W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
jabba czy ty spłacasz swoje długi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3035
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 16 Gru '10   Temat postu: jabba czy ty spłacasz swoje długi Odpowiedz z cytatem

to nic osobistego,po prostu manifest w twoim banerze sytuuje cię w bardzo określonej kategorii mentalno-ideowej.
Co ,prócz upodobania do michalkiewiczowej prozy,cechuje tę kategorię ludzi ? bardzo wybiórcza,selektywna pamięć historyczna,brak honoru przekładający się na brak odpowiedzialności,absolutny brak samokrytyki idący w parze z wygórowanymi oczekiwaniami względem innych,brak instynktów moralnych.
No i oczywiście wiara.Niezachwiana wiara we własne racje.
Uważasz za słuszne wieszanie komunistów ? a jak uważam że słusznie byłoby wieszać takich jak ty ,bo gdyby nie tacy jak ty nie byłby komunistów.Jak wiem że klęska jest zawsze sierotą ale sława bogu sa jeszcze tacy którzy i pamiętają jak było.
Toż "komunizm " to wasze polsko-żydowskie dziecię .Skąd się wzięło ? czy przypadkiem wspieranie przez patriotów polskich nie wylęgło się w miasteczkach zachodniej Ukrainy ? hmmm? a dlaczego wasze rewolucje to żydowskie rewolucje ? bo tak zapamiętała to historia http://www.google.pl/search?q=%D1%80%D0%.....p;pdl=1000
ja wiem że @jabba wolałby o tym nie pamiętać i trudno się dziwić -bo to hańba. Żeby polski chrześcijanin konspirował razem z żydami przeciw chrześcijańskiemu władcy ..fiu...fiu ,to się nieczęsto zdarza.
Bo przecież to Polacy w okopach I WŚ kolportowali żydowskie wywrotowe ulotki ,razem ze zdemoralizowaną tłuszczą zakuwali bagnetami swych dowódców ,dezerterowali .czy tak to było @jabba ?
czy to nie Polacy wspierali bolszewików w pierwszej fazie rewolucji ? czy to nie Polacy odmówili udziału w wojskowym kontyngencie interwencyjnym ? czy tak było @jabba ?
Czy to nie haniebna postawa Polaków względem umierającej Rosji nie przyczyniła się do całkowitego spadku sympatii dla Polski na zachodzie Europy ? tak to było @jabba ?
A ty @jabba chciałbyś wieszać komunistów ? no chyba tylko po to aby nie było świadków twej hańby.
Gdyby nie tacy jak ty ,tamci nigdy by nie zaistnieli .Jest też jeszcze jedna kwestia której nie sposób pominąć ;tamtym już można a nawet trzeba darować - oni już zapłacili .Za waszym podszeptem porzucili okopy carskiej armii a zaraz po tym wcielono ich do czerwonej armii .Nie rozpuszczono ich do domów ja sądzili, co najwyżej trafili do polskiej niewoli gdzie zdychali od głodu i chorób ,potem przeżyli lub nie agrarne eksperymenty,można powiedzieć co posiali to i zebrali .Z nimi długi wyrównane.
A z tobą @jabba ? jak myślisz ? ktoś to jeszcze czeka na to rozliczenie ? a może sądzisz że już nikt o długu nie pamięta? nie powinieneś tak sądzić @jabba .Na prawdę nie powinieneś.Już choćby dlatego że ja pamiętam .Rozumiesz @jabba? Ja ! ( a tak miedzy nami ,to pański szacowny pradziadulo korzystając z chaosu mordował oficerów czy tylko roznosił żydowskie ulotki wzywające do mordów ? )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 17 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak i dodaj do tego polskie obozy koncentracyjne i mamy pełny niemal obraz.
ps. równie dobrze mógłbyś dawać linki w łacinie albo suahili, podobna część to przeczyta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 17 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak każdy żydek domagasz się przeprosin, kajania próśb o wybaczenie. Co z wami żydki jest że tak kochacie być przepraszani. Dostajecie wtedy orgazmu??? Kuśka wam na przeprosiny staje. Normalnemu człowiekowi staje jak widzi ładną i chętną dziewuchę, a wam staje jak usłyszycie przeprosiny. Na wiagrze oszczędzicie żydki. Wytłumacz mi żydku czemu tak kochasz być przepraszanym??
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 17 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz mi @jabba, czy potrafisz merytorycznie odeprzeć postawione przez @AHTUUblrAH zarzuty ?
Jak na razie widzę tylko ignorancję i odwracanie kota ogonem. A jest to cecha jednego narodu.



Cytat:
Toż "komunizm " to wasze polsko-żydowskie dziecię .Skąd się wzięło ? czy przypadkiem wspieranie przez patriotów polskich nie wylęgło się w miasteczkach zachodniej Ukrainy ?

Może byś rozwinął , tylko po polsku proszę.
Bo jak dla mnie jest to dziecię czysto żydowskie.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:47, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
jak każdy żydek domagasz się przeprosin, kajania próśb o wybaczenie.


nie kazdy żydek jabba, drogi jabba nie każdy - a wogóle to wyjaśnij - co to znaczy Żyd ; zydek?

jabba napisał:

Normalnemu człowiekowi staje jak widzi ładną i chętną dziewuchę, a wam staje jak usłyszycie przeprosiny.


Jabba znam wielu którym na widok tzw "pięknej dziewczyny" po prostu opada....

z dumą, powiem ci:należe do nich... Normalnie, wypbraź sobie: ładna laska a Agharto mówi - panowie ja juz pojde spac, mam spotkanie z babcia, jabbą z forum lub ahtuCostam...


po prostu bracie opada - i życzę ci abyś poznał ten Opad kiedys Wink

tu jest mały haczyk.

jabba napisał:


Na wiagrze oszczędzicie żydki. Wytłumacz mi żydku czemu tak kochasz być przepraszanym??


<<<<<<jabba, czy nie powinienes zadać takiego pytania temu ewenementowi, który zarzuca ci niespłacanie długów:


Ahtuubirach : jak ukradłeś swoje pierwsze 3 złote i co z nimi zrobiłeś?

sorki: miałem na myśli ruble transferowe...
okej ahtu

nawet jeśli to szekle były, opowiedz nam złotko co znimi zrobiłeś




Jabba:
nie sądzisz że to lepsza drogla?


poczekaj aż nożyce zaskwierczą

uzbrój się w cierpliwość

okej jabba??


ps_ten temat rozpoczął się watkiem osoby o nicku ahtubirac - w tym momencie jako pierwszy wątek w tym temacie widzimy wpis osoby o nicku "peszek"


czy ktos z państwa zauważył ta perturbacje?
z uwagami proszę na email:

hollandsster73 małpa gmail.com
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nick był irytujący, więc pewnie admin go zmienił.
Mnie znacznie bardziej ciekawi, to że zniknęło wyliczanie, które sugerowało, że jabba unika płacenia podatków nie wbijając wszystkiego na kasę Question
Nota bene pochwalam, bo co nie trafi do US nie zostanie zmarnowane, uważam, że właśnie dzięki szarej strefie jakoś to się kręci jeszcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q8ic napisał:
No tak i dodaj do tego polskie obozy koncentracyjne i mamy pełny niemal obraz

No nie bardzo ,Bo obóz koncentracyjny Talerhof nominalnie był austro-węgierski ale z zachowanych dokumentów wynika że "naborem" do obozu zajmowali się Polacy ,Zydzi i Węgrzy.To dość logiczne, jako że obóz przeznaczony był dla osób cywilnych,( nauczycieli,duchownych,działaczy społecznych ) więc angażowanie wojska byłoby w warunkach "frontowych" marnotrawstwem sił. Powierzenie tej funkcji zaufanym ludziom w terenie było bardziej praktyczne ;oni znali swoje środowisko i mieli pełniejsze rozeznanie kto jest kim.A jeśli coś w dokumentach i relacjach świadków (uczestników wydarzeń) martwi, to to że obóz koncentracyjny Talerhof nie był perspektywą najgorszą ,znacznie gorzej mieli się ci którzy padli ofiarą ;pogromów,samosądów itd.
Teraz wreszcie po dziesięcioleciach przemilczeń dużo się o tym pisze,mówi ,kręci filmy dokumentalne.
Wprawdzie większość rosjan przechowała wspomnienia o okrucieństwach których doznali ich rodacy ,ale fakt że już o tym można mówić głośno ,również w TV, jest bardzo krzepiący.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2582
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ściągnąłem i obejrzałem pierwszy film o obozie Talerhof. Na "pierwsze czytanie" tych treści widzę, że autorzy uważają Prawosławną Cerkiew Rosyjską za "jasną stronę"- obrońcę Ruskiego Narodu i Wiarę Rodzimą . Tak to przynajmniej wynika z powieści pana widocznego w ostatnich kadrach filmu. Jeśli mam rację to treść filmu w tym miejscu pachnie manipulacją . Reszta może być z grubsza osnuta na faktach - unia z Polską około 16 wieku na bazie "mądrości" Jezuitów i podporządkowanie w ten sposób kolejnych ziem papieżowi Rzymu . Polska już w tym czasie znajdowała się od paru wieków pod okupacją Rzymu.

Już kiedyś mi przyszło na myśl to pytanie- pszek , czy Ty jesteś jakoś związany ze środowiskami kościoła prawosławnego ?
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:

Już kiedyś mi przyszło na myśl to pytanie- pszek , czy Ty jesteś jakoś związany ze środowiskami kościoła prawosławnego ?

Masz jakąś religijną obsese @easy ? jeśli tak ,to raczej skup się na duchowym rozwoju bo analiza historycznych zdarzeń poprzez pryzmat uprzedzeń (w tym wypadku religijnych ) to nie jest najlepszy pomysł a między nami mowiąc - to strata czasu.
Jeśli używasz słowa "manipulacja " to bodaj wysuń argumenty historyczne ,zakwestionuj źródła ,lub po prostu powiedź :to jest nieprawda ponieważ ja o niczym takim nie słyszałem.
Jeśli uważasz że zabijanie ludzi za to tylko że są ;popami ,pastorami,rabinami ,nie jest dzikim barbarzyństwem ,to ja już się boję co będzie jeśli kiedy przewagę zdobędą ci ktrych lubisz.
Kiedy za sprawą gazet po Cestarstwie Niemieckim rozniosła sie wieść o "sprawie dzieci Wrześni",niemieccy parlamentarzyści reprezentujacy frakcje liberalne,krzyczeli że Bismarck jest pruskim barbarzyncą,a część niemieckich gazet pisała że wydarzenia we Wrześni to hańba dla cywilizowanego narodu .
Módl się @easy do swojego Peruna, o to aby mieć bodaj krzynę tego poczucia godności i sprawiedliwości, co ci Niemcy.Nawiasem mówiąc protestanci, ale nikt nie jest doskonały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hans Olo




Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchodzę, czytam i się kuchnia zastanawiam. O co wam kurwa biega? Komunizm autorstwa Polaków? Rewolucja 1905 wybuchła pod przewodnictwem prawosławnego klechy. Dzierżyński był włoskim żydkiem z bandycko przybranym polskim nazwiskiem, co wśród żydków jest powszechne jak końskie gówno w XIX wieku. Feliks Kon? Żyd, co mnie to, że z Polski, żydek to żydek. Z resztą Polacy wylali mnóstwo krwi, by tych żydków powstrzymać, a próbowali nawet wyjść przed szereg i interweniowali na Litwie i Ukrainie zanim czerwone szmaty doszły do granic Polski, co oczywiście nie spodobało się żydowskim obserwatorom z zachodu i przez wielu jest nazywane okupacją. Kurwa, chciałbym być tak okupowany żyjąc w tamtych czasach. Tak, wieszanie bolszewii to jedyne, słuszne wyjście, bo tanie i dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hans Olo napisał:
Żyd, co mnie to, że z Polski, żydek to żydek

No tak ..co racja to racja .Widzę że mam przyjemność z nie lada jakim znawcą historii ,to dziś prawdziwa rzadkość a więc tym większa moja przyjemność i gratka równocześnie. @Hans Olo gotów może udzielić mi pomocy w dotarciu do wiarygodnych źródeł ?
Jak wiadomo Adam Mickiewicz był poprzez swego sekretarza związany z masonerią.Jak równiez wiadomo ,udał się z do Konstantynopola z misją tworzenia "żydowskiego legionu" .Legion ów miał walczyć o sprawę żydowską " w ówczesnej Jerozolimie - ten akurat szczegól nie jest powszechnie znany albowiem obowiązuje wersja że "żydowski legion" miał walczyć o wolność Polski.
Jak już wiadomo ,Adam Mickiewicz został otruty a uczynił to nieznany z nazwiska patriota polski w obawie przed wybuchem skandalu.Mimo to prawda o misji Mickiewicza jakoś dotarła do tu i ówdzie.
Stanisław Wyspiański napisał nawet dramat pod tytułem "Legion" w którym obnażył prawdziwe oblicze naszego wieszcza.Właśnie z uwagi na demaskatorski charakter utworu ,"Legion " nigdy nie doczekał się pełnej premier.
@Hans Olo ,czy masz może dostęp do źródeł tej informacji ? (tej o legionach żydowskich )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LEGION
Scen Dwanaście


Napisał

Stanisław Wyspiański

http://www.pbi.edu.pl/book_reader.php?p=51638&s=1

miłej lektury Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hans Olo




Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:30, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie ja kurwa napisałem o jakichś legionach żydowskich? Idź się lecz typku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hans Olo




Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie ja kurwa napisałem o jakichś legionach żydowskich? Idź się lecz typku.
Mogę natomiast podać źródło co do Dzierżyńskiego:
Aleksiej A. Chromow w "Biografy of Dzierżyński"
Ale to już trzeba umieć czytać. Sam Dzierżyński z resztą nie był w stanie zdecydować się kim jest, bo co raz przedstawiał sie innym herbem szlacheckim.
Do panteonu dodajmy jeszcze Trockiego, co jest takim samym przypadkiem maskowania się pod polskim nazwiskiem. Z resztą nie tylko o polskie nazwiska chodzi. WNiemczech przyszywali sobie nazwiska niemieckie itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2582
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
.....................................
Masz jakąś religijną obsese @easy ? jeśli tak ,to raczej skup się na duchowym rozwoju bo analiza historycznych zdarzeń poprzez pryzmat uprzedzeń (w tym wypadku religijnych ) to nie jest najlepszy pomysł a między nami mowiąc - to strata czasu.

Jeśli uważasz że zabijanie ludzi za to tylko że są ;popami ,pastorami,rabinami ,nie jest dzikim barbarzyństwem ,to ja już się boję co będzie jeśli kiedy przewagę zdobędą ci ktrych lubisz.
...........................................
Módl się @easy do swojego Peruna, o to aby mieć bodaj krzynę tego poczucia godności i sprawiedliwości, co ci Niemcy.Nawiasem mówiąc protestanci, ale nikt nie jest doskonały.

dzięki za tak obszerną wypowiedź - ona dużo wyjaśnia.
Wytłuszczenie pierwsze : z całym szacunkiem do Ciebie - lepiej bym tego nie ujął. Obserwuję od jakiegos czasu linki jakie podajesz- sądzę,że sam do siebie napisałeś to zdanie . Jest w Tobie dużo goryczy , strachu- to się chyba ogólnie ujmuje jako uprzedzenie. Ja mam na przykład bezpośrednie relacje mojego ś.p. dziadka- wiem c opowiadał, wiem też ogólnie co to był za człowiek . Mogę zatem w jakiś sposób poskładać sobie jego przekazy. Opowieści z Twoich linków (pomijam już kwestię ewentualnych moich emocji- przykre rzeczy nie łatwo człek przyjmuje ) jakoś kłócą się z tym co słyszałem z rodzinnych przekazów , dla ścisłości nie tylko z dziadkowych .

Moją tezę o Twoich uprzedzeniach i lęku potwierdza wytłuszczenie drugie . Boisz się jakiegos odwetu . Dodatkowo dla Ciebie mało usprawiedliwiający jest fakt,że byłeś/jesteś w stanie zapoznać się z moimi źródłami w oryginale . Czytelnicy nie znający rosyjskiego są skazani wyłącznie na moje tłumaczenia . Tu przy okazji ...ech - no niestety- kolejny wkręt do Ciebie , gadamy na polskojęzycznym forum -podajesz jako argumenty filmy ruskojęzyczne . Jeśli faktycznie chcesz być traktowany jakoś poważniej w tych ( jakże ważnych i kluczowych kwestiach dla ewentualnego usunięcia uprzedzeń Polsko-Ruskich ) to mógłbyś zadać sobie trud i przetłumaczyć jakiś film na polski . Władasz polskim wyśmienicie mimo,że jak pisałeś jest to Twój drugi język. Dla mnie rosyjski jest drugim i swoja znajomość oceniam na średnią . sama kwestia wklejenia napisów jest do przeskoczenia- są ludzie , którzy wykonaliby to z radością za Ciebie . Niestety z moich obserwacji wynika ,że ....hm.. jakoś lekceważysz swoich rozmówców-Polaków. Występujesz wręcz czasem w roli mentora - rzucasz link i masz w dupie.

Z tego co napisałeś wynika ( te pełne lęków o zabijaniu pastorów i jakimś odwecie ) wynika niestety ,że nie zadałeś sobie trudu by dobrze zapoznać się z tym co prezentują moje źródła . Jest mi tu zwyczajnie przykro bo powtarzam- dla Ciebie to pstryknięcie palcami i poświęcenie paru chwil - rosyjski znasz lepiej niż ja. Gdybyś się zapoznał to wiedziałbyś,że nie ma tu mowy o propagandzie wojennej i jakimś przygotowaniu akcji zbrojnej. Działasz jakimś schematem . Przyjąłeś :" ja już wiem". Skąd to mniemanie ? - trudno mi dociec, tu już wyłącznie sfera domysłów. Jest jeszcze inna myśl-mniej dla Ciebie łaskawa-że czynisz to specjalnie siejąc dezinformację o jakimś niby nadchodzącym holokauście popów ze strony ruchów Słowiańskich. Jaki masz w tym cel?

Ostatnim zdaniem ;" módl się do..." po prostu jaja sobie robisz i widzę,że nie zadałeś sobie trudu by przeniknąć cokolwiek stanowisko (pogląd) adwersarza -w tym wypadku moje .Spłycasz je i wyśmiewasz a głupi nie jesteś. Potwierdzasz mi tym samym ( dogmatyczny sposób "myślenia" ),że moje pytanie było zadane celnie . Jesteś jakimś propagatorem religijnym Cerkwii Prawosławnej . Do tego piszesz jakby Polacy byli stadem barbarzyńców (Niemcy mają poczucie godności ) a to dodatkowo utwierdza mnie,że poprzednie Twoje sugestie (linki oczerniające w czambuł wszystkich Polaków) nie były przypadkiem. Nie wiem jaki jest twój cel ale nie widzę tu za cholerę chęci zrozumienia/porozumienia - pojednania ( przez chwilę myślałem,że to możliwe). Twoje wpisy są pełne lekceważenia , własnej krzywdy i nienawiści do Polaków (nie widzę innego powodu propagowania na przykład tej strony . ........cholera - szukam tego wpisu 4 tą minutę, podałeś link do krańcowo antypolskiej strony w języku rosyjskim .
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2582
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ufff. mam - temat viewtopic.php?t=14631&postdays=0&postorder=asc&start=0 i Twój wpis u samego dołu pierwszej strony prowadzący tutaj http://cc-300.livejournal.com/44766.html .
Tytuł :" nic dziwnego,że polaków nazywają Słowiańskimi żydami "
google jak to google - ale piąte przez dziesiąte da się pojąć. jest to niby rozpowszechniany w Polsce instruktaż/manifest zalecany do stosowania wobec Rosjan. http://translate.google.pl/translate?js=.....44766.html
Mi to jako żywo przypomina Katechizm Zyda w ZSRR ale przerobiony .
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 21 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Opowieści z Twoich linków (pomijam już kwestię ewentualnych moich emocji- przykre rzeczy nie łatwo człek przyjmuje ) jakoś kłócą się z tym co słyszałem z rodzinnych przekazów , dla ścisłości nie tylko z dziadkowych .

Z lekką nieśmiałością przypominam że nie jest to opowieść z moich linków , a film dokumentalny emitowany na jednym z kanałów rosyjskiej telewizji.Film powstał na podstawie źródeł zacytowanych w treści i bóg jeden wie dlaczego nie powołano sie tam na wspomnienia twego dziadka.Może nie potraktowano tego źródła z należytą powagą.
easy russian napisał:
Jeśli faktycznie chcesz być traktowany jakoś poważniej w tych ( jakże ważnych i kluczowych kwestiach dla ewentualnego usunięcia uprzedzeń Polsko-Ruskich ) to mógłbyś zadać sobie trud i przetłumaczyć jakiś film na polski

A niby dlaczego ? mnie obowiązują jakies inne zasady czy co ? na forum jest mnóstwo materiałów angielskojęzyczymych i ja nie uważam tego za niestosowność,przeciwnie ,uważam że to świadczy o tym że poszukiwacze prawdy są poliglotami i nie lękają się nowych obszarów poznania.A przecież odwaga @easy ,to u poszukiwacza prawdy cecha bezcenna.
Wszystkie twoje @easy uwagi dotyczące religii, miłosiernie pomijam milczeniem bo jako człowiek zachowawczy po prostu nigdy publicznie nie poruszam pewnych kwestii.
easy russian napisał:
http://cc-300.livejournal.com/44766.html .

Aaa ...to o to chodzi ? no cóż @easy ,pewne pytania padają i nie ma sensu aby udawć że nie padają (skoro padaja Laughing )
http://groups.google.com/group/pl.pregie.....634a?pli=1
ludzie starają sie zracjonalizować ,według nich irracjonalne postawy Polaków. Według nich - bo przecież z polskiego punktu widzenia uczestnictwo w powstaniach w całości sfinansownych przez żydów i to w samym środku wojen krymskich ,to przecież zupełnie oczywista postawa patriotyczna.A chęć aby Krym wbrew historycznym korzeniom,pozostał w obszarze świata osmańskiego - to typowe dla słowian ,nieprawdaż @easy ?
i jeszcze jedno @easy : biorąc pod uwagę że "pewne akcenty" wystepują w publicystyce poważnych i uznanych autorów ,lepiej merytorycznie ustosunkować się do tego lub zawczasu błagalnie zawołać o cenzurę .A może nawet założyć jakąś lige przeciw zniesławieniom czy coś w tym guście.
http://www.diary.ru/~kulebrin/p40489076.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 22 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróć z czymś, co można obiektywnie ocenić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 22 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q8ic napisał:
jabba unika płacenia podatków nie wbijając wszystkiego na kasę Question
Nota bene pochwalam, bo co nie trafi do US nie zostanie zmarnowane, uważam, że właśnie dzięki szarej strefie jakoś to się kręci jeszcze.

tak to jest jak dzieciaki biorą się za komentowanie. Potem wychodzą takie durnoty.
Więc wam tłumaczę Na sałacie nie da się nie płacić podatków. Ja przy obrotach 6500-7500 płacę jakieś 300pln dochodowego. Oczywiście można by tego uniknąć gdyby udało mi się ukryć połowę dochodu. Ale wtedy musiał bym albo połowę ludzi przekonać żeby jechali bez taksometru. NIEMOŻLIWE. Albo robić "manewry" z kasą. Wiem jak to robić ale wam nie powiem!! Tylko że tego kasa fizycznie nie wytrzyma i max po 4 miesiącach będę musiał kupić nową za 1300pln. Znam kolegów co tak robili i zabili kasę. Ale podatek dochodowy to pikuś.
Bo najlepiej państwo mnie łupi na podatkach pośrednich w paliwie. Akcyza i wat. Myślę że jakieś 1500pln miesięcznie państwo dostaje ode mnie z tego tytułu. I tu też dupa blada. Mam za dobre auto żeby lać opał lub ruską ropę. Ale gdybym nie miał nowego diesla to też bym nie lał. W ciągu roku miałem trzy kontrole ITD gdzie sprawdzali mi paliwo. Z tego co się orientuje to oni są w stanie wykryć opał po roku od wlania. Ten barwnik zostaje na ściankach baku i się jakoś powoli wypłukuje i oni to wykrywają. Poza tym chodzą ploty że ruską już też nauczyli się w ten sposób wykrywać. Choć z ruską to można się wybronić, jak się ma w paszporcie dobry stempelek. Więc przycinanie na paliwie też odpada.
Niestety oni nie są debilami. Oni są bardzo dobrzy w tym co robią. Co leje zwykły kowalski co przejeżdża 500km miesięcznie to ich mało obchodzi. ale sałaciarza co dyma po 5000 km miesięcznie to będą cisnąć.

Wiec cię zmartwię q8ic. Jedyne co teraz dymam to państwo to temu że rzuciłem palenie. Na jakieś 200pln miesięcznie
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 01 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się - dzieciak.
Fajki - Carr niecały rok temu. Bezwysiłkowo. Chciałem, żeby ojciec rzucił, chciałem pokazać drogę - dalej jara a do książki nie zajrzy bo się boi. Bo zobaczył jakie to skuteczne. Wot paradoks.
Czerwone. Otóż jest to dobre i czyste paliwo. Włoscy rolnicy na nim jeżdżą - takie mają rolnicze. W Polsce też, ale sza. Jak ktoś się chce przekonać, to niech zajrzy do Osadkowskiego w Oławie na czym stoją nowe traktory na CR. Co tam tak się różowi w odstojnikach. W okolicy jest jeden rolnik, który tankuje tylko na orlenie, ale on ma żółte papiery..
ITD mnie złapali - ok 1000 za 2 maszyny jak dla chłopa kosztuje takie przestępstwo skarbowe. Za 1. razem przynajmniej. Sprawdzali tylko kolor. W jaki sposób z wypłukanego baku mogliby znaleźć ślady barwnika w polowych warunkach? Może to tylko urban legend?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


jabba czy ty spłacasz swoje długi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile