W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moda na nielubienie policji  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4193
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 18:44, 05 Lut '11   Temat postu: Moda na nielubienie policji Odpowiedz z cytatem

Skąd się to bierze, powiedzcie mi, bo nie ogarniam tego zjawiska .
PS. sorry za poprzedni temat ( nieprawidłowo zatytułowany ), btw - bimi, usuń jakoś to ścierwo z tematem: "moda nie lubienie policji" Laughing Albo wprowadź funkcję: usuń temat dla autora tematu. Wink Możliwość edycji postów również by się przydała Laughing
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 05 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

psy to nie ciuchy żeby się je lubiło, lub nie, ze względu na modę.
na bycie lubianym trzeba sobie zasłużyć. a te darmoznajdy robia wręcz wszystko wszystko by być nielubiani.

ja np. nie jestem w stanie polubić kogoś kto zapewnia alibi mordercom w swoich szeregach - dla mnie sam jest wtedy zbrodniarzem, a nie lubić zbrodniarzy nakazuje mi mój instynkt samozchowawczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 05 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pijesz sobie piwo w parku, podchodzą policjanci i dają Ci mandat. Dostajesz mandat mimo tego że nic złego nikomu nie zrobiłeś, nie spowodowałeś żadnego zagrożenia dla innych ani nic. A jak używasz nielegalnych dragów to mogą cie zamknąć na kilka lat do więzienia. Wiesz jakie to przejebane uczucie jak Cie zatrzymuje policjant i w jednej kieszeni masz grama trawki, a w drugiej gram amfetaminy.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:15, 05 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale chyba lepiej mieć jakieś ( wiem, że nikt nie lubi płacić mandatów, grzywien, gnić w pudle itp. ) służby porządkowe, niżby w kraju miała zapanować anarchia. To co, proponujecie, żeby w ogóle zlikwidować polską policję, czy raczej zmienić prawo lub wyrzucić idiotów z tej organizacji?
Tak nawiasem mówiąc prawo jest dla wszystkich i jesteście zobowiązani do jego przestrzegania, a jeżeli nie, to chyba jesteście świadomi, co grozi za popełnienie przestępstwa, wykroczenia, zbrodni itp.? A jak nie wiecie, to się dowiedzcie ... Ale zakładam, że wiecie. Jak jest ograniczenie prędkości na drodze - 70km/h, to jedziesz 70km/h lub mniej, a nie potem dziwisz się, że jak prujesz setką, to dostajesz mandat i punkty prawne. Jak widzisz czerwone światło, to się zatrzymujesz, nie jeździsz po pijanemu, nie kupujesz dragów, nie dilujesz, nie wyprzedzasz na linii ciągłej.
Twarde prawo, lecz prawo - bądźcie tego świadomi.
A że w mundurach siedzą też bezkarni przestępcy, to fakt powszechnie znany. Temu się sprzeciwiam stanowczo, ale nie mam na to żadnego wpływu.
Chcesz zmieniać kodeks drogowy - to zmień sobie prawo, jeśli masz takie kompetencje, ale żaden z was nie ma. Więc mamy, co mamy.

Mi z kumplami kiedyś straż miejska ( to nie policja, ale też służby publiczne ) chciała wlepić mandat za picie lecha na ławeczce - teren odludny, nikt nas nie widział, żadnej demoralizacji. Spisali nas i po naszych prośbach anulowali grzywnę ( po 50 złotych każdy, 3 osoby razem = 150 złotych ). W sumie to my się z kolegami cieszyliśmy, chyba każdy by się cieszył. Ale też jest pytanie - no a czemu niby nie można pić alkoholu w miejscu publicznym, czy ja komuś robię coś złego? Nie, nie wyrządzam nikomu żadnej krzywdy. Ale zapewne chodzi o to, że daje się przykład ( zły ) nieletnim. Ok. Ja od tego czasu browce już łykam w domu.

Cytat:
ja np. nie jestem w stanie polubić kogoś kto zapewnia alibi mordercom w swoich szeregach - dla mnie sam jest wtedy zbrodniarzem, a nie lubić zbrodniarzy nakazuje mi mój instynkt samozchowawczy.


Stwierdzenie ogólne. Proszę o imiona i nazwiska tych funkcjonariuszy policji oraz konkretne zarzuty skierowane pod ich adresem. + dowody, bimi Wink

Cytat:
Pijesz sobie piwo w parku, podchodzą policjanci i dają Ci mandat. Dostajesz mandat mimo tego że nic złego nikomu nie zrobiłeś, nie spowodowałeś żadnego zagrożenia dla innych ani nic.


Za takie picie nie powinno być mandatów, a wiemy, że są. Mój pogląd ( i zapewne wielu z was ).

Cytat:
A jak używasz nielegalnych dragów to mogą cie zamknąć na kilka lat do więzienia. Wiesz jakie to przejebane uczucie jak Cie zatrzymuje policjant i w jednej kieszeni masz grama trawki, a w drugiej gram amfetaminy.


To są w Polsce legalne dragi? Shocked Akurat z karami za dilowanie, posiadanie itp. całkowicie się zgadzam. A to, że chcesz sobie poćpać - to licz się z konsekwencjami, zarówno zdrowotnymi jak i prawnymi. Ogólnie narkotyki prowadzą do demoralizacji i powszechnego zepsucia obywateli - zakazać całkowicie. Dla dobra państwa, dla dobra ogółu i jednostek.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 05 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przychlast napisał:
Ale chyba lepiej mieć jakieś ( wiem, że nikt nie lubi płacić mandatów, grzywien, gnić w pudle itp. ) służby porządkowe, niżby w kraju miała zapanować anarchia. To co, proponujecie, żeby w ogóle zlikwidować polską policję, czy raczej zmienić prawo lub wyrzucić idiotów z tej organizacji?

Jasne, że dobrze jest mieć psa który szczeka gdy ktoś sie w nocy zakrada.
Ale...


w przypadku polskiej policji mamy do czynienia ze miana ról: pies zaczyna szczekać na pana, zamiast na złodzieja.
stąd potem wychodzą takie patologie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 05 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przychlast napisał:
To są w Polsce legalne dragi? Shocked Akurat z karami za dilowanie, posiadanie itp. całkowicie się zgadzam. A to, że chcesz sobie poćpać - to licz się z konsekwencjami, zarówno zdrowotnymi jak i prawnymi. Ogólnie narkotyki prowadzą do demoralizacji i powszechnego zepsucia obywateli - zakazać całkowicie. Dla dobra państwa, dla dobra ogółu i jednostek.

Tak, są legalne dragi - alkohol + nikotyna + cała gama RC(półlegalne)
Jedne z najbardziej szkodliwych dragów to alkohol i nikotyna. Zjedzenie tłustego obiadu może Ci bardziej zaszkodzić niż niektóre nielegalne dragi(np. LSD).
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 05 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez policja to tylko zbrojne ramie rzadu do egzekwowania prawa. Problemem samym w sobie nie jest policja tylko rzadzacy ktorzy tworza prawo.
Owszem w policji jak wszedzie sa rozni ludzie. Spotkalem sie z takimi co na ewidentne glupoty typu piwko w miejscu publicznym itp. machali reka. Byli tez tacy co doszukiwali sie w takim zdarzeniu znamion przestepstwa i karali.
Na tych ludzi tez naciskaja przelozeni i zdaja sobie sprawe z tego ze to co robia jest smieszne. Bylo ostatnio o policjancie ktory sam sobie wypisal mandat tylko po to zeby odczepil sie naczelnik. On dawal ludziom ostrzezenia za przejscie w niedozwolonym miejscu i puszczal a naczelnik nalegal na karanie zeby byly wyniki.
Myslicie ze policjanci sie pala do lapania kazdego za lufke i troche trawki ? Dla nich to przejebana robota, bo maja sporo papierkowej roboty.

Wszystko wskazuje na to ze najbardziej winni sa rzadzacy i prawo a nie policja.
Autor tematu mial zapewne na mysli zjawisko HWDP i JP na 100% Smile Ale to co innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:00, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przychlast napisał:

Twarde prawo, lecz prawo - bądźcie tego świadomi.


Durne prawo to też prawo.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 11:19, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak, są legalne dragi - alkohol + nikotyna + cała gama RC(półlegalne)
Jedne z najbardziej szkodliwych dragów to alkohol i nikotyna. Zjedzenie tłustego obiadu może Ci bardziej zaszkodzić niż niektóre nielegalne dragi(np. LSD).


Alkohol to nie narkotyk, przy całym szacunku dla Ciebie, M8 Już pod względem budowy chemicznej i oddziaływania, właściwości alkohol nie wykazuje takiego sposobu działania jak amfa, koka, hera czy inny syf tego rodzaju. Więc proszę Cię nie porównuj grama zioła z puszką lecha - bo narkotyk i alkohol dzieli od siebie ogromna przepaść. Drag szybciej Cię uzależni, alkoholicy w sumie też są uzależnieni, ale nie w taki sposób jak to robi narkotyk.
Lechy, żubry, tyskie itp. to towary legalne podobnie jak papierosy.
Tłuste jedzenie szkodzi? A kto Ci każe je jeść? Wiesz dobrze, czym to się może skończyć. Nie możemy ustanowić prawa, że od tej pory będziesz jadł to i tamto, a tego nie możesz ruszyć - bo to zamach na wolność ponoć..
Legalizacja dragów - wielu z was mówi, że skoro alkohol i fajki są legalne, to czemu nie wprowadzić do obrotu narkotyków. Widziałeś kiedyś ćpuna? Przyjemny widok, przyjemne z nim żyć i patrzeć jak się wyniszcza? Więc nie gadajcie mi tu głupot, że ten syf powinien być legalny. Jeśli już to opychać go kolorowym i bambusom - niech się zatruwają. Dla białych to nawet lepiej, bo będzie można łatwiej kontrolować te bydło i nie będzie się rzucać. Biała rasa ma pozostać czysta. Amen.

bimi napisał:
Cytat:
w przypadku polskiej policji mamy do czynienia ze miana ról: pies zaczyna szczekać na pana, zamiast na złodzieja.
stąd potem wychodzą takie patologie :Smile:

bimi, rozumiem, że policja to ten pies, a kto jest panem tych psów-policjantów? I na kogo oni szczekają dokładnie? Wink

Cytat:
Jasne, że dobrze jest mieć psa który szczeka gdy ktoś sie w nocy zakrada.


Policja to rzeczywiście jest taki pies do bicia. Zawsze się nie będzie podobać - złapali przestępcę - źle, złapali wariata drogowego - źle, wsadzili za kratki kryminalistów z gangu pruszkowskiego i Wołomina - źle. Wiecznie źle, wiecznie niedobrze.
Mówicie - jak się coś złego dzieje, to psów nie ma, bo grzeją w budzie tyłki. A czy mogą być w każdym miejscu i o każdej porze? Nie.
Poza tym wy sami utrudniacie policji pracę - chronicie przestępców i morderców wśród społeczeństwa, kolejne dziecko zakatowane - podobno nikt nic nie słyszał, nikt nic nie widział - i to jest pomoc społeczeństwa dla policji? Utrudniacie śledztwa, zeznajecie fałszywie w czasie postępowania, łżecie jak psy - TAK JAK PSY ŁŻECIE NA SPRAWACH SĄDOWYCH, WASZE ZEZNANIA SĄ CZĘSTO KŁAMLIWE. Lubicie sobie chronić tyłek, jak wam się tyłek pali, bo nie chcecie iść do pierdla. Nie chcecie i dlatego łżecie. A potem zwalacie na policję - JEDNA WIELKA ŻENADA. Jak psy proszą o pomoc świadków - milczycie jak groby. Dlaczego? Nie moja sprawa.

Bimi, tak tak, dalej słuchaj sobie Kalibru 44 i tych innych ścierw. Podejrzewam, że należysz do pokolenia JP-owców, którzy szpanują "modnymi" hasłami typu *ebać policję, bo na nic innego ich nie stać. A jak kradną ci samochód to drogi JP-owcu od razu lecisz na policję, bo chcesz odzyskać stracony majątek. I co?

DarkRaven napisał:
Cytat:
Przeciez policja to tylko zbrojne ramie rzadu do egzekwowania prawa. Problemem samym w sobie nie jest policja tylko rzadzacy ktorzy tworza prawo.
Owszem w policji jak wszedzie sa rozni ludzie. Spotkalem sie z takimi co na ewidentne glupoty typu piwko w miejscu publicznym itp. machali reka. Byli tez tacy co doszukiwali sie w takim zdarzeniu znamion przestepstwa i karali.
Na tych ludzi tez naciskaja przelozeni i zdaja sobie sprawe z tego ze to co robia jest smieszne. Bylo ostatnio o policjancie ktory sam sobie wypisal mandat tylko po to zeby odczepil sie naczelnik. On dawal ludziom ostrzezenia za przejscie w niedozwolonym miejscu i puszczal a naczelnik nalegal na karanie zeby byly wyniki.
Myslicie ze policjanci sie pala do lapania kazdego za lufke i troche trawki ? Dla nich to przejebana robota, bo maja sporo papierkowej roboty.

Wszystko wskazuje na to ze najbardziej winni sa rzadzacy i prawo a nie policja.
Autor tematu mial zapewne na mysli zjawisko HWDP i JP na 100% Smile Ale to co innego.


Mam na myśli nie tylko zjawisko HWDP, ale też jego skutki, czyli np. pobicia policjantów, a nawet zabójstwa funkcjonariuszy ( Andrzej Struj ). Oraz propagandę taką jak poniżej:

Powrót do góry
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przychlast napisał:
Legalizacja dragów - wielu z was mówi, że skoro alkohol i fajki są legalne, to czemu nie wprowadzić do obrotu narkotyków. Widziałeś kiedyś ćpuna? Przyjemny widok, przyjemne z nim żyć i patrzeć jak się wyniszcza? Więc nie gadajcie mi tu głupot, że ten syf powinien być legalny.

Nikomu nie chodziło o heroinę, czy kokainę, ale lecznicze rośliny - konopie, które są nielegalne ze względów biznesowych, a nie medycznych.
przychlast napisał:
Jeśli już to opychać go kolorowym i bambusom - niech się zatruwają. Dla białych to nawet lepiej, bo będzie można łatwiej kontrolować te bydło i nie będzie się rzucać. Biała rasa ma pozostać czysta. Amen.

To teraz trzeba zasalutować prawą ręką? Laughing Skąd się tacy kretyni biorą...?


ODNOŚNIE POLICJI

Myślę, że jak wielu ludzi, tak wiele czynników powodujących niechęć do policji.
Podobnie jest z niewiarą w boga/bogów. Jeden człowiek zostanie ateistą, dzięki swoim szczerym przemyśleniom, a drugi tylko dlatego, bo przeżywa młodzieńczy bunt.

Osobiście nie lubię uogólnień, więc niechęcią lub wrogością mogę co jedynie darzyć konkretnych policjantów za ich czyny, lecz nie całą instytucję.
Trzeba zrozumieć, że policja jest częścią piramidy, lecz tym najniższym poziomem. Tak, jak pracownicy obsługi klienta w wielkich korporacjach. Są wystawieni na bezpośredni kontakt z ludźmi i działają zgodnie z polityką szefostwa. Wśród nich znajdą się osoby, które okażą człowieczeństwo i nam pomogą oraz takie, które wcisną nam złodziejską umowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 12:21, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Alkohol to nie narkotyk, przy całym szacunku dla Ciebie, M8 Już pod względem budowy chemicznej i oddziaływania, właściwości alkohol nie wykazuje takiego sposobu działania jak amfa, koka, hera czy inny syf tego rodzaju. Więc proszę Cię nie porównuj grama zioła z puszką lecha - bo narkotyk i alkohol dzieli od siebie ogromna przepaść. Drag szybciej Cię uzależni, alkoholicy w sumie też są uzależnieni, ale nie w taki sposób jak to robi narkotyk.


Buahahaha. To bardzo ciekawe, że masz zdanie całkowicie odmienne niż każdy naukowiec zajmujący się tymi substancjami. No ale nie ma to jak zdanie "specjalisty". Co to znaczy, że alkohol różni się pod względem budowy chemicznej od "narkotyku"? A co to jest narkotyk? Podpowiem Ci, narkotyk to substancja działająca psychoaktywnie. I teraz niespodzianka, tak, alkohol jest substancją działającą psychoaktywnie. W jednym masz rację, alkoholicy nie są uzależnieni w taki sposób jak np. palacze zioła. Palacz zioła nie zgwałci swej kilkuletniej córki, nie zmasakruje żony młotkiem, nie zatłucze kumpla od lufki siekierą.

Cytat:
Legalizacja dragów - wielu z was mówi, że skoro alkohol i fajki są legalne, to czemu nie wprowadzić do obrotu narkotyków. Widziałeś kiedyś ćpuna?


Tak, widuję codziennie w lustrze, widuję w moim otoczeniu, widuję na ulicach, w urzędach, na ekranie telewizora gdy serwują mi papkę informacyjną. Oni wszyscy wyglądają jak normalni ludzie. Nawet nie wyobrażasz sobie ile osób, które mijasz co dzień na ulicy jest lub niedawno było pod wpływem jakiejś nielegalnej lub półlegalnej substancji psychoaktywnej. Ten brudny, wyniszczony heroiniarz z dworca to stereotyp nie mający nic wspólnego z rzeczywistością.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przychlast napisał:
Bimi, tak tak, dalej słuchaj sobie Kalibru 44 i tych innych ścierw.

Ok, dzięki, już się bałem ze mi nie pozwolisz.

Cytat:
Podejrzewam, że należysz do pokolenia JP-owców, którzy szpanują "modnymi" hasłami typu *ebać policję, bo na nic innego ich nie stać.

A ja podejrzewam, że niezły z ciebie przychlast.
Kiedyś moje forum odwiedzało więcej księży niż policjantów, ale teraz te proporcje jakby się zmieniły; o wiele więcej prymitywów w pierdolni Smile

Alkohol to nie narkotyk bo ma inną budowę chemiczną - japierdole, dawno nie słyszałem większego idiotyzmu. Laughing
To takich bredni ucza teraz w szkołach policyjnych?
Lepiej czym prędzej przestańcie tresować wasze psy wąchające, bo pewnego dnia staną się mądrzejsze od was, zbuntują się i przejmą władzę na komendach.
Z drugiej strony, przeciętny Polak pewnie nawet nie zauważy różnicy.

Cytat:
A jak kradną ci samochód to drogi JP-owcu od razu lecisz na policję, bo chcesz odzyskać stracony majątek. I co?

Hehe. Jak byłem młody i naiwny to faktycznie wierzyłem że policja pomaga odzyskać stracony majątek...
Ale teraz jestem stary, doświadczony i mam świadomość brutalnej prawdy: polska policja to banda darmozjadów co palcem nie ruszy by człowiekowi pomóc. Więc mam ubezpieczenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:00, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Podpowiem Ci, narkotyk to substancja działająca psychoaktywnie. I teraz niespodzianka, tak, alkohol jest substancją działającą psychoaktywnie. W jednym masz rację, alkoholicy nie są uzależnieni w taki sposób jak np. palacze zioła. Palacz zioła nie zgwałci swej kilkuletniej córki, nie zmasakruje żony młotkiem, nie zatłucze kumpla od lufki siekierą.


Cytat:
Narkotyk – potoczna nazwa niektórych substancji odurzających działających na ośrodkowy układ nerwowy[1][2]. Ze względu na poglądy społeczne, różnice kulturowe, stany prawne itp. nie ma jednoznacznej definicji słowa narkotyk. Narkotykami nazywa się:

* substancje, których regularne przyjmowanie prowadzi do uzależnienia fizycznego, m.in. opiaty i opioidy (np. morfina, heroina), kokaina, fentanyl, niektóre benzodiazepiny,
* wszystkie substancje psychotropowe, które aktualnie są nielegalne (tzw. policyjna definicja narkotyku; narkotyk z punktu widzenia obowiązującego prawa).

W polskim prawodawstwie środkiem odurzającym nazywamy substancję pochodzenia naturalnego lub syntetycznego działającą na ośrodkowy układ nerwowy, określona w wykazie stanowiącym załącznik nr 1 do ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. z 2005 r. Nr 179, poz. 1485 z późn.zm.). Substancje psychotropowe określa załącznik nr 2 ustawy.


Jednych alkohol odpręża, daje swego rodzaju flow, odlot, innych rozdrażnia, skłania do agresji. Ale ja nigdy nie uzależniłem się od alkoholu - i nie muszę go pić. Tak samo nigdy nie uzależniłem się od fajek - bo wypaliłem raptem 2 papierosy w życiu. Więc dla mnie mimo że taki lech czy tyskie oddziałują na mnie i mój organizm, to nie uznaję tych substancji za psychoaktywne - ponieważ jestem świadomy tego, co robię, nawet po 2 browcach, mam klarowny umysł i myślę. I nie potrafię się uzależnić od picia. Alkohol na mnie działa ot tak sobie - zbytnio mnie nie rusza, może troszeczkę sprawia, że mam odlot, ale taki mały. Ale nigdy się od niego nie uzależniłem, więc dla mnie nie jest narkotykiem.
Przy dużych dawkach jest owszem szkodliwy, ale nie psychoaktywny.

Cytat:
Istnieje szereg substancji przyjmowanych przez ludzi, które wywołują zaburzenia percepcji lub uzależnienie, jednak za przyzwoleniem społecznym nie są one uważane za narkotyki. W różnych kulturach podział ten wygląda odmiennie. Polska należy do kręgu kulturowego, w którym narkotykami nie są nazywane następujące substancje (pomimo udowodnionej szkodliwości i potencjału uzależniającego znacznie przewyższających wiele nielegalnych substancji – dotyczy to zwłaszcza nikotyny i alkoholu):

* leki przeciwbólowe dostępne bez recepty,
* kofeina oraz podobne substancje zawarte w kawie, kakao, herbacie, czekoladzie,
* alkohol etylowy zawarty we wszelkich napojach alkoholowych,
* nikotyna zawarta w tytoniu.


Tak więc większość społeczeństwa nie uważa alkoholu za narkotyk. I tego się trzymajmy.

Cytat:
Hehe. Jak byłem młody i naiwny to faktycznie wierzyłem że policja pomaga odzyskać stracony majątek...
Ale teraz jestem stary, doświadczony i mam świadomość brutalnej prawdy: polska policja to banda darmozjadów co palcem nie ruszy by człowiekowi pomóc. Więc mam ubezpieczenie :Smile:


Ale jednak aż taki bystry to nie jesteś bimi - wydałeś kasę w błoto, bo auta ci nikt nie ukradnie. Popełniłeś błąd płacąc darmozjadom ( z PZU, Alliansa, jeden uj wie, u jakich darmozjadów się ubezpieczasz ) tyle kasy.
1 - twój samochód nie zostanie skradziony nigdy ( prawdopodobieństwo jest bardzo małe )
2 - nawet jeśli ukradną ci ( co jest mało prawdopodobne ) to może cię ubezpieczyciel w uja zrobić ( jak to teraz często bywa ) i w ogóle nie wypłaci ci odszkodowania Wink Albo wypłaci mniej niż wyłożyłeś - czyli i tak straciłeś. Widzisz bimi chciałeś być mądry, ale nie wyszło Wink Wspierasz ubezpieczycielskich darmozjadów. Idiotyzm w czystej postaci. Lepiej zaoszczędzić tą kasę ( równowartość samochodu ) i trzymać ją w znanym tylko sobie miejscu.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile poraża mnie bystrość twojego umysłu.

strach pomyśleć że takie prymitywne nieuki jak ty, nie dość że mają ekstra przywileje, że nie można im nawet powiedzieć "ty głupi chuju" bo cię zamkną, to jeszcze (o zgrozo) biegają z bronią po mieście.
japierdole, apokalipsa Smile
a myślałem że robią jakieś badania psychologiczne przed przyjęciem do policji?
jeśli tak jest to musiałeś komuś dać w łapę, bo pierwsze kogo takie badania powinny odrzucać to prymitywnych przychlastów.

jakkolwiek drogie nie byłoby moje ubezpieczenie to zapewniam cię że i tak wychodzi taniej niż utrzymywanie psa który na mnie szczeka. a do tego o ileż bardziej jest ono przydatne - nie ma chyba potrzeby wyjaśniać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:15, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Smile poraża mnie bystrość twojego umysłu.

strach pomyśleć że takie prymitywne nieuki jak ty, nie dość że mają ekstra przywileje to jeszcze, o zgrozo, biegają z bronią po mieście. japierdole, apokalipsa Smile


Broni służbowej nie użyłem ani razu w czasie mojej służby Smile Więc synku waż słowa. Jestem stróżem prawa. I wymierzam sprawiedliwość takim jak Ty - wariatom drogowym prującym stówą ulicami naszego państwa. Dbam o bezpieczeństwo na drogach, natomiast tacy wariaci jak Ty corocznie zabijają w wypadkach drogowych setki osób. I wykazują się tym samym brakiem odpowiedzialności. Wariaci drogowi = mordercy. Więc przestrzegaj przepisów prawa - albo zgnijesz w pierdlu. Miałem doczynienia z większymi "kozakami" od ciebie - wszyscy gniją w pierdlu jak psy. Złamałem ich - dałem im to, na co zasłużyli, złamali prawo, więc siedzą. Tak będzie z każdym z was, który się nie dostosuje do naszych reguł. Albo będzie przestrzegać przepisów prawa, albo was przymkniemy. Każdy, który to czyta, niech wie, że ostrzegałem.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, jasne.
Nie wątpię że mówiąc "wariaci drogowi = mordercy" o ludziach łożących podatki na twoją gestapowską posadę, czujesz się lepiej...
Niestety dla mnie dalej jesteś tylko darmozjadem, a do tego przychlastem.

Wiesz czym się różni kierowca który kogoś zabił bo np. za szybko jechał, od policjanta który kogoś zabił?
Tym że ten pierwszy poniesie karę za to co zrobił - a ten drugi dostanie nagrodę.
Dlatego celem żadnego kierowcy nie jest krzywdzić innych. Natomiast celem prawie każdego polskiego psa jest zatruwać życie tym, którzy go utrzymują. Bo wtedy dostajecie nagrody.
A walka z mordercami kończy się u was w punkcie w którym mordercą okazuje sie kolega z pracy, więc mi tu nie pierdol jaki to ty nie jesteś szlachetny. Jesteś taki kurwa szlachetny jak i wy wszyscy - i dlatego własnie coraz więcej Polaków was nienawidzi, a jeszcze wiecej będzie...

Przyszedłeś tu po odpowiedzi - pogódź się z nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:37, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a myślałem że robią jakieś badania psychologiczne przed przyjęciem do policji?


Ty byś ich nawet nie przeszedł z twoją inteligencją ( którą się nie odznaczasz ). A ja przeszedłem i nie musiałem nikomu dawać w łapę - to przyszło naturalnie, bowiem ja się z inteligencją urodziłem, natomiast ty synku inteligencji musisz się jeszcze długo uczyć. I prędko nie zmądrzejesz, wnioskując po twoich postach.

Cytat:
Niestety dla mnie dalej jesteś tylko darmozjadem, a do tego przychlastem.


A dla mnie darmozjadem jesteś ty - masz przywilej admina, a rozdajesz limity postów tym, którzy się z Tobą nie zgadzają lub dzielą się swoimi przemyśleniami, niewygodnymi dla Ciebie. Jesteś typem apodyktycznego admina, który nie toleruje tego, że ktoś inny ma rację. A Ty ubzdurałeś sobie, że jesteś nieomylny. Panie bimi - zejdź pan na ziemię, chłopie. Rzeczywistość jest brutalna i przyznaj się, że nie jesteś wszechwiedzący i nieomylny. Bo nie jesteś. Tylko Twoja racja "jest najmojsza"? Gratuluję - śmiechu warte. Śmiech na sali.
Cytat:

Wiesz czym się różni kierowca który kogoś zabił bo np. za szybko jechał, od policjanta który kogoś zabił?
Tym że ten pierwszy poniesie karę za to co zrobił - a ten drugi dostanie nagrodę.
Dlatego celem żadnego kierowcy nie jest krzywdzić innych. Natomiast celem prawie każdego polskiego psa jest zatruwać życie tym, którzy go utrzymują. Bo wtedy dostajecie nagrody. Walka z mordercami kończy się u was w punkcie w którym mordercą okazuje sie kolega z pracy.


Ale konsekwencje wobec kierowcy szalejącego na jezdni ( też w stanie nietrzeźwym ) muszą zostać wyciągnięte. Takie jest prawo. I my je wymierzamy. Punkty karne, odbieranie mandatów, więzienie - to wszystko dla was kierowcy, jeśli się nie opanujecie. Poza tym oszołomie zobacz sobie, jaki jest stan naszego wyposażenia itp. - jest żałosny np. w porównaniu z policją amerykańską. Jak mamy gonić wariata drogowego starym, zdezelowanym polonezem? Kupcie nam szybkie wozy, to będziemy w stanie dogonić takich szaleńców.
To jest śmiech na sali, jakie są zarobki najniższych stopniem funkcjonariuszy i do tego jeszcze musisz odznaczać się taką inteligencją i wiedzą, żeby tą szkołę policyjną ( np. w Szczytnie ) przejść. Zapisz się i przejdź cwaniaku. Przejdziesz? Szczerze w to wątpię. Przesiew jest niesamowity odpadłbyś na samym początku chwaście.
Powrót do góry
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:44, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętamy o Andrzeju, który zginął przez tego młodego skurwiela z nożem - i ten gnój za to zapłaci, zgnije w pierdlu. A pamięć o Andrzeju przetrwa i będzie dla nas przykładem, dla innych funkcjonariuszy.
bimi rokrocznie giną policjanci właśnie w obronie twojego zapchlonego tyłka - doceń to psie. I pamiętaj o zamordowanych z zimną krwią funkcjonariuszach policji. Bo ty byś srał w gacie synalku przed prawdziwymi przestępcami.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:45, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przychlast napisał:
Cytat:
a myślałem że robią jakieś badania psychologiczne przed przyjęciem do policji?


Ty byś ich nawet nie przeszedł z twoją inteligencją ( którą się nie odznaczasz ). A ja przeszedłem i nie musiałem nikomu dawać w łapę - to przyszło naturalnie, bowiem ja się z inteligencją urodziłem, natomiast ty synku inteligencji musisz się jeszcze długo uczyć. I prędko nie zmądrzejesz, wnioskując po twoich postach.

Ja bym się nawet na nie nie zgłosił. Wolał bym być dziwką niż psem - o wiele mniej mniej hańbiące zajęcie.


Cytat:
A dla mnie darmozjadem jesteś ty - masz przywilej admina, a rozdajesz limity postów tym, którzy się z Tobą nie zgadzają lub dzielą się swoimi przemyśleniami, niewygodnymi dla Ciebie. Jesteś typem apodyktycznego admina, który nie toleruje tego, że ktoś inny ma rację. A Ty ubzdurałeś sobie, że jesteś nieomylny. Panie bimi - zejdź pan na ziemię, chłopie. Rzeczywistość jest brutalna i przyznaj się, że nie jesteś wszechwiedzący i nieomylny. Bo nie jesteś. Tylko Twoja racja "jest najmojsza"? Gratuluję - śmiechu warte. Śmiech na sali.

Jak raz próbowałem coś napisać na policyjnym forum to po 2 grzecznych postach zgłosił się do mnie jeden burek moderator oświadczając że jeśli cokolwiek jeszcze napiszę to on to i tak skasuje.
viewtopic.php?p=141898#141898
A tu zobacz - ja ciebie jeszcze nie skasowałem ani razu. Oto masz porównanie postawy człowieka i postawy psa.


Cytat:
Ale konsekwencje wobec kierowcy szalejącego na jezdni ( też w stanie nietrzeźwym ) muszą zostać wyciągnięte. Takie jest prawo. I my je wymierzamy. Punkty karne, odbieranie mandatów, więzienie - to wszystko dla was kierowcy, jeśli się nie opanujecie. Poza tym oszołomie zobacz sobie, jaki jest stan naszego wyposażenia itp. - jest żałosny np. w porównaniu z policją amerykańską. Jak mamy gonić wariata drogowego starym, zdezelowanym polonezem? Kupcie nam szybkie wozy, to będziemy w stanie dogonić takich szaleńców.
To jest śmiech na sali, jakie są zarobki najniższych stopniem funkcjonariuszy i do tego jeszcze musisz odznaczać się taką inteligencją i wiedzą, żeby tą szkołę policyjną ( np. w Szczytnie ) przejść. Zapisz się i przejdź cwaniaku. Przejdziesz? Szczerze w to wątpię. Przesiew jest niesamowity odpadłbyś na samym początku chwaście.

No jeszcze by tego brakowało żebyście dużo zarabiali.
Za co niby mieliby wam dużo płacić?? Za głupotę i prymitywizm? Bo niczego innego sobą nie reprezentujecie.
Jeśli w tej szkole policyjnej uczą że alkohol to nie narkotyk to faktycznie obawiam się że bym jej nie skończył - ciężko się uczyć rzeczy które nie mają sensu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobacz, ten koleś też był policjantem - chciał tylko pomagać ludziom, miał dobre serce i zasady.
i tak go koledzy urządzili: viewtopic.php?t=13034

polska policja to mafia - pogódź się z tym, bo to oczywista oczywistość.
w niczym nie jesteście lepsi od bandytów których rzekomo ścigacie.
czy ktoś kto pracuje dla mafii może być pożytecznym człowiekiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:54, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeśli w tej szkole policyjnej uczą że alkohol to nie narkotyk to faktycznie obawiam się że bym jej nie skończył - ciężko się uczyć rzeczy które nie mają sensu


My nie wsadzamy do pierdla za to, że się ktoś schleje w trzy dupy oszołomie. Możemy ewentualnie odstawić pijaczynę na izbę.
A za dragi będziemy was przymykać, za handel narkotykami, za nielegalny handel alkoholem, za bimrownictwo itp. Bo takie jest prawo młotku.

Cytat:

Ja bym się nawet na nie nie zgłosił. Wolał bym być dziwką niż psem - o wiele mniej mniej hańbiące zajęcie.

Być dziwką - to hańba. Ale skoro wolałbyś dawać dupy pedałom - no cóż, zabraniać nie będę. Aha i powiedz gejowi, żeby używał kondoma, albo nie, niech cię zarazi jakimś syfilisem albo HIV-em skoro zawód dziwki tak ci się podoba synku.

Cytat:
A zobacz - ja ciebie jeszcze nie skasowałem ani razu - wiec masz porównanie; człowieka i psa.


Nie skasowałeś, bo jednak chcesz się ode mnie czegoś nauczyć. Więc czytaj moje słowa i mądrzej - powolutku, pomalutku ... a może kiedyś osiągniesz szczyt inteligencji, ale tobie raczej to nie grozi.
Powrót do góry
peyot
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:55, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Więc dla mnie mimo że taki lech czy tyskie oddziałują na mnie i mój organizm, to nie uznaję tych substancji za psychoaktywne - ponieważ jestem świadomy tego, co robię, nawet po 2 browcach, mam klarowny umysł i myślę.


Ty naprawdę nie wiesz nawet jakie bzdury wypisujesz. Alkohol ma działanie psychoaktywne i nie zmienisz tego zaklinaniem rzeczywistości. Cholera, na tym polega właśnie działanie alkoholu. Gdyby nie miał działania psychoaktywnego to nikt by go nie pił bo byłby po prostu trucizną. Amfetamina również powoduje niezwykłą wręcz klarowność myśli ale co to ma do rzeczy? Działanie psychoaktywne nie polega na widzeniu różowych słoni tylko na oddziaływaniu na ośrodkowy układ nerwowy. Działanie to może mieć różne efekty. Są środki stymulujące takie jak kokaina, amfetamina, kofeina i inne, należące głównie do grupy fenyloetyloamin. Są środki oddziałujące depresyjnie (nie, nie ma to nic wspólnego z depresją) na układ nerwowy takie jak opiaty i ALKOHOL. Są też psychodeliki należące głównie do grupy tryptamin. Wszystko to są substancje psychoaktywne. Jedne są legalne inne nie. Co ciekawe jedna z najbardziej szkodliwych substancji jest legalna. Tak, chodzi o alkohol. I nie są to moje wymysły ale wynik wielu badań nad szkodliwością substancji psychoaktywnych. Doedukuj się, choć trochę, dla własnego dobra.

Cytat:
Tak więc większość społeczeństwa nie uważa alkoholu za narkotyk. I tego się trzymajmy


Nie, nie będę się tego trzymał. Dla mnie liczy się definicja naukowa a nie to co sobie ubzdura w danym czasie większość społeczeństwa. Bo interesują mnie fakty a nie wymysły niewyedukowanych głąbów.
Powrót do góry
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:58, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mściwy policjant potrącił kolegę
2009-11-12 00:00:00

We wtorek TVP2 wyemitowała reportaż o pobiciach na komendzie w Nowym Mieście Lubawskim. Dzień później policjant, który wyjawił nieprawidłowości, został potrącony przez oskarżanego o pobicia kolegę z pracy.

Cytat:
Marcin W. policjant z Nowego Miasta Lubawskiego, który według kolegów miał bić zatrzymanych, został zawieszony. Bezpośrednim powodem zawieszenia było jednak nie bicie, a to, że wczoraj około 17 potrącił radiowozem swojego kolegę, który w reportażu telewizyjnym wyemitowanym przez "Ekspres reporterów" w TVP2 we wtorek, zarzucał mu nadużywanie siły.

— Zaraz po potrąceniu, jego sprawca został odsunięty od służby i zabrano mu broń — mówi Izabela Niedźwiedzka z biura prasowego KWP w Olsztynie. — Dzisiaj komendant powiatowy podjął decyzję o wszczęciu wobec niego postępowania dyscyplinarnego i zawieszeniu w czynnościach służbowych aż do wyjaśnienia sprawy.

Jeszcze w środę do KPP w zostali skierowani policjanci z wydziału kontroli KWP i policyjny psycholog.

W czwartek w komendzie pojawił się komendant wojewódzki, by rozmawiać z policjantami o sprawie.


Za pobicie przysługują określone kary. To nie moja działka. Jeśli ktoś złoży pozew - proszę bardzo. I się procesujcie.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przychlast napisał:
My nie wsadzamy do pierdla za to, że się ktoś schleje w trzy dupy oszołomie
A czy ja mówię ze wsadzacie?

przychlast napisał:
Możemy ewentualnie odstawić pijaczynę na izbę.
Taaa.. Po drodze spuszczając mu wpierdol w radiowozie coby miał powód więcej was nie niepokoić? Smile
To pewnie efekt lekcji pedagogiki w tej waszej szkole policyjnej Smile

przychlast napisał:
A za dragi będziemy was przymykać, za handel narkotykami, za nielegalny handel alkoholem, za bimrownictwo itp. Bo takie jest prawo młotku.
Prawo umożliwiające karanie za posiadanie niewielkich ilości narkotyku zostało wprowadzone w Polsce na wniosek policji, która twierdziła iż bez tego bardzo trudno było karać dilerów. Parę lat potem... nie chodzi już o dilerów - pies zatrzymuje gówniarza z bolkiem i twierdzi że gówno go to obchodzi czy ten jest dilerem, czy nie - musi go przymknąć bo "takie jest prawo".
Zakłamanie i hipokryzja bije z polskiego psa na każdym kroku.

Obrońcy kurwa praworządności się znaleźli - nie rozbawiaj mnie Laughing
Tacy jesteście praworządni jak i cosa nostra.

Cytat:
Nie skasowałeś, bo jednak chcesz się ode mnie czegoś nauczyć. Więc czytaj moje słowa i mądrzej - powolutku, pomalutku ... a może kiedyś osiągniesz szczyt inteligencji, ale tobie raczej to nie grozi.

Tu mnie masz. Faktycznie chcę abyś kogoś czegoś nauczył.. Smile
Ale i tak bym cię nie skasował - takie mam zasady, bo nie jestem psem tylko człowiekiem, który prawdy się nie boi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przychlast
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:13, 06 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A czy ja mówię ze wsadzacie?


Niedługo pewnie powiesz, żeby dosrać uczciwym policjantom.

Cytat:
Taaa.. Po drodze spuszczając mu wpierdol w radiowozie?


A widziałeś to kiedyś? Bo ja nie.

Cytat:
Prawo umożliwiające karanie za posiadanie niewielkich ilości narkotyku zostało wprowadzone w Polsce na wniosek policji, która twierdziła iż bez tego bardzo trudno było karać dilerów.


I egzekwujemy prawo. Chronimy kraj od gówna, które już wykańcza kolorowych. Chcesz skończyć tak jak ćpun - gówno mi do tego. Ale potem nie płacz, że cię zamkniemy za posiadanie. Proste jak budowa cepa.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moda na nielubienie policji
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile