W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Co z tym Jerzym?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 933
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jerzy Ulicki-rek jest:
Człowiekiem, który pokazał mi prawdę o wielu rzeczach
26%
 26%  [ 6 ]
Mylącym się, ale nieszkodliwym gościem
13%
 13%  [ 3 ]
Człowiekiem, który szkodzi temu forum, ale nie robi tego specjalnie
47%
 47%  [ 11 ]
Człowiekiem, który stara się zniszczyć to forum (dla jaj/ dla szpanu/ po prostu nam nie wierzy)
0%
 0%  [ 0 ]
Agentem, dla którego stanowimy zagrożenie, chce zniszczyc to forum za wszelką cenę
13%
 13%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 23

Autor Wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 14 Sty '08   Temat postu: Co z tym Jerzym? Odpowiedz z cytatem

Po prostu ankieta, bo juz idzie się pogubić ilu ma zwilenników, a ilu przeciwników, tyle tego jest.

Po prostu zaznacz, ewentualnie napisz, co o nim myślisz

PS. Jak ktoś sądzi, że Jerzy nie zawsze sie myli/ma rację to niech zaznaczy tak jak (jego zdaniem) jest w wiekszości przypadków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 14 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można się przyzwyczaić do jego osoby. Wypowiedzi Jerzego chociaż czasem przydługie to i czasem interesujące: ). Jedyne co nie pasuje mi w jego udziale na forum to to, że zamiast wkleić link to albo wszystko zapodaje w poście, albo najpierw przejście na jego stronę a potem przejście do linku. Następną wadą jest to, że odpowiada każdemu w innym poście zamiast umieścić wszystko w jednej "kupie". Każdy ma wady, Jerzy też ma.
pozdrawiam ekscentrycznego Jerzego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:50, 14 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy to Agent. I szkoda na niego robić więcej tematów.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 14 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim się zarejestrowałem, przez parę dni śledziłem wątki na tym forum.
I myślę, że Jerzy szkodzi forum negacjonizmem, ale nie
robi tego specjalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 14 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu ostatnia odp .bo innej pasujacej nie bylo .
walka jerzego jest tak glupia ,ze zamiast walczyc na prawde ,
pomaga takim baranom jak tomasz gross i tyle ,razem z siebie
zeruja i karmiom sie swymi klamstwami .siejac nic wiecej
jak przemoc . holokaust ,a pozniej holokaustyk
i jerzy kompromituje sie caly czas ,ale malo kto to widzi co on
na prawde robi , jest pewnie wielu ktorzy z powodow glupich postow wylanczaja strone www.prawda.w.pl . a jerzy doznaje erekcji emocjonalnej
tak jak tomasz gross ,czyli ja ja ja .
holokaust jest dzis kazdego dnia wiec prosze o pomyslenie czemu
to sluzy bo chyba telewizji nikt nie oglada , a o polakach ktos mowi
antysemita itp.
sprawa pana jerzego ,dla mnie jej niema , bo nie ma o kim mowic .
kto by byl prawdziwy .
pobutka ,hallo .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 14 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast uważam ,że on nie szkodzi forum i jego obecność wpłynie pozytywnie. Czytając jego wypowiedzi nie widzę w nich niczego kompromitującego. Nikogo nie wyzywa i stara się argumentować swoje wypowiedzi. Mandarck słusznie zauważył ,że mógłby dawać linki ,a nie wklejać teksty.

pozdrawiam Jerzego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 14 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie
Byl juz temat "Sprawa p.jerzego" i wydawalo mi sie ,ze go zamknelismy.
Po co to odgrzewac?
Nie ma zadnej sprawy p.Jerzego.Sa jego poglady ,ktore niektotym tutaj nie mieszcza sie w glowie a poniewaz ktos wam powiedzila ,ze kazdy musi miec jakas "etykietke' probuje znalzesc jaks i dla mnie.
A poniewaz takowej nie ma bo etykieta "przekonany o wlasnych pogladach opartych na wiedzy i doswiadczeniu' juz dawno przestala byc produkowana gubicie sie troche.
Nie traccie czasu na pisanie o mmnie a raczje o tym co ja tu podrzucam i bedzie ok.
na zakonczenie pozwiolcie ,ze powtorze raz jeszcze :JEDYNIE POTEZNY SZOK MOZE OBUDZIC SPOLECZENSTWO Z LETARGU.SAMO POWATRZANIE ,ZE NAMI MANIPULUJA TO JESZCZE MALO.TRZEBA ZROBIC COS PRZECIWKO TEJ MANIPULACJI A NIE TYLKO JA POTWIERDZAC.Tym bardziej ,ze takie powatrzanie tego glosno ,ze jestesmy bezsilni moze byc rowniez wroga propaganda majaca nas moralnie oslabic i rozbroic.

W polskiej i nie tylko rzeczywistosci taki przebudzenim bedzie upadek mitu holokaustycznego.
nasi kontrolerzy zdaja sobie z tego sprawe dlatego takie drakonskie metody sa stosowane przeciwko tym ,ktorzy ten mit i jego tredowate pokazuja swiatu w calej jego plugawej rzeczywistosci.

Ale nawet tutaj mamy dokonaly przyklad:ja podrzucam fakty naukowe i historyczne a ktos inny podrzuca jakies brednie Marii Wlodarczyk i chce zebym z tym dyskutowal tak jakby wszystko co napisalem poprzednio byla gadaniem na wiatr.
Tak to dziala.

Wtedy gdy juz bedziecie chodzic w kajdanach (nie musza byc z zelaza ,moga byc elketroniczne) pamietajcie o tym co tutaj pisalem.
Patrzac jak zabito w was,mlodych ludziach, duch oporu,jak przekonano was ,ze czynny opor to cos brzydkiego czego nalezy sie wstydzic zdaje sobie ,po raz kolejny ,sprawe ze spustoszenia jakiego w ludzkich duszach dokonuje uporczywa,trwajaca od stuleci jak trucizna saczona po kropli talmudyczna manipulacja.
Oni nie chca was zabic bo ktos musi na nich pracowac.
Ale chca z was zrobic zombie.I prawie im sie to udalo.

1+1=2
Tyle wiem

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
Zanim się zarejestrowałem, przez parę dni śledziłem wątki na tym forum.
I myślę, że Jerzy szkodzi forum negacjonizmem, ale nie
robi tego specjalnie.


Przepraszam,ze zapytam :Co to jest "negacjonizm"?
Bo mnie wychodzi ze to uzywanie wlasnego mozgu w ocenie faktow ale nie wiem czy mam racje?

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:50, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy, nie wiem, co to jest negacjonizm, ale jeśli to, co piszesz, to nie widzę w tym nic złego, ale veritatis pewnie też nie, ale niektórym się to nie podoba i dlatego szkodzi forum.

Ale nie chcemy (chyba) tu ludzi, którzy po przeczytanbiu tego co napisał Jerzy myślą, że to nieprawda dlatego, że ich uczono inaczej, bo tacy sami w koncu by odeszli.
Chociaż rzeczywiscie, jak ktos wejdzie na forum i NAJPIERW to przeczyta to moze odejść. Ale na to szansa jest dość mała.
Ja tu trafiłem w sumie przez zeitgeist, ktory mnie zaszokował, ale ten spo-sób chyba nie na każdego jest dobry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie to ma znaczenie ilu ma zwolenników czy przeciwników?
Co to partię będziesz jakąś tworzył?
Pisze o ciekawych sprawach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie sprawa z Jerzym jest zbyt mocno wyolbrzymiana, po jakiego wała jakieś ankiety? nie wiadomo po co. Tania sensacja na forum, czy co? Jerzy to Jerzy i już, komuś nie pasuje to niech się nauczy trzymać pewnych ludzi na dystans, Jerzy i tak już dość mocno jest lekceważony, każdy kto obawia się, że "ktoś wejdzie na forum, przeczyta Jerzego i mu się odechce" ten ma trochę w głowie nie tak, przecież pod każdym postem Jerzego ciągną się wiązanki typu "pan Jerzy to agent", "Jerzy przestań chrzanić", "Jerzy to i tamto". Po drugie taki ktoś, kto czyta jeden post, w dodatku Jerzego i uważa, że nie warto tu zaglądać (taki wniosek na podstawie tego jednego posta) jest imbecylem, a wam co niektórym zależy by takich właśnie było tu najwięcej. Skasujcie Jerzego i zbierajcie tu debilów, gratulacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli mogę przypomnieć nie lubiącym Jerzego - przy każdej wiadomości jest przycisk ignoruj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapachniało tu sądem kapturowym.Jerzy pisze o nie wygodnych sprawach ,wiec może jakiś tate przez ramie syna zobaczył że niebezpiecznie się robi i trzeba zaradzić.W sobotę przy "kolacji" wykład zrobił i proszę agenta z Jurka zrobili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Co z tym Jerzym?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile