W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
czy to dobrze, że tu jestem?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1068
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy sadzisz, że to dobrze, że znasz prawdę?
Tak, może uda się coś zdziałać
47%
 47%  [ 16 ]
Tak, przynajmniej będę przygotowany/a na najgorsze
44%
 44%  [ 15 ]
Nie, i tak nic nie zdziałamy
5%
 5%  [ 2 ]
Nie wierzę w te "teorie spiskowe"
2%
 2%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 34

Autor Wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:01, 13 Sty '08   Temat postu: czy to dobrze, że tu jestem? Odpowiedz z cytatem

Znamy prawdę. Czy to na pewno dobrze?

1. Jasne że dobrze, dzieki temu uda się przeciwstawić systemowi/sztanowi/czemuśtam

2. Dobrze, przynajmniej wiem, co nas czeka.

3. Zdecydowanie żle, można wpaść w depresję, a i tak nic nie zrobimy.

4. I tak nie wierzę w te "teorie spiskowe", ale milo jest popatrzec.

Macie jeszcze jakies propozycje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapomniałes chyba dodać czwartej opcji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:30, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to mój pierwszy post, więc wypadałoby się przywitać. Tak więc - witam. Smile

Moim zdaniem zawsze lepiej jest znać prawdę, choćby nie wiem jaka ona była. Dlaczego? Wszystko zależy od systemu wartości, jaki się przyjęło. Dla mnie najważniejsze są Wolność i Prawda - bo bez nich jesteśmy tylko głupimi niewolnikami.

Zatem - zaznaczyłem odp. 2.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie zapomniałem, da sie to jakoś zmienić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisz co mam tam dodac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 13 Sty '08   Temat postu: Re: czy to dobrze, że tu jestem? Odpowiedz z cytatem

Wierzę w teorie spiskowe i uda mi się przeciwstawić szatanowi.
To niezbyt spójne Smile.

Nie można wszystkich teroii łączyć w jedną. Może być połowa prawdą połowa fałszem.
Nie możemy powiedzieć wierzę, niewierzę w teorie spiskowe, ale w jedną konkretną teorię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 13 Sty '08   Temat postu: Re: czy to dobrze, że tu jestem? Odpowiedz z cytatem

Mijak napisał:

3. Zdecydowanie żle, można wpaść w depresję, a i tak nic nie zrobimy.


Nie można popaść w depresję, gdy jest się świadomym, tzn. tożsamym ze sobą, gdy ma się łączność ze swymi uczuciami, których nie tłumimy.
Gdy osobowość nie ulegnie rozpadowi, jesteś przygotowany na przyjęcie do wiadomości najgorszej prawdy. Nawet, gdy kłóci się ona z Twoimi ugruntowanymi przekonaniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
simonwron




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomkiewicz, napisz coś o tym rozkładzie osobowości w przykładzie teoretyka spiskowca, jak masz na ten temat wiedze, lub dłuższe przepyślenia. rozciągnii jednym słowem swoją powyższą myśl.

kłamstwo zawsze jest złe, więc raczej dobrze wiedzieć, tylko pytanie jest właściwie po co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się cieszę,że tu jestem znam plany NWO i wiem przynajmniej co nas czeka...Moze nawet coś uda się zdziałać,chociaż nie sądzę.NWO to potężna szatańska maszyna która w końcu upadnie,ale najpierw ogłupi i opanuje świat i pochłonie wieele ofiar.Sad.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oto, co mógłby myślec pesymista:

"Wy dranie! Mogliście dać na tym forum, lub w tym filmie ostrzerzenie! Nie wiem już w co wierzyć! Nie wiem komu wierzyć! Wogóle nic ne wiem!
Kiedyś to było proste! "Terroryści są żli, a rząd USA dobry". Jak mam normalnie myśleć i funkcjonować w obliczu takiego oszustwa! To sprawia, że wszystkie moje sprawy wydają się niewazne. W dodatku nic na to nie poradzę, bo jak tu sie oprzeć takiej sile? Albo mnie zastrzelą, albo zrobią pranie mózgu, albo ogłoszą, że jestem terrorystą i będę udupiony..."

Jasne, że prawie nikt się z tym w pelni nie zgadza, ale przynajmniej nie piszcie, że wogóle nie mozna tak myśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak napisał:
Jasne, że prawie nikt się z tym w pelni nie zgadza, ale przynajmniej nie piszcie, że wogóle nie mozna tak myśleć.

Skądże znowu. Na szczęście ciągle można jeszcze myśleć co się chce - pomimo wszekich starań władz tej wolności nie zdołano nam jeszcze odebrać. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"NWO to potężna szatańska maszyna która w końcu upadnie,ale najpierw ogłupi i opanuje świat i pochłonie wieele ofiar.. "

Ciekaw jestem kto spowoduje upadek tej szatanskiej maszyny skoro ona najpierw cie oglupi i opanuje swiat w ktorym zyjesz?
Mozesz to wyjasnic?Bo dla mnie to pustoslowie.
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 17 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Jerzego: Cała nadzieja w ufoludkach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 17 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
"NWO to potężna szatańska maszyna która w końcu upadnie,ale najpierw ogłupi i opanuje świat i pochłonie wieele ofiar.. "

Ciekaw jestem kto spowoduje upadek tej szatanskiej maszyny skoro ona najpierw cie oglupi i opanuje swiat w ktorym zyjesz?
Mozesz to wyjasnic?Bo dla mnie to pustoslowie.
Jerzy


Ech no dobra małe sprostowanie.Chodziło mi o ogól ludzi,ze zostaną ogłupieni.Napewno nie wszyscy ale ci którzy nie zostaną ogłupieni będą w mniejszości,będzie ich bardzo mało. A co do upadku NWO-ja wierzę że bdzie tak jak w Apokalipsie,że Bóg rozwali tą maszynę za pośrednictwem myślących ludzi lub bez tego pośrednictwa.Wiem,że moje posty zajeżdżają fanatyzmem jak dla niektórych ale ja w to wierzę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 17 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu inkwizycja też jakoś upadła. Ale ilu ludzi przez to cierpiało i zginęło? Jeśli tu będzie tak samo możemy nie dozyć końca tej glupoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 17 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smęcicie znajdźcie sobie jakieś zajęcie. Tak na poważnie zauważyłem jedną irytującą sprawę. Mianowicie niektóre osoby wklejają jakieś linki do wątpliwych filmów z youtube i wymyśla jakieś swoje fanatazje spiskowe itp.
Szukanie prawdy jest pozytywne ,ale bądźmy racjonalni. Mam wrażenie ,że niektórzy ludzie tworzą we własnych umysłach fikcyjne spiski i chcą urzeczywistnić swoje paranoje, przynajmniej przekonać do prawdy. Szukają po necie jakiś pierdół. Evil or Very Mad Trują dupę. Jak zobaczyłem tematy o Reptilianach i o UFO,które buduje się na księżycu to nieźle się ubawiłem Laughing
Wiem wiem zaraz jakaś osoba napisze żebym sobie znalazł inne forum ,ale muszę przyznać ,że niektóre osoby piszą sensowne posty i argumentują je dlatego to forum ma dla mnie pewną wiarygodność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 17 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forum jest otwarte dla wszystkich ,nikt nikogo na siłę wyganiać nie bedzie,w swoich granicach.Nawet najbardziej fantastyczne teorie mają prawo być prezentowane choć nie musza byc prawdą,jeżeli po prostu stwierdzasz iż jakis temat jest dla Ciebie zbyt oderwany od rzeczywistości to po prostu nie pisz na nim postów Wink
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 18 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic do tych "prawd" mi nie przeszkadzają ,ale powinien być jakiś nowy wątek na to ,albo temat ,bo robi się niezły śmietnik. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


czy to dobrze, że tu jestem?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile