W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Szczerosć Lisa - czyli z wyznań prostytutki  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 3397
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 02 Mar '11   Temat postu: Szczerosć Lisa - czyli z wyznań prostytutki Odpowiedz z cytatem



w sumie facet ma racje, teraz pytanie, czy powinniśmy iść drogą takich cynicznych moralnych bezkręgowców, czy jednak próbować uświadamiać ludzi.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 03 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To żałosne ,no chyba że powyższy post w sposób zamierzony miał zawierać efekty komiczne.W każdym razie wyszło jak wyszło.
Wypowiedź T.Lisa ,która nie wiedzieć czemu nosi tytuł "Kulisy Wywiad Tomasz Lis prezydent Dmitrij Miedwiediew " naprawdę pochodzi z debaty jaka odbyła się na Uniwersytecie Warszawskim 25 marca 2010, godzina 17.30 .Debatowano na temat "Dlaczego głupiejemy"
Nawiasem mówiąc wypowiedź Lisa z zamieszczonego przez @ya filmiku jest zmanipulowana bo wyrwana z kontekstu o czym może się przekonać każdy kto tylko obejrzy cały zapis debaty http://www.uo.uw.edu.pl/debata/dlaczego_glupiejemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 03 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypowiedź lisa, a raczej zbiór wypowiedzi, wycięte z dwu godzinnej debaty, trudno zawarte w niej treści wyrwać z kontekstu.
Przyznaje ze za cholerę nie wiem dlaczego autor stwierdził że to, z spotkania z Mendelejewem,
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 03 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, to to są zdania wyrwane z kontekstu a sposób ich zmontowania świadczy o zamiarze manipulacji.
Po drugie, to ten facet eksponuje co go gniecie a gniotą go wątpliwości megalomana, który musi sprostać roli "autoryteta". Manipulując cytatem za nim " pryszcze na dupie"
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:04, 03 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ya napisał:
wypowiedź lisa, a raczej zbiór wypowiedzi, wycięte z dwu godzinnej debaty, trudno zawarte w niej treści wyrwać z kontekstu.

a jednak :
"Włączyłem sobie dzisiaj kanał TVN24,miałem troche czasy więc oglądałem do 11 -stej (..) Już drugi raz robie ten eksperyment i byłem tym zafascynowany że w telewizji informacyjnej o niczym mnie nie informowano .
Przez 3 godziny,permanentnie w każdej sekundzie się do mnie mizdrzono .cha ,cha, ale jest fajnie ,słoneczko świeci .Wszystko sprowadzone do anegdoty,nie można mówic poważnie ,bo poważnie to znaczy nudno.A nudno to te barany wezmą pilota i przełączą ,więc musi być zabawnie ,anegdota,cha ,cha i do przodu ,a co tam w Poznaniu ...-jezus maria tęsknię w tym momencie za PRL-owska telewizją w której oglądałem dziennik i wiedziałem kiedy robią mnie w trąbę i łżą jak psy ale miałem wrażenie że traktują mnie poważnie.Włączałem Pegaz i traktowano mnie poważnie ,wiele było takich programów.Dzisiaj nie ma programów w których widza traktuje się poważnie"

Z taka skonstruowanej wypowiedzi wydobyto jedną frazę :A nudno to te barany wezmą pilota i przełączą frazę która jeśli wydłubana z całości całkowicie wykoślawia sens myśli i intencji mówcy.Takie wydłubywanie z kontekstu to jak się niby nazywa ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 03 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:

Włączyłem sobie dzisiaj kanał TVN24,miałem troche czasy więc oglądałem do 11 -stej (..) Już drugi raz robie ten eksperyment i byłem tym zafascynowany że w telewizji informacyjnej o niczym mnie nie informowano .
Przez 3 godziny,permanentnie w każdej sekundzie się do mnie mizdrzono .cha ,cha, ale jest fajnie ,słoneczko świeci...

nie bronie tu tvnu24 tylko obiektywizmu.
to co oglądałeś to był taki odpowiednik "kawa czy herbata" czy innej tego typu telewizji śniadaniowej. więc takie jest założenie tego programu, formuła jest luźna bo taka ma być. pare tematów dnia omówionych jest pobieżnie i dopiero w późniejszych serwisach są omawiane dokładnie. szkoda że oglądałeś to właśnie do godziny do której trwa ten problem. potem zaczynają się już standardowe serwisy informacyjne. jak chcesz poszukać prawdziwej propagandy to oglądaj tvn-cnbc a nie tvn24
(tvn-cnbc to taki kanał"rynsztok" skupiający się na gospodarce rynkach walutach itp)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20438
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 03 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:
jak chcesz poszukać prawdziwej propagandy to oglądaj tvn-cnbc a nie tvn24
(tvn-cnbc to taki kanał"rynsztok" skupiający się na gospodarce rynkach walutach itp)

dlaczego ta propaganda z tvn-cnbc jest prawdziwsza niż z tvn24?
nie bardzo to zaczaiłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 03 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ya a po co uswadamiac ludzi ? Chcesz powstrzymac ' bunt robotów ' ? Wink Ów roboty są zakładnikami stereotypów , mają ogromne problemy z własnym JA , nie posiadaja jakichkolwiek ins. samozachowawczych MOZNA WRECZ URZYĆ STWIERDZENIA ZE są sztuczną inteligencją... ZYCIE JEST TYLKO JEDNO , prawdziwych przyjaciol jak mawia przyslowie poznaje sie w biedzie a wiecie dlaczego ? BO TE PATOLOGICZNE DWULICOWE KURWY NAGADUJA ZA WASZYMI PLECAMI ALE WY I TAK JESTESCIE WIEKSZYMI KURWAMI BO DALEJ Z NIMI CHODZICIE NA PIWKO ALE JA TO ROZUMIEM OBAWA PRZED SAMOTNOSCIA JEST RAZACA... ale wracajac do sedna CZY KTOS PROCZ TWOJEJ MATKI OJCA ZAPLACZE NAD TWOJA TRUMNA ? NIE ... PO CO WIEC USWADAMIAC LUDZI , CIESZ SIE ZE JESTES PRZEBUDZONY ZE INNI NADAL SPIA W SWOJEJ SKORUPIE W ZAMKNIETYM WIEZIENIU.... kurwa................. czemu wy macie takie dobre serce?.... ech..... LIS choc jest jaki jest ma racje... jest bardzo inteligentnym czlowiekiem choc to j3b4b4bny egoista ... i malkontent..... puenta jest psota zmieniaj siebie a nie swiat .... debilu ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20438
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 03 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twierdzisz paulinka, że lis jest inteligentniejszy od ciebie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 03 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi mysle ze LIS ma wieksze wiedze a ja mam wieksza wyobraznie a jak mawiał Albert Einstein Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne - Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe. wiec LIS moze mi naskoczyć Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20438
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 03 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nooo.. trudno zaprzeczyć. Nie mówiąc już o tym, że brak wyobraźni może doprowadzić człowieka do zguby. Może kiedyś poprosi cię o pomoc - pomożesz mu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 03 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za pieniądze zrobie wszystko Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20438
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 03 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wątpię żebyś go pobił akurat w tej konkurencji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 03 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo nie jestem żydem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Szczerosć Lisa - czyli z wyznań prostytutki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile