W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prawda  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1541
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 08 Mar '11   Temat postu: Prawda Odpowiedz z cytatem

Jestem tak wyjątkowo............... zastanawiam się.......
Wszyscy jesteśmy zjebani Very Happy to na bank Smile
Chciałbym coś napisać, ale nie wiem co.... Jedno jest pewne..... wszyscy jestesmy zjebani Very HappyVery Happy

Och chciałbym napisać.........
Sam jestem zjebany, jak napisać dla innych zjebanych Very Happy
Wszyscy jesteśmy zjebani Very HappyVery HappyVery Happy
Dziwna sprawa:)
Chciałbym teraz filozoficzne teraz zajebać, ale to chyba nie ma sensu.
Wszyscy jesteśmy zjebani, i wszyscy jesteśmy zajebiści........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 08 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filozoficznie....
Jesteśmy czymś jednym... ciężko to zrozumieć. Dziwi mnie ogólnie... kim "my" kurwa jesteśmy.....
Ateiści, wierzący..... kim my jesteśmy Smile.................
Nie chce mi sę pisać, może za jakiś czas coś napiszę.......
Umysł Very Happy to jest dojebana sprawa... nawet mi się nie chce pisać .... co za zjebana sprawa... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:21, 08 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że wszyscy jesteśmy jednym i tym samym. Kwestia jest , kiedy sobie to uświadomimy.
To jest cała pierdolona prawda.... cała tajemnica..... jesteśmy tacy sami... a co dziwne.... jesteśmy tym samym.......
Jesteśmy .............................. Dlaczego jesteśmy tacy pojebani?? Dlaczego ja jestem taki popierdolony ??
Co za gówno................



Chuj z tym wszystkim.....
Jesteśmy wszyscy zjebani....
Dokąd będziemy zjebani, to będziemy zjebani.........
Ogólnie jesteśmy wszyscy zjebani.... a Wy na tym forum.... to w ogóle Very Happy Debilce Very Happy.....


Każdy osobno czuje to co powinien czuć..........
Ten świat się nie zmieni przez debulców.
Ten świat się zmieni przez Was..... przez debilców.....tylko tacy mogą zmienić ten świat.....
Bimi łżesz Very HappyVery Happy

Gadam głupoty..., ale wydaje mi się że mam wiele do powiedzenia Very HappyVery Happy.......



PS,
Jestem najebany, no i pierdole......
Ale..........



Co do prawdy, to mam bardzo wiele do powiedzenia, tylko czy inni rozumieją/ chcą/ma........

"Prawda to kraina bez dróg".........
Każdy z nas sam osobiście ........................
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:23, 08 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drumer napisał:
Dziwi mnie ogólnie... kim "my" kurwa jesteśmy.....

Jesteśmy zwierzątkami które ciągle chcą jeść, rozmnażać się i przeżyć za wszelką cenę, jak wszystkie zwierzątka.

Cytat:
Ateiści, wierzący..... kim my jesteśmy Smile

Jako ateiści różnimy się tylko tym od wierzących, że rozumiemy i czasem akceptujemy fakt, że nie będziemy żyć wiecznie.

To, że niczym się od zwierząt nie różnimy - to prawda niepodważalna. Każdy człowiek w perspektywie czasu che się zazwyczaj rozmnożyć a następnie zapewnić swojemu pokoleniu dobry byt. Z tym, że u zwierząt wygląda to tak, że zapewniają potomstwu np. dobre terytorium obfite w pokarm. A u ludzi jest tak, że tata zapewnia synkowi np. dobrą posadę w banku obfitą w "szmalec" Smile

Jesteśmy wynikiem ewolucji. Ewoluowaliśmy z czegoś co było głupsze od małpy. Z tego czegoś powstała mądra małpa i trochę mądrzejszy człowiek. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Endoom




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 08 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
fakt, że nie będziemy żyć wiecznie.

Fakt? Jaki fakt?Raczej przypuszczenie. Takie samo "fakt" że będziemy życ wiecznie.
_________________
Sensem życia jest rozwój. Każdy ma swoją ścieżkę rozwoju. Większość się opierdala na początku ścieżki i buduje sobie na niej domek, z którego nie chce wyjść i iść dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nicolas




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 08 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drumer, masz limit postów 1/dobę, a w przeciągu niecałych pół godziny napisałeś 3 i to jeszcze pod rząd. Wtf?
Nie będę Ci odpowiadał, ale powiem tylko, że towar widać dobry. Też tak piszę do ludzi "podczas" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:12, 09 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście znów wczoraj byłem napierdolony jak wieprz Very Happy
Bimi dał mi 4 posty, bo miał nadzieje że coś mądrego w końcu będę pisał, ale w zadebilnym świecie żyje, by przyjmować go na trzeźwo...... choć kiedyś w końcu będę musiał zmądrzeć....
Ostatnio nad tym wszystkim się ostro zastanawiam.... ale o tym moze póżniej...
Bimi wyrzuć najlepiej ten cały temat. Skoro tak dbasz o te forum, to należycie je zmoderuj, bo moja zgodę już masz. Więc nikt nie powinien mieć pretensji Wink
Pewnie też chciałbyś bym zobaczył swoją własną głupotę, ale ja ją widzę codziennie Wink

Co do prawdy, to myśle że moge już cos o niej powiedzieć....
Jestesmy wszyscy jednym i tym samym. Kwestia dobra i zła w zasadzie wiąże się z tym jak daleko jestesmy od domu Wink
Jeśli człowiek zaczyna się zblizać do odkrycia prawdy(W moim przypadku było tak, ze po prostu potrafiłem się wczuć w inną osobę, co dawało wnioski, ze to mogłem być ja sam, ponieważ nie pamiętam bym wybierał te ciało, i tą sytuacje w której się znajduje. Co daje wniosek, że wszyscy nic nie wiemy, i ze tak naprawde jesteśmy tacy sami. Czyli jesteśmy braćmi i siostrami[oczywiście to jest wielkie uproszczenie z tego co było dane mi doswiadczać, i czego dzięki temu się nauczyłem]. Pewnie dla wielu osób to co piszę jest niezrozumiałe. Brat, siostra WTF, ale przynajmniej będziecie mieć na przyszłość Wink
Kwestia jest taka, że całe nasze życie polega na zbliżaniu się do tego jedynego celu. Ateiści powiedzą zwykła ewolucja, ale za wielkiej inteligencji chyba nie potrzeba by zdać sobie sprawę z tego jak bardzo to wszystko jest złożone... DNA? Reprodukcja?........ Proste Very HappyVery Happy

Jeśli juz tak dziwnie nazwałem ten temat(mimo ze najebany), to myślę ze trzeba się podzielić odrobinką prawdy.
Wszyscy jesteśmy jednym i tym samym. Dziwna perspektywa:D Cały dualizm znika... Ogólnie ciężka sprawa do zrozumienia. Ale taka jest prawda.. Skoro to forum nawet w nazwie ma ten wyraz, to myślę że warto o tym wspomniećWink
To jest prawda Very Happy i każdy kiedys to sobie uświadomi.

Nie wiem czy jest sens bym się rozpisywał. Każdy ma swoją własną ściezke, i musi do tego dojść sam.
Moge tylko jeszcze dodać(dla tych którzy są bliżej jak dalej) że cała sprawa polega na wyzbyciu się ego, tylko ze tym razem totalnie. Najbardziej pomaga w tym przebywanie w teraźniejszości. Na początek medytacja z zamknietymi oczami. Następny etap, to ciągła medytacja, czyli "medytujący umysł"
W przeszłości(w umysle) jestesmy całą tą osobowoscią, Nawet co dziwne jesteśmy podświadomością, i nawet nie za wiele nasz świadomy komputerek wtedy ma do gadania. Z przyszłoscią wiażą się pragnienia, które nie pozwalają nam zyć pełnią życia, ponieważ wciaż czegos chcemy, do czegoś dązymy. Mamy nadzieję ze za pomocą czegoś co się kiedyś wydarzy bedziemy w końcu szczęśliwi......


Ciężko jest opisać prostote tak złożonej rzeczy....
Wydaje mi się że z filozoficznego/intelektualnego punktu widzenia zaczynam się zbliżać do granicy zrozumienia. Dalej nie ma miejsca chyba juz na intelektualne rozkminki. Pozostaje już chyba samo doświadczenie, do którego de fakto wszyscy dążymy Wink
Pozostaje ciężka praca pozostawania w teraźniejszości....

PS. Teraz jak już to wszystko napisałem, to zastanawiam się nad tym usunięciem tego całego tematu Wink Przy okazji, nie chce mi się ostatnio prowadzić dialogu, więc niech ten monolog zostanie Wink

PS2. Dla sprostowania jestem dziś po czterech piwach Very Happy Jakos tak dziwnie po próbie z przyjacielem poszedłem na piwko do knajpy. Parę ważnych tematów było do obgadania, no i przypadkowo spotkałem przyjaciół od znajomka który się zatracił, mniejsza z tym w czym, bo bym się musiał rozpisywać. Ale fakt jest taki że jestem chyba jedyną osobą której może posłuchać. Czyli trzeba sie spalić, wypis pare piwek i pogadac.... Tak że dzięki wypadowi do tej knajpki mam małą misje Very Happy Wiec jakis sens w tym był Smile Pisze tez tego posta dla osób które sie zblizaja, wiec jest dobrze Very Happy

Ok Kończe Smile

PS3 Smile Przeczytałem teraz całego tego posta, i jakos niezrozumiale to wszystko chyba opisałem, tak że jesli zależy Ci na "czystosci" forum to smiało usuwaj Wink

PS4 Dziwnie to pewnie teraz wygląda, bo jeszcze jakiś czas temu o czymś calkiem innym pisałem, ale prawda jest taka, że za pomocą kryzysu, co jest równoznaczne z cierpieniem, ludzie w końcu beda musieli się czegos nauczyć. Cel nauki jest prosty. Zrozumeć że jestesmy tacy sami, co dobrze nam tłumaczy współzależność, i wspólne kryzysy i zmagania....
Od zrozumienia że jestesmy tacy sami, do jestesmy jednym, juz nie daleko, a taki jest cel, i taka jest prawda Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prawda
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile