W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wielka Orkiestra Iluzorycznej Pomocy   
Podobne tematy
Kim jest Owsiak14
Dlaczego nie wspieram Wielkiej Orkiestry 113
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
35 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 43336
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 11 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy: Liczy się tylko w którą stronę idzie stado, jednostka która nie idzie we właściwym kierunku jest rozdeptywana Laughing Chcesz być samodzielnie myślącym człowiekiem, nie poddającym się manipulacji ? Ok, ale przygotuj się na życie na marginesie ( w najlepszym wypadku), lub pognębienie przez tych co będą się starali udowodnić Ci że się mylisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 11 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WOŚP to takie współczesne odpusty, czyli wersja techno Laughing
Jak ludziska dają to czują się oczyszczeni i lepsi, tylko co dobrego robią? wyręczając państwo?
Jak owsiak z wolontariuszami którzy tylko po małej części robią to za darmo, bo przecież latem zdefraudują pieniądze dla biednych chorych dzieci i zafundują sobie wódka w sztok, fajna imprezę.
Dalej offsiok w jakiś tam sposób kupi ten sprzęt medyczny i trafi on do szpitali, część z nich niedługo zostanie sprywatyzowana i już nie będą maszyny z serduszkami leczyć za darmo. Część zostanie w państwowych szpitalach i będzie służyć inaczej braci lekarskiej, będą Po prywatnych konsultacjach wysyłać swoich pacjentów na "darmowe badania" później ci pacjenci z wynikami przyjdą do nich na prywatną konsultację tych badań. Dla takich lekarzy to nawet dobry układ bo nie muszą płacić za utrzymanie sprzętu, amortyzację .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 12 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caramba napisał:
easy: Liczy się tylko w którą stronę idzie stado, jednostka która nie idzie we właściwym kierunku jest rozdeptywana Laughing Chcesz być samodzielnie myślącym człowiekiem, nie poddającym się manipulacji ? Ok, ale przygotuj się na życie na marginesie ( w najlepszym wypadku), lub pognębienie przez tych co będą się starali udowodnić Ci że się mylisz.

wiem, wiem Smile - znam z doświadczenia .

Przeczytałem gdzieś ( chyba czyjś podpis - właściciel niech mi wybaczy , nie pamiętam u kogo ) taką maksymę : " jeden człowiek nie zmieni świata ale może pomóc przenieść wiadomość, która zmieni świat "


Cytat:
WOŚP to takie współczesne odpusty, czyli wersja techno Laughing
dobre - dokładnie tak.
Rok temu na pewnym forum najeżdżano na "ojca Grzybka " - ja ( neutralnie bardzo ) zarzuciłem kontrargument ,że Jurek Obciach występuje tak samo jako autorytet i guru .. myslałem,że mnie tam zjedzą żywcem .
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:59, 29 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw, czy inna forma zbieractwa dostala by takie przywileje, jak emisja w TV, ktora kosztuje miliony? Ciekawe, czy ktos obliczyl ile kasy musialby zaplacic oWsiok za czas antenowy?
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 07 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/GURU-OWSIAK-I-KOLEJNA-ZEBRANINA


i przedruk z innego forum, źródła chłopak nie podał
Cytat:
Około 50 milionów złotych, jakie zbierze pewnie w tym roku WOŚP, stanowi zaledwie 0,077% (sic!) budżetu Narodowego Funduszu Zdrowia, który na 2012 rok zaplanowany został na poziomie 64,5 miliarda złotych.



p.s. - tu jeszcze dobry artykuł http://niepoprawni.pl/blog/64/dlaczego-jurek-owsiak-jest-szkodnikiem
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 07 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Motocykl zbudowany przez OCC specjalnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2012 !!!
W teorii "każdy" może go nabyć w licytacji na allegro i użytkować go za wylicytowaną sumę przez rok. Po tym czasie maszyna trafi ponownie na licytację, tym razem w ramach XXI Finału.
Zawiera wkomponowane motywy serduszek i woodstock! Laughing
Motocykl bez homologacji na Europę.
Nie jest dopuszczony do ruchu i nie wolno na nim jeździć.




Zapraszam do licytacji Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 07 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna akcja z cyklu jak nie dasz to cię mentalnie zlinczują. Laughing Niech spierdalają ze swoją atmosferą psychozy, jakby ta akcja była normalna i kasa nie wypływała bokiem to i bym dał, a tak to mogę co najwyżej wszystkim debilom polecić film "Five steps to tyranny"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Wielkiej Orkiestrze Odświętnej PO-mocy, żebractwie i kwestach

Co do jednostkowego altruizmu - jest on z gruntu nieskuteczny w eliminacji problemów społecznych. Dlatego osoby o niedostatkach etycznych (łotry), niedorozwoju osobowości, zaburzeniach empatii i innych defektach psychicznych (socjopatia, psychopatia), które zinternalizowały antynarodową ideologię libertariańską/ "wolnorynkową"/ "wolnościową"/ neoliberalną (lub są antynarodowo-egoistyczne same z siebie) muszą być mobilizowane nieludzkim systemem ubezpieczeń społecznych i bandyckim systemem podatkowym do zacnych odruchów serca (można to nazwać wielką ogólnonarodową altruistyczną fundacją, taką Wielką Orkiestrą Codziennej Pomocy - bez debilnych koncertów, fajerwerków i ogłupiania dzieciaków - oraz - niestety bez tego jakże cennego uspokojenia zakłamanego sumienia dziadowskim datkiem). Jaki procent swojego dochodu wrzuca do skarbonki emerytka, a jaki - Kulczyk, Gudzowaty, Krauze i reszta sfory?

Czyjeś zdrowie i życie nie może zależeć od czyjegoś kaprysu - pomoże/nie pomoże. I nie ma mowy o czekaniu, aż się znajdzie dość osób "dobrej woli", które zrzucą się na pomoc dla potrzebującego, bo kwesta na sfinansowanie tej pomocy zajmuje sporo czasu, przez który stan zdrowia może się pogorszyć (i wyleczalna choroba może zakończyć się w przypadku spóźnionego leczenia trwałym kalectwem).

http://lubczasopismo.salon24.pl/Namargin.....onkurencji .
Z ważniejszych komentarzy:
"Akcje charytatywne są koniecznością w przypadku upośledzenia systemu. Można to odbierać jako szantaż moralny, żebranie, ale jeśli, będąc przeciwnikiem takiego pozostawienia czyjegoś życia i zdrowia łasce przypadkowych ludzi, spotkam osobę, która bez owych wpłat musi umrzeć, albo do końca życia wegetować z jakimś strasznym kalectwem, to muszę powiedzieć: trzeba się zrzucać, ratować tę jedną osobę, która w tym momencie znaczy tyle, co cały świat."
________________________________________________________________
">>"A co do tego, co napisał Panu Jack: jak Pan myśli, kto płaci w Holandii na Pana leczenie? Państwo. Państwo czyli kto? Obywatele. Zatem jest to przymusowa akcja charytatywna."<<
Tak! Tylko, że nikogo nie muszę prosić, wzbudzać litości, nikt mi nie musi robić łaski!
Zdradzę pani coś. Co miesiąc "charytatywnie" płacę na system zdrowia 112 €. Ponieważ podobnie czynią miliony innych, nie ma większych problemów z finansowaniem skomplikowanych operacji czy wyposażaniem szpitali."
______________________________________________________________
"Anarchiści atakują akcje charytatywne takie jak wiedeński bal, gdzie krezusi w blasku fleszy, w drogich frakach, wśród migotania diamentów, rzucają okruchy biedakom.
Ja jestem przeciwny takim hecom pełnym obłudy, ale nie sabotuję żadnych akcji, ponieważ w danym momencie byłoby to wystąpienie przeciw im beneficjentom, konkretnym problemom ludzi, którym się nie poszczęściło.
Jestem przeciw idei, ale w konkretnym przypadku kibicuję, żeby się udało. Jednocześnie żal mi tych rodziców, którzy muszą wystawić nieszczęście swoich dzieci na publiczny widok, próbować wzruszyć itd, ze świadomością, że od ich siły przekonywania może zależeć życie dziecka."
_________________
Jak szukać prawdy na prawda2.info - odwiedź systematycznie aktualizowany wybór ważniejszych tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- lądowanie na księżycu
- ufo
- smugi chemiczne
- nwo
- WOŚP - najnowszy spisek
_________________
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
Fryderyk Nietzsche
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:47, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, co napisałaby tu osoba, która zna to od środka Smile
Przy okazji - sprawozdania finansowe WOŚP:

http://wosp.pl/fundacja/rozliczeniafinansowe

chyba jedna bardziej przejrzyste niż np. słynnego ojca z Torunia Smile
ze swojej strony powiem tyle - jest to rodzaj festynu ze wsparciem medialnym, o szczytnym celu, ale obnaża nieudolność rządów, bo życzyłbym wszystkim, ażeby rządy były na tyle kompetentne, ażeby takie akcje nie były potrzebne

mój synek miał badany słuch aparatem kupionym przez WOŚP
są przykłady ludzi, których dzieci dosłownie uratowano tym sprzętem
mimo wszystko byłbym ostrożny w ostrym rzucaniu mięsem w kierunku organizatorów akcji - sam uczestniczę w fundacji dla dzieci, gdzie zarząd to 1 osoba, która na każde żądanie udostępnia bilans z konta oraz pokazuje na co zostały pieniążki wydane
od czasu, gdy mam dzieciaka, to życie zmieniło się o 180* - nie ma nic cenniejszego nad jego życie i zdrowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyzak napisał:
Ciekawe, co napisałaby tu osoba, która zna to od środka Smile
Przy okazji - sprawozdania finansowe WOŚP:

http://wosp.pl/fundacja/rozliczeniafinansowe

chyba jedna bardziej przejrzyste niż np. słynnego ojca z Torunia Smile
..........
obrońcy Owsiaka jak widzę maja jeden argument i szermują nim na wielu forach :" on jest lepszy od czarnych " . Kolejne szukanie naiwnych poprzez wywoływanie polaryzacji stanowisk - sztucznej walki na medialnej scenie jak Kaczyński kontra Tusk . Zły i dobry milicjant . Oni wszyscy sa z tej samej milicji /policji a działalność Owsiaka jest kolejnym podatkiem -tym razem od głupoty .


Ja znam sprawy od środka . Kiedyś mój zespół muzyczny grywał na tych imprezach . Znam od zaplecza nastroje organizatorów . Dla jasności dodam,że zza kulis znam opinie organizatorów 3 miast średniej wielkości oraz dwóch sporych gmin ( jedna z nich ma chyba od niedawna status miasta ) . Pokrywają się te zdania co do joty z tym artykułem http://niepoprawni.pl/blog/64/dlaczego-jurek-owsiak-jest-szkodnikiem
Cytat:
.......................Każdy kto usiłuje przeciwstawić się swoistemu szantażowi jaki stosuje WOŚP i J.Owsiak osobiści jest natychmiast porównywany do nieczułego skurwysyna, który ma w dupie zdrowie , dobro i miłość nieuleczalnie chorych dzieci.
Prawda, że piękne?
Każde misto, gmina czy inna jednostka terytorialna naszego kraju, która stwierdzi, że nie stać jej na zapewnienie wsparcia dla WOŚP znajduje się natychmiast pod ostrzałem krytyki mediów "prywatnych". Umyślnie umieściłem cudzysłów przy słowie prywatnych w poprzednim zdaniu, właściwsze byłoby albowiem słowo "SYSTEMOWE".
WOŚP i inne działania J.Owsiaka należą albowiem do całej gamy nacisków jakie media i inne organizacje będące swego rodzaju "orkiestrą medialną" wpływają na takie a nie inne zachowania społeczne, w tym również na zachowania przy urnach wyborczych..........................


To jest już szantaż - administracja MGOK czy innych Ośrodków Kultury zaciskają zęby i biorą w tym udział dla świętego spokoju , dotowane są z urzędów-nie chcą ryzykować tłumaczenia się przed burmistrzem z zarzutu j/w - " że sa bezdusznymi skurwysynami ".....
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przyglądamy się chłodnym okiem finansom WOŚP.

Dwie najbardziej drażliwe kwestie dotyczące działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie licząc zaangażowania politycznego w promowanie „autorytetów” środowiska Gazety Wyborczej, to organizacja Przystanku Woodstock oraz „ile Jurek Owsiak zarabia na WOŚP?”. Spróbujemy odpowiedzieć na te pytania.


http://acontrario.nowyekran.pl/post/47198,wielka-kasa-swiatecznej-orkiestry

Ciekawe.
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dołóż się babciu, dołóż na karetkę,
oddaj pierścionek i złotą bransoletkę.
Oddaj babciu wszystko, wszystko co masz
na złote serduszka, które kupi bank

Prawnuczek już chodzi z puszką po mieście,
nie śpij babciu – dorzuć na karetkę.
Renty masz czterysta, to starczy ci na chleb
chcesz trafić do nieba, no to dorzuć się !

To pospolite ruszenie,
solidaryzm społeczny.
Rząd kupuje Lancie,
a babcia – karetki

Ruszyła machina – wszyscy w telewizji;
banki i konsorcja, dyrektorzy dziwni.
Nastał DZIEŃ DOBROCI !!!- góra polityków,
najsławniejsi aktorzy, elita muzyków.

Już na Woronicza są chłopcy z UOP-u,
sam premier wygłosi orędzie do Narodu.
Cudowna atmosfera ! – jak zebrania AMWAY-a.
Ciekawe, która wioska najwięcej nazbiera ?

To pospolite ruszenie,
solidaryzm społeczny.
Rząd kupuje Lancie,
a babcia – karetki

Dorzuć się babciu, Dorzuć na karetkę,
sprzedaj telewizor, tapczan i kozetkę,
pchnij gdzieś kołdrę, co przysłała unia
i tak niedługo czeka cię trumna …

To pospolite ruszenie,
solidaryzm społeczny.
Rząd kupuje Lancie,
a babcia – karetki


http://w234.wrzuta.pl/audio/8qVvmNpcdrU/.....ej_niemocy
_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre . Ciekawy wpis pod artykułem i dalszy trop na artykuł salonu Łukasz Foltyn twórca GG demaskuje Owsiaka od lat
Owsiak łaskawca i naród żebraków
Nie życzę sobie, żeby szpitale przyjmowały sprzęt od WOŚP, żeby potem wszyscy mówili, że to dzięki Owsiakowi są leczone dzieci, w tym moje dzieci. Szpitale stać na to, żeby kupować sprzęt dzięki kontraktom z NFZ, czyli dzięki naszym składkom na ubezpieczenie zdrowotne. Pomijając fakt, że sprzęt stanowi niewielki ułamek całkowitych kosztów leczenia, o czym Owsiak nigdy nie wspomina...

Nie życzę sobie, żeby państwo robiło ze mnie i z całego społeczeństwa żebraków na łasce Owsiaka.

Zamierzam wkrótce uzyskać i opublikować informację na temat tego, jaki procent wydatków na utrzymanie szpitalnych oddziałów dziecięcych stanowią darowizny sprzętowe WOŚP. Z pewnością niewielki ułamek- zważywszy, że fundusz NFZ wynosi 60 mld zł, a rocznie WOSP dysponuje kwotą 1000-razy mniejszą - ok. 60 mln. WOŚP to temat tabu w Polsce, można go tylko wychwalać pod niebiosa, ale postaram się takie informacje uzyskać.

http://lukaszfoltyn.salon24.pl/

p.s. daje facet do pieca http://lukaszfoltyn.salon24.pl/378827,jak-zostac-bohaterem-na-wzor-owsiaka

Cytat:
Jak zostać bohaterem na wzór Owsiaka

Organizacje charytatywne, zwłaszcza te które mają swoich medialnych liderów, są na Zachodzie już dawno uznane za akcje stricte medialne, promujące swoich założycieli. Ale nie u nas w Polsce- gdzie ich twórcy są uważanych za narodowych bohaterów... W naszym kraju można łatwo zostać takim bohaterem, idąc śladami Owsiaka.

Twierdzi się, że Owsiak ratuje życie, kupując sprzęt do szpitali. Nieważne, że ten sprzęt szpitale mogłbyby zakupić same, gdyby nie było WOŚP, bo przecież kwota którą dysponuje fundacja to tylko tysięczna część kwoty, którą dysponuje NFZ z naszych składek. Ważne, że skoro szpital ma sprzęt od Owsiaka- to znaczy, że to dzięki niemu i tylko dzięki niemu może leczyć dzieci i ratować ich życie.

Na tej samej zasadzie można więc np. zakupić kilka apteczek dla pogotowia ratunkowego.Wzorem WOŚP każdą z nich należy wcześniej oznakować swoim nazwiskiem jako darczyńcy, niech ludzie wiedzą kto ratuje im życie. Od tej pory możemy, podobnie jak Owsiak, uważać się za ludzi którzy uratowali wiele istnień ludzkich...

Potem można nawet się rozwinąć, założyć fundację, ogłaszać zbiórki pieniędzy- kto nie da datku, ten odmówi ratowania życia... Warto więc postarać się o nalepki dla darczyńców- żeby łatwo było odłowić tych, którzy jeszcze nie dali, którzy są bezduszni, bo odmawiają ratowania życia...

Doprawdy, w tym kraju łatwo zostać bohaterem....

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

av.To się nazywuje-wielka orkiestra ż.....kiej przemocy.

polecam fredroman.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda fundacja to bydło, więc tak samo należy traktować i WOŚP oraz Owsiaka. Jednak każdy kto w pierwszym zdaniu nie stwierdzi, że każda fundacja to bydło, które sankcjonuje biedę jest całkowicie nietransparentny w przekazie na temat Owsiaka, a jedynie pierdzi poprzez takowe słowa swoje własne fiołki wynikające z położenia własnego światopoglądu. A bydłem konkretnym jest przedstawianie tutaj blogów prawicowych pajaców, którzy kręcą na tym swoje ideologiczne lody. Poszukiwacze takiej prawdy są w takiej sytuacji tak samo naiwni, jak poszukiwacze jakiejś Zaginionej Arki. Czas wrócić do oglądania kreskówek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:32, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leski napisał:
- lądowanie na księżycu
- ufo
- smugi chemiczne
- nwo
- WOŚP - najnowszy spisek



Hahahahahahah. Dzięki Leski. Tak czytam te wypierdziny zgorzkniałych zawistnych tetryków, a ty jakbyś im na czole pieczątkę pierdolnął.
Tak swoją drogą słucham od kilku dni wszystkich tych WOŚPsceptyków i odsiewając katolickich fundamentalistów nie tolerujących niczego innego niż mistrza defraudacji – Caritasu. Tetryków, którzy uważają że Owsiak powinien chodzić z łachach z lumpeksu ( jego żółta koszula jest zresztą z secondhandu) jeździć wyłącznie PKP i PKS-em a forsy nie zbierać wcale bo wszelka pomoc należy się od państwa. I wreszcie śpiących z repliką kałacha pod poduszką, którzy na widok ludzi masowo podziwiających jednego człowieka widzą w nim Goebbelsa. A więc odsiewając tych wszystkich kretynów zostają... sami kretyni. Owsiak to kwintesencja Zła, Albercik, nie mazgaj się!


Widać po moim awatarze co sądzę o polskiej służbie zdrowia. Ale czy to naprawdę ważne, co służba zdrowia myśli o WOŚP?
No ale to takie radiomaryjne myślenie. Im więcej ataków tym trwalsze barykady. W mózgach. Bo lepiej być sceptykiem, bo bycie sceptykiem mnie odróżnia i czyni wyjątkowym rebeliantem w zakłamanej albo zmanipulowanej masie. Prawdziwe bohaterstwo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:52, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie atakuj sceptycyzmu myląc go z fanatyzmem Wink bez niego nie ma krytycznego racjonalizmu, czyli jedynej metody na ogarnianie tej rzeczywistości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:06, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Nie atakuj sceptycyzmu myląc go z fanatyzmem Wink bez niego nie ma krytycznego racjonalizmu, czyli jedynej metody na ogarnianie tej rzeczywistości

Racja. Mój błąd. Chociaż właśnie fanatyzm miałem na myśli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:26, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Millais napisał:
...............

Widać po moim awatarze co sądzę o polskiej służbie zdrowia. Ale czy to naprawdę ważne, co służba zdrowia myśli o WOŚP?
No ale to takie radiomaryjne myślenie. Im więcej ataków tym trwalsze barykady. W mózgach. Bo lepiej być sceptykiem, bo bycie sceptykiem mnie odróżnia i czyni wyjątkowym rebeliantem w zakłamanej albo zmanipulowanej masie. Prawdziwe bohaterstwo!
czyni Cię - wybacz - wyjątkowym idiotą skoro wiesz ,że NFZ jest trupem ( na marginesie : swastyka to symbol życia więc znów niekonsekwencja ) a z drugiej strony godzisz się na robienie transfuzji ( WOŚP) krwi trupowi i reanimacji tegoż trupa .
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Millais napisał:
...............

Widać po moim awatarze co sądzę o polskiej służbie zdrowia. Ale czy to naprawdę ważne, co służba zdrowia myśli o WOŚP?
No ale to takie radiomaryjne myślenie. Im więcej ataków tym trwalsze barykady. W mózgach. Bo lepiej być sceptykiem, bo bycie sceptykiem mnie odróżnia i czyni wyjątkowym rebeliantem w zakłamanej albo zmanipulowanej masie. Prawdziwe bohaterstwo!
czyni Cię - wybacz - wyjątkowym idiotą skoro wiesz ,że NFZ jest trupem ( na marginesie : swastyka to symbol życia więc znów niekonsekwencja ) a z drugiej strony godzisz się na robienie transfuzji ( WOŚP) krwi trupowi i reanimacji tegoż trupa .


Prosty awatar a nic nie zrozumiałeś. W oryginale NFZ ma w logo serce - symbol życia. Dla większości ludzi, zwłaszcza Polaków swastyka wcale nie kojarzy się z jej pierwotnym znaczeniem, a raczej z konsekwentną eksterminacją. NFZ wcale nie jest trupem. Radzi sobie świetnie... w tej eksterminacji. I kto tu jest idiotą? Trupy to setki a nawet tysiące ludzi rocznie umierających z powodu kondycji naszej służby zdrowia. Może masz rację. Może nie powinno się ratować tych istnień orkiestrami bo przecież to zadanie rządu. Mamy przecież DEMOKRACJĘ! Możemy wybrać władzę która sobie z tym poradzi.

ręce opadają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:58, 11 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
obrońcy Owsiaka jak widzę maja jeden argument i szermują nim na wielu forach :" [i]

nie jestem obrońcą Owsiaka - staram się na każdy temat tutaj poruszany patrzeć na chłodno i z dystansem
zamieściłem tylko odpowiedź na czyjeś pytanie o rozliczenie WOŚP
przy okazji czarni też mają swój anty-PR dla Owsiaka

osobiście jestem zdania, że WOŚP jest taką zbiorową imprezą (jak np. Sylwester czy Andrzejki) - tylko zorganizowaną by w tym mało atrakcyjnym czasie, jakim jest zima (i już po Świętach i Sylwestrze) dać Polakom trochę rozrywki najróżniejszego gatunku (czy to spacer czy koncert czy zobaczenie fajerwerków) a przy okazji poczuć się filantropem, bo przecież "zbiera się pieniążki na szczytny cel"... w głębi każdy chce wierzyć, że ta jego mała cegiełka kogoś uratowała, poczuć się lepszym
i w tej roli się naprawdę spełnia


ja naprawdę nie wnikam zbytnio w te wszystkie pokrętne interesy czy inne takie - mogę jednie powiedzieć, że mój syn miał badany słuch na sprzęcie z logiem WOŚP
siostrzeniec mojej żony, który jest znacznie starszy, nie miał badanego słuchu i od paru lat nosi aparat - po wielu latach, gdy nie reagował na polecenia, był przymulony i ogólnie dziwny, okazało się, że ma właśnie problemy ze słuchem... gdyby to wykryto wcześniej, to można by jeszcze ten słuch uratować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 11 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leski napisał:
- lądowanie na księżycu
- ufo
- smugi chemiczne
- nwo
- WOŚP - najnowszy spisek


Akurat tu się z toba Leski muszę zgodzić Laughing

Chopaki walczą z nwo, są patriotami, a tu mamy do czynienia z:

-jednocząca Polaków
-legalną
-TRANSPARENTNĄ
-przynoszacą REALNE i OGÓLNIE DOSTĘPNE korzyści
-pokazującą nieudolność Zus i NFZ
akcją

Więc o co chodzi?


Porównanie do kk jest ABSOUTNIE na miejscu, bo kościół deklaruje sie być obrońcą, instytucją pomocną, a tym czasem krytykuje tego typu akcję, chocby ze względu na przystanek Woodstck

Działania kościoła
-dzielą Polaków
-często sa nielegelne (jak ukrywanie pedofiii i udowodnione matactwa z nieruchomościami)
-są kompletnie nietransparentne
-przynosza korzyści jedynie kościołowi
-współpracują z aparatem, jaki by nie był
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 11 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyzak napisał:
[...........

ja naprawdę nie wnikam zbytnio w te wszystkie pokrętne interesy czy inne takie - mogę jednie powiedzieć, że mój syn miał badany słuch na sprzęcie z logiem WOŚP
.............
i to jest kuyrwa argument nie do podważenie . Owsiak oblepił sprzęt w szpitalu serduszkami i teraz nie ma innego wyjścia niz byc badanym na "sprzęcie Owsiaka " - no ja pierdol e ( swoją drogą genialny chwyt reklamowy ) . Koszt sprzetu to max kilka procent kosztów funkcjonowania szpitali . Dlaczego Jurek O. nie dołozy sie do pensji pielęgniarek albo lekarzy ? Dlaczego nie pokryje kosztów prądu czy paliwa ? Odpowiedź jest prosta - NIKT BY O TYM NIE WIEDZIAŁ , nie byłoby się czym brandzlować .

dzis jest kurwa słowo-knebel w dyskusji i argument blokujący KAŻDĄ sensowna rozmowę na ten temat :" moje dziecko było uratowane dzięki sprzętowi Owsiaka " . Tu sie rozmowa kończy , ludzie widzą nalepkę , która jest nadużyciem . Wielkim naduzyciem - przysłowiowym spijaniem śmietany z mleka .


Net mi szaleje -już wklejałem tu link do artykułu gdzie mowa o powiatowych szpitalach i ich kłopotach . Pod tym artykułem wp-is człowieka dokumentującego przekręty z inkubatorami ( sam znam taki przypadek-opis z pierwszej ręki ) gdzie dostawiono 4 ufundowane przez WOŚP do dwóch juz istniejących i za jakiś czas .......... chwalono się sześcioma . .


The Mike napisał:
[........................
-przynoszacą REALNE i OGÓLNIE DOSTĘPNE korzyści
-pokazującą nieudolność Zus i NFZ
akcją

..................ł
WSPIERAJĄCĄ TĘ NIEUDOLNOŚĆ, WSPIERAJĄCĄ !!!!!! zaczynam mieć podejrzenie ,że Owsiakowi to pasuje . Nie ma żadnej odpowiedzialności - niepowodzenie swoich działań zawsze przerzuci na szpitale . W Kostrzyniu komornik oplombował inkubatory i czeka to również inne szpitale powiatowe . Kasa zmarnowana !!. Owsiak jest albo głupi albom cwany .
Gdyby nie reanimował trupa ( NFZ ) to ten MUSIAŁBY coś zrobić . A dziś WOŚP jest takim samym działaniem jakie robiła matka mojego zmarłego niedawno kolegi - kupowała mu piwko na kaca ... no to chłopak sobie pił , na bani był ostatnie 3 lata non stop.

Moja matka była w zeszłym roku operowana . Normalnie z funduszu , wszystko według systemowych prawideł . Operowana była w prywatnej klinice ( czy jakiejś spółdzielni ) jaka wyrosła sobie w drugim końcu miasta . Nie wiem do końca jak to działa ale działa . Normalnie na zasadach szpitala . lekarze podobno zarabiają duża kasę , chirurg (kilku jest ) wykonuje operacje w systemie 2 zmianowym, opieka wzorowa , pielegniarki dbaja o pacjentów jak o własnych rodziców .
cały budynek jest jakimś niedużym pietrowym pawilonem gdzie kiedyś były biura jakiejś firmy handlowej. aparature maja ponoć full wypas .

Dlaczego pan Owsiak dotuje i reanimuje trupa zamiast założyć własną sieć podobnych spółdzielni ??
Gdyby tak zrobił nikt nie mógłby mu nic zarzucić a ja byłbym w pierwszym szeregu ludzi sławiących go jako bohatera narodowego .
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 11 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
i to jest kuyrwa argument nie do podważenie

ale potrafisz tak bez emocji i zbędnych przekleństw? - bo ja tak
szanuję wszystkie wypowiedzi, ale lubię w nich widzieć argumenty i logikę

napisałem tylko, że mój syn był badany aparatem z serduszkiem WOŚP - nie napisałem, że był badany sprzętem zakupionym z pieniędzy fundacji czy z prywatnej kieszeni Owsiaka
jeśli wiesz coś nt przekrętów, to zwyczajnie zawiadom prokuraturę lub policję skarbową
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wielka Orkiestra Iluzorycznej Pomocy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile