W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czyżby cenzura?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 915
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 18 Sty '08   Temat postu: Czyżby cenzura? Odpowiedz z cytatem

Ostatnio "simonwron" poinformował mnie, że jeden link z tych które zamieściłem nie działa. Powiedziałem, ok zaraz to sprawdzę. Zamiast tematu mówiącego o przepowiedniach tzw. "Sybillach", wyskakuje mi wszystko, ale nie to co kiedyś znalazłem. Na szczęście miałem to zapisane w wordzie, następnie informacje te podałem w tekście.

Następna sprawa dotyczyła niejakiego Webstera, Angielskiego pisarza, który mówił, że kontaktowali się z nim naukowcy z roku 2109. Taki ciekawy tekst, którego kiedyś czytałem i postanowiłem zamieścić do niego link.

W tych dwóch przypadkach nie mogę znaleść tych inforamcji, które kiedyś były. Próbowałem używać wielu tagów, czy też podobnej tematyki i nic. Jak kamień w wodę. Nigdy takich problemów nie było.

Mam pytanie, czy wy też mieliście takie problemy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 18 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strony raz są raz ich nie ma, niczym filmy na YTube... rób sobie zrzuty najważniejszych treści... albo użyj innej wyszukiwarki niż google Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 18 Sty '08   Temat postu: Re: Czyżby cenzura? Odpowiedz z cytatem

the end napisał:
Następna sprawa dotyczyła niejakiego Webstera, Angielskiego pisarza, który mówił, że kontaktowali się z nim naukowcy z roku 2109. Taki ciekawy tekst, którego kiedyś czytałem i postanowiłem zamieścić do niego link.


O kuźwa. To by przebiło ludzi jasczurów Laughing

Ja pierdziele. Pierwsze oznaki alzheimera albo głębokiej paranoi i strzelam sobie w łeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 18 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie jaszczury hmmmmm.................Laughing Laughing Laughing

Kiedy czytałem tekst tego Webstera, potraktowałem go jak fikcję literacką, jednak bardzo przekonującą i ciekawą. Taki periodyk za dychę w kiosku, w przerwie między "m jak moszna", a "barwami szczęścia".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 18 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba nie potrafisz używać gugla

http://www.gwiazdy.com.pl/26_00/9.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czyżby cenzura?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile