W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moda na nielubienie policji  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4179
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:18, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie jestem psem tylko człowiekiem, który prawdy się nie boi.


jesteśmy w oczach wielu dobermanami - stoimy na straży naszej wspólnej ojczyzny, węszymy i tropimy, bo taka jest nasza praca, no ale cóż skoro wy się policji wstydzicie. Mimo że odpieprza każdego roku ogromną robotę, której wy nie doceniacie. Powiedz wprost - chcesz zlikwidować polską policję? Byłoby jeszcze gorzej bez nas niż teraz jest. Więc się ciesz, że w ogóle coś takiego jak policja istnieje.
Nie musisz doceniać naszej pracy - niepotrzebna mi laurka od Ciebie ( zresztą niewiele warta, można by się nią ewentualnie podetrzeć lub spalić w piecu ). Nie szukam poklasku, a zwłaszcza z Twojej strony.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przychlast napisał:
Niedługo pewnie powiesz, żeby dosrać uczciwym policjantom.

A co to jest uczciwy policjant?
Czyli twierdzisz, ze jednak można być uczciwym pracując w mafii?
Cóż, ja twierdzę że nie można.
Znaczy przez chwilę można... ale mafia albo go szybko zindoktrynuje na nieuczciwość, albo pozbędzie się ze swoich szeregów.


Cytat:
Cytat:
Prawo umożliwiające karanie za posiadanie niewielkich ilości narkotyku zostało wprowadzone w Polsce na wniosek policji, która twierdziła iż bez tego bardzo trudno było karać dilerów.

I egzekwujemy prawo. Chronimy kraj od gówna, które już wykańcza kolorowych. Chcesz skończyć tak jak ćpun - gówno mi do tego. Ale potem nie płacz, że cię zamkniemy za posiadanie. Proste jak budowa cepa.

Ojoj, jakiś ty szlachetny! Faktycznie jak to możliwe, że ludzie was nie lubią? Przecież wy tylko czynicie dobro Laughing
Albo "gówno ci do tego" albo "cię zamkniemy" - może się zdecyduj? Smile


Cytat:
Nie musisz doceniać naszej pracy - niepotrzebna mi laurka od Ciebie ( zresztą niewiele warta, można by się nią ewentualnie podetrzeć lub spalić w piecu ). Nie szukam poklasku, a zwłaszcza z Twojej strony.

Dziwne... mam wrażenie ze założyłeś ten temat aby się dowiedzieć dlaczego ludzie was nie lubią... Tyle wałkowania, a ty nie dość że dalej tego nie kumasz, to teraz jeszcze mówisz ze gówno cię to obchodzi. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
python
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:27, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kolejna kontrola w Szczytnie: przecieki, panienki i alkohol
Prostytutki, bójki, libacje i przecieki egzaminacyjne. W pokojach wymiociny i potłuczone szkło - tak zdaniem policjantów miały wyglądać w ostatnich latach kursy oficerskie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. - To wydaje się nieprawdopodobne, ale musimy to sprawdzić - komentuje rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski. Komendant zarządził w Szczytnie kolejną kontrolę.
W poprzedni wtorek prorektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, młodszy inspektor Piotr Bogdalski poinformował, że podczas tegorocznych egzaminów oficerskich nie było nieprawidłowości a komisja wysłana przez Komendanta Głównego Policji pozytywnie zaopiniowała procedury egzaminacyjne.

W mediach zrobiło się głośno o Szczytnie, kiedy "Dziennik Gazeta Prawna" opublikowała tekst pt. "Gwiazdek na pagonach nie będzie". Gazeta podała, że z 200 policjantów, którzy przystąpili do egzaminu po 7-miesięcznym szkoleniu, zdało tylko 12 procent (jedna z grup miała zdać w 90 proc., druga zaś miał w 90 proc. oblać).

I choć "DGP" podał nieprecyzyjne dane (jak informuje rzecznik KGP Mariusz Sokołowski, w pierwszej części egzaminu zdawalność wyniosła odpowiednio 58 proc. i 42 proc.), to KGP przyznała, że nieprawidłowości w trakcie szkolenia były. 200 oblanych policjantów, 6 mln strat
Ponad 200 policjantów z całego kraju wzięło udział w tegorocznym kursie na... czytaj więcej »

- Pojechała kolejna komisja. W tej chwili nie mogę powiedzieć więcej, ale raczej nieprawidłowości były - mówi Grażyna Puchalska z biura prasowego KGP.

W skład nowej komisji weszli komendanci Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Szkoły Policji w Pile oraz przedstawiciel Wydziału Szkolenia KGP.

Jakie są wyniki pierwszej kontroli i kiedy upublicznicie wnioski z drugiej nie wiadomo. Policja zasłania się "klauzulą tajności".

Policjanci uśmiechają się do wódki

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie jest jedyną uczelnią w kraju, która kształci kadry oficerskie policji. Po 6,5-miesięcznym kursie policjanci podchodzą do egzaminu oficerskiego.

- Powiedzmy sobie szczerze. W sześć i pół miesiąca nie da się wykuć 37 przedmiotów – mówi anonimowo emerytowany policjant ze Szczecina.

- Żeby opanować prawo karne potrzeba przynajmniej dwóch miesięcy – mówi oficer policji z Warszawy.

Jak tłumaczą policjanci, żeby zostać oficerem policji, "trzeba mieć zdrowie i pieniądze". - Większość czasu spędza się w lokalach na terenie ośrodka – mówi policjant ze Szczecina i przedstawia zdjęcia: policjanci uśmiechają się do puszek piwa i butelek wódki.

Ukończyłem kurs oficerski w 2003 roku. Egzaminu końcowego nie zdało tylko siedem osób. Jaki koszt ponieśliśmy? Egzaminatorzy życzyli sobie panienek do towarzystwa, a jeden chciał dostać dres.
Policjant ze SzczecinaPrzeglądamy fotografie, które zostały wykonane w kampusie przy placu apelowym na terenie szkoły oficerskiej w Szczytnie. W tle widać stołówkę. Na stole, obok butelek wódki widać witaminę C i glukozę w ampułkach.

Kampus w Szczytnie ma powierzchnię 33,2 ha i jest strzeżony. Na terenie Szkoły Wyższej Policji znajdują się m.in. budynki akademickie, sale konferencyjne, obiekty sportowe, akademiki, stołówka, sala kinowa, hotel, sklepy i kawiarnie.

"Za pytania płacisz panienkami"

- Ważne jest, żeby już na samym początku zapoznać się z egzaminatorami – tłumaczy policjant z Warszawy. Policja nie umie liczyć
Policja ma poważny problem z policzeniem naszych punktów karnych - ujawnia... czytaj więcej »

Według relacji policjantów, kursanci mają organizować imprezy, na które zapraszają wykładowców. Codzienne libacje i okazjonalne bójki, które nie wychodzą poza mury ośrodka. – Spędziłem tu ponad pół roku i kilka razy widziałem, jak umundurowani policjanci, w pijackim amoku, lali się po mordach. W pokojach rzygi i potłuczone szkło – mówi były kursant z Bydgoszczy.

Jak tłumaczy, czasem wystarczy kilka rautów, czasem egzaminatorzy chcą czegoś więcej.

- Ukończyłem kurs oficerski w 2003 roku. Egzaminu końcowego nie zdało tylko siedem osób. Jaki koszt ponieśliśmy? Egzaminatorzy życzyli sobie panienek do towarzystwa, a jeden chciał dostać dres - mówi funkcjonariusz ze Szczecina.

- Dzwoniliśmy po dziewczyny z agentury w Olsztynie, ale jeden z profesorów zauroczył się w pani z Internetu. I składaliśmy się w siedmiu chłopa na przyjazd dziewczyny z Warszawy – opowiada policjant z Bydgoszczy. Z Olsztyna do Szczytna jest 58 km. Z Warszawy – 144 km.

Postanowiliśmy to sprawdzić. Dzwoniłem do agencji towarzyskich i pań oferujących usługi erotyczne w Olsztynie. Jedna potwierdziła, że jeździła do Szczytna. – To ekstra usługa. Na godzinę tam się nie jedzie – wyjaśnia kobieta.

- Kiedy wykładowca godzi się na panienkę, przeciek masz gwarantowany – mówi policjant z Warszawy.

Dotarliśmy do wyników egzaminów z ubiegłego roku. 13 stycznia 2009 roku do egzaminu przystąpiło 121 policjantów. Zdało 120. 9 kwietnia i 26 sierpnia 2009 roku zdawalność była stuprocentowa.

Wszystko za przyzwoleniem KGP

- Na koniec jest gala honorowa i wręczanie nagród za najlepsze wyniki na egzaminie. W 2003 roku był taki honorowy człowiek, który nie odebrał nagrody. Tak to biorą wszyscy – opowiada policjant ze Szczecina. I dodaje: - Przecieki były odkąd pamiętam. Wszystko działo się za wiedzą kogoś z Komendy Głównej Policji. Policja z gazem łzawiącym na uczniów
Rzucali kamieniami i podpalili samochód - w taki sposób młodzi wyrażali... czytaj więcej »

Dlaczego przez tyle lat Komenda Główna Policji nie zrobiła nic w tej sprawie? – pytam rzecznika KGP Mariusza Sokołowskiego.

- Właśnie ustalamy czy były źródła przecieków – mówi Sokołowski. I dodaje: - Zależy nam by tę sprawę doprowadzić do końca. Tak jak ostatnio w Legionowie, kiedy dwóch policjantów wydelegowaliśmy dyscyplinarnie na trzy dni przed egzaminem.

A jak KGP odnosi się do informacji o bójkach, libacjach i przekupywaniu egzaminatorów prostytutkami? - pytam.

- To wydaje się wręcz nieprawdopodobne, ale sprawdzić je trzeba. Proszę pamiętać, że szkoła ta nie ma charakteru zamkniętego. W akademikach są dorośli ludzie, i funkcjonariusze i cywile, którzy odpowiadają, podobnie jak na uczelniach prywatnych, za ewentualne skutki swojego postępowania. W stosunku do policjanta ta odpowiedzialność jest tym większa, że oprócz odpowiedzialności karnej ponosi także tę dyscyplinarną - odpowiada Sokołowski.

- Jest za wcześnie byśmy informowali opinię publiczną o wynikach kontroli. Po zakończeniu śledztwa komisja będzie miała 10 dni na analizę, potem rektorowi Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie przysługuje czas do odniesienia się do zarzutów - informuje Grażyna Puchalska. To wydaje się wręcz nieprawdopodobne, ale sprawdzić je trzeba. Proszę pamiętać, że szkoła ta nie ma charakteru zamkniętego. W akademikach są dorośli ludzie, i funkcjonariusze i cywile, którzy odpowiadają, podobnie jak na uczelniach prywatnych, za ewentualne skutki swojego postępowania. W stosunku do policjanta ta odpowiedzialność jest tym większa, że oprócz odpowiedzialności karnej ponosi także tę dyscyplinarną
Mariusz Sokołowski, rzecznik KGP

"W ostatniej chwili zmieniliśmy pytania"

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku przeciek był fałszywy, bo egzaminu nie zdało 200 osób.

– W mediach mówi się o zemście wykładowców, ale to raczej co innego. Egzaminatorzy zostali ostrzeżeni przez KGP, a KGP w ostatniej chwili zmieniła pytania – mówi policjant z Warszawy.

- Mogę tylko potwierdzić, że pytania zostały zmienione w ostatniej chwili - przyznaje Sokołowski.

- Czy istnieje prawdopodobieństwo, że w Policji służą oficerowie z nielegalnie zdanym egzaminem?

- To zbyt daleko wyciągnięte wnioski. To przecież miało charakter marginalny - odpowiada rzecznik KGP.

Rzecznik Wyższej Szkoły Policji Marcin Piotrowski, w rozmowie z nami, podtrzymał oświadczenie prorektora.
http://www.tvn24.pl/1,1679884,druk.html

Dodam, że popieram zdanie administratora strony na 100% i to nie ze względu na panującą modę JP. Wink
Powrót do góry
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:30, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A co to jest uczciwy policjant?
Czyli twierdzisz, ze jednak można być uczciwym pracując w mafii?
Cóż, ja twierdzę że nie można.
Znaczy przez chwilę można... ale mafia albo go szybko zindoktrynuje na nieuczciwość, albo pozbędzie się ze swoich szeregów.


Uczciwy policjant to taki, który przestrzega prawa zapisanego w kodeksie drogowym, cywilnym itp. oraz taki, który egzekwuje prawo wobec przestępców. I stara się przy tym wymierzyć taką karę, na jaką prawo mu pozwala ( jest to usankcjonowane prawnie, odpowiednie przepisy ).
Twierdzę, że można być uczciwym pracując w policji. Mafią to sobie możesz nazywać zorganizowane grupy przestępcze, ale nas nie obrażaj.

Cytat:
Dziwne... mam wrażenie ze założyłeś ten temat aby się dowiedzieć dlaczego ludzie was nie lubią... Tyle wałkowania, a ty nie dość że dalej tego nie kumasz, to teraz jeszcze mówisz ze gówno cię to obchodzi.


Owszem, chciałem się dowiedzieć, ale wasze argumenty mnie nie przekonują. Z pewnością moda na nielubienie policji bierze się stąd, że społeczeństwo to takie stado - jeden coś powie na gliniarza i już każdy gliniarz musi być taki, jak się powiedziało o jednym. Co za idiotyzm. Policja to mieszanka i nie można generalizować. Pogódź się z tym.

A Ty generalizujesz i to bardzo opierając się na pojedynczych przesłankach.
Powrót do góry
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:35, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Albo "gówno ci do tego" albo "cię zamkniemy" - może się zdecyduj?


Jeśli zajdzie taka potrzeba, to cię przymkniemy ->>> jeśli złamiesz prawo oczywiście Wink
Na razie nasza dyskusja opiera się na swobodnej dyskusji i nie widzę tu żadnego łamania przepisów. Bądź spokojny i ciesz się wolnością ( póki masz czas Laughing )
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przychlast napisał:
Cytat:
A co to jest uczciwy policjant?
Czyli twierdzisz, ze jednak można być uczciwym pracując w mafii?
Cóż, ja twierdzę że nie można.
Znaczy przez chwilę można... ale mafia albo go szybko zindoktrynuje na nieuczciwość, albo pozbędzie się ze swoich szeregów.

Uczciwy policjant to taki, który przestrzega prawa zapisanego w kodeksie drogowym, cywilnym itp. oraz taki, który egzekwuje prawo wobec przestępców. I stara się przy tym wymierzyć taką karę, na jaką prawo mu pozwala ( jest to usankcjonowane prawnie, odpowiednie przepisy ).
Twierdzę, że można być uczciwym pracując w policji. Mafią to sobie możesz nazywać zorganizowane grupy przestępcze, ale nas nie obrażaj.

Ależ wy jesteście zorganizowaną grupą. A gdy któryś z was popełnia przestępstwo to reszta staje za nim murem zapewniając alibi - w tym momencie nie ma już "egzekwuje prawo wobec przestępców".
Więc skończ już z tą zakłamaną praworządnością. Nie jesteście bardziej praworządni niż każdy inny obywatel, za to na pewno macie więcej przywilejów, których ciągle nadużywacie.

Przykro mi jeśli prawda cię obraża - to nie moja wina


Cytat:
Owszem, chciałem się dowiedzieć, ale wasze argumenty mnie nie przekonują. Z pewnością moda na nielubienie policji bierze się stąd, że społeczeństwo to takie stado - jeden coś powie na gliniarza i już każdy gliniarz musi być taki, jak się powiedziało o jednym. Co za idiotyzm. Policja to mieszanka i nie można generalizować. Pogódź się z tym.
A Ty generalizujesz i to bardzo opierając się na pojedynczych przesłankach.

Jasne - tak to sobie tłumacz Smile


przychlast napisał:
Cytat:
Albo "gówno ci do tego" albo "cię zamkniemy" - może się zdecyduj?

Jeśli zajdzie taka potrzeba, to cię przymkniemy ->>> jeśli złamiesz prawo oczywiście Wink
Na razie nasza dyskusja opiera się na swobodnej dyskusji i nie widzę tu żadnego łamania przepisów. Bądź spokojny i ciesz się wolnością ( póki masz czas Laughing )

Grozić to sobie możesz swojej żonie, albo gówniarzom na osiedlu.
Ja się polskich pał nie boje gdyż z tego psa już dawno zrezygnowałem - to zresztą jeden z powodów dlaczego ciągle zarabiacie tak mało. A będziecie jeszcze mniej, bo darmozjadom podwyżek się nie daje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:06, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Grozić to sobie możesz swojej żonie, albo gówniarzom na osiedlu.


Ja nie grożę, tylko ostrzegam. Respektujcie prawo.

Cytat:
za to na pewno macie więcej przywilejów, których ciągle nadużywacie.


Policja musi mieć przywileje, żeby skutecznie łapać przestępców.

Cytat:
Przykro mi jeśli prawda cię obraża - to nie moja wina


Owszem, prawda mnie obraża i przykro mi jeśli - o zgrozo - któryś z nas czasem złamie prawo. Ubolewam nad tym. Prawda mnie jednak boli, a Ciebie nie?

Cytat:
Ja się polskich pał nie boje gdyż z tego psa już dawno zrezygnowałem - to zresztą jeden z powodów dlaczego ciągle zarabiacie tak mało. A będziecie jeszcze mniej, bo darmozjadom podwyżek się nie daje...


A czy ja mówię, żebyś się bał? Bój się, nie bój - nie o to w tym wszystkim chodzi. Nie jesteśmy po to, żeby na nasz widok ktoś ze strachu robił w gacie. My wymierzamy sprawiedliwość. Tyle.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przychlast napisał:
Cytat:
Grozić to sobie możesz swojej żonie, albo gówniarzom na osiedlu.

Ja nie grożę, tylko ostrzegam. Respektujcie prawo.
OK. To ja też odpłacę się ostrzeżeniem: respektujcie ludzi.

Cytat:
Owszem, prawda mnie obraża i przykro mi jeśli - o zgrozo - któryś z nas czasem złamie prawo. Ubolewam nad tym. Prawda mnie jednak boli, a Ciebie nie?
Mnie boli nie tyle prawda co fakt oczywistej bezkarności morderców w mundurach. W każdym razie w Polsce - niektóre kraje jakoś sobie z tym radzą.

Cytat:
A czy ja mówię, żebyś się bał? Bój się, nie bój - nie o to w tym wszystkim chodzi. Nie jesteśmy po to, żeby na nasz widok ktoś ze strachu robił w gacie. My wymierzamy sprawiedliwość. Tyle.

Wymierzacie sprawiedliwość powiadasz? Toś mnie rozjebał. Laughing
Czyli to tego uczą w szkole policyjnej, że policjanci powinni robić? Wymierzać sprawiedliwość..
W takim razie nie ma się co dziwić, że potem takie prymitywy biegają z pukawką po miastach i strzelają do ludzi.
Skoro tak im mózgi przeprali, że to oni są tymi co wymierzają sprawiedliwość...
Kurwa, toż to praktycznie jak batman Smile
Nieźle masz nasrane w bani, gościu. Ciesz się że jest taki zawód jak policjant, bo wątpię byś ze swoim intelektem poradził sobie w jakimkolwiek innym. Musiał byś sie chyba wynając jako pies podwórkowy: dostał byś budę, zapięli by cię na łańcuch i karmili za to że szczekasz na intruzów - masz już stosowne ku temu wykształcenie, a i psychologicznie jesteś idealnie przygotowany do tekiego zajęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:33, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wymierzacie sprawiedliwość powiadasz? Toś mnie rozjebał.


Statystyki mówią same za siebie - ponad 1,1 mln przestępstw wykrytych w roku 2009, zwiększono wykrywalność przestępców do poziomu 67% ( przy niskim budżecie ), likwidowane gangi, przemytnicy i handlarze narkotyków oglądają świat zza krat, ponad 200 tys. złodziei złapanych, 1500 gwałcicieli, ponad 700 morderców w pudle, ponad 750 tys. przestępstw kryminalnych wykrytych, ponad 150 tys. gospodarczych, działa drogówka dbając o bezpieczeństwo na drogach - mało? Tobie bimi zawsze mało, to może Ty zostań psem i walcz z przestępcami, jeśli myślisz, że to takie łatwe. Nie wszystko o pracy w policji wiesz.

Jeszcze coś - radzę wstawić nadajnik GPS do samochodu. Może pomóc w odzyskaniu auta ( jeśli ci ukradną, ale nie życzę ci tego ).
Powrót do góry
peyot
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:42, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ilu z tych straszliwych "przestępców" to zwykli młodzi ludzie, przy których przez przypadek znaleziono poniżej grama marihuany i którymi można sobie teraz podbić statystykę? Very Happy

Wykrywalność przestępców na poziomie 67%? Żarty sobie robisz? Przecież każdy kto posiada najmniejszą nawet ilość nielegalnego narkotyku to przestępca. A nie łapiecie nawet ułamka procenta tych ludzi. Więc jakie 67%?
Powrót do góry
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przychlast napisał:
(...)ponad 1,1 mln przestępstw wykrytych w roku 2009, zwiększono wykrywalność przestępców do poziomu 67% ( przy niskim budżecie ), likwidowane gangi, przemytnicy i handlarze narkotyków oglądają świat zza krat, ponad 200 tys. złodziei złapanych, 1500 gwałcicieli, ponad 700 morderców w pudle, ponad 750 tys. przestępstw kryminalnych wykrytych, ponad 150 tys. gospodarczych, działa drogówka dbając o bezpieczeństwo na drogach

Jeśli te przykłady są równie wartościowe co ostatni, to mnie nie przekonałeś Laughing Wybacz, ale w pozostałych dziedzinach się nie orientuję Smile Ale jeśli bronisz prawa, to weź pod uwagę, że możesz z wielką inicjatywą bronić głupiego prawa, a w naszym kraju to rzecz częsta, która tylko napędza pogoń za statystyką, do czego policjanci się jawnie przyznają.

I podaj jeszcze chociaż miejsce i stanowisko na jakim pracujesz, bo z mocną podejrzliwością podchodzę do tego, że faktycznie jesteś policjantem. A może imię i nazwisko? W końcu jesteś funkcjonariuszem publicznym, więc nie powinieneś zasłaniać się anonimowością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaaaaa
1,1 mln "wykrytych" przestępstw - z tego pół miliona to gówniarz złapany z bluntem, a drugie pół to pijany kierowca...
"zwiększono wykrywalność" oznacza tylko tyle, że coraz więcje gówniarzy pali i coraz więcej kierowców pije...
tak że nic tylko pogratulować wam skuteczności "wykrywania" Laughing
darmozjady pierdolone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
peyot
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:49, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@FreeG.

Też nie sądzę by był to policjant.

przychlast napisał:
ponieważ jestem świadomy tego, co robię, nawet po 2 browcach


A kolega ze starszej klasy to ledwo co na nogach po tylu stał. Very Happy
Powrót do góry
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 15:04, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
darmozjady pierdolone


Zapieprzamy od rana do godzin popołudniowych, jeździmy na patrole, służymy w drogówce, prowadzimy liczne śledztwa, zbieramy informacje na temat grup przestępczych, rozwijamy nasz wywiad, przygotowujemy raporty z prowadzonych przesłuchań, śledztw, docieramy na miejsca zbrodni, zbieramy dowody rzeczowe, analizujemy fakty i je kojarzymy, inwigilujemy społeczeństwo - a nwo niedługo nam pomoże, zaczipujemy was wszystkich i będziecie pod totalną kontrolą, będzie to już niedługo, ostrzegam. Pieprzone mendy, myślicie, że dowody z mikroczipem to nie preludium do masowej kontroli społeczeństwa? Niedługo będziemy wiedzieli wszystko o Tobie, gdzie robisz zakupy, co kupujesz, gdzie jesteś o określonej godzinie, jaką broń masz i czy w ogóle masz, co jesz, kiedy srasz. Wtedy nie będzie ci do śmiechu.

Wtedy k***a przestępczość spadnie do 0, wy pieprzone pier****ne psy, żebym ja się k***a musiał za wami uganiać, węszyć i tropić. Ale to już niedługo. Klub Rotariański, Bilderbergowie, Skull&Bones, YMCA, Rotary, PSW ( Polskie Stowarzyszenie Wolnomyślicieli ), Wielkie Loże Francji i Anglii, o USA nie wspominając ( nasze siedlisko masonerii ) już pomagają nam w realizowaniu tego planu, pomoże nam USrael i UE ( która niedługo przekształci się w jedną federację o apodyktycznym prawie, z kultem Lucyfera, wykończymy was. Nie będziecie mieli pieniędzy papierowych psie jeden z drugim, wszystko będzie wirtualne - totalne kontrola, nie będziemy się już z wami pieprzyć, totalna masowa eksterminacja bydła, gorzej niż w Auschwitz-Birkenau. Kryjemy się, kamuflujemy i ukrywamy - nie znajdziecie nas, będziemy wami rządzić, totalna kontrola Jednego Światowego Rządu, kult bestii i znamię na rękę lub czoło.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:19, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary zapewniam cię że jeśli wkroczymy w erę mikroczipów i totalnej inwigilacji to takie bezproduktywne prymitywy jak ty pierwsze wylecą z roboty.
Dzisiaj czujesz się ważny bo nosisz broń, mundur i nikt na ulicy ci nie podskoczy. W przeciwieństwie do innych ty akurat możesz sobie jarać blantów ile chcesz - koledzy ci nic nie zrobią; dopóki ty kryjesz ich dupy, oni będą kryć twoją.

Ale gdy "NWO" stwierdzi że nadszedł czas by zastąpić darmozjadów w mundurach o wiele skuteczniejszą, tańszą i jakże mniej skorumpowaną technologią, wprowadzą ustawę redukującą liczbę psów o 90% to ciekawe czy dalej będziesz taki kurwa praworządny i posłuszny w egzekwowaniu nowego wspaniałego prawa, poprzez wyjebanie się na bruk...?

Optymistyczne w tym wszystkim jest tylko to że pomimo nieuctwa, z racji doświadczenia zawsze będziesz się mógł wynająć u jakiegoś rolnika jako pies podwórkowy. Chyba że do tego czasu wymyślą tańsze w eksploatacji i o wiele bardziej produktywne psy mechaniczne - to faktycznie może być problem, zwłaszcza ze zmechanizować bezmyślnego psa to żadna sztuka. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 15:19, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy systemem naczyń połączonych - zinfiltrowaliśmy Watykan, to w naszych rękach jest wywiad USA, w naszych rękach wojsko, przemysł zbrojeniowy i finanse, to my uciskamy świat i wylewamy krew w Iraku i Afganistanie, to my mamy ludzi w policji, prokuraturze, pracują dla nas dziennikarze, naukowcy, analitycy laboratoryjni, księgowi, mamy finanse, niedługo będziemy mieć was wszystkich, nawet nie będziecie wiedzieli co was trafi i z której strony. Porazi to was jak grom z jasnego nieba.

To my masoni.
Świat spłynie krwią.
Nasz świat. Świat należy do nas. Do wąskiej elity.
Nie pokonacie nas. Jesteśmy jedną wielką mafią.
Policja jest mafią.
TO MY USTALAMY PRAWO.
Nasze macki sięgają wszędzie.
Rozbijamy rodziny.
Niszczymy chrześcijaństwo.
A na końcu zniszczymy was.
I uczynimy naszymi niewolnikami.
Niszczymy życie. Aborcja to nasza dzieło.
Eutanazja to nasze dzieło.
Bieda i kryzysy to nasze dzieło.

GŁUPCY!!! PRZEJRZYCIE ZA PÓŹNO.


NIE POWSTRZYMACIE NAS. KONIEC NADCHODZI.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno megalomania to jedna z najczęstszych chorób wśród polskich policjantów.
rzekomo druga w rankingu.
pierwsza to alkoholizm Smile
nie wątpię przychlast że ty akurat cierpisz na obie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 15:51, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
podobno megalomania to jedna z najczęstszych chorób wśród polskich policjantów.
rzekomo druga w rankingu.
pierwsza to alkoholizm Smile
nie wątpię przychlast że ty akurat cierpisz na obie.


ale ja nie piję alkoholu Shocked
a to, że wyolbrzymiam pewne sprawy, to niejeden mi mówił Shocked
ale nwo i tak będzie Shocked

a jaki jest twój pogląd na nwo, bimi? Kiedy nwo dobierze się nam wszystkim do tyłków?
Myślisz, że kto wywołuje wojny, kto wspierał Hitlera, uprzednio dorobiwszy się na wielkim kryzysie?
I kto teraz wspiera działania na Bliskim Wschodzie?
Myślisz, że masoni są wobec nas przyjaźnie nastawieni? Oni gardzą bydłem. Dbają tylko o własne interesy, a na naszym dobru im nie zależy, tak jak zresztą żadnej partii politycznej.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przychlast napisał:
ale ja nie piję alkoholu Shocked

to tym gorzej dla ciebie - przynajmniej byłaby szansa że jak odstawisz to ci się polepszy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 15:59, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale nie ma się co polepszać, bo jest dobrze Smile
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, właśnie widać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 16:05, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widać jak na dłoni, a skoro Ty tego nie dostrzegasz,
to zrzuć klapki z oczu i zacznij myśleć bimi-młocie Smile
bo ja w przeciwieństwie do Ciebie widzę, co dzieje się na
świecie, a Ty się przed tym wzbraniasz Smile
Więc skończysz jak bydło, które nie wierzyło w Auschwitz.
W II wojnę światową też niewielu wierzyło młocie.
Zacznij cepie myśleć w końcu.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bredzisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe gdzie sieją takich przychlastów.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 16:16, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co bredzę? co bredzę? nikt nie przewidział dwóch wojen światowych, auschwitza,
a zobacz co się teraz dzieje z KK - jest w opłakanym stanie, uderzają w rodzinę,
legalizacja pedofilii to kwestia czasu, homo-homo już zwycięża, geje i lesbije już
w niektórych miejscach "mogą wziąć ślub", aborcja dozwolona, 2 mln ćpunów w Rosji,
zamieszki a Afryce - Algieria, Tunezja, Egipt, cyklon Yasi w Australii, powódź w Australii,
trzęsienie ziemi na Haiti, lawiny błotne w Brazylii, powodzie w Pakistanie, powódź w Europie
2010r. ( w tym Polska maj 2010r. ), HIV króluje wraz z seksem i wyuzdaniem, pełno ćpaczy i alkoholików, przekręty na wysokich szczeblach władzy, w policji, afery hazardowe, ptasiej grypy, oszustwa wszelkiego rodzaju, Sri Lanka zalana i wiele innych państw w czasie tragicznego tsunami - i co, na świecie jest dobrze, gdzie chroniczny głód cierpi prawie 1 mld ludzi?

Tylko głupiec twierdzi, że jest dobrze.

Jesteś głupcem bimi?
Albo, czy myślisz, że jest dobrze?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moda na nielubienie policji
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile