W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Witam wszystkich  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 5375
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kreatywny




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 11 Mar '11   Temat postu: Witam wszystkich Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie chciałem się przywitać.

Jak tu trafiłem to sam nie wiem ale chyba kilka lat temu na emigracji miałem dużo wolnego czasu i natknąłem się na jakiś film o 9/11, który mnie zaciekawił a w którym był odnośnik do tego forum. Na początku bardzo sceptycznie podchodziłem do tego forum ale powoli "otwierałem oczy" i zacząłem obserwować to co się wokół mnie dzieje pod można powiedzieć trochę innym kontem. Druga sprawa o której myślę że też się chyba poniekąd przyczyniła do tego że się "obudziłem" to chyba fakt, że jak byłem w anglii to na początku nie miałem TV i tak się do tego przyzwyczaiłem że mi tak do dzisiaj zostało Smile No i do tego szereg życiowych doświadczeń o których nie będe tu przynudzał Wink
Ostatnio z różnych względów mam niestety bardzo mało wolnego czasu ale jak będę miał coś ciekawego do powiedzenia to postaram się z wami tym podzielić

Ciesze się że jest takie forum trochę mi się nie podoba że nie wszyscy mogą wypowiadać choć z drugiej strony chyba jest to skuteczny (choć pewnie nie najlepszy) sposób na to żeby to forum nie przerodziło się w komentarze jakie można zobaczyć na onecie.

No i ciesze się że jest tu wiele ludzi których wypowiedzi warto przeczytać.

Tak że jeszcze raz "witam wszystkich" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Witam wszystkich
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile