W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czy Świadkowie Jehowy są hodowani?   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4680
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Carlos




Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 04 Mar '11   Temat postu: Czy Świadkowie Jehowy są hodowani? Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich.
Na wstępie napisze coś o sobie. Po około 2 latach po zamach 9/11 gdy zobaczyłem pierwszy film o tym nie miałem już praktycznie żadnych wątpliwości, myślałem tylko że pewnie kiedyś wyjdzie to na jaw jak inne afery. Dopiero dwa lata temu jak trafiłem na temat NWO uzyskałem pełną świadomość jaki to jest Matrix. Oczywiście nie wierze we wszystko co oglądam Smile a jest co oglądać i czytać Smile. Dużo o tym myślę i myślę także czy nie mam paranoi Smile. Myślałem ostatnio o Świadkach Jehowy i zakładając ze miała by nastąpić eksterminacja większej części ludzkości to świadkowie jehowy nadają się idealnie na tych co mieli by ocaleć. Ja osobiście temat boga zamknąłem w wieku 10-12 lat nie pamiętam dokładnie ile miałem. We wczesnych latach mojego życia należałem do tej religii, przeczytałem całą biblie (czego nie zrobiła większość katolików) dla mnie to nie ma sensu, sorry Smile.Ale do tej pory uważam że jako ludzie to są bardzo dobrymi ludźmi, nie palą, nie piją za dużo, nie przeklinają, nie mają skłonności destrukcyjnych i tak dużo zalet by można było wymieniać, ale są dla mnie wyjątkowo głupi ze naprawdę wierzą w te nie mające żadnego sensu bzdury. Czekaja na armagedon i głoszą to jako DOBRA NOWINA. Bardzo ważna jest tam data 1914 jest to (nie pamiętam dokładnie) strącenie szatana z nieba na ziemie czy coś w tym stylu. Mówiąc dokładnie zaczęło się na ziemi bardzo duże zło od 1914. Nie muszę chyba pisać z czym się kojarzy się ta data. Religia ta powstała w stanach. W okresie jak tam byłem to dowództwo znajdowało się na Manhattanie. Jak wszedłem na wiki (linki podaje na dole) zobaczyłem te piramidy i trójkąty to pomyślałem ze muszę w końcu i ja tu napisać Smile Nie wiem czy wcześniej ktoś o tym pisał, ale myślę że jeżeli elity coś takiego planują to jest możliwe że hodują sobie tych ludzi. Chciałbym poznać waszą opinie w tej sprawie może poszperacie i znajdzie coś ciekawego na ten temat, pozdrawiam.

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiadkowie_Jehowy

http://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_%C5%9Awiadk%C3%B3w_Jehowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 04 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to są po prostu świadkowie jehowy jak inne sekty i religie i sądzę że podpinanie ich pod nwo itp. to z lekka naciągane jest.
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciekawskaN.




Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:43, 04 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o żadne NWO a o utworzenie i posługiwanie się ŚJ jak i innymi religiami. Wiele wyjaśnia ich tajemnicze finansowanie. Tak duże a z niewiadomego źródła. Skupić się warto na dacie rozpoczęcia się „zła” na ziemi 1914 rok. oznacza I Wojnę Światową. Czyżby więc ŚJ byli takim czynnikiem odwracania uwagi od powiązania wojen z działaniami władzy? Można tu śmiało patrzeć na obie wojny światowe jako na jedno przedsięwzięcie tego etapu przemiany świata. Jedna wojna przygotowuje grunt pod następną. A dlaczego nie? Jeżeli pomyśleć jakie przemiany dokonały się na świecie po wojnach światowych. Władza może obawiać się że odpowiednio duża grupa ludzi zrozumie o co w tym chodziło i oczywiście stara się temu przeciwdziałać. Czyni to z każdej strony, zarówno przez nauczanie, tak przez kulturę, media i religie mamy planowe utrzymywanie w ograniczeniu możliwości zrozumienia.

Stawiam przy tym twierdzenie, niejako odwrotne to powszechnego wyobrażenia o religiach „żadna religia w naszej cywilizacji, nie utrzyma się bez napędzania jej przez władzę”. Dokładnie tak samo prawidłowość ta obejmuje Świadków Jehowy ogłaszających światu - to nie władza, to Szatan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 05 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wątpienia założona organizacja przez masona Russella miała powiązania z masonami.
Russell był masonem i musiał najprawdopodobniej realizować odgórne masońskie dyrektywy. Mógł robić to świadomie, albo jak usłużny idiota poprzez jego inspirowanie przez cwańszych masonów.
Russell na swych prelekcjach nie zwracał się do przez zwykłe slowa bracia, ale używał też i określeń drodzy masoni. Czytałem na necie jego odczyty, które były zamieszczane. Tak to wyglądało w tamtych czasach.

Finansowanie i wspieranie mieli z bankiersko masońskich funduszy. Iluminaci już od dawna w masoneri robili krecią robotę. Trudno więc na pewniaka twiedzić, że dzisiaj oni tj dowództwo Ś.J. już się odcięli od rządców światowych. Oni nadal pod nich podlegają. Nie stać ich na słowa prawdy na łamach swoich broszur i czasopism propagowanych przez głosicieli, a dotyczących naszych współczesnych przemian na świecie. Zasłaniają się tym, że o polityce nie rozmawiają. Jednak w czasopismach poruszają nie tylko sprawy biblijne, ale i różne życiowe. Jednak o chemtrailsach (lotniczych zrzutach związków metali) zagrożeniach o zabójczej akcji szczepień masowych itp nie uświadczysz na łamach ich czasopism.
Robią przysługę NWO otumaniając pewną grupę bogobojnego typu osób, wyłączając ją z życia społecznego i kanalizując ją sobie.
Jak nie z pełną świadomością by to robili, to równie dobrze mogą być zastraszeni przez jezuickich np szantażystów, którzy właśnie mają taką rolę i specjalność, aby niszczyć np czystość wyznań chrześcijańskich i psuć je wszystkie. Dlatego w ich czasopisach nie przeczytamy rzeczy naprawdę ciekawych, tylko spreparowaną nudnawą papkę. Zdają sobie redaktorzy w Ciele Kierowniczym dobrze z tego sprawę, że mogliby być momentalnie pozbyci prawa wydawania ich czasopism prawdy. Straszak i Wyśpijcie się

Masoni mogli być może wiązać ew rozwój tej grupy religijnej z swoimi planami o przyszłej religii światowej. Zawsze mogliby wtedy dopasować te doktryny tam wylansowane do swoich Lucjańskich planów rządów światowych, gdzie ma zasiąść człowiek bezprawia na miejscu świętym, a nowy rząd (jakieś tam królestwo od boskiego nadzorcy) ma być na cały glob ziemski.
A jako że grupa i jej rozwój nie nabrała rozpędu, to skanalizowali ją i zmienili jej przeznaczenie. Ale i tak robi ta religia na ich konto, bo nie odsłania prawdy o dochodzeniu talmudycznych żydów do władzy światowej. Nigdy zarówno ich Straszaki jak i Wyśpijcie się nigdy o tych zagadnieniach nie pisały. Żaden głosiciel nie jest nauczany o tym co to jest talmudyzm i jak on dzisiaj wygląda, a niby mają być fachowcami od rozmów na temat innych religii również. A tak przecież silnie ten rozwój talmudyzmu jest z Biblią powiązany. Oni przecież na tej Biblii bazują. Talmudyzm początek nabrał już w czasach zsyłki żydów do Babilonu, po pierwszym zniszczeniu ich państwa i świątyni w Jerozolimie.
Faryzeusze go (talmudyzm) już wyznawali, bo skrzywiali słowo boże, co Jezus Chrystus wprost im powiedział w oczy, gdy mówił im, że za swojego ojca mają diabła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 05 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Basia i Jehowi :

http://empire21.wrzuta.pl/film/8mZ5dOIm0.....wy_english
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 05 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ich wpuszczam i gadamy, byli 2 dni temu ostatnio. otwieram im oczy a oni czeto moje gadanie potwierdzaja cytatami z Biblii
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 05 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może spadają z nieba w postaci "Tłustego Deszczu".

Niczym w wyimaginowanym scenariuszu w pewnym filmie...

Za temat i treść 1.
Bez ładu i składu -.-
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 06 Mar '11   Temat postu: Re: Czy Świadkowie Jehowy są hodowani? Odpowiedz z cytatem

Carlos napisał:
Ale do tej pory uważam że jako ludzie to są bardzo dobrymi ludźmi, nie palą, nie piją za dużo, nie przeklinają, nie mają skłonności destrukcyjnych i tak dużo zalet by można było wymieniać, ale są dla mnie wyjątkowo głupi ze naprawdę wierzą w te nie mające żadnego sensu bzdury.


Skłonności destrukcyjne mają przeważnie ci, którzy widzą więcej niż przeciętny zjadacz schabowego (społeczeństwo konsumpcyjne) oraz ci, którzy potrafią i chcą umysłem (rozważaniami, przemyśleniami, spostrzegawczością, możliwościami umysłowymi) wybiegać poza dostrzegalny horyzont ułożony dla ogółu stereotypów i wartości, które na siłę są pompowane do mózgu, aby uzyskać swoisty umysłowy status quo (czyli serwowanie i niezmienne, stałe wciąganie tego, co uznajesz za pewnik, co w sposób permanentnie niezmienny tłoczy się, np.: medialnie lub/i edukacyjnie w umysł jako rzeczywistość), a przy tym jakikolwiek objaw samodzielnego myślenia, spychany jest na margines.
W rzeczy samej, Świadkowie Jehowy są zwykłymi ludźmi i niczym szczególnym nie wyróżniają się wewnątrz, ale tylko na zewnątrz wyróżniają się sposobem bycia.
Przeciętny człowiek widuje ich ubranych schludnie, nigdy z papierosem czy pijanych, a pobyt w dyskotece może równać się z wykluczeniem ze zboru... ale wystarczy mieć kilku dobrze znajomych przyjaciół wśród nich i zyskać ich zaufanie, aby samemu, na własne oczy przekonać się, że ich zewnętrzny obraz jest bardzo mocno naciągany, że z hipokryzją niejeden z nich jest za pan brat, zupełnie jak inni ludzie wszystkich możliwych wyznań, tylko każde na swój odmienny sposób mniej lub bardziej uzewnętrzniony. Prędzej czy później każda frustracja musi mieć swoje ujście i skrywana na zewnątrz, powoduje problemy natury personalnej. Mówiąc obrazowo... każdy musi odreagować to, co mu się narzuca wbrew jego woli lub za własnym przyzwoleniem ze względów osobistych, często rodzinnych, jak i potrzeby akceptacji wśród najbliższych osób. W przypadku Świadków Jehowy, wszelkie odstępstwa od wyznaczonych reguł muszą być skrzętnie skrywane, zupełnie jak uciszanie przez Watykan i Kościół Katolicki przypadków pedofilii, aby dobre imię ucierpiało jak najmniej.
Tak też, jeśli zyskasz zaufanie takowych „porządnisiów”, wtedy otwiera się coś w rodzaju prawdziwego wrota do tego, co nawet w twoich „na pozór luzackich” poglądach, wydaje się być nieuzasadnione, pozbawione sensu i zdumiewające. Różnica polega głównie na tym, że przeciętny człowiek uzewnętrznia swoje skłonności destrukcyjne, które są obserwowane przez bliskich, przyjaciół i znajomych oraz ludzi postronnych, zaś w niektórych przypadkach, skłonności destrukcyjne są perfekcyjnie skrywane i... albo dojdziesz do „siebie”, albo zostaniesz ukarany, wykluczony ze zboru, a wtedy każdy na zewnątrz może myśleć... jacy oni są super; nie tolerują chłamu, ale... wraz z brakiem tolerancji; choćbyś do momentu, gdy noga ci się powinie, był na zewnątrz idealnym głosicielem „prawdy”, nie otrzymasz żadnego wsparcia... ani duchowego, mentalnego, ani żadnego innego. Masz możliwość „nawrócenia się” i po próbie; powrócenia do zboru. Ale musisz się nawrócić, choćby cała twoja osoba krzyczała o pomoc, a pomoc z reguły nie nadchodzi od tych, którzy są przecież tacy idealni... najczęściej pomoc nadchodzi właśnie od tych, którzy w oczach Świadków Jehowy, uważani są za tych ze świata (z zewnątrz). Jest jedna zasada przyznawania pomocy... musisz się zdeklarować jako „narócony” i nie hańbić więcej społeczności, jaką stanowią Świadkowie Jehowy, czyli „prawdę doskonałą” musisz uznać za pewnik, nie zaś myśleć samodzielnie i popadać w „kłopoty natury umysłowo-emocjonalno-poznawczej”.
_________________
Staraj się nie dyskutować z debilem, gdyż najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czy Świadkowie Jehowy są hodowani?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile