W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wielka Orkiestra Iluzorycznej Pomocy   
Podobne tematy
Kim jest Owsiak14
Dlaczego nie wspieram Wielkiej Orkiestry 113
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
35 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 43313
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 12:33, 18 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja coś dodam od siebie otóż przykro mi że mieszkam w kraju w którym mogą mnie zadzgac w najmniej oczekiwanym momencie niezależnie od wykonywanego zawodu.
Ja to widzę i widzi to cały świat.
I to o Polsce wiele mówi.
Niewiem jak rządził on w Gdańsku lecz robił to ponoć aż 20 lat a ten długi okres o czymś świadczy.
Domniema się że to był złodziej ale to argumenty takie z dupy... A jeżeli jego władza była rzeczywiście taka szkodliwa to mieszkańcy tego miasta to pizdy że głosują na taką osobę.
Osoba piastujaca stanowiska reprezentatywne odzwierciedla wg mnie społeczeństwo które reprezentuje i.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.040 mBTC

PostWysłany: 13:14, 18 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce rowniez od dwudziestu lat rzadza te same, zdradzieckie mordy. Chcialem sie odniesc jeszcze do samego szefa wielkiej orkiestry, a wlasciwie jego wypowiedzi po zbiorce:

(lepiej sie slucha na predkosci 1,25)


Ty Agre wpisujesz sie w ten sam jezyk, ktorym mowi Owsiak. Zauwazcie jak jego wypociny wpisuja sie w ogolnie przyjeta narracje przez media i politykow, trzeba sie mocno wysilic zeby tego nie zauwazyc.

Agre napisał:
przykro mi że mieszkam w kraju w którym mogą mnie zadzgac w najmniej oczekiwanym momencie niezależnie od wykonywanego zawodu

Rozumiem, ze jestes w stanie wskazac nam panstwo, w ktorym nigdy nie doszlo do morderstwa?

Nie dajcie sie oglupiac, spektakl trwa pomijajac, czy goscia skasowali, czy smierc jest udawana. Cel jest jeden: zamknac usta Polakom. Kazdy uderza w internet, spiewki o mowie nienawisci, faszyzm, nazizm czyli oklepane, chwytliwe tematy, o ktorych przecietny kowalski nie ma pojecia i uznaje za istotne bo tak podaly media. Jest to idealny czas by kazda z tych swin mogla porzucac obelgami na Polske a kto bardziej nas upodli ten jest bardziej cool. 'Dziki kraj' jak to powiedzial propagujacy 'robta co chceta', jatrzacy i podjudzajacy swoich nie do konca swiadomych odbiorcow Jureczek ale odzegnywanie sie od mowy nienawisci iloscia zebranych pieniedzy juz jest OK - taka wlasnie ich pokretna logika. Co sie was tyczy to zle i trzega zgnoic ale my zawsze robimy dobrze i szlachetnie.
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:51, 18 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
Ja coś dodam od siebie otóż przykro mi że mieszkam w kraju w którym mogą mnie zadzgac w najmniej oczekiwanym momencie niezależnie od wykonywanego zawodu.


Hehe , to ty nie znasz światowego trendu w Wielkiej Brytanii za posiadanie noża jak cię policja zatrzyma na ulicy to masz wyrok , tyle tam ludzi od kosy ginie na ulicach . Jednym z takich celebrytów zadźganym na ulicy w Londynie był jakiś koleś z serii filmów o Harrym Potterze ( to było wiele lat temu ) .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niesforny




Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 23
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 01:32, 19 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hymn tegorocznego Święta Wielkiej Pomocy Orkiestrze , i rytualnego wskrzeszenia hitlera Wink

Czemu jest tak narzucana w tv akurat ta piosenka jako jakiś ponad wymiarowy marsz mendelsona adamowicza, i to w wykonaniu które woła o pomste do nieba ?



prosze se zinterpretować te głębokie i jakże "adekwatne" do zaistniałej sytuacji przesłanie według własnego poznania:

Cytat:
Witaj ciemności, stara przyjaciółko
Znów przyszedłem z tobą porozmawiać
Ponieważ jakaś wizja, zakradając się cicho
Zostawiła swe nasiona gdy spałem
I wizja, która została zasiana w mym umyśle
Wciąż pozostaje [żywa]
W dźwięku ciszy.

W niespokojnych snach szedłem sam
Wąskimi wybrukowanymi uliczkami
W blasku ulicznej lampy
Postawiłem kołnierz, aby schronić się przed zimnem i wilgocią
Kiedy moje oczy przeszył błysk neonowego światła
Które rozdarło noc
i dotknęło dzwięku ciszy

W tym nagim świetle ujrzałem
Dziesięć tysięcy ludzi, może więcej
Ludzi, którzy rozmawiali nie mówiąc
Ludzi, którzy słyszeli nie słuchając
Ludzi piszących pieśni, którymi nigdy nie podzielą się ze światem
I nikt nie ośmielił się
Zakłócić dźwięku ciszy.

"Głupcy", rzekłem, "Nic nie rozumiecie
Cisza rozrasta się jak nowotwór
Usłyszcie moje słowa, abym mógł was nauczać
Chwyćcie moje ręce, abym mógł was dosięgnąć''
Lecz moje słowa, jak ciche krople deszczu, opadały
I rozbrzmiewały echem
W studniach ciszy.

A ludzie kłaniali i modlili się
Do neonowego bożka, którego sami stworzyli,
A znak rozbłysnął swym ostrzeżeniem
W słowach, z których się składał
Głosił, że słowa proroków są zapisane na ścianach metra
I klatkach kamienic
I szepcą w dźwiękach ciszy.


być może i jest to w pewnym sensie marsz żałobny tyle że z ta delikatna acz istotna różnica że nie budynia ale wolności wypowiedzi i wyrażania własnych pogladów przez Polaków, ot choćby tych 105 wyznaczonych prokuratorów


Cytat:
I nikt nie ośmielił się
Zakłócić dźwięku ciszy.


prucz tysięcy internautów, w tym raczej rozpoznawalna osoba jak Daniel magical ku przestrodze by "nikt nie ośmielił sie" został zawinięty za stwierdzenie- "niestety przeżył" Shocked przecież to sa ewidentne symptomy jawnej okupacji Rolling Eyes
Matke Daniela domyślam sie że po spożyciu alko, również gebelsy zawineły gdyż wyrażajac swój brak zainteresowania "tragedia narodowa" użyła słów- "a niech zdycha" Rolling Eyes

Dowody ZBRODNI:




ot tak, dla przykładu za byle pierdołe zaaresztowanie, to aż strach pomyśleć co ci opentańcy dopiero maja w planach a na temat czego nie będzie można sie wypowiedzieć, choć idac tym tokiem rozumowania to twierdzenie iż słońce wschodzi na wschodzie może już teraz zostać zinterpretowane jako "mowa nienawiści" bo gdzie leża granice tego terminu to chyba nikt nie wie, ale na pewno sa ruchome Smile

Wracajac do usilnie lansowanego i jak że wzruszajacego i postępowego hita tegorocznego sezonu zimowego, sam święty budyń prosto z otchłani masońskich zaszczycił nas bezpośrednim oświeceniem gojów:

Cytat:
"Głupcy", rzekłem, "Nic nie rozumiecie
Cisza rozrasta się jak nowotwór


he, przecież już jesteśmy o krok od myślozbrodni Wink Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:23, 19 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetny post @niesforny; Wszystko to oczywiście satanistyczny rytuał kultu saturna, ale czy któremuś z baranów na tym zbiegowisku przyśni się chociaż w czym bierze udział?? Confused

Cytat:
ot tak, dla przykładu za byle pierdołe zaaresztowanie, to aż strach pomyśleć co ci opentańcy dopiero maja w planach

dokładnie mam takie same przeczucia. "Mowa miłości" w pełnym natarciu, obowiązkowa solidarność ...albo- cisza, której nikt nie waży zakłócić.
Dlatego już teraz należy wypowiedzieć im świętą wojnę, ...a właściwie przystąpić do niej, bo okupanci intelektu na nasz teren już z czołgami wjechali, i pierwsze strzały oddali.
Namawiam do jawnego przyłączania się do klubu zadowolonych (), bo inaczej nas rozjadą.

Cytat:
zawinięty za stwierdzenie- "niestety przeżył"
No faktycznie, aresztować kogoś za takie stwierdzenie to mocna przesada. Do nurtu walki z mową nienawiści przyłączają się takie tuzy jak Jackowski Krzysztof, czy Wroński (esbek), i już nawołują o "opamiętanie", widzą "obłęd". .. Ten ostatni już straszy listą proskrypcyjną, https://pl.wikipedia.org/wiki/Sonderfahndungsbuch_Polen.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bordowy




Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 67
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:56, 19 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy komentarz w sieci w sprawie śmierci Adamowicza:

"Pracowałem w wojsku i później policji .Aby ugodzić kogoś jednocześnie w narządy, przeponę , i w serce zadając pchnięcie trzeba być wyszkolonym albo mieć niebywałe szczęście . To jest półmetrowy odcinek do pokonania pod bardzo konkretnym i precyzyjnym kątem . 2 razy dłuższy niż typowe ostrze noża bojowego. 3 razy niż typowego kuchennego. Atakując w inny sposób pod żebro około 20 cm u praworęcznego atakującego . Broń użyta w ataku to nóż desantowy, używany przez komandosów. Jest to informacja podana przez policję. Ostrze miało około 15 cm długości . Trzeba ćwiczyć tygodniami żeby takim nożem zadać takie ciosy . Większość uderzeń w afekcie w jamę brzuszną zadaje sie na wprost w okolice żołądka i lądują najdalej na krzyżu i miednicy. Nożownicy amatorzy często próbują zaatakować w serce przez żebra czy mostek. Człowiek się rusza, ofiara też. Są emocje, adrenalina. Spięcie mięśni. Brak doświadczenia. Zobaczcie jak wygląda corrida. Wprawieni matadorzy nie potrafią szpadą trafić tak byka który ma 2.5 krotnie większe organy przez czasem kilkadziesiąt minut Duża ilość osób przeżywa nawet 4-5 pchnięć. To zdarzenie było bardzo nietypowe. W taki sposób został ugodzony Jezus włócznią przez setnika z 10 letnią praktyką. Będąc nieruchomym. W mojej opinii wymaga to ponadprzeciętnej wiedzy z anatomii i technik walki. Ciosy w Gdańsku były 2. Jeden na wysokości pasa. Drugi już śmiertelny. Dokładnie w takiej kolejności jak uczą się komandosi. Jeden nisko a gdy człowiek spina przeponę i się pochyla z bólu skraca pewne odcinki wewnątrz ciała. Możliwe jest zadanie wtedy ciosu w serce nawet tak krótkim ostrzem. Dodajmy do tego jeszcze płaszcz zimowy i całą resztę ubrań. Spróbujcie przebić a co dopiero trafić w coś przez 3 warstwy materiału . Tutaj to nie był amator po prostu. Po tak silnym ataku facet jednak miał czas zdążyć wygłosić swój manifest . Znał procedury , harmonogram zdarzeń z wyprzedzeniem i był precyzyjny (miał plakietkę media , były fajerwerki zagłuszające i odciągające uwagę , ochrona nie stała na tyle blisko więc wiedział ile ma czasu na działania ) To też nietypowe. Jak na kogoś chorego psychicznie kto ponoć wchodził do banków ze straszakiem to wygląda zbyt profesjonalnie. Zmarły Prezydent nie miał wiele wspólnego z więziennictwem czy wymiarem sprawiedliwości. Stefan winił PO za tortury w więzieniu, po czym tak chętnie tam wraca... I ze wszystkich polityków tej partii wybrał jego. W czasie gdy każdy może wygooglowąc że Donald Tusk biega w pewnym miejscu z jednym ochroniarzem. Wszystko się kupy nie trzyma. Nie zachowało się też żadne wyraźne nagranie ze zdarzenia z widokiem na jego twarz twarzy. To dziwne że podczas finału ,podczas odliczania i światełka nie było zbliżeń . Oglądaliśmy różne konkursy , mam talenty itd. Przecież zadanie operatora w takiej chwili to maksymalne uchwycenie ze wszystkich kamer. To był finał a jedyne konkretne nagranie było z komórki kogoś z tłumu. Reszta została upubliczniona dzisiaj i pocięta na urywki w wielu przypadkach. Na każdym, powtarzam na każdym jego twarz jest zasłonięta przez dym z zimnych ogni albo nierozpoznawalna przez czerwoną poświatę z innych fajerwerków. Możliwe nawet że prawdziwy Stefan cały czas siedzi i będzie siedział dalej za tego cudaka tutaj. Skoro w scenariuszu Kilera Piotr Wereśniak wpadł na to 20 lat temu to czemu nie tutaj. Jak wiadomo dzieją się rzeczy, które się pisarzom jeszcze nie śniły. Stefan to zrobił w taki sposób ,takimi środkami że mam niemal 100% pewność że jest osobą doświadczona i dobrze przeszkoloną jak również miał dostęp do informacji do których zwykły kowalski by nie miał. Użył noża o sztychu sztyletowym a nie typowym. Takie są typowe głownie dla zwiadu i rozpoznania. Jego motywy są wewnętrznie sprzeczne ale pozornie spójne a manifest wygłosił bez potknięć przejęzyczeń pośpiechu . . Znam statystyki jako były protokolant . Frustraci zaburzeni atakują wielokrotnie. Dają sobie upust. Odreagowują. Oni marzą o zemście latami. Bywa i nawet 30-50 pchnięć. Obsesja stoi na przeciwnym biegunie co narcyzm. Nie tłumaczą się. Oni po prostu działają.Ich celem jest ofiara, nie opinia ludzi , nie widownia. Nie przekonywanie kogoś że ofiara była zła . Taki Brejwik który zabijał aby swoje manifesty rozpowszechnić był wielokrotnie badany i jest osobą całkowicie poczytalną. Posiada pewne zaburzenia emocjonalne i empatii ale nie posiada żadnych chorób psychicznych w znaczeniu klinicznym. Jak wielu mu podobnych. W tym i Stefan moim zdaniem . Oceniajmy po owocach. A efektem jest że nie żyje Pan Adamowicz i odchodzi Owsiak. Komu miało by na tym zależeć. Rabusiowi bankowemu?"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 19 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co te ludzie gadaja? Zaraz kazdy jest psychiatra, specem od walki bronia biala. Dlaczego nikt nie chce wziac do siebie prostego faktu, ze koles sie wkurwil, bo poczul sie skrzywdzony w sadzie. Byc moze mu dopisali cos na ostatniej sprawie? Psiarnia ma taki nawyk, ze jak nie moga znalezc sprawcy, to szukaja kogos, kto juz siedzial za podobny czyn i drukuja dowody. Prorok przyjmuje, waga klepie i sprawa zakonczona.Tortury w aresztach i zakladach sa znane. Spytajcie co to atanda. Poczekajmy troche na jego wersje wydarzen, zamiast snuc z dupy wziete teorie.

Ciekawe, czy cytowanie Marszalka:"bic kurwy i zlodzieji", tez podpada pod prokurature?

Ciekawe (2), czy prokuratorzy zdaja sobie sprawe, ze jak zamkna za blahostke np. komentowanie tej smierci, to nakrecaja sprezyne? Trafia na szura, ktory w puszcze dostanie jeszcze bardziej do glowy i nie wiadomo co zrobi po wyjsciu. Bledne kolo.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.040 mBTC

PostWysłany: 12:47, 19 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld, czy na prawde tak ciezko Ci zrozumiec, ze prokuratorzy nie sa od zdawania sobie sprawy z naszych bolaczek tylko od przykrecania sruby i kneblowania mord poniewaz sa czescia totalitarnego systemu, ktory ma na celu w dluzszej perspektywnie czasu zniszczyc wszystko co polskie? Z kazdej strony nam dopierdalaja, jak nie podatkami to smarujac nas gownem na arenie miedzynarodowej robiac z nas wszystko co najgorsze. Robia z tego kraju oboz likwidacyjny Polakow i od kilku dziesiecioleci wychodzi im to swietnie. Masz czuc sie we wlasnym kraju jak smiec a te wszystkie medialne szopki to budowanie spolecznego poparcia dla zaostrzenia przepisow dotyczacych publikowanych tresci w sieci. W tym samym momencie wyrastaja ruchy niby prawicowe, ktore nakrecaja przemysl patriotyczny i podburzaja idiotow do wszystkiego co niepolskie. Nam tu nie trzeba wjezdzac czolgami bo zaczniemy sie sami wyzynac jak dzikusy, ciezkie pieniadze ktos w to pompuje i na prawde powoli strach myslec w jakim kierunku to pojdzie dalej.
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 19 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Wkurwiony

Napisałeś: "Robia z tego kraju oboz likwidacyjny Polakow i od kilku dziesiecioleci wychodzi im to swietnie. Masz czuc sie we wlasnym kraju jak smiec a te wszystkie medialne szopki to budowanie spolecznego poparcia dla zaostrzenia przepisow dotyczacych publikowanych tresci w sieci."

Słuszna obserwacja.
Polska rozumiana jako Państwowość etnicznych, czyli słowiańskich, Polaków jest zwijana. Ale nie ot tak sobie.
To co robione jest między Odrą a Bugien od 1989 roku to jest wznowienie i realizacja "Generalplan Ost".

Robione jest to powoli, skrupulatnie, metodycznie, przy wykorzystywaniu aktualnych zawirowań geopolityki. Na przykład: po 2014 roku po wskrzeszeniu żydo banderlandu na Ukrainie Polacy byli tresowani w kierunku dobrowolnego samobójstwa w możliwej wojnie z Rosją.
Oczywiście Rosji pokonać by się nie dało ale "Wolny i demokratyczny" świat walczyłby z Rosją do ostatniego Polaka. Rosjan i słowiańskich Ukraińców też by przy tym ubyło. Naród polski by zniknął. Zostałby eksterminowany biologicznie.
Wojna z Rosją jak na razie do skutku nie doszła, bo okazało się, że w przypadku takiego konfliktu nie tylko Słowianie padaliby jak muchy.
Rosja pod przywództwem W.W. Putina dorobiła się generacji nowych zabawek militarnych, które posmyrałyby też "siedliszcze demokracji i wolności wszelakich" - jak pisywał nieodżałowany Pszek.
Trzeba zatem plan dostosować.
Parę milionów Polaków wyjachało już na stałe z Polski, a reszta wymiera. Głównie w sile wieku na raka (proponuję uważnie studiować tzw. klepsydry na tablicach ogłoszeń Waszych lokalnych żydo-katolickich betlejemek i zwracać uwagę na wiek zmarłych.
Jednak to wymieranie idzie za wolno. A "nowi polacy" POLINiacy już przebierają kopytkami ze zniecierpliwienia.
Do akcji Bricha 2.0 (w przeciwnym do pierwotnej kierunku) wszystko jest już przygotowane: PLL "LOT", PKP, Totalizator Sportowy, i Poczta "Polska" mają przygotowaną całą kompletną logistykę do przeprowadzenia tego przesiedlenia.
Trzeba tylko pozbyć się lokalnych rdzennych słowiańskich podludzi, żeby zająć ich mienie, domy, mieszkania, drogi, lasy, i ulice.
Jak?
Jeśli nie udał się zbrojny konflikt z Rosją, to trzeba będzie wywołać wewnętrzny. Jakiś rodzaj wojny domowej. I to zostanie zrobione.
Zachodnia Ukraina (obecnie UPAdlina) już jest prawie gotowa. Teraz trzeba oczyścić z lokalsów III RyPy. A głównie jej centralną i wschodnią część, która po połączeniu z UPAdliną dziwnym trafem przypomina planowaną od wieków Nową Judeę!!!

Powiecie: szaleństwo. Ja mówię: realizowany konsekwentnie plan.
Syjon nienawidzi Słowiańszczyzny w ogóle, a Polaków i Polski w szczególe. I od wieków robi wszystko, żeby Słowiańszczyznę zniszczyć!

Przepraszam za brak wytłuszczeń i kiepskie formatowanie tekstu. Nie mam czasu wygładzić go wizualnie.
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 19 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Likwidacja polaków , powiadasz . No i co z tym zrobimy , raczej niewiele , nawet gdybyśmy stawili opór . Od ponad stu lat jesteśmy świadkami kolejnej wielkiej transformacji . Już pisałem o tym , ale się powtórzę Wink . Wpierw ludzie byli zorganizowani w plemiona . I tak sobie żyli . Wiele plemion wiele nakurwiania się . Plemiona łączyły się w federacje , bo łatwiej komuś było tak dojebać . I wtedy człowiek posmakował większej władzy nad większą grupą . Nie jest tajemnicą że w czasie walk nad całą federacją jedna osoba sprawuje pełnię władzy to jest ważne by władza w czasie walk nie była rozdrobniona bo jest po prostu problem z decyzjami . Oczywiście są doradcy Wink . Kiedy federacje się rozrastały kiedy więcej było czasu pokoju niż wojny , poczęło przybywać więcej ludzi . A więcej ludzi to więcej problemów , gęby trzeba nakarmić . Zaczyna się wymuszony postęp rozwój technologii i takie tam . Przykładowo nie można zbudować dużego miasta bez odpowiedniej instalacji wodno-kanalizacyjnej .
Kiedy ludzie żyją w pokoju mają - tak naprawdę - wyjebane kto nim rządzi byle by rządzi mądrze Wink .
Kto raz zasmakował władzy w federacji , temu w czasie pokoju trudno było pogodzić się z jej utratą . To był okres który trwał kilka wieków kiedy plemiona przeobrażały się w państwa narodowe . I np takie plemię jak Kaszubowie dziś uważają się za Polaków , może niektórzy za Niemców Wink . Niektóre kompletnie zanikły wtapiając się w tło nowego narodu .
Ale do nowego schematu zarządzania masami potrzebne było coś jeszcze . Coś co daje ducha i wspiera władzę . Wtedy też powstały nowe religie jak chrześcijaństwo i islam wspierające monarchie . I tak się ludzie bujali do końca XVIII wieku , gdzie podczas Rewolucji Francuskiej i nastaniu Cesarza bankierów , monarchie pierwszy raz mogły upaść . To było preludium do wydarzeń z wieku XX . Bankierom wystarczyło , a być może było to głównym celem ( Rewolucji Francuskiej ) utworzenie swojego państwa bez monarchii . Oczywiście USA to była taka federacja Stanów jak federacja plemion i dopiero po wojnie Secesyjnej zamieniało się w naród . Przykładowo generał Lee nie uważał się za Amerykanina , tylko za Wirginijczyka w pełnym tego słowa znaczeniu nie to co teraz .

Wiek XIX wiek wielkich nowych idei . Rewolucja przemysłowa . Hajs i jeszcze więcej hajsu . I tylko ta jebana skostniała monarchia nam zawadza w bogaceniu się i zdobywaniu władzy . Powstały nowa klasa społeczna jak robotnicy fabryczni . Nowa klasa nowe idee , nowe , wszystko . Tylko krew ma ten sam kolor Wink .
Nie rozpisując się Wink , Pierwsza wojna światowa miała zarżnąć monarchie pozostawiając te które bankierzy kontrolowali , a które straciły z czasem swój charakter stając się niczym więcej jak celebrytami dala mas , bez konkretnego wpływu na władze .
Ale jak wiemy nie dorżnęli do końca . Dlatego mamy Wieki Kryzys 1929 który zrujnował starą oligarchię finansowo , a skorzystała na tym nowa finansowa arystokracja . Mimo wszystko istniały jeszcze rody szlacheckie dysponujące wielkimi majątkami . Na taką okazję byli komuniści i naziści i kolejna wielka wojna . Po tym czasie ( po wojnie ) w takiej Anglii to tytuły szlacheckie dają ludziom za ładne śpiewanie , tyle znaczy dziś być arystokratą .

I dziś stoimy na kolejny etapie naszej ewolucji od końca II wojny światowej mamy nowy schemat . Jak wiecie , to już za Napoleona było wiadome , wojna przynosi niebotyczne korzyści . Ale konflikty takie jak I WŚ czy II WŚ pochłaniały za dużo ludzi i był zbyt wielki rozpierdol . Jak tu pogodzić by wojna trwała i się nie kończyła tak szybko i by tyle ofiar nie było a i co najważniejsze by dobrze można byłoby na tej wojnie zarobić .
I to było genialne posunięcie : Zimna Wojna . Niby jest , ale jej niema . Ludzie giną , ale to zadupia cywilizacyjne kogo obchodzą murzyni z Sudanu czy z Etiopii , zrobi się im koncert , kasę zbierze , zarobi się i jeszcze tytuł szlachecki organizatorowi damy .

Ale jak każda wojna i ta musiała się skończyć , bo ile można na jednym farmazonie ludzi otumaniać . I łebscy goście , bankierzy itp , wpadli na genialny pomysł : Wojna z terroryzmem , wpierw trzeba było się zaatakować ( 9/11 )by następnie rozpocząć się konflikt który może trwać i 100 lat .

Dziś narody zamieniają się w jeden wielki zglobalizowany ród . Dlatego tak się miesza ludzi , dlatego stare religie tracą poparcie , bo nie łudźcie się że za Islam się nie zabiorą . Ludzie mają nowego boga i jest nim neoliberalny kapitalistyczny konsumpcjonizm . Idealny człowiek z kontem i długiem od urodzenia do śmierci . Dziś nas lepią , kształtują , by osiągnąć w przyszłości jednolitą masę .


To tak w skrócie Wink .


A wracając do zabójstwa Adamowicza , ludzi przecież w tym roku są wybory do Parlamentu Europejskiego , dlatego niemiecka frakcja w Polskim rządzie Wink , chce mieć większość ( tudzież ma mieć większość , bo chcieć to se mogą Wink ) , a i rządzących można nastraszyć .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 19 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby prokuratorzy mieli za zadanie zniszczyć wszytko co polskie, to nie ścigali by ludzi za podcieranie sobie dupy polską flagą.
ściągają, bo są jeno pionkami tego pierdolonego systemu wyzysku opartego na "państwie", za którym wld i forged tak bardzo ujadają, mimo że ich państwem jest akurat bardziej izreal niż polska.

no ale nie bądźmy tacy małostkowi jak oni i nie wpierdalajmy się embrionom do ich genów.
skupmy raczej się na tym, żeby jebać tych prokuratorów i jebać całe to ich państwo.
człowiek rodzi się bez języka, bez religii i bez ojczyzny. i taki własnie powinien umierać. jeśli za życia nie zdurniał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 19 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeklejam z bloga Korwina-Mikke:

http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/politycy_po_o_sppawle_adamowiczu/3095
Cytat:


PO i Nowoczesna o ś.p. Pawle Adamowiczu



1. – Istnieje zagrożenie, że Adamowicz trafi do więzienia – mówił jeszcze we wrześniu 2018 roku Jarosław Wałęsa dla „Dziennika Gazety Prawnej”. – To Paweł niech się ze wszystkiego tłumaczy przed sądem. Z walizki pełnej pieniędzy przywiezionej przez dziadka żony itp. Nie jestem jego adwokatem – podkreślał.

https://nczas.com/2019/01/17/ale-wpadka-.....-kratkami/

2. – Liczymy się z tym, że Adamowicz usłyszy kolejne zarzuty i zostanie aresztowany w trakcie kampanii wyborczej – mówi RMF FM jeden z polityków PO. Na Adamowiczu ciążą zarzuty ws. jego oświadczeń majątkowych.

https://natemat.pl/230665,po-odcina-sie-.....prezydenta

3. - Byliśmy zszokowani tymi zeznaniami. Co jeszcze może wyjść? - mówi osoba z pomorskiej Platformy. Urzędniczka Urzędu Skarbowego opisywała bowiem, jak kilka lat temu zajmowała się sprawą deklarowanych przez Magdalenę Adamowicz (żonę Pawła Adamowicza) darowizn ze strony jej dziadków dla jej i Pawła Adamowicza dzieci. Opisywała, że chodziło o kwotę ok. 500 tys. zł. Dziadkowie dziś już nie żyją.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7.....owicz.html

4. Na poparcie Adamowicza zdecydowanie nie zgadza się szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. – Adamowicz dla nas jest kandydatem nie do zaakceptowania. To człowiek, który jest politykiem skompromitowanym. Stosunek do kandydatury Adamowicza może być taką miarą funkcjonowania tej koalicji – ocenia Lubnauer, która proponuje, by w Gdańsku wystawić posłankę jej partii - Ewę Lieder.

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto.....opasc.html

5. – Niemożliwe jest, by kandydatem PO na prezydenta Gdańska był Paweł Adamowicz; podejmuje decyzję bez Platformy Obywatelskiej i musi liczyć się z polityczną konsekwencją – powiedział w czwartek lider PO Grzegorz Schetyna.

https://www.tvp.info/36217904/schetyna-a.....watelskiej

6. Zdaniem Sławomira Nitrasa z PO, najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że w zmaganiach o fotel prezydenta Gdańska wystartują zarówno Paweł Adamowicz i Jarosław Wałęsa. - W takiej sytuacji może wygrać PIS i winny będzie Adamowicz - komentował w TOK FM Sławomir Nitras: Nie mam problemu ze stawianiem Platformy w negatywnym świetle.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103454,23085.....esciu.html

7. Lepiej dla Gdańska, gdyby poszukać kandydata jednoczącego wszystkie środowiska demokratycznie w Gdańsku i który mógłby kontynuować to, co dobrego Paweł Adamowicz zrobił - mówi rzecznik PO Jan Grabiec.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103454,23085.....esciu.html

8. – W ciągu najbliższych tygodni zamierzaliśmy podjąć decyzję, ale ponieważ Paweł Adamowicz sam zdecydował ogłosić swoją kandydaturę, skreślił się z listy kandydatów Platformy – tak w rozmowie z Fakt24 meandry samorządowej polityki tłumaczy Jan Grabiec, rzecznik PO.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/.....za/v72ghmb

9. – To jest normalne, że facet ma ponad dwadzieścia kont bankowych? Jego kandydatura jest na rękę PiS, bo nawet po ewentualnej wygranej można go zamknąć. Wtedy do Gdańska na cztery lata przyjdzie komisarz od Kaczyńskiego i będzie pozamiatane – mówi nam nieoficjalnie jeden z działaczy Platformy.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/.....za/v72ghmb

10. – Paweł jest znany z takiego zachowania, lubi sobie pokpiwać. Oczywiście może kandydować, mamy demokrację. My na pewno wystawimy własnego kandydata. Jeśli z prezydentury zrezygnuje Agnieszka Pomaska, kandydatem Platformy Obywatelskiej najpewniej zostanie Jarosław Wałęsa – w rozmowie z Fakt24 przyznaje Jerzy Borowczak, poseł PO z Gdańska.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/.....za/v72ghmb

11. - Uważam, że wydał decyzję kandydowania przeciwko Platformie Obywatelskiej i muszą być tego konsekwencje - mówił przewodniczący PO

https://dziennikbaltycki.pl/grzegorz-sch.....r/12972040

12. Czy Neumman też uważa, że PO nie powinna postawić na Adamowicza? - Ja uważam, że PO powinna postawić w Gdańsku na kandydata, który ma poparcie naszej partii, ale także Nowoczesnej, ruchów miejskich i lewicy. Takiego kandydata będziemy szukać.

A Paweł Adamowicz? - Z tego, co wiem, Paweł Adamowicz ma poparcie tylko Pawła Adamowicza. I oczywiście części wyborców, ale jak duże, przekonamy się już za kilka miesięcy - odpowiada Neumann.

https://trojmiasto.onet.pl/w-gdansku-szy.....ze/lrj04w9

13. Schetyna dopytywany o kandydaturę Pawła Adamowicza, podkreślił że Nowoczesna, z którą PO tworzy koalicję, go nie popiera, więc Platforma też go nie poprze.

Na pytanie, czy Schetyna byłby gotów poprzeć Adamowicza, gdyby nie stanowisko Nowoczesnej, odparł: "Adamowicz po tylu latach dobrych kadencji, mógłby - czy słyszałem, że chciałby - zmienić plan na inną polityczną przyszłość, jednak chce dalej kandydować na prezydenta".

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-.....damowicza/

14. - Pawle, tylko w jedności jest siła. Odwróciłeś się od zespołu, który budował to miasto przez 16 ostatnich lat. Dzięki jedności można osiągnąć sukces, tymczasem postawiłeś tylko na siebie. Ubolewam nad tym, prosiłem wielokrotnie, żebyś nie stawiał tylko na siebie, ale na gdańszczan, na dobry zespół. – mówił Jarosław Wałęsa

https://dziennikbaltycki.pl/ostro-na-fin.....r/13600806

15. "Paweł Adamowicz pozostaje moim przyjacielem, ale tym razem go nie poprę. Apeluję, żeby słuchał swojej partii i nie robił rozłamu. Niech nie robi podobnych układów" – powiedział w czwartek 22.02.2018 r. Lech Wałęsa w Europejskim Centrum Solidarności. Towarzyszył mu Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

https://dziennikbaltycki.pl/lech-walesa-.....r/12953768

16. - Jako pierwszy mówiłem, że prezydenci miast nie powinni rządzić więcej niż przez dwie kadencje – zaznaczył Lech Wałęsa. Z jego ust padły gorzkie słowa o Adamowiczu: - Dwie kadencje i do domu.

https://dziennikbaltycki.pl/lech-walesa-.....r/12953768

17. – Apeluję do Pawła Adamowicza, aby podporządkował się sugestiom PO i nie kandydował na prezydenta Gdańska; to nie służy porozumieniu - powiedział w czwartek b. prezydent Lech Wałęsa podczas wspólnej konferencji prasowej z liderem PO Grzegorzem Schetyną.

https://www.tvp.info/36121248/nie-czyn-zla-walesa-apeluje-do-adamowicza

18. – Apeluję do mojego przyjaciela Pawła Adamowicza, by jednak podporządkował się sugestiom i aby słuchał swojej partii i nie robił zła. Jest moim przyjacielem i będzie, będę go wspierał, ale niech nie robi podobnych układów, bo to nie służy porozumieniu – mówił Lech Wałęsa.

https://www.tvp.info/36121248/nie-czyn-zla-walesa-apeluje-do-adamowicza

19. – Ubolewam nad tym, że Paweł Adamowicz ma taki syndrom trochę oblężonej twierdzy, że każdy pomysł, który nie wychodzi od niego samego, jest pomysłem złym albo szkodliwym (...), i że tylko on ma rację, że tylko jego punkt widzenia się liczy. Takie odnoszę wrażenie – powiedział w Radiu Gdańsk kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Gdańska Jarosław Wałęsa.

https://dorzeczy.pl/kraj/68505/Walesa-kr.....erdzy.html

20. – Jedyny zarzut, jaki mam bezpośrednio do Pawła Adamowicza, jest taki, że nie dotrzymuje słowa. W zeszłym roku obiecywał Grzegorzowi Schetynie, że poprze kandydata Platformy i nie wystartuje. W tym roku obiecywał, że będzie dążył do jednoczenia szeroko rozumianej opozycji, że będzie się starał być takim czynnikiem jednoczącym, tymczasem złamał swoje słowo. I to jest mój największy żal, zarzut do Pawła Adamowicza – skwitował.

https://dorzeczy.pl/kraj/68505/Walesa-kr.....erdzy.html

21. Nie spodziewałem się, że będę rywalizował z Pawłem Adamowiczem. Cały czas mam nadzieję, że tak się nie stanie. Do rejestracji komitetów i rozpoczęcia kampanii jest co najmniej miesiąc. Wtedy okaże się, kto będzie kandydować. Ciągle wierzę w to, że nie będzie rozbijał zjednoczonej opozycji i poprze naszą wizję rozwoju miasta - powiedział w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Jarosław Wałęsa.

https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-walesa.....335891585a

22. Kilka lat temu w bezpośrednich rozmowach obiecywał mi, że to jest ostania kadencja. W ubiegłym roku obiecywał Grzegorzowi Schetynie, że poprze kandydata Platformy. Wprowadził w błąd mnie, Schetynę i mieszkańców Gdańska. Mam wielki żal, że on nie szanuje danego słowa – tłumaczył Jarosław Wałęsa.

https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-walesa.....335891585a

23. Mamy realne zagrożenie, że Paweł, w związku ze swoimi problemami, może stracić urząd po swojej ewentualnej wygranej i będziemy mieli w Gdańsku komisarza z nadania PiS – tak swój start przeciwko urzędującemu prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi tłumaczy Jarosław Wałęsa, syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy, kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta miasta.

https://dorzeczy.pl/kraj/76335/Walesa-Pa.....ienia.html

24. - Problemem tak długiej prezydentury jest jednak to, że ona w pewnym momencie staje się skostniała. (…) Paweł Adamowicz nie do końca rozumie, że Gdańsk już nie jest taki, jak 20 lat temu, że w tej chwili potrzeby mieszkańców wyglądają troszeczkę inaczej i musimy zastanowić się, jak lepiej zaangażować mieszkańców w proces decyzyjny w mieście – powiedział Wałęsa.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw.....zu/befq794

25. Wałęsę poproszono też o komentarz do faktu, że Adamowicz posiadał przez jakiś czas pakiet akcji dewelopera inwestującego m.in. w Gdańsku. - To oczywiście nie jest sprzeczne z prawem, ale na pewno jest tam jakiś konflikt interesów. Jeżeli z pozycji prezydenta podejmuje się jakieś decyzje administracyjne, a jednocześnie posiada się, jako prywatna osoba, udziały w spółkach, które mogą zyskiwać na tych decyzjach administracyjnych, to wszyscy widzimy że jest jakiś konflikt interesów i tak nie powinno to wyglądać – powiedział Jarosław Wałęsa.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw.....zu/befq794

26. - Jarosław Wałęsa: „Zrozum, że teraz jesteś mechanizmem niszczącym. Koalicja Obywatelska to jest przyszłość”

https://wiadomosci.wp.pl/nerwowo-na-lini.....149764225a

A teraz p.Donald Tusk powiedział:

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,.....00465.html



Drogi Pawle, jesteśmy tu dziś z tobą jako twoi przyjaciele - mówił w poniedziałek szef Rady Europejskiej Donald Tusk podczas wiecu poświęconego pamięci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Wspominając zmarłego, były premier podkreślił, że "obronimy nasz Gdańsk, naszą Polskę i naszą Europę przed nienawiścią i pogardą".

W wielu polskich miastach w poniedziałek wieczorem zorganizowano marsze i wiece poświęcone pamięci tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. W Gdańsku tysiące ludzi zebrało się przy pomniku Neptuna na Długim Targu. Wśród uczestników, oprócz Donalda Tuska, znaleźli się między innymi: wiceprezydent miasta Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz, były prezydent Lech Wałęsa.

Tusk: każdy mieszkaniec Gdańska cię pamięta "Będzie go brakowało". Gdańsk i cała Polska żegnają Pawła Adamowicza Wystarczyło... czytaj dalej » - Drogi Pawle, jesteśmy tu dziś z tobą jako twoi przyjaciele. Musiałeś czekać tak długo, aż do tak tragicznej chwili, żeby zobaczyć już stamtąd, z góry, ilu masz przyjaciół tu w Gdańsku. Dziesiątki tysięcy - powiedział szef Rady Europejskiej, były premier Donald Tusk.

Jak mówił, "przyszliśmy także tu do ciebie dzisiaj jako gdańszczanie". - Każdy mieszkaniec Gdańska pamięta ciebie od twojej najwcześniejszej młodości. Byłeś zawsze tam, gdzie trzeba było pokazać dobrą i odważną twarz i stanąć przeciwko złu. To nie jest banał, naprawdę twoje całe życie na tym polegało - podkreślił. "Chroń mnie, Panie, od pogardy, od nienawiści strzeż mnie, Boże"

- Przyszliśmy tutaj dzisiaj do ciebie wszyscy jako Polacy. Pamiętam, z jakim wzruszeniem śpiewałeś wspólnie z nami tę pieśń Solidarności, "Modlitwę o wschodzie słońca" - mówił Tusk. (Przywołał utwór z 1980 roku z muzyką Przemysława Gintrowskiego do słów Natana Tenenbauma. - Stała się ona rodzajem naszego credo na czas solidarnościowej walki - wspominał w 1992 roku Jacek Kaczmarski. To z tej pieśni pochodzi znany cytat: "Chroń mnie, Panie, od pogardy, od nienawiści strzeż mnie, Boże").
Nawiązując do tych słów, podczas poniedziałkowych gdańskich uroczystości Tusk mówił: - Chcę ci dzisiaj, kochany Pawle, obiecać, w imieniu nas wszystkich gdańszczan, Polaków i Europejczyków, że dla ciebie i dla nas wszystkich obronimy nasz Gdańsk, naszą Polskę i naszą Europę przed nienawiścią i pogardą, przyrzekamy ci to. - Żegnaj, Pawle – zakończył.


i tu przykład niedojebania mózgowego po lewemu:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 19 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Co te ludzie gadaja? Zaraz kazdy jest psychiatra, specem od walki bronia biala. Dlaczego nikt nie chce wziac do siebie prostego faktu, ze koles sie wkurwil, bo poczul sie skrzywdzony w sadzie. Byc moze mu dopisali cos na ostatniej sprawie? Psiarnia ma taki nawyk, ze jak nie moga znalezc sprawcy, to szukaja kogos, kto juz siedzial za podobny czyn i drukuja dowody. Prorok przyjmuje, waga klepie i sprawa zakonczona.Tortury w aresztach i zakladach sa znane. Spytajcie co to atanda. Poczekajmy troche na jego wersje wydarzen, zamiast snuc z dupy wziete teorie.

Ciekawe, czy cytowanie Marszalka:"bic kurwy i zlodzieji", tez podpada pod prokurature?

Ciekawe (2), czy prokuratorzy zdaja sobie sprawe, ze jak zamkna za blahostke np. komentowanie tej smierci, to nakrecaja sprezyne? Trafia na szura, ktory w puszcze dostanie jeszcze bardziej do glowy i nie wiadomo co zrobi po wyjsciu. Bledne kolo.


Ty jesteś głupi czy z kabaretu? Gościu napadł na kilka placówek SKOK i CA, za ukradzione pieniądze wyjechał na Karaiby gdzie został zatrzymany, dostał za to nie tak dużo bo 5 lat więzienia, i to ścierwo w ludzkiej skórze miało jeszcze czelność mieć pretensje że został niesłusznie skazany? Nawet jeśli coś mu podczepili pod zarzut rabunku, to te 5 lat za sam rabunek to było za mało. Takie śmiecie powinny ostro z kilofem zapierdalać co najmniej przez te 5 lat, a nie siedzieć 5 lat na naszym utrzymaniu.

I on ku*wa wielce skrzywdzony że mu życie zrujnowali, bo dobry chłopak w sumie był, tylko jeden mały błąd w życiu popełnił. Chciał być królem życia, ale mu nie dali, biedactwu.

Po tym ścierwie już bo samych rysach twarzy widać, że to z mordy taki typowy kryminalista, taki sebiks z osiedla, "dobry chłopak", taki prawilny. Takie ścierwa się powinno utylizować.

Krew mnie zalewa jak ktoś się użala nad jego losem i nad tym, że go na dołku policjanci pobili. Jakby to ścierwo na mnie trafiło, to by wyglądał jak ten oszpecony dziadek z milczenia owiec i by pił wodę przez słomkę albo dziurkę w gardle.

Jeszcze raz podkreślam, że w sumie to nie lubię PO i mało mnie interesuje postać Adamowicza, ale sam fakt tego że jakieś kryminalne ścierwo znienacka, bez honoru atakuje i morduje drugiego człowieka nożem, wzbudza we mnie bardzo emocjonalną reakcję, bo nie trawię takich ścierw. Może i Adamowicz nie był bez winy, ale gość po wyrokach za rabunki zabił go nożem mówiąc że "niesłusznie siedział" i to mnie w tej sprawie wku*wia. Czy wy to czaicie? Niesłusznie Shocked

Spaliłem ci dom i zabiłem pół rodziny... Nie słusznie się tak na mnie wkurwiasz, jestem jeszcze młody i w sumie dobry ze mnie chłopak, a że jakiś tam jeden błąd w zyciu popełniłm to co?... zrujnujesz mi młodość i wyślesz za kratki na 15 lat? Sad

Jezu jakie z was przygłupy to az mi się w głowie nie mieści. Weźcie go jeszcze brońcie bo w sumie to dobry chłopak był, tylko mu się noga w życiu powinęła.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 19 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze po @chemiku to się n ie dziwię, bo on niezrównoważony psychicznie i w dodatku żyje w jakimś wyimaginowanym, samozwańczym państwie, które wprawdzie nie istnieje fizycznie, ale za to istnieje w "sercach i głowach swoich obywateli". Po nim to się nie dziwię że coś takiego pochwala, a może nawet uznaje to za pewien akt zbrojnego oporu przeciwko tzw. Bolszewii i ku odrodzeniu jego tzw. Królestwa Polskiego. Może nawet zawiesił już sobie na ścianie w galerii bohaterów obramowane zdjęcie Stefana W. Po nim to się nie dziwię, ale to że tak wielu innych ludzi z prawda2 których uważałem za w miarę rozsądnych obstaje po stronie kryminalisty "któremu się noga powinęła"?
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niesforny




Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 19 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyrenie posługujesz sie mowa nienawiści oraz brakiem tolerancji, oj po cienkim lodzie stapasz Wink Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 19 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie twierdziłem, że jestem bezwzględnie tolerancyjny. Jestem tolerancyjny wobec wielu zjawisk, lecz nie wobec głupoty Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 19 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ot kolejny gównoproblem do dzielenia Polaków. Niewątpliwie tragedia dla rodziny (zakładając wariant, że Sanjaya bredzi), ale czy to zdarzenie miało jakikolwiek wpływ na los zwykłych Polaków? Grunt żeby znowu lub raczej non-stop skakali sobie do gardeł. Podzieleni nie pogonią okupanta i żyjąc takimi bzdetami w ogóle nie zauważą, że są okupowani. I o to chodzi.
Cui bono?
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niesforny




Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:01, 20 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale czy to zdarzenie miało jakikolwiek wpływ na los zwykłych Polaków?


autocenzura, propaganda strachu, wypowiadania własnej opinii, niczym w hymnie dzwięku ciszy, widzisz jak niby subtelnia acz efektywna i podstępna podjazdka, przecież umiesz dojebać konkretnie argumentujac stawiana teze. więc też i sam sobie odpowiedz czy jest jakiś wpływ na zwykłych Polaków w tym i ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:54, 20 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Podzieleni nie pogonią okupanta i żyjąc takimi bzdetami w ogóle nie zauważą, że są okupowani.
Nawet jeśli denat był przedstawicielem okupanta? Think ...zaś jego śmierć jest kolejną bronią z której okupant strzela ogniem ciągłym??
Czy kiedy zaczniemy udawać, że nikt do nas nie strzela umniejszy to zadawane nam rany i zwiększy swobodę naszego ruchu? Confused Toż ta śmierć to tylko narzędzie, toporek w ręku okupanta, nie ważne już czy wykończył jednego ze swoich, poświęcił dla uzyskania inicjatywy i lepszego ataku; czy tylko perfidnie wykorzystuje nadarzającą się okazję. Wszystko teraz zależy od tego jak potraktujemy ów atak, przeciwnik na pewno gdzieś się odsłonił, i bezczynne udawanie że nic się nie dzieje jest najgorszym co można w tym momencie robić!
A dodajmy sobie do tego jeszcze ten fakt, iż rzeczona okupacja prowadzona jest przede wszystkim na polu kulturowym, gdzie wykorzystywanie tego typu wydarzeń jest wręcz opcją obligatoryjną dla sił kabalizmu kulturowego; trudno chyba wyobrazić sobie lepszego męczennika dla opcji marksistowskiej! Daleki byłbym od przypisywania saperom rozbrajającym tego typu miny ..."życie bzdetami" Confused .

Cytat:
Cui bono?
hmmmm... zastanówmy się. Pewien naród jest okupowany. W pewnej chwili ginie jeden z przedstawicieli okupanta, szkodnik wyjątkowo perfidny... hmmm.. no bardzo to ciekawe, kto zyskuje, a kto traci potencjał siły? ... Otóż, nawet jeśli to było poświęcenie ze strony przeciwnika, należy sobie przede wszystkim uzmysłowić że nie każde poświęcenie jest poprawne, a nie zaraz wpadać w panikę i katastroficzne przygnębienie... Czasem po prostu trzeba iść za ciosem, po prostu nie ma innego wyjścia, jeśli nie chce się już na zawsze utknąć zagonionym do narożnika i to bez żadnej już wtedy opcji ruchu.

Cytat:
Ot kolejny gównoproblem do dzielenia Polaków.
Polacy i tak są podzieleni, najogólniej rzecz biorąc: na tych co widzą i są przytomni, oraz na zaprogramowanych lemmingów. Podział oczywiście nie jest tak prosty i nieskomplikowany a także przebiega wzdłuż wielu płaszczyzn, ale takie incydenty jak ten w Gdańsku wcale nie dzielą Polaków; one jedynie unaoczniają istniejący już podział, krystalizują społeczne frakcje które i tak musiały wcześniej istnieć (w przeciwnym razie nie byłoby żadnych różnic w reakcji na te wydarzenie), to z czym mamy do czynienia jest jedynie wyostrzeniem różnic dotychczas ukrytych w cieniu, natomiast żadna nowa jakość nie jest tu stwarzana od podstaw. Nikt tu przecież nikogo nie zmienia od środka, racja? Czy ktoś z nas czuje może iż jego sumienie jest modyfikowane przez jakieś służby specjalne?? Chcąc myśleć o nadaniu jakiegokolwiek kierunku zmiany, nie można łudzić się że "do kompani" zabierze się ze sobą wszystkich (jak leci), albo że "lepiej ropnia nie rozdrapywać, toć tam przecież pod nim śmierdzi i gnije! -będzie smród! Najsamprzód pogódźmy się!" Cóż za naiwne podejście... Otóż wręcz przeciwnie, krystalizacja jest niezbędna dla oczyszczenia, rozpoznania jednostek zainfekowanych chorobą i jasnego wyświetlenia who-is-who, ot choćby dla przeliczenia własnych szeregów, realnej oceny sił itd. Kto sądzi, że może walczyć z okupantem ramię w ramię z kolegą zarażonym przez tegoż okupanta bakcylem ślepoty i śpiączki, i że taki "towarzysz broni" nie tylko nie stanowi balastu, ale będzie mu w ogóle do czegokolwiek przydatny w tej nadchodzącej walce - temu brakuje chyba piątej klepki.



piesek o bardzo małym rozumku napisał:
Jestem tolerancyjny wobec wielu zjawisk, lecz nie wobec głupoty
To ciekawe... musisz się przeto strasznie męczyć ...jak radzisz sobie z bólami własnej głowy? Eh?

Cytat:
Krew mnie zalewa
hehe, niezrównoważony psychicznie choleryk Rolling Eyes

Cytat:
żyje w jakimś wyimaginowanym, samozwańczym państwie, które wprawdzie nie istnieje fizycznie,
Confused
...posiada bogobojnego Króla, Radę Stanu, własne konstytucje i prawa (zgodne z cywilizacją Christianitas), działają sejmiki ziemskie, relacyjne, regularnie zbiera się Sejm Walny.

Natomiast twoje "państwo polskie", obywatelu pariasie ? ... haha — animowane przez polskojęzyczną wspólnotę rozbójniczą istnieje tylko teoretycznie! Laughing
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niesforny




Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:45, 20 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec to dawaj ten przebiegły plan pod obrady czy jest możliwy do wykonania, domyślam sie że majstersztyk Laughing jeden Goniec, trzech operatorów, Tylko Brunon K. z tego co kojarze jest troche zajęty, więc w między czasie może go troche doprezycujemy ? Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niesforny




Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:04, 20 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:57, 20 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Media informują, że Jerzy Owsiak wrócił do bycia prezesem Fundacji WOŚP, wygłosił emocjonalne oświadczenie, którego nie wysłuchałem, bo mam ciekawsze rzeczy do roboty.
Może ktoś wysłuchał i wstawi streszczenie? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 20 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Azizami
Dokladnie to przewidzial S. Michalkiewicz.

@wkurwiony
Ja tylko sie troszcze o ludzi, bo jakis cymbal w rzadzie wyda prikaz, oni beda realizowac, a zginie znow ktos postronny. Tego typa co 18 lat kiblowal, to jak skazano? Przyszedl rozkaz z gory, ze ma sie znalezc winny i chuj.

@Azyren
"Andrzeju nie nerwuj sie". Patrz, zeby Ciebie nie wzieli do utylizacji komuszku. No i bacz na mowe nienawisci. Zabawy z wkladaniem do ust (nawet slow), to sobie z Bimim robcie. Napisalem, ze delikwent POCZUL sie skrzywdzony, czyli subiektywnie z jego miejsca. Czy mial prawo sie tak poczuc, to chuj wie, kazdy ocenia subiektywnie, zreszta nie znamy faktow. Mozna dywagowac, czy malo dostal, tak samo jak ludzie dywaguja, czy denat zasluzyl na kose, czy moze odsiadke. Ja uzywam najprostszego wyjasnienia, ktore podalem wyzej.

To bylo do przewidzenia, ze zaraz sie zleca szury, na czele z Sanjaya i zaczna robic chlew. To nie byl pierdolony Kennedy, zeby jego smierc miala jakies znaczenie dla swiata. Dajcie spokoj....zreszta komu to mowie? Paranoikom, co w 2012r srali w gacie, bo jakiemus kurwa plemieniu skonczyl sie kalendarz buahahaha. Boze, co za zjeby.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niesforny




Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:48, 20 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 18:23, 20 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ty Agre wpisujesz sie w ten sam jezyk, ktorym mowi Owsiak. Zauwazcie jak jego wypociny wpisuja sie w ogolnie przyjeta narracje przez media i politykow, trzeba sie mocno wysilic zeby tego nie zauwazyc.

Agre napisał:
przykro mi że mieszkam w kraju w którym mogą mnie zadzgac w najmniej oczekiwanym momencie niezależnie od wykonywanego zawodu

Rozumiem, ze jestes w stanie wskazac nam panstwo, w ktorym nigdy nie doszlo do morderstwa?


A bo widzisz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia tzn.
przyszło mi żyć w takiej mieścinie gdzie ludzie głównie młodzi robią takie rozpierdole w weekendy ze to się w pale nie mieści
Widziałem jak radiowozy zawracały widząc 15 typów którzy klepali się w ramach odwiecznej walki GKM z widzewem

sam zostałem przez trzy osoby obity jak jakieś typy z bramy zachciały ode mnie parę złotych na "browara" odpowiedziałem im
"ja wam dam k***a jak ja w (miejsce pracy) za krajówe pracuje, za robotę się weźcie..." Co ciekawe pytał jeden a w bramie było 3 kolejnych.
Przyszłość należy do młodych a ci są tak zaorani że to się w pale nie mieści.
Ale jak mówiłem punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Obiektywnie rzecz ujmując zależność w określonej zbiorowości pomiędzy stanem materialnym a częstotliwością występowania patologii jest chyba każdemu znana. im więcej biedy tym więcej patologii a o biedę nigdzie indziej nie łatwiej jak w mieście gdzie 80% zarabia mniej niż 2k na rękę (niechętnie się przyznam lecz w tym ja)

Więc wypowiedź Owsiaka dla mnie nie tyle jest opluwaniem polaków co po prostu stwierdzeniem rezultatów działań "ciemnych sił" mam na myśli prowadzenie polityki w sferach gospodarczych ekonomicznych w taki ,a nie inny sposób ,tak jak to zabójstwo było również rezultatem też "ciemnych sił".

Co poradzisz ? nic nie poradzisz. Możesz pisać najwyżej komentarze tutaj.
Od kilku kadencji frekwencja w wyborach oscyluje około 50% jak myślisz kto nie głosuje ?

Chce być optymistą no lecz słabo to wygląda, patrz na poparcie Palikota który postulował zalegalizowanie marihuany.
Dla ciebie może to żadna przesłanka ale dla mnie ogromna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wielka Orkiestra Iluzorycznej Pomocy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile