W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
narkotyki- alternatywa czy polapka?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1416
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nvtru




Dołączył: 27 Lis 2020
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 16 Mar '21   Temat postu: narkotyki- alternatywa czy polapka? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie nad pewna rzecza. Czy uzywanie narkotykow jest czyms antysystemowym czy moze to polapka dla ludzi alternatywnie myslacych?
No bo rzeczywistosc, gdy zazywa sie narkotyki jest bardziej znosna. Z drogiej strony lamie sie narzucone przez wladze prawo, z czego mozna wnioskowac, ze dziala sie slusznie. Jak to jest wedlog Was? Czy to sluszne i prawdziwie antysystemowe zazywac rozne nielegalne substancje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:36, 17 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest systemowe, tylko zrozum czym system jest i dlaczego jest.

"Legalne" i "nielegalne" nie pokrywa się z "dobre" i "złe". Jak sięgasz po "nielegalne" to "psujesz biznes" określonym ludziom, bo idziesz do konkurencji.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:07, 17 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież nawet pisząc tutaj jest autokorekta pisowni. Nie wiem dlaczego takie byki walisz. Ani merytorycznie ani stylistycznie nie do zniesienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 17 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regularne zażywanie narkotyków niszczy zdrowie fizyczne i psychiczne, nie idź tą drogą Smile
"narkotyki, narkotyki, złoty strzał i są wyniki" Wink
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nvtru




Dołączył: 27 Lis 2020
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 17 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli jednak "dobre" panstwo chroni nas przed "zlymi" narkotykami. Czy moze warto spojrzec na to jakos inaczej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 17 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nvtru napisał:
czyli jednak "dobre" panstwo chroni nas przed "zlymi" narkotykami. Czy moze warto spojrzec na to jakos inaczej?

Zdecydowanie warto na to spojrzeć inaczej. Z tym, że ty oczekujesz prostej odpowiedzi na źle sformułowane pytanie. Narkotyki nie są złe, ani dobre, albo są dobre będąc zarazem złe Wink .
Jest tu tyle tematów o "narkotykach", że powinieneś znaleźć odpowiedź na nurtujące cię pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2574
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 17 Mar '21   Temat postu: Re: narkotyki- alternatywa czy polapka? Odpowiedz z cytatem

nvtru napisał:
....Z drogiej strony lamie sie narzucone przez wladze prawo, z czego mozna wnioskowac, ze dziala sie slusznie. Jak to jest wedlog Was? Czy to sluszne i prawdziwie antysystemowe zazywac rozne nielegalne substancje?


Też się kiedyś na to łapałem. Sprytnie zamaskowany syndrom zakazanego owocu, oni wiedzą, że to tak działa i chcą żebyś brał. Fajnie to obrazuje scena w mieście legalnego narkotyku w filmie "Interstate 60" (w Polsce miał tytuł "Ale jazda").
Tu masz fajną scenę z polskim dubbingiem:

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 18 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czosnek był zagrożeniem dla firm farmaceutycznych i próbowano go zdelegalizować..

mnie to rozwaliło, bo jak się kłóciłem z ojcem mojej pierwszej żony i zapytałem czy by ją zadenuncjował, gdyby wiedział, że jara MJ (a tak było) i powiedział, że TAK... to w emocjach spytałem "a jak czosnek zdelegalizują to też?"
i powiedział, że też..

tak tylko z życia
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 776
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 18 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre narkotyki nie są złe.
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:20, 19 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dużo jest nieprawd na ten temat w "świadomości powszechnej". Najpierw potrzebna edukacja, potem dialog. Inaczej się nie da.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 776
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:03, 19 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co racja to racja... A edukacja bez zajęć praktycznych -to żadna edukacja. Very Happy
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:42, 22 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele substancji z którymi nie warto wchodzić w kontakt. Nawet raz. Ale każdy ma własny Rozum i powinien z niego korzystać, a nie jacyś kolesie decydują za innych czym można się truć a czym nie.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:01, 22 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po narkotykach i alkoholu leje sie z dupy jak z syfonu, tak mi kolega opowiadał Cool
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:48, 23 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bzdur ci naopowiadał.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 24 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:14, 24 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sie spi, to traci sie kontakt z rzeczywistoscia. Nie zal tego czasu na spanie. Troche ludzi jednak zaluje, ze trzeba spac. Jest ich malo.

Nad narkotykami zastanawia sie sporo ludzi. Brak zyciowych pasji wpedza ludzi w odlot. Nie ma nic gorszego jak nuda i brak partnera zyciowego. Bardzo rzadko spotyka sie przyjaciol. Pelnia zycia zalezy od rozmow i dzialan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 25 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie, wie ktoś może czym zastąpić alkohol i dragi , czym sie można odurzać ? Coś co by na wątrobe nie siadało no przejebane, nie moge pić i nie moge ćpać, co ja teraz zrobie ? nawet nie potrafie se tego wyobraźić jak od mlodzieńczych lat cały czas na bani.
to co ja mam robić, moja psycha tego nie wytrzyma, na pewno jest jakieś wyjście z tej chorej sytuacji. Może faktycznie trzeba zacząć od jakiejś terapii i co w między czasie ? Rolling Eyes
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 25 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierownik napisał:
Ludzie, wie ktoś może czym zastąpić alkohol i dragi , czym sie można odurzać ? Coś co by na wątrobe nie siadało no przejebane, nie moge pić i nie moge ćpać, co ja teraz zrobie ? nawet nie potrafie se tego wyobraźić jak od mlodzieńczych lat cały czas na bani.
to co ja mam robić, moja psycha tego nie wytrzyma, na pewno jest jakieś wyjście z tej chorej sytuacji. Może faktycznie trzeba zacząć od jakiejś terapii i co w między czasie ? Rolling Eyes


Seks, odurzanie się dźwiękiem, medytacja, stany transowe, możesz tez świadomie wpędzić się w stany psychotyczne, maniakalne - zależy pod jakim kątem behawioralnym jesteś „spierdolony” Wg ogolno przyjętych norm hmm terapia? - pol roku antynarkotykowej mam na karku i tylko dowiedziałem sie o mechanizmach zaprzeczenia ktore generują określone emocje bądź na odwrót. Generalnie Nie chce mi się tu robić wywodów, wiec po krótce - jak już wszedłeś do niebezpiecznej kapliczki to na zawsze w niej pozostaniesz. To co teraz odczuwasz to tzw „żal po stracie” niewątpliwie jedna z gorszych emocji osób uzależnionych, ponieważ wyraża tęsknotę za wychwytem zwrotnym serotoniny. A tak z psychotropów to polecam zestaw:

Zestaw detoksykacyjny / zdjęciowy od stymulatow i alko (2 tyg minimum)

- Asertin z rana (na dzień 25mg lub 50mg) pobudzający antydepresant
Później żeby zniwelować te pobudzenie koło 18 godz
- Doxepin (ogolno przyjęty antydepresant nocny ale ja wale po południu żeby przygotować organizm do snu)
Następnie po kolacji, po kąpieli
-hydroxysinium 25mg minimum,Ale polecam 50 od razu, czasami możesz przyjebać kontrę przeciwzapalnym ibuprofenem albo paracetamolem na rozluźnienie Z tym ze z rana next day asertin ładuj już od 4 rano jak chcesz o 8:00 funkcjonować jak człowiek.

- w skrajnych przypadkach na bezsenność - Ketler (50mg lub 100mg) - ale uwaga zmiata cie z powierzchni ziemi a rano masz po nich „kaca” w sensie jak przyjebiesz se koło 23:00 to na drugi dzien jak wstaniesz powiedzmy o 7-8 to dopiero o 12 nie jesteś tym zajebany (po dwóch mocnych kawach ofc)

Xanaxu, oxazepamu, diazepamu nie polecam bo uzależniają


Jak masz głosy, omamy, schizy itp to przeciwpsychotyczne (nie neuroleptyk) - PERAZIN

Neuroleptyki: haloperidol (przypadki skrajne gdy już odklejasz się od rzeczywistości) - tylko do tego zaopatrz się w przeciwpadaczkowy Pridinol i w chun wody wraz z elektrolitami bo haloperidol wykręca stawy i będziesz wygięty I wysuszony jak 100 chuji bez tego.

Neuroleptyk - Neurotop - gówno zamulacz Sraczka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 08 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebujesz ino czystej wody i jedzenia, aby żyć własnym życiem. Trud zdobywania tegoż aby móc posiadać czas dla kreowania własnego świata jest celem samym w sobie. Dlaczego większość populacji żyje na północy? To pytanie retoryczne dla tych którzy wiedzą kim są.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


narkotyki- alternatywa czy polapka?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile