W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moda na nielubienie policji  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4201
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 17:18, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ciekawe gdzie sieją takich przychlastów.


Kto rodzi takich kretynów i oszołomów jak Ty matole M8
I nie wpierdalaj się jak rozmawiam z bimim. Nie pchaj się między młot a kowadło. A młotem jest bimi oczywiście Smile
Powrót do góry
peyot
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 18:38, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaczy, że Ty to kowadło? Wiesz, młotkiem można przynajmniej zrobić coś pożytecznego a w kowadło to się tylko wali jak bęben Very Happy.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przychlast napisał:
co bredzę? co bredzę? nikt nie przewidział dwóch wojen światowych, auschwitza,
a zobacz co się teraz dzieje z KK - jest w opłakanym stanie, uderzają w rodzinę,
legalizacja pedofilii to kwestia czasu, homo-homo już zwycięża, geje i lesbije już
w niektórych miejscach "mogą wziąć ślub", aborcja dozwolona, 2 mln ćpunów w Rosji,
zamieszki a Afryce - Algieria, Tunezja, Egipt, cyklon Yasi w Australii, powódź w Australii,
trzęsienie ziemi na Haiti, lawiny błotne w Brazylii, powodzie w Pakistanie, powódź w Europie
2010r. ( w tym Polska maj 2010r. ), HIV króluje wraz z seksem i wyuzdaniem, pełno ćpaczy i alkoholików, przekręty na wysokich szczeblach władzy, w policji, afery hazardowe, ptasiej grypy, oszustwa wszelkiego rodzaju, Sri Lanka zalana i wiele innych państw w czasie tragicznego tsunami - i co, na świecie jest dobrze, gdzie chroniczny głód cierpi prawie 1 mld ludzi?

Tylko głupiec twierdzi, że jest dobrze.

Jesteś głupcem bimi?
Albo, czy myślisz, że jest dobrze?

to czy jest dobrze, czy nie, nie ma żadnego związku z tym o czym rozmawialiśmy.
dlaczego zmieniłeś temat?

przyszłość rysuje się nieciekawie - to fakt, ale to nie znaczy że zmienia to postrzeganie teraźniejszości.
a ta jest okrutna, taka, że polska policja jest nielubiana bo nie robi kompletnie nic aby być lubiana. za to wiele by być nielubiana.
wiesz, to bardzo delikatne określenie stanu faktycznego - w rzeczywistości w grę wchodzi śmierć, więzienie, pobicia i inne takie...
możesz się zasłaniać prawem, ale tak samo prawem zasłaniali się ubecy inwigilujący opozycję na komuny. prawo nie może być wymówką dla człowieka który ma mózg i sumienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jedenras
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 23:29, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przychlast a czy widząc jak inny policjant popełnia drobne wykroczenie np drogowe wlepiłbyś mu mandat? A czy kolege z patrolu aresztowałbyś gdyby popełnił przestępstwo?

nielubienie policji bierze się z tąd ze wymagają przestrzegania prawa samemu tego nie robiąc

oczywiście są wyjatki ale takie wyjatki nie awansuja i musza sie podporzątkowywac starszym stopniem.

CHWDP czyli Chwała Wszystkim Dobrym Policjantom zawsze to im mówie i sie wsciekają nie wiedzieć czemu .

Mam na osiedlu takiego barana z policji z ktorym mamy wojne i zapewniam Cie ze to nie jest dobry policjant .
Powrót do góry
python
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 23:51, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja spotkałem dobrego policjanta , nie wierzy we wszystkie te pierdoły, ustawy, mówi wprost, że chorzy ludzie prawo uchwalają, ludzie którzy nie mają kontaktu z rzeczywistością. Wstąpił do policji bo nie przyjęli jego podań do straży pożarnej i kilku innych służb publicznych. Na razie jest normalny i mam nadzieje, że mu to nie przejdzie. Miałem też kiedyś kumpla tytuował się wszędzie, że jest najlepszym przyjacielem i takie odnosił wrażenie w środowisku w którym się poruszał. Ufałem mu i go lubiłem tak samo jak większość jego znajomych. Potem wstąpił do policji odjebało mu momentalnie, naszą przyjaźń zatąpiła mafia (przyp.bimi). Pała pale nie równa .
Powrót do góry
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 09:47, 07 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przychlast a czy widząc jak inny policjant popełnia drobne wykroczenie np drogowe wlepiłbyś mu mandat? A czy kolege z patrolu aresztowałbyś gdyby popełnił przestępstwo?


Takich rzeczy się u nas nie robi, po prostu ze względu na zawodową solidarność. I tak jak Watykan nakazuje tuszować pewne sprawy, tak i nasi panowie na włościach ( czytaj: komendanci ) i ich psy ( policjanci różnej maści ) nie chcą, aby nieprzyjemne sprawy wychodziły na światło dzienne. Ja się temu nie dziwię, a policjanta, który złamał prawo to hmm raczej pozostanie bezkarny.
Prawa gliny nie ustalają, więc nawet chore prawo musimy egzekwować - wiem, że wydaje się to często głupie. Ale tak to już jest.
Cytat:

Przychlast a czy widząc jak inny policjant popełnia drobne wykroczenie np drogowe wlepiłbyś mu mandat? A czy kolege z patrolu aresztowałbyś gdyby popełnił przestępstwo?


A słyszałeś o policjancie, który ostatnio sam chciał sobie wlepić mandat? Czyż nie jest to śmieszne?
I czy dać mandat? Bardzo trudne pytanie. Ostatnio komendant policji za wykroczenie drogowe ( może znajdziecie odpowiedni artykuł ) dostał nie mandat, a pouczenie, bo odwołał się od tej decyzji do innego komendanta, a fotoradar cyknął ...

Ja powiem wam tak: policjanci nie wykańczają się nawzajem mandatami itp. Dopiero jak pies zaczyna głośno szczekać w komendzie, bo się np. dopatrzył nadużyć, mobbingu etc. etc. to zaczyna być niewygodnym kundlem, którego kopniakiem wywala się na zbity ryj. Oto jak jest. W międzyczasie dorzucą ci pedofilię, jazdę po pijanemu, narkotyki podrzucą - do wyboru do koloru. A nie daj Boże trafisz do celi z tymi, których tam posadziłeś - wtedy jesteś ugotowany. Więc trzeba spokornieć, jeśli chcesz pracować jako pałarz.

Cytat:
nielubienie policji bierze się z tąd ze wymagają przestrzegania prawa samemu tego nie robiąc


I tak i nie. Jedni łamią prawo nagminnie, inni przestrzegają. Tylko my częściej widzimy zły obraz policji rysowany przez media.
Cytat:

oczywiście są wyjatki ale takie wyjatki nie awansuja i musza sie podporzątkowywac starszym stopniem.


W końcu ktoś to powiedział ... Wink
Cytat:

Mam na osiedlu takiego barana z policji z ktorym mamy wojne i zapewniam Cie ze to nie jest dobry policjant .


Możesz rozwinąć?

Cytat:
a ta jest okrutna, taka, że polska policja jest nielubiana bo nie robi kompletnie nic aby być lubiana. za to wiele by być nielubiana.
wiesz, to bardzo delikatne określenie stanu faktycznego - w rzeczywistości w grę wchodzi śmierć, więzienie, pobicia i inne takie...
możesz się zasłaniać prawem, ale tak samo prawem zasłaniali się ubecy inwigilujący opozycję na komuny. prawo nie może być wymówką dla człowieka który ma mózg i sumienie.


Prawda jest taka, że prawo chroni gliny, nawet jeśli nie przestrzegają prawa. Tyle.
Powrót do góry
jedenras
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 21:53, 07 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prawda jest taka, że prawo chroni gliny, nawet jeśli nie przestrzegają prawa. Tyle.


Czyli jednak mafia

Dla mnie ważnym aspektem jest czy policjant traktuje wszystkich równo Czyli jak zatrzyma jakiegos gościa w gajerku a gośc przeskrobał cos poważnego to czy traktuje go jak przestepce ?
I czy jak podchodzi do młolata który nic nie zrobil to czy z gory nie traktuje go jak winnego .

No ten ode mnie z osiedla to pionek prasowy ale gra nie fer . Kilka pokoleń mieszkających na moim osiedlu dbało zeby bylo ono bezpieczne i kulturalne zeby zadne cygany i inni nieporzadani sie "tu" nie zadomawiały śa zasady które wszyscy respektuja tylko nie on wprowadził sie i odrazu bije hamstwem od niego jest parking on ma 2 auta ale jedno tylko po to zeby sobie zajmowac miejsce dla 2 swojego auta i czasami to przesada juz pojedzie gdzies na weekend i zostawi tak auto ze 3 miejsca zajmuje baran . Długo by opowiadać .

kiedyś nam powiedział " Ja tylko w pracy jestem policjantem poza nią jestem człowiekiem" czyli psy to nie ludzie logiczne nie Smile

ale nasyła na nas kolegów jakichś młodziaków a My znamy chyba prawo lepiej niż oni i zawsze sie kompromitują

i takie sytuacje przez jednego człowieka sprawiaja ze kilkaset osób na osiedlu nie lubi policji więć Ludzie nie lubia policji na ich własne życzenie

Zapominacie że to Wy jesteście dla Nas i za nasze pieniądze .
Powrót do góry
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:25, 08 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko ja nie jestem policjantem, tylko jako pan przychlast podszyłem się pod glinę i chciałem też poznać Wasze opinie na temat policji, a widzę, że są one bardzo negatywne Smile Ogólnie to lubię wkładać kij w mrowisko i podgrzewać atmosferę.

Ogólnie podsumowując Naszą dyskusję w tym temacie, to płyną z niej następujące wnioski:
- policjanci to psy, nie ludzie, węszą, tropią, wszędzie wciskają nosa
- są bezkarni i oni mogą łamać prawo, a nie ponioszą za złamanie przepisów prawnych ( które każdy powinien przestrzegać ) żadnych konsekwencji
- często się przypieprzają do niewinnych obywateli
- są chamscy i agresywni, klną, biją ludzi
- są mordercami, przez nich giną niewinni ludzie
- są darmozjadami, nie robiącymi nic pożytecznego, dostają pieniądze od podatników
- nie wykrywają wszystkich przestępstw, a rzeczywista wykrywalność ze statystyk mija się z prawdą ( tak jak inne policyjne statystyki )

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Powrót do góry
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 04 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W TYM LOKALU NIE OBSŁUGUJEMY FUNKCJONARIUSZY POLICJI, ORAZ ICH RODZIN



Myślę że, tak samo jak akcja góralskie veto, akcja powinna nabrać tempa. Wspierajmy szczytną ideę toruńskiego przedsiębiorcy poprzez rozgłaszanie, polubienia, oraz zwykłe ludzkie "dziękuję (porządnie się Pan zachował)".

https://torun.naszemiasto.pl/torun-byczy.....c3-8163833
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 19:23, 06 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przychlast napisał:
co bredzę? co bredzę? nikt nie przewidział dwóch wojen światowych, auschwitza,
a zobacz co się teraz dzieje ............

obie wojny były ściśle zaplanowane już w 17 wieku. Ba! odbyła sie nawet
"próba generalna" (testowanie zachowań - w tym również
wspomniane przez Ciebie obozy koncentracyjne, Hitler nie był tu pionierem).
Sprawdź sobie hasło "wojny Burskie"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojny_burskie
Po pierwszej wojnie światowej kilku mądrych ludzi już wiedziało, że
będzie kontynuacja. jakiś mądry generał niemiecki powiedział:
jest to rozejm na jakieś 20 lat".
Kilku dowódców w Rosji też zdawało sobie sprawę, że 2 WW
jest kwestią czasu i dzięki ich działaniom (przygotowanie kadry)
ZSRR tę wojnę wygrało.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 07 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Pierwszej Wojnie Swiatowej bylo jeszcze z kim walczyc. Polakow byla masa i polowa Polakow ta wojne wygrala. W tej wojnie zwyciezyla Polska. Kiedy wybuchla IIWS w 1939 roku, to juz nie bylo z kim walczyc. Polowe Polakow znowu przepolowiono. Mala garstka Polakow walczy do dzisiaj, bo IIWS nigdy sie nie skonczyla. W maju 1945 roku podpisano tylko kapitulacje Niemiec, ale w 1957 roku, Niemcy znowu dostali bron, a do tej poryZydzi z UB i gygany z SB wyniszczali narody Europy i swiata. W Polsce dzialaltez horda Przedwolskiego, ktora jako emigranci rznie Polakow do dzisiaj. Produkuje nielegalnie bron i stara sie zdobyc wladze w Polsce jako cala rodzina. Sa to najwyzej czteroklepkowce. To jest ta polska Jechowa, za ktora prawnie jest kara smierci.

Hasla "wojna zimna" - "wojna goraca", kraza od 1952 roku. W latach 70-tych nazywalo sie to redukcja uzbrojenia, a od 2001 roku sa proby nowych broni. Jak to sie skonczy, to nikt nie wie ? Zrobmy spowiedz ostateczna , to moze bedzie zmatwychwstanie !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:56, 03 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.facebook.com/100011251929044/videos/1323193658065686
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moda na nielubienie policji
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile