W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

CiN was wita  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 6411
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 05 Lut '11   Temat postu: CiN was wita Odpowiedz z cytatem

Dobry, na imię mi Marcin za niecały miesiąc skończę 16-tkę. Denerwuję mnie ten zasrany przycisk "lubię to" i lekceważenie mnie i nas ze względu na te 2 ostanie cyfry w dacie urodzenia:95. Mam nadzieję poszerzyć światopogląd i dowiedzieć się czegoś co jednak będzie miało jakiś sens
To tyle powodzenia i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 11 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 11 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malinoski




Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 11 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Masz tyle w metryce co mój młodszy syn. Nie ma lekceważenia bracie, będziesz tak jak on zmieniał świat, bo tak trzeba. Tak jak ja próbowałem i, mam nadzieję, mimo że się starzeję, nie wymiękam. Grabula!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 11 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czołem Very Happy
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 11 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malinoski napisał:
Cześć! Masz tyle w metryce co mój młodszy syn.

a dasz sobie rękę uciąć, że to nie jest twój młodszy syn? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Malinoski




Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 12 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie przyjechał do mnie na wieś, to go mam na oku. Ale coś klepie na laptopie, tak że głowy hehe dać nie mogę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 12 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co ty chcesz od tej daty ja mam końcówkę 75 i zamienił bym ją na 95 Wink
...Witaj
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już rocznik 95 ma 16 lat? Jak ten czas zapierdala...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:25, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
Nie wiem co ty chcesz od tej daty ja mam końcówkę 75 i zamienił bym ją na 95 Wink
...Witaj

Nie chce nic, chętnie zatrzymałbym czas, właśnie teraz. Tylko denerwują mnie zatwardziali mędrcy, ślepo wierzący w to co wierzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 15 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CiN napisał:
Tylko denerwują mnie zatwardziali mędrcy, ślepo wierzący w to co wierzą.

to pokaż im, że się mylą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:04, 16 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
CiN napisał:
Tylko denerwują mnie zatwardziali mędrcy, ślepo wierzący w to co wierzą.

to pokaż im, że się mylą.


Ktoś tu ma podpis w stylu "jeśli kłócisz się z idiotą to znaczy, że on robi to samo" chyba nie chce nikomu nic udowadniać tym bardziej na siłę. Jestem już tak sceptycznie nastawiony do zmieniania kogoś nawet tych na których mi zależy, że coraz mniej zaczynam wierzyć w to. że kiedyś się to uda. Bardzo zaciekawił mnie ten tekst o żydach(6mln=270k), gdyż sam myślałem że coś jest na rzeczy. Podałem ten tekst kumplowi, który czyta dużo książek historycznych jest w miarę oczytany i raczej interesuje się historią. Okazało się, że jestem jebnięty bo czytam jakieś strony, których nikt nie zna, a moje źródło informacji to "typ z forum". Pieczątkę można zrobić w 1 dzień itp. no i stwierdził, że wierzy podręcznikom. Powiedziałem, że jedyne czym się różni ten typ z forum od autora podręcznika to akceptowanie tego przez państwo i prosta logika czego państwo nie chce pokazać tego nie pokaże. Jednak moje dążenia można porównać do pracy syzyfowej. Znudziła mi się bezproduktywna dyskusja i ją zakończyłem. Generalnie podsumowałem mu ją tak: podaję ci wszystko na tacy, a ty nawet nie chcesz podnieść kopuły, a dyskusja z tobą to jakby przekonanie daltonisty, że czerwony jest czerwony a nie zielony.
Niestety ludzie mają, już tak głęboko zakorzenione pewne "wartości", "prawdy" i przekonania, że to wygląda jak rozmowa z owym daltonistą. Pisząc to doszedłem do wniosku, że przecież była na przestrzeni wieków literatura cenzurowana, nie puszczana w obieg. Ale teraz przecież wszystko jest git, a demokracja kończy się wtedy gdy płacimy podatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 16 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@CiN
Zmiany ludzi nie dokonasz terapią szokową. Niestety musisz ich posterować tak samo jak zostali już wcześniej zaprogramowani. Powoli serwuj informacje bez sugestii, bez komentarzy. Utożsamiaj się ze słuchaczem przyznając mu często rację i jak już zwracasz mu uwagę to rób to z chirurgiczną precyzją. Tak by niezauważalnie został przeprogramowany. Nie możesz tak od razu przebić bańki bo wywoła to reakcję obronną (atak na przekonania). Powoli bo się rozpierdoli.
Narka Smile.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 16 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie.
Możesz im tylko powiedzieć: jest tak i tak... i sobie pójść.
Koleś jak to zrozumie po latach to sam do ciebie przyjdzie, a wtedy będziesz już miał mega respekt. Smile
A jak nie zrozumie - jego strata, będzie miał gorzej w życiu, bo ci co wiedzą mniej prawie zawsze mają gorzej.
Informacja jest cenna niczym pieniądz - jeśli ktoś jej nie chce to jego strata, nie twoja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 16 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już od jakiegoś czasu zacząłem właśnie się składać do tej metody, którą wy opisujecie. Ale myślałem, że z kimś kto jest w miarę inteligentny można podyskutować, ale mówię z jego opisu wyglądało jakbym był w jakiejś sekcie Very Happy. Ludzie nie lubią, gdy im się coś narzuca dlatego trzeba to robić tak by nie byli tego świadomi. A trudno jest przecież uznać za kłamstwo coś co ci się wpaja od urodzenia. Tylko, dobrze żeby osobom, którym to zaserwuję jeszcze to przeczytały, bo generalnie podchodzi się do tego ze sceptyzmem. Może kiedyś przestanie mnie boleć cudza nieświadomość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 17 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mind control składa się wiele czynników(dlatego ważne jest robić to w realu):
- Gestykulacja rękoma
- Przyjazne spojrzenie
- Uśmiech
- Rozpoczynając temat zazwyczaj zaczynaj od stereotypów utartych w świadomości systemu, żeby słuchacz odczuł zgodność, później dopiero nawiązuj do swoich tez
- Kiwaj głową na tak nawet jeśli się z nim nie zgadzasz
- Gdy ktoś próbuje być dowcipny to śmiej się z jego żartów dowartościowujesz go w ten sposób.
- Obrazki! Pokazuj im z początku obrazki, jakieś animacje z telefonu lub krótkie filmiki. Są łatwo przyswajalne i przykuwają większą uwagę (tak jak chociażby mój migający avatar).

Przypatrz się jak to robią kosiarze umysłów z telewizji - sporo się od nich możesz nauczyć. Do tego poczytaj sobie co nie co o NLP a w szczególności zwróć uwagę na "zakładanie kotwic".
Rzadko nawiązuj do religii (na początku) i nie wylewaj na wierzch całych swoich ideologii, bo na to fanatycy są szczególnie uczuleni.

Gdy już słuchacz przyzna ci racje to złapałeś Checkpointa. Od tego punktu warto zacząć kolejną informacyjną podróż (tylko ubieraj to w różne słowa).
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 17 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.pznamazowszu.ehost.pl/nlp.htm czy chodziło ci o to w związku z zakładaniem kotwic ??
_________________
Brak człowieczeństwa jest dzisiaj człowieczeństwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:55, 18 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek może być, ale są to jednak bardzo szczątkowe informacje. Przeczytaj lepiej jakąś książkę, rób to powoli i oszczędzaj energię (technika tenisisty).
Pozdro
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


CiN was wita
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile