W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Mord na księdzu to efekt nagonki na o. Rydzyka  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3375
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 14 Sty '08   Temat postu: Mord na księdzu to efekt nagonki na o. Rydzyka Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Nasz Dziennik": Ojcowie Redemptoryści. W tych trudnych dla całego zgromadzenia chwilach chcemy wyrazić naszą solidarność i ofiarować modlitwę. Zamordowany został kapłan, zakonnik. (...) - pisze Sławomir Jagodziński.
W nocy z soboty na niedzielę na terenie parafii w Serbach koło Głogowa, w województwie dolnośląskim, został zamordowany o. Władysław Polak ze Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela. Zamordowano też gospodynię posługująca na plebanii.

Jak zauważa publicysta "ND": (...) "Ostatnie miesiące to też wzmożone szykany w stosunku do zgromadzenia redemptorystów ze strony ważnych polityków w państwie. Trudno w tym miejscu cytować wszelkie insynuacje, oskarżenia, dwuznaczne komentarze albo też wprost nawoływania do »poradzenia sobie« z Radiem Maryja i zakonnikami, którzy w nim pracują. Pozostaje zatem kluczowe pytanie. Czy to, co się wydarzyło, mord na kapłanie redemptoryście, pozostaje bez związku z bezustannym sianiem nienawiści w stosunku do zgromadzenia i dzieł, które stworzyło i prowadzi? Trudno przecież tak tego nie odbierać" - konstatuje Sławomir Jagodziński w "Naszym Dzienniku".

http://wiadomosci.onet.pl/1672676,11,item.html
Pray

Przypomne tylko że mord był na tle rabunkowym.
http://wiadomosci.onet.pl/1672435,11,zna.....,item.html
http://wiadomosci.onet.pl/1672966,11,kto.....,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Joker




Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 27
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 14 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie żaden efekt nagonki na o.Rydzyka. Najprawdopodobniej ktoś wpadł na pomysł napadania na plebanie i mamy tego efekty. Kilka dni wcześniej ktoś zamordował gosposię na plebanii w Ciosańcu. Tu i tu motyw był rabunkowy i policja już łączy oba morderstwa. Ci ludzie to jakieś połmózgi chcący zarobić parę złotych i wybrali taki kierunek działania. To że akurat ofiarą padł ojciec redemptorysta to czysty przypadek moim zdaniem.

http://www.gazetapomorska.pl/apps/pbcs.d.....85/0/VIDEO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 14 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Leechu, to prawda, że mordu nie należy łączyć z Rydzykiem, jednak cytowanie w tej sprawie portalu onet jest tu nie na miejscu. Otwarta wroga postawa grupy ITI, wobec innych opinii na ważne tematy jest nader widoczna.

Postaram się napisać tekst o kondycji mediów w Polsce.
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 14 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie żebym bronił onetu ale gdzie widzisz "otwartą, wrogą postawe ITI"? Przytoczony został tekst z "Naszego Dziennika" i nic więcej.
Jest coś między wierszami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z naszego dziennika? więc go rozwinę: Otwarta wroga postawa grupy ITI, wobec jakiegokolwiek przejawu wolności słowa, myślenia, które nie jest związane z politycznie poprawną lasującą muzg papką, serwowana przez media grupy ITI i nie tylko. Wystarczy, czy mam jeszcze pisać?
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 19 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz kazdy taka na katolickiego ksiedza o podlozu rabunkowym zrzucicie na wolne media bo atakujaksiedza Rydzyka. W sumie jesli ten cwaniak sie nie uspokoi i aprtie swoja zalozy to biskupi niektorzy popierajacy jego plany beda wspolodpowiedzailni za narastanie agresywnych zachowan i odchodzenie ludzi od Kosciola. Sami beda sobie winni ale niech pozniej nie placza ze traca wiernych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 19 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 ty się chyba zerwałeś z forum żydów polskich bo jak czytam twoje posty to pejsy z monitora na klawiaturę mi wypadają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 19 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek_69 czemu uważasz że tiesto sie myli:) Ja np jestem bardzo młody zaledwie 20 lat i powiedzmy sobie uczciwe jeżeli rydzyk założy partie to nikt z młodych go nie poprze, a większość spojrzy na niego jak na kogoś kto łamie swoje słowa i przysięgi jakie składał wstępując do zakonu:) To spowoduje niechęć i to straszną wobec kościoła, Rydzyka o raz jego medialnemu imperium. Nawet powoływanie sie na papieża nic nie da. A czy wzrośnie agresja wobec księży tego nie wiem, ale co poniektórzy są złośliwi i kościół może czasami zapłonąć być ładnie posmarowany:) ale to tylko przewidywania:) Ja bym sie bal niewyparzonej gęby Rydzyka, on i tak nie jest lubiany a większość młodych tak jak ja nie da sie obrażać i przezwać szambem bez konsekwencji Smile Niech dyrektor ma głowę na karku bo każde jego słowo może sie obrócić przeciwko niemu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 19 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem czy o.Rydzyk założy partię ,ty powtarzasz tylko zasłyszane info bo on oficjalnie jeszcze nic na ten temat nie mówił.Co Ci przeszkadza to jego niby "imperium"?Dokładałeś się czy co?Słuchasz tego radia że masz o nim wyrobioną opininię czy powtarzasz tylko to co wyczytałeś w gazecie wyborczej lub widziłeś w bardzo" Polskiej" i "obiektywnej" TVN?Powiem Ci tak jeśli masz 20 lat i jesteś Polakiem to otwórz oczy bo jak dalej będziesz zniewolony przez media żydowskie to Twoje wnuki będa niewolnikami u panów żydów.o.Rydzka nie musisz lubić ale nie wspieraj wrogich Polakom instytucji.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 20 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh mi nie przeszkadzaj media rydzyka, dla manie to one niczym się nie różnią od innych Smile chodzi o to samo czyli władze, nie on pierwszy pod płaszczykiem patriotyzmu i powoływaniu sie na przodków, probuję zdobyć władze. Ja nie ufam rydzykowi tak samo jak politykom(dlatego nie chodzę głosować)xD Więc mamy wybór być pod panowaniem żydów albo kościoła katolickiego, to ja dziękuje za udział w takim przedstawieniu, dla mnie kościół to organizacja polityczna, która ma własne cele. A masoni również maja podobny cel ale chodzi o to kto będzie pociągał za sznurki. Wiesz każdy by chciał żeby Polska jako kraj była silna i w ogóle ale od zawsze tak było że w tym kraju najważniejszy był własny interes. a że w tym kraju 90% to "katolicy" to jest scena walki politycznej o hegemonie nad tym narodem. Więc krótko i zwięźle wejdziemy z rydzykiem do tej samej rzeki tylko że z drugiej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibi123 dzieki za slowa wsparcia, merdek im wiecej bedzie w tobie nienawisci tym bardziej bedziecie uciskani - przynajmniej ja bym tak zrobił. Im bardziej sie szarpiesz tym sznur mocniej sie zaciska...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:28, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Im bardziej sie szarpiesz tym sznur mocniej sie zaciska... "

Nareszcie powiedziales cos prawdziwego.
Tyle tylko ,ze my chcemy sie tego sznura wreszcie pozbyc...
Nawet,gdybysmy mieli go (wzorem Aleksandra Macedonskiego) potraktowac ostrym mieczem.
Historia nas uczy ,ze to dziala.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórych z was to aż śmiesznie się czyta.

Ktoś wykoncypował że jest wybór między żydami, a kościołem. no gratuluje temu panu "inteligencji"
A więc dzieciaku wybór owszem jest, Ale między Talmudycznymi syjonistami którzy traktują każdego goja jak bydło. Jak dobre bydło, o które trzeba dbać aby sobie krzywdy nie zrobiło, czy w szkodę nie weszło. Podoba ci się takie cóś. Pewnie tak.
Ja wolę jednak to co już znam. Więc władzę opartą o wartości chrześcijańskie i tradycje narodowe.
A że w wartościach chrześcijańskich nie ma miejsca na małżeństwa pederastów obojga płci, i adopcję przez nich dzieci nie mój pech. Że w tradycji chrześcijańskiej nie ma miejsca na promowanie zboczeń i rozwiązłości to też mnie nie boli.
Zauważcie, że Wasi talmudyczni hodowcy przestrzegają jeszcze surowszych reguł, ale wiedzą też że bydło jest szczęśliwe kiedy jest rozpasane.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrek84




Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the end napisał:


Otwarta wroga postawa grupy ITI, wobec innych opinii na ważne tematy jest nader widoczna.



Spójrzcie:

http://deser.gazeta.pl/deser/1,83452,4855612.html

Czy to prawda czy fotomontaż. Ktoś oglądał ostatnio milionerów?

Jeśli prawda to ITI totalnie przegięło pałe! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buhaha, a to dobre. Nie lubię Radia Maryja, Rydzyka, ani jego sekty wiec niech go gnębią ile wlezie.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba A czym się rożni świat rządzony obecnie przez masonów a wieki temu przez kościół. Niczym praktycznie. Od wieków było tak samo biedacy, bogaci, złodzieje, bandyci i inne szuje ale również trafiali się dobrzy ludzie. Byli pederaści zakonspirowani ale byli. Teraz wychodzą na powierzchnie bo mogą i walczą o swoje cele, tak samo kościół katolicki ma swój cel i masoni. Dla mnie po prostu z tego co widzę cel masonów i kościoła jest ten sam władza absolutna, ale do gry wszedł trzeci rozbójnik islam. Na tym to wszystko polega trzy frakcje ten sam cel ale inne drogi i cele poboczne. Ty jabba wybrałeś swoja frakcje ja jeszcze nie, więc wybór jako że mam rozum należy do mnie i sam muszę go podjąć, ale póki co to poczekam po patrze zrozumiem więcej i wtedy wreszcie sam tez włączę się do akcji Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
Buhaha, a to dobre. Nie lubię Radia Maryja, Rydzyka, ani jego sekty wiec niech go gnębią ile wlezie.

Rozumiem zulugulę,też kiedyś byłem dzieckiem.Nie lubilem aptekarzy bo
sprzedawali tran.
Myślę że media ponoszą moralną wspólodpowiedzialność za śmierć
księdza redemptorysty.Zbójca zapewne osłuchał się opowieści o
"bajecznych bogactwach redemptorystów".Media trąbią o tym od lat
stosując wszelkie formy manipulacji.Co jest powodem tej medialnej
wojny z "imperium ojca Rydzyka" to temat na zupełnie inne opowiadanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibi123 napisał:
jabba A czym się rożni świat rządzony obecnie przez masonów a wieki temu przez kościół. Niczym praktycznie. Od wieków było tak samo biedacy, bogaci, złodzieje, bandyci i inne szuje ale również trafiali się dobrzy ludzie.

W średniowieczu czeladnik po dwóch latach pracy mógł kupić konia bojowego*. Po trzech miesiącach stać go było na buty skórzane**. A podatków razem z dziesięciną płacił 25%.
Wolny Kmieć w ciągu roku mógł dom postawić i wołu*** kupić
Kmiecie pracowali od wschodu słońca do południa. no chyba że żniwa były to faktycznie wtedy był zapieprz od wschodu do zachodu.
Ale wtedy masonów i żydów się na stosach paliło.



*Odpowiednik Porshe.
**Dziś buty po jednym sezonie już się do użytku nie nadają. W średniowieczu but nie nosił oznak zużycia nawet przez 20-30 lat. Oczywiście trzeba było o niego dbać, zelówki i fleki zmieniać
*** odpowiednik nowoczesnego traktora.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrodnik to jest tak. Ja nie lubię Rydzyka, ale ma gość u mnie szacunek, że potrafi tak łatwo otumanić tak wielu naiwniaków. Po prostu ekspert manipulacji i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
Ogrodnik to jest tak. Ja nie lubię Rydzyka, ale ma gość u mnie szacunek, że potrafi tak łatwo otumanić tak wielu naiwniaków. Po prostu ekspert manipulacji i tyle.

Na tym forum,staramy się argumentować swoje opinie.Jaki masz dowód
na to że "otumania"i że "naiwniaków".Podaj prztkład rydzykowej
"manipulacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A proszę bardzo o to chyba najbardziej znany przykład w Polsce.



Odpowiedź do postu niżej:

Oj, oj ogrodnik nie obrażaj się tak. Chciałem rozładować trochę atmosferę. Ale prawda jest taka, że niektórzy członkowie słuchacze RM zachowują się jak jakaś sekta, podkreślam niektórzy, żeby potem nie było, że o wszystkich pisze.

Ot choćby sławny materiał "masońskiej" Smile telewizji TVN, nie trzeba było dużo manipulować, ludzie sami pokazali na co ich stać. Bronią Rydzyka jakby jakimś Mesjaszem był.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się czy to z twojej strony żart,czy niepoważne traktowanie
mojej osoby.Z grzeczności nie zakładam że jesteś inteligentny inaczej.
pokazujesz nagranie ewidentnie chorej osoby która zwraca się o pomoc
do jakiś służb miejskich ze swymi urojeniami.Jesłi masz okazję zapytaj
ile tokich zgłoszen w skali tygodnia,miesiąca czy roku odbierają w/w
służby.Zgłoszeń o uprowadzeniach przez UFO,o podsłuchach w serkach
tylżyckich,itp.Umieszczenie tego nagrania na tle wizerunku Rydzyka
to własnie nazywa się manipulacja.
A tak między nami naigrywać sie z osoby chorej to niesmaczne przynajmniej dla mnie.
Moge polecić ci parę lektur jak zidentyfikować w przekazie medialnym
manipulację i jak się przed nią bronić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 22 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojciec Rydzyk pokazuje taka prawde jaka przez pewien czas zyly niektore polskie media czyli ladowanie talibów w Klewkach - na szcescie tylko niektore. Granie na emocjach ludzi i poszukiwanie witrtualnych wrogów, niechec do wszystkiego co nowe - to nadal mocno dziala na niektore obszary polskiego spoleczenstwa. I ksiadz Rydzyk to wykorzystuje. A co do tego pytania w Milinerach - pytanie jak kazde inne, nie ma sie co obrazac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:38, 22 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto w jednym z postów który napisałeś broniąc się przed zarzutem żydostwa, napisałeś że sprawdziłeś swoje drzewo i NIESTETY NIE JESTEŚ żydem!!!!!??????.Drażniłeś mnie a teraz po prostu mi ciebie żal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 22 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek przynajmniej nie zarzucisz mi ze nie podzielam twojego stanowiska bo jestem Zydem, tez mi Ciebie zal i twojego uporu przeciw temu co i tak nadejdzie nieuchronnie. Marny twój i twoich popleczników los, mozecie tylko szczekac bez szans na zdziałanie czegokolwiek przeci postępom globalizacji i 1 powszechnego ustroju na swiecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Mord na księdzu to efekt nagonki na o. Rydzyka
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile