W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czas na zmiany www.zmiany.fora.pl  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 2844
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:11, 21 Lut '11   Temat postu: Czas na zmiany www.zmiany.fora.pl Odpowiedz z cytatem

http://www.zmiany.fora.pl

Cel
Witajcie, forum to powstało dla każdego kto ma dość tego co się dzieje w naszym kraju. Kto ma dość tego że normalny człowiek nie może normalnie i godziwie żyć. Moim skromnym zdaniem sytuacja w Polsce dawno dojrzała do tego żeby wyjść na ulice i powiedzieć głośno DOŚĆ TEGO. Powinniśmy wyjść wszyscy - nauczyciele, robotnicy, hutnicy, kierowcy, gospodynie domowe. Dlaczego ciągle tylko marudzimy że jest źle a nic z tym nie robimy? Jak zbierzemy się w dużą grupę i kilkadziesiąt tysięcy osób wyjdzie na ulice to w końcu może coś się ruszy. Jeżeli chcecie coś wreszcie zmienić to proszę was - pomóżcie. Zorganizujmy się. Pokażmy że możemy. Pokażmy że nie damy się dalej okradać. Proszę was żebyście informowali swoich znajomych o tym forum, wklejajcie link do niego gdzie tylko możecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 21 Lut '11   Temat postu: Re: Czas na zmiany www.zmiany.fora.pl Odpowiedz z cytatem

erde napisał:
Witajcie, forum to powstało dla każdego kto ma dość tego co się dzieje w naszym kraju. Kto ma dość tego że normalny człowiek nie może normalnie i godziwie żyć.

Górnicy, jak mają dość tego co się dzieje z ich zarobkami, to jadą do Warszawy i robią rozpierdol. Wy zakładacie forum ? Wink
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 21 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ja jestem założycielem forum, ba nawet nie pomysłodawcą. Polakami jesteśmy my wszyscy (na pewno wszyscy ? Cool ), a więc siłą rzeczy każda grupa społeczna (no może większość). Zmiany są potrzebne, więc wkleiłem linka na prawdzie2.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 21 Lut '11   Temat postu: Re: Czas na zmiany www.zmiany.fora.pl Odpowiedz z cytatem

erde napisał:
http://www.zmiany.fora.pl
[b]Witajcie, forum to powstało dla każdego kto ma dość tego


Jak już jesteś tam zarejestrowany to przekaż moje uwagi.

Ja mam zwyczaj śledzić najnowsze wątki zanim się zarejestruje i jest to dla mnie najważniejsze później na forum. Nie znalazłem takiej opcji.
Kontakt z administracją bez logowania. Nie znalazłem takiej opcji.
.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jedenras




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 21 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekaw jestem jak by zareagował rząd gdyby takie "wyjscie na ulice" sie powiodło czy znowu by strzelali do demonstrantów czy zaczeli by obiecywać ..

ewnie było by "panowie musimu tymczasowo obnizyc cene paliwa " i wszystko by się uspokoiło i ludzie zadowolenie ze wygrali i stołki zachowane .

jestem za z bardzo duzej ciekawości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:47, 22 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedenras napisał:
Ciekaw jestem jak by zareagował rząd gdyby takie "wyjscie na ulice" sie powiodło czy znowu by strzelali do demonstrantów czy zaczeli by obiecywać ..

ewnie było by "panowie musimu tymczasowo obnizyc cene paliwa " i wszystko by się uspokoiło i ludzie zadowolenie ze wygrali i stołki zachowane .

jestem za z bardzo duzej ciekawości


Jestem przekonany że Twoja ciekawość zostanie zaspokojona, niestety Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czas na zmiany www.zmiany.fora.pl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile