W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Słońce znika z rynku nieruchomości do wzięcia  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2617
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 30 Lis '10   Temat postu: Słońce znika z rynku nieruchomości do wzięcia Odpowiedz z cytatem

Właściwie jest to temat nadający się do "pierdolni", ale chyba warty odnotowania:
Cytat:
Słońce znika z rynku nieruchomości do wzięcia

Czterdziestodziewięcioletnia Angeles Duran z Salvaterra do Mino w hiszpańskiej Galicji poinformowała w ubiegły piątek (26 listopada), że w miejscowym biurze notarialnym dokonała wpisu, zgodnie z którym Słońce stało się jej własnością. Kobieta powiedziała dziennikarzowi internetowego wydania gazety El Mundo, że odpowiednie kroki podjęła już we wrześniu, po tym jak dowiedziała się z mediów o Amerykaninie rejestrującym się jako właściciel Księżyca i większości planet Układu Słonecznego. O Słońcu nikt jednak nie pomyślał i Duran postanowiła zapełnić wakat.

O ile istnieją międzynarodowe uregulowania, odmawiające jakiemukolwiek państwu praw do własności planety czy gwiazdy (10 października 1967 r. wszedł np. w życie ratyfikowany przez USA, Wielką Brytanię i ówczesny Związek Radziecki Układ o zasadach działalności państw w zakresie badań i użytkowania przestrzeni kosmicznej łącznie z Księżycem i innymi ciałami niebieskimi), nie ma analogicznych zapisów dotyczących osób indywidualnych. Nie jestem głupia, znam prawo. Zrobiłam to, ale równie dobrze mógł to być ktoś inny. Po prostu byłam pierwsza.

W dokumencie notarialnym podano szczegółową specyfikację Słońca (chyba na wszelki wypadek, by nie pomylić go z innym słońcem). Wspomniano m.in. o odległości dzielącej je od Ziemi i o tym, że należy do typu widmowego G2.

Jako prawowita właścicielka Duran zamierza nałożyć podatek na wszystkich ludzi wykorzystujących promieniowanie słoneczne i połowę przeznaczyć dla hiszpańskiego rządu, 20% na system emerytalny, 10% na badania, 10% na rozwiązanie problemu światowego głodu, a pozostałe 10% na własne potrzeby. Na razie Duran skupiła się na opodatkowaniu rodaków, teraz pozostaje czekać na oświadczenia związane z resztą świata.

źródło: http://kopalniawiedzy.pl/Slonce-Angeles-.....11943.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 30 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież ONI tak robią. Mówią to jest CO2. Jeżeli zamierzasz go emitować do atmosfery, która jest NASZA, powinieneś płacić NAM podatek.
Albo - sadzenie i pielęgnowanie roślin w celach nasiennych jest od dzisiaj zakazane - nie wolno ci korzystać ze swojego materiału siewnego ponieważ to MY jesteśmy posiadaczami właściwości roślin do produkowania nasion. Od dzisiaj, jeżeli chcesz uprawiać, musisz kupić nasze nasiona albo zapłacić NAM podatek od tej ich (roślin) właściwości.
Od dziś nie wolno ci produkować własnej energii elektrycznej. Jeżeli chcesz taką produkować musisz najpierw dostać od NAS pozwolenie, a potem grzecznie oddasz całą wytworzoną moc do sieci, żeby mogła zostać opodatkowana i zwrócona tobie.
Następna w kolejce pewnie będzie woda - zakaz łapania deszczówki, przydomowych studni itp.
Na co nie spojrzysz to ICH.
Może lepiej pomyśleć jak tu się ustawić: opatentować fotosyntezę, albo prawo grawitacji Laughing

Poza tym temat jest mylący bo słońce właśnie znalazło właściciela i w ten sposób na rynek nieruchomości trafia. Wcześniej nikt go nie posiadał więc nie mógł sprzedać. Ciekawe czy to jajca jakieś czy próba akcji wymierzonej w patologie związane z ww idiotycznymi prawami patentowymi. Pochwalam skromność - tylko 10% chce Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:27, 30 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może niech pierw wbije flagę Very Happy.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 30 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@q8ic, po tym co napisałeś serio zaczynam się bać. I co raz bardziej zaczynam wierzyć, że ludzie z racji swojej głupoty zaakceptują te absurdy z jakiegoś wyrafinowanego kabaretu.
Zastanawiam się, ile zajmie ludziom zrozumienie, że ten cały bałagan wynika z ich biernego przyzwolenia. Że wystarczy postawić się i odmówić współpracy z ciemiężycielami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:30, 30 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja opatentuje prawo do przeprowadzania oddychania wewnątrz komórkowego...

aha i zaklepuję wszystkie gwiazdy i ich planety z widzialnego wszechświata... -.-
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rusty




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 30 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawo do trawienia, przyswajania i wchłaniania pokarmów jest od dzisiaj MOJE.
chcecie jeść? PŁAĆCIE!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bolis




Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:28, 01 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Teraz milion Hiszpanów powinien ją pozwać za uciążliwe sąsiedztwo i zażądać usunięcia promieni słonecznych ze swoich posesji.


Cytat:
Jest teraz kogo pozwać za szkody wyrządzone przez burze magnetyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:04, 01 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ona jest głupia. zwłaszcza z tym podatkiem, jesli chce miec przywileje - musi liczyc sie tez z obowiazkami. już widze jak bedą żądać odniej odszkodowań za susze czy ocieplenie klimatu, burze słoneczne niszczace satelity itp Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 05 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shinobi napisał:
ona jest głupia. zwłaszcza z tym podatkiem, jesli chce miec przywileje - musi liczyc sie tez z obowiazkami. już widze jak bedą żądać odniej odszkodowań za susze czy ocieplenie klimatu, burze słoneczne niszczace satelity itp Smile.


To jest pikuś. Tylko czekać jak przyjdzie do zapłacenia podatek od gruntu. Chociaż - jak płynny to też grunt?

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rusty




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 05 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podatek katastralny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 05 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rusty napisał:
podatek katastralny Smile


Zarobi na dzierżawie światła i jeszcze jest zostanie
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 05 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, może ktoś kiedyś wymyśli silnik na ludzką głupotę....................... Niewyczerpalne zródło energii Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hans Olo




Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 06 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie chcę żeby mi jej Słońce świeciło przez okno, gdy gram na komputerze, bo mnie razi. Niech zrobi na nim taką plamkę, żeby na moje okno padał cień. Wtedy zapłacę podatek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 06 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hans Olo napisał:
A ja nie chcę żeby mi jej Słońce świeciło przez okno, gdy gram na komputerze, bo mnie razi. Niech zrobi na nim taką plamkę, żeby na moje okno padał cień. Wtedy zapłacę podatek.


Nie pyskuj Hans to nie Paryż 1940, zrobią ci za kilka lat laptopa na panelu słonecznym to jak się nie przeprosisz z panią od solarnego gruntu to zostanie ci wyłącznie czarna plamka Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Słońce znika z rynku nieruchomości do wzięcia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile