W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moskale, po co wam ten cały świat?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3023
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 23 Sty '11   Temat postu: Moskale, po co wam ten cały świat? Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KARARAK
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 16:49, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mądre słowa...
Mądre pytanie...
Powrót do góry
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W koncu ktos normalnie o ruskich gada. Teraz tylko czekac na kacapofili zeby sie pojawili i wychwalali "mateczke".
Prawda jest taka ze Rosja ma caly czas zapedy imperialistyczne i nie pogodzi sie nigdy z suwerennoscia swoich "satelit" ... w tym Polski. Szczegolnie sola w oku jest wlasnie Polska i byl prezydent Kaczynski ktory otwarcie mowil o tym i dzialal (pojechal do Gruzji w momencie gdy Rosja szykowala atak) przeciwko interesom Rosji.
Chcial dialogu, ale na rownych warunkach ... a nie jak to widziala Rosja, gdzie dialog jest mozliwy tylko z Polska na kolanach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa. Ojczyzna - piździzna, patriotyczno-religijny brain washing dla debili.

Trudno żeby Rosja miała nie mieć zapędów imperialistycznych. Najpierw Chiny i USA musiałyby ich nie mieć, żeby i Ruscy se odpuścili. Ja tam bym wolał żeby Polska była zależna od Rosji, jak do niedawna, niż tak jak teraz od USA i Izraela. Rosja ma wiele na sumieniu, ale na pewno mniej niż ci dwaj. A i to pomimo że jest o wiele starsza niż Izrael + USA razem wzięte.

A cała ta antyrosyjska propaganda z jaką mamy do czynienia w polskich mediach i internecie jest wynikiem właśnie propagandy pro-usraelskiej, która broni zdobytego ponad 20 lat temu terenu.
A każdy kto się do niej bezmyślnie dołącza jest w moich oczach (w najlepszym wypadku) jeno usrelskim oszołomem, a nie pragnącym wolności Polakiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2583
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Taaa. Ojczyzna - piździzna, patriotyczno-religijny brain washing dla debili.

Trudno żeby Rosja miała nie mieć zapędów imperialistycznych. Najpierw Chiny i USA musiałyby ich nie mieć, żeby i Ruscy se odpuścili. Ja tam bym wolał żeby Polska była zależna od Rosji, jak do niedawna, niż tak jak teraz od USA i Izraela. Rosja ma wiele na sumieniu, ale na pewno mniej niż ci dwaj. A i to pomimo że jest o wiele starsza niż Izrael + USA razem wzięte.

........................................
obecna Rosja jest tak samo pod ścisłym panowaniem żydostwa jak reszta świata . Masa ruskojęzycznych żydów od dziesiątków lat jest we wszystkich strukturach władzy - różnie ten procent był szacowany przez różne osoby ( i w róznych okresach ) . Jelcyn miał ponoć wokół siebie 70% żydów. Obecni oligarchowie -przeważnie żydzi. Naród rosyjski prowadzi od lat wyzwoleńczą wojnę wewnętrzną.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przeciwieństwie do ciebie nie mam obsesji na punkcie żydów - gówno mnie obchodzi z jakiego plemienia pochodzą członkowie rządu; czy są żydami, murzynami, niemcami czy cyganami. Siłą rzeczy kimś być muszą.

Boli mnie natomiast to że wszystkie rządy III RP troszczyły się przede wszystkim o interesy Izraela i USA.
A wolność Polaków miały głęboko w dupie - wolność Polaków drastycznie zmalała od 1989.
Pamiętam czasy za komuny i uważam że tamta prorosyjska władza o wiele lepiej troszczyła się o Polaków.
Dlatego uważam, że przynależność do imperium rosyjskiego byłaby dla nas lepszą opcją niż przynależność do (jak to oni się nazywaj) cywilizacji judeochrześcijańskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi ja sobie doskonale zdaje sprawe ze linia naszej polityki jest oparta o sojusznikow z USA. Nie mamy niestety za duzego wyboru - Rosja lub USA.
Widac zapomniales ze juz mielismy okazje poczuc wladze "bratniego narodu". Dlatego poszlismy pod skrzydla USA ...
Nie zebym byl wniebowzietym z takiego wyboru ale wybrano mniejsze zlo.
Wlasnie tylko dzieki ochronie USA i NATO nadal jestesmy wolni - gdyby nie to juz dawno bysmy mieli ruskie czolgi znowu na ulicach (taki byl wlasnie scenariusz w Gruzji).

Widzisz, postawa jaka prezentujesz jest wynikiem pracy obcych agentur. Za wszelka cene zniszczyc patriotyzm. Jak to sie uda to bedzie prosto, bo reszta najzwyczajniej bedzie miala gdzies kto nimi rzadzi i z ktorej strony ich ruchaja - nie beda mieli pojecia co i po co sie robi w ich kraju. Poki co tylko Polacy z tych znienawidzonych patriotow sygnalizuja co sie dzieje.
Przypomne tylko o rurociagu na dnie morza, ktory celowo omija Polske. Nagle sie okazuje ze nasze terminale portowe beda puste (mialy byc u nas przeladunki i ruch z tym zwiazany) - wieksze jednostki nie wplyna z obawy ze zaczepia o rurociag (wczoraj o tym byla mowa).
O tym miedzyinnymi mowil glosno prezydent Kaczynski i sprzeciwial sie tej inwestycji niemiecko-ruskiej. I widac ze na tym stracimy tak czy inaczej (o kasie za tranzyt gazu nie wspominam nawet).

Na koniec cos o sojusznikach:
Z historii II WS wiemy jak wyglada "pomoc" . Rosja "pomogla" jak ich niemcy wykiwali, a "zachod" czekal ... na rozwoj wypadkow czy na co tam jeszcze. Dalismy rade. Gdybys sie zainteresowal choc troche jeden z drugim ujadaczem to wiedzielibyscie ze przewaga Niemiec (nie mowie juz o ataku w plecy ze strony "bratniego narodu") byla miazdzaca ! Wszyscy naokolo wstrzymywali oddech i czekali - a Polska walczyla bo tylko to nam pozostalo. Walczyli wlasnie PATRIOCI , ludzie ktorymi teraz sie pogardza tak jak ty to robisz ...
Tak czy inaczej jak juz wyzej zauwazylem wyboru wiekszego sojusznikow nie mamy i na dzien dzisiejszy jest dobrze jak jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkRaven napisał:
@Bimi ja sobie doskonale zdaje sprawe ze linia naszej polityki jest oparta o sojusznikow z USA. Nie mamy niestety za duzego wyboru - Rosja lub USA.

No wiec właśnie - wybór jest prosty.
Ja wybieram Rosję - a wy USA i Izrael.
Wszystko na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2583
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
W przeciwieństwie do ciebie nie mam obsesji na punkcie żydów - gówno mnie obchodzi z jakiego plemienia pochodzą członkowie rządu; czy są żydami, murzynami, niemcami czy cyganami. Siłą rzeczy kimś być muszą.

.......................
Bimi , gdybyś czytał uważnie moje wpisy to wiedziałbyś dobrze,że ja też nie mam obsesji żydowskiej -podawałem nieraz przykłady żydów będących jak najbardziej w porządku . Co ja zrobię ,że nie ma ich wielu ? Ja im ( tym prawym ) nie zazdroszczę , bo muszą się przekopywać dodatkowo przez etykietke jaką niejeden narzuci im z tytułu samego pochodzenia .

To co napisałem powyżej to skrót myślowy - niestety praktyka wskazuje na to samo co w Polsce ,że masa zwykłych kanalii i skurwysynów a nie prawdziwych gospodarzy opanowała system władzy a dziwnym zbiegiem okoliczności jest to sitwa wspierających się wzajemnie żydów. Jakieś tam Kwaśniewskie i tym podobne mendy - w Rosji jest dokładnie tak samo . Słucham , czytam - nie znam za bardzo, musiałbym poszukać nazwiska tych wszystkich ruskich szubrawców ale są to też żydzi , którzy dobrze wiedzą ,że okradają państwo , którym sie właśnie "zajmują " . Piszę "zajmują " w cudzysłowie- bo mądry gospodarz pasie konia i woły oraz poi - czyli inwestuje i dba by zwierzęta ( a oni tak postrzegają narody do których się przylepiają ) z których ma pożytek. Oni nie inwestują w gospodarkę kraju -gdzie aktualnie kradną lecz pakują kasę na konta i w każdej chwili gotowi są ją transferować do Izraela czy innej Szwajcarii.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lekarze wspierają lekarzy, policjanci wpierają policjantów, taksówkarze taksówkarzy - to chyba nic dziwnego, że żydzi wspierają żydów?
w żadnym wypadku nie ma w tym też nic złego dopóki nie wspierają się kosztem innych.

nie trzeba być żydem żeby okradać państwo.
założę się że jakby zrobić światową statystkę skorumpowanych urzędników państwowych to żydzi byliby daleko w tym rankingu.
co świadczy oczywiście tylko o tym jak wielu jest na świecie urzędników Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2583
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
lekarze wspierają lekarzy, policjanci wpierają policjantów, taksówkarze taksówkarzy - to chyba nic dziwnego, że żydzi wspierają żydów?
1. w żadnym wypadku nie ma w tym też nic złego dopóki nie wspierają się kosztem innych.

nie trzeba być żydem żeby okradać państwo.
2. założę się że jakby zrobić światową statystkę skorumpowanych urzędników państwowych to żydzi byliby daleko w tym rankingu.
co świadczy oczywiście tylko o tym jak wielu jest na świecie urzędników Smile
Smile chetnie podjąłbym taki zakład , ale kto byłby arbitrem ? Smile Wszak zasada Lenina ( o liczeniu głosów ) byłaby i tu aktualna . Jeśli liczyliby (sporządzali statystykę ) ci, co są nią mocno zaineresowani ?
Zresztą ...... bardzo chciałbym sie mylić i taki zakład przegrać Very Happy

1. tu pełna zgoda.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, Zydzi dobrze wiedza co i jak robic zeby przetrwac Smile
W jednosci sila. Nawet bylbym sklonny sie zgodzic ze to z ich inicjatywy niszczy sie jednosc narodowa u innych. Przeciez to logiczne, oni doskonale wiedza co jest wazne dla narodu i ta wiedza przeklada sie na skutecznosc.
Fakt ze na przestrzeni wiekow sporo przeszli, ale wyciagneli wnioski i co wazniejsze stosuja w praktyce te nauki.
Wszystkich wkurzaja bo dzialaja na obcych "podworkach", a dzialaja skutecznie. jestem pewny ze sa zagorzalymi PATRIOTAMI i trzymaja sie kurczowo pewnych wartosci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jedność narodowa" to gówno warta ideologia, absolutnie niewarta utrwalania.

Nie służy niczemu innemu niż religia- obie piorą mózgi masom w tym samym celu: by były bardziej posłuszne władzy, gotowi oddać własne życie w jej obronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2583
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkRaven napisał:
Nie no, Zydzi dobrze wiedza co i jak robic zeby przetrwac Smile
W jednosci sila. Nawet bylbym sklonny sie zgodzic ze to z ich inicjatywy niszczy sie jednosc narodowa u innych. Przeciez to logiczne, oni doskonale wiedza co jest wazne dla narodu i ta wiedza przeklada sie na skutecznosc.
Fakt ze na przestrzeni wiekow sporo przeszli, ale wyciagneli wnioski i co wazniejsze stosuja w praktyce te nauki.
Wszystkich wkurzaja bo dzialaja na obcych "podworkach", a dzialaja skutecznie. jestem pewny ze sa zagorzalymi PATRIOTAMI i trzymaja sie kurczowo pewnych wartosci Smile
nie no.... pewnych rzeczy sie trzymajmy bo powstanie chaos . Słowo " patriotyzm" pochodzi od słowa "pater"- ojciec. Patriotyzm jest szacunkiem dla tradycji ojców i dla " ojczyzny " -czyli ziemi ojców . tak jak dziecko nie urodzi się z samego ojca -potrzeba matki , tak samo żaden naród nie da rady ( SAMODZIELNIE-czyli nie będąc pasożytem ) żyć w powietrzu, bez ziemi .

Ja widzę,że masa osób dostaje wysypki na dźwięk słowa "patriotyzm " i po części się nie dziwię, bo ono obecnie zostało zniekształcone . Wycierają sobie nim gębę wszelkiej maści złodzieje stosując wszelkie chwyty by jeszcze więcej ukraść i znaleźć kolejnych frajerów. Nawet tu na forum (to mnie bardzo zaskoczyło ) ktoś przytoczył jako argument tę oto wspaniałą piosenkę ( nota bene tekst napisany przez Żyda - brawa panu Tuwimowi ) http://www.youtube.com/watch?v=N_SuTh2fyxs . Podał ktoś tę piosenkę pisząc :" zobaczcie jakie gówno ten patriotyzm " . Logiki w tym myśleniu nie widzę -piosenka celnie opisuje manipulację z użyciem patriotyzmu i z gównem miesza pan Tuwim tych, którzy się tą "historyczną racją " wysługują .

Tak jak chcę mieć własny pokój gdzie nikt mi nie przeszkadza - mam jakąś "swoją " przestrzeń- jest mi ona niezbędna do życia - tak samo mam pragnienie mieć wokół siebie (ta rolę w zastępstwie spełniają rozmowy na forum ) kilku fajnych sąsiadów mających podobne widzenie świata ( aby było miłe sąsiedztwo )- miło będzie i praktycznie jeśli ci sąsiedzi mówią tym samym językiem ....i tak dalej . A gdyby na " nasze "osiedle "/ wioskę najechała jakaś banda debili , która zaczęłaby na przykład ganiać nasze dzieci czy dobierać się do naszych żon to zbieramy się z sąsiadami i robimy porządek z tą hołotą w naszej ( jakakolwiek by była wielka ) "ojczyźnie ".
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Taaa. Ojczyzna - piździzna, patriotyczno-religijny brain washing dla debili.

Trudno żeby Rosja miała nie mieć zapędów imperialistycznych. Najpierw Chiny i USA musiałyby ich nie mieć, żeby i Ruscy se odpuścili. Ja tam bym wolał żeby Polska była zależna od Rosji, jak do niedawna, niż tak jak teraz od USA i Izraela. Rosja ma wiele na sumieniu, ale na pewno mniej niż ci dwaj. A i to pomimo że jest o wiele starsza niż Izrael + USA razem wzięte.



Ciekawe dlaczego siedzisz w Holandii a nie w Moskwie albo Petersburgu ty przemaglowany przez lewacko-żydowskie media kocie...

Polsce najlepiej byłoby połączyć się z Niemcami w jedno państwo.Później dołączyć Czechy,Słowację,Austrię,Węgry....W Niemczech jest ponad 30% Słowian,kulturowo jest nam bliżej do tych krajów niż do Rosjan i ich mentalności chazarskiej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

November09 napisał:
Ciekawe dlaczego siedzisz w Holandii a nie w Moskwie albo Petersburgu ty przemaglowany przez lewacko-żydowskie media kocie...

Powodów jest co najmniej kilka: bo w Moskwie jeszcze nie zalegalizowali gandy, nie znam rosyjskiego, za zimno w zimie, trzeba mieć wizę na pracę, a nawet jak się dostanie to zarobki i tak są niższe...

Na dzień dzisiejszy wolę Holandię, ale w przyszłości kto wie. Jedno mogę ci obiecać: na pewno nie zamieszkam w USA ani w Izraelu, wiec jakby co będzie więcej miejsca dla ciebie gdy Ruscy odbiją Polskę z rąk judeochrześcijan i będziesz musiał spierdalać jak ja. Smile

Prawidłowe pytanie powinno więc brzmieć: ciekawe dlaczego nie siedzę w Polsce?
Ewentualnie: ciekawe dlaczego ty tam siedzisz, szujo? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:


Prawidłowe pytanie powinno więc brzmieć: ciekawe dlaczego nie siedzę w Polsce?
Ewentualnie: ciekawe dlaczego ty tam siedzisz, szujo? Smile


Dlatego że byłem już w wielu krajach i jest mi wszystko jedno gdzie żyję,czy w ciepłych krajach ,umiarkowanych,czy pod kołem podbiegunowym,ważne żebym żył w zgodzie z własnym sumieniem...nie potrzebuje zamulaczy czy umilaczy żeby mi się dobrze żyło jak Ty wychowanku popkultury żydowskiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, to bardzo się poświęcasz dla swojego sumienia.
Ciekawe tylko dlaczego ci nie wierzę..... hmm.. może dlatego że jak dla mnie jesteś taką szują, że gdybyś miał sumienie to zgodnie z nim już dawno powinieneś był się zajebać. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2583
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, no - teraz posłuchałem tego Jaroszyńskiego ( trochę zachodu mnie to kosztuje muszę zgrać powoli i poczekać bo łącze strasznie muli )- dosłuchałem tę durną agitkę do 1 minuty i 20 sekund. Kurwa - słuchać się takich debilizmów nie da - tak, Moskal wszystkiemu winien. radio dla debili . katolicyzm wzbudzający nienawiść zamiast przestrzegania praw głoszonych przez Jezusa .
Mam jeden wniosek - nie wiem do końca co się stało w Smoleńsku i kto tam robi burdel ( bo,że robi to widać gołym okiem - ruscy na moje widzenie są pewnym obrotem zdarzeń zaskoczeni - mówię tu o prostych wojskowych z lotniska itp.). Elity rządzące i ta cała komisja WSPAK to już co innego , a ten Jaroszyński jest albo kompletną kurwą albo kompletnym debilem,że utożsamia komisję MAK-SRAK z Narodem rosyjskim . To tak jakby Kwaśniewskiego utożsamiać z narodem Polskim. ... i jeszcze ten monotonny wkurwiający ton głosu jak ksiądz z ambony.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Słowo " patriotyzm" pochodzi od słowa "pater"- ojciec. Patriotyzm jest szacunkiem dla tradycji ojców i dla " ojczyzny " -czyli ziemi ojców .

Raczej z lacinskiego - patrio ... Patriotyzm
Co z kolei prowadzi do pojecia ojczyzna.
To ze ktos nie posiada ziemi (fizycznie) nie oznacza ze nie moze byc patriota - ma spuscizne (ojcowizne) w postaci rasy/narodowosci/tradycji (co juz sam zaznaczyles).

Bimi napisał:
"Jedność narodowa" to gówno warta ideologia, absolutnie niewarta utrwalania.

Nie służy niczemu innemu niż religia- obie piorą mózgi masom w tym samym celu: by były bardziej posłuszne władzy, gotowi oddać własne życie w jej obronie.
Brawo, w takim kierunku sie rozwija to wszystko. Idealny material na bezkompromisowego niewolnika, bez korzeni i jakiejkolwiek godnosci. Twoja postawa to nic innego jak przystosowanie ktore reprezentuja Zydzi. Skrajnie egoistyczna postawa, bez wartosci ... najwyzsza wartoscia jestes ty sam.
O to m.in. chodzi w tym calym NWO - bezpanstwowcy/beznarodowcy pod butem garstki "oswieconych" Smile Nie na reke sa im narodowcy/nacjonalisci i patrioci Smile Multikulti w czystej formie ... do tego sie to sprowadza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zraz, bo chyba czegoś nie rozumiem..
twierdzisz że żydzi nie mają jedności narodowej?
to rewelacyjna teza Smile
a ja jestem niewolnikiem bo uważam, że patriotyzm to religia..? czy może jestem niewolnikiem bo uważam, że religia i patriotyzm służą do sterowania motłochem..?
no tak.. strasznym niewolnikiem jestem, faktycznie. co innego ty; patriota - pielęgniarz spuścizny oraz rasy ojca!
kurwa stary, ale ty masz najebane w bani, gorzej niż listopad. wstyd mi za waszych rodziców, choćby nawet byli żydami, takie okaleczenie własnego potomstwa jest oburzające.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2583
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkRaven napisał:
easy russian napisał:
Słowo " patriotyzm" pochodzi od słowa "pater"- ojciec. Patriotyzm jest szacunkiem dla tradycji ojców i dla " ojczyzny " -czyli ziemi ojców .

Raczej z lacinskiego - patrio ... Patriotyzm
Co z kolei prowadzi do pojecia ojczyzna.
To ze ktos nie posiada ziemi (fizycznie) nie oznacza ze nie moze byc patriota - ma spuscizne (ojcowizne) w postaci rasy/narodowosci/tradycji (co juz sam zaznaczyles).

.......................................
ten tajemniczy "ktoś" - z tego co mi wiadomo , nie kultywuje spuścizny -"ojcowizny " lecz " matkowiznę " Wink a więc wyłącznie tradycje . Patriotyzm jest dla mnie silnie powiązany z miejscem natomiast Żydzi mają jasno napisane w swoich pismach,że " mają żyć na cudzym". Owszem- to są ich tradycje ale to nie jest patriotyzm. Nigdy nie słyszałem tego słowa w użyciu przez Żydów.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onsight99
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 22:03, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
kurwa stary, ale ty masz najebane w bani, gorzej niż listopad. wstyd mi za waszych rodziców, choćby nawet byli żydami, takie okaleczenie własnego potomstwa jest oburzające


Bimi co i jak piszesz świadczy raczej o Twoim domu rodzinnym i otoczeniu z jakiego się wywodzisz Smile
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aa, teraz się będziecie sprzeczać o definicję słowa Smile
jak zwał tak zwał: patriotyzm, syjonizm, czy inny fanatyzm -wszystko to to to samo religijne gówno. nie służy człowiekowi który je wyznaje, a jedynie temu który to w nim zaszczepił.
a wy się dajecie zaszczepić... i zamiast z czasem zakumać, że nic z tego nie macie, to wręcz zaczynacie tego fanatycznie bronić... to się chyba nazywa syndrom sztokholmski. tak czy owak dymają was równo, a wy im jeszcze za to dziękujecie. a mnie atakujecie że próbuję wam uświadomić prawdę, z użyciem barwnych metafor Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 23 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onsight99 napisał:
Cytat:
kurwa stary, ale ty masz najebane w bani, gorzej niż listopad. wstyd mi za waszych rodziców, choćby nawet byli żydami, takie okaleczenie własnego potomstwa jest oburzające

Bimi co i jak piszesz świadczy raczej o Twoim domu rodzinnym i otoczeniu z jakiego się wywodzisz Smile

To może rozwiń, bo nie wiem co masz na myśli.
Jak niby "świadczy"? Pozytywnie czy negatywnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moskale, po co wam ten cały świat?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile