W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wielka Orkiestra Iluzorycznej Pomocy   
Podobne tematy
Kim jest Owsiak14
Dlaczego nie wspieram Wielkiej Orkiestry 113
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
35 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 43304
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2988
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:04, 24 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patologia tkwi w systemie, bo takie cyrki umożliwia.

Ludzie kształtują system, nie odwrotnie. Tymczasem wmawia się wszystkim, że jest odwrotnie.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 18 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Patryk Jaki składa propozycję Jerzemu Owsiakowi 18.01.2018

Patryk Jaki na swoim profilu na Facebooku zwrócił się z propozycją do Jerzego Owsiaka. "Proszę mnie i grupę obywateli wpuścić do rozliczeń faktur z wszystkich pańskich spółek, zbiórek etc... Proponuje - jeśli się okaże, że jest wszystko ok, tak jak Pan mówi - przeproszę Pana publicznie za pytanie o rozliczenie i z Panem będę zbierał do puszek za rok. Zgoda?" - napisał wiceminister sprawiedliwości.

W środowy wieczór Patryk Jaki opublikował na swoim Facebooku dwa wpisy dotyczące Jerzego Owsiaka i WOŚP. Wiceminister w pierwszym z nich pisze, że przez lata wspierał WOŚP, jednak przestał to robić, gdy dowiedział się, że Jerzy Owsiak nie rozlicza się z całej działalności i "nawet nie wykonuje wyroków sądów nakazujących mu pokazać wszystkie faktury".
[...]

Wcześniej na Facebooku swoje słowa do Patryka Jakiego zaadresował Jerzy Owsiak. Lider WOŚP napisał, że na półkach ma mnóstwo segregatorów z prośbami od szpitali publicznych w sprawie sprzętu. "I Pan, Panie Jaki, mi pierdoły opowiadasz, że można ten sprzęt kupić z innych źródeł?" - napisał Owsiak i zapowiedział, że wyśle je wszystkie do Patryka Jakiego.

Owsiak zapewnił Patryka Jakiego, że WOŚP "zwinie żagle", jeśli polityk rozwiąże problemy polskich szpitali. "I przysięgam na wszystkie świętości – jeśli Pan od ręki załatwi te wszystkie prośby i tym samym rozwiąże problemy polskich szpitali, ZWIJAMY ŻAGLE jeśli chodzi o pomoc w zakupie sprzętu medycznego i zajmiemy się czymś zupełnie innym, co nie będzie Pana drażniło" - czytamy w jego poście.

Kolejny wpis Patryka Jakiego

Po kilku godzinach na profilu wiceministra sprawiedliwości pojawił się kolejny wpis dotyczący Jerzego Owsiaka. Tym razem był on opatrzony zdjęciem lidera WOŚP z Hanną Gronkiewicz-Waltz i odnosił się do wpisu Jerzego Owsiaka.

"Po raz kolejny nie odpowiada Pan na prośby o rzetelne rozliczenie. Za to proponuje mi Pan wysłanie segregatorów z prośbą o pomoc. Jak Pan chce - to wyśle Panu w zamian segregatory z prośbami ludzi, którym życie zrujnowali i zniszczyli politycy, których Pan wspiera jak HGW. Politycy PO pozwolili na wyprowadzenie do różnych mafii środków kilka razy większych niż wszystkie Pana zbiórki. Politycy PO mogli to robić również dzięki Pana wsparciu - Panie Owsiak" - napisał Patryk Jaki.

"Mam dla Pan propozycje - proszę mnie i grupę obywateli wpuścić do rozliczeń faktur z wszystkich pańskich spółek, zbiórek etc.. Proponuje - jeśli się okaże, że jest wszystko ok tak jak Pan mówi - przeproszę Pan publicznie za pytanie o rozliczenie i z Panem będę zbierał do puszek za rok. Zgoda? Też przez wiele lat Pana wspierałem - więc mam prawo zapytać o rozliczenie. Proste nieagresywne pytanie" - zakończył swój wpis wiceminister sprawiedliwości.
[...]
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/patryk-j.....wi/fvlxp2k






de93ial napisał:
Patologia tkwi w systemie, bo takie cyrki umożliwia.

Ludzie kształtują system, nie odwrotnie. Tymczasem wmawia się wszystkim, że jest odwrotnie.


Ludzie są wolni (nie potrafisz zdefiniować terminu wolność).
Tą wolność zabezpiecza współwłasność akcyjna środków produkcji na Ziemi:
- współwłasność akcyjna (każdy ma jedną akcje od chwili urodzenia do śmierci, niepodzielną, niezbywalną i równą co do jednego głosu),
- akcja upoważnia do udziału w referendach dotyczących spraw własności (produkcji, inwestycji, spraw zatrudniania, podziału mocy produkcyjnych, ustalania sposobu zbierania zamówień i produkcji na zamówienie, ustalania zbiorczej hierarchii produkcji na podstawie sumy indywidualnych hierarchii zapotrzebowania).
viewpost.php?p=359685
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 13 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywiad z chuliganem odc. 57 - Piotr Wielgucki - Matka Kurka
14.01.2018
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 14 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowa tradycja - kosa do nieba.

Trzeba przyznać, że trzeba mieć jaja i niezły wkurw, żeby taki numer odstawić. Z drugiej strony, to Adamowicz raczej nie był winny jego odsiadki. Aha, już kumam niewinnie siedział, więc niewinnego odjebał. Oczami wyobraźni widzę bandytów w mundurach i togach jak zamawiają kamizelki i wertują akta swoich niewinnych ofiar.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:14, 14 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najbardziej w tym wszystkim boli ...hmmm, jak to nazwać.. Rolling Eyes no ręce opadają - durnota, frajerstwo 'rodaków'

Cytat:
W Centrum Krwiodawstwa w Gdańsku zebrało się kilkadziesiąt osób, żeby oddać krew dla prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

("Po tym co wczoraj usłyszałam byłam zdruzgotana", "jednoczymy się z p. prezydętem" itp. "p. prezydęt jest dla nas jak ...ojciec, brat" - ...normalnie prezes klubu Tęcza Laughing )
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:36, 14 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owce zjednoczył atak na Wilka Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 14 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec Króla napisał:
najbardziej w tym wszystkim boli ...hmmm, jak to nazwać.. Rolling Eyes no ręce opadają - durnota, frajerstwo 'rodaków'

Cytat:
W Centrum Krwiodawstwa w Gdańsku zebrało się kilkadziesiąt osób, żeby oddać krew dla prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

("Po tym co wczoraj usłyszałam byłam zdruzgotana", "jednoczymy się z p. prezydętem" itp. "p. prezydęt jest dla nas jak ...ojciec, brat" - ...normalnie prezes klubu Tęcza Laughing )


Ty to @chemik jednak jesteś kreatura i bydle. Adamowicz to nie moja opcja polityczna, ale że w przeciwieństwie do niektórych z*ebów mam jeszcze szczątkową moralność (trudno o zachowanie jej w pełni jak się zyje w takim środowisku i rozumie jak ten świat działa) i nie wyobrażam sobie drwin ze śmierci człowieka, zabitego nożem przez jakieś zezwierzęcone bydle.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:45, 15 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

STRASZNE - Boze wybacz MU i okaż Mu Miłosierdzie - Prezydent Gdańska, sp. Paweł Adamowicz zadeklarował podczas homomarszu, w którym brał udział, że „tutaj odnalazł cząstkę siebie”. Adamowicz czuł się podczas marszu, jak ryba w wodzie. Otworzył manifestację, której uczestnicy domagali się legalizacji homomałżeństw oraz tzw. tolerancji, które w języku homoseksualistów oznacza po prostu przyznanie im przywilejów. Przyznał, że ci, którzy krytykują homoseksualistów to „zboczeńcy”. W rozmowie z TVP z kolei zadeklarował, że właśnie na homomarszu odnalazł… cząstkę siebie....Boze zmiłuj się nad tą biedną duszą

https://www.pch24.pl/prezydent-gdanska--.....874,i.html


Katolicy pewnych rzeczy nie daruja !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.060 mBTC

PostWysłany: 11:56, 15 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren.

Nie szafuj na lewo i prawo słowem Człowiek, bo większość tego ścierwa ze świeczników III RyPy na to dumne miano nie zasługuje.

Adamovitz zniemczał Gdańsk, promował zwyrodniałe pedalstwo, agitował za ściąganiem "emigrantów", i w dupie miał Polaków!!!
Jebało typa ilu umiera w chorobie, nędzy. Ilu wyjechało za chlebem "na zmywak".

Dostał obrzezany chuj, to na co zapracował. Taka KARMA. A że akurat przestępca wysłał go do demona jahve, to nie ma znaczenia.
Poza tym ten co go zaszlachtował jak koszerną świnię napadał na banki (AJ! WAJ!) więc z mojego punktu widzenia, aż takim wielkim kryminalistą nie był. Laughing
Inne polskojęzyczne obrzezane chuje przy okazji tego szlachtowania też już zaczynają się bać. I dobrze!
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 12:10, 15 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Azyren
Z moralności wypływa sprawiedliwość i dlatego ja nie płaczę i nie zamierzam udawać żalu. Zatwardziali antypolacy, szkodnicy, antykulturowcy, są w zasadzie bezkarni, a to daje zły przykład i zachęca do bycia bydlakiem. Żeby nie było wątpliwości, takie samosądy też nie mogą ujść na sucho tj. należy się ćwiara. Nie popieram takich akcji oficjalnie.... oświadczam. Efekt trzeba rozpatrywać w szerszym kontekście, niż zabójstwo urzędnika danej partii. Ten człowiek podjął się walki z systemem nie jako takim, bo sam system jest konieczny. To walka z patologiami systemu (skazywanie bez dowodów, areszty wydobywcze, bestialstwo SW, atandy itd, wrabianie ludzi), który zamiast chronić, niszczy ludzi, a chroni swoich. Świadomie złamał prawo i jest gotów ponieść konsekwencje. Być może nawet brał pod uwagę swoją śmierć. Taki wniosek można wyciągnąć z jego słów.

Druga opcja, to mógł być świrem lub pojebem. Zasadniczo nic się wtedy nie zmienia, oprócz wymazania aktu świadomej walki z patologiami. Patologia zniszczyła patologię i ta pierwsza teraz będzie gnić w puszce. Jakie szkody poniosło społeczeństwo?
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 15 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Goniec Króla napisał:
najbardziej w tym wszystkim boli ...hmmm, jak to nazwać.. Rolling Eyes no ręce opadają - durnota, frajerstwo 'rodaków'

Cytat:
W Centrum Krwiodawstwa w Gdańsku zebrało się kilkadziesiąt osób, żeby oddać krew dla prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

("Po tym co wczoraj usłyszałam byłam zdruzgotana", "jednoczymy się z p. prezydętem" itp. "p. prezydęt jest dla nas jak ...ojciec, brat" - ...normalnie prezes klubu Tęcza Laughing )


Ty to @chemik jednak jesteś kreatura i bydle. Adamowicz to nie moja opcja polityczna, ale że w przeciwieństwie do niektórych z*ebów mam jeszcze szczątkową moralność (trudno o zachowanie jej w pełni jak się zyje w takim środowisku i rozumie jak ten świat działa) i nie wyobrażam sobie drwin ze śmierci człowieka, zabitego nożem przez jakieś zezwierzęcone bydle.
Sam jesteś głupie bezrozumne bydlę , i tyle. Zginął przedstawiciel okupanta na Polskę, a ty chyba za dużo tefauenu oglądasz, bo pierdzisz już nawet tutaj politpoprawną sraczką. No kim był cały ten tzw. adamowicz, jak nie wrogiem ojczyzny? I co, z tego względu że został dźgnięty mam nagle o tym zapomnieć?? Nie wolno mi już oświadczyć (Shocked) publicznie, że w domu sobie otwieram z tej okazji szampana, tak?!! Pewnie mam zamknąć się w czterech ścianach i broń Boże nie wychodzić na ulicę, tak, bo będę się za dużo uśmiechał??? O jakiej "moralności" ty mi tu pierdolisz, schizofreniczny paranoiku? -masz zdaje się o tym pojęcie jak, nie przymierzając utuczona na tefauenowskich lamentach, świnia o niebie. A ja jestem u siebie w domu! -Tu jest Królestwo Polskie , zapamiętaj to sobie dobrze, bezdomny wszarzu...
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 13:05, 15 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówicie o moralności wynikającej ze sprawiedliwości , okupacji takiej i owakiej , serwilizmie Wilków itd. I uważacie że mu się należała ( jak to ktoś wspomniał ) kosa do nieba . Hmmm , co jest z wami chcecie być lepsi od oprawców .

Każdy skurwysyn nawet najgorszy musi mieć sprawiedliwy proces ( załóżcie sobie organizację jak np AK, która będzie miała jakieś poparcie Ludzi , z sądem itd ) i wtedy może ponieść odpowiednią karę . Ten sprawiedliwy akt wynika z naszej moralnej postawy . Skrytobójczy mord to domena Wilków , tym bardziej w takich okolicznościach . Kryminalista ze zrytym beretem , zamiast gościa takiego jak - ty i ty i ty . Bo przecież byście chcieli , być na jego miejscu . A tak wyszło że "sprawiedliwość" reprezentują schizofrenicy Laughing .

Jako że byśmy chcieli być lepsi od Wilków , wagę przewinień trzeba odpowiednio ukarać . Skrytobójczy mord LUDZIOM prawym nie przystoi . Przykładowo taki "Kieł"(ang.) co w obcym państwie służy obcym interesom przeciwko naszym interesom . Lista przewinień i skala szkody jest na pewno dłuższa niż Budynia . Ale i tu , nie będziemy barbarzyńcami . Staropolskim Piastowskim zwyczajem Wink , po procesie i wyroku , co najwyżej wyłupimy mu oczy , obetniemy język . I nawet wtedy , wtedy kiedy znów nas zdradzi , to my okażemy mu łaskę i tylko szpikulec w uszach zatopimy Wink .

Gilotyna dla zdrajcy , na placu , publicznie , bo jesteśmy humanitarni i sprawiedliwi .

Powiem tak jak powiedział Brunner do Klossa ; Nie Hans ja nie mogę patrzyć na bitego człowieka , chyba że ja bije Wink
Nie wyręczajmy się ludźmi chorymi , jak chcecie być tak sprawiedliwy .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 15 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wiedzieć kto zginął?

- prezydent, świadek, podejrzany,
czy KOZIOŁ OFIARNY?

Kto zyskał i co, a kto stracił i co stracił?
Czy deweloperzy odetchnęli z ulgą?
Czy dla układu przestał być balastem?

Skoro tak dobrze rządzą,
to dlaczego swoje dzieci lokują w USA,
czyżby coś wiedzieli czego my nie wiemy,
a niewielu się tylko domyśla?


Co do szacunku dla tej ofiary, to na pewno nie można jej ot tak porównywać do jakiegoś zbrodniarza jak np Lenin i jemu podobni.On nie mordował ołowiem, ale

Wojciech Dąbrowski zmarł zgodnie z procedurą i wyrokiem sądu

Gdańsk: Nie żyje Wojciech Dąbrowski, który prowadził strajk głodowy przed Urzędem Miejskim
W czwartek nad ranem zmarł Wojciech Dąbrowski, który przez dwa miesiące w namiocie rozbitym naprzeciwko Urzędu Miejskiego w Gdańsku prowadził strajk głodowy przeciwko eksmisji z mieszkania komunalnego.
Wojciech Dąbrowski już w sierpniu trafił do szpitala


- To był człowiek starszy, którego Adamowicz upokorzył. Nie rozmawiano z panem Wojciech i innymi głodującymi, obrażano ich. Ten człowiek przez ten cały wysiłek i chorobę zmarł - komentuje w rozmowie z nami Karol Guzikiewicz ze stoczniowej "Solidarności". - Pan Wojciech zostawił 83-letnią żonę w bardzo ciężkim stanie. Wiem, że jego znajomi próbują ratować sytuację i znaleźć dom opieki - dodaje Guzikiewicz.

Czytaj także: Karetka zabrała głodującego pod urzędem mężczyznę
Dąbrowski przez blisko dwa miesiące prowadził strajk głodowy przeciwko eksmisji z mieszkania komunalnego. Żyjąc w namiocie domagał się spotkania z prezydentem Pawłem Adamowiczem.

Władze Gdańska rozmów z protestującym podjąć jednak nie chciały.Urzędnicy tłumaczyli bowiem, że eksmisja została przeprowadzona zgodnie z procedurą i wyrokiem sądu z powodu wielokrotnie powtarzającej się sytuacji niepłacenia czynszu, co powodowało znaczne zadłużenie. Podkreślali też, że Dąbrowskim proponowano miejsce w Centrum Treningu Umiejętności Społecznych w Nowym Porcie, gdzie trafiają eksmitowani z gminnych mieszkań, ale odmówił. W czasie trwania strajku Dąbrowskiego wspierali stoczniowcy z Karolem Guzikiewiczem na czele. Odwiedzali go też radni PiS oraz poseł tej partii Andrzej Jaworski. Sprawą zainteresował się też Rzecznik Praw Obywatelskich.

Czytaj także: Rzecznik Praw Obywatelskich zajął się sprawą głodującego
Przed urzędem stanęły kolejne dwa namioty tych, którzy z panem Wojciechem się solidaryzowali, ale szybko zniknęły. Zarząd Dróg i Zieleni naliczył Dąbrowskiemu karę za bezprawne zajęcie pasa drogowego, która do końca trwania jego protestu narosła do ponad 1,4 tys. zł. Mężczyzna nie przyjął od urzędników zawiadomienia o tym fakcie.

Gdańsk: Nie żyje Wojciech Dąbrowski, który prowadził strajk głodowy przed Urzędem Miejskim
W czwartek nad ranem zmarł Wojciech Dąbrowski, który przez dwa miesiące w namiocie rozbitym naprzeciwko Urzędu Miejskiego w Gdańsku prowadził strajk głodowy przeciwko eksmisji z mieszkania komunalnego.
Wojciech Dąbrowski już w sierpniu trafił do szpitala



- To był człowiek starszy, którego Adamowicz upokorzył. Nie rozmawiano z panem Wojciech i innymi głodującymi, obrażano ich.
Ten człowiek przez ten cały wysiłek i chorobę zmarł - komentuje w rozmowie z nami Karol Guzikiewicz ze stoczniowej "Solidarności".
- Pan Wojciech zostawił 83-letnią żonę w bardzo ciężkim stanie. Wiem, że jego znajomi próbują ratować sytuację i znaleźć dom opieki
- dodaje Guzikiewicz.

Czytaj także: Karetka zabrała głodującego pod urzędem mężczyznę
Dąbrowski przez blisko dwa miesiące prowadził strajk głodowy przeciwko eksmisji z mieszkania komunalnego. Żyjąc w namiocie domagał się spotkania z prezydentem Pawłem Adamowiczem.

Władze Gdańska rozmów z protestującym podjąć jednak nie chciały.Urzędnicy tłumaczyli bowiem, że eksmisja została przeprowadzona zgodnie z procedurą i wyrokiem sądu z powodu wielokrotnie powtarzającej się sytuacji niepłacenia czynszu, co powodowało znaczne zadłużenie. Podkreślali też, że Dąbrowskim proponowano miejsce w Centrum Treningu Umiejętności Społecznych w Nowym Porcie, gdzie trafiają eksmitowani z gminnych mieszkań, ale odmówił. W czasie trwania strajku Dąbrowskiego wspierali stoczniowcy z Karolem Guzikiewiczem na czele. Odwiedzali go też radni PiS oraz poseł tej partii Andrzej Jaworski. Sprawą zainteresował się też Rzecznik Praw Obywatelskich.

Czytaj także: Rzecznik Praw Obywatelskich zajął się sprawą głodującego
Przed urzędem stanęły kolejne dwa namioty tych, którzy z panem Wojciechem się solidaryzowali, ale szybko zniknęły. Zarząd Dróg i Zieleni naliczył Dąbrowskiemu karę za bezprawne zajęcie pasa drogowego, która do końca trwania jego protestu narosła do ponad 1,4 tys. zł. Mężczyzna nie przyjął od urzędników zawiadomienia o tym fakcie.
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 16 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez zycie trzeba isc bardzo ostroznie, "nie wiadomo kto Ci kiedy reke poda ".

W zyciu poznaje sie wielu ludzi. Czesto sa to znajomosci przelotne, ale moga byc bardzo znaczace z drugiej strony - nigdy tego nie wiemy !

Osoby publiczne powinny byc bardzo ukladne [przynajmniej na zewnatrz]. Kazde przedsiewziecie podjete przez osobe publiczna musi byc bardzo wywazone i "podyktowane" potrzeba lub zwiazane z wieksza iloscia osob zwiazanych z systemem, co trzeba podkreslac !!! Nie powinno sie brac wszystkiego tylko na siebie ! Wiekszosc pubicznych ludzi nie jest politykami !!! Trzeba pamietac, ze zywiol, to tylko ogien, woda i pieklo !

Samosady byly, sa i beda. Nigdy sto procent nie da sie ich wykluczyc i im zapobiec. Sa samosondy osobiste i samosady spoleczne - dokonywane w imieniu duzej spolecznosci. Czlowiek, ktory dokonuje samosadu jest zawsze na niego zdecydowany z wszelkimi konsekwencjami, jakie pociaga za soba samosad.

Zabojstwo Adamowicza pokazalo, jak bardzo zle byla zabezpieczona impreza publiczna. Skoro mozna bylo az zabic kogos na scenie, to co dopiero w szeregach gosci przybylych na impreze ! Pokaz - zwykly pokaz, ktory powinien powstrzymac ludzi od wszelkich publicznych imprez. Trzeba byc troche ostrozniejszym, bo nad nami widzami juz w ogole nikt nie czuwa ! Takie czasy icalkiem denne imprezy !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 18:23, 16 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zabojstwo Adamowicza pokazalo, jak bardzo zle byla zabezpieczona impreza publiczna.

Nie!

Zaszlachtowanie Adamowitza pokazało jedynie, jak polskojęzyczny okupant czuje się już pewnie w III RyPy.
Niczym Heidrich w Czechach...

Przy czym Reinhard Heydrich zdechł z jakimś tak honorem. A Adamowitz... jak świnia.
Każdemu według zasług.

Cytat:
[...] powinien powstrzymac ludzi od wszelkich publicznych imprez. Trzeba byc troche ostrozniejszym, bo nad nami widzami juz w ogole nikt nie czuwa.

Zaręczam Ci Gośka, że teraz już Ludzie będą powstrzymywani. Żaden Goj się nie prześlizgnie w pobliże przedstawiciela koszernego okupanta...
Uny będą teraz bardzo osrtożne. Bardzo bardzo. I jeszcze się zemszczą. Okrutnie...
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 16 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:

Samosady byly, sa i beda. Nigdy sto procent nie da sie ich wykluczyc i im zapobiec. Sa samosondy osobiste i samosady spoleczne - dokonywane w imieniu duzej spolecznosci. Czlowiek, ktory dokonuje samosadu jest zawsze na niego zdecydowany z wszelkimi konsekwencjami, jakie pociaga za soba samosad.

Zabojstwo Adamowicza pokazalo,


Zabójstwo Adamowicza pokazało, że nie ma nic bezkarnie i trzeba się bać!

A nle nie mamy pewności , że A zginął ,
a może tylko go wycofano i siedzi pod palmą?

Ważny świadek i podejrzany?

To nie był samosąd!
Pytanie:
Czy lepiej , że zginął A. niż jego dziecko?

Ciekawe, czy jego wspólnicy mogą odetchnąć spokojnie,
bo nie wiadomo , czy zginął świadek i Kozioł Ofiarny,
czy też dopiero teraz się zacząć bać?

Widać, że zaczęli się bać i proszą o ochronę policji, ale co to da?
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 16 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez względu czy Adamowicz był winny czy nie (szczerze mówiąc nie zagłębiałem sie a sprawe akurat jego osoby), to w cywilizowanym kraju powinien go osądzić sąd, a nie samosąd. Polska to jeszcze kraj europejski, czy już jakiś bantustan i ziemia bezprawia gdzie każdy poczuwający się do wymierzenia sprawiedliwości z nożem czy rewolwerem zabija każdego, kogo uzna z winnego takiej czy innej, prawdziwej czy domniemanej zbrodni?

Jeśli Adamowicz w istocie był winny, to NA PEWNO prędzej czy później udupiła by go prokuratura, wszak był z PO a PIS jak tylko ma choćby najmniejszy punkt zaczepienia żeby kogoś wyeliminować, to to robi.

I co teraz każdego kto się nie spodoba to hyc nożem? Sąsiadka się krzywo popatrzyła, kosa. Wójt Popizdowa Wielkiego to pewnie złodziej i do tego resortowy dzieciak, no to kosa. Profesor ze studiów który mnie oblał... tak mu z oczy źle patrzy, pewnie jakiś żyd z pochodzenia i celowo mnie Polaka-aryjczyka gnębił na studiach... kosa jak nic!

Czy wy na prawdę jesteście aż takimi prymitywami i dzikusami żeby się cieszyć z tego i pochwalać to, że ktoś wymierzył sprawiedliwość nożem na oczach tłumu?
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 07:47, 17 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne porównanie z operacją Antropoid. Dzisiaj też jest wojna. Co prawda Niemcy nie strzelają, ale trzeba się bronić. Szmalcownicy, kapusie, zdrajcy byli likwidowani legalnie z wyroku sądów podziemnych. Nawet jeśli nie, to sprawiedliwości stało się zadość. Proszą nie równać sprawiedliwości z prawem, to dwa zupełnie inne terminy i rzadko się pokrywają.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 17 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Nawet jeśli nie, to sprawiedliwości stało się zadość. Proszą nie równać sprawiedliwości z prawem, to dwa zupełnie inne terminy i rzadko się pokrywają.


Laughing , bolszewicka sprawiedliwość cię jara . I to jeszcze taka sprawiedliwość która niczego nie zmienia po za tym że kilku gości się cieszy . A nie sorry , Polacy jeszcze bardziej się podzielą , jeszcze łatwiej będzie nimi manipulować , a kiblowe niemieckie PO ( jedyna słuszna opozycja Wink ) zacznie punktować .
Ja zamiast sprawiedliwości widzę tylko zyski i straty w obozie rządzącym i tej tzw opozycji . Zwykłe chłodne kalkulacje .

Tak więc @Wld , jeszcze kilkadziesiąt tysięcy ludzi pod nóż a może coś fajnego wyniknie z tej sprawiedliwości Laughing





PS. Tak się zastanawiałem jakby w miejscu Adamowicza stał Trump ( ale tam w Stanach ) i on by tak skończył . To pewnie gdzieś tam głęboko w sercu i przez chwilę bym się ucieszył , bo turboidiota gdy tylko otwiera usta to giną ludzie , no i wiem ile Trump ma za uszami ( zapewne ty @Wld wiesz ile nagrabił sobie Adamowicz , wystarczy na kosę ? ) . A to że jest figurantem to już inna bajka mówiąca nam tylko że po jednym aktorzynie nastąpi kolejny równie zbrodniczy . ( Każdy prezydent USA po II wojnie światowej jest zbrodniarzem wojennym ) .
Z drugiej strony , ów pierwszą radość stłamsiłby smutek bo wiem i rozumiem konstrukcje tego świata , gdzie mord polityków jest zaplanowanym politycznym posunięciem z odpowiednimi celami do osiągnięcia . Tak więc jeśli nawet chuje mordują się sami to ludziom nic z tego dobrego nie wyniknie .



Tak więc uczciwie się zapytam . Jakie "korzyści" płyną z tego politycznego mordu , dla zwykłych przeciętnych obywateli ?
Bo ja korzyści nie widzę , ale za to jest okazja do jeszcze większego ograniczenia swobód obywatelom .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 17 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Analizujac na spokojnie caly informacyjny szum, odnosze wrazenie, ze to nie byl przypadek a zaplanowana robota. Stworzyli legende o Stefanie W. i w mgnieniu oka nagle pojawily sie zdjecia, opinie znajomych a nawet widzialem w jakims programie informacyjym rozmowe telefoniczna z dostawca narkotykow Stefana Very Happy no ludzie, nie robmy sobie jaj. Polacy to tak tepy narod, ze zezra kazda podana papke i w wiekszosci nawet nie dadza sobie powiedziec, ze A. idealem nie byl, ze sa ludzie ktorzy potrafia odpierdolic taki spektakl.
Moim zdaniem pewne sily za pomoca tej egzekucji chcialy pogrozic palcem reszcie umoczonych lub tez ostrzec, ze zarty sie skonczyly.

Co do mozliwych konsekwencji to tak jak wyzej napisane, jest to dobry pretekst na cale lata by dokrecac srube i odejmowac swobod czy tez zaostrzyc przepisy dotyczace zgromadzen itd. Jakies tam prawa nam jeszcze zostaly wiec koszerni maja co robic.
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 17 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wirtuozi przekrętów będą prosić o ochronę policji
i będą się chronić w więzieniu.
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 17:17, 17 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Az pozwól że przekleję ci odpowiedź z pierdolni
wytresowany marksista kulturowy napisał:
Bez względu czy Adamowicz był winny czy nie (szczerze mówiąc nie zagłębiałem sie a sprawe akurat jego osoby), to w cywilizowanym kraju powinien go osądzić sąd, a nie samosąd. Polska to jeszcze kraj europejski, czy już jakiś bantustan i ziemia bezprawia gdzie każdy poczuwający się do wymierzenia sprawiedliwości z nożem czy rewolwerem zabija każdego, kogo uzna z winnego takiej czy innej, prawdziwej czy domniemanej zbrodni?

Jeśli Adamowicz w istocie był winny, to NA PEWNO prędzej czy później udupiła by go prokuratura, wszak był z PO a PIS jak tylko ma choćby najmniejszy punkt zaczepienia żeby kogoś wyeliminować, to to robi.

I co teraz każdego kto się nie spodoba to hyc nożem? Sąsiadka się krzywo popatrzyła, kosa. Wójt Popizdowa Wielkiego to pewnie złodziej i do tego resortowy dzieciak, no to kosa. Profesor ze studiów który mnie oblał... tak mu z oczy źle patrzy, pewnie jakiś żyd z pochodzenia i celowo mnie Polaka-aryjczyka gnębił na studiach... kosa jak nic!

Czy wy na prawdę jesteście aż takimi prymitywami i dzikusami żeby się cieszyć z tego i pochwalać to, że ktoś wymierzył sprawiedliwość nożem na oczach tłumu?
odp.:
Cytat:
a ty kiedy w końcu skumasz że trwa stan okupacji?? I jesteś naprawdę aż takim oczadziałym prymitywem by sądzić, że PO i PIS to jakieś dwa zwalczajace się obozy(?); zaś adamowicz miał jakiekolwiek szanse stanąć w tym kraju przed jakimkolwiek uczciwym sądem i dostać uczciwy wyrok , tak? ?!? Shocked Rolling Eyes Czy ty się z hujem na łby zamieniłeś?


rozgraniczmy może dwie sprawy: cieszyć się z prostego faktu, że nie ma już adamowicza w polityce, a pochwalać to, że ktoś wymierzył sprawiedliwość nożem na oczach tłumu. OK? Dostrzegasz psi móżdżku te dwie różne sprawy, czy przerasta to twoje intelektualne zdolności pojmowania? Bo zdaje się, że wrzucasz zbyt wiele do jednego wora: insynuujesz jakoby ktoś tu cieszył się z tego, że wymierzono sprawiedliwość na własną rękę... Hmmm Rolling Eyes - to już historia.. Natomiast dla mnie liczy się jednak obecny stan faktyczny: adamowicz nie jest już prezydentem Gdańska. No to chyba dobrze, co nie? Smile . W ogóle - ten człowiek nie będzie już szkodził w polityce krajowej ani w gospodarce miasta Gdańsk... Być może kto inny będzie ,tego nie wiemy..(na dwoje babka wróżyła Rolling Eyes) ale adamowicz już nie.
Kiedy pisałem, że możemy, jako Polacy, śmiało sobie winszować, miałem na myśli że sprzedawczyk, kolaborant i zwyrodnialec nie będzie już więcej szkodził ... a nie że fajnie że został zasztyletowany Rolling Eyes .. A ty co sobie myślałeś piesku o małym rozumku?? Że ja, czy kto, jakiś psycho-sadysta jestem?? Shocked Ten sam efekt można byłoby osiągnąć zamykając chłopa w izolatce tongue


operator#3 napisał:
I kto mówi o pochwalaniu?? cieszyć się że dosięgła (O ILE!) go kara (bo i jakaś go -rzekomo- dosięgła) - to jedno; a pochwalać takie metody to inna sprawa... Ale dla ciebie tępy marksisto to jeden chuj co nie?? Co za tępa pała, daję słowo Shocked

więc może wypierdalaj z tym swoim moralizatorskim falsetem świniom śpiewać...
Można też odczuwać zadowolenie, że zdrajcę narodu dosięgła jakaś kara, jeszcze na tym padole; a czy adekwatna do winy (zdaje się że dużo nie cierpiał), i czy resztę długo będzie odrabiał w zaświatach, ...to już nie nam przesądzać Confused

operator#3 napisał:
Cytat:
I co teraz każdego kto się nie spodoba to hyc nożem? Sąsiadka się krzywo popatrzyła, kosa. Wójt Popizdowa Wielkiego to pewnie złodziej i do tego resortowy dzieciak, no to kosa. Profesor ze studiów który mnie oblał... tak mu z oczy źle patrzy, pewnie jakiś żyd z pochodzenia i celowo mnie Polaka-aryjczyka gnębił na studiach... kosa jak nic!
masz pierdolca, pajacu. Jak nic!



ordel napisał:
A nie sorry , Polacy jeszcze bardziej się podzielą ,
Olaboga! No, ty już się jak widać bardzo, ale to baaardzo "podzieliłeś... i to w poprzek. Ale wiecie co, obywatelu ordel? -na waszym miejscu bym tak nie biadolił, nikt wam przecież nie każe "się dzielić"... Zawsze możecie przyłączyć się do ....klubu zadowolonych Wink
...i nie przesadzałbym z tymi podziałami -cała historia opiera się na jakiś podziałach, to w zasadzie chleb powszedni, paliwo dla motoru zmian, podziały to esencja i wszystko w historii, na tle kulturowym , religinym, politycznym, emocjonalnym -tak, przede wszystkim zawsze emocjonalnym. od tego nie uciekniesz, mówię ci nie uciekniesz bo takie czy inne podziały to sedno wszelkiej polityki- ....więc dlaczego od razu nie przyłączyć się do "klubu zadowolonych"?


Cytat:
Jakie "korzyści" płyną z tego politycznego mordu , dla zwykłych przeciętnych obywateli ?
Powiedzcie mi dlaczego człowiek zawsze musi na siłę doszukiwać się natychmiastowych korzyści?? Rolling Eyes ..Easy man, daj owocom dojrzeć... Jeszcze się trumna nie zamknęłła , jeszcze opcje nie wykrystalizowały, jeszcze (podzielony), zszokowany wydarzeniami naród nie przemówił suwerennym głosem -a ty już korzyści wołasz..! Laughing .Pozwólże, niech się najpierw otrząśnie! Zrób mu, niedowiarku, trochę miejsca! -stoisz, chłopie w przejściu do klubu zadowolonych... Wchodzisz czy wychodzisz?!?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niesforny




Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 17 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz tylko czekać aż na p2info trafia Rolling Eyes ja chce być w celi z Marylka Smile


Rząd oddelegował 105 prokuratorów do ścigania Polaków za to co piszą w Internecie

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rzad-.....internecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niesforny




Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 17 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Międlar emocjonalnie jak i równie trafnie komentuje schizofremie która nastała po śmieci budynia



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 09:32, 18 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostawmy na chwilę Adamowitza. Ledwo ostygł, media grzeją i chuja warta jest poważna rozmowa o nim w tym momencie.

Weźmy wspomnianego Heydricha. Sytuacja faktyczna wyglądała następująco:
- Nie było możliwości skargi na niego, bo żaden sąd na terenie III Rzeszy i satelitów nie podjąłby sprawy przeciwko niemu.
- mógł robić cokolwiek, żadnych hamulców wobec tubylców, stał ponad prawem
- na koncie miał wiele zbrodni i niegodziwości
Jak oceniacie fakt jego odjebania pod względem prawnym, moralnym, czy był to czyn sprawiedliwy?

Moja ocena:
- Prawnie wyrok był legalny, gdyż miały miejsce działania wojenne i był obowiązek zabijania takich skurwieli. Poza tym, podziemny rząd mógł wydać taki wyrok legalnie i wykonać go mogła podziemna bezpieka/armia.
- Sprawiedliwe dostał, to co mu się należało.
- Moralność była deptana przez sam fakt istnienia tego chuja (przebywania wśród żywych), jego bezkarność i buta źle wpływały na społeczeństwo, nieukarane zbrodnie demoralizowały ludzi wokół, osłabiając ich wiarę w ład społeczny. Sam fakt istnienia człowieka, który jest ponad zasadami, osłabia te zasady znacząco, więcej ludzi przestaje je szanować. Równowagę przynosi możliwie zuchwała i efektowna rozwałka delikwenta. Ludziom wraca nadzieja, poczucie sprawiedliwości, wiara w sens zasad.

Czekam z zaciekawieniem na obronę tego skurwiela przez miłośników gadów wszelakich. No przecież zginął człowiek! Jakim prawem?! Jeśli jednak, ktoś uzna słuszność tej egzekucji, to proszę o uzasadnienie, szczególnie moralne.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wielka Orkiestra Iluzorycznej Pomocy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile