W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wielka Orkiestra Iluzorycznej Pomocy   
Podobne tematy
Kim jest Owsiak14
Dlaczego nie wspieram Wielkiej Orkiestry 113
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
35 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 43255
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 20 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec Króla napisał:

Cytat:
żyje w jakimś wyimaginowanym, samozwańczym państwie, które wprawdzie nie istnieje fizycznie,
Confused
...posiada bogobojnego Króla, Radę Stanu, własne konstytucje i prawa (zgodne z cywilizacją Christianitas), działają sejmiki ziemskie, relacyjne, regularnie zbiera się Sejm Walny.

Natomiast twoje "państwo polskie", obywatelu pariasie ? ... haha — animowane przez polskojęzyczną wspólnotę rozbójniczą istnieje tylko teoretycznie! Laughing


Czy ktoś te wasze królestwo uznaje?

Czy utrzymujecie relacje dyplomatyczne z jakimś innym państwem?

Czy posiadacie własne służby mundurowe w tym królestwie? Dla przykładu, załóżmy @chemicloo że bym cie w najbliższym czasie spotkał, pobił, rozbił ci ten głupi łeb i złamał rękę i nogę w kilku miejscach. Wezwiesz wtedy do schwytania mnie za mój kryminalny czyn królewsko-leszkową policję, czy polską policję? Jeśli wybrałeś opcję drugą, to znaczy że to twoje królestwo istnieje tylko teoretycznie, a ta Bolszewia (jak to nazywasz) jest jednak faktycznie istniejącym państwem. Jakkolwiek sam nie lubię III RP, to mimo wszystko cięzko mi zaprzeczyć że to państwo istnieje na prawdę, w przeciwieństwie do twojego leszkowego królestwa Wink

Czy posiadacie sądownictwo i służby penitencjarne? Analogicznie do powyżej, czy jeśli cie pobiję to trafię przed królewsko-leszkowy sąd czy przed polski sąd? Czy trafię do królewsko-leszkowego więzienia i czy ktoś uzna legalność przetrzymywania mnie w takim miejscu? Czy może trafię do polskiego więzienia?

Czy jesteście w stanie powoływać legalną armię, i wypowiadać wojny oraz negocjować zgodnie z prawem międzynarodowym umowy pokojowe?

Czy emitujecie własną walutę która jest gdziekolwiek legalnym środkiem płatniczym, który mogę użyć do płacenia podatków lub prowadzenia rozrachunków międzynarodowych?

Jeśli na te wszystkie pytania odpowiedziałeś negatywnie @chemicloo, to znaczy że twoje państwo jest czysto teoretyczne, wyimaginowane. Pozdro i nie zapomnij wziąć leków panie operatorze Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 21 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeeebaniutki.. Szczyci się że stoi za nim cały zamordystyczny aparat terroru i opresji.

\Cały Chazyren.
\Prostakiem zawsze był, prostakiem jest; i prostakiem już pozostanie.|



Ja, w przeciwieństwie do ciebie konfidencie, sam załatwiam swoje porachunki i niczego od psiarskich nie potrzebuję. Zlewam ciepłym moczem twoje bolszewickie "SĄDY" i twoje bolszewickie "służby mundrowe". Une pewnie takie same mundre jak ty Surprised . Obczaj w końcu tę prostą prawdę, że ta twoja ukochana bolszewia jest na wylocie, wszystkie jej struktury obłożone są królewską infamią, sypią się na naszych oczach, a nadchodzą teraz czasy Królestwa Laughing , to proces nieuchronny; wielu uwierają dostrzegalne zwiastuny nadchodzących wydarzeń, a co niektórzy jak widać powyżej popuszczają kakao.

Cytat:
Czy emitujecie własną walutę która jest gdziekolwiek legalnym środkiem płatniczym, który mogę użyć do płacenia podatków lub prowadzenia rozrachunków międzynarodowych?
Heh, Laughing Loool przez duże "L", ty prowadzisz "rozrachunki międzynarodowe" kretynie...
Co to za kliniczny przypadek ćwoka, to się normalnie w pale nie mieści.. A paczcie go jaki wyrywny do płacenia haraczu Laughing
Zrozum to parobasie, że w królestwie praktycznie nie ma haraczu.. Surprised . Są dobrowolne daniny.. i wbij to sobie do swojego malutkiego pieskiego rozumku!
własną walutę.. Nie rozśmieszaj mnie! - dzisiaj może sobie wypuścić nawet dziecko. Tylko po co mnożyć byty ponad miarę? Mało to złota i bitcoinów w obiegu? Laughing

No nic na to nie poradzisz kolaborancie, że coraz więcej Polachów idzie po olej do głowy i zaczyna wspierać Króla... - a wam? —pozostają czołgi na ulicach... Rolling Eyes i zasieki przed bolszewickim "sejmem".
No zobaczymy kto kogo...
Hitler też czuł się mocny.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 21 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec Króla napisał:
wszystkie jej struktury obłożone są królewską infamią.


Jak to przeczytałem to przez dobre 2 min turlałem sie po dywanie ze śmechu Laughing Laughing Laughing

Chemik, jakiś ty głupi i oderwany od rzeczywistości, to by cie nawet debilometrem nie zmierzył bo byś skalę przekroczył i całe urządzenie by pierdykło z przeciążenia.

Obłożone królewską infamią powiadasz? To straszne. Ciekawe czy Duda gdyby o tym usłyszał, że jego urząd jest objęty infamia króla Leszka, to po tej szokującej informacji podrapał by się po uchu czy po dupie? Jak myślicie?
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 23:22, 21 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posluchajcie tego.
https://gloria.tv/reply/4fHsWQuJrbTU1Y8117PBDEa7S
trzeba kliknac, otworzy sie audio
_________________
https://www.biblest.com.pl/dziennik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.060 mBTC

PostWysłany: 00:10, 22 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azizami napisał:
Media informują, że Jerzy Owsiak wrócił do bycia prezesem Fundacji WOŚP, wygłosił emocjonalne oświadczenie, którego nie wysłuchałem, bo mam ciekawsze rzeczy do roboty


Wld napisał:
@Azizami
Dokladnie to przewidzial S. Michalkiewicz.


Po prostu Owsiak zrobił wstępnie w gacie, bo nie wiedział, w którą stronę potoczy się sytuacja, a także jakie będą oceny owej sytuacji z punktu widzenia opinii publicznej. Nie dość, że przygotowanie całego wydarzenia w Gdańsku było na niższym poziomie bezpieczeństwa, niż studenckie imprezy, które realizowaliśmy jako banda "szczeniaków" w samorządzie studenckim - co nie może dziwić, bo za organizację odpowiedzialna była jakaś banda "gimbazy hipsterskiej"z Gdańska - to na dodatek Owsiak, gdy dostał informację, że w Gdańsku wydarzyło się to, co się wydarzyło to postanowił "odwalić" numer w stylu orkiestry z Titanica. "Odwalenie" czegoś takiego nawet pomijając to, że osobiście znał Adamowicza to jest etyczne dno, a jednocześnie jednoznacznie wskazuje, co jest priorytetem, a co nie jest = kasa musi "sztymować". Nie wspomnę nawet jego "hipsterskich" dyrdymałów, gdy już wyszło na jaw jak poważne jest to, co stało się w Gdańsku, gdzie uskuteczniał jakieś dyrdymały, że - parafrazuję - "nie było nigdy dwóch Niemiec i nie ma dwóch Korei", jakby zdrowo przyćpał.
Zatem wszystko mogło potoczyć się w kierunku grillowania Owsiaka, więc gość postanowił położyć uszy po sobie, schować się w mysiej norze i przeczekać. Jednak "grillowanie" się nie rozpoczęło, banda hipsterów i panienek latte nakręcona przez "tęczowe" towarzystwo medialne i celebryckie nakręciło odpowiednią narrację i Owsiak wyskoczył jak Filip z Konopi, a dodatkowo z przytupem chrzaniąc jakieś dyrdymały o - modne słowa - "mowie nienawiści".
Z mojej perspektywy jest to tym bardziej zabawne, że byłem uczestnikiem 7 Przystanków Woodstkoc {"spierdalaj skurwielu okradłeś mnie" śpiewane przez 250-200 tysięcy gardeł to było coś Very Happy - ale dziś to dla latte panienek, hipsterów z TVN czy samego Owsiaka niewątpliwie "mowa nienawiści" i nawoływanie do "morderstw" politycznych, tym bardziej, że Glaca jednoznacznie kierował na koncercie swój przekaz) i to jeszcze w czasach Żarów. Zatem doskonale pamiętam i mam na to świadków, gdy Owsiak nawalony jak "dziki Messerschmitt" potrafił wparować na scenę późnym wieczorem i zaprezentować swoje opinie z użyciem takiego "szamba językowego", że Janusze pijący tanie wino byliby pod wrażeniem {była nawet afera jak inni "odpowiedzialni" raz nawet Owsiaka nie wpuścili na scenę, co zresztą też skończyło się "szambem językowym" w późniejszym terminie". Oczywiście ja mam w poważaniu, że ktoś ma kontrowersyjne opinie czy używa kontrowersyjnego języka, ale jakim trzeba być hipokrytą, by nie użyć gorszych słów, aby będąc mistrzem kontrowersji i żyjąc z bycia kontrowersyjnym robić z siebie "świętego" i pouczać w kontekście czegoś takiego jak "mowa nienawiści" czy "hejt" {pomijam to, że w ogóle nie uznaję, iż coś takiego w ogóle istnieje, ale przyjmując szeroko pojęte, niezdefiniowane nigdzie konotacje owych słów}. Jednak pelikany łykają leninowską "mądrość etapu" Owsiaka po raz nie wiadomo który. Równie dobrze ja czy - że użyję dla przykładu - Bimi moglibyśmy rozpocząć lekcje z prezentowania opinii bez wulgaryzmów Laughing Natomiast Owsiak dalej bawi się w "cwaniaka", który robi sobie głupie żarty, ale trafiając na "mistrza ciętej riposty" płacze jak bóbr, że ów robi mu "krzywdę słowną", prześladuje go i w ogóle jest "aspołeczny". Nie sądzę, by w świecie "pozytywnych idiotów" to się kiedykolwiek zmieniło. Tacy są w stanie spalić panienkę, jak czarownicę, bo jakaś tępa dzida nakręciła ich emocjonalnie, a co znów wynika z całkowitego niefunkcjonowania u nich tego elementu mózgu, który odpowiada za kojarzenie faktów i logiczne myślenie.

Przechodząc do kwestii bezpieczeństwa, z którą Owsiak ma na bakier nie od dziś, ale od niepamiętnych czasów, a co uchodzi mu płazem, bo jest bohaterem określonych mediów i środowisk ogólnie mówiąc "unifolnościowych". Oczywiście jako wyznający zasadę, jeśli chcesz być bezpieczny zabezpiecz się sam, zawsze miałem w poważaniu to jak zabezpieczony jest Woodstock. Problem polega na tym, że Owsiak nie miał, gdy "nawijał makaron na uszy" o "najbezpieczniejszym festiwalu" w Polsce a nawet Europie. Z użyciem argumentów na ziemię próbowali go sprowadzić poważni profesjonaliści, czyli managerowie Prodigy. Co się stało? Akolici Owsiaka rzucili się na Prodigy jak hieny na padlinę. Począwszy od jego "wyznawców" a kończąc na "mendach". Gówno zostało przykryte papierkiem, a Owsiak dalej mógł sobie głosić dyrdymały o "najbezpieczniejszym festiwalu" wszechświata. Natomiast w kontekście ochrony VIP to z autopsji mogę opisać jak ona wyglądała w namiocie "pogaduszek". Jeszcze gdy nie pojawiały się tam przede wszystkim "celebryty" to można tam było pogadać z ciekawymi osobami - szczególnie w Żarach - począwszy od filozofów, a kończąc na buddystach. Pamiętam jak w całkowicie nie pilnowanym przez nikogo namiot prawie wdałem się w bójkę z trzema podpitymi małolatami, którym nie spodobały się moje ateistyczne kontr-argumenty. Gdyby nie parę panienek i odpowiednia postawa tzw. VIP ze sceny to krew by się lała, bo ja też miałem kumpli. Potem w Kostrzyniu w tak samo niezabezpieczonym namiocie - czyli przy większej liczbie ludzi z paroma "filigranowymi" panienkami z "pokojowego" to już pojawiały się Bolki czy Balcerki. Każdy mający "dwie klepki" tylko odliczał kiedy coś się stanie, aż wreszcie Miecugow dostał w gębę. Jakieś wnioski? A gdzie tam. Gówno zostało przykryte papierkiem i karawana pojechała dalej. Fakt faktem, że już Miecugow mógł dostać kosą, a nie w gębę i nikogo "obytego" by to nie zdziwiło.

W tym względzie podziwiam "pozytywnych idiotów", którzy są albo tak bezdennie głupi, albo są takimi "dziwkami" zideologizowanymi, a co sprawia, że chrzanią trzy po trzy w swoich "hipsterskich" środowiskach o "ideałach" transparentności, uczciwości, odpowiedzialności, a gdy przychodzi, co do czego to zachowują się wobec swoich "idoli" jak chłopi pańszczyźniani wobec Pana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 07:28, 22 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owsiak rewelacyjnie gra na emocjach . Wydaje się być taki naturalnie wyluzowany aż za bardzo i tak emocjonalny . Ale powiem wam świetnie to rozegrali . Owsiak podaje się do dymisji , jakiś poseł z sezonowej partii Kukiz 15 od razu zgłasza jego nominację do pokojowej nagrody Nobla i co , teraz to słabo go skarżyć , czy ten cały WOŚP za źle przygotowaną imprezę pod kątem ochrony , bóg wie co by jeszcze wyszło w śledztwie . Następnie błagalne peany : Jurek wróć potrzebujemy cię . I Jurek wraca , powrót prezesa Laughing . Normalnie film o tym nakręcić można Wink . Ja to przez chwilę się bałem że Jurek może będzie chciał do polityki .
Ale najważniejsze są tu emocje , bo żelazo trza kuć puki gorące . Niesamowite emocje w krótkim czasie , a społeczeństwo urobione jak dziecko pod wpływem zbyt dużej ilości cukru .

No i trzeba było znaleźć kozła ofiarnego by rzucić go owcom na pożarcie . Padło na firmę ochroniarską z dupy wyciągniętą . Co ciekawe pierwszy raz ochraniali imprezę WOŚP , więc może być tu coś ciekawego do zbadania Wink .

A prawda jest bolesna dla owiec . Za śmierć Adamowicza odpowiedzialni są organizatorzy imprezy WOŚP . Nie zabezpieczyli jej odpowiednio , a co najgorsze ktoś o tym doskonale wiedział i to wykorzystał .
WOŚP , powiedzmy szczerze chciała "przyoszczędzić" na ochronie ( można też to odczytać ; chciała zarobić , bo kiedy oszczędzasz to możesz przecież zarobić ) .

Ale "mową nienawiści" trza umieć manipulować . Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie . Dlatego Radek S. mógł sobie rzucić tekst o "dorżnięciu watahy" , tylko głupi polak ( nożownik ) nie ogarną którą watahę miał na myśli Wink .

I jeszcze te pośmiertne napełniani puszki Adamowicza , ciach i trzy bańki zebrane na emocjach , oczywiście że na szczytny cel . Biedne dzieci w Syrii .

A jeszcze jak Owsiak dostanie pokojowego nobla , to dopiero narkotyczna euforia zaleje Polaków Laughing . Jebać pokojowego Nobla skoro zbrodniarze wojenni go dostają ( patrz Obama ) , to można sobie nim dupę podetrzeć i jeszcze opryszczka ci na chuju wyskoczy Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:47, 23 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owsik gra jak mu oficer każe. Jest zalegendowany jako dobroczyńca i ma z tych pozycji atakować wybrane osoby. Każdy, kto jego atakuje, ten zaraz jest wrogiem tłuszczy. Drugim celem, jest zaorywanie młodzieży na tych śmiesznych spędach. Miałem w ręku ulotkę z 2018 r. Od polityki po gender i sekty. Najgorsze, że ludzie tam ciągną swoje dzieciaki.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 23 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wirtualna puszka -WOŚP- Adamowicza Wink .
Zebrali ileś tam baniek z tego co ktoś obserwował ( bo facebooka nie mam Wink ) wczoraj między 13 a 14 zebrali 2 bańki . Wchodzisz chcesz zrobić przelew , a tam proponowane kwoty od 89 złotych Laughing , no dobra , ale chcemy przelać 10 złotych i się okazuje że nie można , najniższa kwota którą można przelać do wirtualnej puszki Adamowicza to 19 złotych Shocked .

Oczywiście że na szczytny cel , w końcu w naszym kraju służba zdrowia jest jak w trzecim świecie Wink . A składki na służbę zdrowia i tak są duże , więc jak jeszcze wyciągnąć kasę za pomocą fundacji . Ba , ogólnie to sobie można wpłacać na fundacje cały rok , ale ludzie są tacy że trzeba im na bieżąco mówić i pokazywać . A na zaszlachtowanym publicznie człowieku , na tych emocjach , to dopiero można z ludzi pociągnąć . Tak się wykorzystuje naiwną dobroć mas .


Sumując jeden zaszlachtowany polityk miesięcznie , to kilkanaście specjalistycznych wózków dla chorych dzieci ( za które państwo nie chce zapłacić ), albo kilka operacji za które NFZ nie chce zapłacić itp. Hmmm nie chcę wyciągać pochopnych wniosków , ale skoro tyle dobrego można zrobić dla innych kiedy , no wiecie Wink , to może ... Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niesforny




Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 23 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma ktoś może jakiś wiarygodny dowód potwierdzajacy uśmiercenie adamowicza na scenie wośp ?

bo ten najbliższy z którego można by może było coś wyciagnać sie urywa i nadal kolejnej części z tego ujęcia nie słychać



co to jest ? stop klatka i teraz przeskok na urne 3 dni puzniej ? to chyba nie jest dzieło Kubrika Wink Smile

ma ktoś coś wiarygodnego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 25 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie zaorał Zybertowicz Stokrotkę, polecam - majstersztyk:
https://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/an.....03636.html

o Owsiaku to ładnie powiedział Michałkiewicz - kiedyś był samozwańczym prezesem a teraz jest wybrańcem, wyniesionym na piedestał przez rządne tego tłumy Wink

a propos samego zdarzenia, jest taki fajny mem, niestety nie mogę teraz znaleźć, ale coś w stylu:
co zabiło Adamowicza?:
- spina z PIS
- nielegalny handel uranem
- hejt w internecie
- ........

co na pewno nie zabiło?:
- psychopata wypuszczony do społeczeństwa po odbyciu kary
- chujowa organizacja imprezy zaklepana przez niego samego
- jeszcze chujowsza ochrona
- ...........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 13 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rok minął od śmierci Adamowicza , a śledztwo w sprawie jego śmierci "utknęło" , a w kraju z dykty i kartonu robi się to tak :

Cytat:
Jak podaje TVN24, po roku od zabójstwa prezydenta Gdańska śledztwo utknęło na mieliźnie. Opinie psychiatrów nie dają bowiem jasnej odpowiedzi, czy morderca Stefan W. jest poczytalny i może ponieść odpowiedzialność karną, czy tylko powinien być leczony.
https://pl.sputniknews.com/polska/202001.....a-sputnik/
To ja mam pomysł jak tę sprawę załatwić w jeden dzień . I będzie to po ludzku załatwione . Weźmiemy linę taką porządną co kawał mięsa powiesić można , wybierzemy dobre drzewo , co by gałąź wytrzymała i poprowadzimy go przy akompaniamencie orkiestry Smile . Daje wam słowo , że za czym byśmy doszli do drzewa wiedzielibyśmy kto tak naprawdę zlecił zabójstwo Adamowicza . Osobiście wyciął bym mu krwawego orła Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wielka Orkiestra Iluzorycznej Pomocy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile