W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Wieści z Wysp  
Podobne tematy
zamieszki w londynie3bez ocen
English Freeman4
Londyn drży przed zamieszkami, G20170
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 64660
Strona:  «   1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 24, 25, 26   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 948
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 13 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bj powiedział prawdę m.in. w sprawie:
Cytat:
możliwości nowoczesnych technologii, która posłuży jako zbawiciel (!!!) i przemieni świat
nanotechnologia rewolucjonizuje medycynę projektując roboty mniejsze od czerwonych krwinek
zdolne do pływania wewnątrz naszych ciał, aplikując substancje, atakując komórki niczym "flota kosmiczna
technologii połączenia mózgu i komputera
sekwencjonowanie genomu znają sekretny kod genetyczny, który ożywia ducha każdej żywej osoby
leczenie skrojone na genetyczną miarę każdego osobnika
wartości, które kierują tymi projektami ukształtują przyszłość ludzkości
żaden kraj nie zostanie wyłączony z cudownych korzyści płynących z technologii
i rewolucji przemysłowej, które niosą
Musimy znaleźć złoty środek między wolnością, a kontrolą


czyli mogą każdego ożywić, uleczyć albo zabić. Sobie dadzą wolność, nam zostanie narzucona kontrola.

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szoku.....ce-swiatem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 20:40, 15 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nick Watt, dziennikarz BBC wszedł nieopatrznie w tłum protestujących, którzy 14 czerwca zgromadzili się pod siedzibą premiera przy Downing Street, po wiadomości o przedłużeniu covidowych restrykcji. Reakcja tłumu mogła być tylko jedna. Dziennikarz salwował się ucieczką do swoich mocodawców.

Przypomnę, że BBC oprócz regularnej, dawki perfidnej propagandy kowidowej i szczepionkowej, nie informowała także swoich widzów o wielu protestach antylockdownowych. Żadnej wzmianki choćby o kwietniowym proteście w Londynie, który zgromadził wg niektórych źródeł nawet milion osób, czy ostatni równie wielki 29tego maja. Wg BBC zgromadził on 350 ludzi.



Sytuacja w UK wygląda następująco: Dzienne śmierci z pozytywnym testem na covid w ciągu 28 dni są jednocyfrowe(kilka dni temu było nawet pierwsze 0), a liczba hospitalizowanych jest mniejsza niż wszystkich szpitali w UK(coś ponad tysiąc).
Johnson zaś ogłosił, że nie będzie Freedom Day 21 czerwca i przedłużył restrykcje do 19 lipca. Zrobił to zaraz po tym, gdy sieć obiegły zdjęcia imprezy podczas spotkania G7 w Kornwalii. Żadnych masek, żadnego dystansu, żadnych testów i kwarantanny, tylko uściski i serdeczna atmosfera czyli tak się bawią elity...jakby nie było żadnej pandemii.

Decyzja Johnsona zbulwersowała również wielu kowidian, zaszczepionych dla odzyskania wolności, oraz cały biznes rozrywkowy i kulturalny. Słynny kompozytor Andrew Lloyd Webber obwieścił, że po 21 czerwca otwiera wszystkie swoje teatry nawet gdyby miał zostać aresztowany.

26 czerwca zapowiadany jest kolejny protest w Londynie. Powinno być znów ciekawie.

@goral jak tam? Przyjęła się szczypionka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle coś słyszałeś, ale nie wiesz dokładnie co.
Milion... tak może od razu 10 milionów.
Restrykcję sa w 90% już zdjęte. 21 czerwca miały być zdjęte ostatnie ograniczenia.
Głownie dotyczące zgromadzenia w miejscach zamkniętych pow. chyba 10 osób.
Zmianę decyzji o przesunięciu terminu o 4 tygodnie są spowodowane wzrostem zarażeń typu Delta (tak nazwano typ Indyjski, jednak WHO zdecydowało przydzielać literki alfabetu greckiego, gdyż w Indiach ten wariant zwany był Wietnamskim, i powodowało to zamieszanie)
Dziś nowych zarażeń było ponad 7600 z czego 90% to typ delta, ten szczep wirusa bardzo szybko się przenosi.
Przesunięcie o 4 tyg. zdjęcia wszystkich restrykcji, to działanie zapobiegawcze.
Oczywiście nie ma co porównywać liczb w Polsce i w UK, bo w Polsce się de facto nie testuje i się raczej nigdy nie testowało.
W UK 14 czerwca przetestowano niecały milion ludzi. W Polsce 30 tyś?
Zgonów dziś odnotowano 10 w UK, jest to spadek w przedziale tygodniowym o 12%
Natomiast liczba osób nowych w szpitalach przybyła o niecałe 200.
I jest dokładnie jak pisałem od roku. Jak powiedzieli lekarze czy NHS, oni sobie poradzą z tym wirusem, ale nie poradzą sobie, jak będzie za dużo ludzi chorych.
W Polsce system zdrowia załamał się dwa razy. Przynajmniej oficjalnie. Raz na jesieni, a potem na wiosnę kiedy ludzie umierali w karetkach, bi nie było miejsca w szpitalu.
We Włoszech czy w Hiszpanii, wybierano pacjentów którym dać wentylator, w Polsce czekali na zwolnienie, w 90% z przyczyn zejścia pacjenta z tego świata.
Umieralność pod respiratorem w Polsce sięgała 90%
Ile ludzi zmarło na covid bez rozpoznania covid? Tego nie wiemy, ale dużo mówi tak zwany excess deads za rok 2020 w Polsce.
W 2020 w Polsce zmarło ponad 80 tys ludzi więcej niż średnio rocznie z ostatnich 5 lat - oficjalne zgony covidowe to było jak pamiętam nie całe 30 tyś.
Ludzie umierali w domach, w karetkach bez testów. Na zapalenie płuc, na niewydolność serca.
Zresztą Polska w Europie jest nr. 1 pod względem nadmiarowej śmierci.
No ale przecie w Polsce zakłady pogrzebowo ponoć mówiły, ze nie mają roboty....
UK woli więc dmuchać na zimo, i przesunięcie zluzowania wszystkich restrykcji, jest zapobiegawcze, i monitorowane czy liczba zarażeń będzie wzrastać, bo jak to mówi rząd (którego nie jestem sympatykiem) kolejnego lockdown już nie będzie.

Jeszcze jakieś masz pytania?


ps.
Nie nie zaszczepiłem się, chętnie to zrobię ale nie szczepionkami Pfizer czy AZ. Gdyby był dostępny Sputnik-V to tak, zaszczepił bym się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:26, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Jak zwykle coś słyszałeś, ale nie wiesz dokładnie co.
Milion... tak może od razu 10 milionów.

Byłem osobiście, widziałem więc mi nie pitol tutaj!!! Ale nie pokazali w BBC więc skąd chłopie możesz wiedzieć!?

Restrykcje przedłużone, aby zaszczepić jeszcze więcej ludzi tym syfem, który jest dopuszczony 'for emergency use only'. Wariant delta jest tylko nagłośniony do celów propagandowych, aby wcisnąć to dzieciom i takim 'refjusnikom' jak ty.

Tutaj Eric Clapton o swoich doświadczeniach poszczepionkowych:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:13, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
goral_ napisał:
Jak zwykle coś słyszałeś, ale nie wiesz dokładnie co.
Milion... tak może od razu 10 milionów.

Byłem osobiście, widziałem więc mi nie pitol tutaj!!! Ale nie pokazali w BBC więc skąd chłopie możesz wiedzieć!?


Byłeś osobiście, dlatego było milion a może i więcej:)
Bo byłeś z kolegą?

Cytat:

Restrykcje przedłużone, aby zaszczepić jeszcze więcej ludzi tym syfem, który jest dopuszczony 'for emergency use only'. Wariant delta jest tylko nagłośniony do celów propagandowych, aby wcisnąć to dzieciom i takim 'refjusnikom' jak ty.


Naturalnie, przecież ci ludzie zmarli z przyczyn naturalnych, ci co dziś maja problemy po covidowe też są tylko statystami i opłaconymi aktorami.
Nie ma żadnego wirusa, ewentualnie to jest tylko grypka.
Możesz sobie żyć dalej w swojej bańce, która jest identyczna jak to, ze ty i twój kolega to już miliony:)

Szczepionki, to jest inny temat. I nie jest to sprawa zero/jedynkowa jak ci sie wydaje.

ps. masz jakieś zdjęcia tych milionów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Byłeś osobiście, dlatego było milion a może i więcej:)
Bo byłeś z kolegą?
ps. masz jakieś zdjęcia tych milionów?


Postowałem wcześniej zdjęcia z drona więc sobie poszukaj. Podpowiem, że nie zobaczysz tego na BBC. Może na GB News???
Przyjedź z kolegą gorolu w sobotę do Londka to sam się przekonasz. Będzie milion i 2.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pętla szczepionkowa na Wyspach zaciska się coraz bardziej. Szczepienia mają być obowiązkowe dla pracowników domów opieki. No jab, no job!
Cytat:
All care home staff in England should be vaccinated, a senior government minister has urged, saying she would not want her own relatives to be looked after by unvaccinated carers.

Speaking on behalf of the government on Wednesday, the international trade secretary, Liz Truss, said it was incredibly important for staff to get the jab, though she refused to confirm reports ministers were poised to make it mandatory.


https://www.theguardian.com/society/2021.....s-minister

Na zakończenie Jacqui Deevoy (poszukajcie jej na twitterze), dziennikarka śledcza ujawniła, że szpitale i domy opieki na początku pandemii w zeszłym roku celowo uśmiercały pacjentów. Zeznania wielu świadków i dokumenty. Żadna gazeta mainstreamowa nie podjęła tematu. Napiszę więcej w wolnej chwili. Szczegóły na podcaście Richie Allen Show z 10tego czerwca:
https://open.spotify.com/episode/5YaHLJp.....l_branch=1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Pętla szczepionkowa na Wyspach zaciska się coraz bardziej. Szczepienia mają być obowiązkowe dla pracowników domów opieki. No jab, no job!
Cytat:
All care home staff in England should be vaccinated, a senior government minister has urged, saying she would not want her own relatives to be looked after by unvaccinated carers.

Speaking on behalf of the government on Wednesday, the international trade secretary, Liz Truss, said it was incredibly important for staff to get the jab, though she refused to confirm reports ministers were poised to make it mandatory.


https://www.theguardian.com/society/2021.....s-minister

Na zakończenie Jacqui Deevoy (poszukajcie jej na twitterze), dziennikarka śledcza ujawniła, że szpitale i domy opieki na początku pandemii w zeszłym roku celowo uśmiercały pacjentów. Zeznania wielu świadków i dokumenty. Żadna gazeta mainstreamowa nie podjęła tematu. Napiszę więcej w wolnej chwili. Szczegóły na podcaście Richie Allen Show z 10tego czerwca:
https://open.spotify.com/episode/5YaHLJp.....l_branch=1


Nie, nie maja być. Jest dyskusja czy powinny być, a to zasadnicza różnica.
Większość osób z kręgu opieki socjalnej wypowiada się negatywnie, bo już ten sektor ma potężne braki kadrowe, dodatkowo, nie każdy może się zaszczepić. Nawet jak by do tego doszło, to odpadło by ok. 20% pracowników (80% już jest zaszczepionych zostali ci co nie mogą lub nie chcą), a tego sektor opieki socjalnej (głównie chodzi o domy starców) by nie przetrwał.

To temat zastępczy do problemów z Irlandią Północną i Brexit, gdzie w bardzo krótkim czasie będzie nowy problem po odejściu premiera Irlandii Północnej i wyborze nowego.
Tamtejszy parlament będzie (jest) kompletnie zablokowany, nie zdolny do podjęcia jakich kolwiek decyzji.
Do tego wraca deal z Australią, i zaniepokojenie brytyjskich farmerów...
Wiec jak widzisz, temat "obowiązkowych" szczepień to raczej temat zastępczy.

ps. pokaż te zdjęcia, idealnie z góry a policzę ci z dokładnością do 5 tyś ile było ludzi. To wcale nie takie trudne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:11, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówią o obowiązkowych szczepieniach nie bez powodu. Ale co ty możesz o tym wiedzieć skoro wierzysz w 'indian variant' przemieniony na Δ, którego symptomy są łudząco podobne do 'hay fever'.


Masz niedowiarku i licz. Ten jest z kwietnia. Powiedz mi lepiej mądralo dlaczego BBC nawet się nie zająknęła o największym od 20 lat proteście w UK, a pozostałe msm wspominały między 'hundreds of protesters' a 'a few thousands' ignorując kompletnie problem? Mam nadzieję, że liczysz lepiej niż BBC!


Oxford street była zapakowana na całej długości, ok 2km a mnóstwo ludzi ciągle jeszcze nie opuściło Hyde Parku. Marsz miał jakieś 4.5 mil. Licz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, 4,5 mln... W Londynie na Oxford Street... Cały Londyn ma ok. 9 mln ludzi, chcesz powiedzieć, ze pół Londynu zmieści się na Oxford Street?
Z tego filmu wnioskuję, ze nie ma tam więcej jak 30 tyś ludzi.

Zrobiłem ci obrazek, ale niestety nie za bardzo wiem jak go wkleić.
Więc podam ci adres.

https://ibb.co/nQLfmrB

Jak widzisz, na podstawie filmu, zaznaczyłem tam obszar, gdzie to było na Oxford Street, plus dołożyłem ok. 50% mimo, ze tego na filmie nie widać.
To jak widzisz ok. 10 tys metrów kw.
Już nawet nie chce mi się wyłączać chodników, bo tłum idzie ulicą, ale przejąłem, ze średnio jest ok. 3 osoby na 1 m2.
Choć w tym wideo, (innych ujęciach) widać, ze tłum jest bardzo rozrzedzony i powinno się to raczej oceniać jako poniżej 1 osoby na m2.
Ale przyjmijmy 3.
Da nam to ok. 35 tys osób.
Dla ciebie przyjmę błąd 300% i masz ok. 100 tyś.
Tak więc nie dość, że rozszerzyłem powierzchnię mimo, że nie jest widoczna, o co najmniej 50% - to jeszcze uznałem, ze tłum jest gęsty, napakowany - i dodałem ci 300% na pomyłkę. Wynik sam widzisz...
A teraz popatrz na swoje posty o 1 czy 4,5 mln.
ps. Byłeś kiedyś na meczu na stadionie o poj. ponad 50 tyś ludzi jak był stadion pełny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doprecyzuję baranie: protest był rozciągnięty na 4 i pół mili. Zapytany policjant stwierdził, że sami szacują na 250 tys. a ilość ludzi przeszła ich oczekiwanie.

Poza tym nie chodzi tu o liczby czy 100tys czy 500 czy milion, bo kto to zliczy, a fakt przemilczania ogromnego pokojowego protestu przez mainstream i nagłośnienia drobnych incydentów po samym marszu.

@goral Ogólnie to szkoda mi czasu na takich ignorantów jak ty. Swoją tępote udowodniłeś w temacie covidowym w zeszłym roku, potem zniknąłeś z podkulonym ogonem po wypunktowaniu twojej pokracznej logiki. Teraz nagle wyszedłeś z pod kamienia jak ten nowy wariant. Już nawet nie potrafisz czytać i liczyć. Szczerze to myślałem, że dopadła cię Astrid Bloodclot 🤣🤣🤣
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę tak trudno uwierzyć, że co 9-ty mieszkaniec Londynu wziąłby udział w proteście przeciwko temu, jak pod pozorem jakiejś lewej "pandemii" pozbawia się go podstawowych praw i wolności?

Pomijając już to, że byli tam ludzie z całej Anglii, a nie tylko z Londynu.

Moim zdaniem przy poziomie tego cyrku i skali przegięcia, million demonstrantów to mało.
Czekam na dziesięć milionów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Doprecyzuję baranie: protest był rozciągnięty na 4 i pół mili. Zapytany policjant stwierdził, że sami szacują na 250 tys. a ilość ludzi przeszła ich oczekiwanie.

Poza tym nie chodzi tu o liczby czy 100tys czy 500 czy milion, bo kto to zliczy, a fakt przemilczania ogromnego pokojowego protestu przez mainstream i nagłośnienia drobnych incydentów po samym marszu.

@goral Ogólnie to szkoda mi czasu na takich ignorantów jak ty. Swoją tępote udowodniłeś w temacie covidowym w zeszłym roku, potem zniknąłeś z podkulonym ogonem po wypunktowaniu twojej pokracznej logiki. Teraz nagle wyszedłeś z pod kamienia jak ten nowy wariant. Już nawet nie potrafisz czytać i liczyć. Szczerze to myślałem, że dopadła cię Astrid Bloodclot 🤣🤣🤣



Udowodniłem ci, ze piszesz głupoty, a ty dalej swoje. Podałem ci jak się liczy ilość ludzi w tłumie.
Po prostu tam się nie zmieści więcej - jarzysz?
Sam sobie policz, zaznacz sobie w google teren i policz misiu kolorowy.
Tak jak ci podałem baranku hoaxowy, oparłem się o zdjęcia jakie zaprezentowałeś. Ciekawe, że są zdjęcia z drona i nie ma szerszego planu...
A teraz klep piankę.

Bimi napisał:

Naprawdę tak trudno uwierzyć, że co 9-ty mieszkaniec Londynu wziąłby udział w proteście przeciwko temu, jak pod pozorem jakiejś lewej "pandemii" pozbawia się go podstawowych praw i wolności?

Pomijając już to, że byli tam ludzie z całej Anglii, a nie tylko z Londynu.

Moim zdaniem przy poziomie tego cyrku i skali przegięcia, million demonstrantów to mało.
Czekam na dziesięć milionów.


Tak, bardzo trudno. Z kilku powodów.
Po pierwsze, na takie imprezy nie chodzą miliony ale parę tysięcy ludzi, głownie młodych.
Zwłaszcza jak jest ładna pogoda. Organizacja przyjazdu do Londynu, w kwietniu nie była już nawet problemem, bo restrykcje dotyczące poruszania się po UK, już były zdjęte (12 kwietnia) jak również otwarto fryzjerów, pub'y, itp.
Takie "imprezy" z różnych powodów są w Londynie bardzo często. I co ciekawe, dla zainteresowanych, zawsze są to miliony uczestnikówSmile
I tak sobie to liczą, że nawet było 4,5 miliona:)
A wiara w jakiś hoax covid czy coś w tym stylu to raczej nisze i mniejszości, gównie wśród młodych. Stąd maks. 30 tys ludzi. No niech będzie 100 tyś. doliczając przypadkowych gapiów.
Wg. różnych źródeł, ok. 20% ludzi wierzy, że covid to hoax. Co ciekawe, więcej ludzi wierzy, że 5G jest potrzebne do sterowania ludźmi promieniowaniem radiowym:)

Bimi Minęło więcej niż rok. Wszystkie paplanie ludzi mówiących, ze to tylko grypka się nie sprawdziły. Ludzie umierali i umierają nadal na covid a nie na grypkę.
Są już diagnozowane tak zwane long coivid czyli powikłania po przejściu civida. Czipy Gatesa w szampionkach też jakoś okazały się wybrakowane:)
Nic się nie trzyma kupy cocid hoaxów.
I tak jak napisałem nie raz, nie sam covid jest niebezpieczny, ale ilość ludzi która się zarazi. Bo systemu ochrony zdrowia tego nie wytrzymają.
To jest największe zagrożenie covid, dlatego są/były restrykcje, by ograniczyć liczbę transmisji. By nad tym zapanować.
Miałeś przykłady w Polsce na jesieni i na wiosnę co się działo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:50, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozśmieszaj mnie. Smile
To że po roku dalej nie jarzysz, że to wszystko jest ściemą, grubymi nićmi szytą, to tylko pokazuje jak jesteś inteligentny,

Ja jakoś żyję, pomimo że nie stosuje żadnego reżimu sanitarnego.
Co więcej, dawno przestałem myć ręce po powrocie do domu, a jak jestem w supermarkecie to znowu ślinię palce żeby otworzyć foliwówkę na warzywa - jak mnie mama uczyła.
Nikt z moich znajomych nie umarł. Paru dalszych znajomych - ale nie na covid, tylko na lockdown.

W Tanzanii od ponad roku nie robią żadnych testów - covid u nich nie istnieje i jakoś trup nie ściele się na ulicach.
Wystarczy przestać robić testy, aby C19 zniknął! A tymczasem w UK robią milion testów dziennie - no brawo kurwa, masz z czego być dumny, że żyjesz w takim zajebistym kraju. Bądź dobrym czaruchem i rób to co premier każe, to może nawet kiedyś pozwoli ci z niego wyjechać. Laughing

Po roku wszystko wskazuje na to, że te wszystkie nadmiarowe zgony, to nie z powodu C19, a z powodu zamknięcia służby zdrowia.
Tak piałeś nad zajebistością publicznej służby zdrowia, a to właśnie ona zajebała tych wszystkich ludzi!
Jak komuś wyjdzie pozytywny wynik na C19, to żaden lekarz publicznej służby zdrowie go nie dotknie - mówią mu że nie ma na to lekarstwa, każą iść do domu i zadzwonić po pogotowie dopiero jak będzie umierał. Czyli jak już jest za późno. Ale na wszelkie wypadek, jak będzie jeszcze żył, to go podłączą do wentylatora - żeby go dobić!
Przy takich procedurach to śmiało można osiągnąć taką samą śmiertelność zwykłą sezonową grypą - bo najpewniej tym właśnie ta "pandemia" jest. Zwłaszcza, że tego nowego super wirusa jak do tej pory nikt na oczy nie widział - jedyne co naocznie znajdują w próbkach które miały wynik pozytywny to wirusy grypy typu A i B. Wszystkie inne "dowody" na istnienie wirusa to genetyczne czarny mary, o których sam wynalazca, laureat Noba mówił że nie do tego się tych czarów używa.

Tak że u mnie się nic nie zmieniło, i szczerze mówiąc jestem w szoku że śmiesz tu wracać po paru miesiącach i mi bezczelnie imputować, jakoby nie miałem racji. Gdy ja dziś jestem przekonany jeszcze bardziej, że mamy do czynienie raczej ze zwykłą grypą, niż z jakimś nowym (śmiertelnym) wirusem. Zaś twoje posty traktuję już na pograniczu fantastyki naukowej i religii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

Jestem przeciętnym oglądaczem BBC.



No kurwa debil! Wie kto był i ile choć sam tam nie był, a o proteście usłyszał dopiero teraz. Obliczył w kilka minut i wyszło mu 30tys. ludzi na podstawie promocyjnego kilkuminutowego filmiku.
Niestety takich ofiar propagandy BBC jest na Wyspach o wiele więcej. Przez takich osobników jak @gorol ziemia staje się coraz bardziej płaska.

P.S. osobiście byłem na 3 protestach, wszystkie pokojowe i kilku Stand in The Park w czasie lockdownu. Pierwszy protest jeszcze w marcu w Manchesterze, przy pełnych restrykcjach. Totalna mieszanka ludzka od kiboli po matki z dzieckiem. Większość w moim wieku 40+. Kilka tys. osób przemaszerowało z centrum do siedziby policji z zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa przez Johnsona, Hancocka, Vallance'a, Whittiego i Fergusona.

Kwietniowy w Londynie był największy i nikt naprawdę nie wie ilu nas było. Faktem jest, że nie niepokojony przez nikogo tłum ludzi sparaliżował centrum Londynu na prawie cały dzień. ŻADNEJ WZMIANKI NA BBC!!! Żadnych masek i social distance. Ludzie odchodzili i dołączali w trakcie marszu. Tłum ludzi był długości 4 i pół mili. Na długości jednej mili  może ustawić się w łańcuchu jakieś 5,000 ludzi. Pomnóż sobie @gorol 5,000x4.5× dowolnie wybraną wartość i będziesz miał swoją liczbę. W rzędzie Na Oxford Street w jednym rzędzie może iść 40 osób.

Ostatni protest, majowy był mniejszy i wzbudził sporo kontrowersji. Faktem jest zaś, że sporo pociągów w tym dniu do Londynu zostało odwołanych i wielu nie dotarło. Wśród zgromadzonych można było dostrzec Davida Icke'a, Dolores Cahill,  Piersa Corbyna (brat byłego lidera labourzystów) i David Kurtena. Pod koniec marszu, gdy wiele osób odpuściło sobie 12milowy marsz, grupa została rozdzielona przez policję.  Część wdarła się do centrum handlowego w Shepherds Bush, co trafiło do mainstreamu.
Po marszu pojawiły się głosy o dalszym sensie maszerowania, bez osiągnięcia celów oraz pewne osoby organizujące zostały oskażone o bycie kontrolowaną opozycją i współpracę z policją. Jak zbadam szerzej sprawę to podzielę się informacją.
Najbliższy, 26tego czerwca, gdzie uczekuję @gorola z dronem, kropkującego głowy będzie bardzo ciekawie w związku z przedłużeniem restrykcji od 21go. Niektórzy DJ-e np. Phatcamel Toe organizują platformy z nagłośnieniem. Więc party w Londynie będzie napewno. Jednak w najbliższą sobotę,  niektóre grupy rozpoczną okupację Parliament Square.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że też chce się Wam strzępić ryj na jakiegoś nawiedzonego morgelona... Nic nie poradzisz jak ktoś zamiast mózgu ma mainstream. Takich przypadków niereformowalnych jest na pęczki i taka ich dola a przez takich dzbanów też nasza niedola. Każdy jeden debil pod byle pretekstem oddaje kolejne poletka wolności (tez naszej!) i ma na to wyjebane. Ja takich chujów traktuje tak samo jak złodziei. Kradniesz kurwo moją wolność - jesteś złodziejem. Proste co? Taki pierdolony matoł powinien zostać zamknięty w pizdu na lotnisku w Londynie z całą resztą kretynów i niech tam siedzą i opierdalają na zmianę pałę Borysowi czy Szwabowi czy komukolwiek innemu uczestniczącemu w ich mokrych snach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
...Taki pierdolony matoł powinien zostać zamknięty w pizdu na lotnisku w Londynie...


Heathrow już zajęte:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 17 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak większość z nas to wie, restrykcje i lockdowny, maski itp nie znikną nigdy, a staną się naszą nową codzienną normalnością czy się zaszczepicie czy nie.

Kontrolowany wyciek z Daily Mail poniżej.

Jedną z ciekawostek jest to, że pleksiglaksowe ekrany na które różne firmy i instytucje wydały miliony funtów nie są już dłużej zalecane gdyż... blokują prawidłową cyrkulację powietrza w pomieszczeniach.
https://www.dailymail.co.uk/news/article.....ssion=true

Cytat:

A leaked document gave a glimpse of the UK's potential 'new normal' today with facemasks, working from home and travel quarantine rules set to stay even beyond July 19 - as MPs have now voted through Boris Johnson's Freedom Day delay.

The Whitehall paper suggests that the government will stop short of urging workers to return to offices even after the new target for lifting restrictions finally arrives. There is also a suggestion that face masks will be needed in some settings long-term, as well as keeping post-travel isolation rules.
Anyone who has coronavirus symptoms will still be expected to isolate, according to the draft proposals. And fears have been raised that more restrictions will be needed if the disease surges again in the winter.


Cytat:

For staff that return to offices and other workplaces, ventilation could become key, with claims that ministers are considering introducing minimum standards. Facemasks could also be required in the longer term as well.

However, plastic screens, seen in shops, pubs, cafes and restaurants across the land, could be scrapped, despite the costs already incurred by businesses.

The report suggests that they should be removed, as many are installed incorrectly, blocking airflow around the room and may even make the Covid transmission situation worse.


Do tego wczoraj, faszystowska kurwa Hancock (Health Secretary) powiedział w parlamencie, że państwo nie będzie miało obowiązku oferować opieki zdrowotnej poprzez NHS dla niezaszczepieńców. Żaden parlamentarzysta nawet nie mrugnął powieką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 18 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przestrzeni tygodnia zmarło 3 pilotów British Airways. Wg anonimowego rozmówcy ma to związek ze szczepieniami. BA potwierdza, że zmarło w ostatnim czasie 4 ich pracowników. Szybka interwencja fact checkersów tylko uwiarygodnia anonima.
85% pilotów British Airways zostało już zaszczepionych. Przypomnę, że wraz z wysokością wzrasta ryzyko zakrzepów. Nic tylko czekać na spadające samoloty.
Źródło:
https://brandnewtube.com/v/LNyhts

I fact checkers:
https://www.reuters.com/article/factcheck-coronavirus-aviation-idUSL2N2NZ1ZO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:52, 18 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą, pro tip: jak nie jesteście pewni co do wiarygodności jakiejś informacji, to dobrze jest użyć fact checkera.
Jeśli się osrywa na ten temat, promując plotki do poziomu faktów - to znaczy że coś w tym jest.

Jak w przykładzie poniżej - wymyślili sobie że "niezbitym faktem" jest iż koleś się na zaszczepił, bo dyrektor jakiegoś klubu powiedział to w jakimś wywiadzie. Chuj, że najważniejszego świadka - samego kolesia nikt nawet o to nie zapytał... I chuj, ze inni świadkowie twierdzą że się zaszczepił, podając miejsce i datę. I chuj że niektórzy widzieli go nawet na filmie jak przy okazji otrzymywania szprycy zachwalał szczepionkę. I chuj, że współczynnik wyszczepienia tych piłkarzy jest napewno powyżej 50%, a wśród Duńczyków pewnie powyżej 70%...
Ten jeden akurat wyjątkowo się nie zaszczepił!
To tylko niezwykły zbieg okoliczności, że padł dokładnie na to, co jest oficjalnie potwierdzonym efektem ubocznym tej właśnie szczepionki.
Cóż za przypadek...

W każdym razie fak czeker wie swoje - i zawsze warto się z tym zapoznać, bo nie na darmo na te "fakty" wydaje się dziś grubą kasiorę Smile

Cytat:
Fact-check: Did Danish soccer player Christian Eriksen collapse after receiving Pfizer vaccine?
https://www.msn.com/en-us/sports/soccer/.....ar-AAL4oKa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 18 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Swoją drogą, pro tip: jak nie jesteście pewni co do wiarygodności jakiejś informacji, to dobrze jest użyć fact checkera.
Jeśli się osrywa na ten temat, promując plotki do poziomu faktów - to znaczy że coś w tym jest.

Jak w przykładzie poniżej - wymyślili sobie że "niezbitym faktem" jest iż koleś się na zaszczepił, bo dyrektor jakiegoś klubu powiedział to w jakimś wywiadzie. Chuj, że najważniejszego świadka - samego kolesia nikt nawet o to nie zapytał... I chuj, ze inni świadkowie twierdzą że się zaszczepił, podając miejsce i datę, i chuj że niektórzy widzieli go nawet na filmie jak przy okazji otrzymywania szprycy zachwalał szczepionkę.

Fak czeker wie swoje - i zawsze warto się z tym zapoznać, bo nie na darmo na te "fakty" wydaje się dziś grubą kasiorę Smile

Cytat:
Fact-check: Did Danish soccer player Christian Eriksen collapse after receiving Pfizer vaccine?
https://www.msn.com/en-us/sports/soccer/.....ar-AAL4oKa


W przypadku Eriksena podejrzanym był też fakt, że twitter przestał działać tuż po incydencie przez dobre kilkanaście minut. Może zbyt dużo wejść było, a może 'Ale po co o tem mówić. To niedobra jest.' Wyobraźcie sobie koleś umiera na oczach milionów telewidzów z powodu reakcji poszczepiennej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 18 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Wyobraźcie sobie koleś umiera na oczach milionów telewidzów z powodu reakcji poszczepiennej...

No byłby to niewątpliwie poważny cios w akcję promocyjną - miliardy dolarów poszły by się jebać.
Nie może być tak, żeby przypadek jednego piłkarza roztrwonił dorobek tak wielu - w tym celu fakt checkerzy nie zawahają się cenzurować, kłamać, a pewnie nawet i zabijać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:19, 18 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieci dostaja ta sama dawke co dorosli i wszystkie umieraja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 18 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Adwokat Diabła napisał:
Wyobraźcie sobie koleś umiera na oczach milionów telewidzów z powodu reakcji poszczepiennej...

No byłby to niewątpliwie poważny cios w akcję promocyjną - miliardy dolarów poszły by się jebać.
Nie może być tak, żeby przypadek jednego piłkarza roztrwonił dorobek tak wielu - w tym celu fakt checkerzy nie zawahają się cenzurować, kłamać, a pewnie nawet i zabijać.


Przecież zawał duńskiego piłkarza to było jak pierwsza wieża WTC (9/11) tylko dla tych antyszczepionkowców ( dla nas Wink ) . I patrzcie jak łatwo sprawę zamietli pod dywan . Teraz potrzebujemy strzała na drugą Wieżę, ale z tym też sobie poradzą, choć pewnie zasieje to wątpliwości.

A co do tego piłkarza to podobno ma mieć jakiś zabieg na sercu.




Znalazłem takie info o zgonach po szczepionkach w Szkocji między 8 grudnia 2020 a 28 maja 2021 , z tymże jest podane źródło ale nie precyzyjnie, dlatego uważam, że ta informacja niekoniecznie musi być prawdziwa i mogą stać za nią np ruskie co by podsycać ruch AntySS w Europie Zachodniej Wink .

Cytat:
3,752 osoby zmarły w Szkocji, w ciągu 28 dni od podania szczepionki :
1,289 zgonów po #Pfizer
2,461 zgonów po #AstraZeneca
https://kodluch.wordpress.com/2021/06/17.....more-15005



Podobno z tej strony, ale nie mam cierpliwości tego szukać, wybaczcie Wink : https://beta.isdscotland.org/

Ciekawy czy u nas w Polsce są prowadzone jakieś statystyki, może nawet jakaś strona jest, rządowa Wink , nie, pewnie jako obywatel mam za duże oczekiwania, zresztą po co ma być jakaś strona internetowa jeszcze by ją ruscy hakerzy przejęli i manipulowali danymi Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:04, 20 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomi z Anglii donoszą, że półki z jedzeniem w supermarketach pustoszeją.


UK faces chilled food shortage over summer, logistics industry warns

Shortage of HGV drivers and workers exacerbated by Brexit and Covid is creating ‘real crisis of food supplies’

Chilled food will struggle to reach some shops in the UK this summer, logistics organisations have warned, due to a lack of drivers and production workers.

A chronic shortage of HGV drivers, exacerbated by Brexit and Covid, is now running into unusually high summer demand as the end of lockdown and opening of hospitality combines with the UK’s forced staycation.

Smaller stores have been affected already, with late deliveries meaning lost sales and greater waste of chilled goods, according to reports in the trade paper the Grocer.

“The real crisis for food supplies starts now,” said Shane Brennan, the chief executive of the Cold Chain Federation, which represent frozen and chilled transport and warehousing firms. “This does feel very different to the past crises we’ve been through – the lockdown and Brexit preparations. This time we’re trying to do the job without labour and that is a very different challenge.”


dalej: https://www.theguardian.com/uk-news/2021.....stry-warns


UK: Food Shortages ‘Inevitable’ – “The real food crisis for food supplies starts now.”
by Ice Age Farmer | Jun 19, 2021 | Podcast | 0 comments

Industry experts are warning that food shortages are “inevitable” in the UK as crops rot without reaching retail. Imports of beef from the EU are to be cut 85% under Brexit, leaving Brits asking “Where’s the beef?” and seeing absurdly high prices. What’s more — the mainstream media is acknowledging the food shortages ahead, which means we are truly entering the “Problem/Reaction” stage of the dialectic intended to herd people into accepting the “Solution” of the fake food from the technocrats. The UK may be ahead of the curve here, but this is going global — watch this video to find out why.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 24, 25, 26   » 
Strona 16 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wieści z Wysp
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile