W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Strony groźne dla zdrowia?   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 4485
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:33, 11 Lut '11   Temat postu: Strony groźne dla zdrowia Odpowiedz z cytatem

Ostrzeżenia w sprawie opętania, czarów i klątw

"Nasz Dziennik": Strony internetowe zawierające treści okultystyczne mogą narażać przeglądające je osoby na wpływy demonów i na opętanie – ostrzegają egzorcyści.

W internecie często można natknąć się na strony poświęcone m.in. okultyzmowi, czarom, kartom tarota, rzucaniu i znoszeniu klątw za drobną opłatą czy wreszcie poradom dotyczącym praktyk okultystycznych i magii. To wszystko naraża coraz większe grono osób na wpływy demonów, a – zdaniem egzorcystów – korzystanie z tego typu stron może być bardzo niebezpieczne i naraża młodych ludzi na opętanie przez szatana.

Internet jest dziś powszechnym narzędziem i mądre korzystanie z niego nie przynosi nikomu szkody, a wręcz przeciwnie – może stanowić bogate źródło wiedzy. Należy jednak pamiętać, że w internecie nie wszystko jest dobre i warte naszej uwagi – ostrzega gazeta.

Więcej w "Naszym Dzienniku".


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ostrzezen.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jelonek




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:12, 13 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opętanie przez Szatana? Przecież od kilkudziesięciu lat wmawiają nam, że czary, duchy i zielone ludziki nie istnieją, a przynajmniej nie na naszej planecie.

Nie tyle chodzi o opętanie co nieświadome uleganie obcym wpływom. Strony internetowe tak samo jak telewizja mogą zawierać przekazy podprogowe nakłaniające nas do jakichś czynności. Na YouTubie pełno jest filmów mających wprowadzić widza w stan hipnozy. W filmach głoszących tzw. "prawdę" takich jak "Zeitgeist", czy "Ilumminati" również są obrazy i dźwięki mające na celu bardziej poruszyć widza w celu jeszcze większego przekonania go do głoszonych racji. Myślę, że nie należy się tego bać, trzeba tylko nauczyć się takie rzeczy dostrzegać. Gdy będziemy je zauważali nie będą one miały na nas tak dużego wpływu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adullam




Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:40, 22 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To teraz uważajcie!

Watykan już wie: "Szatan boi się JP2 i sprzeciwia się jego beatyfikacji."
Nie ma prawdziwych nieprzyjaciół Jana Pawła II, był on tak dobry, że ich nie miał. Często jednak szatan, który nienawidzi go jako wcielenie dobra, może mieć zły wpływ na porządnych ludzi albo ludzi Kościoła, by stawali na przeszkodzie. Jednym słowem nie wykluczam, a nawet uważam za prawdopodobne, ze szatan nie chce beatyfikacji Jana Pawła II, swego wielkiego wroga - mówił w wywiadzie dla portalu pontifex.it włoski egzorcysta ks. Gabriele Amorth. Egzorcysta przyznał, że często używa imienia polskiego papieża podczas egzorcyzmów. Jak reaguje szatan? Staje się jeszcze bardziej brutalny. Reaguje jeszcze żywiej niż wtedy, gdy słyszy imię Ojca Pio - twierdzi ksiądz. Nienawidzi go i mówi: tego Jana Pawła II nienawidzę jeszcze bardziej niż ojca Pio - opowiada egzorcysta. I dodaje: "bo szatan boi się wszystkiego, co ma związek ze świętością". Jego zdaniem beatyfikacji Jana Pawła II nie sprzeciwiają się ludzie, lecz właśnie szatan.

Ot cała tajemnica dlaczego to tak długo trwało....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:06, 22 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adullam napisał:
To teraz uważajcie!

Watykan już wie: "Szatan boi się JP2 i sprzeciwia się jego beatyfikacji."
Nie ma prawdziwych nieprzyjaciół Jana Pawła II, był on tak dobry, że ich nie miał. Często jednak szatan, który nienawidzi go jako wcielenie dobra, może mieć zły wpływ na porządnych ludzi albo ludzi Kościoła, by stawali na przeszkodzie. Jednym słowem nie wykluczam, a nawet uważam za prawdopodobne, ze szatan nie chce beatyfikacji Jana Pawła II, swego wielkiego wroga - mówił w wywiadzie dla portalu pontifex.it włoski egzorcysta ks. Gabriele Amorth. Egzorcysta przyznał, że często używa imienia polskiego papieża podczas egzorcyzmów. Jak reaguje szatan? Staje się jeszcze bardziej brutalny. Reaguje jeszcze żywiej niż wtedy, gdy słyszy imię Ojca Pio - twierdzi ksiądz. Nienawidzi go i mówi: tego Jana Pawła II nienawidzę jeszcze bardziej niż ojca Pio - opowiada egzorcysta. I dodaje: "bo szatan boi się wszystkiego, co ma związek ze świętością". Jego zdaniem beatyfikacji Jana Pawła II nie sprzeciwiają się ludzie, lecz właśnie szatan.

Ot cała tajemnica dlaczego to tak długo trwało....


Swoją droga ksiunc Amorth ma bardzo ciekawy zawód. Egzorcysta... rozmawia z diablem. Ale ciekawe jak to naprawde dziala?

Moim zdaniem samo opetanie musi mieć zajebisty grunt. Tak gruntują nasza psychikę od najmłodszych lat, wtąłczajac nam "prawdy" o Bogu i religii w domu, kosciele i szkole (nawet w przedszkolu). Chodzimy do kościoła, będąc do tego zmuszani czesto i tam dalej gruntują w nas, powtarzając mantry o posluszeństwie, oddaniu, bezwarunkowej wierze.

Potem przychodzi moment otrzeźwienia, pod wpływem wiedzy, rozmyślań lub innego człowieka i człowiek na ciwile staje się ateistą, czyli wolnym człowiekiem.

U jednych ta chcwila trwa nanosekunde, bo już po chcwili poddają się, nie potrafią pokonać uwarunkowan w głowie, często silnie wspieranych przez najbliższe środowisko.

U innych ten stan trwa długo... bardzo długo, ale poniewaz nie zrobiono porządku w głowie z uwarunkowaniami wtłoczonymi przez kler, to osoba taka prędzej czy później odczuje spięcie wewnętrzne, rozterki, zwarcie. I tacy ludzie właśnie wchodząc na strony internetowe, lub nawet nieświadomie przysłuchując sie rozmowom o takim zabarwieniu, są narażeni na atak "opętania" czyli wewnętrznego kofliktu przekonań, tak silnego, ze traci się nad sobą kontrolę. To jak konflikt oprogramowan w maszynie.

U trzecich, którzy kontrolują swoje myśli, jest ok.

Jest jeszcze czwarta grupa, ludzie bedący zaangazowani w Kosciół, ale tak skutecznie zagłuszający swoje myślenie i wątpliwości, ze następuje tu konflikt w druga stronę. I tu tez moze nastapić "opetanie"

Taki egzorcysta jest potrzebny, to jak informatyk, ale taki specyficzny! Ten informatyk ma wyłączność na oporogramowanie marki "Kościół" Sp z o.o. , więc on wie jak "naprawić" takie problemy, na czym czesze niezła kasę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matanjah




Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:26, 22 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się zastanawiam, czy nie ma jeszcze jednej grupy, być może najmniejszej, a jednak najtrafniejszej, która potrafi w tym całym syfie odnaleźć coś najbardziej zbliżonego do prawdy. Wydaje mi się, że niektórzy ludzie z tego forum, którzy tak zaciekle biją innych biblią po głowie są (podejrzewam nieświadomie) ludźmi, którzy działają dla całej machinady kościoła bardzo dobrze. Rzecz chyba w tym, że stawiają wszystkie swoje slowa, jako opozycje do kościoła zwanego `powszechnym`. Jeżeli kościół karze się spowiadać, to oni, że nie, jeżeli karze święcić wielkanoc, to oni, że nie, jeżeli karze się ubierać tak, to oni, że inaczej. A tutaj raczej chodzi o odnalezienie swojej drogi, a nie opozycji, do już istaniejącej. My wszyscy, razem z Tobą @Mike jesteśmy zakażeni tym pieprzonym kościelnym wirusem i każdy radzi sobie z nim jak może. Jedni będą się totalnie sprzeciwiać samemu kościołowi, a inni całej religi. Wydaje mi się, ze tylko niektórzy pójdą pomiędzy tym i znajdą Prawdę. Nie mając żadnych argumentów za tym, czy istnieje bóg, czy nie istnieje pozostaje mi wieżyć, że Prawda Nas wyzwoli. Wink
_________________
Masz się wkurwić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 22 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matanjah napisał:
A ja się zastanawiam, czy nie ma jeszcze jednej grupy, być może najmniejszej, a jednak najtrafniejszej, która potrafi w tym całym syfie odnaleźć coś najbardziej zbliżonego do prawdy. Wydaje mi się, że niektórzy ludzie z tego forum, którzy tak zaciekle biją innych biblią po głowie są (podejrzewam nieświadomie) ludźmi, którzy działają dla całej machinady kościoła bardzo dobrze. Rzecz chyba w tym, że stawiają wszystkie swoje slowa, jako opozycje do kościoła zwanego `powszechnym`. Jeżeli kościół karze się spowiadać, to oni, że nie, jeżeli karze święcić wielkanoc, to oni, że nie, jeżeli karze się ubierać tak, to oni, że inaczej. A tutaj raczej chodzi o odnalezienie swojej drogi, a nie opozycji, do już istaniejącej. My wszyscy, razem z Tobą @Mike jesteśmy zakażeni tym pieprzonym kościelnym wirusem i każdy radzi sobie z nim jak może. Jedni będą się totalnie sprzeciwiać samemu kościołowi, a inni całej religi. Wydaje mi się, ze tylko niektórzy pójdą pomiędzy tym i znajdą Prawdę. Nie mając żadnych argumentów za tym, czy istnieje bóg, czy nie istnieje pozostaje mi wieżyć, że Prawda Nas wyzwoli. Wink


Cóż, to są tylko subiektywne obserwacje i każdy ma inne. Jednak, jeżeli rozmawiamy o faktach to niestety, prawda jest bardzo gorzka. Prawda, fakty, pokazują jaskrawo manipulacje Kościołow i cięzko rozsądnie z tym polemizować, czy przedstawić sensowny kontrargument, prawda?

Tutaj też, jak we wszystkich tamatach opętania, okultyzmu i wiary, można wysnuć pytanie, czy jesteś opętany przez całkiem niezależną siłe, czy też jest to wewnetrzany konflikt ukształtowanego światopogladu w kontrze do Twoich obserwacji. Czy uciekajac przed instytucjonalnym Kosciołem, nie dajesz ciągle upustowi pierwszemu z uwarunkowan jakie w Ciebie na siłę wtłoczono? Przytłaczającej potrzebie wiary?

Ja też mam potrzebę wiary, bo w mojej podświadomości jest program, kótry od czasu do czasu się odzywa. Tyle, ze ja jestem świadomy swoich ograniczeń i pracuje nad tym by poznać prawdę, bo jak zajebiście by było zwalić wszystko na Boga i prosić go o coś, jak sie uda podziękować, jak nie uda to dojść do wniosku, ze za slabo się modliłem Smile Oszukując się raczej tam nie dojdę.

Czyli nawet jak nie idziesz ich drogą, to możesz nią iść, bo oni byli jednymi z pierwszych, którzy Cię kształtowali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matanjah




Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 22 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, ja nie mówię o tym, że skoro Ci nie idzie, to znaczy, że słabo się modliłeś. Właśnie o takie ograniczenie mi chodzi. Być może Trehlebov ma rację, tudzież jest jej bardzo blisko. Nie mówi on on tym, że to, w co my wierzymy, że bujdą, ale mówi o tym, że całkowicie źle to widzimy i zamiast posłuchać samych siebie słuchamy tego, co niosą nam reklamy, które codziennie mijamy. Potrafie czytać fotograficznie (jak pewnie sporo nieświadomych osób), jednak przeszkadza mi to tylko, bo czytam wszystkie reklamy jakie widzę. Co prawda szybciej się uczę za granicą nowych języków, ale tutaj w naszym grajdołku wszystko mną manipuluję. Narzuca wręcz swoją wizję i interpretacje świata.

Czwarta Droga o której mówię, to jest coś, czego chyba nie da się wyjaśnić, nie będąc na niej. Podejrzewam, że to stan podobny do ciągłego medytowania, tudzież pełnej świadomości otoczenia. A zamiast tego mamy tylko dwójmyślenie.
_________________
Masz się wkurwić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Strony groźne dla zdrowia?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile