W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przyszłość gorszych klas?   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3635
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:09, 12 Lut '11   Temat postu: Przyszłość gorszych klas? Odpowiedz z cytatem

Za publikacją w:
http://www.sfora.pl/W-calej-Europie-powstaja-getta-dla-ludzkich-smieci-a29142

"Zamknijmy męty społeczne w "wioskach dla szumowin" - proponuje Geert Wilders, szef holenderskiej Partii Wolności, na której głosach wisi mniejszościowy rząd w Hadze. - Śmieci trzeba trzymać razem" - donosi wyborcza.pl.
Kim są owe szumowiny? To według polityka ludzie notorycznie zakłócający spokój społeczny. Najpewniej imigranci i ich potomkowie.

KOLEJNE GETTA DLA ROMÓW>>

Kłopotliwe dzielnice w miastach, gdzie najczęściej zdarzają się burdy i przestępstwa, zamieszkiwane są bowiem głównie przez imigrantów - tłumaczy serwis.
Recydywiści mają być eksmitowani z mieszkań do kontenerów. Gdy problemy sprawiają młodzi ludzie, wyrzucać powinno się całe rodziny.

MUZUŁMANIE NAPADLI NA KOŚCIÓŁ>>

W 2006 r. władze Amsterdamu postawiły w dzielnicy portowej sześć tanich domków dla kłopotliwych lokatorów. Podobne osiedla od ponad dziesięciu lat powstają w Danii - wylicza wyborcza.pl.
Podobne osiedla planują już władze kilku miast w Polsce. Kontenerowe osiedla dla alkoholików i tych, którzy nie płacą czynszu, mają powstać w Gdańsku i Poznaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nihil novi




Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 12 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w nowym świecie to nas czeka...gojów nie przydatnych dla nowego świata
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rusty




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 12 Lut '11   Temat postu: Re: Przyszłość gorszych klas? Odpowiedz z cytatem

Cham napisał:

Kontenerowe osiedla dla alkoholików i tych, którzy nie płacą czynszu, mają powstać w Gdańsku i Poznaniu.

i zajebiście, wyłapać i zamknąć bydło! byle z daleko od mojego osiedla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 12 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale po co? Takie getta czy favele tworzą się automatycznie, wynika to z rynku nieruchomości, który skutecznie tym steruje. Wysokość czynszu, cen gruntu mi mieszkan skutecznie tworza getta i klasyfikują warstwy społeczne. U nas jeszcze nie tak, ale na zachodzie kod pocztowy ma znaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 13 Lut '11   Temat postu: Re: Przyszłość gorszych klas? Odpowiedz z cytatem

Rusty napisał:
Cham napisał:

Kontenerowe osiedla dla alkoholików i tych, którzy nie płacą czynszu, mają powstać w Gdańsku i Poznaniu.

i zajebiście, wyłapać i zamknąć bydło! byle z daleko od mojego osiedla.

alkoholików nie bronie!
ale zapewne dostrzeżesz problem kiedy pewnego pięknego dnia ktoś w sejmie ustanowi prawo mówiące o tym że np szumowiną i śmieciem jest ktoś kto nie zarabia 1000 zł a moze 2 a może 3 tyś... a może rudy? a moze kulawy? a może twoje dziecko jest lub będzie niewidome - więc posiadasz nie odpowiednie chore i skażone geny? może powinno się ciebie sterylizować byś ich nie rozprzestrzeniał a może zamknąć w takim getcie? a moze twe IQ nie przekracza pewnego pułapu i wg nowego prawa które tak cie cieszy to ty staniesz się mętem i szumowiną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 13 Lut '11   Temat postu: Re: Przyszłość gorszych klas? Odpowiedz z cytatem

Cham napisał:


KOLEJNE GETTA DLA ROMÓW>>


Getta to oni sami sobie robia.
Oni potrafia ze wszystkiego zrobic ruine.
Nie dbaja o swoje i tyle.
Z sympatii do Romow szybko wyleczysz sie odwiedzajac Slowacje, Wegry lub Rumunie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 14 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już pisałem, getta tworza się same. Imigranci nie znający języka, biedni i niewyksztąłceni. Gdzie oni się osiedlą. Kupią sobie mieszkanko na Wiejskiej? Czy wynamą na troszkę apartamencik w centrum?

Tak jak Polscy emigranci, którzy czesto na początku mieszkali w najgorszych dzielnicach Londynu, Berlina czy Amsterdamu. Jednak ci Polacy którzy chcą się asymiliować korzystają z danej im szansy, darmowych szkół językowcyh, kursów i pomocy socjalnej, ci Polacy też prędzej czy poźniej przeprowadzają się do lepszych (czyli droższych) dzielnic.

Ci natomiast ktorzy twierdzą, że "Holendrzy bulgoczą i ja ni bede mowił "huje morgen" na dzień dobry", albo "te angole to leniwe pizdy, nie bede sie uczył angielskiego bo na budowie nie trza", albo "nie po to moj łociec walczył an wojnie, żebym sie tera Niemieckiego uczył". Wszystkie te teksty, mniej lub bardziej dosłownie, słyszałem sam.

Ci ludzie wlaśnie będą tworzyć małe getta. Bedą się osiedlali w tanich i często niebezpiecznych osiedlach, co ogranicza możlwiości rozwoju. i kółko sie zamyka. Jedyne co ma sens to stwarzać okazje wyrwania się z zaklętego kręgu tym, ktorzy tego naprawde chcą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 14 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike - racja święta !Sam byłem bardzo wielu takich sytuacji podczas mojego 5letniego pobytu w UK."Jak chce ze mną rozmawiać to niech się polskiego uczy"itp. itd.A jak trzeba było iść do banku i tłumaczyć albo załatwić mu jakiś child benefit itp. to najlepsi koledzy i od razu piwo stawiali.Tylko, że ja chodziłem tam na kursy językowe i czytałem bajki dla dzieci na początku-po 2 latach miałem zdane już kilka egzaminów z języka.Piwo piłem z Angolami bo mi więcej pomogli niż jakikolwiek Polak tam.A Polaków którym się nie chciało uczyć kasowałem jak za zboże za tłumaczenia.Proste.
Tak właśnie się tworzą getta i w wielu wypadkach - (tak zgadza się politycy zawsze będą mieli podejście jak naziści-bo wg. mnie polityk,nazista,kapłan(nie ważne jakiego wyznania) to jedno i to samo prawie._-powstają one z własnej woli przebywających tam-I to jest O.K.
Ale sztuczne twory - tak jak chcą tego Holendrzy - nie powinny powstać nigdy!!To już zakrawa na pierwsze podejście do exterminacji docelowo delikwentów.
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20438
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 14 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wilders to debil - może co najwyżej pomarzyć o popularności jak dziś ma w Polsce niejeden inny debil, choćby Macierowicz.

Lata do USA, żeby protestować przeciw powstaniu meczetu obok ruin WTC - rozbi sobie z tego kampanię. Więc jak zdebilały musi być jego elektorat, że się jeszcze nie pokapował, że twierdzenie iż WTC wysadzili islamiści jest równie idiotyczne co historyjki Macierewicza o tym jak "kontroler naprowadził ich na śmierć"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3519
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:21, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

realista, szkopul widzisz jest w tym, ze miejscowi tez w gettach mieszkaja mimo, ze znaja jezyk. Wszedzie na Zachodzie sa getta i zawsze byly !!! Wcale te getta nie skladaja sie z samych emigrantow. Emigrantom z Europy, czesciej powodzi sie lepiej po kilku latach jak miejscowym.

W dzisiejszych - kolorowych czasach, jest glupota izolowac sie w dobrych dzielnicach. Juz w wielu krajach afrykanskich biala rasa sie o tym przekonala. Wszyscy zostali wysadzeni w powietrze !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:44, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

realista

Ja ma IDENTYCZNE doświadczenia z UK. Byłem 2 lata w latach 1998 – 1999 (przed wejściem Polski do EU więc realia były trochę inne czyt. wszyscy pracowali na czarno )

POLSKI KOŚCIÓŁ :
Zaraz po przyjeździe udałem się do Polskiego kościoła podziękować za szczęśliwą podróż. W Polskim kościele panowała ścisła segregacja tj. ławki z przodu były zajęte przez tzw. stara polonię a dalsze dla tzw. młodej emigracji. Jako, że spóźniłem się na mszę i nie wiedziałem o tym podziale jak usiadłem w jednej z pierwszych ławek jak Pan Bóg przykazał i zostałem poinformowany, że ławka ta jest zajęta dla jakieś tam rodziny. Jako, że trendy laicyzacyjne dotknęły już angielską polonię w kościele było dość mało ludzi ale nikt z nowych nie śmiał usiąść w pierwszych ławkach zarezerwowanych dla tzw. starej polonii. W trakcie mszy weszła do kościoła młoda dziewczyna w zaawansowanej ciąży z chłopakiem / mężem Pakistańczykiem. Cały kościół patrzył na nią z nieukrywaną pogardą. Jej pojawienie się na mszy było głównym tematem spotkania po mszy, stara polonia podchodziła jeszcze do tego jako tako z wyrozumiałością ale ludzie którzy przyjechali do Anglii przed kilkoma dniami rzucali max kur…. i szmatami etc.

NIE ROZMAWIAJ Z POLAKAMI.
Nie długo po tym zdarzeniu spotkałem w Anglii koleżankę która była tam już od dłuższego czasu. Zacząłem się dopytywać : jak żyć w tej Anglii gdzie znaleźć pracę etc. Koleżanka udzieliła mi następującej odpowiedzi : nigdy nie rozmawiaj z Polakami, nigdy nie mówi gdzie mieszkasz ani jaką masz wizę etc. Po powrocie do mieszkania w którym mieszkałem zadzwoniłem do Polski do Naszej wspólnej znajomej z informacją że Nasza wspólna znajoma ma paranoję. Całej rozmowie przysłuchiwała się moja ciotka tłumacz w home ofice i opowiedział mi taką historię : w UK istniej specjalny numer telefony pod którym możesz zadzwonić i zadenuncjować ZA PIENIĄDZE lub charytatywnie nielegalnych emigrantów lub / i osoby które takowym wynajmuję dom lub mieszkanie. Zgadnijcie jaka nacja najczęściej kablowała ? Moja ciotka jako tłumacz uczestniczyła w nalotach na takie zamieszkałe przez emigrantów domy. Uczestniczyła w deportacjach prawie wszystkich nacji świata ale tylko jedna z nich kablowała na sowich tj. deportując Polaków non stop słyszała gadki w stylu : Pani powie żeby Nas puścili to my wskarzemy innych emigrantów i ich miejsca pracy w będziecie mieć innych do deportacji a Nas puścicie. Nagminne było wciskanie banknotów deportującym urzędnikom w nadziei, że pozwolą uciec. W Anglii byłem około 2 lata, na moje miejsce miała przyjechać moja kuzynka i kiedy spotkaliśmy się przed wyjazdem zadała mi te same pytania co ja koleżance spotkanej na początku pobytu i powiem szczerze po dwóch latach pobytu w Anglii nie umiałem powiedzcie nic innego niż : nigdy nie rozmawiaj z Polakiem bo prędzej czy później zrobi Cię w ch…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
realista, szkopul widzisz jest w tym, ze miejscowi tez w gettach mieszkaja mimo, ze znaja jezyk. Wszedzie na Zachodzie sa getta i zawsze byly !!! Wcale te getta nie skladaja sie z samych emigrantow. Emigrantom z Europy, czesciej powodzi sie lepiej po kilku latach jak miejscowym.

W dzisiejszych - kolorowych czasach, jest glupota izolowac sie w dobrych dzielnicach. Juz w wielu krajach afrykanskich biala rasa sie o tym przekonala. Wszyscy zostali wysadzeni w powietrze !


Goska, powiedz na jakiej podstawie tak twierdzisz?

W gettach mieszkają ci, którzy wpadli w zamknięty krąg i nie chcą skorzystać z wędki jaki dają te panstwa, wolą od czasu do czasu wpierdolić rybe opłacaną przez "społeczeństwo". Ktoś kto awansuje spoelcznie i materialnie, automatycznie przeprowadza się do lepszej dzielnicy. Nie wiesz tego? Czy BMW 750i rocznik 2011 w chujewej dzielnicy należy do: A) Uczciwego właściciela firmy transportowej, posiadającego flotę ciągników siodłowych Scania oraz naczep-chłodni Krone, uczciwie palcącego swoim pobratymcom jeżdżącym dla niego? B) Chłopaka z półświatka, który oficjalnie posiada szczoteczkę do zębow i stare gacie?

Masz wypowiedzi emigrantów, byłych emigrantów, ja sam byłem emigrantem i mieszkałem w paru Europejskich krajach i jak widziałem murzyna obwieszonego łańcuchami jadącego Mercedesem SLK 30 km/h z muzyką na full, to domyślałem się, że to nie jest inzynier. A Ty skad bierzesz swoje opinie, jeśli można wiedzieć? Getta skladają się z reguły z emigrantów lub ich potmoków, którzy już owszem, znają język.

Co do "izolowania się w bialych dzielnicach" to ci Afrykanerzy, o których piszesz, nie zostali "wysadzeni w powietrze" bo sie izolowali, tylko dlatego, ze przestali się izolować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3519
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 17 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W latach kryzysu, kiedy nie mozna sprzedac posiadlosci za cene, ktora sie zaplacilo, to demoluje sie czasami caly obszar dla uzyskania odszkodowania. Tak sie tez stalo np. w Poludniowej Afryce, kiedy biali odchodzili od wladzy. W Zambii stalo sie tak samo, a teraz kryzys jest wszedzie i kazdy wybieg jest dobry, zeby uzyskac pieniadze. Bardzo czesto ubezpieczenie mieszkania przewyzsza jego wartosc rynkowa, bo w ogole mozna nie sprzedac !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przyszłość gorszych klas?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile