W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Żydowski holo szwindel zdemaskowany   
Podobne tematy
Holokaust2737
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 18186
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:11, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To samo potwierdził David Cole spacerując z kamerą po Oświęcimiu i rozmawiając z poliglotką przewodniczką "zis łoz e gas czember", jej superwajzorką "no no, it łoz rekonnstrakted baj soviets" i z Piperem, który sie całkiem zbłaźnił i twierdził, że najpierw była gazowania, później schron, a sowieci przyszli i powiedzieli, że tak jest nieładnie i zburzyli ściany czyniąc z tego pomieszczenia znowu gazownię. Szukali też stalowych hermetycznych drzwi ale się zgubiły :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal twierdzę, że jeśli ktoś uważa iż holocaust nie istniał to albo się mu coś pojebało, albo czyta wybiórczo(jak się domyślam nie pamiętacie czasów wojny) albo go w młodości obmacywał rabin i stąd ten uraz do żydów.Nie uważacie, że jest parę ważniejszych tematów niż żydki ?
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nie uważacie, że jest parę ważniejszych tematów niż żydki ?"
Masz racje.Np.disco polo...
Ale biorac pod uwage poziom tych arcydziel ...Smile
Czyli -jak sam widziesz-kolko sie zamyka:)

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zdanie jest takie, że po prostu powinniśmy się zająć sprawami bardziej bezpośrednio dotyczącymi życia "tu i teraz" ich rozwiązywaniu i poprawianiu niż historią-to czy zginęło 1238 czy 123458 żydów kompletnie mi zwisa-natomiast nie zwisa mi, że 80%młodych ludzi w Polsce nie może zbudować domu w jakikolwiek sposób, że benzyna jest droga i że kolejne rządy dopierdalają nam podatki.I nawet kurde się nie odzywajcie, że to też żydów wina.Szczególnie ci co za granicą siedzicie.
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 13 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że tak się niefortunnie składa, że wspomniane wysokie ceny benzyny czy innej gnojówki są jakoś przedziwnie związane z działalnością "inwestycyjną" banków, które z kolei są przysznurowane do głoszących syjonizm. Cena ropy nie zależy już dawno od przedstawianego gawiedzi prawa podaży i popytu a od futures, które są zwykłym zakładem o cenę w przyszłości.

realista napisał:
jeśli ktoś uważa iż holocaust nie istniał to albo się mu coś pojebało, albo czyta wybiórczo

Poglądy zmieniają się. Być może to Ci się z czasem zmieni. Być może zmieni Ci się definicja i temat przestanie być interesujący a powoływanie się na to pojecie tych przysznurowanych będziesz traktować jako szwindel służący wyciągnięciu czegoś od Ciebie za friko.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:38, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń-no cóż być może mi się odmieni...
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

postanowiłem się podzielić z ludźmi na forum pewnej gry z moimi poglądami odnośnie holocaustu o to co dostałem po 2h.

Już pomijając sam fakt, że kwestionowanie holokaustu jest haniebne samo w sobie, jest to również niezgodne z obowiązującym prawem, jak i również regulaminem forum.

Proszę się na przyszłość do tego stosować.


Haniebne samo w sobie, a chodzenie z gołymi dupami po Warszawie i chwalenie się, że lubię walić chłopców w dupę nie jest haniebne ??
_________________
Brak człowieczeństwa jest dzisiaj człowieczeństwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Już pomijając sam fakt, że kwestionowanie holokaustu jest haniebne samo w sobie, jest to również niezgodne z obowiązującym prawem, jak i również regulaminem forum.
Mają w regulaminie forum zapisane że nie wolno kwestionowac holokaustu?
Pierdoleni Smile
Może mają listę rzeczy jakich kwestionowanie jest "haniebne samo w sobie"... Bo np.: że Kopernik była kobietą, też? Smile
Skąd normalny człowiek miałby się domyśleć, że takie rzeczy w ogóle istnieją...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAHAHAHAHA no tera to padłem ze śmiechu ot o znalazłem w ich regulaminie:
"Serwis nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników, są one ich prywatną opinią." no tak kurwa tera się czuję tak jakbym włączył TV.
_________________
Brak człowieczeństwa jest dzisiaj człowieczeństwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:02, 15 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jestes realista, a nie "realista", to powinno Cie to choc troche zainteresowac i sklonic do myslenia. Na swoim przypadku moge stwierdzic nastepujace rzeczy. Dawno slyszalem o ludziach poddajacych holoszwindel w watpliwosc np. Irving, ale patrzylem na nich jako noenazistow, rewizonistow chcacych wybielic niemcow. Po prostu dalem sie zaprogramowac jak jebany automat przez media i caly system wciskania gowna do glowy. Doslownie na kiwniecie palcem mialem mozliwosc sprawdzenia tego w necie i jakas kurewska sila mi to obrzydzala. Mowilem sobie: nie, kurwa, co za pacjent, ludzi palono milionami, a on takie rzeczy gada. Kiedy nastapilo zwatpienie? Kilka dni temu z nudow zaczalem czytac "Mit Holokaustu" Roberta Faurissona. Wtedy zaczalem samodzielnie myslec w tej sprawie, a nie powtarzac.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 16 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Jak jestes realista, a nie "realista", to powinno Cie to choc troche zainteresowac i sklonic do myslenia. Na swoim przypadku moge stwierdzic nastepujace rzeczy. Dawno slyszalem o ludziach poddajacych holoszwindel w watpliwosc np. Irving, ale patrzylem na nich jako noenazistow, rewizonistow chcacych wybielic niemcow. Po prostu dalem sie zaprogramowac jak jebany automat przez media i caly system wciskania gowna do glowy. Doslownie na kiwniecie palcem mialem mozliwosc sprawdzenia tego w necie i jakas kurewska sila mi to obrzydzala. Mowilem sobie: nie, kurwa, co za pacjent, ludzi palono milionami, a on takie rzeczy gada. Kiedy nastapilo zwatpienie? Kilka dni temu z nudow zaczalem czytac "Mit Holokaustu" Roberta Faurissona. Wtedy zaczalem samodzielnie myslec w tej sprawie, a nie powtarzac.

Kurwa stary ja nie powtarzam - mój dziadek był w Oświęcimiu - Polak-nie Polak żydowskiego pochodzenia-zapierdalał przy sortowaniu ciuchów - tak właśnie wiem jakie tego były ilości-on tam był 3 lata!!I wierz mi ale on opowiedział mi o tym wszystkim raz - ryczl jak kot i powiedział, ze raz wystarcz.Wszystko w temacie - już się nie wypowiadam bo nie lubię wulgaryzmów.
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sync




Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 17 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powtarzam jeszcze raz mitem jest holokaust czysto żydowski. Sam holokaust nie jest mitem istniał, ale był zorganizowany dla Słowian. To co zrobili Żydzi to kidnapping holokaustu.

Jest jeszcze jedna kwestia, która mnie męczy. W drzewie genealogicznym niemalże każdego z nas znajdziemy żydowskie naleciałości. Od dawna tu byli i już dawno się wymieszaliśmy. Kwestią dyskusyjną jest czy "Żydzi" którzy byli Żydami z pochodzenia i nawet z nazwiska, lecz ulegli polskiej asymilacji byli Żydami czy Polakami? No bo jak traktować "Żyda", który czuł się Polakiem, był chrześcijaninem i wogóle nic go sentymentalnie nie łączyło z judaizmem i z syjonizmem. Wszak mieszkali w Polsce, mieli polskie obywatelstwa, uczyli dzieci w polskich szkołach itd. Tak więc wielu spośród "Żydów", którzy zginęli było Polakami! Dlatego też żydowskie roszczenia o zwrot żydowskiego majątku są wogóle bezzasadne.


Bimi napisał:
Mają w regulaminie forum zapisane że nie wolno kwestionowac holokaustu?
...


Większość portali na których próbowałem cokolwiek wskórać szczególnie historycznych istnieje zapis w regulaminie mówiący o zakazie "rewizjonizmu historycznego". Taką sytuację mamy np. na historycy.org
Oczywiście ów rewizjonizm historyczny nie jest problemem gdy nie jest poruszane jedno z zagadnień. Już my dobrze wiemy jakie.
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 20 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż historię piszą ci którzy wygrali ostatnią wojnę Smile
A ona jest jedyną obowiązującą zgodnie z prawem zadanym "prawdą"

Sami Niemcy wymagali i tylko w organach SS potwierdzenia nie żydowskości do 1750 roku czyli mniej więcej do rozpoczęcia działalności Jakuba Franka; poza tym wymagane było jedynie nie bycie wyznania mojżeszowego i nie manie takowych kilka pokoleń wstecz - większości Żydom (frankistom i neofitom) udało się bez problemów związanych z antysemityzmem przeżyć całą tą masakrę - wielu służyło w wermachcie i ss - jak np najbliższy przyjaciel Hitlera
W zasadzie historia Żydów od pewnego okresu to w zasadzie historia Polski i historia Polski od późniejszego nieco okresu to historia Żydów - a mieli oni i dalej mają największy wpływ na świat (we wszystkich dziedzinach) ze wszystkich nacji mimo, że są tak naprawdę nieliczni oraz mocno wymieszani i podzieleni
poczytajcie DOKŁADNIE kto stworzył komunizm, socjalizm, kto mordował AK-owców, kim byli i sa najwięksi lekarze świata i naukowcy - chemicy, fizycy, matematycy, kto zasiada w sądach USA i Polski, kim sa najwięksi reżyserzy Polscy i Amerykańscy, aktorzy o kim są amerykańskie filmy i kreskówki - tak tak - a najfajniejsze jest to, że oni tak na prawdę wszyscy kiedyś byli "Polakami" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 03 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sortowanie ciuchow, to jeszcze nie praca przy rzekomej komorze. Skad wnosisz, ze wlasciciele tych ubran poszli do gazu? Dziadek to widzial, slyszal, a moze ktos mu opowiadal? A moze sortowal tylko ubrania i nic wiecej?
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żydów osobiście jakoś nie darzę troską-po prostu nie zgadzam się z poglądem że holocaustu nie było w ogóle jak niektórzy twierdzą-to też jest wbrew prawdzie-a to jest forum o prawdzie- ale myślę kolego WLD(czy to znaczy Wielki Lujasty Dupek ?), że za kwestionowanie wypowiedzi mojego dziadka powinieneś zarobić w czapę.Z płaskiej - bo tylko facet z jajami zasługuje na piąchę.
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eNKa napisał:
Tylko że tak się niefortunnie składa, że wspomniane wysokie ceny benzyny czy innej gnojówki są jakoś przedziwnie związane z działalnością "inwestycyjną" banków, które z kolei są przysznurowane do głoszących syjonizm. Cena ropy nie zależy już dawno od przedstawianego gawiedzi prawa podaży i popytu a od futures, które są zwykłym zakładem o cenę w przyszłości.

realista napisał:
jeśli ktoś uważa iż holocaust nie istniał to albo się mu coś pojebało, albo czyta wybiórczo

Poglądy zmieniają się. Być może to Ci się z czasem zmieni. Być może zmieni Ci się definicja i temat przestanie być interesujący a powoływanie się na to pojecie tych przysznurowanych będziesz traktować jako szwindel służący wyciągnięciu czegoś od Ciebie za friko.


Co się może zmienić? Wystarczy posłuchać dziadków i babć, przejechac się choćby do Bełżca. Chyba, ze to też atrapa a tym wszystkim ludziom tylko wmowiono historie jak ta:

"Szedłem sobie ulicą i nagle niemieccy żolnierze mnie zobaczyli. Mysleli, ze jestm Żydem i chcieli zabrać ze sobą. Na szczeście mój sąsiad poświadczył, ze jestem Polakiem... i dlatego żyję." " Tam obok był wilki doł, gdzie bylo setki ciał, ale nas już to nie szokowało. Człowiek się znieczula"

To są rzeczy, które opowiadają ludzie, któzy przeżyli wojne.

Oczywiście mam też historyjkę jak to Żyd sprzedał do niemców Polaków... ale stosunek jest jak 50 do 1.

Jeżeli zależy na na Prawdzie, to będziemy obiektywni i będziemy sluchać ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obie przytoczone historyjki potwierdzają jedynie, że ludzie na starość dziecinnieją. Dzieci godzinami mogą słuchać i opowiadać o walce Hansa Kloca z fioletowym smokiem lub porwaniu gumowego kurczaka przez gąbczastego ufoka.
Ile dziadziuś ma lat, przepraszam latek? Ałszwic opuścił dobrowolnie czy zmusili go do marszu śmierci?
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eNKa napisał:
Obie przytoczone historyjki potwierdzają jedynie, że ludzie na starość dziecinnieją. Dzieci godzinami mogą słuchać i opowiadać o walce Hansa Kloca z fioletowym smokiem lub porwaniu gumowego kurczaka przez gąbczastego ufoka.
Ile dziadziuś ma lat, przepraszam latek? Ałszwic opuścił dobrowolnie czy zmusili go do marszu śmierci?


Zmusili go do opuszczenia i do leczenia ze wzgledu na zly stan zdrowia:)
jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eNKa napisał:
Obie przytoczone historyjki potwierdzają jedynie, że ludzie na starość dziecinnieją. Dzieci godzinami mogą słuchać i opowiadać o walce Hansa Kloca z fioletowym smokiem lub porwaniu gumowego kurczaka przez gąbczastego ufoka.
Ile dziadziuś ma lat, przepraszam latek? Ałszwic opuścił dobrowolnie czy zmusili go do marszu śmierci?


Widac nie tylko na starość ludzie dziecinnieją. Ale może jeszcze cie ktos uleczy póki nie ruszysz komuś skutecznie nerwa. Nie zadzieraj z dziadkami, dziewczynko.

Co do kwestionowania Holocaustu, to nie widzę w tym nic złego. Wolno kwestionować absolutnie wszystko i nie widzę sensu wprowadzania "świętości". Więc jeżeli ktos uważa, ze to byla sciema, niech to udowadnia. Jak narazie nikt tego do konca przekonywująco i skutecznie nie zrobił. Dowodów za jest jednak więcej a wiekszość kontrargumentów to jednak zlepki domyslow popartych silnymi emocjami.

Jednego tylko załuję. Że Jerzy Ulicki-Rek nie byl adwokatem nazistów w Norymberdze. Idioci nie zawezwali Jerzego z Polski by ich skutecznie obronił i co prawda części z nich się całkiem powiodło, to wielu rozstrzelano. Kurcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak - na szczęście ja dla siebie jestem wolną osobą - więc w dupie mam to co tu wypisują oszołomy,idealiści,maniacy,impotenci i FANATYCY - a ci są najgorsi - więc puki co sobie muszę zrobić urlopik od forumprawda bo mnie co niektórzy nazbyt ciśnienie krwi podnoszą - żal tylko że nie mogę ich spotkać w realu - mieli by "dudu" - tak czasami przypierdolenie komuś pomaga - albo przynajmniej zamyka mu pieniaczą gębę na jakiś czas
Smile
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty realista masz problem z ciśnieniem krwi w dupie? To Ty musisz watę sobie podkładać albo jakieś tampony?

The Mike napisał:
Jerzy Ulicki-Rek nie był adwokatem nazistów

Ani to nie były procesy ani nie było tam adwokatów, koleżanko.

PS
The Mike napisał:
Więc jeżeli ktos uważa, ze to byla sciema, niech to udowadnia.

Ciężar dowodu jest po stronie twierdzących że coś było.

The Mike napisał:
wiekszość kontrargumentów to jednak zlepki domyslow popartych silnymi emocjami.

Abram Bomba
Wybór Zofi
Lista Szindlera
Opór
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:21, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"The Mike " (czyli po polsku :mikrofon)

"Co do kwestionowania Holocaustu, to nie widzę w tym nic złego. Wolno kwestionować absolutnie wszystko i nie widzę sensu wprowadzania "świętości". Więc jeżeli ktos uważa, ze to byla sciema, niech to udowadnia. Jak narazie nikt tego do konca przekonywująco i skutecznie nie zrobił. Dowodów za jest jednak więcej a wiekszość kontrargumentów to jednak zlepki domyslow popartych silnymi emocjami. "

viewtopic.php?t=1282

"Pojdz dziecie..Ja cie uczyc kaze.."M.Konopnicka

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
"The Mike " (czyli po polsku :mikrofon)

"Co do kwestionowania Holocaustu, to nie widzę w tym nic złego. Wolno kwestionować absolutnie wszystko i nie widzę sensu wprowadzania "świętości". Więc jeżeli ktos uważa, ze to byla sciema, niech to udowadnia. Jak narazie nikt tego do konca przekonywująco i skutecznie nie zrobił. Dowodów za jest jednak więcej a wiekszość kontrargumentów to jednak zlepki domyslow popartych silnymi emocjami. "

viewtopic.php?t=1282

"Pojdz dziecie..Ja cie uczyc kaze.."M.Konopnicka

Jerzy Ulicki-Rek


Mnie posyłasz po nauki? Akurat Żydzi i Holokaust to nie mój konik, znam to o tyle o ile mogę zasięgnąć dostępnych informacji i z opowiadań.
Przeczytałem to co mi podesłałeś, czyli Twóje "dzieło" i mam dwa wnioski:

1) Jak sam piszesz, zajmujesz się tematyką już pare ładnych lat. Sorki, ale przez tyle czasu nie zbliżyłeś się do prawdy... ? Bo siła Twoich kontrargumentów jest moim zdaniem niska i wątpliwa. Uwazam, ze tyle lat studiujac jedno zagadnienie albo bym już zbliżyl się do silnych dowodów, albo bym sobie dał spokój.

2) Nie mam powodu klócić się z fanatykiem swojej sprawy, którym niewątpliwie jesteś. Wybacz nieprofesjonalną psychoanalizę, lecz po tylu latach już chyba nie bardzo masz szansę się wycofać? Wiesz, że podwazasz to co wielu ludzi słyszało od swoich bliskich. eNka podważa to niewybrednie Smile , ale luzik. Ty mu przyklaskujesz, też luzik. Ale ja wiem swoje, więc sie kłócił z fanatykiem nie będę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 13 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurza twarz, kolejny zawodnik wywoluje mnie na pojedynek. Wink

Spusc powietrze synku, zrob pare pompek, pizgnij ryjem w mur i zaoszczedzisz mi pieniadze na przyjazd do Ciebie. Wiem jak to sie zaczyna i konczy. Najpierw napinka w internecie, a potem w sadzie "bo ten pan mnie kopal". Dyskutuj do woli, albo zamknij pizde i zaoszczedz mnie i sobie problemow.

Nie wiem, co dokladnie gadal Twoj dziadek oprocz "nigdy wiecej" i tego ze sortowal ubrania. Dla mnie to za malo, zeby udowodnic takie zdarzenie jak gazowanie ludzi.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Żydowski holo szwindel zdemaskowany
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile