W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Imitacje narkotyków-niepokojący wynalazek  
Podobne tematy
E-narkotyki inaczej dosy 43
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3399
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 13 Sty '08   Temat postu: Imitacje narkotyków-niepokojący wynalazek Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj dowiedziałem się o ciekawym (i niepokojącym) wynalazku.Chodzi o kilkuminutowe nagrania dźwięków o takim natężeniu,że wywołują u słuchacza odczucia podobne do określonych narkotyków poprzez zmianę fal mózgowych.Niewiem gdzie można o tym przeczytać bo dowiedziałem się od znajomego,który jest święcie przekonany że to nieszkodliwe i wogóle ok (oczywiście ja z qmplem próbowaliśmy go przekonać że to nie tak ;] ).Myślę,że to niepokojące bo nie wierzę w to,że ingerencja w fale mózgowe jest nieszkodliwa i nie niszczy mózgu.Czy niejest to przypadkiem jakiś nowy wynalazek NWO mający na celu ogłupienie ludzi i zrobieniu im dosłownie wody z mózgu?Ma ktoś jakieś info na ten temat??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brain wav'y?
na mnie to raczej nie dziala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to się nazywa ale słyszałem że na niektórych to działa i traktują to jak "zdrowy,nieszkodliwy" narkotyk.Ztym że zdrowych,nieszkodliwych narkotyków NIE MA:|
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bawię się tym, lecz nie za często Smile
http://i-doser.pl/

Póki co szkodliwości nie zauważyłem. To nie są dźwięki które jedynie dają podobny efekt do tego po zażyciu narkotyków. Są dźwięki relaksujące, pomagające się skupić i wiele innych ciekawych. Jak się wie jak korzystać i jakie są granice to nie wadzi z tego korzystać.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 13 Sty '08   Temat postu: Re: Imitacje narkotyków-niepokojący wynalazek Odpowiedz z cytatem

Jakieś 20 lat temu słyszałem taką muzykę na potajemnym(wówczas)
spotkaniu z różokrzyżowcami.Mówili że jest to nagranie z jakiejś
groty w Francji.Ta grota miała ponoć jakieś magiczne cechy,i miało
to wedle nich jakiś związek z doktrynami które głosili.
Muzyka faktycznie była "słodko-hipnotyzująca" a przy tym bardzo
harmonijna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ee tam narkotyk - zwykłe fale dźwiękowe, próbujące zrezonować coś w mózgu.
gnojom to można wcisnąć i majeranek mówiąc, że to trawa, a ci beda miec szkodliwą faze. może nawet wylądują po tym u psychologa.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Joker




Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 27
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa...to jest zwykły biznes robiony na naiwniakach...jakieś tam dźwięki są za darmo a za ściągnięcie reszty trzeba zapłacić...Czy to działa śmiem wątpić...kumpel próbował i mówi że nic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mandarck napisał:
Bawię się tym, lecz nie za często Smile
http://i-doser.pl/

Póki co szkodliwości nie zauważyłem. To nie są dźwięki które jedynie dają podobny efekt do tego po zażyciu narkotyków. Są dźwięki relaksujące, pomagające się skupić i wiele innych ciekawych. Jak się wie jak korzystać i jakie są granice to nie wadzi z tego korzystać.
pozdrawiam


Wiesz ja słyszałem że są nagrania które dają poprostu kopa a to już co innego niż dźwięki relaxacyjne,pewnie mówimy o czym innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dźwięki o których mówię to trzaski, piski, szelesty i inne "dźwiękowe gryzmoły" Very Happy

Kiedyś przeprowadzono bania: koleś który jadł kurczaka został poddany badaniom i zapisali częstotliwość jego fal czy coś takiego. Potem stworzyli dźwięki na podstawie fal z mózgu tego typa i odtworzono to innemu człowiekowi. Wynik badania był taki, że drugi pan czuł w ustach smak kurczaka Laughing Rolling Eyes

Mózg to zadziwiająca maszyna, a jeżeli człowiek potrafi go kontrolować do pozytywnych celów za pomocą dźwięku to bardzo dobrze.
Wszystko siedzi w naszym mózgu, najlepszy dźwięk to "reset" czujesz się po nim jak po 8godzinnym śnie i funkcjonujesz dalej Very Happy możesz z tego korzystać lecz trzeba pamiętać, że ciało w końcu też będzie domagało się odpoczynku Smile.

Minus tego wynalazku : Można sterować masą, można wykorzystywać to do różnego rodzaju tortur itp.

Wszystko ma swoje plusy i minusy.

ps. iar0 piszesz że nie ma dobrych nakrotyków, a czym wg. Ciebie są narkotyki ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę, aby dźwięk, zapach, czy jakiś krajobraz, lub smak wywoływał efekty narkotyczne, chyba, że człowiek tak się zaprogramuje i wmówi to sobie.
Na pewno dźwięk dużo bezpieczniejszy niż dobry narkotyk, ale czy lepszy ?...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Imitacje narkotyków-niepokojący wynalazek
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile