W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
quantamagnetics Q beta  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 4308
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ihlet




Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 04 Paź '16   Temat postu: quantamagnetics Q beta Odpowiedz z cytatem

Kolejny ciekawy eksperyment. Jeśli faktycznie te grafitowo-krzemowe baterie się nie rozładowują, to mamy przełom.
Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że zabijamy się z pragnienia, pływając po oceanie.


http://quantamagnetics.com/
Cytat:
For the FIRST TIME in history, a new emerging patent pending power source technology proves the capability of machine integration. Based entirely on a hybrid combination of existing technologies with vast improvements, the unique Si-Graphite powercells provide the ability to operate theQ beta prototype continuously without the need for external electrical, renewable or fuel input.

_________________
Dla ludzi operujących umysłem jak młotkiem, życie jest rzemiosłem. Staram się traktować umysł subtelnie, jak malarz pędzel, by tworzyć kunszt z życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 07:51, 05 Paź '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W oceanie jest słona woda...

Wink
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ihlet




Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:58, 05 Paź '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
W oceanie jest słona woda...

Wink

Właśnie w tym rzecz. Wystarczy znaleźć sposób na pozbycie się soli Smile
_________________
Dla ludzi operujących umysłem jak młotkiem, życie jest rzemiosłem. Staram się traktować umysł subtelnie, jak malarz pędzel, by tworzyć kunszt z życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 05 Paź '16   Temat postu: Re: quantamagnetics Q beta Odpowiedz z cytatem

Ihlet napisał:
Kolejny ciekawy eksperyment. Jeśli faktycznie te grafitowo-krzemowe baterie się nie rozładowują, to mamy przełom.
Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że zabijamy się z pragnienia, pływając po oceanie .
Raczej biznes za 3900$ ,to pierwsze .Drugie ,baterie jakie by nie były służą do gromadzenia energii i jej oddawania , więc pewnie się rozładowują . Chyba,że podczas pracy z tymi cewkami są ciągle doładowywane ... superkondensatory w układzie ,te zakryte , ciekawe po co ? Very Happy Po trzecie ciekawi mnie czy sam coś w temacie eksperymentujesz ,czy tylko żyjesz nadzieją o ,,wolnej energii" i czekasz na gotowy produkt-działający ? Tylko nie daj się złapać w syf oszustwo Keshe . Cool
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


quantamagnetics Q beta
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile