W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
The End  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 6331
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 27 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

80 milionow dusz------chyba takich przed TV Laughing

To pokaż te "fakty" potwierdzające niecne zamiary JP II.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 27 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za raczke prowadzic Cie nie zamierzam, wiec niczego pokazywac cinie bede, bo wmawialbys mi potem, ze Ci cos sugeruje! Sam mozesz to wszystko znalezc zarowno w internecie, w wydawnictwach tych oficjalnych jak i tych z drugiego obiegu, bo taka to mamy demokracje, ze wciaz nie wiedziec czemu funkcjonuje drugi obieg ksiazkowy. Poza tym lekcji za intelektualnych leni odrabiac w zwyczaju nie mam. Wiec jedyne co moge ci zasugerowac to troche wlasnej inwencji, a nie przeczytanie tzrech ksiazek na krzyz i wysuwanie twierdzen, ze wiem juz wszystko i lepiej, bo to niepowazne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 27 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet "gazeta wyborcza" zaprzecza twoim teoriom. Przeczytaj ten tekst chłopcze, i podaj swoje "informacje", a raczej paszkwile.

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,3447.....4-09-02-05
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 27 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wrócę jeszcze do tej poprawki konstytucji USA. Oczywistym jest dla mnie, że wprowadzenie 'dnia niedzielnego' jest w sprzeczności z tą poprawką, jednak dlaczego uważasz, że ją znosi? Po prostu jest w sprzeczności i w końcu ktoś ten problem podniesie i trzeba będzie to uregulować. U nas rozstrzygał by o tym trybunał konstytucyjny dbający o zgodność ustaw z konstytucją. Jak wtedy oficjalnie zniosą poprawkę to będzie problem ale póki tego nie zrobią to w sądzie zawsze będzie można się do niej odwołać.
Jedno czego nie wiem to jak jest zorganizowane prawodawstwo w USA. W Polsce jak są dwa sprzeczne w danej sprawie zapisy prawne, to decyduje wyższy rangą, czyżby tam było odwrotnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mn_zur




Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:45, 27 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprowadzenie "dnia niedzielnego" będzie pretekstem do WCZEŚNIEJSZEGO obalenia I poprawki do konstytucji, częściowo, ale bardziej prawdopodobne że w całości, co pociągnie za sobą możliwość wprowadzania w USA kolejnych ustaw ograniczających swobody obywatelskie, wtedy już zgodnie z konstytucją.


Swoją drogą to zdziwiłem się przeczytawszy, że Dniem Świętym miałaby być sobota, od zawsze na religii i w domu uczono mnie, że ten dzień to niedziela, bo wtedy po 6 dniach pracy Bóg odpoczywał.

P.S.
W Polsce też już się zaczyna wprowadzać "dzień niedzielny", poprzedni parlament przyjął ustawę o zakazie handlu w pewne dni świąteczne, a to pierwszy krok ku wprowadzeniu tego samego, czego chcą w USA.
_________________
Zwykła propaganda ma niewiele wspólnego z obiektywizmem i jeszcze mniej z prawdą - Dr. Paul Joseph Goebbels
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 27 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może 3 dni świąteczne?

Piątek - muzłumanie
Sobota - żydzi
Niedziela - chrześcijanie

To by była dopiero paranoja. Jednak eliminacja raligii (jakiejkolwiek) jest prawdziwym celem NWO. Wprowadzić laicyzację we wszystkich krajach.
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 27 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 Bzdur, ktore wypisuje niejaki the end i linkow, ktore podaje komentowal wiecej nie bede, z tej prostej przyczyny, ze na glupote i to nieuleczalna oraz kompletny brak zdolnosci logicznego rozumowania, co u poniektorych poradzic sie juz nie da, wiec podobne linki i ksiazki, ktore podaje moga co najwyzej czlowieka do konca co najwyzej rozbawic, ze rece i nogi opadaja! To tyle odnosnie naszego madronia o nicku the end, ktory pasuje jednakowoz do niego jak ulal! Tak czy owak temu panu juz dziekuje(my). The End!

2 Komzar napisal: Oczywistym jest dla mnie, że wprowadzenie 'dnia niedzielnego' jest w sprzeczności z tą poprawką, jednak dlaczego uważasz, że ją znosi?
Jesli chodzi o mnie to nic nie uwazam. A to, ze automatycznie ja znosi, wynika z samego brzmienia tej poprawki, ze: Kongres nigdy nie wprowadzi ZADNYCH ustaw religijnych! Wprowadzenie zas ustawy niedzielnej wynika wylacznie z aspektow religijnych! Co wiecej nie pisalem, ze ustawe ta wprowadzi Sad Najwyzszy, tylko Kongres, ktory jako jedyny ma do tego prawo, SN przyklepie ja tylko jako ustawe zgodna z Konstytucja. Wczesniej jednak usuna te poprawke z ustawy konstytucyjnej, zeby nikt sie nie czepial, ze cos jest z nia niezgodne, a wowczas kazdego z nas bedzie mozna dodatkowo podciagnac do odpowiedzialnosci karnej za MYSLOZBRODNIE!, zgodnie z... Konstytucja, gdyz same li tylko ustawy typu Patriot Act tu nie wystarcza!

3Mn_zur napisal:Swoją drogą to zdziwiłem się przeczytawszy, że Dniem Świętym miałaby być sobota, od zawsze na religii i w domu uczono mnie, że ten dzień to niedziela, bo wtedy po 6 dniach pracy Bóg odpoczywał.
Gdybys przeczytal dekalog biblijny i porownal go z katechizmowym, ktorego zapewne uczono Cie i kazano Ci wen wierzyc, tak jak kiedys mnie, to bez trudu zauwazysz roznice.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:08, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pamiętam już teraz w którym miejscu ale stawiam na stary testament (poczytywałem sobie swego czasu), jest tam wyraźnie napisane, że dniem siódmym była sobota. Stąd te problemy, jedni zaczynają liczyć od poniedziałku inni od niedzieli.

Ale powiem, że pomysł 3 dniowego weekendu jest dla mnie wzorowym pomysłem, pod warunkiem, że w przyszłości rozważany będzie 4 dniowy Smile W końcu trzeba się rozwijać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W religii Chrześcijańskiej pierwszym dniem tygodnia jest niedziela, więc sobota jest siódmym Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mandarck




Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie zauważyliście, że tak naprawdę pierwszym dniem tygodnia jest poniedziałek, sobota 6 a niedziela 7dniem tygodnia. Wszystko zostało tak przekręcone, że ludzie sami już nie wiedzą o co chodzi z kolejnością dni tygodnia a ich(nasz) tydz. zaczyna się od pierwszego dnia pracy licząc od ostatniego dnia wolnego-poniedziałku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 31 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cd. Sybill - pierwsze zostanie zniszczone USA. Jednak nie wiadomo czy za sprawą kataklizmu, czy też wojny (domowej)?

Co do Polski, to jak dla mnie Warszawa powinna się obawiać o swoją przyszłość.

Przepowiedznia ta mówi, że jedynie przywiązanie do religii (wyznawcy Jezusa Chrystusa) i przebłaganie za grzechy może spowodować oddalenie możliwych nieszczęść. Wszystko w naszych rękach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:25, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the end a co maja zrobic wyznawcy np sintoizmu czy hindu? Czy beda straceni bo nie zwroca sie do Jezusa? To byloby niesprawiedliwe bo maja religie taka jaka maja i nie sadze by przez to mieli byc unicestwieni. Wg mnie wszyscy jestesmy dziecmi 1 Boga ktory wszystkich nas potraktuje sprawiedliwie a nie wybiórczo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:
the end a co maja zrobic wyznawcy np sintoizmu czy hindu? Czy beda straceni bo nie zwroca sie do Jezusa? To byloby niesprawiedliwe bo maja religie taka jaka maja i nie sadze by przez to mieli byc unicestwieni. Wg mnie wszyscy jestesmy dziecmi 1 Boga ktory wszystkich nas potraktuje sprawiedliwie a nie wybiórczo.


1. Przepowiednia ta mówi o Jezusie jako Bogu do którego trzeba się zwracać.

2. Wyznawcy innych religii mie powinni się martwić. O człowieku świadczą jego czyny, których dokonał przez całe życie. Moim zdaniem to może zaważyć o zbawieniu, albo ewentualnym potępieniu.

Jednak do końca ci nie powiem, ponieważ przykazanie starotestamentalne: "nie będziesz miał bogów cudzych przedenmą" mówi jednoznacznie. Ale na wszystkie pytania znajdziemy odpowiedź dopiero po śmierci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 02 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:

co maja zrobic wyznawcy np sintoizmu czy hindu? Czy beda straceni bo nie zwroca sie do Jezusa? To byloby niesprawiedliwe bo maja religie taka jaka maja i nie sadze by przez to mieli byc unicestwieni. Wg mnie wszyscy jestesmy dziecmi 1 Boga ktory wszystkich nas potraktuje sprawiedliwie a nie wybiórczo.


"Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie. Gdybyście byli mnie poznali i Ojca mego byście znali." Jan 14. 6-7

Be znajomości Chrystusa nie ma dostępu do Boga, zatem wyznawcy innych religii mają poważny dylemat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 02 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto ma Syna, ma żywot, kto nie ma Syna Bożego, niema żywota. 1 Jana 5;12. Co wiecej trzeba uwierzyć w Syna Bożego, bo bez tego nikt nie ujrzy życia wiecznego i Słowo Boże wyraźnie o tym mówi: Kto WIERZYw Syna, ma żywot wieczny, kto zaś NIE SłUCHA Syna, NIE UJRZY żywota, lecz GNIEW Boży ciąży na NIM! Jan3;36
A poza tym, gdzie w Biblii pisze, ze wszyscyzostanazbawieni, innymi słowy uratowani? Izajasz pisze coś przeciwnego, przeczytajcie Iz.10;22-23, Jerem.25-30-38 i wiele innych tekstów Biblii, a sami sie przekonacie, że Bóg mówi, że ogromna większość mieszkańców ziemi odrzuci i to zdecydowanie Jego ofertę ratunku dla nich. Na żadnym miejscu Biblii nie znajdziecie fałszywych mamień, że zbawieni będą wszyscy, ale tylko Ci, którzy w Niego wierząJan 3;16 i idą za Nim dokądkolwiek On ich prowadzi Obj.14;4-5. Bóg nikogo nie będzie ratował wbrew jego wolnej woli,jeśli kto nie będzie lub też nie chce mieć z Nim nic wspólnego i nie chce akceptować Jego Słowa i Jego woli w swoim życiu. Każdy sam podejmuje decyzje,a potem jest zdziwiony,że tychże decyzji ponosi konsekwencje. A najbardziej zaś dziwi go, że Bóg nie uratował, go chocponoc go kocha, zapominajac jednocześnie zupełnie, że wcześniej całkowicie odrzucił propozycje Jedynego Boga, no bo przecież ja mam sego boga, a przywódcy religijni zapewniają przecież, że to ten sam Bóg. Nie, nie jest to ten sam Bóg. Biblia wyrażnie mówi, że kto nie wchodzi do Królestwa Bożego przez brame, którą jest tylko i wyłącznie Chrystus, ten zdąża na śnmierć. W księdze Salomona pisze, że: ,,Niejedna droga zda się człowiekowi prosta, lecz wkońcu prowadzdo smierci.'' Przyp. 14;12. Dlatego dziwia mnie wypisywane przez Tiesto androny, że jesli Bóg nie uratuje tych dzieci i tych ludzi, to jest niesprawiedliwy. Zapominajac jednocześnie, że ogromna większość tych ludzi, nie chce mieć z Chrystusem nic wspólnego. Przypomnijcie sobie historie Sodomczyków,dwóch spośród trzech aniołów Bożych weszło do tego miasta osobiście, by uratować zniego tylu ludzi, ilu sie tylko da. Ilu posłuchało ich wezwania ? No ilu? Z wyjątkiem Lota, absolutnie NIKT! Z samym zresztą Lotem, jego dwiema córkami i żoną też zresztą mieli problem i to zauważcie, pomimo tego, że wywodzili sie spośród ludzi wierzących Bogu, aniołowiewyprowadzili ich stamtąd niemal na siłę! A żona Lota tak była już przesiąknięta zeświedczeniem i niewiarą, że pałała większą miłościa do miasta, które już ginęło, niżdo ratowania własnego życia, dlatego zamieniłasię w słup soli. Zginęła,choc wcale nie musiała.Wyboru dokonała jednak sama osobiście we własnym sercu, z własnej woli. To samo tyczy się obecnych mieszkańców świata.Więc proszę was nie wypisujcie niedorzeczności, że Bóg jest niesprawiedliwy, a ludzie tacy fajni i w porządku! A co do pogan, którzy nigdy nawet nie słyszeli o Chrystusie, to nie martwcie sie o to i nie udawajcie takich zatroskanych, bo Bóg w swojej miłościzrobił to już dawno temu, jeszcze przed założeniem świata.Apostoł Paweł wyraźnie o tym pisze, tylko trzeba pierwej uważnie czytać. Przeczytajcie sobie Rzymian2;12-15. Tak więc bardzo wielu,według tych słów , poganznajdzie sie w Królestwie Bożym, choć nie wszyscy,smutne jest tylko to, że ogromna większość z tych, którzy chodzą wokół źródłazbawienia i doskonale o Nim wiedzą, nigdy Królestwa Bożego nie ujrzy, bo już dziś nie tyle odrzucają, co odrzucili oferte Jedynego Boga,mówiąc, że wystarczy tylko w życiu dobrze, czynić i to nawet bez Boga, a wszystko będzie okey. Przeczytajcie sobie w Izajaszu, że wszystkie, nawet najlepsze nasze uczynki, czynione wyłącznie z naszejwoli i osobistych pobudek, nawet tych najszlachetniejszych, ale bez Niego i Jego sprawiedliwości,są przed Nim jako brudna i zakrwawiona szmata. Tyle dokładnie są warte nasze, moje, twoje dobre uczynki dla Boga, jeśli ich źródłem nie jest Chrsystus i nic nikomu one nie pomogą,ani nie dadząw Dniu Jego Przyjścia. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 02 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Wy z tą biblią, czy innymi księgami? Cytujecie te wierszyki jak by to były dowody na coś tam.
Czy nie wiecie, że papier wszytko przyjmie - popatrzcie na obecne reklamy.
Dlaczego nie argumentujecie logicznie tylko przerzucacie się stosami makulatury?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar, nie obraź się ale stosy makulatury to Twoja logika jaką zaprezentowałeś, a nie Biblia, której proroctwa jakimś dziwnym trafem, ale tylko dla takich ja Ty wypełniają się co do joty. Widzisz wielu przed Tobą wyśiewało tę księge, chciało ją zniszczyć itp.,itd. A jedyne coosiągnęli to to, że ośmieszyli tylko samych siebie i wyniszczyli również. A ONAjak trwała, tak trwa i trwać będzie przez całą wieczność.A wiesz dlaczego? Bo stawiając choćby tylko jedno ze Słów Bożych przeciwko Twoim wszystkim ide w ciemno o zakład, że dołączysz prędzej czy poźniej, ale dołączysz na bank!, do grona tych, którzy przez wieki chcieli ją ośmieszyć i zniszczyć, by w końcu samiskończyc na smietniku.Tyle im to dało, czego ci bracie absolutnie nie życzę! Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:51, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, KiaOra;) Brzmisz groźnie.

Komzar, wierszyki swoją drogą, a proroctwa swoją. Jeśli nie umiesz odróżnić jednego od drugiego, miej szacunek do innych i przemilcz to, bo uwierz mi, tym:

komzar napisał:
Co Wy z tą biblią, czy innymi księgami? Cytujecie te wierszyki jak by to były dowody na coś tam.
Czy nie wiecie, że papier wszytko przyjmie - popatrzcie na obecne reklamy.
Dlaczego nie argumentujecie logicznie tylko przerzucacie się stosami makulatury?


nie przekonasz tych, co cytują te "wierszyki" Wink

Chciałbym coś powiedzieć odnośnie "dowodów na coś tam", ale przewiduję, że nie warto wszczynać dyskusji, więc i ja przemilczę Wink

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:17, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar,nikt nie każe ci w to wierzyć więc chociaż nie opluwaj Biblii nazywając ją makulaturą.Bo tak samo ja mogę nazwać twój mózg i logiczne myślenie [na którym tak polegasz] próżnią.

Pozdro.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:04, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie proroctwa się wypełniają ?? Ludzie powagi Komzar ma racje cytujecie jakieś teksty z biblii i szukacie wydarzeń ,które mogłyby pasować do niej. Confused
Taki mooniek to jeszcze fanatyk. Co myślisz ,że religia chrześcijańska jest najlepsza. Skoro ty taki "oświecony" to powinieneś wiedzieć ,że Islam uznaje Jezusa jako jednego z proroka. Zatem mają oni o nim pojęcie.
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:46, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieznajomy napisał:

Taki mooniek to jeszcze fanatyk. Co myślisz ,że religia chrześcijańska jest najlepsza. Skoro ty taki "oświecony" to powinieneś wiedzieć ,że Islam uznaje Jezusa jako jednego z proroka. Zatem mają oni o nim pojęcie.


Droga do prawdziwej mądrości polega na milczeniu i słuchaniu, nie na sądzeniu. Smile
Napisałem w tym wątku ledwie jedno zdanie i zacytowałem dwa zdania wypowiedziane przez Jezusa, a Ty"Nieznajomy" już mnie szufladkujesz do grona fanatyków? W takim razie powiem Ci, że nic nie wiesz o fanatyzmie.

Nie wiem, czy nominalna"religia chrześcijańska" jest lepsza od innych religii i tak naprawdę, nie obchodzi mnie to. Tym bardziej nie obchodzi mnie stanowisko Islamu w kwestii Jezusa, bo nie można Jezusa poznać, zabraniając pod groźbą śmierci czytania Jego nauk (Biblii). Zatem, twierdzenie, "że mają oni o nim pojęcie", można skwitować następująco; Nie mają żadnego pojęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:52, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeby coś mówić na temat wypełniających się proroctw, to trzeba najpierw znać biblię i historię, i to nie tę której nauczają w szkole czy na uniwersytetach, bo od tego co najwyżej kolki można dostać ze śmiechu, jak powtarzał to ciągle na każdym wykładzie jeden uczciwy wykładowca tego przedmiotu, spośród całego grona profesroskiego Uniwersytetu Gdańskiego, na którym studiowałem przez pewien czas, nim pani towarzyszka dziekan tego wydziału, nie wywaliła mnie z uczelni z powodu odchylenia religijnego i upierania się przy swoim przekonaniach wypływających z Biblii, które uznała za przejaw, jak to mają w swoim zwyczaju wszystkie czerwone szumowiny, niczym nie uzasadnionego fanatyzmu i po dwuminutowym swoim krzyku pod moim adresem, który nazwała naszą wspólną rozmowa, nie dopuszczając mnie do głosu ani na sekundę,po tym czasie wyleciałem z uczelni. No ale tak to już mają ,,dzieci'' jednego z największych KRYMINALISTOW XX wieku, niejakiego CheGuevary. Wiara w Boga Biblii i wierność Jego zasadom we wszystkim, to dla nich był, jest i pozostanie na zawsze przejawem nieuzasadnionego niczym religijnego fanatyzmu, nie wiedzieć czemu dla nich, tak wielu upiera sie przy tym tak bardzo, że Ci miłośnicy wolności wszelakich i ,,postępu'' jakiego świat nie widział, w swojej mądrości postanowili drzewiej coś z ty nieuzasadnionym fanatyzmem i jego zwolennikami coś zrobić, no i jak postanowili, tak zaczęli wprowadzać na przestrzeni ostatnich trzech wieków swoją niebiańską wersję postępu postępów. Efekt: Rewolucja Francuska - ponad 2 miliony wymordowanych w bestialski sposób niczemu niewinnych ludzi. Rosja i wiele innych krajów świata leżących w jej strefie władzy, począwszy od 1917 roku-około 150 milionów wymordowanych przez tych postępowców, zwalczających niczym nieuzasadniony fanatyzm chrześcijan. No i na koniec Kuba wyspa jak wulkan gorąca. Cały okres sprawowania władzy przez El Comandante -ponad milion wymordowanych ludzi, którzy w swoim fanatyźmie nie potrafili docenić zdobyczy wizjonerów spod znaku najlepsiejszego ze wszystkich postępów. I żeby dokończyć temat, wspomnijmy coś o bohaterze naszego przyjaciela o nicku NIEZNAJOMY. Wielki męczennik czerwonej bolszewii na Kubie Che Guevara, którym to kryminalistą bez sumienia robi sie wychodek pod czaszką małolatą nie mającym bladego pojęcia, kto był zacz naprawdę ten pan, wciskając im ciemnotę robioną przez różnych zachodnich lewackich animatorów rzeczywistości inaczej i historii inaczej, iż był to niemal błędny rycerz bez skazy i zmazy walczący o dobro i szczęście wszystkich,no i jakżeby inaczej o zaprowadzenie na całej planecie jedynego słusznego postępu. Tymczasem niewielu tylko wie, że CheGuevara to był taki sam rycerz bez skazy i zmazy jak nie przymierzając Rolland i jego koń!!! W rzeczywistości był zwyrodniałym mordercą, nie posiadającym jakiegokolwiek sumienia czy ludzkich uczuć chociażby! Obozy koncentracyjne, stworzone na Kubie dla tych co nie zgadzali się z nowo wprowadzonym najsłuszniejszym ze wszystkich systemów ogólnej szczęśliwości, zaraz po przejęciu władzy przez compadres Elcomandante, nie różniły się niczym od bolszewickich gułagów w sowieckiej Rosji. Lącznie przez 40 lat sprawowania władzy przez Castro i jego bandziorów wymordowano w nich ponad milion ludzi, akraj zamieniono w ruinę. Oto efekty władzy tych postępowców. CheGuevara należał do najokrutniejszych zwyrodnialców spośród nich. Osobiście ma na końcie wykonanych ponad 700 egzekucji na więźniach tego systemu na Kubie. Jak opisywał jeden ze świadków, którzy cudem przeżyli jeden z takich obozów nadzorowany osobiście przez Che, jego ulubionym sposobem mordowania tych co nie chcieli pokochać nowej władzy był... strzał w potylicę. Tyle odnośnie naszego bohatera Che i jego miłośnika Nieznajomego.
Co do Islamu, to faktem jest, ze nazywa on, tak jak wszystkie pozostałe pogańskie czyli czysto SATANISTYCZNE religie Jezusa jednym tylko z wielu proroków. Gdybyś jednak znał Biblię, to byś wiedział, że mówi Ona, że Chrystus jest JEDYNYM BOGIEM i że absolutnie NIKT nie ma przystępu do OJCA jeśli nie przychodzi przez CHRYSTUSA!!! Wiesz, co do tego, że inne te religie nazywają Chrystusa tylko jednym z wielu, tak nazywa Go i diabeł w Biblii, poczytaj list Jakuba, tylko co z tego, jeśli drży ze strachu przed czekającym go wyrokiem. Problem tylko w tym, że ludzie w większości ogromnej pojęcia nie mają, iż idą na śmierć za diabłem, który ani myśli oświecić ich w kwestii, że sam robi pod siebie ze strachu przed tym, co go wkrótce czeka. No ale w myśl zasady, po mnie choćby potop, to pociągnę za sobą tylu ilu się tylko da.CheGuevara i jemu podobni już za nim pojechali tym pociągiem. Pozdrowienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiaora weź się puknij w tą potylice. Religia mi nie przeszkadza odnosiłem się do wypowiedzi moońka. jego wypowiedź brzmiała fanatycznie. Nie jestem ani ateistą ani jakimś niszczycielem religii. Nie przeszkadza mi ona. Jesteś tak żałosny ,że musisz atakować mój avatar Laughing Wyluzuj ,bo zaraz zrobisz się czerwony jak burak i Ci żyłka pęknie. "Święty Kioara obrońca religii". Laughing Kryminalistą XX w był Stalin, Hitler, Pol Pot o którym się nie mówi. Dla twojej wiadomości Guevara mało przebywał na Kubie ,później wogóle już tam nie wrócił ,bo praktycznie ciągle walczył. Nie jest on żadnym moim idolem i na pewno nie był taki czysty jak łza. Gdybyś wiedział to jest on nie tylko symbolem komunizmu ,ale także wolności i walki. (Napisałem symbolem żeby taki następny "inteligent" jak ty nie wyzywał mnie od jakiś "bolszewickich szumowin") "Dzieci" Che Guevary to poszukaj u siebie w rodzinie.
Widać masz jakiś uraz z tej uczelni.
Cytat:

Co do Islamu, to faktem jest, ze nazywa on, tak jak wszystkie pozostałe pogańskie czyli czysto SATANISTYCZNE religie Jezusa jednym tylko z wielu proroków. Gdybyś jednak znał Biblię, to byś wiedział, że mówi Ona, że Chrystus jest JEDYNYM BOGIEM i że absolutnie NIKT nie ma przystępu do OJCA jeśli nie przychodzi przez CHRYSTUSA!!! Wiesz, co do tego, że inne te religie nazywają Chrystusa tylko jednym z wielu, tak nazywa Go i diabeł w Biblii, poczytaj list Jakuba, tylko co z tego, jeśli drży ze strachu przed czekającym go wyrokiem. Problem tylko w tym, że ludzie w większości ogromnej pojęcia nie mają, iż idą na śmierć za diabłem, który ani myśli oświecić ich w kwestii, że sam robi pod siebie ze strachu przed tym, co go wkrótce czeka. No ale w myśl zasady, po mnie choćby potop, to pociągnę za sobą tylu ilu się tylko da.CheGuevara i jemu podobni już za nim pojechali tym pociągiem. Pozdrowienia


Czyli według ciebie tylko chrześcijanin może zostać zbawiony. Ciekawe....
Szanuje religie ,ale nienawidzę fundamentalistów religijnych. Czy tego chcesz czy nie to twój tekst zajeżdża takim fundamentalizmem. Negujesz inne religie uważając swoją za słuszną.

Cytat:
No ale w myśl zasady, po mnie choćby potop, to pociągnę za sobą tylu ilu się tylko da.CheGuevara i jemu podobni już za nim pojechali tym pociągiem. Pozdrowienia

W myśl zasady fundamentaliści religijni jadą tym samym pociągiem co przywódcy krucjat, "dzielny obrońca" religiiTorquemada ,Che Guevara, Stalin , Hitler , Pol Pot , Basajew , i wielu innych. Wink
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twój Che Guevara to wychów stalinistów ! Obrońcą wolności i jej zwolennikiem był takim samym jak Soso Dżugaszwili i Feliks Edmundowicz Dzierżyński, których to spadkobiercy go szkolili. Obrońca i symbol wolności ? HA, HA, HA!!!!!!! 700 ludzi zastrzelonych przez niego osobiście strzałami w tył głowy na Kubie po zwycięstwie bandy El Comandante i jego. Nie rozśmieszaj mnie, bo jesteś bardziej niż żałosny! Według Biblii i słów samego Chrystusa, Jan 14;6 NIKT NIE MA DOSTEPU DO OJCA INACZEJ JAK TYLKO PRZEZ NIEGO. Ty i twoi zwolennicy spod znaku czerwonej gwiazdy i innych religii macie rzeczywiście problem nie lada! Ale to jest wasz problem. Fundamentaliści chrześcijańscy? To wytłumacz mi logicznie dlaczego chrześcijanie stanowia najliczniejszą grupę wyznaniową najbardziej obecnie prześladowana na świecie, gdzie około 150 tysięcy rocznie jest mordowanych za wiarę, nie za religie tylko za wiare?! Co do krucjat, Torquemady, to wyluzuj, ja nie jestem akurat miłośnikiem papiestwa i jego wyczynów dawniej i dziś. Więc nie trafiłes, tak samo jak z Pol Potem, Hiterem, Basajewem, bo to duchowi współbracia Twojego, bo nie mojego idola kryminalisty i międzynarodowego bandziora CheGuewary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieznajomy napisał:
Jakie proroctwa się wypełniają ??


Jest tu kilka tematów mówiących o tym.

Nieznajomy napisał:
Ludzie powagi Komzar ma racje cytujecie jakieś teksty z biblii i szukacie wydarzeń ,które mogłyby pasować do niej. Confused


I? A zarzucasz matematykom wyprowadzanie wzorów?

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


The End
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile