W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Komunizm Karola Marxa a komunizm.tv   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 20881
Strona:  «   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:12, 18 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
To nie homo sovieticus, tylko zwykłe kanalie, które chcą kraść i mordować.
Nie tracę czasu na chłostanie ich po mordach batem prawdy. To pożyteczne zajęcie. Przy okazji kompromitują się wpisami jak powyżej o Wielkim Głodzie. Poza tym, to nie dla nich, a dla ludzi, którzy na to kiedyś trafią. Zauważ, że Naczelna Ciota P2, już się nie odzywa i zostało tych 2-3 szubrawców. Prawdę o tym antyludzkim syfie, marksizmie trzeba głosić wszędzie, gdzie tylko się da.



Zgadzam sie z toba w 100%

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 18 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Wld napisał:
To nie homo sovieticus, tylko zwykłe kanalie, które chcą kraść i mordować.
Nie tracę czasu na chłostanie ich po mordach batem prawdy. To pożyteczne zajęcie. Przy okazji kompromitują się wpisami jak powyżej o Wielkim Głodzie. Poza tym, to nie dla nich, a dla ludzi, którzy na to kiedyś trafią. Zauważ, że Naczelna Ciota P2, już się nie odzywa i zostało tych 2-3 szubrawców. Prawdę o tym antyludzkim syfie, marksizmie trzeba głosić wszędzie, gdzie tylko się da.



Zgadzam sie z toba w 100%

Jerzy


Znajdą się na pewno ludzie o podobnym do was, szympansim IQ, więc też się zgadzam że to do nich a nie do nas Wink

Co zabawne, klasyczny Marks miał takie poglądy które dzisiaj można by podpisać pod prawicę, przestrzegał przed ekspansja islamu, straszył - o ironio - przed potęgą Rosji, i atakował Żydów (dlatego Engels który był bardziej politpoprawny od Marksa pieczołowicie wykreślał z prac Marksa wątki antysemickie).

W Polsce szacunkowo 80% populacji ma IQ dużo niższe niż próg 100 pkt IQ który uważany jest za "uchodzący w normie". Tak że fircyk i wld, macie panowie spory grunt do orania i zbierania plnonów Wink

PS: Nie żebym był złośliwy, ale fakt że między prawicowymi poglądami a niskim ilorazem inteligencji zachodzi dodatnia korelacja, udowodnili na przykładzie badań statystycznych naukowcy z kanadyjskiego Uniwersytetu Brocka w Ontario. Takie same wyniki potwierdziły badania ich kolegów z USA, Francji, WB i Holandii.

PS2: Przecież wiadomo że Marks był żydowskim satanistą i członkiem zakonu Iluminatii planującym przejęcie władzy na globie i depopulacje a nie jakimś tam zwykłym pisarzem społecznym i filozofem który zauważał i opisywał problemy społeczne swojej epoki Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 18 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Azyren napisał:


Koło prawdy to ty nawet nie stałeś oślizgła jaszczurko. Prawdy to takie kanalie jak ty boją się niczym wampiry, światła dziennego.


On nawet nie rozumie o czym pisze:)
Więc musisz to zrozumieć, że tego typu osoby, nie tyle są kanaliami, co raczej osobami o nie najwyższych lotach inteligencji.
Osoby które same nie potrafią wyciągać wniosków, tylko klepią to co inni napisali.
Ja takie osoby po prostu ignoruję.


A widzisz, ja jestem takim trochę intelektualnym sadystą - jeśli można to tak nazwać. Ja lubię się czasem poznęcać nad debilami w internecie, zwłaszcza wypisującymi takie pierdoły. Ale co za dużo to też nie zdrowo, dlatego czasem ich ignoruje, a czasem jak mam humor to coś im odpiszę Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:19, 18 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
goral_ napisał:
Azyren napisał:


Koło prawdy to ty nawet nie stałeś oślizgła jaszczurko. Prawdy to takie kanalie jak ty boją się niczym wampiry, światła dziennego.


On nawet nie rozumie o czym pisze:)
Więc musisz to zrozumieć, że tego typu osoby, nie tyle są kanaliami, co raczej osobami o nie najwyższych lotach inteligencji.
Osoby które same nie potrafią wyciągać wniosków, tylko klepią to co inni napisali.
Ja takie osoby po prostu ignoruję.


A widzisz, ja jestem takim trochę intelektualnym sadystą - jeśli można to tak nazwać. Ja lubię się czasem poznęcać nad debilami w internecie, zwłaszcza wypisującymi takie pierdoły. Ale co za dużo to też nie zdrowo, dlatego czasem ich ignoruje, a czasem jak mam humor to coś im odpiszę Wink


A mi już się nie chce tłumaczyć im, tak naprawdę, podstaw ekonomii.
Oni zawsze będą wychwalać kapitalizm, mimo, że zawsze będą w nim tylko płatnikami anie benficjentami.
I tego tacy ludzie nie potrafią zrozumieć, że kapitalizm/liberalizm jest dla garstki a reszta musi na nich pracować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 18 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla przypomnienia.
Dziś rocznica Komuny Paryskiej 18 Marzec 1871
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 18 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
A dla przypomnienia.
Dziś rocznica Komuny Paryskiej 18 Marzec 1871

Podczas której to , tylko Anarchiści byli za "drobną" własnością prywatną taką jak np piekarnie , czy małe rodzinne warsztaty Wink .
Tylko ze to był wiek XIX .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 18 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
A dla przypomnienia.
Dziś rocznica Komuny Paryskiej 18 Marzec 1871

Warto przypomnieć tę postać https://pl.wikipedia.org/wiki/Jaros%C5%82aw_D%C4%85browski
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 21:11, 18 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Współczesna filozofia nauki jasno pokazuje czym jest marksizm: metafizyką, wiarą religijną, resentymentem, przeżyciem emocjonalnym, mitem, brednią, bełkotem.

https://konserwatyzm.pl/marksizm-i-relig.....yny-ludzi/
Polecam przeczytac komentarze pod artykulem. Marksisci to nic wiecej niz religijni fanatycy.
_________________
https://www.biblest.com.pl/dziennik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 22 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marksizm, to zbrodnia, niewolnictwo, ogólnie upadek człowieka. Jest to wprost napisane w manifeście tego skurwiela i powielane w manifestach skurwieli drobniejszego płazu np. Spinelliego. Wy (Ci 3-4 debile) popieracie to bezeceństwo. Pytanie brzmi: Z głupoty, czy jesteście szubrawcami, którzy liczą na profity z tego systemu? Niezależnie od odpowiedzi jesteście zwykłymi chujami, a raczej chujkami.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 22 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Marksizm, to zbrodnia, niewolnictwo, ogólnie upadek człowieka. Jest to wprost napisane w manifeście tego skurwiela i powielane w manifestach skurwieli drobniejszego płazu np. Spinelliego. Wy (Ci 3-4 debile) popieracie to bezeceństwo. Pytanie brzmi: Z głupoty, czy jesteście szubrawcami, którzy liczą na profity z tego systemu? Niezależnie od odpowiedzi jesteście zwykłymi chujami, a raczej chujkami.


WLD
To sa po prostu ofiary tegoz marksizmu i dowodem na to jak owze system hamowal (celowo) intelektualny rozwoj jego ofiar.
I na tym chyba polega jego,marksizmu ,diabelski geniusz: w pewnym momnecie ,nie odczuwalna przez ofiare dokonuje sie lobotomia.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 14:05, 22 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By wgl marksizm mógł działać potrzebny jest fundament poczatkowo prawdziwego i potem iluzorycznego dobrobytu są nim Chiny i to od jednej zatrutej odnogi gnije całe drzewo "świat"
Ogólnie oglądałem film król wyjety spod prawa"i zastanawia mnie czy to niejest może. Kierunek dobry wszakże lepsze jest prawdziwe nawet bez zasad moralnych życie życie niż falszywy rslodki miodem oplywajacy raj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 22 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
By wgl marksizm mógł działać potrzebny jest fundament poczatkowo prawdziwego i potem iluzorycznego dobrobytu są nim Chiny i to od jednej zatrutej odnogi gnije całe drzewo "świat"
Ogólnie oglądałem film król wyjety spod prawa"i zastanawia mnie czy to niejest może. Kierunek dobry wszakże lepsze jest prawdziwe nawet bez zasad moralnych życie życie niż falszywy rslodki miodem oplywajacy raj


Kompletnie nie jarzę o czym piszesz... Może zacznij używać interpunkcji i staraj się jaśniej wypowiadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 22 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naukowcy informują: ludzie nie dorastają do 30. roku życia
Według najnowszych badań naukowców badających mózg, ludzie nie dorośleją, aż do 30. roku życia. Okazuje się, że osiągnięcie dorosłości jest indywidualne dla każdego człowieka - informuje BBC.
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/przed-30-stka-ludzie-nie-dorosleja/mfx2te7
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 16:50, 22 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki bo na przerwie w pracy pisałem
Marksizm polega na tym by ludzi zniechęcić w każdy możliwy sposób od pracy
A żeby to zrobić potrzebna jest choćby iluzoryczna ale wizja przepychu, idobrobytu
I w takim środowisku maja być wychowywani młodzi by potem odbić się od rynku pracy bo chcą większe pieniądze bo ich gnebia a wszkole mogli wszystko itd itp
A do tej wizji niezbędne są Chiny (import z Chin) bo młodzi wychowywani w trudnej rzeczywistości uczą się przetrwania.
A teraz czego się uczą?
Maja wizję świata w którym jest wszystko wszystkiego co można osiągnąć za siedzenie przed komputerem 8h pon- piatek.
A gdzie instynkt przetrwania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 22 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
Sorki bo na przerwie w pracy pisałem
Marksizm polega na tym by ludzi zniechęcić w każdy możliwy sposób od pracy
A żeby to zrobić potrzebna jest choćby iluzoryczna ale wizja przepychu, idobrobytu
I w takim środowisku maja być wychowywani młodzi by potem odbić się od rynku pracy bo chcą większe pieniądze bo ich gnebia a wszkole mogli wszystko itd itp
A do tej wizji niezbędne są Chiny (import z Chin) bo młodzi wychowywani w trudnej rzeczywistości uczą się przetrwania.
A teraz czego się uczą?
Maja wizję świata w którym jest wszystko wszystkiego co można osiągnąć za siedzenie przed komputerem 8h pon- piatek.
A gdzie instynkt przetrwania?


Nadal cię nie rozumiem.
Chcesz powiedzieć, że stabilizacja, zaspokojenie potrzeb - to źle i iluzja. A codzienna walka, o pracę, obawa przed chorobą i brak stabilizacji to dobrze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:42, 22 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już mi coś imputowano, to gwoli wyjaśnienia. Bardziej niż bronię marksizmu, to atakuje tych co z marksizmu robia teorię spiskową. Choć poglądów Marksa całościowo nie podzielam, to w kilku kwestiach miał jednak rację i ciężko mu tego odmówić. Najcięższa w marksizmie jest chyba dialektyka walki klas która nie bierze pod uwagę w chuj wielu czynników pozaekonomicznych i chyba to jest największy zarzut który można postawić BŁĘDNEJ ideologii marksistowskiej.

Ale choć sam stanowiska marksistowskiego nie podzielam, to nigdy nie przestanę cisnąć beki z debili 85 IQ tworzących na jego temat teorie spiskowe typu "marksizm stworzyli żydzi by ujarzmić gojów [1]", "marksizm stworzyli Iluminaci by zaprowadzić za jego pomocą NWO" czy "marksizm ma na celu oduczenie ludzi pracy" [3]. Tacy ludzie którzy w to wierzą, sami pokazują jakimi są niedouczonymi debilami.

1 - I dlatego Marks pluł na Żydów i nawet Engels wykreślał z jego dzieł wątki antysemickie?

2 - I dlatego walczył z kapitałem który jest podporą NWO?

3 - I dlatego postulował uspołecznienie zakładów pracy? Dlatego Lenin wprowadził obowiązek pracy i mawiał "Bez pracy nie ma kołaczy"? I dlatego za Stalina przez pewien okres był 16-godzinny dzień pracy? No to w ciekawy sposób chcieli tych ludzi oduczyć pracy i zdemoralizować, nie powiem.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 22 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już się przerzucamy oskarżeniem o -izmy to Jerzyk Ulicki-fircyk jest znany jako neo-faszysta i w dodatku złodziej własności intelektualnej, i akurat tego mu imputować nie trzeba, bo to fakty.

http://seczytam.blogspot.com/2018/10/zodzieje-z-wolnej-polski.html

W artykule dobrze wyłuszczono co to za indywiduum. Obelgi ze strony takiego człowieka (czyt. szura, bo na miano człowieka to chyba nie zasługuje), to dla mnie niemal jak nobilitacja. Jemu ideologiczna lobotomia nie jest potrzebna, bo przez swoje ideologiczne zagrzybienie i tak nie było by już co wyciągać z tej gnijącej makówki.

Co do JUR-a to jest to jedno z niewielu indywiduów co do których nie mam żadnej wątpliwości w postawieni sobie pytania, czy to agent czy pożyteczny idiota, bo to oczywiste... Na to pierwsze jest za głupi, za bardzo szurowaty, nie ma takiej charyzmy jak choćby
Michalkiewicz z tej samej strony barykady. On nawet w poglądach nie jest konsekwentny, skoro podpina obecny ultra-prawicowy Izrael pod ten sam front co marksizm. Ale mógł nie doczytać że Marks był antysemitą, a rządząca Izraelem partia Likud jest ultraprawicowa i antymarksistowska... Przecież nie można się znać na wszystkim i przeczytać wszystkiego bo życia by nie starczyło Rolling Eyes

Co do @wld natomiast... he. JUR przynajmniej ma klarowne poglądy polityczne, głupie bo głupie ale klarowne. Natomiast @wld to nawet nie ma okreslonych poglądów, on jest jak taka światopoglądowa śmieciarka jeżdżąca przez internet i zbierająca tylko wybrane śmieci tworząc w ten sposób niespójną i kolorową mieszankę różnych odpadków. Trochę zreszta jak Deial i Chemicloo, oni są w sumie wszyscy w jakis sposób podobni do siebie, co wyczyta co oglądnie na yt to sobie wbudowuje do światopoglądu, nawet jeśli niektóre elementy nawzajem sobie zaprzeczają.

Skoro już ktoś mi zarzuca -izmy to podejmuję temat Cool Jakich bym poglądów nie miał, to w porównaniu do was nie mam się czego wstydzić Cool
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 20:45, 22 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marksizm ja rozumiem trochę jako zastosowanie wobec ludzi tego samego mechanizmu co zadziałał podczas eksperymentu w którym umieszczono króliki w odizolowanym środowisku podawano zwierzakom wszystko co mogły sobie zarzyczyc i po chyba roku o ile dobrze pamiętam wyginely.
Z tym że króliki miały wszystkiego pod dostatkiem dzięki eksperymentatorom a my dzięki chinczykom.
A tu najwyraźniej nie chodzi do końca o sam fakt dobrobytu a o jego świadomość.
Analogia jest ewidentnie widoczna wg mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 22 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
Marksizm ja rozumiem trochę jako zastosowanie wobec ludzi tego samego mechanizmu co zadziałał podczas eksperymentu w którym umieszczono króliki w odizolowanym środowisku podawano zwierzakom wszystko co mogły sobie zarzyczyc i po chyba roku o ile dobrze pamiętam wyginely.
Z tym że króliki miały wszystkiego pod dostatkiem dzięki eksperymentatorom a my dzięki chinczykom.
A tu najwyraźniej nie chodzi do końca o sam fakt dobrobytu a o jego świadomość.
Analogia jest ewidentnie widoczna wg mnie.


Masz na myśli eksperyment Calhouna i nie królików, tylko myszy. Trzeba być na prawe "bardzo kreatywnym inaczej" (użyłem delikatnego eufemizmu żeby nie było że znowu obrażam kogoś) by przypisywać/porównywać ten eksperyment do ludzkiej populacji. Po pierwsze, myszy w eksperymencie dostawały wszystko za darmo a ludzi nawet w najbogatszym kraju świata i tak musza na swój dobrobyt pracować na etacie czy choćby na pół etatu. Po drugie, środowisko eksperymentu było ograniczone, a w realu takich problemów nie ma, i istnieje możliwość przenoszenia się populacji z miejsc nienadających sie już do życia... no chyba że prędzej czy później rozpieprzymy całą planete i wtedy pozostanie tylko ekspansja na inne planety jeśli technologi pozwoli. Po trzecie, ludzie zdolni są do myślenia abstrakcyjnego, myślenia analitycznego, planowania długofalowego i przewidywania konsekwencji swoich działań, czego nie posiadają pchane instynktem i podstawowymi impulsami/popędami myszy.

Ten eksperyment nijak sie nie ma do ludzkiej populacji. Ludzie to trochę bardziej złożone organizmy niż myszy, co nie zmienia faktu że ludzie prędzej czy później pewnie zgotują sobie zagładę ale nie w taki sposób jak myszy.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:45, 23 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:

Ogólnie oglądałem film król wyjety spod prawa"i zastanawia mnie czy to niejest może. Kierunek dobry wszakże lepsze jest prawdziwe nawet bez zasad moralnych życie życie niż falszywy rslodki miodem oplywajacy raj


A zauważyłeś coś charakterystycznego dla "takich" filmów . Ludzie , zwykli obywatele, są wypełnieniem tła możnych tego świata w walce o władze . Inaczej , ludzie są po to by nieliczna garstka mogła żyć wygodnie i toczyć swoje wojenki bo to ich tak naprawdę absorbuje .


Idee lewicowe są jak powrót do czasów przed chrześcijańskich , gdzie Wiec obywateli ( którzy nie są miękkim chujem robieni ) mógł obalić lokalnego władcę . I dlatego - m.in - Władcy wybrali chrześcijaństwo a konkretnie katolicyzm, bo była i jest to religia wspierająca rządzących ( przede wszystkim ) w ich rządach . Teraz władca mógł zostać "pomazańcem" bożym Smile . No i weź tu takiemu podskocz na Wiecu .


Tak naprawdę najbardziej "postępowa" jest kasta zarządzająca kasą ( nazwijmy ich Bankierami ) . To oni kreują "postęp" co najmniej od Rewolucji Francuskiej , jak nie wcześniej . Oczywiście ów postęp jest skrojony pod ich miarę i dlatego na ideach lewicowy ostatecznie najwięcej ugrali Bankierzy . To kapitalistyczni bankierzy odpowiadają za bolszewizm w Rosji którą chcieli za pomocą Lenina I Trockiego ( który wydawał koncesje zachodnim firmom ) zamienić w obóz przymusowej pracy . Oczywiście że to nie jest jedyna pieczeń jaką chcieli upiec na jednym ogniu . Komunizm bankierów , nie tylko dawał profity z obozu pracy , ale też kreował ludzki światopogląd .
Kiedy bankierzy dorżnęli monarchię trzeba było mieć coś co będzie można przeciwstawić w opozycji ich bolszewickiemu eksperymentowi . Wypadło na niedojebanenego artystę , którego kariera w latach 20tych dość nieśmiało się rozwijała , by przyspieszyć w czasie kiedy bankierzy utracili swoje wpływy w Rosji bolszewickiej po śmierci Lenina i ucieczce Trockiego . Tak , gdyby nie Stalin , Hitlerek nie byłby potrzebny . Ale Bankierzy czego się nie dotkną i tak zamieniają to w złoto , a największym biznesem Bankierów ( który odkryli albo inaczej uskutecznili w czasach XIX wieku na przykładzie Napoleona ) jest pożyczka wojenna . Jedną z najbardziej chorych rzeczy które toczą neoliberalny kapitalizm są wojny które są niczym innym jak biznesem na miarę nowych czasów . Cały ten ekstremizm islamski jak i inne wynaturzenia udające lewicowe myśli , nie służą ludziom tylko kaście zarządzającej kasą .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:13, 23 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sumując , politycy UE "udający" lewicowe poglądy są niczym Lenin i Trocki którzy mieli za zadanie zamienić państwo Radzieckie w obóz pracy na usługach Bankierów . Ta historia się powtarza tylko jest dostosowana do czasów jakie mamy ( XXI wiek ) .
Ale tak jak wcześniej , może się pojawi ktoś kto wysadzi z siodła ( nie zmieniając konia ) dewiantów Wink .





Sam fakt że mówimy o "marksizmie" jest już manipulacja za pieniądze Bankierów . Używając zwrotu nawiązującego do XIXsto wiecznej postaci wpływamy na ludzką myśl strasząc nas krwawymi buntami czy rewolucjami . Straszy się nas XIXto wiecznymi lewakami , ale nikt nie wspomina że to dzięki XIXto wiecznym lewakom , ludzie mają emerytury , urlopy czy chociaż 8 godzinny dzień pracy ( choć to już dawno obeszli kapitaliści ) . Dziś powyższe kwestie są oczywistą oczywistością , ale nic nie stało się bez wysiłku i poniesionych ofiar . Ktoś kiedyś oddał za to życie byś ty miał dziś prawo do emerytury , bo przecież są kraje takie jak Tajlandia gdzie nie ma emerytury . I tak właśnie wygląda typowy kapitalistyczny raj który nigdy nie doświadczył obecności lewaków .
Tajlandia , gdzie nie ma emerytur , a kraj zamienił się w kurwidołek dla turystów pedofilów i innych dewiacji , kapitalistyczny raj ( chyba dla bogatych dewiantów ) Laughing
Ciekawe czy mają urlopy ( wie ktoś ) ?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:11, 23 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, ale odkrycie. Co w tym dziwnego, że gangsterka przemysłowo-bankowa chciała mieć ponad 100 milionów niewolników na swoje usługi? W ChRL inwestuje się dokładnie z tego samego powodu. Wszystko jest cacy, do momentu, kiedy komunistyczny grajdoł nie posiada ambicji i tylko haruje na swoich panów (inwestorów). Stalin dość szybko się połapał, o co kaman i zaczął budować imperium. Do niedawna, tak z 10 lat temu, Chiny były spoko. Teraz gangsterka zobaczyła, że oni nie chcą być wiecznie niewolnikami i mamy "powstrzymywanie Chin". To co się dzieje teraz już nie jest marksizmem. Już nie potrzeba walki, bo walka została wygrana. Odpowiedni ludzie mają w ręku pałkę i chcą, tak jak każdy człowiek, być władcą imperium. Chcą czci, chcą chwały i potęgi. Niedawno widziałem news, że aresztowano jakiś durni w Chinach, studentów marksizmu. Chcieli robić rewolucję. Hahha.

Pierdzenie debili, że dzięki Marksowi mamy urlopy, czy coś, zlewam ciepłym moczem. W jego programie nie ma urlopów, a za to jest "zmilitaryzowana praca przymusowa". Wystarczy zabrać i przeczytać idola. Artykułowane chęci, prognozy, czy wnioski nie mają znaczenia. To zasłona dymna. Pomyśl debilu jeden z drugim, jakie są realne konsekwencje jego programu. Jak ptasi móżdżek nie pozwala, to spójrz na Rosję w początkach rewolucji. Tam się udało.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:56, 23 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Sumując , politycy UE "udający" lewicowe poglądy są niczym Lenin i Trocki którzy mieli za zadanie zamienić państwo Radzieckie w obóz pracy na usługach Bankierów . Ta historia się powtarza tylko jest dostosowana do czasów jakie mamy ( XXI wiek ) .
Ale tak jak wcześniej , może się pojawi ktoś kto wysadzi z siodła ( nie zmieniając konia ) dewiantów Wink .





Sam fakt że mówimy o "marksizmie" jest już manipulacja za pieniądze Bankierów . Używając zwrotu nawiązującego do XIXsto wiecznej postaci wpływamy na ludzką myśl strasząc nas krwawymi buntami czy rewolucjami . Straszy się nas XIXto wiecznymi lewakami , ale nikt nie wspomina że to dzięki XIXto wiecznym lewakom , ludzie mają emerytury , urlopy czy chociaż 8 godzinny dzień pracy ( choć to już dawno obeszli kapitaliści ) . Dziś powyższe kwestie są oczywistą oczywistością , ale nic nie stało się bez wysiłku i poniesionych ofiar . Ktoś kiedyś oddał za to życie byś ty miał dziś prawo do emerytury , bo przecież są kraje takie jak Tajlandia gdzie nie ma emerytury . I tak właśnie wygląda typowy kapitalistyczny raj który nigdy nie doświadczył obecności lewaków .
Tajlandia , gdzie nie ma emerytur , a kraj zamienił się w kurwidołek dla turystów pedofilów i innych dewiacji , kapitalistyczny raj ( chyba dla bogatych dewiantów ) Laughing
Ciekawe czy mają urlopy ( wie ktoś ) ?


Dlatego zawsze zadaję pytanie.
Jakie to wartości lewicowe są takie zbrodnicze?
I wówczas następuje milczenie....

ps. Polecam, wszystkim kochającym kapitalizm, wyjazd do Bangladeszu. Tam nie ma czegoś takiego jak prawa pracownicze, czy jakiekolwiek prawa dotyczący pracownika. Pełny kapitalizm i to w najczystszej liberalnej formie. Można zatrudniać nieletnich, wg. własnego uznania. Nie ma składek na ubezpieczenie, nic.
Dziwię się, że polscy pracownicy, kochający kapitalizm tam nie pojadą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 23 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Wow, ale odkrycie. Co w tym dziwnego, że gangsterka przemysłowo-bankowa chciała mieć ponad 100 milionów niewolników na swoje usługi?

Laughing , tobie @Wld rozrysować to w postaci obrazków a dalej nic z tego nie rozumiesz . Ba ty nie tyle nic nie rozumiesz co nie chcesz zrozumieć . Jedynym odkryciem jakie tu widzę to tylko to że ciebie to "nie dziwi" ( przynajmniej Wink ) . Co znaczy że w pełni zgadzasz się z tą gangsterką . Wiesz , jeszcze jak byś brał jakiś udział w tej gangsterce i miał z tego jakieś profity to jestem w stanie to ( tę obronę ) zrozumieć , ale przecież jesteś jednym z wielu szarych wyrobników , no chyba że się mylę . Inaczej jesteś tylko pożytecznym idiotą na jakiego pozujesz .


Cytat:
Już nie potrzeba walki, bo walka została wygrana

Laughing , ty jesteś debilem czy co .
Walka wynika z natury ludzkiej . Jeśli ludzie odpuszczają , tudzież spoczywają na laurach , kapitaliści wracają jak dziś choroby średniowieczne ( chociażby tyfus ) które pojawiły się na ulicach amerykańskich miast : https://www.wykop.pl/link/4849515/wsrod-.....e-choroby/
I mamy taką lewacką Wenezuelę , którą głównie z powodów sankcji toczy bieda ( władza sobie nie radzi ) , ale tyfusa tam nie ma . Za to w wiodącym prym imperium kapitalizmu pojawiły się choroby rodem ze średniowiecza . Poniekąd jest to dowód na to że neoliberalizm , kapitalizm cofa ludzkość w rozwoju .
Bieda niby wszędzie takie sama a inne ma obliczę .

Walka jest celem samym w sobie .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 23 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Za to w wiodącym prym imperium kapitalizmu pojawiły się choroby rodem ze średniowiecza . Poniekąd jest to dowód na to że neoliberalizm , kapitalizm cofa ludzkość w rozwoju .
Bieda niby wszędzie takie sama a inne ma obliczę .



Kapitalizm zawsze będzie "hamulcem" rozwoju. Kapitalizm ma na celu przynieść profit, a profit nie jest postępowy.
Inaczej w socjalizmie, gdzie głównym zadaniem systemu, jest rozwój społeczeństwa.
W socjalizmie, profitem są inwestycje, z których korzysta ogół a nie jednostki.

Dlatego kapitalizm to zawsze będą kryzysy, załamania rynków, i tym podobne perturbacje, za które będą płacić zwykli ludzie, pracownicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13   » 
Strona 6 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Komunizm Karola Marxa a komunizm.tv
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile