W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Szkoła dla Lemingów - Z życia młodego Mohera  
Podobne tematy
Lemingoza - najpowszechniejsza choroba świata 9
Lemingi 62
Mocne wyznanie Leminga1bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3112
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 14 Lut '11   Temat postu: Szkoła dla Lemingów - Z życia młodego Mohera Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Życie młodego Mohera nie jest usłane różami. Toniemy w odmętach pro-rządowej propagandy szerzonej przez większość stacji telewizyjnych i radiowych na czele z TVNem oraz popularne w Polsce tabloidy, pardon, poważne gazety Młodych Wykształconych przykładowo Wyborcza. Nasze moherowe umysły nie przyjmują zasłyszanych informacji jako prawdziwe, niestety wiele osób poddało się już Ogólnopolskiemu Praniu Mózgu zarówno wśród uczniów jak i niestety nauczycieli.
Wyobraźmy sobie sytuację młodego Mohera w jednej z najlepszych szkół średnich w Warszawie. Ze wszech stron otaczają go dzieci, które słuchając bezmyślnie tego, co powiedzą ich nie myślący rodzice oddają cześć Słońcu Peru i Gajowemu Brodzisławowi Wpadce oraz tępią niemiłosiernie opozycję. Gdy zadamy im pytanie: „Dlaczego?” odpowiedzą: „Bo tak.”. Gdy będziemy chcieli drążyć temat i spytamy „Dlaczego sądzisz, że Kaczyński jest głupi? Przecież to nie on zawyża podatki, podnosi VAT, sprzedaje naszą Ojczyznę ruskim i nie zna podstawowych zasad Sovoire Vivre’u?” ich odpowiedź, poprzedzona dwusekundowym zatrzymaniem akcji serca, będzie brzmiała „A ja i tak wolę Tuska!”. Rodzice Lemisiów mogą być dumni. Ich dzieci budują nową Polskę. Z dala od bzdurnego patriotyzmu i przestarzałej, już nie modnej troski o Ojczyznę.
Palił-Kot rodziców. Jak ktoś głupi to nie jego wina. Jednakże, pomyślmy jak czuję się osamotniony wśród Lemisiów młody Moher, który nie może mieć poparcia nawet wśród nauczycieli. Szkoła zawsze miała za zadanie, oprócz nauczania, wychowywać uczniów w duchu miłości do Kraju i patriotyzmu. Przysięgaliśmy „godnie reprezentować sobą szkołę i Ojczyznę”. Tymczasem coraz częściej na lekcjach w opisywanej szkole nauczyciele każdą wolną dyskusję sprowadzają na tematy polityczne i ponad to próbują narzucić uczniom swoje zdanie.
Lekcja historii. A raczej zastępstwo na danej lekcji z panią bibliotekarką, która wielokrotnie zaznacza, że tylko uczniowie mniej zdolni i głupsi chodzą do techników, bo Młodzi Zdolni idą do liceów (aby po zdaniu matury na 30% dołączyć do grona Młodych Wykształconych). Pierwsze pytanie owej pani po zaproponowaniu uczniom wolnej dyskusji brzmiało: „Co sądzicie o katastrofie smoleńskiej? Mam nadzieję, że nie wierzycie w te bzdury o spisku”. Lemisie i tym razem nie zawiodły. Rozpoczęła się żywa dyskusja polegająca na obwinianiu Polaków o całą katastrofę i Moherów za zaślepienie i głupotę w dociekaniu prawdy. Podczas tej dyskusji miałam szczerą ochotę wstać i dowalić komuś w ten lemingowski łep. Niestety, jestem dobrze wychowana. Nie wytrzymałam, gdy pani bibliotekarka po pogratulowaniu nam i szczerej uciesze, że szanujemy i wierzymy w panujące władze spytała: „Co sądzicie o pochówku prezydenta na Wawelu?”. W tym momencie spytałam czy musimy rozmawiać na takie tematy, bo czuję się głupio jako jedyna osoba o odmiennym zdaniu, która zostałaby zlinczowana za swoje poglądy. Pani oświadczyła jedynie, że unikanie takich rozmów mnie ogranicza i przeszła do ponownej nagonki na uczniów techników.
Kolejnego prania mózgu mogłam doświadczyć na zajęciach dodatkowych z Wychowania do Życia w Rodzinie. Ciekawe, temat zupełnie nie związany z polityką, ale dla chcącego nic trudnego. Rozmawialiśmy o miłości, dlaczego jej nieodłącznym elementem jest cierpienie. Pani wraz z jedną z uczennic uznała, że jest to wina naszej polskiej mentalności. „Dlaczego świętujemy tak smutne rocznice jak wybuch II Wojny Światowej? Co to za święto?! Albo Powstanie Warszawskie. Powinniśmy współczuć tym ludziom, że zginęli ale jeśli będziemy rozpamiętywać naszą historię nigdy nie będziemy szczęśliwi. A o to chodzi!”. Moja odpowiedź brzmiała „Mamy mentalność taką jaką mamy, ale nasza historia przepełniona jest cierpieniem, a naszym obowiązkiem jest pamiętać o ludziach, którzy oddali życie za Ojczyznę i za nas, bo dzięki nim żyjemy.”. Wtedy pani spojrzała na mnie i spytała: „Naprawdę sądzisz, że dzięki nim żyjemy?”. Wtedy wtrąciła się wspomniana wcześniej Lemisia, która oznajmiła: „Żylibyśmy, tylko bylibyśmy rosjanami albo niemcami. A to i dobrze bo mielibyśmy lepszą gospodarkę. A w ogóle to całe powstanie było bez sensu. Od samego początku skazane na klęskę, Gdyby ci ludzie tak bezmyślnie nie walczyli mielibyśmy teraz najpiękniejszą stolicę w Europie, a została zniszczona.”
Moje pytanie brzmi: Gdzie się podziały dawne ideały? Bóg, honor, Ojczyzna – niegdyś wizytówka Polaków, obecnie najgorszy obciach i „nienormalność”. Ludzie zatracili się w konsumpcjoniźmie tracąc wszelkie wartości zarówno religijne jak i moralne, a także uważając Polskę za kraj zacofany, beznadziejny, w którym najpierw trzeba nakraść co się da, a później wyjechać na zachód. Dlaczego nauczyciele, którzy powinni być dla nas autorytetem i uczyć nas jak być prawdziwymi Polakami zachęcają nas do zaprzestania interesowania się krajem i jego historią oraz całkowitemu zawierzeniu i poddaniu się władzy?
Jestem polką i jestem z tego dumna. Nikt mi mojej polskości i mojej dumy nie odbierze. Podejmując działania w obronie Ojczyzny i Prawdy ryzykuję utratą przyjaciół oraz dobrej opinii, ale jako Młody Moher będę działać. Pamiętajmy:

„Jeszcze Polska nie zginęła, póki mi żyjemy”

http://lemingsland.nowyekran.pl/post/2606,szkola-dla-lemingow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:30, 14 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakze prawdziwe Smile
Co wiecej , doszedlem do fragmentu :
November09 napisał:
Wtedy pani spojrzała na mnie i spytała: „Naprawdę sądzisz, że dzięki nim żyjemy?”. Wtedy wtrąciła się wspomniana wcześniej Lemisia, która oznajmiła: „Żylibyśmy, tylko bylibyśmy rosjanami albo niemcami. A to i dobrze bo mielibyśmy lepszą gospodarkę. A w ogóle to całe powstanie było bez sensu. Od samego początku skazane na klęskę, Gdyby ci ludzie tak bezmyślnie nie walczyli mielibyśmy teraz najpiękniejszą stolicę w Europie, a została zniszczona.”
Mam dejavu ? Podobne slowa padaja ze strony @Bimiego w temacie "Moskale, po co wam ten caly swiat"Very Happy Tam wlasnie zaczelismy rozmawiac o patriotyzmie ...
Bimi napisał:
Taaa. Ojczyzna - piździzna, patriotyczno-religijny brain washing dla debili.

Bimi napisał:
Taaa... i co by niby było w miejscu Polski? Czechosłowacja?
Na pewno gdybyście mieli więcej ludzi takich jak ja to po wojnie mielibyśmy więcej żywych Polaków. Bo nie dali by się bez sensu powystrzelać pomagając i jednym i drugim, aby na koniec i jedni i drudzy ich wydymali.
Powstanie Warszawskie - najlepszy przykład: tak się wciągnęli w patriotyzm że aż bez sensu dali się pozabijać i rozjebali cale miasto. Faktycznie - geniusz patriotyzmu, nic tylko pogratulować.
Tutaj caly temat - jeszcze pare dni bedzie ...
No coz, widac ze to jednak nie odosobniony przypadek i taka poprostu linie ma szkolnictwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 14 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
................Żylibyśmy, tylko bylibyśmy rosjanami albo niemcami. A to i dobrze bo mielibyśmy lepszą gospodarkę.................

Raven - ty nie widzisz ,że to jest papka serwowana przez tych samych ciemiężycieli ??

Na poczekaniu wymyślam taka bajkę:
Żyli , byli ...( to takie Polskie " za górami za lasami...") sobie bracia i siostry w pewnej rodzinie . Napadł ich podstępnie wróg i wziął wszystkich do niewoli . Trzymano każdego w innym mieście - opowiedziano każdemu z nich,że reszta rodziny zginęła w napadzie . Dodatkowo serwowano mnóstwo alkoholu - "tak lżej zapomnieć -krzywda mniej boli"- usprawiedliwiali swoje popijanie niewolnicy.
Po latach narodziły sie dzieci tych niewolników , potem wnuki itd. Każde z nich przekazywało z pokolenia na pokolenie kłamliwą legendę zasiana przez wrogów . Utrzymywani byli w strachu- co nie było trudne , bo gdzieś tam zakodował sie szok -pamięć krzywdy . Zbudowano wokół miast barykady i granice - dla bezpieczeństwa.
....................... i tak dalej - bajkę można rozwijać.

Oprawcy mają jedną zasadę :" dziel i rządź, skłócaj i wykorzystuj" .
Wszyscy ci Rosjanie , Polacy, Niemcy sa z tej samej rodziny .
Póki jednak będą "zaczadzeni" wódka i podobną do tej propagandą- póty bedą sie szerzyć bzdury i "lokalny patriotyzm" powodujący tak naprawdę WALKI BRATOBÓJCZE. zbudźcie sie ludzie - nie jest nam potrzebna "ikona" podsunięta przez przebiegłego wroga lecz SZCZĘŚLIWE ŻYCIE . Nie jakieś tam :" jak rozkosznie jest umierać za ojczyznę " - kto kurwa pisze teksty tych "piosenek" ??- CZY KTOŚ Z WAS SIĘ KIEDYŚ ZASTANOWIŁ ???? piosenka ckliwa i ładna ale to JAD I FAŁSZ !!!!:
GDY NIE WRÓCĘ NIECHAJ WIOSNĄ ROLĘ MĄ POSIEJE BRAT -KOŚCI MOJE MCHEM POROSNĄ I UŻYŹNIĄ ZIEMI SZMAT " - czy to nie jest jakiś masochizm ??? trupem zalatuje taki patriotyzm, zmieszany do tego zaduchem kadzideł z kościoła i trupem na krzyżu ............ ( ja nie jestem przeciw naukom Jezusa ale przeciw temu wypaczonemu kultowi śmierci jaki obecnie sie lansuje - symbol " Jezusa na krzyżu " jest czczeniem zwycięstwa żydów nad Jezusem a nie szerzeniem nauki Jezusa . Jeszcze starowiercy sensownie to przedstawiali -tam Jezus jak z obrazu siostry Faustyny - błogosławi uniesioną ręką , w ręce trzyma książkę ) .
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 14 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biedne mochery, no.
nikt ich nie rozumie Smile
dobrze przynajmniej, że jest ich tak dużo, ze znajdują zrozumienie w sobie nawzajem - inaczej skazani by byli za zagładę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 14 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@easy russian bardzo piekne sa te twoje ckliwe wizje ladu i porzadku, milosci braterskiej i wogole. Niestety to tak nie dziala. Tak sobie ktos wymyslil ze ze zjednoczonych plemion tworzyl coraz wieksze struktury i w koncu tereny przez nich zajmowane zwano "krajem". Tak bylo poniewaz ludzie byli zwiazani z ziemia na ktorej zyli i ktora ich zywila - i o ta ziemie byli gotowi walczyc. Przykro ze tego nie rozumiesz i sluchasz jakichs Trehlebowow.
Tak pozatym jedz moze w koncu do tej swojej ukochanej Rosji i zobacz jak tam patrza na patriotyzm Very Happy W narodzie to sie wlasnie pielegnuje - no chyba ze chcesz go zniszczyc to wtedy pieprzysz takie glupoty jak Ty i Tobie podobni.
Moge zrozumiec ze Wam wszystko jedno czy gadacie po rusku czy niemiecku, niestety nie wszyscy sa tacy ograniczeni.
Zobacz co sie stalo z narodem Indian z Ameryki Polnocnej - zostali zniszczeni (z 60 milionow zostalo 800 tys.). Nie byli zjednoczeni, nie rozumieli pojecia wlasnosci ziemi i tak to sie skonczylo. Oni teraz to rozumieja i pielegnuja swoja tradycje z determinacja bo wiedza co stracili.
Bez ojczyzny i narodu bedziecie bezpanskimi psami i kazdy bedzie u siebie kopal takiego ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 14 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i mam rację , czytam sobie jeszcze raz ten tekst .
Pomieszanie prawdy z obornikiem .
Cytat:
Kolejnego prania mózgu mogłam doświadczyć na zajęciach dodatkowych z Wychowania do Życia w Rodzinie. Ciekawe, temat zupełnie nie związany z polityką, ale dla chcącego nic trudnego. Rozmawialiśmy o miłości, dlaczego jej nieodłącznym elementem jest cierpienie. Pani wraz z jedną z uczennic uznała, że jest to wina naszej polskiej mentalności. „Dlaczego
...... stefani nie czytaj, zbiera mi sie na bluzgi .
......
kurwa !!!!!! przecież właśnie takie chwyty erystyczne są praniem mózgu . Ta skąd inąd ciekawa i czysta dziewczyna nie zauważa ,że wcześniej obrobili ją kościelni swoją " Jezusową nauką" i tym,że "trzeba nadstawiać policzek".
.........ja pierdolę !!!...
Przecież tak postępują nachalni akwizytorzy wkładając nogę w drzwi i zadając pytanie z rodzaju "ataku emocjonalnego ": " płaci pan kartą czy gotówką ? " ( nie dając się spokojnie ofierze zastanowić czy w ogóle potrzebuje dany produkt ) .

Równie dobrze mogę zapytać : " wolisz mieć kiłę czy rzeżączkę ? "
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkRaven napisał:
Bez ojczyzny i narodu bedziecie bezpanskimi psami i kazdy bedzie u siebie kopal takiego ...

doświadczyłeś tego?

ja myślę, że jest zgoła odmiennie.
tacy żydzi na przykład - też nie mają ojczyzny ani narodu a mają się całkiem nieźle. Smile

poza tym naprawdę myślisz, że nieomal genetyczne uwarunkowanie p.t. "polak potrafi" można tak prosto wyeliminować przy pomocy jakiegoś, chuj wie w jaki sposób niby utraconego, narodu? i tej ojczyzny..?

co to w ogóle jest naród i ojczyzna, żeby dało się to utracić?
nie wyobrażam sobie możliwości "utracenia" tych rzeczy, nawet gdyby bardzo chcieć.
więc nad czym ty człowieku biadolisz?
ojczyzna - jasne kurwa, wszyscy ją utracimy, wtedy będzie okrutna zagłada, więc wszyscy pójdźmy się dla niej zajebać - najlepiej od razu.
świry normalnie, jak z tych książek średniowiecznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobrze,a jak jakieś państwo napada na kraj w którym zyję i żyje moja rodzina i nie z winy mojego kraju ,tylko dlatego że agresor twierdzi że potrzebuje przestrzeni życiowej dla swojego narodu to co w tedy,mam to przeczekać czy walczyć jezeli mam jakieś szanse,zebrać się w grupę/armię z mieszkańcami tego kraju w którym żyję i wspólnie bronić granic przed agresorem? a jak wiem jak on postępuje z ludnością cywilną bo dochodzą słuchy że morduje,gwałci itp. to co mam czekać na śmierć? a może mam okupantowi pomagać i przejść na jego stronę żeby zachować życie?...czemu nie mam wychowywać dzieci w miłości do ojczyzny i rezygnować z patriotyzmu w czasie kiedy nasi najbliżsi sąsiedzi tego samego nie robią a wręcz przeciwnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ci teraz poradzić jak się dostosować do hipotetycznej sytuacji która na pewnie nie będzie miała miejsca?
kurwa, nie wiem stary, sorry.

jedno ci mogę powiedzieć - jak cię nasza armia weźmie do wojska i wyślą na front jako mięso armatnie, i będziesz chciał zawrócić wbrew rozkazowi, to i nasi cię zajebią.
oczywiście z pobudek patriotycznych, serce będzie im przy tym krwawić, może nawet postawią ci pomnik.
patriotyzm to ściema
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

November09 napisał:
no dobrze,a jak jakieś państwo napada na kraj w którym zyję i żyje moja rodzina i nie z winy mojego kraju ,tylko dlatego że agresor twierdzi że potrzebuje przestrzeni życiowej dla swojego narodu to co w tedy,mam to przeczekać czy walczyć jezeli mam jakieś szanse,zebrać się w grupę/armię z mieszkańcami tego kraju w którym żyję i wspólnie bronić granic przed agresorem? a jak wiem jak on postępuje z ludnością cywilną bo dochodzą słuchy że morduje,gwałci itp. to co mam czekać na śmierć? a może mam okupantowi pomagać i przejść na jego stronę żeby zachować życie?...czemu nie mam wychowywać dzieci w miłości do ojczyzny i rezygnować z patriotyzmu w czasie kiedy nasi najbliżsi sąsiedzi tego samego nie robią a wręcz przeciwnie
sprawa jest bardzo złożona i delikatna . Stare przysłowie pszczół mówi :" Jak nie można być lwem to trzeba być lisem " . Przetrwać przy najmniejszych stratach duchowych . Jakiś balans jest konieczny . Przetrwać biologicznie tracąc ducha jest bez sensu- lepiej od razu w łeb sobie strzelić , ale póki gra się toczy , nie wiesz nic do końca.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
mam ci teraz poradzić jak się dostosować do hipotetycznej sytuacji która na pewnie nie będzie miała miejsca?
kurwa, nie wiem stary, sorry


przed drugą wojną też takich mądrali była większość i się zdziwili póżniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Armia w niczym nie pomogła. Wręcz zaszkodziła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:47, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="easy russian"]
Cytat:
sprawa jest bardzo złożona i delikatna . Stare przysłowie pszczół mówi :" Jak nie można być lwem to trzeba być lisem " . Przetrwać przy najmniejszych stratach duchowych . Jakiś balans jest konieczny . Przetrwać biologicznie tracąc ducha jest bez sensu- lepiej od razu w łeb sobie strzelić , ale póki gra się toczy , nie wiesz nic do końca.


a dlaczego odmawiasz naszemu krajowi mozliwości bycia lwem? oj @easy coś czuje że propaganda przez te wszystkie lata zrobiła swoje....wytłumaczcie mi dlaczego to ten kraj nie może,nie mam prawa być równym partnerem w europie z takimi krajami jak francja,niemcy,rosja ? wytłumaczę wam dlaczego; dlatego że wszystkie siły dla których silna gospodarczo polska była by przeszkodą robiły i robią wszystko żebyście myśleli o sobie że jesteście gorsi od ruskich,niemców,francuzów...lata rusyfikacji i germanizacji i podkładania kłód pod nogi,lewacko-żydowskiej propagandy zrobiły to ze nie potraficie o swoim narodzie myśleć w kategoriach równych z innymi,ciągłe kompleksy....

@Bimi,a co z palestyńczykami,oni też są głupimi patriotami ? to posrane mózgi powinni przejść na judaizm i było by po sprawie nie? tylko wiesz jak traktowana jest ludność nieżydowska w izraelu?...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:25, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
mam ci teraz poradzić jak się dostosować do hipotetycznej sytuacji która na pewnie nie będzie miała miejsca?
Przypominam ze ta "hipotetyczna" sytuacja miala miejsce i Polska walczyla. Gdyby nie to ze patrioci walczyli szwargotalibyscie po niemiecku lub po rusku ... (wiem ze dla was to nie ma znaczenia i chetnie wyrzekniecie sie wszystkich wartosci byle zobaczyc troche kasy).

Nie wszystkim jednak jest to obojetne.
POCZYTAJ SOBIE JEDEN Z DRUGIM Historia sie powtarza jak mowi przyslowie, tylko szkoda ze nie wyciagamy wnioskow.

To co dzieje sie obecnie w Polsce to ciag dalszy tego co sie nie udalo sila - teraz sie to robi "dyplomatycznie".

@November09 nie mecz sie - nie warto, kto ma zrozumiec ten rozumie Smile

Bimi napisał:
co to w ogóle jest naród i ojczyzna, żeby dało się to utracić?
nie wyobrażam sobie możliwości "utracenia" tych rzeczy, nawet gdyby bardzo chcieć.
Widac sa to pojecia obce dla ciebie wiec nie rozumiem co chcesz tracic ? Przeciez ty nic takiego nie masz i nigdy nie miales, tobie bez roznicy gdzie zyjesz i z kim.

Btw. jesli juz o Zydach mowisz, to z nimi jest wlasnie taka historia. Jedne zrodla mowia ze nigdy nie mieli ziemi i byli koczownikami/bandytami, inne ze jakis tam skrawek mieli i stracili daaawno temu. Jakby nie bylo zostali wypedzeni i na przestrzeni wiekow wypracowali techniki przetrwania. Kladac nacisk na patriotyzm wlasnie i wspolny cel - jako NAROD - tego w nich nienawidzimy Smile Tak tak. Masz to przed oczami a nie dostrzegasz.
Potrafisz bluzgac na ojczyzne i patriotyzm, a jednoczesnie podniecasz sie innym narodem i dziwisz sie ze oni moga - oni moga bo rozumieja Smile
Niestety, postawa jaka reprezentujesz jest dosc powszechna w obecnej Polsce i watpie czy wyniknie z tego cos dobrego. Ale nie przejmujcie sie, bawcie sie dobrze opluwajac nasze wartosci i zyjcie sobie z waszymi Trehlebowami czy innymi obcymi w ICH krajach Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkRaven napisał:
Bimi napisał:
mam ci teraz poradzić jak się dostosować do hipotetycznej sytuacji która na pewnie nie będzie miała miejsca?
Przypominam ze ta "hipotetyczna" sytuacja miala miejsce i Polska walczyla. Gdyby nie to ze patrioci walczyli szwargotalibyscie po niemiecku lub po rusku ...
Misiek, z tego co się orientuję to akurat z Ruskimi, koniec końców, przegraliście - ci swoją droga też was wychujali, wykorzystując do własnych celów, własnie przy pomocy patriotyzmu.
Zanim to się jednak stało, patriotyczna warszawska elita bohatersko popełniła spektakularne samobójstwo, przy okazji rozpierdalając całe miasto i narażając wielu normalnych cywilów, którzy mieli to powstanie oraz wasz dziecinny patriotyzm totalnie w dupie - bo mieli mózgi.
Przedupiliście najpierw z Niemcami, a potem z Ruskimi bo i Angole was wydymali piosenkami o makach na monte casino i innych bogu rodzicach.
I mimo to nie szwargotam po rusku ani nikt mnie "u siebie" nie kopie... więc ta twoja apokaliptyczna wizja jakoś się kupy nie trzyma - kolejny objaw tego żeś paranoik, bo patriotyzm to paranoja, choroba - nic zdrowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

November09 napisał:
@Bimi,a co z palestyńczykami,oni też są głupimi patriotami ? to posrane mózgi powinni przejść na judaizm i było by po sprawie nie? tylko wiesz jak traktowana jest ludność nieżydowska w izraelu?...

Jeśli są patriotami, robią to dla jakiejś "ojczyzny", to są głupimi - tak samo zresztą jak żydzi, że się tam męczą. Bo na krainę mlekiem i miodem płynącą to mi ta Palestyna nie wygląda. Syjoniści psychopaci sprzedają żydom patriotyczne religijny brainwash, a ci głupi jak Polacy dają się zabijać broniąc czegoś co im w ogóle nie jest potrzebne do szczęścia. O wiele lepiej, przede wszystkim bezpieczniej, mieliby w Ameryce, Europie, Australii, czy choćby w Chinach - walczą jak debile z Arabami chuj wie po co.

Jeśli ktoś walczy o odzyskanie swojej ziemi, domu, czy nawet o zemstę - to naturalny instynkt, nie mający żadnego związku z patriotyzmem. Z tym, że w dzisiejszych czasach o wiele częściej walczy się te rzeczy z własnym rządem, niż z obcym - pogódź się z tym.

Czas się obudzić, zbrainwashowany mocherku, chyba że dalej chcesz być dymany przez swą cudowną ojczyznę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:27, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej dyskusji jedno jest pewne i przyznają to obie strony - dajemy się ruchać bez mydła jak mało kto. A czy to jest winą czy może zasługą patriotyzmu i naszej mentalności to już inna kwestia.
Nasi sąsiedzi nawet rurę z gazem budują po dnie Bałtyku, choć to drogie i upierdliwe. Dlaczego? Nasze położenie geograficzne to z jednej strony przekleństwo a z drugiej - niewyobrażalna i niewykorzystana szansa... Dlaczego ciągle stoimy w miejscu?

Wydaje mi się, że u nas patriotyzmu jako takiego nie powinno się wpajać zbyt bezpośrednio i patetycznie. Te smutne rocznice, te nadęcie i zadęcie - to nie działa. Bycie dumnym z klęski - to Polak potrafi. A jebać to!
Trzeba budować silną gospodarczo Polskę a patriotyzm sam przybierze normalną formę.
Tylko kto? I z kim? I jak?

...czarno widzę Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lori
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 11:36, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wszyscy ci Rosjanie , Polacy, Niemcy sa z tej samej rodziny

Laughing buahahaha chyba cie popierdoliło człowieku. Tak sie składa że każdy z nich ma inny jezyk, inna kulture, a co ważniejsze - inną mentalność, inna wrażliwość i inne podejście do zycia. Co wyraźnie widać w waszych postach. To, że istnieją różne narody, języki, kultury, religie to nie jest jakiś spisek chuj wie kogo, to jest tak samo naturalne jak różne gatunki zwierząt. Ludzie sie różnią i tyle. Dlatego powstały państwa. Oczywiście mówie tu o normalnych państwach jak Polska, Węgry, Szwajcaria czy tam Holandia a nie o twojej ukochanej Matuszce, która powstała w bandycki sposób, dlatego pewnie wydaje ci sie, że wszystkie państwa tak powstały. Ale to już twój problem, że jesteś tak ograniczony. Ten Trehlebov zamiast poszerzać ci horyzonty najwyraźniej je mocno ograniczył i nie widzisz rzeczy takimi jakimi sa.
Twierdzisz, ze wszyscy ludzie są braćmi, tak? I jednocześnie twierdzisz, że patriotyzm jest nic nie warty, bo w krytycznych sytuacjach ludzie powinni sie sprzedawać każdemu okupantowi byleby ocalić życie, tak? I widzisz tu jest sprzeczność.
Bo zaprzedanie sie agresorowi oznacza kablowanie sąsiadów na sąsiadów, mordowanie ich i ograbianie.
I bynajmniej mnie to nie dziwi, że masz takie poglady. Smile Wspominałeś, że jesteś tutejszy, a to wyjaśnia wszystko.
tak sie składa, że wiem w jaki sposób postępują tzw. "tutejsi". Są lojalni wobec każdego państwa do czasu aż przychodzi inne. A jak przyjdzie to mordują i grabią kogo popadnie, byle tylko sie przypodobać, ocalic życie i osiągnąć jak najwięcej. Czy takie postępowanie oznacza wg ciebie " Jak nie można być lwem to trzeba być lisem "? Sądząc po twojej pogardzie dla Polaków... najwyraźniej.
I ty piszesz, ze jesteś uduchowiony.. LOL Very Happy
Cytat:
Sprawcami napadów i mordów na ziemiach północno-wschodnich II RP byli przede wszystkim Białorusini (czytaj: tutejsi) i Żydzi. Z wielu przykładów tych ekscesów chciałbym przybliżyć dwa ukazujące niejako w sposób modelowy ich przebieg i mechanizmy. Pierwszy to mord na oficerach polskich w Buchowiczach niedaleko Kobrynia (Polesie), który media słusznie określiły mianem małego Katynia pod Kobryniem&;. 22 lub 23 września 1939 r. na skraju wsi Buchowicze zatrzymała się grupa kilkunastu oficerów WP. Po kilku godzinach zaatakowali ją miejscowi chłopi ; Poleszucy; podburzeni przez tamtejszych komunistów. Napastnicy byli uzbrojeni w widły, łopaty i strzelby... Dwa dni później, 23 września 1939 r., w okrutny sposób zostało zamordowanych ośmiu osadników z pobliskiej osady Budowla, których milicja aresztowała 20 września 1939 r. na polecenie złożonego z miejscowych Białorusinów Komitetu Wiejskiego w Obuchowie18... Nieznanym aspektem stosunków polsko-białoruskich jest proces konfiskaty mienia należącego do Polaków i przekazywanie go ludności białoruskiej... Polacy mieli w pamięci antypolskie wystąpienia, mordy, napady, rewolty z września 1939 r., w których Białorusini odegrali istotną rolę. O nastrojach ludności polskiej świadczy m.in. raport wysłannika KG ZWZ występującego pod pseudonimem ;, który na przełomie 1941 i 1942 r. odwiedził kilka powiatów Polesia (drohiczyński, brzeski, kobryński) badając możliwości rozwinięcia działalności konspiracyjnej przeciwko Niemcom. Autor raportu zauważył, że ludność polska Polesia żyła przede wszystkim pragnieniem ukarania miejscowych chłopów prawosławnych (Poleszuków), Żydów i Ukraińców za mordy, grabieże i działania dywersyjne, jakich dopuścili się przeciwko Polakom i instytucjom państwa polskiego po 17 września 1939 r.

Z tego fragmentu widać, że groźniejsi są ludzie bez świadomości narodowej. Tacy nie czują zadnej więzi i empatii, dlatego bez mrugnięcia okiem zrobią wszystko, co im władza każe, obojętnie jaka, byle tylko przetrwać. Rozpisywanie sie o innych mordach nie ma najmniejszego sensu. Dodam, że w wielu przypadkach odpłaciliśmy sie im pieknym za nadobne:
Cytat:
w raportach polskiego podziemia z Polesia napisanych w kwietniu 1944 r. znalazły się również informacje o strachu Poleszuków przed odpowiedzialnością karną za mordy popełnione w 1939 r., którą musieliby ponieść w przypadku powrotu państwowości polskiej na Polesie... liczne — bo obejmujące kilkaset osób — przypadki samosądów i denuncjacji Białorusinów kolaborujących z władzą sowiecką do niemieckich władz okupacyjnych. Dokonywali ich Polacy w celu dokonania zemsty na współpracownikach władzy sowieckiej mających często na sumieniu zbrodnie na ludności polskiej.
Innym czynnikiem, jaki uniemożliwił współdziałanie polsko-białoruskie był konflikt o ziemię pomiędzy ludnością białoruską, obdarowaną ziemią skonfiskowaną Polakom, a właścicielami tej ziemi czyli ziemianami. Ci ostatni po rozpoczęciu okupacji niemieckiej „Zachodniej Białorusi” wracali do swoich dawnych majątków i domagali się zwrotu zagrabionego mienia. Powodowało to liczne konflikty z białoruskimi chłopami, w których po stronie ziemian niejednokrotnie opowiadały się niemieckie władze okupacyjne


Cytat:
mam ci teraz poradzić jak się dostosować do hipotetycznej sytuacji która na pewnie nie będzie miała miejsca?
kurwa, nie wiem stary, sorry.

Ja pierdole jakie trudne pytanie, "Co trzeba zrobić kiedy ktoś na kraj napadnie i cie morduje".
Poczytajcie sobie tutaj:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_zamojskie
Jakos chłopi z Zamojszczyzny wiedzieli co trzeba robić, a nie byli tak "oświeceni" jak wy. Wystarczył im patriotyzm. Dzieki temu
Cytat:
Łącznie wysiedleniami zamierzano objąć całkowicie 696 osad jednak wskutek sprzeciwu polskiego ruchu oporu w powstaniu zamojskim zdołano wysiedlić 293 wioski.
Powrót do góry
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karkołomny napisał:
Nasi sąsiedzi nawet rurę z gazem budują po dnie Bałtyku, choć to drogie i upierdliwe. Dlaczego?

Dlatego że panika jaką wywołały "polskie siły prawicowe" w związku z nitką gazociągu Jamalskiego, raz na zawsze odstręczyła od jakichkolwiek poważnych przedsięwzięć .
Wystarczy poczytać to co w tamtym czasie pisała polska prasa.A pisała że przy pomocy urządzeń gazociągu ruscy będą nas szpiegować ,nasyłać agentów,zakłócać polskie systemy telekomunikacyjne i wogóle wszystko sparaliżują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
Karkołomny napisał:
Nasi sąsiedzi nawet rurę z gazem budują po dnie Bałtyku, choć to drogie i upierdliwe. Dlaczego?

Dlatego że panika jaką wywołały "polskie siły prawicowe" w związku z nitką gazociągu Jamalskiego, raz na zawsze odstręczyła od jakichkolwiek poważnych przedsięwzięć .
Wystarczy poczytać to co w tamtym czasie pisała polska prasa.A pisała że przy pomocy urządzeń gazociągu ruscy będą nas szpiegować ,nasyłać agentów,zakłócać polskie systemy telekomunikacyjne i wogóle wszystko sparaliżują.


Ej, no chyba oni nie są tak głupi albo tchórzliwi. Po prostu Niemcy zawsze się lepiej dogadywali z Kacapami i tyle. I jedni i drudzy zawsze chcieli nas ujebać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak mówisz, że "niemcy i ruscy zawsze chcieli nas ujebać" to co właściwie masz na myśli?
że chcieli was ujebać? nas - mnie też? kogo konkretnie?
czy to raczej jakaś kolejna nacjonalistyczno-brainwashowa metafora?

mi się tam nigdy nie zdarzyło żeby niemiec, czy ruski chciał mnie "ujebać" - w przeciwieństwie do wielu polaków.
a młody to ja już nie jestem - swoje przeżyłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
jak mówisz, że "niemcy i ruscy zawsze chcieli nas ujebać" to co właściwie masz na myśli?
że chcieli was ujebać? nas - mnie też? kogo konkretnie?
czy to raczej jakaś kolejna nacjonalistyczno-brainwashowa metafora?

mi się tam nigdy nie zdarzyło żeby niemiec, czy ruski chciał mnie "ujebać" - w przeciwieństwie do wielu polaków.
a młody to ja już nie jestem - swoje przeżyłem


I znowu muszę ryzykować zmniejszenie limitu postów...
Twoja wypowiedź jest albo nieprzemyślana albo całe życie żyłeś pod kloszem. Na lekcjach historii tez chyba spałeś albo wagarowałeś.
A za komuny jeździłeś do Niemiec Zachodnich? Trzepanko na granicy i poniżanie przechodziłeś? Łapówek ruskim policjantom nie dawałeś za przekroczenie prędkości, którego nie było?
A historycznie - cały okres komuny i uzależnienia od kacapów....A pakt Ribbentrop Mołotow?
To wszystko dowody przyjaźni???
Nie, no, stary do dupy taka dyskusja...
Słuchaj, w jednym masz rację - najboleśniejsze jest to, że najbardziej to sami Polacy chcą siebie ujebywać. Wliczając w to Ciebie - nie dziw się, że tylu by cię chciało ujebać też bo ujebujesz innych chuj wie za co.
Jesteś najlepszym przykładem polaczka. Nie Polaka ale właśnie szujowatego polaczka.
Nie wiem jak było kiedyś i kto i za co chciał cie ujebać...
Poza milicją, zomo i esbecją to wtedy wokół mnie byli sami życzliwi ludzie. Nie wiem, może miałem szczęście. Teraz jest znacznie gorzej...

ps. a obiecałem sobie, że nie będę więcej łba nadstawiał... ale co tam, wiosna idzie to i czasu na pierdoły mniej będzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karkołomny napisał:
Twoja wypowiedź jest albo nieprzemyślana albo całe życie żyłeś pod kloszem. Na lekcjach historii tez chyba spałeś albo wagarowałeś.
A za komuny jeździłeś do Niemiec Zachodnich? Trzepanko na granicy i poniżanie przechodziłeś?

Hehe, to żeś wyjebał.
Jakby przyjąć twoją idiotyczną definicję tego czym jest "ujebywanie" to trzeba by stwierdzić że najbardziej ujebują nas Amerykanie - ci to dopiero poniżają na granicach. A Żydzi podobno też nieźle trzepią - Niemcy Zachodnie to przy tym pikuś, zaufaj mi.

Natomiast to że ruskiemu milicjantowi dałem łapówkę za to ze nie wypisał mi mandatu - to też nie znaczy że mnie "ujebał". Rzekłbym że wręcz przeciwnie... Gdzieś ty się chował, że nie rozumiesz tak podstawowych kwestii?

A Mołotow to ten on koktajli, nie?
Zajebisty - zobacz ile dobrego zrobił dla ludzkości; nawet ci wasi patriotyczni samobójcy z Warszawy korzystali z jego patentów. Laughing
To co się czepiasz chłopa - polityk jak każdy, a na pewno więcej osiągnął niż ten twój kurwa Macierewicz, Ziobro czy inny żydowski patriota kryptopedał z PiSu - ci najlepiej co potrafią robić to dawać dupy akurat tym co szarych Polaków dymają najbardziej, do tego z użyciem nieustannego patriotycznego prania mózgów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

November09 napisał:
.............
a dlaczego odmawiasz naszemu krajowi mozliwości bycia lwem? oj @easy coś czuje że propaganda przez te wszystkie lata zrobiła swoje....wytłumaczcie mi dlaczego to ten kraj nie może,nie mam prawa być równym partnerem w europie z takimi krajami jak francja,niemcy,rosja ? .............
postaram sie wytłumaczyć - choć ręce opadają.

"naszemu krajowi", " naszego kraju " ,"naszej ojczyzny ..............
........................." OJCZYZNĘ SZARPAĆ DEKLINACJĄ i judzić kolorowym godłem i mamić historyczną racją ".... czy ktoś rozumie te słowa Tuwima ? http://www.youtube.com/watch?v=N_SuTh2fyxs&feature=related .

EDYCJA: polecam początek tego filmu - tamten Naród też od lat " mamią kolorowym godłem, szarpią "ojczyznę" deklinacją" http://www.youtube.com/watch?v=qY454tVz4Og



To nie ja mam sprany łeb propagandą "November" lecz Tobie w głowie przeskakują "bat-sektory" ( właśnie mam kłopot z komputerem ,co rano mi szaleje - inne porównanie :użytkownicy gramofonów wiedzą jak to jest gdy zarysuje się płyta i zamiast odtworzyć pełen zapis robi nagle -tyk-pomijając jeden "okrąg " zapisu i kontynuuje z pominięciem ).
Jeśli dopuścisz do siebie myśl ,że NASZA OJCZYZNA jest większa niż ten skrawek ziemi (owszem- pięknej ) w okolicy Wisły to zaczynasz pojmować. Dziś w zaślepieniu , w pijanym widzie i panice lewa ręka dźga nogę czy brzuch tego samego tułowia .
Czy powstańcy Warszawscy ( chwała im za odwagę - tego nie neguję ) poczuli się przez chwilę lwami ? Na pewno tak. Ale nie mieli wglądu całościowego- zaufali zdrajcom i wykrwawili się NIESKUTECZNIE !!! Ja nie neguję , warto walczyć gdy jest szansa ale popełniać samobójstwo jest głupotą. Dowódcy , którzy rozpalili Powstanie Warszawskie ( i masę innych ) byli zdrajcami ( bo o głupotę ich nie posądzam) .

Decydująca bitwa nas czeka -November - rzecz w tym by ( jak słusznie zauważyła gdzieś "stefani" ) nauczyć się historii i nie popełniać tego samego błędu .

Dziś nie mamy świadomości KTO jest prawdziwym wrogiem . Jesteśmy napuszczani na siebie wzajem - to jest naszym nieszczęściem i głupotą.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lori napisał:
Cytat:
Wszyscy ci Rosjanie , Polacy, Niemcy sa z tej samej rodziny

Laughing buahahaha chyba cie popierdoliło człowieku. Tak sie składa że każdy z nich ma inny jezyk, inna kulture, a co ważniejsze - inną mentalność, inna wrażliwość i inne podejście do zycia. Co wyraźnie widać w waszych postach. To, że istnieją różne narody, języki, kultury, religie to nie jest jakiś spisek chuj wie kogo, to jest tak samo naturalne jak różne gatunki zwierząt. Ludzie sie różnią i tyle. Dlatego powstały państwa. Oczywiście mówie tu o normalnych państwach jak Polska, Węgry, Szwajcaria czy tam Holandia a nie o twojej ukochanej Matuszce, która powstała w bandycki sposób, dlatego pewnie wydaje ci sie, że wszystkie państwa tak powstały. Ale to już twój problem, że jesteś tak ograniczony. ..................................

ponieważ nie szczędzisz mi wyzwisk więc i ja ci napiszę :
jesteś debilem . Tacy jak ty zasługują na to by po raz kolejny "powtarzać lekcję historii ". Widzisz to co chcesz widzieć. Moje lekcje historii to nie jakieś tam wydumki z internetu - mój dziadek przeszedł cały szlak bojowy z Andersem , najpierw w 1939 dostał sie do Bolszewickiej niewoli . Po przejściu do Iranu dziadek - wielki , silny chłop- ważył 48 kg. Pod koniec życia czasem powtarzał :" Anders nasz oszukał " .

Jeśli jesteś w stanie zrozumieć słowo czytane to czytaj http://translate.google.pl/translate?js=.....SAV_DZ.htm W 1938 Gestapo miało podpisane tajne porozumienie z NKWD . Te całe "państwa " , które wymieniasz to teatr dla takich tumanów jak ty szukających prostych rozwiązań i tak naprawdę mających "kibolską" mentalność- to znaczy szukających komu tu przyjebać a myśleniem sie juz nie trudzą, bo to bardzo boli.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Szkoła dla Lemingów - Z życia młodego Mohera
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile