W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Żydowski holo szwindel zdemaskowany   
Podobne tematy
Holokaust2737
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 18182
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hans Olo




Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:54, 16 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Hans Olo napisał:
Bzdura. Czekalski (151090) trafił do obozu we wrześniu 43.
czyli dlaczego nie mógł budować schronu we wrześniu 44?
bo nie kumam

Bo nie znasz netykiety i nawet nie wiesz na którego posta odpowiedziałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 16 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hans Olo napisał:
Bimi napisał:
Hans Olo napisał:
Bzdura. Czekalski (151090) trafił do obozu we wrześniu 43.
czyli dlaczego nie mógł budować schronu we wrześniu 44?
bo nie kumam

Bo nie znasz netykiety i nawet nie wiesz na którego posta odpowiedziałem.

Netykiety? Faktycznie nie znam, a ponadto mam ją głęboko w dupie.
Ale za to znam sposoby upierdalania limitu niepokornym forumowiczom Smile

Jeśli ja nie wiem co to za "bzdura" to z dużym prawdopodobieństwem inni tez nie wiedzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hans Olo




Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 16 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie cytuje się w odpowiedzi na posta poprzedniego. Jak go sobie przeczytasz, to znaczenie mojego posta całkowicie Ci się odwróci. Gdybym pisał w odpowiedzi na jakiś starszy post, musiałbym zacytować. No ale widocznie admin nie musi wiedzieć na czym polega to, co robi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 16 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co - cała ta dyskusja jest tak i tak nie ten teges.Zaraz znajdą się oszołomy próbujące przedstawić sytuację w ten sposób że holo wcale nie było!Czy wam się w dekielkach poprzestawiało?Co to ma za znaczenie czy w obozach ginęli Judki,Cyganie,Polacy czy Aborygeni?!!Niemcy mordowali setki tysięcy ludzi czy też miliony - i według mnie - czy był ich 6milionów,dwa czy może nawet 100sób-żaden z was by nie dyskutował o tym jak by to zrobiono wam lub waszym rodzinom.Proste.
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zup




Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 16 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt tutaj nie popiera zabijania niewinnych wiezniow, problem polega tylko i wylacznie na tym, ze miedzy 6 mln a 100 tys jst subtelnia roznica, ktora uniemozliwia zaslanianie sie magicznym slowniem holokaust. Mysle, ze nikt nie negeuje tego, ze zgineli zydzi, w koncu to wojna byla. Poprostu umarlo ich mniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 16 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

realista napisał:
Zaraz znajdą się oszołomy próbujące przedstawić sytuację w ten sposób że holo wcale nie było!Czy wam się w dekielkach poprzestawiało?Co to ma za znaczenie czy w obozach ginęli Judki,Cyganie,Polacy czy Aborygeni?!!

Głupcze, słowo holokaust dotyczy tylko żydów - doucz się.
Cyganie, Polacy czy Aborygeni - choćby zginęło ich 100 miliardów, nie miałoby to żadnego wpływu na holokaust.

Wikipedia jeszcze do niedawna pisała o 6mln - i spróbował by to ktoś zmienić... Ale teraz już im pała zmiękła, pewnie się zorientowali, że ludzie odchodzą w poszukiwaniu prawdy do konkurencji, a przecież nie o to chodzi Smile
Więc teraz już piszą:
Cytat:
Liczba żydowskich ofiar Holocaustu jest szacowana na 5-7 milionów, choć dokładna liczba nie jest znana z powodu braku kompletnej ewidencji oraz systematycznego niszczenia archiwów i zacierania śladów przez władze niemieckie w obliczu klęski wojennej (zwykle mówi się jednak o 6 milionach ofiar). Jedną trzecią tej liczby, czyli ok. 2 miliony, stanowiły dzieci. Liczba polskich Żydów wśród ofiar Zagłady szacowana jest wg różnych źródeł od 2,6 mln do 3,3 mln osób[2].

Dajmy im jeszcze ze 100 lat to może w końcu dojdą do prawidłowej liczby Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 16 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagłębiając się w tą całą lekturę, głównie podawaną przez pana Jerzego, przypomniał mi się zajebisty projekt w mojej szkole. Polega on na wymianie poglądów itp o Holokauście, pomiędzy uczniami z mojej szkoły i jakiejś z USA może i z Kalifornii. I gdy zacząłem rozmawiać z nauczycielem nadzorującym to, wykrzyczał mi to, że jego dziadek coś tam Wermacht i zaczął przeżywać. Co jest najgorsze, że ostatnio przeczytałem, że gdybym chciał się bronić to łamałbym prawo. Czy to nie jest śmieszne ?? Zajebana demokracja, ale nie możesz myśleć w sposób jaki zakazuje ci konstytucja. Projekt ten odbywa się właśnie w tym roku, żałuję że nie przeczytałem tego we wrześniu.
Pozdrawiam wszystkich, którzy mają jaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 16 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Bimi"]
realista napisał:
Zaraz znajdą się oszołomy próbujące przedstawić sytuację w ten sposób że holo wcale nie było!Czy wam się w dekielkach poprzestawiało?Co to ma za znaczenie czy w obozach ginęli Judki,Cyganie,Polacy czy Aborygeni?!!

Głupcze, słowo holokaust dotyczy tylko żydów - doucz się.
Cyganie, Polacy czy Aborygeni - choćby zginęło ich 100 miliardów, nie miałoby to żadnego wpływu na holokaust.

Za głupcze to powinieneś z płaskiego dostać.Wiem co oznacza holocaust-a fakt jest faktem-ludzi zginęło co niemiara i nieważne czy to były judki czy ktokolwiek inny- nawiasem mówiąc to mnie akurat obchodzi najmniej.Prawda jest taka że ludzi zginęło mnóstwo i nic i nikt tego nie wytłumaczy.
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:01, 17 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CiN napisał:
Zagłębiając się w tą całą lekturę, głównie podawaną przez pana Jerzego, przypomniał mi się zajebisty projekt w mojej szkole. Polega on na wymianie poglądów itp o Holokauście, pomiędzy uczniami z mojej szkoły i jakiejś z USA może i z Kalifornii. I gdy zacząłem rozmawiać z nauczycielem nadzorującym to, wykrzyczał mi to, że jego dziadek coś tam Wermacht i zaczął przeżywać. Co jest najgorsze, że ostatnio przeczytałem, że gdybym chciał się bronić to łamałbym prawo. Czy to nie jest śmieszne ?? Zajebana demokracja, ale nie możesz myśleć w sposób jaki zakazuje ci konstytucja. Projekt ten odbywa się właśnie w tym roku, żałuję że nie przeczytałem tego we wrześniu.
Pozdrawiam wszystkich, którzy mają jaja.


“Ty mi holo,ja ci holo.. Potem nas rozpierdola.."
Zeby bylo smieszniej to pod ta sama "sciana smierci’ w Oswiecimiu。
Przeciez nie trzymaja jej przez tyle lat dla dekoracji...

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:14, 17 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

realista napisał:
Bimi napisał:
realista napisał:
Zaraz znajdą się oszołomy próbujące przedstawić sytuację w ten sposób że holo wcale nie było!Czy wam się w dekielkach poprzestawiało?Co to ma za znaczenie czy w obozach ginęli Judki,Cyganie,Polacy czy Aborygeni?!!

Głupcze, słowo holokaust dotyczy tylko żydów - doucz się.
Cyganie, Polacy czy Aborygeni - choćby zginęło ich 100 miliardów, nie miałoby to żadnego wpływu na holokaust.

Za głupcze to powinieneś z płaskiego dostać.Wiem co oznacza holocaust-a fakt jest faktem-ludzi zginęło co niemiara i nieważne czy to były judki czy ktokolwiek inny- nawiasem mówiąc to mnie akurat obchodzi najmniej.Prawda jest taka że ludzi zginęło mnóstwo i nic i nikt tego nie wytłumaczy.

Powiedzmy że dostałem z płaskiego Smile
A teraz zastanów się chwilę... Skoro nie wiesz co oznacza holokaust to jak możesz się bulwersować na myśl, że ktoś może zaprzeczać, iż holokaust miał miejsce?
Przecież nikt nie przeczy że w czasie II WŚ zginęło mnóstwo ludzi - kto niby? Więc z czym ty właściwie polemizujesz? Chyba wyłącznie z własną głupotą. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bastila




Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:44, 17 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na tych zeskanowanych pismach co pokazujesz chyba nie ma wszystkich ośrodków wypisanych, brakuje miedzy innymi ośrodka zagłady w Chełmnie, Bełżcu, Sobiborze i Treblince, a pewnie było ich jeszcze więcej. pyzatym w czasie 2 wojny zginęło naprawdę wiele osób podobno 40 milionów cywilów. a Żydów nie mordowano tylko w Niemczech ale we wszystkich krajach zaangażowanych w II wojnę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1456
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 17 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="realista"]
Bimi napisał:
realista napisał:
Zaraz znajdą się oszołomy próbujące przedstawić sytuację w ten sposób że holo wcale nie było!Czy wam się w dekielkach poprzestawiało?Co to ma za znaczenie czy w obozach ginęli Judki,Cyganie,Polacy czy Aborygeni?!!

Głupcze, słowo holokaust dotyczy tylko żydów - doucz się.
Cyganie, Polacy czy Aborygeni - choćby zginęło ich 100 miliardów, nie miałoby to żadnego wpływu na holokaust.

Za głupcze to powinieneś z płaskiego dostać.Wiem co oznacza holocaust-a fakt jest faktem-ludzi zginęło co niemiara i nieważne czy to były judki czy ktokolwiek inny- nawiasem mówiąc to mnie akurat obchodzi najmniej.Prawda jest taka że ludzi zginęło mnóstwo i nic i nikt tego nie wytłumaczy.


Realista wyobraź sobie że rozjechałeś na pasach jedną osobę jechałeś najebany i pech zabiłeś kogoś ...Ale w sądzie zostałeś oskarżony o zabicie 6cio osobowej rodziny dwoje dorosłych czworo dzieci ... Sędzia i ławnicy oraz świadkowie obarczyli ciebie winą za śmierć dodatkowych 5ciu osób i będziesz do końca życia płacił odszkodowanie pozostałemu przy życiu świadkowi który zdążył i przeżył bo udało mu się przejść chwilę wcześniej na czerwonym świetle też był najebany tak jak ty ...Koronnym dowodem że zabiłeś wszystkich był fakt że wszyscy mieli ciemne włosy pomimo tego że pochowano tylko jedno ciało reszta jak dowiadujesz się z uzasadnienia wyroku zmarła z powodu gazu w wyniku wadliwego działania katalizatora w twoim 15 letnim oplu...
Prawda że niema różnicy ??? Bo przecież kogoś zabiłeś wiec winny jesteś a ciężar winy jak to ciężar zależy od miejscowej grawitacji ...

PS - Zastanawiam się czy jesteś głupi czy krótkowzroczny jak to drugie to nie wsiadaj za kierownicę Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 17 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli w krajach, które były zaangażowane w 2 WŚ uznajesz też Hiszpanię to się mylisz. Akurat, gdy żydzi przekraczali granicę Hiszpanii wkraczając do niej od razu dostawali obywatelstwo tego właśnie kraju, a wszelkie prośby odnośnie wydania żydów spotykały się z negatywną odpowiedzią.
_________________
Brak człowieczeństwa jest dzisiaj człowieczeństwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:19, 17 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege-no racja -czyli wychodzo że jestem krótkozwroczny...
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1456
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 17 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

realista napisał:
privilege-no racja -czyli wychodzo że jestem krótkozwroczny...


Ale widzę, że jednak wzrok ci się poprawia Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 18 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniżej moja wypowiedź na tutejszy temat ze strony Gajowego Maruchy
http://marucha.wordpress.com/2011/01/08/.....21;-mit-3/
Multimir napisał:
Multimir powiedział/a
2011-01-13 (czwartek) @ 07:26:26

Wojciech Właźliński powiedział/a
„Przez cały okres wojny żadna z „koronowanych głów” aliantów nigdy nie wspomniała o mordowaniu Żydów a tym bardziej ośrodki żydowskie. Jest to w literaturze wspominane dosyć czesto.”

Nic dziwnego, skoro to owe „koronowane środowiska USA i wasali” własnoręcznie stworzyły kontrolowane mocarstwo z ruiny powersalskich Niemiec. Fakt historyczny wyjątkowo dobrze udokumentowany a jeszcze bardziej pomijany. Sprawa dobrze opisana przez Pierre de Villemarest „Źródła finansowe komunizmu i nazizmu czyli w cieniu Wall Street”. W takim razie owo „niewidzenie” mordowania Żydów wygląda na planowe działanie tych co nazistów stworzyli i kontrolowali. Pamiętajmy że ci sami jeszcze wcześniej stworzyli mocarstwo komunistyczne. Czy kontrolowane? Skoro stworzyli jedno i drugie, zapewne nie po to aby potem urwało im później głowę, nieprawdaż?

Być może, to ta nadrzędna kontrola światowa, tak utrudnia odkłamanie ciemnych obszarów historii. Powód zaś ciągle ten sam, po prostu tamte wydarzenia ciągle mają duże znaczenie w polityce kontroli społeczeństw. Np. religia holokaustu jest znaczącą kontrowersją ściągającą ogromną część uwagi tej niewygodnej władzy (bo aktywnej) nielicznej części opinii publicznej. Dlatego nie warto dyskutować z kłamcami, obserwując jak stopniowo zmniejszają liczbę ofiar (np. w Oświęcimiu z 4 milionów do 1 miliona). Nie warto bo już to kłamstwo powinno ich dyskredytować, a dyskutując sami nadajemy im znaczenie.

Co warto zatem? Warto zgłębiać prawdziwe metody władzy takie jak indoktrynacja, manipulacja, monopol medialny, administracyjny itp. słowem wszystko to co pozwala wpływać na 95% naturalnie bezwolnych wyborców (eksperyment Milgrama) i skutecznie marginalizować głos rozsądku. Przykładem jest tu utrzymywanie na tapecie ciągłej dyskusji o ilości ofiar, gdzie wcale nie chodzi kłamcom o wygraną, tylko o zaabsorbowanie tym tematem nielicznych aktywnych poszukiwaczy rzeczywistości.

Np. wspomniane wcześniej dokumenty Czerwonego Krzyża (autentyczne), wprowadza do obiegu internetowego ówczesny agent FBI Hal Turner, aktywista neonazistowski. Miało to miejsce w 2007 roku w USA. Jak widać oba bieguny od medialnej strony obsadzone są przez ten sam ośrodek władzy. Lub inaczej obie burty łodzi, którą kołyszą abyśmy byli ciągle zajęci „łapaniem równowagi”. I jako społeczeństwo faktycznie tylko tym się zajmujemy.


Czyli także Holokaust jako wytworzona kontrowersja między owcami. Niech się kłócą,
że im się krzywda dzieje, bo męczeństwo jednych jest stawiane wyżej. Tymczasem
trzeba patrzeć na sprawy globalnie, wtedy widać po co tworzone są takie sztuczne
problemy. Ogólnie im więcej uwagi poświącamy temu sztucznemu obszarowi tym mniej
widzimy rzeczywistości.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nihil novi




Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 18 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro napisał:

Co warto zatem? Warto zgłębiać prawdziwe metody władzy takie jak indoktrynacja, manipulacja, monopol medialny, administracyjny itp. słowem wszystko to co pozwala wpływać na 95% naturalnie bezwolnych wyborców (eksperyment Milgrama) i skutecznie marginalizować głos rozsądku.


ta indoktrynacja zaczyna się od najwcześniejszego "wychowania" :przedszkola, szkoły...

ciekawe jaki wynik dałby eksperyment S.Milgrama przeprowadzony na "niecywilizowanych" przedstawicielach kultur ...zapewne wykazałyby o wiele więcej humanitaryzmu u nich niż np u nas, wykształcanych chrześcijan ...
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 18 Lut '11   Temat postu: Re: Żydowski holo szwindel zdemaskowany Odpowiedz z cytatem

ostrożny napisał:


Wyjaśnicie mi dlaczego właśnie teraz dowiadujemy się o istnieniu tych dokumentów. Według mnie musi być to z czymś zbieżne. Zaczynam się obawiać o wydarzenia w najbliższym czasie.

.


ja o tych dokumentach wiedziałem od dawna. Nawet w norymbeskiej dintojrii merszałek Goering się na nie powoływał. Te dokumenty były po prostu przemilczane. Nie ukryte, ale przemilczane
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nihil novi




Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:48, 19 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a z drugiej strony....
Cytat:
Izrael wzmaga wysiłki, by odnaleźć i odzyskać żydowski majątek utracony w czasie holokaustu, zwłaszcza w Europie Środkowej i Wschodniej - informuje piątkowy "Haarec".

http://www.rp.pl/artykul/614594_Zydzi-walcza-o-utracone-majatki.html
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 19 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bastila napisał:
na tych zeskanowanych pismach co pokazujesz chyba nie ma wszystkich ośrodków wypisanych, brakuje miedzy innymi ośrodka zagłady w Chełmnie, Bełżcu, Sobiborze i Treblince, a pewnie było ich jeszcze więcej. pyzatym w czasie 2 wojny zginęło naprawdę wiele osób podobno 40 milionów cywilów. a Żydów nie mordowano tylko w Niemczech ale we wszystkich krajach zaangażowanych w II wojnę.


Skoro tych "osrodkow zaglady" nie ma w obiektywnych i bezstronnych raportach z ICK to moze ich po prostu nie bylo?
ICK nie publikowal fikcji.

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 20 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze strony Janusza K-M:

INFO: Dr Dariusz Ratajczak, rzekomy "kłamca oświęcimski", został znaleziony martwy w samochodzie pod jednym z centrów handlowych w Opolu.

Policja znalazła ciało śp. dra Dariusza Ratajczaka w stanie zaawansowanego rozkładu, w niedawno zakupionym przez niego aucie. Ochroniarze centrum, na którego parkingu znaleziono zwłoki, wykluczają, aby samochód stał tam 2-3 dni, a zdaniem lekarzy tyle czasu upłynęło od śmierci do odnalezienia ciała.

Pracownik naukowy Uniwersytetu Opolskiego był szykanowany, szczególnie przez środowisko "Gazety Wyborczej", za swoje teksty zawarte w publikacji "Niebezpieczne tematy". Pomimo braku wyroków sądowych, został oskarżony o "kłamstwo oświęcimskie" i zwolniony z pracy. Swoje artykuły publikował także w "Najwyższym Czasie!".

http://proca.pl/pokaz/4828/apel_w_sprawi.....czaka/caly
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 20 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz coś z innej beczki - dlatego też osobny post - a i również z tego powodu, że nie zauważyłem, iż już kolejna strona powstała pod tym tematem Wink
Otóż interesuję się "troszkę" dodatkowo zarówno genetyką (głównie Y-DNA) jak i genealogią oraz pochodzeniem nazwisk
Oto wnioski do jakich doszedłem - po pierwsze należy podzielić w tym i Polaków na Żydów, żydów, pochodzenia żydowskiego oraz mających dalekich przodków żydów oraz krewnych - nie liczył bym na to że uchował się ktoś kto nie ma w rodzinie Żydów (nie doszedłem jeszcze do końca spisu nazwisk polskich - jest ich około 400 tys. Wink )
Sprawa jest taka - do której grupy należały osoby zakwalifikowane jako żydzi zamordowane w holokauście - czy wg. kryteriów hitlerowców, czy jakie kto miał sam o sobie mniemanie, ... czy inaczej??
Najwięksi naziści tamtej wojny byli pochodzenia żydowskiego - wywodzący się między innymi z rodzin frankistowskich
Cały "holoszwindel" opierał by się raczej na nienawiści wewnątrz-rasowej między Żydami, do żydów i rozszerzył się w wyniku reakcji lawinowej na innych, a miał na celu nie tylko pozbycie się narodu-wyznania o tradycjach nazistowsko-rasistowskich ale również stworzenie dla pozostałych państwa nie koniecznie Izraela - liczba 6 mln jest w tym ostatnim przypadku bardzo istotna - "niestety" (czy raczej na szczęście w nieszczęściu) nie została osiągnięta
A zginęli jak zawsze ci najmniej winni najmniej obrotni.
Taki los Żyda tułacza
Zaznaczam, że nie jestem antysemitą - mam przodków semickich - uważam za to, że Polska dorobiła się wspaniałych ludzi pochodzenia żydowskiego, ale stworzyła też potwory
Trzeba tu zaznaczyć, iż pierwszymi terrorystami i antysemitami byli Żydzi i nie są jednolitą grupą rasową łączy ich jedynie wspólna ideologia traktowania innych jako podludzi wynikająca z prześladowania ich jako mniejszości - egipscy niewolnicy i izraelska mniejszość napływowa z terenów powiedzmy kurdyjskich - dołączyli do nich potem ludzie z terenów podległych Chazarom, Iberowie,...... i w końcu Polacy
Za mało miejsca, aby szerzej wyjaśnić temat więc zainteresowani niech sami postudiują i przepraszam jeśli ktoś nie zrozumiał skrótów myślowych i aluzji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jansze




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 20 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aj zapomniałem dodać jeszcze jednego podziału - żydzi dzielą się jeszcze przecież wewnętrznie na aszkenazyjskich, sefardyjskich i wiele innych mniejszych, talmudystów i innych, ortodoksyjnych, zreformowanych, niepraktykujących, neofitów, syjonistów, antysyjonistów oraz inne odłamy i grupki. Grupy te w pewnych okresach i może obecnie strasznie się prześladowały. Obecnie z mniejszą zaciekłością, może. Większość z nich łączy jedno - hermetyczność, co buduje nienawiść innych i ich do innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jermaj




Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:27, 01 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzed chwili. Jakiś oficjel powidzial przed chwilą, że Kadafi stracil mandat do rządzenia Libijczykami w momencie kiedy podjął z nimi walkę zbrojną.

Dlaczego to pasuje do tego tematu, ktoś zapyta. Bowiem komentator podkreślił, że stało się to „w nowojorskim Muzeum Holokaustu, miejscu upamiętniającym śmierć 6 milionów.”

Nie ważne jaka jest historia, ważne co mówią media. Historia dociera do promila społeczeństwa, media do większości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 12 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka rzeczy z ksiazki "Mit Holokaustu"
-komora w Oswiecim I zostala "przywrocona" do swojego "pierwotnego" wygladu po wojnie
-komory w Oswiecim II nie maja jakichkolwiek zabezpieczen dla obslugi przed wydostawaniem sie gazu(hermetycznych drzwi, instalacji przewietrzania po rzekomym zagazowaniu)
-obsluga z tzw kremo rzekomo wchodzila od razu do komory po otwarciu drzwi i spokojnie wynosila ciala (bez przewietrzania!) i gaz zalegajacy na ludziach i we wnetrzu komory im nie przeszkadzal
-krematoria i komory nie sa w stanie "obsluzyc" takiej liczby ofiar
-nie zanaleziono podczas badan laboratoryjnych sladow po Cyklonie B w rzekomych komorach, natomiast znaleziono jego slady w komorach do dezynsekcji ubran

To tylko najwazniejsze zapamietane przezemnie tezy. Dokladny opis i rozwiniecie jest w ksiazce. Nadmienie, ze ogledziny komor robil specjalista z USA od komor gazowych do zabijania skazancow na potrzeby procesu sadowego.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Żydowski holo szwindel zdemaskowany
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile