W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nadszedł czas na zmiany   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4475
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cauac




Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 26 Mar '11   Temat postu: Nadszedł czas na zmiany Odpowiedz z cytatem

Witam Was wszystkich! Smile

Mimo, że dopiero dzisiaj zarejestrowałem się na tym forum, to w tematyce nowy nie jestem.

Razem z siostrą składamy te wszystkie „puzzle” gdzieś od 2 lat. Chodzimy po różnych stronach, czytamy różne fora (te również), książki, oglądamy filmy itd., itp. Wiecie, o czym mówię, bo większość z Was też to przerabiała. Wiele w naszym życiu się zmieniło przez ten czas. Całkowita zmiana priorytetów życiowych. Very Happy

Jednak cały czas siedziała mi w głowie jedna rzecz.

Nie mogłem nigdzie znaleźć takiej jakby „pigułki”. Jednej strony, jednego źródła, gdzie znalazły by się te wszystkie informacje, o których tu mówimy w przystępnej formie. Wiecie, czegoś, co mógłbym śmiało pokazać rodzinie, czy znajomym z pracy bez obawy o posądzenie, że jest się „świrem”, gdzie nie ma się do czego przyczepić, kwitując słynnym ostatnio słowem „bzdury”. Myślę, że wielu z Was też miało ten problem. Sami zresztą doskonale wiecie, ile syfu jest dzisiaj w sieci. Nie wiadomo, co jest prawdziwe, a co nie. Trzeba mocno przebierać.

Dlatego postanowiliśmy wspólnie z siostrą, że sami stworzymy taką stronkę. Coś, co będzie można pokazać dosłownie każdemu. Coś, co może naprawdę trafić do ludzi. Coś, czego nie da się skwitować słowem „bzdura”.
Mam wielką prośbę. Wejdź i zobacz, co zdziałaliśmy. A później napisz, co o tym myślisz. Albo na tym forum, albo jeszcze lepiej na maila podanego na stronce.

Adres to: CzasNaZmiany.com.pl

Celowo zamieszczaliśmy tam informacje pochodzące wyłącznie z wiarygodnych źródeł. Raczej nie ma się chyba do czego doczepić. Zresztą sami sprawdźcie.

Mam nadzieję, nasza praca na coś się przyda i pomoże w rozpowszechnianiu tej wiedzy wśród Waszych znajomych i bliskich.

Ludziom z innych miejsc, takich jak davidicke.pl, forum.radiobc.pl, obemania.pl, anastazja,org i innych spodobał się mój pomysł. Po statystykach widzę, że zaczynają pojawiać się goście z nk, facebooka i skrzynek pocztowych. Bardzo mnie to cieszy, bo taki właśnie był cel. BUDŹMY zatem resztę, a będzie nam wszystkim dużo łatwiej. Pozdrawiam.

Jesteśmy z Wami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 26 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nono agenci w dzisiejszych czasach piszą ladne opowiadania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebek2k




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:53, 27 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cauac
właśnie wstałem i bije bravo Tobie i Twoiej siostrze!!!!!!!!!
Kawał świetnej roboty!!!!!!!!!
Do wszystkiego wypowiem się innym razem, bo teraz nie mam czasu.
To co sugerowałbym od siebie, to jak najszybsze przeniesienie filmów z youtube na inne strony które nie podlegają takiej cenzurze jak tam.
XTC88 napisał
nono agenci w dzisiejszych czasach piszą ladne opowiadania.

Po zapoznaniu się z całym materiałem właśnie cudownie ujawniłeś swoją agenturę. Nie zapoznając się z informacją od razu wydałeś swój wyrok. (kwintesencja działania agenta dezinformacji)

Na koniec napisze to
WSZYSTKICH WAS KOCHAM JAKO LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:00, 27 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym powiedział, że właśnie się zapoznał(/a?).
Transformacja świadomości tudzież mentalności czy inne cudowne shifty związane z paranoją 2012 czy ogólnie nadejściem ery wodnika to nie to co tygrysy na Prawdzie2 lubią najbardziej.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 27 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic odkrywczego i przełomowego na tej stronie. W uścisku złudnych nadziei. Zero konkretów a wiadomości to ja mam więcej na dysku Very Happy i co poniektórzy na kanałach yt. To właśnie jest ta różnica. Mieć informacje a ją wykorzystać.

Piszesz na swojej stronie

Cytat:
Powiem więcej, wygląda na to, że chyba już ruszyło. Jeżeli ta wiedza faktycznie dotrze do każdego człowieka na tej planecie (a na to się zanosi dzięki temu, że mamy Internet i telefony komórkowe - co jeszcze 20 lat temu nie było możliwe!)


Jesteś bardzo dwuznaczny dlatego XTC ma rację. Z resztą jak większość złudnych szperaczy prawdy. Internet i telefonia komórkowa dała ci tą świadomość (globalną), czyli śmiało możesz już posiąść status globalnego człowieka o randze ziemianin (już nie el polacos). Jednocześnie stajesz naprzeciw tej technologii.
Poniekąd masz rację, tylko rozpatrujesz kwestię na bardzo niskim poziomie. Sięgnij w głąb i zobacz co się dzieje pomijając żywność, leki itp, ponieważ to tylko dodatek.
Tak czy siak jesteś zakolczykowanym elementem systemu od urodzenia aż do zgonu. Sam do tego lgniesz niczym ćma do światła korzystając z dóbr (intern.,komórk, nk, facebook). To ślepa uliczka, labirynt z jednym wyjściem i wejściem (które jest już zamknięte).

Wniosek:
Możesz sobie ponarzekać.

@sebek2k
Czym się tak podniecasz? Jemu się tylko zdaje, że posiadł sekret. Chyba tak jak i ty.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 27 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie, znowu kolejny oczekujacy darowizn w zamian za oswiecanie niedouczonych (tak przynajmniej sie wam wydaje ze sa niedouczeni)... Michalkiewicz pierwszy zaczal wyciagac reke o jalmuzne, a reszta malpuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 27 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Michalkiewicz pierwszy zaczal wyciagac reke o jalmuzne, a reszta malpuje...


Michalkiewicz wypowiedział się na ten temat w "Młodzież Kontra", gdzie Pani Senyszyn zarzuciła mu, że "wyłudza" pieniądze od czytelników. Pan Stanisław celnie skwitował to stwierdzeniem, że Pani Joanna prezentuje ugrupowanie, które nazbyt interesuje się nieswoimi pieniędzmi.
Dla Twojej informacji jałmużna to datek dla potrzebującego, a żebractwo to nie zajęcie ekwiwalentne, nie oferujące nic w zamian. Dlatego naginasz prawdę, że Michalkiewicz "wyciągał rękę o jałmużnę". Przynajmniej nie pobiera dotacji, jak inne wydawnictwa internetowe, które by istniały muszą pod przymusem pośrednio zabierać podatnikom pieniądze. Tak jak w przypadku "prawicowej" Frondy, która twierdzi, że /jak dają to trzeba brać/ co jest oczywiście szczytem kurewstwa. Twoje zarzuty wobec cauaca są bezsensowne.

Co do portalu cauaca to raczej szukałbym na rynku coś ala wp.pl, interia.pl czy onet.pl, ale z przesłaniem wolnościowym które poruszałby częściej sprawy ważne, a nie z przesłaniem Dodo-Lady Gaga-cukierkowym jak to serwują nam te 3 wcześniej wymienione portale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matanjah




Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 27 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamakusa, zgadzam się z tym, że narzekaniem niczego nie wskóramy. Trzeba działać. Jednak na pewno nie przez fejbuka. Myślę, że jakbyś coś rzeczywiście Cauac robił takiego, co budziłoby ludzi, to już byś siedział w pierdlu gdzieś na Kubie. Moim zdaniem to forum, jak i podobne strony ą potrzebne, ale na początku, później stajemy się po prostu specami w jakiegoś tematu i kończy się budzenie, a zaczyna szperanie i szukanie dalej. Według mnie powinno się zarzucić takie fora i przeglądanie informacji, bo po to, to wszytko jest w internecie, żeby odciągnąć ludzi od uwalniania się. Sama wiedza nic ci nie daje, to tylko wiedza. Trzeba pójść dalej. Zarzucić ciepły dom, internet, olać samochody, pieniądze, całą tą wiedzę i szukanie nowych informacji i pójście krok dalej (dobrze jest uważać, na narkotyki, co by nie popaść w nic). Ja za niedługo zaczynam. Uciekam z miasta, być może z Polski (bynajmniej na zachód, bardziej na południe). Mam zamiar wyrzucić komórkę i zrezygnować z głupot, zająć się tym, co należy. Ze swojej strony polecam to wszystkim. Ew moi znajomi robią różne akcje na mieście (sprejują `V` na ścianach, wraz z różnymi hasłami, zamalowują kamery w bankach, robią wkładki w książkach i takie tam, a na jakimś spotkaniu z gościem, który dostawał odznaczenie od uczelni rozdawali ulotki na temat kreciej roboty tego gościa za czasów swoich studiów dla bezpieki).
_________________
Masz się wkurwić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 27 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
nono agenci w dzisiejszych czasach piszą ladne opowiadania Smile


Nieprawda. Agentura staje się coraz bardziej widoczna, i z tego powodu wystąpiła potrzeba uwiarygadniania się poprzez tworzenie tak prymitywnego tła, na którym zasadniczy nurty obróbki internetowej, dla niezorientowanych wyglądać na pozytywny, lepszy, rozsądny itp.

Ot stare dobre metody. Jednka o głównych działaniach agentury, o ich marności, świadczy zakres prymitywu strony mającej tworzyć pozytywny kontrast. Jakiż ich wynik, skoro za kontrast służyć ma taki infantylizm, brak odniesień historycznych, logicznych? Już nawet DI byłby nobilitacją. A tutaj prawda odkrywana na "stronkach" "z siostrą".
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gentleman




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 87
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 27 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle kiedy ktoś rzuci jakiś pomysł to odpowiadają głównie komputerowi napinacze (czyt. mali obsrańcy) Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 27 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nadszedł czas na zmiany


W każdym momencie , każdego dnia patrząc wstecz na naszą historię , zawsze był ktoś kto głośniej lub ciszej krzyczał Nadszedł czas na zmiany .
Fajnie kolejna stronka, później może jakaś akcja na facebooku super . Jest super wszystko pod kontrolą. Bo jak naprawdę władcy zauważą , że będziecie mieli wpływ na zmiany ( przez nich nie pożądane ) to wasze strony zablokują , konta pousuwają . I wiecie co . Bedzie cisza w eterze . Ludzie tak dużo siedzą przed komputerami , debatują , wymieniają poglądy , itp , że zapominają na czym polega walka o zmiany.
Tu trzeba mieć odwagę wyjść do ludzi , trzeba zdać sobię sprawę , że mogą zabrać ci życie prywatne, zabrać zdrowie a nawet życie . Weźmy klasyczny przykład dr Dariusza Ratajczaka.
On naprawdę zagroził obecnemu status quo.
Więc może lepiej byłoby zainwestować w jakiś baner z np fragmentem z Protokołów Mędrców Syjonu. Albo co będę się pierdolił , cała kampania przeciwko wszystkim. Tak bo to jest walka przeciwko wszystkim, a nie lizanie się po pindolach. I jak komuś gaz rozpierdoli mieszkanie , to wszyscy się dowiedzą , że instalacja była nieszczelna . Więc kto jest gotów.
Bo powiem wam jedno. Jeśli nadszedł juz czas to nie na lizanie się po pindolach . Trzeba - przynajmniej - przyprawić kilka osób o zawał i koszmary senne , i zdjąć tym kurwom uśmiech z twarzy .
Pozdrawiam
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cauac




Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 27 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Po tym, co tu czytam, zastanawiałem się w ogóle czy coś pisać, ale napiszę.

Eksperyment, który przedstawiam na mojej stronie, a który każdy może wykonać w swoim własnym domu JASNO pokazuje potencjał, który w nas drzemie.

Negatywne wypowiedzi na mój temat mogą świadczyć o tym, że chyba trafiłem w "czuły punkt".

Wszystkim, którzy wysłali komentarze bezpośrednio na mojego maila (zresztą bardzo pozytywne) z tego miejsca dziękuję.

sebek2k, Gentleman dzięki Wink

Resztę pozostawię bez komentarza. Pozdrawiam.

P.s.1. Dodam tylko, że pisząc o nk, czy o facebooku nie miałem na myśli tego, że posiadam tam konto, bo nie posiadam. Chodziło mi o fakt, że widocznie ktoś uznał, że warto tam rozsiewać informacje. Ja o tym wiedziałem wyłącznie ze statystyk strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 28 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mnie właśnie zastanawia. Kolega jako całkiem nowy na tym forum napisał swój pierwszy post, dał linka do swej strony gdzie przedstawił ciekawy eksperyment (jestem sceptyczny ale właśnie dlatego sam w wolnej chwili przeprowadzę to doświadczenie) i dostał jedną wielką zjebkę od tzw. wyjadaczy. Nie podoba mi się na jego stronie wyciąganie daleko idących wniosków ale kto tu tak naprawdę jest agentem, skoro to właśnie Wy zniechęcacie chłopaka do jakiegokolwiek udziału w społeczności "poszukiwaczy prawdy"? Albo Wam się w dupskach poprzewracało i uważacie się za jakąś pieprzoną elitę albo prawdziwa agentura dała głos Razz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:55, 28 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacy agenci, panowie. Nie ma żadnych agentów i tym podobnych maści ludzi tutaj. Szukacie usprawiedliwienia dla działania i tłumaczycie sobie krytykę zwykłych ludzi którzy mają odmienne zdanie na dany temat a wy próbujecie wpisywać to w ramy "agentury". Nie popadajmy w radykalizm behawioralny. Istnieją organizacje- korporacje których jedynym działaniem jest zysk, pieniądze i władza i to jest ich główny cel, nic ponadto. Cała gama działań pośrednich jest tego konsekwencją. Dezinformacja oczywiście istnieje np. w przypadku ataku na Libię podaje się informacje wybiórcze, które mają kształtować światopogląd opinii publicznej i tutaj zachodzi manipulacja.
Kluczem są PIENIĄDZE I WSZYSTKO CO JEST Z TYM ZWIĄZANE.
Swoją drogą, nie sztuka jest powiedzieć "obudźmy się". Ale od czego? Po co? Co dalej? Gdzie isc? Za czym? Do czego? Z kim? Jak? Dla relaksacji:
www.thiaoouba.com/misja.pdf
Edit:
Co do strony czasnazmiany.com.pl. W zasadzie to nie mam zdania na ten temat. Czy okaże się słuszna, czas pokaże jakie skutki przyniesie ona w przyszłości. Miło ,że poświeciłeś swój czas na zrobienie projektu a czy jest on właściwy, jego jeszcze nie wiem Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cauac




Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:14, 28 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wspomniałem o "agentach". Zdziwiony byłem tylko reakcją niektórych osób na moją stronę, praktycznie bez zapoznania się z jej treścią. Tym bardziej, że na innych forach reakcja była zupełnie przeciwna.

Pierwszy komentarz tego typu padł 18 minut po tym, jak w ogóle napisałem pierwszy post. Oto on:

Cytat:
nono agenci w dzisiejszych czasach piszą ladne opowiadania Smile


Dodam tylko, że dwa pierwsze filmiki (jest ich znacznie więcej na stronie) łącznie trwają ponad 20 minut. Nie mówiąc o przeczytaniu jakiejkolwiek treści.

Nie zamierzam tu nikogo "demaskować" bo w innym celu zakładałem ten wątek. Wiem jednak, że rzeczywiście istnieją takie osoby, które biorą pieniądze za to, żeby prowadzić, jak to nazwał były premier Marcinkiewicz "pyskówki" w internecie. Oto jego słowa (film trwa minutę, a premier mówi o tym pod koniec, więc obejrzyj cierpliwie):



To tyle na ten temat z mojej strony. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:41, 28 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaistniała potrzeba zadbania o czytelników pudelka, bo strona ewidentnie jest skierowana do odbiorców o tym poziomie umysłowości. Antidotum na walkę z systemem w postaci wyprowadzki na wieś i pieczenia chleba, no i oczywiście pozytywnego myślenia. Plus parę innych równie górnolotnych i nieszkodliwych dla systemu haseł. Oczywiście przemilczane wszystko to co akurat włodarze systemu pragną ukryć przed ciekawskimi poszukiwaczami prawdy, np. zorganizowane wykorzystanie w wielu dziedzinach życia socjotechniki do manipulacji umysłami całych rzesz ludzi w określonym celu. Jakoś brak też syntez pokazujących jak weryfikować informację, jak analizować, jak poszerzać wiedzę, tak aby lepiej rozumieć otaczający świat, a przede wszystkim naturalnego wroga wolnego człowieka, czyli system różnorakiej władzy, bo tylko to daje cień nadziei na skuteczną z nim walkę.

Tylko stale pogłębiana wiedza, znajomość wielu jej dziedzin, choćby historii, psychologii, finansów, nauk ścisłych itd. jest tym co przybliża nas do poznania prawdy, a w pierwszym rzucie do oddzielenia ziarna od plew. Musi być jakaś baza w postaci wiedzy; mam na myśli rozumienie procesów jakie zachodzą na świecie i systemu, z którym niektórzy chcą walczyć opierając się na tym co im się podaje na różnych stronkach i forach. Najważniejsza jest umiejętność WERYFIKACJI podtykanej pod nos "samej prawdy". Ludzie zasobni w rozsądek i instynkt samozachowawczy powinni już na etapie podtykania im czegoś pod nos czuć niepokój.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:56, 28 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adres tej strony był dostępny ludziom dużo wcześniej - podawałeś tą stronę w swoim podaniu.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:18, 28 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj przedmowca bardzo slusznie zauwazyl, ze wiedza jest domena oswiecenia. Bardzo dobre wyksztalcenie ogolne na miare 21 wieku daje gwarancje poznawania prawdy. Studia sa nauka zawodu. Konkretny kierunek daje specjalizacje, ale nie daje tak bardzo potrzebnego wyksztalcenia ogolnego, zeby czlowiek mogl orientowac sie w kazdej dziedzinie wiedzy i zycia. Czterdziesci lat temu zmieniono program w Liceach Ogolnoksztalcacych i w Szkolach Podstawowych, ktore sa tez wyksztalceniem ogolnoksztalcacym. Zapanowala frywolnosc, brak wymagan od uczniow i kompetencji wykladowcow. To wszystko staczalo sie az do dzisiaj i to nie tylko w Polsce, ale na calym Zachodzie. Zapytajcie swoich babc czy matek, jak wygladala szkola do konca lat 60-tych. Ile mialy przedmiotow i po ile lekcji z kazdego przedmiotu tygodniowo !

Od kilku pokolen ludzie zyja ze soba na wiare. Inzynier mostow wierzy lekarzowi, a lekarz wierzy elektrykowi. Wszyscy przestali sie na wzajem kontrolowac, no bo jak on jest specjalista, to zrobi najlepiej jak potrafi. Tak naprawde najlepiej to potrafia wszyscy brac pieniadze wiec niekontrolawni zaczeli sie tylko za nimi krecic. Efekty najlepiej widac po nowych drogach, ktore codziennie przemierzamy. Reszta jest tajemnica zawodowa !!!

Specjalisci szanuja sie na wzajem i swoje wyksztalcenie. Nie smia pytac, ingerowac, korygowac i odkrywac. Do odkrycia najczesciej jest wlasnie prawda z zakresu ich dzialania. Ze sa uchybienia w kazdej dziedzinie, to wiemy z prasy, ale zeby wskazac wine potrzeba dowodow. Te dowody nawet czasami sie znajduja, ale nie sa one akceptowane przez ogol, a skoro ogol jest spokojny, bo ciemny, to mozna dzialac dalej bez zadnych obaw, ze Rzad wreszcie krzyknie - dosc !

Politycy, to ludzie idei. Raz ta idea jest feudalizm, raz kapitalizm, raz komunizm, raz socjalizm, a teraz globalizm. Politycy pilnuja programow i forsy za lekka prace. Cale spoleczenstwo [lacznie z politykami] jest uzaleznione od specjalisow. Brak kontroli nad nimi powoduje nie tylko braki, ale i wykorzystywanie ich w roznych celach. Kazda specjalizacja cignie w swoja strone nie tylko zyski, ale tez dusze !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 29 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcecie zmian to proszę tam
http://www.ruchwig.pl/
http://www.facebook.com/ruchwig
z Panem Urbasiem
http://urbas.blog.onet.pl/
Zajmijcie się polityką a nie piszcie truizmy i tautologie w swojej zbiorowej nieświadomości
Dołączcie do ruchów odbudowy - może nie koniecznie tego, zdobądźcie miejsca w sejmie i senacie i wprowadźcie zmiany - zniszczcie system - załóżcie największe konsorcja które zniszczą waszych wrogów - a nie siedźcie bezczynnie pisząc to wszystko
To naprawdę nie jest trudne - trudny jest pierwszy krok (nie jesteście sami)
Moim zdaniem nie ma co tu krytykować - czas na zmiany to czas na zmiany - więc do roboty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 29 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ pierdolenie nieudolnych "walczących z systemem" ludzi, ktorzy przegrali w momencie gdy jeszcze nawet walka nie rozpoczeta. Metody walki, ktore tak hołubicie, byly stosowane na tym łez padole od wielu tysiecy lat... powstania, rewolucje, rzezie w imie wolności kończące się zawsze przelewy krwi matek i dzieci. W imię czego się pytam? W imie walki - walki, ktora z gory byla skazana na przegraną, gdyż nowa wersja systemu byla zawsze wczesniej gotowa, aby czynic nową nadzieje na kościach "patriotów", "wiernych", "wybrańców", czy innej chorej, zaślepionej strachem i nienawiścią grupy nieświadomie wprowadzającej nowe kaldany na kolejne setki lat. A rozwiązanie zawsze bylo to samo i zawsze było na wyciagniecie reki - a byla i jest nim, jakże niedoceniana i wzbudzająca strach po drugiej stronie barykady - niezależność (co zresztą ostatnio widzać było w szale wojennym jaki spadł m.in. na Libię)

stefani napisał:
Antidotum na walkę z systemem w postaci wyprowadzki na wieś i pieczenia chleba, no i oczywiście pozytywnego myślenia. Plus parę innych równie górnolotnych i nieszkodliwych dla systemu haseł.


No i wlasnie o tym mowie. "Nieszkodliwe dla systemu hasła" w postaci niezależności jednostki od systemu? Czy wy ludzie naprawde nie widzicie tego, ze to jest jedyna droga do wyzwolenia? Jednostki muszą się uniezależnić od systemu, wtedy i tylko wtedy stanie się on zbędny, a eskimosi ze szczytów sami zejdą w błagalnym geście przygarnięcia przez niezależne jednostki, bo bez nich czymże są jak nie marnością...

Wyobrażcie sobie teraz świat, w ktorym każdy mieszka "na wsi", ma własne źródło czystej energii i żywności, własne 4 kąty,itd. Utopia? Być może jesteśmy obecnie w ostatnim momencie żeby ją spróbować wprowadzić? Bez walki, bez wojen, bez rozlewu krwi? Po prostu, każdy wypierdala na wieś i przestaje chodzić do supermarketa (finansować władzę). Alternatywą jest to co jest na portaliku cauac'a niestety.

PS.
cauac - jak na początek - dobra robota, szukaj dalej, bo królicza nora jest głębsza niż się nam wszystkim wydaje Wink Trzymam kcikuki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 29 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

System ma aparat przymusu, niech ktoś spróbuje się uniezależnić od obowiązkowej (podstawowej) edukacji, systemu fiskalnego (podatki, choćby VAT we wszystkim), uciążliwych przepisów mających realny wpływ na życie obywatela oraz wielu innych pomniejszych dziedzin, gdzie są ewidentne monopole władzy. Problemem jest niska świadomość ludzi, którzy zupełnie nie rozumieją, że są niewolnikami, tylko w nowoczesnym wydaniu.

Rozwiązania proponowane na "stronkach" oczywiście nijak nie mogą zachwiać systemem. W optymistycznej wersji 1-5% ponadprzeciętnie ciekawej części społeczeństwa znajdzie sobie nowe hobby w postaci survivalu na wsi, pieczenia chleba, czytaniu i propagowaniu "samej prawdy" ze stronek itd. itp., a reszta, czyli ok 95% nadal będzie oddawać się słodkiemu konsumpcjonizmowi buszując po supermarketach albo wchłaniając w siebie tanią rozrywkę, dalej robiąc za "bateryjkę" w Matrixie.

Tak się nieszczęśliwie składa, że ok. 95% ludzi to imitatorzy (były robione badania na ten temat), którzy nie stawiają na samodzielne myślenie, a na powtarzanie wyuczonych ścieżek. Reasumując; większość to owce, a kto je widział w stadzie wie jak są głupie i sterowne. Oni o tym doskonale wiedzą i świetnie umieją to wykorzystać.

Alternatywą jest powszechne zrozumienie w społeczeństwie technik jakimi system, czyli różnego szczebla władza wpływa na świadomość mas. Zrozumienie technik manipulacji, to skuteczne opieranie się tym technikom. Podobnie jak z reklamą, kto rozumie jak ona działa - nie ulega jej. Kto nie rozumie... wpada prędzej, czy później w jej sidła. Co ciekawe, na "stronkach" brak rzetelnych informacji o wykorzystaniu socjotechniki, psychologii, edukacji, mediów, a nawet religii w celu "obrabiania" umysłów ludzi do pożądanej przez system konsystencji. Bo władza bardzo dba o to, żeby były propagowane inne, zupełnie nieszkodliwe dla niej tak zwane "poboczne tory", aby energia ludzi ponadprzeciętnie ciekawych lub niezadowolonych szła w gwizdek, a nie tam, gdzie powinna.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nadszedł czas na zmiany
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile