W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Mój pierwszy milion  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 4493
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:51, 02 Lut '11   Temat postu: Mój pierwszy milion Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie!

Czy ktos z was chcial sie kiedys dorobic ale nic przy tym nie robic? Podejrzewam, ze wielu z nas. Zycie jest piekne gdy wszystko uklada sie po naszej mysli.

Moze temat wydac sie nieco kontrowersyjny lecz postanowilem rzucic wyzwanie losowi i osiagnac swoj pierwszy milion. Nie pytajcie po co mi on...jestesmy w systemie monetarnym stad pieniadz = godne zycie, wladza, luksus itp...

Uwaga oto cala idea.

Gdybys tak nagle zmienil sie w inwestora, gdyby to od ciebie zalezala polityka firmy, gdybys nagle otrzymal fundusz ktory masz za zadanie pomnozyc...co bys zrobil?

Najlatwiejszym sposobem (oprocz zlodziejstwa, korupcji i innych nielegalnych zrodel) wydaje sie byc gielda.

Uruchom wyobraznie i przewidz ceny surowcow, walut i indeksow. W tym poscie proponuje rozmowe na zupelnie nowy temat na tym forum: inwestycja.

Do praktyki proponuje program (darmowy - to nie jest reklama!) do obslugi gieldy z rzeczywstymi notowaniami i (w zaleznosci co chcesz) pieniędzmi (virtual lub real). Link na samym koncu post'a.

Po raz pierwszy (nie widzialem podobnego watku) mamy okazje rozmawiac o wydarzeniach i dolozyc do nich tlo gieldowe. Zwroccie uwage na wachania kursu walut w zaleznosci od sytuacji gospodarczej krajow, np. nagle (ostatnio) wachanie cen ropy wywolane kryzysem u arabow.

Sam korzystam z tego od niedawna, do miliona mi jeszcze duzo brakuje Smile Ale juz sukcesy mam: na wachaniach dolca zysk ok 7000zl, na ropie 1500zl.

Przypominam...watek dotyczy GIEŁDY. Kursy w zaleznosci od sytuacji, notowania, przewidywania i inwestycje. Wspomnialem juz - to nie jest reklama, wpadlem na ten program przypadkiem (zero polecajacych itp.).

Oto link (sciagasz program i jedziesz) .Na poczatku wybierasz czy obstawiasz wirtualna kase czy swoja z portfela... i mozesz pokazac na co cie stac. Proponuje dyskusje na temat przewidywan,wnioskow i analizy.

Zapraszam do wypowiadania sie!

http://www.plus500.pl/Home.aspx?gclid=CMmXy--Q6KYCFYNJ3god4URmdw

Nie jestem zadnym polecajacym! Program jest darmowy, nie wkladasz zadnej kasy (vitrual) i nie masz spamu.
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:57, 02 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz DeeJay, Gdyby zrobił to Bimi i powiedział, że zbiera na utrzymanie serwera, to wszystko w porządku. Przypuszczam że wyznaczył by blok na reklamy i pewnie bym to zrozumiał. Gość miałby słuszne uzasadnienie. Nie mam pretensji że coś wstawiasz, bo ani to mój serwer, ani moje forum, choć każdy z nas dokłada swoją cząstkę do całości, i ma dbać o merytoryczną wartość. Ale denerwuje mnie gdy ktoś chce zrobić ze mnie frajera. Zastanów się dobrze. Ze mną będziesz miał ciężko, i nie przekroczysz golden line, tylko wejdziesz w war zone.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:28, 02 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko pieknie tylko powiedz o co ci chodzi? To nie jest zadne polecanie i nie dzialam dla swojego zysku. Pewnie nawet nie sprawdziles o co mi chodzi?

W oparciu o wydarzania mozna przewidziec lub analizowac zachowania gieldy. Ten program posiada aktualne notowania (aktualizowane co kilka sekund), rozrysowuje trendy i posiada calkiem sporo opcji.

I jeszcze raz przypominam ci (i wszystkim) nie dzialam z polecenia.
Moja idea jest prosta: analiza gieldy na podstawie analizy pewnych zdarzen i laczenie ich w spojna calosc.

Myslisz, ze chce ci cos sprzedac lub sam zarobic? Rozumiem iz jestes nieufny na tle calego spamu etc. Mam inne motywy dzialania. Poza tym jestes, pomimo realnych notowan - na wirtualnej kasie.

Mozesz rowniez zasugerować inny program nie ma problemu...chodzi mi tylko o idee.
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:37, 02 Lut '11   Temat postu: Re: Mój pierwszy milion Odpowiedz z cytatem

DeeJay napisał:


Najlatwiejszym sposobem (oprocz zlodziejstwa, korupcji i innych nielegalnych zrodel) wydaje sie byc gielda.


Ryzykowne stwierdzenie. Gdyby tak było to większość by zarabiała a kto by tracił?

DeeJay napisał:

Sam korzystam z tego od niedawna, do miliona mi jeszcze duzo brakuje Smile Ale juz sukcesy mam: na wachaniach dolca zysk ok 7000zl, na ropie 1500zl.


Od niedawna czyli od kiedy? Ile zainwestowałeś? Prawdziwych pieniędzy czy wirtualnych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 02 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedynym, na dłuższą metę sensownym sposobem inwestowania są nieruchomości.

Forex i giełda żyją z leszczy. KAŻDY młodziak prędzej czy później płaci tam frycowe, dlatego są konta demo, gdzie masz wirtualny milon i z reguły ci nieźle idzie Smile Napalisz się i już gotowy leszcz bierze kasiorkę i myk. "Inewstor" Smile

To podobne do Pokera. Może, Poker Stars jako "inwestycja"? Wszak poker to sport z mniejszym elementem losowości i mniejszą ilością składowych niż Forex czy giełdy papierów.

Tiaaa, zdecydowanie, jak bym miał wolną banieczkę, grałbym w pokera!

W innym wypadku, tylko nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 02 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karkołomny napisał:
Ryzykowne stwierdzenie. Gdyby tak było to większość by zarabiała a kto by tracił?


Zgodzam sie, stad zalozenie tego tematu...przedyskutujmy ten watek.

karkołomny napisał:
Jedynym, na dłuższą metę sensownym sposobem inwestowania są nieruchomości.


Oczywiscie - nieruchomosci sa trwala inwestycja ktora w zasadzie zawsze bedzie w cenie. Jest jedno ale...wysoki pieniadz na rozruch biznesu.

karkołomny napisał:
To podobne do Pokera. Może, Poker Stars jako "inwestycja"? Wszak poker to sport z mniejszym elementem losowości i mniejszą ilością składowych niż Forex czy giełdy papierów.


Niekoniecznie...niektore zachowania gieldy mozna przewidziec, wlasnie na tym dorobila sie masa ludzi. Poker potrafi byc cholernie ryzykowny podobnie jak gielda, jednak dzieli te dwa aspekty watek przypadkowosci. Na gieldzie przypadek to np. wpompowanie duzej kasy w jednostce czasu przez inwestora...ale przypadek zamierzony. Poker - dostajesz karte niezaleznie czy krupier chcial ci ja dac czy nie.

karkołomny napisał:
Od niedawna czyli od kiedy? Ile zainwestowałeś? Prawdziwych pieniędzy czy wirtualnych?


Od ok 2 tyg. analizuje statystyki gieldowe...niedlugi czas. Inwestowalem w dolary (w tej walucie wogole zarabiam w realnej pracy) bo znam ich zachowania. Wierz mi lub nie ale udalo mi sie przewidziec skok dolca (na podstawie wynikow gospodarczych usa - raportow etc.) ostro w dol na jakies 2 dni, nakupilem ich w cholere i wyczekalem moment high pointu. Okazalo sie ze mialem zysk w granicach 7000zł. Ropa ostatnio wzwyzkowala z uwagi na kryzys arabstwa.

Do dyspozycji program daje pule 30000zl.

Oczywiscie to wirtualne pieniadze. Pozwalaja jednak spojrzec na finanse zupelnie z innej strony. Teraz analizuje zachowania sie surowcow typu pszenica, wegiel itp.

Napisze jeszcze gdy dojde do wnioskow popartych moja analiza - nie tylko gieldowa ale takze gospodarcza.

Zapraszam do rozmowy!
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 02 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeeJay - żeby dyskutować trzeba mieć z kim. Pozornie to co piszesz o prognozowaniu na podstawie wydarzeń ma sens. Pozornie.

Bawisz się tematem 2 tygodnie. Powiem brutalnie - dyskusja na tym forum (jak i każdym innym zresztą też) do niczego cię nie zaprowadzi. Wiedzy żadnej nie zdobędziesz w ten sposób. Bo nikt kto ma wiedzę na ten temat się nią nie podzieli. A jak napisze, że ma i się podzieli to też znaczy, że jej nie ma. To były, są i będą zwykłe gadki jakich pełno u fryzjera czy przysłowiowym maglu.

Przepraszam cię ale z całym szacunkiem - pobaw się 2 lata, własnymi pieniędzmi. Wtedy zacznij zadawać pierwsze pytania. Pobaw się kolejne dwa - a być może już na jakiś temat podyskutujesz. Po kolejnym roku myślę, że będziemy rozumieć się bez słów i rzut oka na zagadnienie wystarczy aby nie zadawać żadnych pytań.

Oczywiście można ten proces przyspieszyć ale to kosztuje. I to sporo. Jeśli stać cię na 1 dniowe szkolenie w kwocie 1500 pln to możesz odezwać się na priv. Nie jest to szkolenie dla każdego - trzeba poświęcić 8 godzin to raz. Aby przyniosło efekt musisz poświęcić potem również co najmniej tyle czasu codziennie na wdrażanie tej wiedzy. Zaleta jest jedna i niezaprzeczalna - świadomość JAK kontrolować swoją inwestycję, czego się wystrzegać. To szkolenie nie daje żadnej cudownej recepty, magicznego sposobu. Ono daje wskazówki, pokazuje źródła, mechanizmy...prawie wszystko co jest potrzebne by twoja inwestycja miała realną szanse na powodzenie.

Ale ale - to wygląda jak reklama. Może i nią jest ale skoro zapytałeś to odpowiadam bo sam kiedyś myślałem tak jak ty. WIEDZA KOSZTUJE. Poza tym wg mnie darmowych rad i tak nikt nie słucha.

ps. nie wszystko co zacytowałeś to moje wypowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 02 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeeJay napisał:
Wszystko pieknie tylko powiedz o co ci chodzi?


Wstawiony adres posiada identyfikator osobisty, generowany w programie partnerskim. Jeżeli ktoś kliknie właśnie w ten adres to zostaje zapisane ciasteczko na jego komputerze. Gdyby ktoś założył konto w tej firmie przez ten link, to taka osoba jest zaliczana na konto o takim identyfikatorze, jaki został zapisany w cookies. A potencjalny posiadacz identyfikatora dostaje procent od każdego nowego klienta. Prawidłowy link bez identyfikatora wygląda tak "http://www.plus500.pl/ ". Powiedz że się mylę. Przed założeniem konta w pierwszej lepszej firmie zawsze trzeba zebrać informacje. Poczytać opinie na forach polskojęzycznych i anglojęzycznych. Zapoznać się z regulaminem ! I najważniejsze, czy jest przedstawicielstwo w kraju ? Kiedy dojdzie do roszczeń jedziesz do przedstawicieli i możesz dochodzić swoich praw. W przeciwnym razie szukasz wiatru w polu. Mogłeś napisać o platformach transakcyjnych, ogólnie. Założenie takiego tematu niesie ze sobą odpowiedzialność. Żyjemy poniżej przeciętnej, jako kraj jesteśmy na szarym końcu. Każdy szuka dodatkowego źródła dochodu. Mam nadzieje że masz dobre intencje, a link znalazłeś na chybił trafił, w przeciwnym wypadku nie ma o czym gadać.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 18:41, 02 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Brainwash

Heh, rzeczywiście. Dałem się wciągnąć i wmanewrować w jakieś konszachty. Nikt na dobrą sprawę nie przygląda się adresom HTML. Dzięki.

Dla tych którzy chcą naprawdę się pobawić w giełdę polecam X-Trade Brokers.
http://www.xtb.pl/

Platforma darmowa. Jak zacznie Wam dobrze iść to zaczną wydzwaniać czy nie chcecie grać w rzeczywistości - powiecie "Nie" i żadnych telefonów. Ot każda firma chce zarabiać. Darmowe szkolenia i takie bzdury. Ktoś kto chce się zainteresować to na pewno znajdzie sobie coś dla siebie.

A jeśli chodzi o samo sprawdzenie się - to takie szablony giełd sa na Onet.pl czy wp.pl. Nic się nie ściąga ale Nasze działania nie mają wpływu na giełdę.

Co do samej giełdy. Granie w pojedynkę z kontem 30.000 PLN to pomyłka. Owszem, zarobić się da ale trzeba zapomnieć o zrobieniu fortuny - tam gdzie nie możesz osiągnąć zysków sa osiągane przez holdingi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 02 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prawidłowy link bez identyfikatora wygląda tak "http://www.plus500.pl/ ". Powiedz że się mylę.


Tak. Dokladnie ta forma to adres lecz musze ci powiedziec iż się mylisz jezeli chodzi o moje zamiary. Link wynalazłem sobie w historii skad trafilem ten program. Wstawienie go było zamierzone lecz nie mam z tego zadnych korzyści. Dopiero teraz zacząłem szukac i rzeczywiście jest jakis program partnerski. Stad poprawny link powinien brzmiec "http://www.plus500.pl/ ". Ciekawe komu nabilem punkty…

Jezeli jest mozliwosc wymoderowania tego linka prosze o wymazanie i zastapienie wlasciwym. Moj blad.
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 02 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszkę ten temat dziwnie wygląda na tym forum. "Money as a debt" i podobne, całe tematy o kreatorach pieniadza giełdach i nagle temat jak to fajnie się na spekule zarabia Smile Ale może się mylę.

W kazdym razie, inwestować to w nieruchomości. Piszesz Deejay, ze trzeba mieć kapitał, HMMM, duże HMMM. A co chesz inwestowac jak nie masz kpaitału? HMM? Wierzysz, że z 30.000 pln szybko zrobisz 300.000? HMMMM?

Grałem na Forexie na róznych platformach i zaręczam, demo jest bardzo słodkie Smile w porównaniu z prawdziwą grą. Ale jak se chcesz, Twój wybor. Ja grałem na GCI Trading.

Na giełdzie wystarczy sprytny plotkarz Smile Oni dopiero potrafią blefować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 02 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Giełda to najgorsze gówno w jakie można wdepnąć.
Podobnie jak ubezpieczenia, łańcuszki, obligacje, sms-y, totolotek i inne bzdury,
Na giełdzie mogą zyskać jedynie osoby obyte i w temacie - cała reszta traci.

Nie łudźcie się, że wejdziecie jako zieloni do tej zabawy i orżniecie wieloletnich graczy !
Jest odwrotnie wieloletni gracze orzynają nowych, którzy myślą, że zbiją na tym kokosy. Owszem margines najlepszych, najwybitniejszych graczy będzie wygrywało na giełdzie kosztem reszty - ale nie łudźcie się, że to będziecie wy.

W każdej z tych dziedzin, totolotku, sms-ach, ubezpieczeniach, grach hazardowych itd. Zyskuje zawsze mały procent. A cała reszta jest fundatorem ich wygranej !. Ale Oczywiście każdy Polak uważa się za wyjątkowego i twierdzi, że to on będzie wśród tych wygranych - Powodzenia.

Jako ciekawostkę dodam informację z mojej lokalnej społeczności. Właściciel stacji CPN nabył automaty na których można grać i w trakcie wygranej wysypie trochę pieniędzy. Jeden z moich znajomych miał za zadanie chodzić i rozpowiadać wszystkim, że ten i ten wygrał 10 tys. zł inny "rozbił bank" i wygrał 20 tys zł.
Jak czasami tam tankuję to widzę jak debile siedzą i ciupią na tych automatach licząc ile wygrali ale nie licząc ile wrzucili do środka !

I jeszcze jedno.
Prawdziwy cwaniak nigdy nie poda wam dobrego sposobu na zbicie pieniędzy, tylko sam ten sposób wykorzysta.
Jeżeli ktoś podaje wam taki sposób, to znaczy, że chce abyście to wy byli sposobem na jego wzbogacenie się?

Kto z was chce mieć udział w tym abym zbił jego kosztem fortunę ręka do góry? Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Mój pierwszy milion
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile