjal rozleniwia to zauważ że największe bezrobocie jest w krajach które go nie dają wcale... Afryka środkowa i południowa, kraje latynoskie. Coś tu praktyka z teoria nie konweniuje? Z całym szacunkiem Ordel, bo piszesz wiele ciekawych i wartościowych rzeczy, ale tutaj widać, nie jako jedyny i pewnie nie ostatni, uległeś neoliberalnej propagandzie. Za wysoki socjal nie jest dobry i tu się zgodzę, ale umiarkowany, skrojony akurat na to by osoba czasowo bezrobotna lub w złej sytuacji nie umarła z głodu, jest jak najbardziej wskazany w CYWILIZOWANYM społeczeństwie. Ale neoliberalizm i ultra-konserwatyzm to wiadomo, Regnum Barbaricum i kupa kamieni, a ideologie te zyskują ostatnio wbrew logice (mimo już wyrządzonych przez siebie szkód) dużą popularność mas.

To jest proste , tyle tylko że dotyczy to ludzi takich jak ja , nie naukowców , czy pisarzy którzy nie znają się na biznesie i dali się wydymać cwaniakom . A jak widzimy w życiu są różne mądrości nie wszystkie musimy ogarniać , możemy znać się na czymś co jest "dochodowe" i w teorii powinniśmy być bogaczami , ale otaczamy się ludźmi którzy wykorzystują nasze "miękkie serce" i kończymy w biedzie .


Czyli każdy powinien mieć broń i jak coś mi się podoba co ty masz, to cię zastrzelę i to mam - tak?
Jak się zorganizujemy w kilku, to mamy bogactwa tyle, że nie jesteśmy w stanie tego przetrawić, co prawda inni musza na to robić i jak sprzeciw to kula w łeb.
Taki model proponujesz.

To ty to tak widzisz . Po za tym poniekąd ten system ( w którym żyjemy ) w niektórych przypadkach tak funkcjonuje ( dosłownie i w przenośni ) .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 19 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Cytat:
Cytat:


Tego dowiadujemy się z historii . Większość ludzi jest tłem dla historii , ale biedni są tłem tła Wink . Byli są i będą , ważne by minimalizować ich populacje , ale nie przez socjal , a przez pracę .


Z historii to wiemy, że praca nie czyni bogatym! Mało, praca nie jest gwarantem wyjścia z biedy czy nawet przeżycia.

No nie do końca w końcu znane są wypadki kiedy ludzie doszli do fortun z własnej pracy . Ale na pewno płacenie podatków nie sprzyja bogaceniu się .


Serio? A masz jakiś przykład, by podać, że ktoś z własnej pracy doszedł do fortuny? Bez kombinowania, oszukiwania, polegania na znajomych (plecach).
Poza tym, napisałem ci, że nie każdy jest taki sam. Zapytam - dlaczego ty nie jesteś bogaty i nie jesteś krezusem?
Podatki nie mają nic do rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:11, 20 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Ordel napisał:
Cytat:
Cytat:


Tego dowiadujemy się z historii . Większość ludzi jest tłem dla historii , ale biedni są tłem tła Wink . Byli są i będą , ważne by minimalizować ich populacje , ale nie przez socjal , a przez pracę .


Z historii to wiemy, że praca nie czyni bogatym! Mało, praca nie jest gwarantem wyjścia z biedy czy nawet przeżycia.

No nie do końca w końcu znane są wypadki kiedy ludzie doszli do fortun z własnej pracy . Ale na pewno płacenie podatków nie sprzyja bogaceniu się .


Serio? A masz jakiś przykład, by podać, że ktoś z własnej pracy doszedł do fortuny? Bez kombinowania, oszukiwania, polegania na znajomych (plecach).
Poza tym, napisałem ci, że nie każdy jest taki sam. Zapytam - dlaczego ty nie jesteś bogaty i nie jesteś krezusem?
Podatki nie mają nic do rzeczy.


Serio : 18-letni Polak stworzył przełomową aplikację. Jego firma warta jest milion złotych .

Oczywiście że ludzie nie są tacy sami , a ci co mają wiele mają obowiązek opiekować się słabszymi . Tylko nie wtedy kiedy to państwo "produkuje" słabszych .
Pytasz się o moje uposażenie . Niestety zadajesz złe pytania . Nigdy nie interesowało mnie " bycie bogatym" , wystarcza mi że żyję tak jak chcę .
Podatki mają wiele do rzeczy , bo ja wiem ile oddaje państwu i co w zamian owe państwo mi oferuje ( temat rzeka , ale przecież nie w tym temacie Wink ) .



=================================================================================
Wracając do tematu :
Londyn , bandyci leją policję wygląda na to że nie mają broni (policjanci ), jakiś nowy trend Wink


Statystyki zabójstw w Londynie ; http://www.wykop.pl/ramka/4642919/statystyki-zabojstw-w-londynie-w-2018/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:21, 20 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

Serio : 18-letni Polak stworzył przełomową aplikację. Jego firma warta jest milion złotych .

Oczywiście że ludzie nie są tacy sami , a ci co mają wiele mają obowiązek opiekować się słabszymi . Tylko nie wtedy kiedy to państwo "produkuje" słabszych .
Pytasz się o moje uposażenie . Niestety zadajesz złe pytania . Nigdy nie interesowało mnie " bycie bogatym" , wystarcza mi że żyję tak jak chcę .
Podatki mają wiele do rzeczy , bo ja wiem ile oddaje państwu i co w zamian owe państwo mi oferuje ( temat rzeka , ale przecież nie w tym temacie Wink ) .



=================================================================================
Wracając do tematu :
Londyn , bandyci leją policję wygląda na to że nie mają broni (policjanci ), jakiś nowy trend Wink


Statystyki zabójstw w Londynie ; http://www.wykop.pl/ramka/4642919/statystyki-zabojstw-w-londynie-w-2018/


To są wyjątki. Poza tym o nie dorobił się milionów pracą najemną.
A tu raczej rozważamy pracę jako pracę dla kogoś. Jak by ten 18 latek, nie maił rodziców/opiekunów których stać by było na kupno mu telefonu/komputera to też nie stworzył by żadnej aplikacji.

W UK policja nie nosi broni. Mają teaser'y i to też nie wszyscy.
Na tym filmie nie widać czy to policja czy tak zwany community officer (ORMO). Ci nawet pałek nie mają prawa nosić.
Inna sprawa to cięcia w budżecie policyjnym. W UK jest o 20 tys mniej policjantów niż powinno być.
Cięcia socjalne, oraz cięcia na służby państwowe, kończą się wzrostem przestępczości.
Kolejny argument za zwiększonym socjalem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:05, 20 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

To są wyjątki. Poza tym o nie dorobił się milionów pracą najemną.
A tu raczej rozważamy pracę jako pracę dla kogoś. Jak by ten 18 latek, nie maił rodziców/opiekunów których stać by było na kupno mu telefonu/komputera to też nie stworzył by żadnej aplikacji.


O panie , o czym ty piszesz , popadasz w jakieś skrajności . Każdy ma rodziców/opiekunów . Każdy ma telefon , a prawie każdy ma komputer . I to nie trzeba być nie wiadomo jak uposażonym żeby mieć komputer , to nie są żadne wyznaczniki .
Wcześniej nie mówiłeś o pracy najemnej która nie prowadzi do "bogacenia" się . Więc nie zmieniaj zasad w trakcie wyścigu .

Cytat:
W UK policja nie nosi broni. Mają teaser'y i to też nie wszyscy.
Na tym filmie nie widać czy to policja czy tak zwany community officer (ORMO). Ci nawet pałek nie mają prawa nosić.
Inna sprawa to cięcia w budżecie policyjnym. W UK jest o 20 tys mniej policjantów niż powinno być.
Cięcia socjalne, oraz cięcia na służby państwowe, kończą się wzrostem przestępczości.
Kolejny argument za zwiększonym socjalem.

Angol z filmu mówi że to policja , ale pewnie nie rozróżnia policji od ORMO .
Oczywiście że cięcia socjalnie kończą się wzrostem przestępczości . Szczególnie wśród młodych zdolnych do pracy jak z filmiku Wink . W końcu kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera Wink .
Cięcia na służby państwowe to jest skurwysyństwo , bo ludzie płacą tyle ( w podatkach ) by wszystko dobrze funkcjonowało , a tu ( jak piszesz ) brakuje policjantów do pilnowania porządku .

Rozumiem że chciałbyś płacić domniemanym przestępcą co by siedzieli na dupie i się nie wychylali ? Takie prewencyjne działanie Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:32, 20 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
goral_ napisał:

To są wyjątki. Poza tym o nie dorobił się milionów pracą najemną.
A tu raczej rozważamy pracę jako pracę dla kogoś. Jak by ten 18 latek, nie maił rodziców/opiekunów których stać by było na kupno mu telefonu/komputera to też nie stworzył by żadnej aplikacji.


O panie , o czym ty piszesz , popadasz w jakieś skrajności . Każdy ma rodziców/opiekunów . Każdy ma telefon , a prawie każdy ma komputer . I to nie trzeba być nie wiadomo jak uposażonym żeby mieć komputer , to nie są żadne wyznaczniki .
Wcześniej nie mówiłeś o pracy najemnej która nie prowadzi do "bogacenia" się . Więc nie zmieniaj zasad w trakcie wyścigu .


Ja nie zmieniam zasad i to nie ja wpadam w skrajności ale ty.
Bo to ty chcesz pozbyć się, tych co nie dają sobie rady. Wyciągasz jakiegoś jednego nastolatka, który dzięki temu, że jego rodzice czy opiekunowie mili na to by mógł iść do szkoły, mieć telefon czy komputer.
A wież, że nie każdy ma komputer czy telefon. To są właśnie skrajności.
On jest zdolny, a kilka milionów nie.. i co wg. ciebie to oznacza, że każdy ma być taki sam jak on?

Cytat:

Cytat:
W UK policja nie nosi broni. Mają teaser'y i to też nie wszyscy.
Na tym filmie nie widać czy to policja czy tak zwany community officer (ORMO). Ci nawet pałek nie mają prawa nosić.
Inna sprawa to cięcia w budżecie policyjnym. W UK jest o 20 tys mniej policjantów niż powinno być.
Cięcia socjalne, oraz cięcia na służby państwowe, kończą się wzrostem przestępczości.
Kolejny argument za zwiększonym socjalem.

Angol z filmu mówi że to policja , ale pewnie nie rozróżnia policji od ORMO .
Oczywiście że cięcia socjalnie kończą się wzrostem przestępczości . Szczególnie wśród młodych zdolnych do pracy jak z filmiku Wink . W końcu kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera Wink .
Cięcia na służby państwowe to jest skurwysyństwo , bo ludzie płacą tyle ( w podatkach ) by wszystko dobrze funkcjonowało , a tu ( jak piszesz ) brakuje policjantów do pilnowania porządku .

Rozumiem że chciałbyś płacić domniemanym przestępcą co by siedzieli na dupie i się nie wychylali ? Takie prewencyjne działanie Wink .


Bardzo ciężko jest na pierwszy rzut okiem ocenić czy to PCSO (ORMO) czy Policja. Dopiero po bliższym przyjrzeniu się i oznakowaniu widać. Tu na filmiku ciężko jest cokolwiek rozpoznać.
Podejrzewam, ze to była policja, ale nadal nie jestem pewny.
Filmik ten pokazuje jak działania policji pod rządem prawicowych konserw doprowadziły do obojętności ludzi.
Niedawno była publiczna debata o bardzo dużym wzroście przestępczości z użyciem noży w Londynie.
Policja się skarży, że brakuje "wywiadu" - donosicieli. Donosicieli nie ma bo są wściekli na zachowanie agresywne policji.
Dodatkowo cięcia powodują jeszcze większą zapaść. Tak działa prawica!
Zapobieganie przestępstwom jest tańsze niż jej zwalczanie.
Wolę by taki jeden z drugim siedział w domu przy xbox niż za kilka funtów i telefon zadźgał mnie na ulicy. A pieniądze są i to sporo, wystarczy wrócić do opodatkowania najbogatszych i pieniądze znajdą się natychmiast. Ograniczyć ulgi stworzone po to by bogaci unikali płacenia podatków. Proste?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 20 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Ordel napisał:
goral_ napisał:

To są wyjątki. Poza tym o nie dorobił się milionów pracą najemną.
A tu raczej rozważamy pracę jako pracę dla kogoś. Jak by ten 18 latek, nie maił rodziców/opiekunów których stać by było na kupno mu telefonu/komputera to też nie stworzył by żadnej aplikacji.


O panie , o czym ty piszesz , popadasz w jakieś skrajności . Każdy ma rodziców/opiekunów . Każdy ma telefon , a prawie każdy ma komputer . I to nie trzeba być nie wiadomo jak uposażonym żeby mieć komputer , to nie są żadne wyznaczniki .
Wcześniej nie mówiłeś o pracy najemnej która nie prowadzi do "bogacenia" się . Więc nie zmieniaj zasad w trakcie wyścigu .


Ja nie zmieniam zasad i to nie ja wpadam w skrajności ale ty.
Bo to ty chcesz pozbyć się, tych co nie dają sobie rady. Wyciągasz jakiegoś jednego nastolatka, który dzięki temu, że jego rodzice czy opiekunowie mili na to by mógł iść do szkoły, mieć telefon czy komputer.
A wież, że nie każdy ma komputer czy telefon. To są właśnie skrajności.
On jest zdolny, a kilka milionów nie.. i co wg. ciebie to oznacza, że każdy ma być taki sam jak on?



Wiesz nie będę się z tobą "kopał" kto wpada w skrajność , niech ocenią to inni .
Więc uważasz że chcę się pozbyć tych co nie dają sobie rady Laughing . Nie no jesteś mistrzem manipulacji , ale zawsze możesz pokazać gdzie i w którym momencie moja wypowiedź skłania się do "pozbywania niezaradnych" .
Chciałeś przykład ( nie przykłady) to go dostałeś , a tobie już nie pasuje że pewnie miał miłych rodziców których było stać na komputer dla dziecka i telefon . Kompletnie nie zwracasz uwagi na to że koleś jest ponad przeciętnie zaradny , chyba mu nie zazdrościsz Wink .
A wiesz że ja nie mam telewizora od wielu lat . Bo nie chce go mieć , bo mnie na to stać by go nie mieć Wink .
Skoro ludzie są różni to jak każdy ma być taki sam . Nie ma sprawiedliwości , jest tylko dążenie do niej .
Ale nie znaczy to że mniej zaradny musi żyć w biedzie . Nie musi być bogaty , ale nie musi być też biedny . Rozumiesz ?


Cytat:
Wolę by taki jeden z drugim siedział w domu przy xbox niż za kilka funtów i telefon zadźgał mnie na ulicy.

A ja wole by państwo lepiej działało . Już prewencyjnie , od wczesnych lat . Stwarzało warunki do rozwoju , a nie do uzależniania się od socjalu . Te twoje "kilka funtów" wspiera patologie , o której doskonale wiesz i się na nią godzisz . Ale rozumiem cię w końcu żyjesz w takim a nie innym świecie i się po prostu boisz o swoje życie .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 20 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

Wiesz nie będę się z tobą "kopał" kto wpada w skrajność , niech ocenią to inni .
Więc uważasz że chcę się pozbyć tych co nie dają sobie rady Laughing . Nie no jesteś mistrzem manipulacji , ale zawsze możesz pokazać gdzie i w którym momencie moja wypowiedź skłania się do "pozbywania niezaradnych" .
Chciałeś przykład ( nie przykłady) to go dostałeś , a tobie już nie pasuje że pewnie miał miłych rodziców których było stać na komputer dla dziecka i telefon . Kompletnie nie zwracasz uwagi na to że koleś jest ponad przeciętnie zaradny , chyba mu nie zazdrościsz Wink .


Napisałeś:
Cytat:
A prawda jest stara jak świat ; kto nie pracuje ten nie je

Poza tym, pewne rzeczy wynikają z tekstu.
Stwierdzenie, że mniej zaradni są tłem, nie jest radykalne? Przykład dałeś zły, bo przykład nastolatka, który miał warunki do tego co zrobił i to potrafił zrobić.
Miliony innych tego nie potrafią, miliony może i potrafią ale nie mają warunków.
Socjalizm, własnie stwarza każdemu takie same warunki.
Jedyne co ja mogę komuś zazdrościć, to zdrowia.


Cytat:

A wiesz że ja nie mam telewizora od wielu lat . Bo nie chce go mieć , bo mnie na to stać by go nie mieć Wink .
Skoro ludzie są różni to jak każdy ma być taki sam . Nie ma sprawiedliwości , jest tylko dążenie do niej .
Ale nie znaczy to że mniej zaradny musi żyć w biedzie . Nie musi być bogaty , ale nie musi być też biedny . Rozumiesz ?


A co ma do tego twój TV?
Ja nie mam PS4 i co? Durne przykłady znów pokazujesz i skrajne. A kogoś o skrajności posądzasz.
Ale spróbuj żyć bez jedzenia lub dachu nad głową - da się?
Spróbuj pracować i nie mieć na jedzenie. A tak się dzieje. I to nie są skrajności.
Jaką perspektywę ma osoba młoda w rodzinie, która mimo, że pracuje nie stać ją na codzienne wyżywienie - czy taka osoba ma szansę być jak ten 18 latek?
Zacznij myśleć szerzej a nie przez ramki, hasełek.

Cytat:

Cytat:
Wolę by taki jeden z drugim siedział w domu przy xbox niż za kilka funtów i telefon zadźgał mnie na ulicy.

A ja wole by państwo lepiej działało . Już prewencyjnie , od wczesnych lat . Stwarzało warunki do rozwoju , a nie do uzależniania się od socjalu . Te twoje "kilka funtów" wspiera patologie , o której doskonale wiesz i się na nią godzisz . Ale rozumiem cię w końcu żyjesz w takim a nie innym świecie i się po prostu boisz o swoje życie .


Jak rozumiesz stwarzanie warunków do rozwoju? Możesz jaśniej co masz na myśli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 20 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Ordel napisał:

Wiesz nie będę się z tobą "kopał" kto wpada w skrajność , niech ocenią to inni .
Więc uważasz że chcę się pozbyć tych co nie dają sobie rady Laughing . Nie no jesteś mistrzem manipulacji , ale zawsze możesz pokazać gdzie i w którym momencie moja wypowiedź skłania się do "pozbywania niezaradnych" .
Chciałeś przykład ( nie przykłady) to go dostałeś , a tobie już nie pasuje że pewnie miał miłych rodziców których było stać na komputer dla dziecka i telefon . Kompletnie nie zwracasz uwagi na to że koleś jest ponad przeciętnie zaradny , chyba mu nie zazdrościsz Wink .


Napisałeś:
Cytat:
A prawda jest stara jak świat ; kto nie pracuje ten nie je

Poza tym, pewne rzeczy wynikają z tekstu.
Stwierdzenie, że mniej zaradni są tłem, nie jest radykalne? Przykład dałeś zły, bo przykład nastolatka, który miał warunki do tego co zrobił i to potrafił zrobić.
Miliony innych tego nie potrafią, miliony może i potrafią ale nie mają warunków.
Socjalizm, własnie stwarza każdemu takie same warunki.
Jedyne co ja mogę komuś zazdrościć, to zdrowia.



Każdy ( prawie ) pracuje . Przykładowo kobieta która wychowuje dziecko nie podejmując innej pracy też pracuje . Domyślasz się do czego pije .
Mnie zaradni są tłem ,i ty to uważasz za radykalne przedstawienie sprawy Smile . A ty ( czy ja ) czym jesteśmy , tłem danej historii .
Dla ciebie przykład dałem zły , bo gość miał za dobre warunki do rozwoju . Normalnie koleś jest winny . Winny tego że jest zaradny . No to nie dziwi mnie że chcesz płacić bandytom żeby na ciebie nie napadali Shocked .

Socjalizm w teorii to stwarza Niebo na Ziemi , potem przyszli ludzie i wszystko spierdolili Wink .

Ja na szczęście nawet zdrowia nikomu nie muszę zazdrościć Wink .

Cytat:
A co ma do tego twój TV?
Ja nie mam PS4 i co? Durne przykłady znów pokazujesz i skrajne. A kogoś o skrajności posądzasz.
Ale spróbuj żyć bez jedzenia lub dachu nad głową - da się?

Widzisz jak niewiele rozumiesz . A to ma , że to twój przykład o komputerze i telefonie jest z dupy .
Ale za to twoje skrajności - żyć bez jedzenia i dachu nad głową - trudno już przebić . O czym ty piszesz . To chyba logiczne że tak się NIE ŻYJE .


Cytat:
Spróbuj pracować i nie mieć na jedzenie. A tak się dzieje. I to nie są skrajności.

Ale i tak jest lepiej , niż 100 lat temu czy więcej . Prawda , mamy 8 godzinny dzień pracy , dzieci nie muszą pracować , prawo do urlopów , opieka medyczna , ubezpieczenia itd. To wszystko wywalczyli ludzie pracy . Ludzie którzy chcieli pracować , a nie dostawać zasiłki .

Cytat:
Jaką perspektywę ma osoba młoda w rodzinie, która mimo, że pracuje nie stać ją na codzienne wyżywienie - czy taka osoba ma szansę być jak ten 18 latek?

No i powiedźcie że @goral nie popada w skrajność . Perspektywę ma chujową , ale nie jestem wróżem i bym gościa od razu nie przekreślał .

Cytat:
Jak rozumiesz stwarzanie warunków do rozwoju? Możesz jaśniej co masz na myśli?

Stabilna gospodarka , władza demokratyczna sprzyjająca rozwojowi świadomości obywateli , jak i służąca jego rozwojowi itd , itp .
Kraina w której ludzie woleliby pracować niż dostawać zasiłki . Oczywiście taka praca wiąże się z zapewnieniem pracownikowi godnego wynagrodzenia . Z tego wynika cała reszta .
Tylko że przy tej władzy jaka jest w GB i w Polsce trudno osiągnąć wyżej przedstawiony raj Wink . Prawicowi konserwatyści i tu i na Wyspach cofają ludzi w swoich prawach do XIX wieku .
Zdecydowanie nie popieram takich cięć socjalu jak macie w Anglii , gdyż kiedy państwo coś zabiera , powinno dać coś w zamian , a wasi rządzący nie mają nic w zamian . No chyba że tym breksitem chcą wyjebać obcych i dać pracę angolom którzy aż się do niej rwą Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 20 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:


Cytat:
Jak rozumiesz stwarzanie warunków do rozwoju? Możesz jaśniej co masz na myśli?

Stabilna gospodarka , władza demokratyczna sprzyjająca rozwojowi świadomości obywateli , jak i służąca jego rozwojowi itd , itp .
Kraina w której ludzie woleliby pracować niż dostawać zasiłki . Oczywiście taka praca wiąże się z zapewnieniem pracownikowi godnego wynagrodzenia . Z tego wynika cała reszta .
Tylko że przy tej władzy jaka jest w GB i w Polsce trudno osiągnąć wyżej przedstawiony raj Wink . Prawicowi konserwatyści i tu i na Wyspach cofają ludzi w swoich prawach do XIX wieku .
Zdecydowanie nie popieram takich cięć socjalu jak macie w Anglii , gdyż kiedy państwo coś zabiera , powinno dać coś w zamian , a wasi rządzący nie mają nic w zamian . No chyba że tym breksitem chcą wyjebać obcych i dać pracę angolom którzy aż się do niej rwą Wink .


Stabilna gospodarka - co to jest stabilna gospodarka?
Czy jak inny kraj wprowadzi sankcje to co ze stabilną gospodarką?
Stabilna gospodarka wymaga regulacji prawnych, w tym regulacji pracowniczych, czyli definicji benefit, minimalnych składek osłon pracowniczych. Inaczej nie będzie to stabilna gospodarka.
Takie coś masz obecnie w Chinach, Korei Północnej, Kubie.
Ale te gospodarki też są zachwiane poprzez, wspomniane wcześniej sankcje.
To co ty proponujesz, to droga do komunizmu:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 20 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uczepiłeś się tego ogólnego sformułowania , po czym je zdefiniowałeś . Oczywiście po swojemu , bo przecież Stabilizacja oznacza chujowe życie .


A co do Komunizmu , to ci powiem , nie ma złych systemów , są tylko źli ludzie . I to jest takie ogólne stwierdzenie mówiące że w każdym można znaleźć coś na tyle wartościowego co można wprowadzić w życie , by ludziom dobrze się żyło Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 20 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o komunizm, to system ten upadł bo był zbyt skostniały i naiwnie wręcz idealistyczny, i tak samo różnie sprawdzały się jego poszczególne warianty. ZSRR w latach 1925-60 był najszybciej rozwijającym się państwem w historii, podobnie szybko rozwijały się Chiny w ostatnich dekadach, zaś z przeciwnej strony skali, Korea Północna popadła w wieloletnią stagnację z powodu zbyt dużych wydatków na wojsko (nawet do 40% PKB), kiepskich warunków do rozwoju rolnictwa i sankcji. Tak że jeden i ten sam system może się sprawdzić w jednym kraju, ale nie koniecznie musi w innym, a warunki geograficzne i geopolityczne KRD w połączeniu z błędną polityką gospodarczą poskutkowały stagnacją. Błędem KRD było iście w niezależność i autarkię, mimo że kraj nie miał ku temu warunków, i gdyby KRD dobrowolnie zgodziło się zostać marionetką Chin w zamian za pomoc gospodarczą i gwarancję pomocy militarnej, była by dziś dużo bogatszym krajem. KRD mogła zaoszczędzić miliardy na nieangażowaniu się w samodzielny projekt nuklearny, w zamian zgadzając się na rozmieszczenie chińskiej lub rosyjskiej broni nuklearnej na swoim terytorium, tak jak to zrobiła Kuba.

Ogólnie to wiele zależy od ludzi (przywódców, establishmentu, narodu), warunków geopolitycznych, historycznych, geograficznych, społecznych itd. i każdy system może doprowadzić do względnej stabilizacji i rozwoju, lub też totalnej katastrofy.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 24 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Jeśli chodzi o komunizm, to system ten upadł bo był zbyt skostniały i naiwnie wręcz idealistyczny, i tak samo różnie sprawdzały się jego poszczególne warianty.


Komunizm nie mógł upaść, bo go nigdzie nie było.
Socjalizm - jako droga do komunizmu - też nie upadł, tylko był rozmontowywany, czy raczej rozkradany.
Komunizmu nie da się osiągnąć, bo to system idealny, a więc utopijny.
Do komunizmu, można się zbliżać, i najlepsza droga to socjalizm.

Cytat:

ZSRR w latach 1925-60 był najszybciej rozwijającym się państwem w historii, podobnie szybko rozwijały się Chiny w ostatnich dekadach, zaś z przeciwnej strony skali, Korea Północna popadła w wieloletnią stagnację z powodu zbyt dużych wydatków na wojsko (nawet do 40% PKB), kiepskich warunków do rozwoju rolnictwa i sankcji. Tak że jeden i ten sam system może się sprawdzić w jednym kraju, ale nie koniecznie musi w innym, a warunki geograficzne i geopolityczne KRD w połączeniu z błędną polityką gospodarczą poskutkowały stagnacją. Błędem KRD było iście w niezależność i autarkię, mimo że kraj nie miał ku temu warunków, i gdyby KRD dobrowolnie zgodziło się zostać marionetką Chin w zamian za pomoc gospodarczą i gwarancję pomocy militarnej, była by dziś dużo bogatszym krajem. KRD mogła zaoszczędzić miliardy na nieangażowaniu się w samodzielny projekt nuklearny, w zamian zgadzając się na rozmieszczenie chińskiej lub rosyjskiej broni nuklearnej na swoim terytorium, tak jak to zrobiła Kuba.

Ogólnie to wiele zależy od ludzi (przywódców, establishmentu, narodu), warunków geopolitycznych, historycznych, geograficznych, społecznych itd. i każdy system może doprowadzić do względnej stabilizacji i rozwoju, lub też totalnej katastrofy.


ZSRR - wcale się wolniej po latach 60 nie rozwijał, nie wiem skąd te dane?
Chiny - to najlepszy przykład socjalizmu. Jeszcze 80 lat temu, Chiny, były krajem wyjętym ze średniowiecznego feudalizmu.
Dzięki socjalizmowi, dziś, Chiny to trzecia potęga światowa.
KRLD - ma obecnie od kilku lat najwyższy wzrost gospodarczy w Azji wschodniej. KRLD jest odcięta od świata przez tak zwany "wolny świat" - sankcje od ponad 60 lat swoje zawsze robią, a mimo to socjalizm, pokazał, że KRLD jest w stanie się rozwijać nawet pod sankcjami. Ba! Jest w stanie budować rakiety, i bombę atomową.
To pokazuje jak potężny jest socjalizm i jak mimo, tylu przeciwności, potrafi się rozwijać. Aż ciężko sobie wyobrazić, jak by KRLD wyglądała gdyby nie sankcje...
Obawa zachodu i kapitalizmu przed socjalizmem musi być potężna. Wiedzą, że socjalizm zawsze wygra, bo jest zbliżony do naturalnego środowiska i nie jest tak sztuczny jak kapitalizm.
Jak by nie było sankcji, to pewnie socjalizm też był by i w USA. Bo to normalne, że ludzie by wybierali to co jest lepsze a nie to co ich uciska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:53, 25 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zdajesz sobie sprawę jaka jest cena tego rozwoju Chin?
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 25 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
A zdajesz sobie sprawę jaka jest cena tego rozwoju Chin?


Jaka?
W porównaniu z cena rozwoju kapitalizmu na wiecie, to prawie żadna.
Wprowadzanie kapitalizmu kosztowało i kosztuje na świecie życie milionów ludzi.
USA i kraje zachodnie by utrzymać kapitalizm, muszą najeżdżać inne kraje, kolonizować je i czerpać z koloni korzyści jednocześnie je wyniszczając.
Jaka jest więc cena w tym zestawieniu rozwoju Chin?
70 lat temu Chiny to kraj o ustroju średniowiecznym, gdzie poza garstką ludzi, reszta była warta tyle co ilość wozów z sianem.
Rewolucja skończyła tę masakrę, dzięki socjalizmowi, Chiny są nowoczesne, ludzie są edukowani, każdy ma możliwość nauki i rozwoju. O jaką więc cenę pytasz? Bo nie bardzo rozumiem. Sądzisz, że ludzie w Chinach mieli lepiej 70 lat temu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.040 mBTC

PostWysłany: 17:52, 26 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie idź Pan w chuj. Komunizmu nie było, a mordy wykonywali źli ludzie, nie tak miało być . Haha. Ten stary i ograny numer już nie działa. To co było w Rosji i Chinach (oraz innych miejscach) to właśnie marksizm. Taki był plan i go wykonano. Przechwycenie władzy rewolucyjnie=> rządy terroru i wymordowanie opornych => zagonienie ludzi do pracy. Ruskie były zbyt zdemoralizowane i mimo ogromnych sukcesów wszystko jebło. Może gdyby USA nie napierało, to byłoby inaczej. Chiny były mądrzejsze, ale także nikt na nich tak nie napierał. Po okresie mordów (około 30-40 mln ludzi) zaczęto rozglądać się za racjonalną polityką gospodarczą i jakimś kultem. Chrześcijaństwo odpada, więc wybrano tradycyjne filozofie. W rezultacie postawiono na model rynkowy, w stylu początku kapitalizmu (praca dzieci, głodowe pensje, brak zabezpieczenia, wyśrubowane normy), zwożono biedaków milionami z nędzy wiejskiej do miast, aby mogli utrzymać wegetujące rodziny na wsi. Państwo trzymało wszystko za mordę i niskimi kosztami, dyscypliną i wydajnością przyciągało inwestycje. Każdy biznes musiał być po części udziałem państwa, więc miało prawo do technologii, a jeśli nie, to miało dostęp do niej i mogło ją ukraść. Po latach życia obozowego ludzie zaczęli odczuwać poprawę, choć część kraju jest zmasakrowana ekologicznie. Jednak nie ma mowy o czymś więcej jak poprawa warunków życia. Każdy sprzeciw jest karany bezwzględnie, cenzura, inwigilacja, a jak w 1989 podskoczyli, to ich rozjechali czołgami jak pluskwy. Na tym to polega, na zdobyciu władzy. Potem trzeba budować imperium, aby jej nie stracić. Nie ma od tego odwołania.

Na zachodzie nie było i nie będzie szans na rewoltę, więc wymyślono inny sposób. Rozjebiemy wszystko co spaja społeczeństwa, oduczymy pracy i odpowiedzialności, a wtedy oni sami nam oddadzą władzę. Będą zaorani i nikt nie będzie miał siły protestować. Leniwemu, zdemoralizowanemu bydlakowi nie przetłumaczysz, że ma się wziąć do pracy i żyć moralnie. I o to chodzi. Jak zacznie się bieda, bo w końcu gospodarka musi upaść, to marksiści podadzą rozwiązanie : trzeba wprowadzić reformy i do tego trzeba władzy, pełnej władzy. Wskażą wroga klasowego, który będzie winny i on będzie musiał zasuwać. Motłoch to poprze, bo będzie perspektywa, że znów ktoś inny będzie na nich pracować jak za dawnych czasów. Oczywiście, kiedy władza będzie mieć swoje NKWD, to wszyscy będą zasuwać i zacznie się budowa imperium. Powtarzam celem jest czysta władza i dominacja.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 27 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu się z Wld muszę zgodzić.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 08:52, 03 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś kolejny ciekawy dzień na wyspach.
Laburzyści zapowiedzieli, że jeśli rząd nie ujawni opinii prawników na temat deal jaki przygotowała May, to mogą wprowadzić coś co można nazwać - brakiem zaufania do rządu - to broń dużego kalibru, nie mylić z podobnymi w Polsce.
Brak zaufania do rządu skutkuje rozwiązaniem gabinetu i w prostej drodze prowadzi do kryzysu konstytucyjnego i wyborów.
Theresa May - zapowiedziała, że nie opublikuje wniosków prawników dotyczących brexit. Mimo, że rząd zapłacił z kasy podatnika za to. May uważa, ze raport jest nie jawny i dotyczy tylko jej deal z UE.
Na 12 grudnia zapowiedziano głosowanie w parlamencie nad deal jaki przywiozła May z UE.
Na dziś za deal jest ok. 140 posłów, by deal przeszedł musi być 321. Konserwy obecnie nie mają większości (321) mają o 10 posłów za mało. Do tej pory DUP (Partia prawicowa Irlandii Północnej - popierająca przynależność do UK) był w koalicji z Konserwami, dając im 10 posłów, teraz DUP się odwrócił bo jest przeciwny temu dealowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 07 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wybuchła epidemia odry w społecznościach żydowskich w Londynie. Choroba została przywieziona z Izraela. W zeszłym roku Światowa Organizacji Zdrowia ogłosiła, że odra w UK została wyeliminowana.
https://www.wykop.pl/link/4679273/londyn.....emii-odry/
https://www.thetimes.co.uk/edition/news/.....-3wmcngcw6

Żydzi źródłem zarazy Shocked
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 07 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Cytat:
Wybuchła epidemia odry w społecznościach żydowskich w Londynie. Choroba została przywieziona z Izraela. W zeszłym roku Światowa Organizacji Zdrowia ogłosiła, że odra w UK została wyeliminowana.
https://www.wykop.pl/link/4679273/londyn.....emii-odry/
https://www.thetimes.co.uk/edition/news/.....-3wmcngcw6

Żydzi źródłem zarazy Shocked



@Geja coś kiedyś pisała, że Żydzi w Izraelu leczą się Nową Germańską Medycyną dr. Hammera i że wiedzę tą chowają przed gojami. Może to z tego? Nie leczyli odry bo myśleli że to nie od wirusów, tylko od konfliktów biologicznych w prawym jądrze Laughing

Ciekawe czym objawia się konflikt bologiczny po utracie napleta? Czy jest jakaś choroba typowa tylko dla obrzezanych? Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 10 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały update z Wysp.
Jutro miało być w parlamencie głosowanie za delaem jaki rząd konserwatystów (prawica) uzgodniła z UE w związku z Brexitem.
Nie było dla nikogo tajemnicą, że głosowanie to było by potężną porażką rządu i May.
Rząd z May znalazł więc wyjście!
Odwołał głosowanie i uciekł do kibla (jak to dosłownie nazwał jeden z posłów konserwatystów!:
"Conservative MP and Brexiteer Mark Francois says the postponement of the vote on the Brexit deal is "shameful and a complete contempt".
He says members were ready to vote on the deal today "and the government has run away and hidden in the toilets".).

May choćby nie wiem jak była skompromitowana nie odejdzie, ją trzeba będzie dosłownie wyrwać ze stołkiem.
Coraz więcej konserw ma już dość May, która im dłużej jest za sterami konserw tym bardziej je zatapia.
Możliwe scenariusze:
Konserwy uzbierają 48 głosów przeciw Theresie May lub Labourer wniesie do parlamentu wniosek o wotum zaufania dla rządu i podejmie się zorganizowania mniejszościowego rządu. Opcja druga, na teraz jest mało realna, ale dziś w parlamencie wielu posłów oficjalnie zapowiedziało głosowanie razem z labourer za odwołaniem rządu i za rządem mniejszościowym laburzystów.

Tak czy inaczej mess jaki zrobił Cameron (konserwy) ciągnie się dalej i zaczyna coraz bardziej śmierdzieć.
Ale cóż się spodziewać po prawicowych rządach (vide Francja)?

ps. Dodam, że zaraz po ogłoszeniu przez May odwołania głosowania na jutro - funt spadł i to bardzo.
Kiedy przewodniczący parlamentu John Bercow -konserwy- (zwany tu speaker) upomniał rząd, że tak nie powinno się robić, że do tego są inne drogi, funt poleciał jeszcze dalej sięgając prawie poziomu po referendum 2016.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 10 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wiadomo skąd się wzięło określenie "angielskie wyjście" Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26   » 
Strona 6 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wieści z Wysp
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile