W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ząb lepszy niż złoty   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 4730
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 24 Lut '11   Temat postu: Ząb lepszy niż złoty Odpowiedz z cytatem

Choć pewnie i droższy Smile

Cytat:
Artykuł, który ukazał się w prestiżowym amerykańskim piśmie "Journal od Dental Research", zapowiada prawdziwą rewolucję w stomatologii. Amerykańskim naukowcom udało się wyhodować zęby - informuje komunikat prasowy biura prasowego Centrum Implantologii i Ortodoncji Dentim Clinic.

Naukowcy z amerykańskiego Uniwersytetu Columbia zdołali zainicjować proces, w którym komórki macierzyste odtwarzają cały ząb i to… w niecałe 9 tygodni. Metoda otrzymała nazwę "cell homing".

Kierujący zespołem badaczy dr Jeremy Mao twierdzi, zrekonstruowane w ten sposób zęby są potrafią nawet przystosowywać się do zmian w strukturze kości szczęki, jakie następują wraz z upływem czasu.

Metoda "cell homing" polega na umieszczeniu specjalnego rusztowania z czynnikiem wzrostu bezpośrednio w pustym zębodole. Komórki macierzyste otaczają rusztowanie i zaczynają formować ząb w odpowiednim rozmiarze i kształcie. "Cell homing" pozwala ponad to na odtworzenie kości tkanek dziąseł i przyzębia, więc możliwości zastosowania metody będą bardzo szerokie i – jak podkreśla dr Mao – zrewolucjonizują stomatologię.

http://wiadomosci.onet.pl/nauka/rewolucy.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 24 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym to juz pisza siedem lat i jakos postepu nie widac !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 24 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
O tym to juz pisza siedem lat i jakos postepu nie widac !

A nie pomyślałaś, że tym zębom każe rosnąć HAARP?

Mr. Green
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 24 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uprzedzając krzyk inkwizycji należy sprzeciwić się hodowaniu zębów! To tylko środek do celu, jakim jest in vitro, klonowanie ludzi i związki homoseksualne! To nie są zęby człowieka tylko kły Szatana!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 24 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Goska napisał:
O tym to juz pisza siedem lat i jakos postepu nie widac !

A nie pomyślałaś, że tym zębom każe rosnąć HAARP?
Nieee, to chyba pomyliło ci się z cyckami? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 24 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A możliwe, wiedziałem, że coś rośnie. Laughing
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 24 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zęby to co najwyżej odbierają fale sterujące mózgiem, nadawane przez satelity wykorzystywane przez HAARP.
Co nie Gośka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 24 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to się uda to zobaczycie ze nagle zaczną sięwszystkim psuć zęby co parę lat (coś jeszcze "lepszego" od cukru do żarcia czy picia wrzucić wystarczy).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 24 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestar napisał:
Jak to się uda to zobaczycie ze nagle zaczną sięwszystkim psuć zęby co parę lat (coś jeszcze "lepszego" od cukru do żarcia czy picia wrzucić wystarczy).
Ludziom się będą w przyszłości zęby psuły szybciej niż teraz i nawet się nie pokapują że coś jest nie tak, tylko sobie będą hodować nowe?
Hmmm.. To chyba będą musieli być głupsi niż my.
To możliwe? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 24 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro temat zębów na tapecie to kilka słów ode mnie...
Zęby miałem jak wszyscy czasami trzeba było pójść i dziurkę załatać...
Był i taki okres w moim życiu że dwa zęby musiały przejść leczenie kanłowe po tym jak pokochałem czekoladę bez opamiętania Wink...Ale w końcu zmądrzałem zrobiłem dietę dąbrowskiej wdrożyłem zasady zdrowego żywienia o których wam tu do znudzenia przypominam i co ????
W wieku lat 30 paru mam wszystkie te co mi zostały Wink zęby idealnie zdrowe ,bialutkie itd...Czemu to zawdzięczam ? bynajmniej nie producentom reklamowych past gdyż pasty z fluorem nie miałem w ustach trzy lata a zęby są w świetnej formie (myję pastą ziaja/wilcacora/i żel Tołpy bez fluoru)....Zdrowa dieta, zamiast słodyczy owoce to podstawa, można szczotkować zęby 5 razy dziennie przereklamowanym snobistycznym Elmexem ale to ślepa ulica ...Zęby i ich stan zależy od tego co wchłania nasz organizm z pokarmem i czy w tym jest wszytko co wpływa na budowę naszych zębów ich barwę i twardość...Jedzenie jabłek jest lepsze od szczotkowania Smile Dbanie o zęby z zewnątrz czy to przy pomocy drogich past czy dentysty jest tak samo mało skuteczne jak dbanie o stan skóry przy pomocy kosmetyków. Jest to metoda od dupy strony...Stan skóry jest taki jakie składniki ta skórę budują od wewnątrz identycznie jest z zębami włosami itd...
Żeby było jasne nie jestem jakimś zagorzałym wrogiem fluoru. Uważam że może być skuteczny bo jest w końcu silną trucizną ale podany miejscowo na zmiany chorobowe czyli na miejsca z próchnicą a nie smarowany dwa razy dziennie po całej paszczy i połykany mimowolnie wraz ze śliną... Jest zwłaszcza niebezpieczne u osób z krwawiącymi dziąsłami,zresztą proponuję mały test. Na dwa tygodnie odstawiacie pastę z fluorem efekty raczej zauważycie sami Smile według mnie rezygnacja z fluoru w paście pociąga za sobą możliwość rezygnacji z porannej kawy na odmulenie które często jest powodowane właśnie systematyczną dawką fluoru która trafia do naszego układu jako pierwszy poranny posiłek kilka godzin po wieczornej porcji tegoż samego fluorku sodu ...
Ps.. Jedyny wyjątek stanowi uzębienie naszej Gosi o której klawiaturę systematycznie dba Haarp Very Happy
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jedenras




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 24 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem o tym sposobie juz ilka lat temy wiec dziwne ze teraz to jest nowinka ale cóż

Bedzie z tym pewnie tak jak ze szczepionka na próchnicę którą ponoć ktoś odkrył i miała zrewolucjonizować świat dentystyki ale jakie to by były straty koncernów no i pozostaje nam dalej inwestować w protezy na stare lata .

a co do wypowiedzi wyżej to zgadzam sie njlepsza pasta nie pomoze jesli nie bedzie budulca dla zęba .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hunab-ku




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 142
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 25 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisałem wcześniej: przy surowej/naturalnej diecie każde szczotkowanie uzębienia jest szkodliwe. Niedawne badania dowiodły między innymi, że nadmierna higiena ...
a zresztą wkleję:

Czy można za bardzo wyszczotkować zęby?

Czy można za bardzo wyszczotkować zęby? Naukowcy z Chicago dowiedli, że ludzie, którzy szczotkują i nitkują zęby zbyt często, znacznie bardziej narażeni są na zachorowanie na zapalenie jelit.

Naukowcy z Rosalind Franklin University of Medicine and Science przeprowadzili badania na grupie 137 osób. 83 z nich cierpiało na nieswoiste zapalenie jelit (z ang. IBD), 54 osoby były zdrowe.

IBD jest to termin stosowany dla określenia dwóch schorzeń – chorobę Crohna (odcinkowe zapalenie jelita) oraz wrzodziejące zapalenie jelita grubego.


Oba mają wpływ na stan układu pokarmowego. Mogą powodować ból, wywoływać biegunkę i gorączkę.


Uczestników badania zapytano o ich nawyki związane z higieną jamy ustnej i zębów w momencie, gdy stwierdzono u nich nieswoiste zapalenie jelit. Zdrowi uczestnicy badania sporządzili listę ich obecnych nawyków.

Badania wykazały, że w porównaniu ze zdrowymi uczestnikami badania, cierpiący na IBD:
- Myli zęby znacznie częściej
- Używali nici dentystycznych znacznie częściej
- Częściej używali odświeżacza do ust
- Częściej odwiedzali dentystę

U chorych na zapalenie jelita stwierdzono również większe prawdopodobieństwo szybszego psucia się zębów, suchość w ustach i ból w jamie ustanej.

Badacze sugerują, że częste szczotkowanie i nitkowanie zębów może zmienić rodzaj i ilość bakterii w jamie ustnej. To z kolei, może spowodować brak równowagi we florze bakteryjnej układu pokarmowego. W rezultacie, mogą pojawić się objawy IBD.

Inne badania, natomiast, wykazały związek między zapaleniem jelit, a zmianami w bakteriach trawiennych.

Badanie nie stwierdza, jednakże, że częste zabiegi higieniczne jamy ustnej prowadzą do IBD.

„Pacjenci z nieswoistym zapaleniem jelit, częściej cierpią na suchość w ustach, wrzody i choroby przyzębia, dlatego też większą wagę przywiązują do higieny jamy ustnej”, mówi David A. Albert z Columbia University College of Dental Medicine.

„Wyniki te, nie sugerują, że zabiegi higieniczne jamy ustnej są bezpośrednią przyczyna IBD”.

Na nieswoiste zapalenie jelit cierpi 600,000 Amerykanów.

----

Tym niemniej jak już jemy przetworzone dziadostwo ...
Trzeba pamiętać o prawidłowym szczotkowaniu (żeby jak najmniej zębom i dziąsłom zaszkodzić), o prawidłowym nitkowaniu (przestrzenie międzystyczne), płukaniu jamy ustnej roztworem wody utlenionej, NIE MYCIU zebów bezpośrednio po spożytych owocach.
pasty do zębów wcale nie musimy używać ... to przede wszystkim uprzyjemniacz jest.

A co do hodowanych zębów ... zobaczymy.
Był: żel samousuwający próchnicę, miały lasery borowanie zastąpić, metoda abrazyjna co się wcale nie sprawdziła, ozon co czaruje do tej pory tylko ... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 25 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawie z wszystkim się nie zgadzam Smile

Szczotkowanie zębów nie jest szkodliwe a masaż dziąseł jaki się podczas tej czynności odbywa jest jak najbardziej pozytywny dla dziąseł, powodując lepsze ukrwienie a więc i lepsze odżywienia przyzębia oraz dostarcza przy okazji więcej tlenu do komórek...
Czy mycie zębów po spożywaniu owoców i warzyw jest szkodliwe ?
Moim zdaniem nie a naturalne kwasy zawarte w owocach nie rozpuszczą nikomu zębów Smile to bzdura jest ...Uważam że jedząc owoce i warzywa w dużych ilościach zęby samoczynnie stają się bielsze gdyż kwasy zawarte w owocach działają w pewnym stopniu jak naturalna substancja myjąca o odżywianiu wewnętrznym już pisałem ...Ale nikomu nie zaszkodzi wyszczotkowanie zębów tym bardziej że mało kto z nas jest ścisłym wegetarianinie a więc z czysto estetycznego względu warto czasami wyszczotkować oczywiście nie jakimś Blendamedem czy innym odplamiaczem Wink
Badania które przytoczyłeś według mnie to jedna wielka bzdura ale to nie dziwi ostatnio jest coraz więcej bzdurnych badań ...Niedawno opublikowano badania chyba kilkunastoletnie na temat "Braku negatywnego wpływu sztucznego cukru na rozwój cukrzycy" dowodzono tam że biały cukier nie szkodzi !!! Szok !!! Zwłaszcza gdy spożycie cukru w USA jest wprost proporcjonalne do wzrostu cukrzycy w 1920 latach wynosiło 2,7 kg na osobę rocznie dziś wynosi 77kg !!! Myślę że używanie a więc i spożywanie mimowolne, zwłaszcza u dzieci trujących składników pasty (fluor i substancje czyszcząco wybielające oraz cierne) Może powodować wspomniane problemy jelitowe oraz Chorobę Leśniowskiego-Crohna szkoda że autorzy tych badań nie wspominają o tym że ścisłą dieta połączona z mądrze przeprowadzoną głodówką można się uwolnić od obu tych nieuleczalnych dla akademickiej medycyny chorób ...Które powoduje złe odżywianie i siedzący tryb życia zwłaszcza jeśli chodzi o tą drugą o czym doskonale wiedzą kierowcy tirów ...Faktem jest że zdrowa głównie warzywna dieta zapewnia idealne PH w ustach czego nie zapewni żadna pasta, tik taki ani guma orbit...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hunab-ku




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 142
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 25 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz ... jeżeli masz swoje obserwacje na parunastu tysiącach pacjentów, to możemy dyskutować. Jeżeli nie masz, to wybacz.
Masaż dziąseł jest zupełnie niepotrzebny, albowiem czynność żucia ten masaż zapewnia.
Jeżeli szczotkowanie nie jest szkodliwe, to skąd abrazje i ubytki klinowe?
Kwasy to kwasy. Zmieniają pH i już. Naturalne, czy sztuczne powodują rozpuszczenie szkliwa.
Badam pacjentów ok. 30x dziennie ... więc wiem, że NA PEWNO się mylisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 25 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
No wiesz ... jeżeli masz swoje obserwacje na parunastu tysiącach pacjentów, to możemy dyskutować. Jeżeli nie masz, to wybacz.
Masaż dziąseł jest zupełnie niepotrzebny, albowiem czynność żucia ten masaż zapewnia.
Jeżeli szczotkowanie nie jest szkodliwe, to skąd abrazje i ubytki klinowe?
Kwasy to kwasy. Zmieniają pH i już. Naturalne, czy sztuczne powodują rozpuszczenie szkliwa.
Badam pacjentów ok. 30x dziennie ... więc wiem, że NA PEWNO się mylisz.



A może jednak się nie mylę Smile
Skoro mam zdrowe zęby "0" słownie zero zmian próchnicowych a dbam o zęby według zasad jakie opisałem ..Kiedy dbałem według zasad jakie wpajają dentyści było zupełnie odwrotnie Smile

Odnośnie ubytków które opisałeś to chyba jasne że jeżeli ktoś żre słodycze pali fajki i pije wódę i zagryza mięchem to zapach z jego ust może odstraszać...
Wtedy raz że ząb nie jest właściwie zaopatrzony w budulec ze względu na patologiczną dietę która wcześniej czy później zaburzy wchłanianie powodując dwa posty wcześniej cytowane problemy jelitowe
A dwa - częste mycie takich zębów pastą która jak mówi reklama ma dać 200% bieli powoduje ubytki w i tak już słabym zębie...Dla mnie to logiczne jest ale ja prosty człowiek jestem i nie mam doświadczenia z obserwacji tysięcy pacjentów więc przyjmuje twoje wybaczenie Wink
Aczkolwiek podpieranie się zbyt częste na tym forum opinią "mądrej większości" czy poleganie na "masowych badaniach" nasuwa również często tu cytowane zdanie
"jedzmy gówno miliony much nie mogę się mylić "
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hunab-ku




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 142
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 25 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe skąd ta pewność, co do zmian próchnicowych. Są ubytki próchnicowe, których nikt nie jest w stanie zdiagnozować. Poczekaj pięć lat ... wtedy będziesz miał pewność, czy jakiś ubytek poddziąsłowy lub tzw, aproksymalny, Ci się nie rozwija Smile
Oczywiście nie życzę Ci tego i skoro się prawie, że dobrze odżywiasz nie powinno Cię to dotyczyć ... tym nie mniej - bądź czujny Smile
Odnośnie ubytków, o których pisałem, to nie mają one nic wspólnego z dietą i paleniem fajek. Są to ubytki związane z higieną jamy ustnej i nie mają etiologii próchniczej w żadnym razie.
Zapach z jamy ustnej to też bardziej skomplikowany temat ... o czym świadczyć może fakt częstego występowania takich fetorów u lekarzy stomatologów, którzy zabiegi higieniczne wykonują jak najbardziej prawidłowo.
Co do fajek ... to też się mylisz. PALENIE PAPIEROSÓW POLEPSZA STAN PRZYZĘBIA I STAN UZĘBIENIA. Takie są niestety wyniki badań, które wśród pacjentów też potwierdzam i nie jest to żadna propaganda. A powód jest prozaicznie prosty: bakterie o wiele gorzej metabolizują i namnażają się w kwaśnym roztworze śliny i substancji w niej rozpuszczonych z dymu papierosowego. Przebarwienia i naloty z dymu, to sprawa czysto kosmetyczna i nie niszczy ona struktur z nimi sąsiadujących. jest jeszcze druga strona medalu ... ale już ma mniej to do omawianej rzeczy.
Kolejna sprawa.
Nawet jeżeli ząb jest dobrze zaopatrzony w budulec, to i tak ubytek się nie zarośnie. Remineralizują się tylko obszary zdemineralizowanego szkliwa. I nic więcej. Skoro logicznie myślisz, to dojdziesz do wniosku, co jest condicio sine qua non dla uzupełnienia ubytku. Sama super dieta to nie wystarczy. No i nie piszę tu o "cudach", które też się zdarzają.
Co do badań (ogólnie) ... są jakie są. Co do tych, cytowanych przeze mnie nie widzę za bardzo korzyści finansowych dla "mafii i koncernów" płynących z ich wyników. Ale ... mogę czegoś nie kojarzyć.
I na koniec jeszcze jedno.
Fajnie, że wszyscy tutaj "logicznie myślimy". Ale samo logiczne myślenie nie wystarcza. Aby coś logicznie wymyśleć, trzeba mieć maksymalną ilość danych ze wszystkich źródeł. Wtedy nasze wnioski będą najbliższe prawdy ... tak sądzę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 26 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz nie do końca mnie zrozumiałeś na początku ...
Ja nie zalecam hardcorowego szczotkowania zębów po każdym posiłku...
Uważam że przy zachowaniu zdrowej zbilansowanej diety mycie zębów ma prawie wyłącznie efekt kosmetyczny gdyż natychmiast oczyszcza z pewnych pozostałości pokarmowych i niektórych zapachów oraz daje dodatkowe poczucie świeżości i mechanicznie czyści powierzchnię szkliwa ...
Ale używając odpowiedniej szczoteczki i nie używając silnie ciernych past wybielających nic się nam nie stanie ani naszym zębom ..Ale inaczej ma się sprawa kiedy źle się odżywiając nadrabiamy silnym i częstym szczotkowaniem chcąc mieć białe zęby i to chyba jasne że jakiś tam procent szkliwa w ten sposób ścieramy a robiąc to systematycznie przez całe życie sprawa się komplikuje ...Odnośnie palenia o którym wspomniałeś to nie podzielam wyników tych badań bo "korzyści dla eliminacji próchnicy" jakich te badania ponoć dowiodły nie zrekompensują całej masy zaburzeń w naszym organizmie które wcześniej czy później wystąpią zresztą nie trzeba być mądralą żeby wiedzieć że nikotyna dostając się do krwioobiegu uwalnia hormony stresu – adrenalinę i noradrenalinę. W wyniku ich działania wzrasta częstotliwość bicia serca i zwiększa się zużycie tlenu przez serce, którego deficyt we krwi pogłębia obecny we krwi produkt spalania papierosów - toksyczny tlenek węgla nasz organizm przy każdym wypalonym papierosie musi sobie radzić z deficytem tlenu i toksycznym tlenkiem węgla który zmienia chemiczne właściwości krwi powodując zmniejszony transport tlenu do komórek a więc jeśli palimy to jesteśmy niedotlenieni i jeśli nie dostarczymy optymalnej ilości tlenu wszytko działa zaczyna źle to prawda oczywista i dotyczy praktycznie wszystkiego czy to komórek naszego ciała czy silników w autach ...Niektórzy celem dotlenienia zalecają wodę utlenioną dziwi mnie ze nie od razu paliwo lotnicze Very Happy
Niedotlenienie nie jest wynikiem braku wody utlenionej czyli wody z dodatkowym tlenem ale jest wynikiem nadmiaru czegoś (toksycznych substancji) co za zaburza transport tlenu ...Dla mnie dowodzenie na podstawie badań że palenia zwalcza próchnice jest tak samo mądre jak napisanie że cukier zwalcza cukrzycę... Oba są pozornie słuszne z tym że wyniki badań nie uwzględniają tego że obie te metody zwalczają głównie samego chorego często ze skutkiem śmiertelnym Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 26 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi sprowokowales mnie do myslenia. Dziekuje !

Ja uwazam, ze zeby stanowia takie same cebulki jak wlosy. Cebulki wlosow powstaja nowe. Cebulki zebow tez powstaja nowe. Tak sie dzieje u niektorych osobnikow, ze cebulki wlosow wypadaja i nie pojawiaja sie juz nowe. Tak samo dzieje sie z zebami. Niektore osobniki traca zeby, a niektore nie.

HAARP juz umie pobudzic mozg do produkcji nowych cebulek wlosowych. Za pare tysiecy dolarow mozna juz zlikwidowac sobie lysine. Jakies 20 lat temu czytalam, ze pewnej Chince wyrosly trzecie zeby. Uwazam, ze ktos chyba wpadl na uruchomienie mozgu do produkcji nowych cebulek zebowych !

Uwazam, ze jak HAARP zabralby sie za pobudzanie mozgu do produkcji nowych cebulek zebowych tuz po ubytku zeba, to jest szansa na powodzenie. Trzeba tylko znalezc w mozgu ta funkcje.

W HAARP-ie sa wirtuozi, ktorzy zajmuja sie prawdziwa nauka i jej rozwojem, ale zanim cos wejdzie do powszechnego uzytku na calej Ziemi, to trzeba wyksztalcic ludzi w odpowiedniej dziedzinie. Ci ludzie musza byc pewniakami w swojej dzialanosci. I tak wiekszosc roznorakich zabiegow jest przeprowadzana w USA albo w Szwajcarii, bo pewne rzeczy nie moga byc w HAARP-ie powszechne. Za konkretne uslugi trzeba pobierac pieniadze. To musi kosztowac przeciez !

http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 26 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małogś .. Myślę że śmiało można o tobie powiedzieć że "zjadłaś zęby na HAARPie "
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ząb lepszy niż złoty
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile