W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dowód na istnienie UFO?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4708
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 07:58, 16 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostrożnie podchodzę do tego tematu gdyż cały temat Ufo to wg mnie jest to medialny eksperyment amerykański na tamtejszych ludziach mający na celu sprawdzenie do jakiego stopnia TV mieli bańke. I rzekome fakty pod tym kątem są w USA tv emitowane, niemniej nie wyklucza to iż ich niema.
A z punktu widzenia kosmitów to wkładanie palucha w mrowisko po sprawdzeniu ludzkości i sposobu jej funkcjonowania z pewnością są świadomi że ludzie to generalnie gatunek inwazyjny a wszystkie osobniki które zbuntują się królowym zostają dyskretnie postawieni do pionu lub usunięci na margines. przy czym sączymy ziemie niczym nowotwór ludzkie ciało.Lepszej analogii niż ludzi do kolonii mrówek po prostu chyba nie da się znaleźć.
Zresztą widziałem kiedyś że otrzymano jakąś odpowiedź z przestrzeni kosmicznej sygnałem radiowym i mówiła coś ona o kłamcach i wyrażała ich niechęć do kontaktu z nami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monty




Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 120
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:17, 16 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego że inne cywilizacje nas odwiedzają jestem pewnien. Jest zbyt dużo jest wiarygodnych relacji świadków, szczególie tych powstałych w formie wpisu do pamiętnika/dla rodziny (a nie dla prasy i sławy) z początków poprzedniego wieku, żeby ten fakt odrzucać

Fundacja nautilus podchodzi do tego bardzo profesjonalnie, a i Roberta Bertnatowicza warto posłuchać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:00, 16 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monty napisał:

Fundacja nautilus podchodzi do tego bardzo profesjonalnie, a i Roberta Bertnatowicza warto posłuchać.


Nie byłem dawno na stronie fundacji, wchodzę i pierwsze z góry:
Cytat:
"LEWITUJĄ, ZNIKAJĄ, TWORZĄ PRZEDMIOTY, ROZMAWIAJĄ ZE ZWIERZĘTAMI"


- czyli nic się nie zmieniło, dalej pełen profesjonalizm, już od lat zresztą Laughing

PS.
Sam bzdury wypisywałem (choćby w podaniu rejestracyjnym - o mnichu który podpalił gazetę siłą woli), no ale człowiek się zmienia i co miało dla mnie sens 5 lat temu teraz kupy się nie trzyma Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dowód na istnienie UFO?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile