W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wybuch na lotnisku w Moskwie. Są ofiary  
Podobne tematy
Zamach w moskwie7bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 5508
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 30 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
Jakimże trzeba być strasznym debilem żeby wypowiadać się w sprawach o których nie ma się bladego pojęcia.J


Jakim trzeba być strasznym debilem żeby nie zrozumieć tekstu, który napisałem wcześniej.

Ty się chcesz wypowiadać o zamachach, a ja pisze o filmach, które przedstawiłem. Te akurat są ewidentną manipulacją i nie trzeba być zbyt bystrym aby to zauważyć. Widać do takich nie należysz albo ci płacą za inne poglądy. Jaki jest cel twojego funkcjonowania na tym forum to już nie jeden zauważył.
Jak nie miałeś okazji być przy prawdziwej akcji ratowniczej to będziesz tu wyzwiskami rzucał na tych co wiedzą jak to wygląda naprawdę. Propaganda zrobiła swoje w twoim mózgu.

Jednym słowem reżyser był marny. Może następny film będzie lepszy. Jednak mimo wszystko chciałbym poznać nazwisko tego reżysera.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:17, 30 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam się może w Rosji nie ma zwyczaju ratowania rannych, może ich obywatelskim obowiązkiem jest umrzeć grzecznie na swoim miejscu, by władza mogła zrobić porządną dokumentacje, a dopiero jak skończą, wtedy lekarzom będzie można ewentualnie zacząć działać.
Dla mnie to wygląda raczej na odpalenie samego trotylu(bądź innego ładunku, gdyby rzeczywiście były wypełnione gwoździami, szkłem ściany ludzie wyglądali by dosłownie jak sito.
Jeśli ktoś uważa że to wszystko jedno, to się myli, ładunek z dużą ilością odłamków, byłby zagrożeniem nie tylko dla hali, ale także dla całego otoczenia, lotniska i jego skutki były by ciężkie do kontrolowania, "czysty" ładunek działa lokalnie.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:21, 01 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suworow dla "Super Expresu": "Rosja pod rządami Putina to kraj o gospodarce na poziomie kraju Trzeciego Świata"
"Super Express" publikuje wywiad z Wiktorem Suworowem, znanym pisarzem, autorem m. in. "Akwarium", byłym oficerem GRU skazanym na karę śmierci.

Pytany o niedawny zamach w Moskwie na lotnisku Suworow stwierdza, że "takich zamachów nie da się wyeliminować, niezależnie od poziomu służb", ponieważ "problemem nie są nakłady i walka z terrorystami, ale powody, które leżą u źródeł zamachów". I, jak dodaje, mnie chodzi tu o ludność narodów, które nie chcą panowania Rosji:

Może nawet bardziej o obecne elity rządzące Rosją. Przecież obecne władze wyrosły i zyskują na atmosferze zagrożenia. W 1999 roku seria dotkliwych zamachów wyniosła na szczyt Władimira Putina. Wykreowano przekonanie, które stało się powszechne, że w takiej sytuacji na szczycie powinien zasiąść człowiek KGB. No i siedzi na tym szczycie od 12 lat. I niby dlaczego miałby odejść? Przecież zagrożenie wciąż istnieje. Choć Putin od 12 lat je "zwalcza", częstotliwość ataków jest nie mniejsza....

(...) nie muszą być bezpośrednim źródłem, żeby walczyć z zagrożeniem, które same kreują. Robią coś na Kaukazie, jest reakcja, jest oburzenie i strach, są więc budżety na służby specjalne. (...) Nadzwyczajne zagrożenie potrzebuje nadzwyczajnych środków. Takie społeczeństwo łatwo kontrolować. Kreml będzie więc "dzielnie walczył" z terrorystami, ale niekoniecznie chcąc wyjaśnić i doprowadzić sprawę do końca.

Suworow ocenia, że "mocarstwowość dzisiejszej Rosji polega głównie na działalności reklamowej":

[Na] Utwierdzaniu w przekonaniu o mocarstwowości własnych obywateli. A w świecie reklamy trzeba wydawać morze pieniędzy. Inne imperia mają kolonie, żeby na nich zarabiać. Rosja to imperium "na opak". Ona dziś na imperium traci, ale ma reklamowy efekt, prezentując je jako objaw siły i znaczenia.

Zdaniem pisarza, "Rosja jest bardzo chorym krajem":

Spodziewam się, że efektem będzie podział na kilka odrębnych organizmów rządzonych przez mafię. Putin nie jest wieczny, następcy, jak to bywa w takich sytuacjach, nie da się wyłonić.

Pisarz ocenia, że Kremlem rządzi dziś kryminalny gang, który nie jest w żaden sposób zainteresowany interesem i rozwojem kraju oraz długoterminową poprawą życia Rosjan":

Jaka jest ich mentalność? Putin ma dziś 21 oficjalnych rezydencji, które spokojnie można nazwać pałacami. Obecnie buduje już 22 w pobliżu Władywostoku, wewnątrz parku narodowego! To coś o nim mówi. Jakim cudem miałby być zainteresowany bądź wykazać wiedzę na temat perspektyw gospodarczych kraju? Dla niego władza to posiadanie, blichtr, rozkazy. I swoją inteligencję wykorzystał do zabezpieczenia tego blichtru. Kiedy doszedł do władzy, w Rosji było 7 miliarderów. Teraz jest ich ponad 70. I to jest gwardia, której los od niego zależy, która będzie go broniła zawsze i wszędzie.

Suworow potwierdza opinię, iż cała Rosja opiera się dziś "na eksporcie surowców":

Rosja pod rządami Putina to kraj o gospodarce na poziomie kraju Trzeciego Świata. I tak jak Trzeci Świat opierał się kiedyś na eksporcie bananów bądź kawy, tak Rosja nie produkuje dziś dosłownie niczego oprócz gazu i ropy. I jak te banany są droższe, to pensje są wyższe. Co będzie, gdy będą tańsze?
http://wpolityce.pl/view/6712/Suworow_dl.....iata_.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:11, 01 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałem przeczytać o tym ze źródła ale strona przeciążona
wniosek się nasuwa
prawda przez brukowce przemawia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wybuch na lotnisku w Moskwie. Są ofiary
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile