W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
12 rzeczy, o których nie wspominają media  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 4628
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1077
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 25 Cze '11   Temat postu: 12 rzeczy, o których nie wspominają media Odpowiedz z cytatem

Nie od dziś wiadomo, że media głównego nurtu filtrują informacje. Oto lista dwunastu rzeczy, o jakich aktualnie starają się nie pisać.

1. Kryzys w elektrowni jądrowej w Fort Calhoun (Nebraska), bardzo mało wiadomości.

2. Większość Amerykanów ma świadomość, że Stany Zjednoczone zaangażowane są w wojny w Iraku, Afganistanie i Libii. Ale prawda jest taka, że siły amerykańskie systematycznie bombardują również Jemen i część Pakistanu. Jeśli policzy się kraje, w których USA ma siły specjalne i/lub tajnych agentów, to są prawdopodobnie „aktywne” w większej liczbie krajów na Bliskim Wschodzie. Są plotki, że grupy naziemne przygotowują się do wejścia na teren Libii. Czy jesteśmy świadkami wczesnego etapu III wojny światowej pokazywanej nam w zwolnionym tempie?

3. Kryzys z powodu Fukushimy staje się coraz gorszy. Arnold Gundersen, były wiceprezydent z przemysłu nuklearnego, ostatnio tak powiedział o tej katastrofie: „Fukushima jest największą katastrofą przemysłową w dziejach ludzkości”.

4. Członkowie Kongresu nadal mówią o chrześcijanach jako zagrożeniu dla bezpieczeństwa narodowego. Na przykład, podczas niedawnego przesłuchania w Kongresie, Sheila Jackson Lee ostrzegła, że „chrześcijańscy wojownicy” mogą „doprowadzić kraj do upadku”, oraz wobec tych grup powinno być prowadzone śledztwo.

5. Wschodnia prowincja Chin, Zhejiang, doświadczyła najgorszej od 55 lat powodzi. Domy musiały opuścić 2 mln ludzi. W Chinach już od kilku lat jest kryzys rolniczy i będzie jeszcze gorzej.

6. Dzięki uchwale Dodd-Frank, od 15 lipca nielegalny będzie handel detaliczny złotem i srebrem.

7. Na całym świecie pokazały się ogromne pęknięcia ziemi bez żadnego wyraźnego powodu. Na przykład, ogromne pęknięcie, które ma długość około 3 km ostatnio pojawiło się w południowym Peru. Ponadto, 500 m pęknięcie nagle pojawiło się niedawno w stanie Michigan. Kiedy również dorzuci się wszystkie gigantyczne leje, powstające na całym świecie, łatwo jest stwierdzić, że planeta staje się bardzo niestabilna.

8. Według amerykańskich urzędników Służby Leśnej, największy pożar w historii stanu Arizona objął ponad 500 000 akrów. Ale w oparciu o to co przekazują główne media, można by pomyśleć, że to jest nic nie znaczące wydarzenie.

9. Docierają raporty, że Korea Północna przetestowała „super broń EMP”, która byłyby w stanie przejąć większości sieci energetycznej Ameryki jednym strzałem. Koreańczycy z Północy najwyraźniej chcą przeprowadzić próbę jądrową, co bardzo niepokoi urzędników administracji Obamy.

10. Na terenie całych Stanów Zjednoczonych, „aktywne ćwiczenia strzelnicze” prowadzone są w naszych szkołach. Często, większości studentów nie mówi się, że te ćwiczenia są fałszywe. Zamiast tego, studenci często przechodzą godziny terroru, gdyż myślą, że naprawdę mają do czynienia z sytuacją zakładnika lub szalonego snajpera.

11. NASA ostatnio rozpoczęła „istotną” inicjatywę gotowości dla całego personelu. Poniżej fragment planu na ten temat zamieszczonego na witrynie NASA: „Inicjatywa dotyczy rodzinnej/osobistej gotowości dla wszystkich pracowników NASA. Program Gotowości Rodziny/Personelu NASA ma na celu dostarczenie wiedzy, zasobów i narzędzi rodzinom NASA (urzędnikom i wykonawcom) do przygotowania się do sytuacji kryzysowej. Najważniejszymi aktywami w pomyślnym zakończeniu misji NASA są nasi pracownicy i ich rodziny. Podejmujemy kroki, aby przygotować naszych pracowników, ale to twój osobisty obowiązek przygotowania siebie i swoich rodzin do sytuacji kryzysowych.”

12. W ciągu ostatnich tygodni FAA ustanowiła ponad 40 tymczasowych „stref zakazu lotów”. Jest to bardzo niezwykłe. Nikt nie wie dokładnie, dlaczego tak się dzieje.


Więc co to wszystko znaczy?

http://wolnemedia.net/media/12-rzeczy-o-ktorych-nie-wspominaja-media/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janek.K




Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 57
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 25 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie tylko filtrują.One wręcz zapodają to co Panowie mediów chcą zapodać .
Wystarczy zbadać do kogo należą główne agencje prasowe i kto na tym trzyma łapy .
Nic nie dzieje się przypadkiem , owszem czasami się nie da zakamuflować czegoś na 100 % no ale zepchnąć temat na drugi plan zawsze.
Na pierwszej stronie gazety , można napisać o Paris Hilton , czy w informacjach w porze największej oglądalności zapodać 30 sec o wojnach i tragediach a 3 min o znalezionym rekordowym prawdziwku w Koziej Wólce , który nie jest rekordowy bo lżejszy od rekordowego o 600g.

I tak to mniej więcej wygląda .

To ,że informacje są filtrowane to jest na 100% pewne .


I tak większość osób co kupiło jakąś tam niby opiniotwórczą gazetę w , której połowa objętości to albo reklama albo zakamuflowana reklama , woli zobaczyć cycki Paris niż zastanowić się , że pod plaszczykiem wymyślonego terroryzmu , świat zmierza ku totalne kontroli jednostki .
To samo się dzieje w TV .
Tych co trzymają przepływ informacji na świecie jest naprawdę kilu , po fuzjach i machinacjach jest może na świecie 7 KONCERNÓW multimedialnych , które wiedzą jak hipnotyzować i ogłupiać . stada baranów .

smutne czasy naprawdę smutne .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 26 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesołe ! to jest aż śmieszne, system zmierza ku upadkowi właśnie przez takie kłamstwa Wink
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 26 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janek.K napisał:
Niestety nie tylko filtrują.One wręcz zapodają to co Panowie mediów chcą zapodać .
Wystarczy zbadać do kogo należą główne agencje prasowe i kto na tym trzyma łapy .
Nic nie dzieje się przypadkiem , owszem czasami się nie da zakamuflować czegoś na 100 % no ale zepchnąć temat na drugi plan zawsze.
Na pierwszej stronie gazety , można napisać o Paris Hilton , czy w informacjach w porze największej oglądalności zapodać 30 sec o wojnach i tragediach a 3 min o znalezionym rekordowym prawdziwku w Koziej Wólce , który nie jest rekordowy bo lżejszy od rekordowego o 600g.

I tak to mniej więcej wygląda .

To ,że informacje są filtrowane to jest na 100% pewne .


I tak większość osób co kupiło jakąś tam niby opiniotwórczą gazetę w , której połowa objętości to albo reklama albo zakamuflowana reklama , woli zobaczyć cycki Paris niż zastanowić się , że pod plaszczykiem wymyślonego terroryzmu , świat zmierza ku totalne kontroli jednostki .
To samo się dzieje w TV .
Tych co trzymają przepływ informacji na świecie jest naprawdę kilu , po fuzjach i machinacjach jest może na świecie 7 KONCERNÓW multimedialnych , które wiedzą jak hipnotyzować i ogłupiać . stada baranów .

smutne czasy naprawdę smutne .


Z drugiej strony zaś możesz w gruncie rzeczy pisać i mówić co chcesz. Możesz stworzyc system jak Bitcoin, mozesz tworzyć tematyczne fora i publikować na youtube filmiki o tym, że pochodzimy od kosmitów.
Czy to są smutne czasy? Znamy z historii smutniejsze, targane niepokojami epidemiami i okrutnymi wojnami przez całe dekady, pod rzadami tyranów gdzie za jedną nie taką opinie wypowiedzianą publicznie, skończyłbyś marnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 26 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nigdy nie posłucham żadnych nawoływań do bojkotu telewizji.Człowiek posłucha ,nie ogląda ,a potem traci kontakt z rzeczywistością .Kiedy rozpoczął się mój bojkot :1.5 miliard mieszkańców ziemi nie miała dostępu do wody pitnej, 25 % ludzkiej populacji żyła za mniej niż 1 $ dziennie , na świecie (w tym również w Europie) toczyło się kilkanaście krwawych wojen .
A tu masz ! takie zmiany !
TheMike napisał:
Czy to są smutne czasy? Znamy z historii smutniejsze, targane niepokojami
epidemiami i okrutnymi wojnami przez całe dekady, pod rzadami tyranów gdzie za jedną nie taką opinie wypowiedzianą publicznie, skończyłbyś marnie.

Nie ma wojen,nie ma tyranów ,nie ma epidemii - nastąpił zapowiadany już przez starożytnych Greków "Złoty Wiek".
Jaka szkoda że wielu ,w tym również ja ,bezpowrotnie utraciła szanse na sledzenie tego cudnego ale zapewne stopniowego procesu.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 26 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
Już nigdy nie posłucham żadnych nawoływań do bojkotu telewizji.Człowiek posłucha ,nie ogląda ,a potem traci kontakt z rzeczywistością .Kiedy rozpoczął się mój bojkot :1.5 miliard mieszkańców ziemi nie miała dostępu do wody pitnej, 25 % ludzkiej populacji żyła za mniej niż 1 $ dziennie , na świecie (w tym również w Europie) toczyło się kilkanaście krwawych wojen .
A tu masz ! takie zmiany !
TheMike napisał:
Czy to są smutne czasy? Znamy z historii smutniejsze, targane niepokojami
epidemiami i okrutnymi wojnami przez całe dekady, pod rzadami tyranów gdzie za jedną nie taką opinie wypowiedzianą publicznie, skończyłbyś marnie.

Nie ma wojen,nie ma tyranów ,nie ma epidemii - nastąpił zapowiadany już przez starożytnych Greków "Złoty Wiek".
Jaka szkoda że wielu ,w tym również ja ,bezpowrotnie utraciła szanse na sledzenie tego cudnego ale zapewne stopniowego procesu.


Pozwolisz, że łaskawie wyjaśnie Ci o co mi chodziło. Chodzi mi o to, ze ludzie odwołują się do jakiejś niepojętej skali czasu, gdzie "teraz to jest dopiero chujowo". A ja sie bytam: kiedy był lepiej i dla kogo?

Rozumiesz już?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 26 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy post.
Dzięki i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3506
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:10, 27 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym tez nie pisza :

czesc:) na wstepie chcialam napisac ze chyba harrp i ten caly echelon nie iestnieje to musi byc tylko wyobraznia nasza a jka isteniej to dlaczego dotyka to szarego czlowieka a nie bogatego z ktorego by mieli pieniadze pzreciez ze mnie nie maja pieniedzy jakie ???? to ze chodze do psychiatry ??? ze mam schizofremie ??? to jakie pieniedaze maja z tego ?/// ja w to coraz mniej weierze .... w sumie np jak ty pisalals ze ciebie podniecaja a ja mam tak ze mi sie wogole od 5 lub 6 miesuiecy nie chce seksu nic kompltemie jakbym miala menopauze czy co nie wiem .... nie wiem co mi sie stalo moze pzrez te leki nie iwem ... lekazr muwi ze harrp nie iestenieje wierzysz tak mocno w harpa
??/ moze to nie harp a bog tak nas kaze kto wie ja sie codziennie modle do boga zeby ten koszmar sie skonczyl w koncun bo ja mam znowu taki glodu a gruba nie chce byc zjddam na dzien 5 kanapoek platki i to moj dzien ale za duzo alebo potem jescze obiad zjem nie wiem o co chodzi kompeltnie w tym harpie ,,, mi w domu muwiz e takie cos nie iesteniej wogole nie wiem ,.....ja mam dopiero 21 lat i tak mnie meczy to .... to jest starszne jak tak mozna jesli to faktycznie harp to ludzie litosci nie majha ... a ty tez masz glosy w glowie ????// ja mam czasem teraz juz mi pzrechodza ale czasem mam jak ide z piosenke mam w glowie jakas to jest okriopne leci jakas piozsenka nie wiedomoskad nie wiadomo nic leci i juz ......


Witaj Joasiu !

Dziekuje za list. Firma HAARP i ECHELON istnieje. Przeczytaj sobie motto HAARP-a :

Trzeba mieć dużo silnej woli, żeby wszystkim stanom populacji i wszystkim krajom jednakowo dokuczać ! - HAARP

Joasiu nic nie wiesz o bogatych. Tobie zadali tania chorobe, bo tylko na taka Ciebie stac, ale choroba Parkinsona kosztuje tysiac dolarow miesioecznie. Moja ciocia chorowala w Polsce na chorobe Alzheimera, to miesieczne leczenie kosztowalo ja 4 tys. zl. Jak wydala wszystko co cala rodzina zarobila w ciagu zycia, to ja usmiercili, bo juz nie miala z czego placic. Teraz to leczenie kosztuje duzo taniej, bo HAARP wpadl przez drogie choroby serwowane tylko bogatym. Po mojej konkluzji szybko obnizyli ceny.

Zastanow sie nad tym, kiedy zachcialo Ci sie pierwszy raz sexu ? Ile mialas wtedy lat ? Jak bylam mloda, to w kontaktach z chlopakami nigdy nie chcialo mi sie sexu. Jak wyszlam za maz, to tez nigdy nie podniecalam sie na widok mojego meza w lozku. On sie czasem podniecal na moj widok w lozku i czasem wtedy mielismy ze soba sex. Malo kobiet sie podnieca na widok mezczyzny czy kontaktujac sie z nimi. Kobiety Polnocy sa bardzo specyficzne pod tym wzgledem. Ciemnowlose kobiety czesciej sie podniecaja.

Nie mozesz wiec wykluczyc, ze podniecajac sie na widok mezczyzny bylas manipulowana. Mozna byc tez manipulowanym na widok osobnika tej samej plci. Jak myslisz, skad tyle pederastow i lezbijek ? Jeszcze 30 lat temu nie bylo ich w ogole prawie. Naturalnie tez kiedys mezczyzni czy kobiety stawali sie kochankami tej samej plci. Wynikalo to najczesciej z izolowania : wiezienie, klasztory, klasy zenskie i meskie w internatach szkolnych. W normalnych warunkach to sie nie zdarzalo, a teraz co sie dzieje na calym swiecie zachodnim ? U Arabow, Hindusow, Afganczykow jeszcze tego nie ma, bo te kraje sa jeszcze zbyt malo zelektryfikowane, zeby mozna bylo dotrzec do duzej ilosci obywateli.

O diecie pisalam Ci juz w poprzednich listach. Jak wiesz, ze jeszcze zoladek powinien miec co robic, to zuj gume. Glodzic sie nie wolno, bo wtedy organizm zaczyna czerpac z zapasow, ale do tego potrzebna jest wieksza absorbcja. Jak czlowiek zbyt bardzo rozbudzi w sobie absorbcje pokarmowa, to wiecej z pokarmow sie absorbuje jak wymaga tego organizm i wtedy zaczynamy tez tyc. Ta absorbcje moze pobudzac w nas HAARP i dlatego nawet przy malej ilosci jedzenia wiecej go wchlaniamy jak wydalamy. Ilosc wydalanego kalu i mozczu jest bardzo wazna. Zwroc na to uwage. Porownaj z czasem przeszlym i wtedy wiele Ci sie wyjasni. Ja tych spraw bardzo pilnuje. Jak tylko jest malo odchodow, to zaraz biore na przeczyszczenie.

HAARP manipuluje dzialanoscia naszego mozgu, dlatego moze zachwiac kazda rownowaga organizmu.

Miewam glosy w glowie i nie tylko. Moje glosy potrafia rozmawiac ze mna poprzez wydmuchiwanie powietrza z nosa, co z pewnoscia moze slyszec ktos na zewnatrz. Moga tez mowic moimi ustami. Glosy w glowie tez mi spiewaly kiedys "Sto Lat" z jakiejs okazji, a tak normalnie, to rozmawiamy na wszystkie tematy jakie istnieja na swiecie. To sa bardzo ciekawe rozmowy. Czasem moj glos zwroci mi tez na cos uwage. Najwazniejsza z nich bylo ostrzezenie, zebym butli gazowej nie trzymala w ogrodzie, bo moze ktos dostac sie do ogrodu, odkrecic zawor w butli i spowoduje wybuch jak podpali gaz. Nigdy o takim zagrozeniu bym nie pomyslala !!! Butle natychmiast zamknelismy w komorce pod kluczem. Kiedys tez zapomnialam wpisywac jednego adresu do moich wysylek. Trwalo to dosyc dlugi czas. Wreszcie glos mi przypomnial to nazwisko kiedy sporzadzalam liste do wysylki. Ten znajomy z Bielska Bialej byl bardzo ucieszony, ze znowu do niego napisalam.

Moje rozmowy z glosami sa baradzo ciekawe. Zawsze takie byly. Czasem rozmawiamy intensywnie, czasem malo, a czasem wcale. Pierwszy raz odezwal sie do mnie w 2006 roku. Zakonczyli rozmowy po czterech miesiacach, a po pol roku odezwali sie znowu slowami - postanowilismy zobaczyc, co tam u Goski slychac ?

Operatorzy sa roznymi ludzmi i dlatego ich ingerencja tak bardzo sie rozni. Wspolczuje Ci !

Serdecznie Cie pozdrawiam.
Goska

http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:20, 27 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
4. Członkowie Kongresu nadal mówią o chrześcijanach jako zagrożeniu dla bezpieczeństwa narodowego. Na przykład, podczas niedawnego przesłuchania w Kongresie, Sheila Jackson Lee ostrzegła, że „chrześcijańscy wojownicy” mogą „doprowadzić kraj do upadku”, oraz wobec tych grup powinno być prowadzone śledztwo.

Tutaj chodzi o Texas który chce się odłączyć od USA, dyktatorzy z Waszyngtonu próbują różnych sposobów aby "opozycję z Texasu" skompromitować, nazywają ich między innymi rasistami mimo że wielu czarnoskórych ich popiera,
to co tak przeraża kongresmenów to nie upadek finansowy USA który wkrótce nastąpi ale rozpad terytorialny kraju, tego samego boja się ci z Brukseli którzy dostają drgawek gdy tylko jakiś kraj zaczyna mówić coś o wystąpieniu z unii Europejskiej

osobiści uświadomiłem sobie ostatecznie że unia to system dyktatorski kiedy premier Grecji nazwał przestępczymi poglądy o rezygnacji z euro i powrocie do drachmy, czy to jawa czy może tylko jakiś sen? jeśli chcesz aby twój kraj posiadał własna walutę narodową to jesteś przestępcą , człowiek który chce wolności to w dzisiejszych czasach kryminalista? Shocked Sad Confused Evil or Very Mad Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


12 rzeczy, o których nie wspominają media
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile